Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρωτόμηνια, Πρωτόχρονια, ελπίδα μία μες στην καρδιά, ο Αι Βασίλης έρχεται ξανά!!!


Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Σήμερα είμαι καλύτερα 😊

Εχτές πήγα στο κέντρο υγείας μου έβαλαν ορο να μην πάθω αφυδάτωση πήρα και χάπια για τον εμετό τα ξεκίνησα από εχτές το βράδυ, μάλλον με έπιασαν γιατί μέχρι στιγμής δεν έκανα εμετο 🤷‍♀️ περιμένω να δω πως θα κυλήσει η μέρα 

Αχ βρε κορίτσι μου😩 πιστεύω πως σε έπιασαν 🙏 εύχομαι αν όχι να σταματήσουν αλλά τουλάχιστον να ελλατωθουν! Μπορείς να φας τίποτα τώρα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αχ βρε κορίτσι μου😩 πιστεύω πως σε έπιασαν 🙏 εύχομαι αν όχι να σταματήσουν αλλά τουλάχιστον να ελλατωθουν! Μπορείς να φας τίποτα τώρα; 

Και πριν κάπως χαζό  έτρωγα αλλά τα έβγαζα 😔

σημερα εφαγα έχω αρκετή όρεξη αλλά προσπαθω να κάνω μικρά γεύματα να μην το παρά κάνω τόσες μερες το στομάχι μου από τους εμετούς ήταν άδειο όποτε τρώω σιγά σιγά μην το επιβαρύνω 

εσυ πως είσαι ; Αδιαθέτησες ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Και πριν κάπως χαζό  έτρωγα αλλά τα έβγαζα 😔

σημερα εφαγα έχω αρκετή όρεξη αλλά προσπαθω να κάνω μικρά γεύματα να μην το παρά κάνω τόσες μερες το στομάχι μου από τους εμετούς ήταν άδειο όποτε τρώω σιγά σιγά μην το επιβαρύνω 

εσυ πως είσαι ; Αδιαθέτησες ;

Αντε μπραβο🥰 ναι να τρως μικρά γεύματα μη σε πιάσει το στομάχι σου🥰

ναι ναι αδιαθέτησα χθες και έχω αρκετό αίμα!  αύριο ξεκινάω τα χάπια διέγερσης και την Παρασκευή που μας ερχετε την πρώτη ενεση διέγερσης! 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αντε μπραβο🥰 ναι να τρως μικρά γεύματα μη σε πιάσει το στομάχι σου🥰

ναι ναι αδιαθέτησα χθες και έχω αρκετό αίμα!  αύριο ξεκινάω τα χάπια διέγερσης και την Παρασκευή που μας ερχετε την πρώτη ενεση διέγερσης! 🙏

Άντε ωραία καλή αρχή θα πω και μακάρι να έχεις και καλά αποτελέσματα σε λίγο καιρό να δούμε θετικό τεστ 🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!! Πήγε πολύ καλά ! Πανευκολη διαδικασία!! Σήμερα το πρωί είχα και κάποια πονακια ωορρηξίας και αρκετα υγρά!! Το σπέρμα ήταν μέτριο αλλά το έφτιαξαν και έγινε λέει καλό! Ακόμα δεν έχω καταλάβει πως γίνεται αυτό! Ο γιατρός πολύ καθησυχαστικος και πραγματικά δεν κατάλαβα ποτέ έβαλε τον κολποδιαστολεα πότε έγινε η έγχυση ποτέ τελειώσαμε!! Τώρα μένει να περιμένουμε 10 Φεβρουαρίου μου είπε να κάνω τέστ! Και να παίρνω προγεστερόνη κολπικά 

Χαίρομαι που πήγαν όλα καλά κορίτσι μου ! Φαίνεται πολύ απλή διαδικασία, οπότε αν χρειαστούμε υποβοηθούμενη θα το έχω υπόψη μου! Δεν ήξερα καν τι είναι η σπερματεγχυση και χάρις το γκρούπ μας εδώ που μοιράζεστε εσύ, η @Mpourmpoulo και η @Girly  μαθαίνω πολλά πράγματα και χαίρομαι που υπάρχουν επιλογές γενικά 🙏 προσοχή τώρα, ξεκουράσου και περιμένουμε με αγωνία τ αποτέλεσμα στις 10/02! Εύχομαι μες απ' την καρδιά να ναι θετικό και να το γιορτάσουμε ❤️

στις πριν 8 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Εύχομαι σε λίγες μέρες να μας πεις τα χαρμοσυνα! Ο υψηλός πυρετος επηρεάζει το σπερμα όμως δεν είναι απόλυτο όπως και να έχει κάθε τρεις μήνες ανανεώνεται το σπερμα όποτε και αυτό να έχει γίνει είναι παροδικό! Αφού γράφετε ας κάνει ένα σπερμοδιαγραμμα και απλά να ενημερώσετε το γιατρό για τον πυρετό! Εύχομαι καλά αποτελέσματα  κορίτσι μου❤️❤️❤️

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου για την απάντηση 🙏 καλά τα λες, θα πάει κι ο,τι γίνει, αν χρειαστεί θα την επαναλάβουμε σε τρεις μήνες τότε 👌

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elk είπε:

Άντε ωραία καλή αρχή θα πω και μακάρι να έχεις και καλά αποτελέσματα σε λίγο καιρό να δούμε θετικό τεστ 🤰

Ευχαριστωωωωω πολύ πολύ❤️❤️❤️ μακαριιιιιιιιιι🥰💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια πως είστε; ξεκίνησα εχθές τεστακια ωορρηξίας 

Χθες ήταν λευκό σήμερα όμως το μεσημέρι που το έκανα δείτε 

Τι λέτε; την υποτιθέμενη περίοδο την είχα δει 20 του μηνα 

20240128_153356.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Γειά σας κορίτσια πως είστε; ξεκίνησα εχθές τεστακια ωορρηξίας 

Χθες ήταν λευκό σήμερα όμως το μεσημέρι που το έκανα δείτε 

Τι λέτε; την υποτιθέμενη περίοδο την είχα δει 20 του μηνα 

20240128_153356.jpg

Κορίτσι μου είναι το τέστ είναι αρνητικό αλλά έχει γραμμή οπότε αφού εχθές ήταν λευκό σημαίνει ότι ξεκίνησε σιγά σιγά η ορμόνη να ανεβαίνει!! Συνέχισε τα τεστ και σε λίγες μέρες θα φανεί και το θετικό!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι κάνετε?? Εγώ πετάω από την χαρά μου! Σήμερα μάθαμε κάτι πολύ ευχάριστο! Ένα μικρό θαύμα έγινε! Ο αδελφός της μητέρας μου θα αποκτήσει το πρώτο του παιδάκι!! 17 χρόνια υπογονιμότητας με εξωσωματική σπερμματεγχηση θεραπείες ταλαιπωρία σωματική και ψυχική!! Και πριν 3 μήνες έμεινε έγκυος εντελώς φυσιολογικα !! Σχεδόν 40 χρονών η θεία μου! Νόμιζε η καημένη ότι μπήκε στην εμμηνόπαυση και πήγε χθες για ένα τσεκ αφού είχε 2 μήνες καθυστέρηση!! Δεν το πιστεύει ακόμα!! Τι θαύμα ήταν αυτό!! Απίστευτο ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε?? Εγώ πετάω από την χαρά μου! Σήμερα μάθαμε κάτι πολύ ευχάριστο! Ένα μικρό θαύμα έγινε! Ο αδελφός της μητέρας μου θα αποκτήσει το πρώτο του παιδάκι!! 17 χρόνια υπογονιμότητας με εξωσωματική σπερμματεγχηση θεραπείες ταλαιπωρία σωματική και ψυχική!! Και πριν 3 μήνες έμεινε έγκυος εντελώς φυσιολογικα !! Σχεδόν 40 χρονών η θεία μου! Νόμιζε η καημένη ότι μπήκε στην εμμηνόπαυση και πήγε χθες για ένα τσεκ αφού είχε 2 μήνες καθυστέρηση!! Δεν το πιστεύει ακόμα!! Τι θαύμα ήταν αυτό!! Απίστευτο ♥️♥️♥️

Πάντα υπάρχει ελπίδα για όλα!!!! Μπράβο! Να είναι όλα καλά εύχομαι!!!!♡ και ο καθένας να παίρνει ότι του αξίζει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε?? Εγώ πετάω από την χαρά μου! Σήμερα μάθαμε κάτι πολύ ευχάριστο! Ένα μικρό θαύμα έγινε! Ο αδελφός της μητέρας μου θα αποκτήσει το πρώτο του παιδάκι!! 17 χρόνια υπογονιμότητας με εξωσωματική σπερμματεγχηση θεραπείες ταλαιπωρία σωματική και ψυχική!! Και πριν 3 μήνες έμεινε έγκυος εντελώς φυσιολογικα !! Σχεδόν 40 χρονών η θεία μου! Νόμιζε η καημένη ότι μπήκε στην εμμηνόπαυση και πήγε χθες για ένα τσεκ αφού είχε 2 μήνες καθυστέρηση!! Δεν το πιστεύει ακόμα!! Τι θαύμα ήταν αυτό!! Απίστευτο ♥️♥️♥️

Αχ τι ωραία!!! Δεν το περίμενε κ της ήρθε το θετικό τεστ!!! Πω πω πολλά χρόνια! Με το καλό να πάνε όλα κ να έχεις σε μερικούς μήνες ξαδερφάκι ❤️ κ σε λίγο το δικό σου θετικό τέστ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

Γειά σας κορίτσια πως είστε; ξεκίνησα εχθές τεστακια ωορρηξίας 

Χθες ήταν λευκό σήμερα όμως το μεσημέρι που το έκανα δείτε 

Τι λέτε; την υποτιθέμενη περίοδο την είχα δει 20 του μηνα 

20240128_153356.jpg

Η περιοδος μετά την αποξεση σου ήρθε ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε?? Εγώ πετάω από την χαρά μου! Σήμερα μάθαμε κάτι πολύ ευχάριστο! Ένα μικρό θαύμα έγινε! Ο αδελφός της μητέρας μου θα αποκτήσει το πρώτο του παιδάκι!! 17 χρόνια υπογονιμότητας με εξωσωματική σπερμματεγχηση θεραπείες ταλαιπωρία σωματική και ψυχική!! Και πριν 3 μήνες έμεινε έγκυος εντελώς φυσιολογικα !! Σχεδόν 40 χρονών η θεία μου! Νόμιζε η καημένη ότι μπήκε στην εμμηνόπαυση και πήγε χθες για ένα τσεκ αφού είχε 2 μήνες καθυστέρηση!! Δεν το πιστεύει ακόμα!! Τι θαύμα ήταν αυτό!! Απίστευτο ♥️♥️♥️

Μπράβο κορίτσι μου πολύ ευχάριστο ειδες το άτιμο αν είναι να σου έρθει θα σου έρθει ότι και να γίνει.. άντε και στα δικά σου τώρα ανυπομονούμε και για εσενα να περάσουν οι μερες 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε?? Εγώ πετάω από την χαρά μου! Σήμερα μάθαμε κάτι πολύ ευχάριστο! Ένα μικρό θαύμα έγινε! Ο αδελφός της μητέρας μου θα αποκτήσει το πρώτο του παιδάκι!! 17 χρόνια υπογονιμότητας με εξωσωματική σπερμματεγχηση θεραπείες ταλαιπωρία σωματική και ψυχική!! Και πριν 3 μήνες έμεινε έγκυος εντελώς φυσιολογικα !! Σχεδόν 40 χρονών η θεία μου! Νόμιζε η καημένη ότι μπήκε στην εμμηνόπαυση και πήγε χθες για ένα τσεκ αφού είχε 2 μήνες καθυστέρηση!! Δεν το πιστεύει ακόμα!! Τι θαύμα ήταν αυτό!! Απίστευτο ♥️♥️♥️

Απίστευτο αλλά μας δίνει ελπίδες ♥️♥️♥️ με το καλό το θαυματακι τους!!!

ο Θεός να είναι δίπλα μας και να μας ακούει 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή επιτυχία @annitakianna κορίτσι μου!! Εύχομαι ολόψυχα να δεις θετικό τεστ σε λίγες μέρες ♥️

Εγώ κορίτσια μου χάθηκα λίγο γιατί όπως καταλαβαίνετε είναι απαιτητική η καθημερινότητα μου με την μπεμπα συν το μεταπτυχιακό που παρουσιάζω την Παρασκευή.

Σε άλλα νέα, έχει γίνει ήδη 3 μηνών (ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!) και επιτέλους έχει αρχίσει κάποια βραδιά να κοιμάται στο λίκνο της. Τη μέρα εξακολουθεί να θέλει να κοιμάται πάνω μας, αλλά ξερω ότι σε λίγο καιρό αυτό θα σταματήσει και προσπαθώ να την χορτάσω όσο γίνεται. Μας γελάει, κάνει ναζακια, γελάει και κρύβει το προσωπάκι της όταν της μιλάμε, έχει ξεκινήσει να πιάνει πραγματτα με τα μικρά της χεράκια... Σταματάω η χαζομαμα γιατί μπορώ να γράφω για ώρες 🥰🥰🥰🌈🌈🌈

Σήμερα το πρωί ξύπνησα χάλια, έκανα και εμετό και θυμήθηκα το πρώτο 4 μηνο της εγκυμοσύνης μου.. Παναγία μου δεν νομίζω να θελήσω να κάνω δεύτερο παιδί...Είχα ξεχάσει πόσο άθλια ήμουν τότε 😂😂

Υ.Γ. μπαίνω σχεδόν καθημερινά μήπως δω θετικό τεστ, σας έχω έγνοια όλες ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Elk είπε:

Η περιοδος μετά την αποξεση σου ήρθε ; 

Καλημερααα

Είχα δει μια ελάχιστη καφέ βλεννα και ο γιατρός είπε παρτο σαν υποτιθέμενη περίοδο αυτό Γιαυτό είπα ας ξεκινήσω τα τεστακια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια να ρωτήσω κάτι π μάλλον χαζο αλλά θα το ρωτήσω 😂

επαφη βράδυ μεσάνυχτα 14η ημέρα προς 15η μέρα, τι μέρα του κύκλου σου θεωρείται;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια να ρωτήσω κάτι π μάλλον χαζο αλλά θα το ρωτήσω 😂

επαφη βράδυ μεσάνυχτα 14η ημέρα προς 15η μέρα, τι μέρα του κύκλου σου θεωρείται;; 

Καλημεραα😇  εγώ αυτές τις επαφές τις λογαριαζω για 14η μέρα πχ, εκεί που τα σημειώνω βάζω πως έγινε 14η δε ξέρω εάν είναι το σωστό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Καλημεραα😇  εγώ αυτές τις επαφές τις λογαριαζω για 14η μέρα πχ, εκεί που τα σημειώνω βάζω πως έγινε 14η δε ξέρω εάν είναι το σωστό 

ΕυχΡιστω ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου γλυκά!!!! Σας έχασα τελείως τον τελευταίο καιρό. Από μέσα Νοεμβρίου είχαμε γερά οικογενειακά τρεχάματα και τώρα ηρεμήσαμε και μπήκαμε ξανά σε ρυθμούς.. Για κάποιο λόγο γίνονται όλα τι να πω.... Σε άλλα νέα πήρα την έγκριση της επιτροπής και έχω τα φάρμακα στο σπίτι να με περιμένουν. Με το καλό θα πάω στον επόμενο κύκλο για εξωσωματική, έχω εξεταστική στο μεταπτυχιακό αυτό το μήνα και δε μπορώ να είμαι φουλ ορμόνες... Περιμένω πότε θα μου έρθει περίοδος, σήμερα είμαι 35η μέρα κύκλου. Εαν δεν έχει έρθει μέχρι αύριο θα κάνω τεστ καθότι είναι ο μεγαλύτερος κύκλος που έχω κάνει απ όταν γέννησα τα δίδυμα, συνήθως είμαι 26-29 άντε να τύχει κ καμμία φορά 30-32. Βέβαια αυτό το μήνα είχαμε μόνο μία επαφή την 11η μέρα οπότε το θεωρώ αδύνατο αλλά πού είναι η άτιμη;!;!;!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κι απο μένα κορίτσια, καλή εβδομάδα!! Επειδή διαβάζω από πολλές για σπερματέγχυση, να ρωτήσω κάτι;; τι κόστος έχει περίπου;; με το μαλακό πείτε μου 😂😂😂

Επίσης, τι ποσοστό επιτυχίας έχει; αν υποθέσουμε δηλ ότι δεν υπάρχει κανένα γνωστό πρόβλημα, έχει καλές πιθανότητες επιτυχίας;; 

Εμένα τελειώνει η περίοδος, σ΄ήμερα 5η μέρα. Δεν κρατιέμαι να δω αν θα γίνει ωορρηξία αυτό το μήνα 🙄

@Παρασκευαιδου ο άντρας μου έκανε μόνο 2 μέρες κάτι 37,3 και 37,5 και αυτό όχι όλη μέρα, βάζαμε θερμόμετρο κάθε μία ώρα και το πετύχαμε 2 φορές. Εγώ είχα για 3 μέρες σερί, με αντιπυρετικό, κολλημένο μονίμως στο 38. Μακάρι να μην ήταν αρκετό για να ψήσει τα σπερματοζωάριά μας 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα!!!!!!

Ποια θα ανοίξει νέο θεματακι;;;μια και καμία δεν έμεινε έγκυος αυτό τον μήνα;😟🤔 δεν μας άρχισε καλά το νέο έτος .....

Για πάμε δυναμικά για τον δεύτερο μήνα του έτους....για πάμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

Γειά σας κορίτσια πως είστε; ξεκίνησα εχθές τεστακια ωορρηξίας 

Χθες ήταν λευκό σήμερα όμως το μεσημέρι που το έκανα δείτε 

Τι λέτε; την υποτιθέμενη περίοδο την είχα δει 20 του μηνα 

20240128_153356.jpg

Καλημερα κορίτσι μου δειν είναι θετικο το τεστακι σου, όμως αρχίζει και ανεβαίνει σιγά σιγά η ορμονη σου! Συνέχισε τα τεστακια και σε λίγες μέρες θα δεις θετικο τεστακι! ( θετικο θα είναι όταν και οι δυο γραμμές είναι σχεδόν ίδιες στο χρώμα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε?? Εγώ πετάω από την χαρά μου! Σήμερα μάθαμε κάτι πολύ ευχάριστο! Ένα μικρό θαύμα έγινε! Ο αδελφός της μητέρας μου θα αποκτήσει το πρώτο του παιδάκι!! 17 χρόνια υπογονιμότητας με εξωσωματική σπερμματεγχηση θεραπείες ταλαιπωρία σωματική και ψυχική!! Και πριν 3 μήνες έμεινε έγκυος εντελώς φυσιολογικα !! Σχεδόν 40 χρονών η θεία μου! Νόμιζε η καημένη ότι μπήκε στην εμμηνόπαυση και πήγε χθες για ένα τσεκ αφού είχε 2 μήνες καθυστέρηση!! Δεν το πιστεύει ακόμα!! Τι θαύμα ήταν αυτό!! Απίστευτο ♥️♥️♥️

Τι υπεροχα νεααααα🥳 πω πωωωω πόση χαρα πήραν 🤗🤗🤗 με το καλό κορίτσι μου❤️❤️❤️

αντε τωραααα και στα δικά σουυυυυυυ🤰 περιμενουμε με ανυπομονησια το τεστακι σου❤️🥳🙏💪🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου γλυκά!!!! Σας έχασα τελείως τον τελευταίο καιρό. Από μέσα Νοεμβρίου είχαμε γερά οικογενειακά τρεχάματα και τώρα ηρεμήσαμε και μπήκαμε ξανά σε ρυθμούς.. Για κάποιο λόγο γίνονται όλα τι να πω.... Σε άλλα νέα πήρα την έγκριση της επιτροπής και έχω τα φάρμακα στο σπίτι να με περιμένουν. Με το καλό θα πάω στον επόμενο κύκλο για εξωσωματική, έχω εξεταστική στο μεταπτυχιακό αυτό το μήνα και δε μπορώ να είμαι φουλ ορμόνες... Περιμένω πότε θα μου έρθει περίοδος, σήμερα είμαι 35η μέρα κύκλου. Εαν δεν έχει έρθει μέχρι αύριο θα κάνω τεστ καθότι είναι ο μεγαλύτερος κύκλος που έχω κάνει απ όταν γέννησα τα δίδυμα, συνήθως είμαι 26-29 άντε να τύχει κ καμμία φορά 30-32. Βέβαια αυτό το μήνα είχαμε μόνο μία επαφή την 11η μέρα οπότε το θεωρώ αδύνατο αλλά πού είναι η άτιμη;!;!;!

Με το καλό κορίτσι μου 🙏 εύχομαι τον άλλο μηνα να μάθουμε τα χαρμοσυνα❤️🤰 καλή επιτυχια με το μεταπτυχιακό σου 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...