Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεκέμβρη μόνο θετικά να μας τα δείχνεις όλα το δέντρο να γεμίσουμε με μπάλες και με δώρα 🎄🎄🎀🎀🤰🤰🧿🧿🧡🧡💙💙


Demy93

Recommended Posts

στις πριν 20 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια! Νέα στην παρέα..Προσπαθούμε με τον σύντροφο μου 6 μήνες..θετικό τεστ ωορρηξιας 13/12 και επαφές 11-16/12..στην αναμονή λοιπόν τώρα.. Χαίρομαι που θα τα λέμε εδώ! Με το καλό στις εγκυμονούσες και σύντομα να μας έρθει στις υπόλοιπες..

Καλώς ήρθες ! Αργούν λίγο τα μνμ σου σαν καινούργια που είσαι θέλει να κανείς μερικές δημοσιεύεις για να φαίνονται αμέσως όποτε να γράφεις οσες πιο πολλές φορές μπορείς νομίζω θέλει περίπου 20 ! 
ευχομαι να μας πεις τα ευχάριστα σε λιγες μερες 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Όχι δυστυχώς... Κλείνει για γιορτές στις 25 κ θα την κάνω στην επόμενη περίοδο... Δεν με θέλει γενικά 😅 έχασα την δουλειά μου κ περίμενα πως κ πως για αυτό κ θα πρέπει να περιμένω κ άλλο.. κ τώρα η περίοδος άφαντη... Πω πω θα περιμένω πολύ...

Δεν πειράζει με την καινούργια την χρόνια που θα ανοίξουν πάλι να αρχίσεις τις διαδικασίες 😊 λίγο υπομονή ακόμα ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Χαχαχα! Θετικα είναι απλά φοβάμαι γτ τα βλέπω πολύ άχνα ! Αύριο θα πάω για χοριακη όποτε είπα να μη πετάξω λεφτα και σε τεστ! 

Όχι κορίτσι μου μην ανησυχείς για αυτό, ειδικά στα τεστ ταινίες δεν σκουραινει γρήγορα, έπειτα η εμφύτευση ίσως δεν έγινε αμέσως οπότε να δικαιολογειται μια πιο χαμηλή τιμή απ ότι αν είχε γίνει γρήγορα! Το θέμα είναι να διολασιαζεται σωστά, στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα ξεκινήσει με χοριακή 30!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Ήρθε πάλι η ακατανόμαστη, σε μια βδομάδα πάω για σαλπιγγογραφία και λογικά μετά ο γιατρός θα με δρομολογήσει για εξωσωματική... Τουλάχιστον να γίνει κάτι καλό μέσα στο 24, έχω αρχίσει και κουράζομαι πολύ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Mpourmpoulo τέλεια σήμερα ... Εντωμεταξυ της hometest που δεν είναι πρώιμης φαίνεται καλύτερα η γραμμουλα..στο άλλο όχι τόσο...πως γίνεται αυτό;;;; @Elk γιατί ;;;;εσύ λες της hometest αργούν να δείξουν και αυτά βγαίνουν καλύτερα από τα άλλα που είναι πρώιμης ανίχνευσης!!

Ναι και εγώ το έχω απορία! Ίσως τα one step να δειχνουν νωρίτερα και τα hometest να αποτυπώνουν καλύτερα την ορμονη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diwni είπε:

@Mpourmpoulo επίσης δ ξερεις κ ποια μερα εγινε η εμφυτευση. Εγω να σ πω οτι κ στις 3 κυησεις αυτα τ τεστε εδειξαν αχνα στην καθυστέρηση. Αύριο πηγαινε για χοριακη οπως σ ειπε ο γιατρός σου. Παρασκευή για επαναληπτικη και μετα αστο να κυλισει.

Αχ μου δίνεις πολλές ελπίδες! Επειδη δεν έχω ξανά μείνει έγκυος όποτε δεν ξερω από εμπειρία ποσό σκούρα πρέπει να βγαίνουν στις μέρες που είναι ας πούμε! Μακάρι να πανε όλα καλά🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Πόσο χαίρομαι κορίτσι μου!!!! Θα δεις θα γίνει πιο σκούρο αύριο μεθαύριο!!!

Μακάρι κορίτσι μου🙏 

κοριτσι μου ξερω ότι είναι δύσκολη αυτή η περίοδος λόγο αναμονής και επειδη θα φύγει και ο αντρουλης σου 😢 όμως σκέψου ότι στην επόμενη περίοδο σου πας στοχευμενα για το σπορακι σου το οποίο θα ερθειιιιιιιιιιι❤️ σκέψου αυτοοοοο ! Σου στέλνω μια αγκαλιτσα 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Όχι κορίτσι μου μην ανησυχείς για αυτό, ειδικά στα τεστ ταινίες δεν σκουραινει γρήγορα, έπειτα η εμφύτευση ίσως δεν έγινε αμέσως οπότε να δικαιολογειται μια πιο χαμηλή τιμή απ ότι αν είχε γίνει γρήγορα! Το θέμα είναι να διολασιαζεται σωστά, στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα ξεκινήσει με χοριακή 30!!

Αχ μακάρι μακάρι μακάρι! Πάντως το θετικο είναι ότι είναι ροζ και παχια η γραμμουλα όποτε δεν τίθεται θέμα εξάτμισης! Έχω πολύ αγωνία για αυριο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Lou418 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Ήρθε πάλι η ακατανόμαστη, σε μια βδομάδα πάω για σαλπιγγογραφία και λογικά μετά ο γιατρός θα με δρομολογήσει για εξωσωματική... Τουλάχιστον να γίνει κάτι καλό μέσα στο 24, έχω αρχίσει και κουράζομαι πολύ...

Ήρθε Ε; Σκέψου θετικα καθώς μετά την σαλπιγγογραφια έχεις πολλές πιθανότητες για μπεμπεεεε❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo κορίτσι μου να ξέρεις και εμένα έτσι ήταν στην δεύτερη εγκυμοσύνη μου 4 ημέρες πριν την αναμενόμενη και η χοριακή μου ήταν 56 μονάδες 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Δεν πειράζει με την καινούργια την χρόνια που θα ανοίξουν πάλι να αρχίσεις τις διαδικασίες 😊 λίγο υπομονή ακόμα ! 

Καλώς σας βρήκα. Το γνωρίζω, θα προσπαθήσω να γράφω συχνά! Σε ευχαριστώ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια ! Κ εγώ καινουρια στη συζήτηση.. στην προσπάθεια πρώτη φορά για παιδάκι αλλά να σας πω δυο λόγια έτσι να μου πείτε άποψη κ εσείς..

εγω πάντα είχα κύκλο 26-28 ημέρες , τους τελευταίους 4 μήνες έκανα μια θεραπεία με τον γιατρό μου για μια κύστη που έχω με αντισυλληπτικά. Πήγα που λέτε την 15η ημέρα να με δει κ μου είπε πως είναι έτοιμο το ωαριακι μου.. επαφή εκείνη την ημέρα κ ξανά μετά από 2-3 ημέρες (λόγω δουλειάς δυστυχώς δεν βρεθήκαμε)κ μετά όπως βγήκε… σήμερα 29η ημέρα κανένα σύμπτωμα περιόδου κ έκανα ένα τεστ που ούτε αχνίζει ούτε τίποτα … διαβάζω για αυτά τα τεστ που λέτε κ δεν καταλαβαίνω home test one step κοκ. Εγώ ένα predictor έκανα το express.. υπάρχει ελπίδα ; Ή έχω καθυστέρηση επειδή τα έπαιξε η περίοδος με τα χάπια ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ήρθε Ε; Σκέψου θετικα καθώς μετά την σαλπιγγογραφια έχεις πολλές πιθανότητες για μπεμπεεεε❤️❤️❤️❤️

Μακάρι!! Να πάνε όλα τέλεια εύχομαι με την χοριακή σου!! Μας δίνεις ελπίδες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ με τα τεστ εγκυμοσύνης έχω καεί λίγο..τον 1ο μήνα προσπάθειας με καθυστέρηση 3 μέρες κάνω τεστ της clearblue το πρωιμης και μου βγάζει αχνή γραμμή με χρώμα (θέλω να πω ότι δεν ήτα εξάτμισης) πηγαίνω την επόμενη μέρα για χοριακή η οποία βγαίνει αρνητική. Αδιαθέτησα μετ΄΄α από 6 μέρες καθυστέρησης..

Τον προηγούμενο μήνα είχα κάτι περίεργες ζαλάδες κάνω τεστ της One step 5 10 μέρες μετά από το θετικό τεστ ωορρηξίας και βγαίνει πολύ αχνό θετικό..παχιά γραμμή, την επόμενη μέρα έκανα ξανά και βγήκε λίγο πιο αχνό από της προηγούμενης..αδιαθέτησα κανονικά..

Δεν ξέρω αν πέφτω σε ελαττωματικά τεστ ή πάει να ξεκινήσει κάτι και δεν συνεχίζεται..Όπως και να έχει προχωράμε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Lou418 είπε:

Μακάρι!! Να πάνε όλα τέλεια εύχομαι με την χοριακή σου!! Μας δίνεις ελπίδες!!

Ευχαριστώ κορίτσι μου❤️ σε όλες θα έρθει το σπορακι🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@cat12 καταλαβαίνω πραγματικά ποσο πολυ την ανυπομονησια σου, την απογοητευση σου κτλ.

Το 2016 ημουν ακριβως στην ιδια φαση. 9 Δεκεμβρίου περασα επιτροπη και καπακι πηγαμε στο κεντρο εξωσωματικης. Περιμενα περιοδο τιε επομενες μερες. Επειδη ομως θα ηταν κλειστα για γιορτες, θα ξεκινουσα ατον επομενο κυκλο δηλ το Γεναρη. Βεβαια δ χρειαστηκε μιας π στις 13 Δεκεμβρίου ειχα θετικη χοριακη. Στη ζωη μ ομως μέχρι τωρα προσωπικά μ εχει αποδειχτει οτι καποια πραγματα που δ ηταν στο χερι μου και ηρθαν η εγιναν απο μονα τους, εγιναν για καλο. 

Φανταζομαι πως μετρας τις μερες μια μια. Μετα την διακοπη κυησης τ Αυγουστο ο γιατρος μ ειπε να αφησβ τουλ 3 περιοδους συν μια την 1η μετα την αποξεση για να ξανα προσπαθησω. Εχω δυο παιδιά ηδη. Και πιστεψε με μετραω κύκλο κύκλο για να προσπαθησω ξανα. Μερα μερα. Μπορει να μην ερθει κ ποτε και ειμαο οκ μ αυτο εφοσον εχω 2 παιδια. Αλλα κ μονο ο περιορισμός μ εχω αυτη τη στιγμή μου τη δίνει στα νευρα.

Εύχομαι τ νεο ετος να σ φερει 2 μωρακια στην κοιλιτσα! Και να πανε ολα καλα! Λιγο υπομονη,  λιγο εδω παρεουλα κ θα περασει πιο γρήγορα ο καιρος.

Για μενα πραγματικά ειστε παρηγορια και ολες εδω μεσα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από μένα ! Είμαι σχετικά καινούργια εδώ δυστυχώς ακόμα Δοκιμαστικό μέλος, οπότε οι αναρτήσεις μου θα αργούν ν' ανέβουν 😒

Εμεινα έγκυος τον Ιανουάριο με την πρώτη προσπάθεια, αλλά δυστυχώς παλλινδρόμησε στις 11 εβδομάδες και μας γέμισε με πένθος η απώλεια... Μετά από την αποβολή με χάπια ξαναξεκινήσαμε τις προσπάθειες τον Ιούλιο. Μετράμε πλέον 6ο κύκλο προσπαθειών κι ελπίζουμε το rainbow μωράκι μας να έρθει σύντομα 🌈👶

Τον περασμένο μήνα είχα καθυστέρηση 11 ημερών (έχω φουλ σταθερό κύκλο 27-29 ημερών) κι ενώ νομίζαμε ότι έγινε το θαύμα τελικά μου ήρθε η περίοδος την 39η μέρα. Εγώ υποθέτω ότι μάλλον δεν είχα ωορρηξία.

Πάμε στο σήμερα, 18η μέρα του κύκλου και το τεστ ωορρηξίας μου είναι πιο σκούρο, βεργουνδί από κάθε άλλη φορά! Ας ελπίσουμε αυτός να είναι ο μήνας μας - καλή επιτυχία σε όλους εμάς που θέλουμε να γίνουμε γονείς 💖 

σ.σ. Πώς ανεβάζω φώτο; Μόνο με σύνδεσμο url μου επιτρέπει... 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/12/2023 at 5:44 ΠΜ, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου..άλλη μια μέρα που ξυπνάω απ τις 5 και κάτι. Βέβαια στην καθημερινότητα μου ξυπνάω 6 για δουλειά οπότε τώρα που δεν πολυκουραζομαι θεωρώ πως είναι φυσιολογικό να ξυπνάω νωρίτερα.. από τον κοβιντ δεν έχω κάτι.. ένα ελαφρύ μπούκωμα μόνο.. προς το παρόν δηλαδή δεν είχα κανένα άλλο συμπτώμα..ελπίζω να πάει έτσι.. 

@Παρασκευαιδου όντως.. οοοτι μου είπες βγήκε.. άρα παραμένω στα λόγια σου γιατί μου αρέσουν κιόλας 🥰

Συγνώμη που δεν σου απάντησα.. τρέχω λιγάκι με τον Ταρζάν. Τι κάνεις πώς είσαι από συμπτώματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Unique23 είπε:

@Mpourmpoulo κορίτσι μου να ξέρεις και εμένα έτσι ήταν στην δεύτερη εγκυμοσύνη μου 4 ημέρες πριν την αναμενόμενη και η χοριακή μου ήταν 56 μονάδες 😍

Δηλαδή έκανες τεστ 4 μέρες πριν την αναμενόμενη βγήκε αχνό και έκανες την ίδια μέρα χοριακη και ήταν 56; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Δηλαδή έκανες τεστ 4 μέρες πριν την αναμενόμενη βγήκε αχνό και έκανες την ίδια μέρα χοριακη και ήταν 56; 

Ναι ναι έτσι ακριβώς ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Δηλαδή έκανες τεστ 4 μέρες πριν την αναμενόμενη βγήκε αχνό και έκανες την ίδια μέρα χοριακη και ήταν 56; 

Δεν μπορώ να σου βάλω και φωτο το τεστ μου να το δεις γιατί είμαι καινούργια και δεν με αφήνει!!!! 😩😩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Καλησπέρα κι από μένα ! Είμαι σχετικά καινούργια εδώ δυστυχώς ακόμα Δοκιμαστικό μέλος, οπότε οι αναρτήσεις μου θα αργούν ν' ανέβουν 😒

Εμεινα έγκυος τον Ιανουάριο με την πρώτη προσπάθεια, αλλά δυστυχώς παλλινδρόμησε στις 11 εβδομάδες και μας γέμισε με πένθος η απώλεια... Μετά από την αποβολή με χάπια ξαναξεκινήσαμε τις προσπάθειες τον Ιούλιο. Μετράμε πλέον 6ο κύκλο προσπαθειών κι ελπίζουμε το rainbow μωράκι μας να έρθει σύντομα 🌈👶

Τον περασμένο μήνα είχα καθυστέρηση 11 ημερών (έχω φουλ σταθερό κύκλο 27-29 ημερών) κι ενώ νομίζαμε ότι έγινε το θαύμα τελικά μου ήρθε η περίοδος την 39η μέρα. Εγώ υποθέτω ότι μάλλον δεν είχα ωορρηξία.

Πάμε στο σήμερα, 18η μέρα του κύκλου και το τεστ ωορρηξίας μου είναι πιο σκούρο, βεργουνδί από κάθε άλλη φορά! Ας ελπίσουμε αυτός να είναι ο μήνας μας - καλή επιτυχία σε όλους εμάς που θέλουμε να γίνουμε γονείς 💖 

σ.σ. Πώς ανεβάζω φώτο; Μόνο με σύνδεσμο url μου επιτρέπει... 
 

Αχ άντε με το καλο 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Η καθημερινότητα με την μπέμπα δεν μου αφήνει πια πολύ ελεύθερο χρόνο για να σας διαβάζω καθημερινά. Σας διαβάζω όμως όποτε προλαβαίνω!

Να πω συγχαρητήρια στην @Elk για την εγκυμοσύνη της! Είμαι σίγουρη κορίτσι μου ότι αυτό το σπορακι ήρθε για να μείνει 😊

@Mpourmpoulo περιμένω κι εγώ με αγωνία τη χοριακη σου αύριο! Είσαι σίγουρα έγκυος! Εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη! 

@Girly εύχομαι να γίνει πάλι το θαύμα και να μείνει αυτή τη φορά! Πότε είναι να κάνεις χοριακη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου! Εγώ έχω στεναχωρηθεί τώρα μιας και έκανα τεστ πριν πάω για την χοριακη και τα τεστ όχι απλά δεν σκούρυναν αλλά μου φαινονται και πιο άχνα ακόμη! Πιστεύω ότι το σπορακι δεν προχωράει😢

IMG_7648.jpeg

IMG_7647.jpeg

IMG_7645.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και από μένα!!! 5 μέρες καθυστέρηση και κάθε μέρα σχεδόν τεστ(4 τεστ σύνολο και τα 4 με αχνη 2η γραμμή) πριν τη καθυστέρηση όμως που είχα κάνει αρνητικά.... δευτέρα πήγα για χοριακη και ήταν 0.3 δεν καταλαβαίνω τι γίνεται αλλά εύχομαι να έχουμε καλά νέα και να κλείσει καλά η χρονιά!!!🩷🩷🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέραααααα με άλλη ίωση στο καπάκι μετά την αμυγδαλίτιδα....τέλεια μπήκε η σχολική χρονιά και για μένα 🤧🤧🤧🤧🤧 κολλάω τα πάντα από τα παιδιά...δεν ξέρω αν συμπάσχει καμία μανούλα;;;😛 Επίσης κλείνω μια εβδομάδα από την ωορρηξία και προσπαθώ να κρατηθώ να μην κάνω τεστ,😛😛😛
    • Να το χαίρεστε το λουλουδάκι σας❤️ καλή επιτυχία και στη μεταφορά🙏🏻 εγώ έχω τρία έμβρυα αλλά δεν ψήνομαι για αδερφάκι. . θα φανεί😁
    • Καλημέρα!!  Μια χαρά η μπεμπουλα σου κοριτσάκι μου!!!😍😍😍😍 Είναι σούπερ στα 500γρ. +κατι!! Τόσο ήταν και η δική μου και των υπολοίπων κοριτσιών από ότι κατάλαβα είναι πολύ καλά!! Με το καλό!!❤️❤️❤️❤️ Εμένα με έχει από την αυχενική να μετράω πίεση γιατί είχα υψηλές πιθανότητες προεκλαμψιας χωρίς όμως να υπάρχει πρόβλημα με τις μητριαιες.. ήδη είχα ανεβάσει πίεση χωρίς να το έχω καταλάβει.. είχα μόνιμα 130-140 με 80.. οπότε και μου ξεκίνησε μικρή δόση salospir και έχει πέσει σχεδόν στα φυσιολογικά μου.. Για ρώτα το γιατρό σου μήπως σου δώσει salospir για να σε βοηθήσει.. στη Β επιπέδου πάντως ήταν όλα μια χαρά! Οι οδηγίες που μου έδωσε εμένα ήταν να μετράω πρωί βράδυ και θα κρατάω τη 3η μέτρηση.. αν δω πάνω από 2 μετρήσεις 140 με 90 και πάνω εκεί ανησυχούμε.. συζήτησε τα όμως με το δικό σου γιατρό τι θα σου πει..! Καλημέρα!!  Έλα ρε!!! Ξεχάστηκα τελείως και μας είχες πει ότι έχεις Doppler!! Μπράβο το αστέρι σας!!! Φτου φτου φτου το μωράκι!!!!😍😍😍❤️❤️❤️❤️ Με το καλό!!! Σούπερ είναι!!! Σε εμβρυομητρικο τη κάνατε; Σας έδωσε και τη καμπύλη ανάπτυξης του; Σε ποια εκατοστιαία βρίσκεται;! Ο πλακούντας; Πως τον είδε;  Ναιιιι!!!!!! Τελευταίο τρίμηνο!!!!! Απίστευτο!!! 😍😍😍😍 Αμήν Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν μέχρι τέλους για όλες μας!!! Να κρατήσουμε υγιή τα θαυματακια μας πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏 Ευχαριστούμε πολύ κορίτσια μου!!!! Αφήστε.. περνάνε τα χρόνια νεράκι και χαμπάρι δεν πήραμε..!! Παιδάκια ήμασταν.. Να είμαστε όλοι καλά και αγαπημένοι να γεράσουμε με τους ανθρώπους μας αγκαλιά!! ❤️❤️❤️
    • Καλημέρα, είδα την ερώτηση για τον πεσσό και μου έκανε εντύπωση το ποσό, για αυτό πετάγομαι εδώ στο θέμα σας, εγώ αγοράζω τον πεσσό 92 ευρώ (αν είχα μεριμνήσει νωρίτερα θα τον είχα βρει γύρω στα 50) και μου τον τοποθετεί ο γιατρός αλλά είναι ούτως ή άλλως σε δημόσιο νοσοκομείο, οπότε θα δώσω μια και καλή της γέννας μετά, δεν μου έχει πάρει κάτι έξτρα στις δύο εγκυμοσύνες που τον χρειάστηκα. Θα μπορούσες να τον ρωτήσεις ωστόσο γιατί τόσο υψηλό το κόστος για μια μη επεμβατική διαδικασία δέκα λεπτών! Καλή επιτυχία μέχρι τέλους εύχομαι!
    • @katerinayia είστε σε άλμα ανάπτυξης; ; Κι εμείς το ίδιο.  Όλο το βράδυ ήθελε να τρώει ήταν ανήσυχος και το μάτι γαρίδα  Τον πήρε τώρα ο άντρας μου να τον κάνει μια βόλτα με το καρότσι μπας και ηρεμήσει 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...