Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεκέμβρη μόνο θετικά να μας τα δείχνεις όλα το δέντρο να γεμίσουμε με μπάλες και με δώρα 🎄🎄🎀🎀🤰🤰🧿🧿🧡🧡💙💙


Demy93

Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Σήμερα είναι δύσκολη μέρα με πολύ δουλειά για μένα τώρα το πρωί γι'αυτό μπήκα να σας πω την καλημέρα μου και να δω το σημερινό τέστ της @Mpourmpoulo μας να μας φτιάξει το κέφι 🥰🥰

Καλημέρααααα κορίτσια μου ♥️💝 και εγώ αυτό περιμένω ☺️ άντε να δούμε πως είναι.... καλή δύναμη κορίτσι μου ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ από μένα κορίτσια μου!! Εγώ σήμερα ξύπνησα με πόνους. Από αργά το βράδυ άρχισαν, και έχω και σήμερα το ίδιο έντονο, άρα είμαι ένα βήμα πριν αγκαλιάσω την ωορρηξία. 

Κ εγώ πολλή δουλειά σήμερα, γυρίζει σήμερα το αφεντικό μου από ταξίδι, μου είχε αφήσει ένα κάρο δουλειά αλλά δεν τα τελείωσα, δούλευα χαλαρά (=έψαχνα ρούχα γάμου και χτενίσματα στο ίντερνετ και έφτιαχνα παζλ) γιατί νόμιζα ότι γυρίζει αύριο. Και τώρα κοινώς, πήρε φωτιά ο κ@λ@ς μας 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια πως είστε ; 
καλη δουλίτσα στα κορίτσια που εργάζεστε 

@Mpourmpoulo έχεις καταλαβει ότι όλες περιμένουμε εσενα ε;;; 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια μου!!! σας χαιρετώ κ εγώ απο τη δουλειά..μόλις γύρισα εγώ έφυγαν όλοι...να δούμε πώς θα βγεί αυτή η μέρα μόνη μου...το καλό είναι ότι λε΄ίπουν τόσοι που δεν γίνεται να βγεί δουλειά...αλλά θα είναι βάσανο μέχρι τις 2.30 εδώ...

στα δικά μου νέα σήμερα είμαι 5εβδ+1 ημέρα...δεν έχω ιδιαίτερα συμπτώματα..παρα μόνο κόπωση, υπνηλία και λίγους πόνους χαμηλά...

αναμένω κ εγώ τα φρέσκα θετικά τεστάκια του δεκέμβρη!!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσάκια μουυυυυυ❤️❤️❤️❤️ ποσό χαρούμενη είμαι που ενδιαφέρεστε τόσο πολύ🥰🥰🥰 σας ευχαριστώ κοριτσάκια μου❤️ λοιπόν τα δυο πρώτα τεστ είναι τα χθεσινά και τα αλλά δυο από κατω τα σημερινά! 

IMG_7643.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κοριτσάκια μουυυυυυ❤️❤️❤️❤️ ποσό χαρούμενη είμαι που ενδιαφέρεστε τόσο πολύ🥰🥰🥰 σας ευχαριστώ κοριτσάκια μου❤️ λοιπόν τα δυο πρώτα τεστ είναι τα χθεσινά και τα αλλά δυο από κατω τα σημερινά! 

IMG_7643.jpeg

Να επισημάνω ότι τα 2 πρώτα είναι τα απογευματινά χθεσινά γτ το πρωινό το είχα πετάξει η χαζη😂  ααα επίσης από κοντα είναι ροζ ! Είμαι 13η μέρα μετά την σπερματεγχυνση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στα κοριτσια που δουλεύουν και έχουν δύσκολη μέρα στέλνω μια αγκαλια και την θετική μου ενέργεια❤️ ώρες είναι θα περάσουν! Υπομονουλα κοριτσια μου🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κοριτσάκια μουυυυυυ❤️❤️❤️❤️ ποσό χαρούμενη είμαι που ενδιαφέρεστε τόσο πολύ🥰🥰🥰 σας ευχαριστώ κοριτσάκια μου❤️ λοιπόν τα δυο πρώτα τεστ είναι τα χθεσινά και τα αλλά δυο από κατω τα σημερινά! 

IMG_7643.jpeg

Καλημέρα κορίτσι μου, εεεε αν δεν είναι θετικά κ αυτά θα τρελαθούμε όλες εδώ μεσα😅 πιστεύω είναι θετικά κ ανεβαίνει, αν θες κάνε κ ένα πρεντικτορ από το φαρμακείο πιστεύω θα φανεί καλύτερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Diwni είπε:

@Mpourmpoulo εγκυμοσυνης ειναι δ ειναι εξατμισης, μην το σκέφτεσαι καν. Αντε αυριο θα κανεις κ τη χοριακη σου! Ολα καλα!

Μήπως όμως είναι πολύ άχνα για την μέρα;;;; Έχω μια επιφύλαξη😩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου, εεεε αν δεν είναι θετικά κ αυτά θα τρελαθούμε όλες εδώ μεσα😅 πιστεύω είναι θετικά κ ανεβαίνει, αν θες κάνε κ ένα πρεντικτορ από το φαρμακείο πιστεύω θα φανεί καλύτερα!!

Χαχαχα! Θετικα είναι απλά φοβάμαι γτ τα βλέπω πολύ άχνα ! Αύριο θα πάω για χοριακη όποτε είπα να μη πετάξω λεφτα και σε τεστ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

άιντε μαρή @Mpourmpoulo μας έσκασες, μας έφαγε το μπες βγες να δούμε αν έγραψες! μπαααα!

Χαχαχχαχαχχαχα😂 σας ευχαριστωωωωωωωωωω για το ενδιαφέρον❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Χαχαχα! Θετικα είναι απλά φοβάμαι γτ τα βλέπω πολύ άχνα ! Αύριο θα πάω για χοριακη όποτε είπα να μη πετάξω λεφτα και σε τεστ! 

Ότι είναι θετικά είναι σίγουρα θετικά θα πας όμως αύριο να κανείς χοριακη και να δεις την τιμή..  

μπορεί να μην είσαι 13 μέρα και είναι λίγο πιο πίσω δεν ξέρεις ακριβώς ποτε έγινε η σύλληψη γιατί τώρα μια μέρα πάνω μια μετά κάτω έχει σημασία σε αυτά 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Elk είπε:

Ότι είναι θετικά είναι σίγουρα θετικά θα πας όμως αύριο να κανείς χοριακη και να δεις την τιμή..  

μπορεί να μην είσαι 13 μέρα και είναι λίγο πιο πίσω δεν ξέρεις ακριβώς ποτε έγινε η σύλληψη γιατί τώρα μια μέρα πάνω μια μετά κάτω έχει σημασία σε αυτά 😊

Ναιιι έχεις δίκιο! Το αυγουλακι δεν είχε σπάσει όταν έκανα την σπερματεγχυνση ! Ίσως να έγινε και την επόμενη μέρα 🙏 ελπιζω να μη φάω τα μούτρα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo τέλεια σήμερα ... Εντωμεταξυ της hometest που δεν είναι πρώιμης φαίνεται καλύτερα η γραμμουλα..στο άλλο όχι τόσο...πως γίνεται αυτό;;;; @Elk γιατί ;;;;εσύ λες της hometest αργούν να δείξουν και αυτά βγαίνουν καλύτερα από τα άλλα που είναι πρώιμης ανίχνευσης!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo επίσης δ ξερεις κ ποια μερα εγινε η εμφυτευση. Εγω να σ πω οτι κ στις 3 κυησεις αυτα τ τεστε εδειξαν αχνα στην καθυστέρηση. Αύριο πηγαινε για χοριακη οπως σ ειπε ο γιατρός σου. Παρασκευή για επαναληπτικη και μετα αστο να κυλισει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Elk είπε:

Κρίμα που θα φύγει πάλι και δεν θα προλάβετε τις γόνιμες 😕

τωρα όταν αδιαθετήσεις ξεκινάς τις διαδικασίες της εξωσωματικής ; 

Όχι δυστυχώς... Κλείνει για γιορτές στις 25 κ θα την κάνω στην επόμενη περίοδο... Δεν με θέλει γενικά 😅 έχασα την δουλειά μου κ περίμενα πως κ πως για αυτό κ θα πρέπει να περιμένω κ άλλο.. κ τώρα η περίοδος άφαντη... Πω πω θα περιμένω πολύ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κοριτσάκια μουυυυυυ❤️❤️❤️❤️ ποσό χαρούμενη είμαι που ενδιαφέρεστε τόσο πολύ🥰🥰🥰 σας ευχαριστώ κοριτσάκια μου❤️ λοιπόν τα δυο πρώτα τεστ είναι τα χθεσινά και τα αλλά δυο από κατω τα σημερινά! 

IMG_7643.jpeg

Πόσο χαίρομαι κορίτσι μου!!!! Θα δεις θα γίνει πιο σκούρο αύριο μεθαύριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Mpourmpoulo τέλεια σήμερα ... Εντωμεταξυ της hometest που δεν είναι πρώιμης φαίνεται καλύτερα η γραμμουλα..στο άλλο όχι τόσο...πως γίνεται αυτό;;;; @Elk γιατί ;;;;εσύ λες της hometest αργούν να δείξουν και αυτά βγαίνουν καλύτερα από τα άλλα που είναι πρώιμης ανίχνευσης!!

Νομίζω επειδή δεν είναι πρώιμης δείχνουν καλύτερα 🤷‍♀️ δεν ξέρω επειδή δεν έχω δοκιμάσει τα one δεν έχω και ολοκληρωμένη άποψη  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpouloμου έτσι έβγαινε και το δικό μου τεστ!!! Είναι θετικό κορίτσι μου!!!!!! Είσαι έγκυος και όοολα θα πάνε υπέροχα ❤️🎉🎉🎉🥳🥳❤️

Να μην σε νοιάζει η γραμμη ,είναι πολύ νωρίς ακόμη και όπως είπες δεν είχε σκάσει ακόμη το ωάριο τη μέρα της σπερματεγχυσης οπότε σίγουρα είσαι νωρίτερα από ότι υπολογίζεις!!!!!  

Αύριο με το καλό να κάνεις την χοριακη σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • πωπω πάρα πολλές πληροφόριες πήρες! Μπράβο κορίτσι μου, χαίρομαι που πήγε καλά η αυχενική σου!! ❤️ να τα μας, κι άλλο κοριτσάκι στην παρέα!! πότε θα σου πουν για σίγουρα;;  εγώ περιμένω μήπως και μας πουν στην αυχενική αν κι ο γυναικολόγος που μας είδε τη Δευτέρα κάπως μας είπε να μην έχουμε και πολλές προσδοκίες. Από την 16η εβδ και μετά θα φανεί λέει 🤪 εκτ΄ός κι αν είναι αγοράκι όπου θα ε΄ιναι ένα τσικ πιο εμφανές  😝🤣🤣🤣🤣 Αν φοβάσαι τις κρέμες για ραγάδες, η κολλητή μου πρότεινε αμυγδαλέλαιο! ό,τι πιο φυτικό και ενυδατικό! εγώ προς το παρόν β΄αζω μόνο μια ενυδατική που είναι 98% φυσικά συστατικά αλλα΄ το έχω στο νου μου να πάρω αμυγδαλέλαιο προσεχώς. Όσον αφορά το που θα γεννήσω που ρώτησες κορίτσι μου, στην Ελλάδα δεν έχω καμία ασφάλιση και το ΑΜΚΑ μου είναι ανενεργό από τότε που δηλώθηκα ως κάτοικος εξωτερικού... Να φανταστείς μια φορά έτυχε να χρειαστώ να πάω για μια ακτινογραφία στο Παπαγεωργίου στη Θεσ/νικη και με πήραν με την ΕυρωπαΪκή Κάρτα υγείας από το εξωτερικό που έχω εκδόσει και το όνομά μου ήταν γραμμένο με λατινικούς χαρακτήρες... Η χώρα μου με αντιμετωπίζει σα τουρίστρια πλέον 🥲🥲🥲 Οπότε, όχι ότι το σκεφτόμουν διαφορετικά, θα παραμείνω εδώ μέχρι και το τέλος, με το καλό, της εγκυμοσυνης, που έχω την ιδιωτική μου ασφάλιση κτλ. Δε θα έρθω Ελλάδα ούτε για Χριστούγεννα για τους προφανείς λόγους... Με το καλό το μωράκι μας θα πάει πρώτη φορά στην Ελλάδα το καλοκαίρι του '25 🙏🙏🙏 Και μετά μας περιμένει ο γολγοθάς της δήλωσης γεννήσεως κτλ.... Δε θέλω ούτε να το σκέφτομαι 😅😅 Αχ τώρα που σας τα γράφω αυτά, μ έπιασε μια συγκίνηση που την επόμενη φορά που θα έρθω Ελλάδα θα έχω το μωράκι μου 😍😍😍 όταν έφυγα τον περασμένο μήνα δε το είχα συνειδητοποίησει ότι ήταν η τελευταία φορά που πηγαινοερχόμουν "μόνη" 🥲🥲🥲
    • Κρίμα βρε κορίτσι μου, πολύ δύσκολο αυτ΄ο που περιγράφεις, αλλά πιστεύω θα σταματήσει κάποια στιμγή, δε μπορεί! Πάντως είναι για καλό, αυτό να σκεφτεσαι όσο μπορείς ❤️ Εγώ έκανα όλο κι όλο 4 εμετούς μεταξύ 6η-9ης εβδ, μετά υποχώησαν αρκετά οι ναυτίες και επανήλθαν κάπου στην 11η εβδ με αποκορύφωμα χθες που ήμουν 12+1 έκανα εμετό μετά από τόσο καιρό και ήταν ο χειρότερος μέχρι στιγμής.... δλδ σα να έβγαλα και την ψυχή μου ένα πράγμα 😅 δε ξέρω τι φάση... και στο μεταξύ ενώ είχα ψιλοεπανέλθει και με την ενέργεια, από χθες είμαι ένα κουρέλι, σήμερα να φανταστείτε, κατά τις 4μμ λέω ας ξαπλώσω λίγο έτσι 30 λεπτά, μιας και δεν είχα άλλα μιτιγκς, και κορίτσια ξύπνησα στις 6+μμ!! πάλι καλά δε μ' έψαξε κανείς απ τη δουλειά 🤣🤣🤣  και χθες τα ίδια, είχα πάρα πολύ κακή διάθεση και τρομερή εξάντληση... πιστεύω όμως ότι σε 1-2 εβδ να είναι πάλι καλύτερα τα πράγματα. Τλχ τώρα που είδα το μωρό να χοροπηδάει σα βατράχι την περασμένη Δευτέρα, ξέρω γιατί επανήλθαν οι αναγούλες  🤣🤣🤣 
    • Όχι καλε τι μόνη είμαιστε πολλες εδώ 😂 Εεε και εγω λόγο παλινδρομήσεις είχα πολύ άγχος και με έβαζε κάθε εβδομάδα δεν μου πήρε σε όλες τις επισκέψεις λεφτά  εεε συνήθως οι αναγούλες μετά την 7-8 εβδ αρχίζουν αλλά μπορεί και να μην έχεις βέβαια 
    • Κορίτσι μου, μην μπαίνεις σε αυτη τη διαδικασία. Ακου τον γιατρό σου που έτσι κι αλλιώς τον εμπιστεύεσαι!! Μια χαρα ειναι τα νούμερα. Εγω δεν ρισκαρα αμνιο ουτε οταν είχα ζήσει αυτά που σας έγραφα χθες... Ολα καλα!
    • Ναι είναι! Εμείς πηγαίναμε για αποξεση κι με το που μπαίνω για υπέρηχο δεν μίλαγε ο Γιατρος και λέει καλε αυτό μεγάλωσε..και όχι μόνο μεγάλωσε αλλά ακούμε και καρδιά!!!! Λέω έλα παναγια μου!!!! Τι να πω! Μακάρι όλα να πάνε καλα! Σε καμία μας δεν αξίζει να χαιρόμαστε και μετά να μας παίρνουν τη χαρά!🫶🙏🙏🙏🙏🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...