Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεκέμβρη μόνο θετικά να μας τα δείχνεις όλα το δέντρο να γεμίσουμε με μπάλες και με δώρα 🎄🎄🎀🎀🤰🤰🧿🧿🧡🧡💙💙


Demy93

Recommended Posts

στις πριν 16 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Χαιρομαι πααααααρα πολυ για σενα κοριτσακι μου .Το θαυματακι σας ηρθε για να μεινει! Να σκεφτεσαι ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΑ!! 

 

 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου και εσυ νε το καλό να έρθει το μωρακι σου 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η dimand είπε:

Koριτσι μουυυυ εισαι μια εγκυουλαααα ❤️ 

🤗🤗🤗 παρεπιπτόντως έκανα πάλι τεστ και εμφάνισε άχνη γραμμουλα και το τεστ της home test 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Είναι η γουρλίδικη ομάδα!!!! Συγχαρητήρια βρε κορίτσια,  το καλύτερο χριστουγεννιατικο δωράκι ❣️❣️❣️❣️❣️

Ευχαριστούμε κορίτσι μου❤️ εύχομαι και σε σενα συντομαααααα❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

🤗🤗🤗 παρεπιπτόντως έκανα πάλι τεστ και εμφάνισε άχνη γραμμουλα και το τεστ της home test 🤗

Και γιατί δεν τα έβαλες να τα δούμε κορίτσι μου?? Θα μαλώσουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Και γιατί δεν τα έβαλες να τα δούμε κορίτσι μου?? Θα μαλώσουμε 

Έχεις απολυτοοοοοο δικιο😂😂😂 το κατω είναι hometest και το πάνω one step 🤪

IMG_7640.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Έχεις απολυτοοοοοο δικιο😂😂😂 το κατω είναι hometest και το πάνω one step 🤪

IMG_7640.jpeg

Στο home φαίνεται πιο ροζ η γραμμή από το one έτσι μου φαίνεται στην φωτο 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Έχεις απολυτοοοοοο δικιο😂😂😂 το κατω είναι hometest και το πάνω one step 🤪

IMG_7640.jpeg

Ξέρω πως για άλλη μια φορά θα φανώ η κακιά, αλλά εγώ δεν τις βλέπω ροζ 😢ίσως να ναι ακόμα νωρίς και να φανεί την Τετάρτη ξεκάθαρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Γιάννα 36 ναι έχεις δικιο. Ροζ δεν ειναι. Αλλα οπως εχω δει στα τεστ των κοριτσιων που τα ποσταραν εδω κ ηταν πριν την καθυστέρηση ηταν ετσι σαν σκια. Γι αυτό και γω το λογιζω ως θετικό. Συγκριτικά παντα με τα τεστ που εχω δει εδω.

Ναι στο home test φαίνεται πιο εντονα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Έχεις απολυτοοοοοο δικιο😂😂😂 το κατω είναι hometest και το πάνω one step 🤪

IMG_7640.jpeg

Καλησπέρα κορίτσι μου, διαβαζω καιρο το θεμα σας αλλα δεν συμμετεχω. Θεωρώ πως είναι θετικά τα τεστ σου, κάνε αν θέλεις ένα predictor early να δεις σίγουρα πιο έντονη την γραμμή. Οι ταινίες στην αρχή έτσι φαίνονται. Εγώ με τριψηφια χοριακη και μου έβγαιναν αχνες οι γραμμές σε αυτά. Mε το καλό σου εύχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Ξέρω πως για άλλη μια φορά θα φανώ η κακιά, αλλά εγώ δεν τις βλέπω ροζ 😢ίσως να ναι ακόμα νωρίς και να φανεί την Τετάρτη ξεκάθαρα. 

Καθόλου κακία τουλάχιστον εγώ δεν το εκλαμβάνω καθόλου έτσι!! Αλλά αυτά τα τεστ έχουν διαφορά με τα δικά μου για παράδειγμα που είχα τις προάλλες! Είναι πιο έντονα και έχουν αρκετά χοντρές γραμμες για να είναι εξάτμισης! Αλλά ροζ δεν είναι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Έχεις απολυτοοοοοο δικιο😂😂😂 το κατω είναι hometest και το πάνω one step 🤪

IMG_7640.jpeg

Ω ρε τι έχει να γίνει αύριο ♥️♥️🥰🥰 θα είναι έντονα αύριο να ξέρεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Γιάννα 36 ναι έχεις δικιο. Ροζ δεν ειναι. Αλλα οπως εχω δει στα τεστ των κοριτσιων που τα ποσταραν εδω κ ηταν πριν την καθυστέρηση ηταν ετσι σαν σκια. Γι αυτό και γω το λογιζω ως θετικό. Συγκριτικά παντα με τα τεστ που εχω δει εδω.

Ναι στο home test φαίνεται πιο εντονα.

Γι αυτό λέω μήπως θα φανεί καλύτερα το επόμενο διήμερο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Ξέρω πως για άλλη μια φορά θα φανώ η κακιά, αλλά εγώ δεν τις βλέπω ροζ 😢ίσως να ναι ακόμα νωρίς και να φανεί την Τετάρτη ξεκάθαρα. 

Όχι καλε τι κακιά αλίμονο αυτό που βλέπεις λες ☺️

εγω που ανοίγω την φωτεινότητα στο κινητό τέρμα την βλέπω ότι είναι με χρώμα 

και επειδή και τα δικά μου έτσι ήταν πιστεύω πως τα βλέπω σωστά 😅

ανυπομονούμε εννοείται γιατί την χοριακη μονο τότε θα είναι σίγουρα τα πράγματα 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Ω ρε τι έχει να γίνει αύριο ♥️♥️🥰🥰 θα είναι έντονα αύριο να ξέρεις 

Και έτσι πιστεύω αύριο θα δείξουν καλύτερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Όχι καλε τι κακιά αλίμονο αυτό που βλέπεις λες ☺️

εγω που ανοίγω την φωτεινότητα στο κινητό τέρμα την βλέπω ότι είναι με χρώμα 

και επειδή και τα δικά μου έτσι ήταν πιστεύω πως τα βλέπω σωστά 😅

ανυπομονούμε εννοείται γιατί την χοριακη μονο τότε θα είναι σίγουρα τα πράγματα 🥰

Μακάρι να μην βλέπω εγώ καλά. Αν και νομίζω αν δεν ήταν ροζ θα το έβλεπε κι η κοπέλα από κοντά. Από το κινητό πόσα να καταλάβουμε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Ξέρω πως για άλλη μια φορά θα φανώ η κακιά, αλλά εγώ δεν τις βλέπω ροζ 😢ίσως να ναι ακόμα νωρίς και να φανεί την Τετάρτη ξεκάθαρα. 

Όχι κορίτσι μου τι κακιά προς θεού! Στη φωτό δεν φαινετε το χρώμα ! Από κοντα ροζιζουν και είναι πιο έντονες οι γραμμουλες! Επίσης το θετικο είναι ότι το πρωί της home test ήταν αρνητικο και το απόγευμα έβγαλε γραμμουλα και αυτό που σημαίνει ότι μάλλον ανεβαίνει η ορμονη! Είναι πολύ νωρίς γενικα και έχω επιφύλαξη φυσικά ! Την Τετάρτη θα εχουμε σίγουρο αποτέλεσμα και έπειτα και τους διπλασιασμούς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Μακάρι να μην βλέπω εγώ καλά. Αν και νομίζω αν δεν ήταν ροζ θα το έβλεπε κι η κοπέλα από κοντά. Από το κινητό πόσα να καταλάβουμε.. 

πιστεύω αύριο θα δείξει καλύτερα ☺️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Ω ρε τι έχει να γίνει αύριο ♥️♥️🥰🥰 θα είναι έντονα αύριο να ξέρεις 

Πιστεύω πως αύριο θα είναι πιο έντονα ! Την Πέμπτη θα είμαι σε καθυστέρηση όποτε γενικα είναι νωρίς! Μακάρι να πανε όλα καλά❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Όχι κορίτσι μου τι κακιά προς θεού! Στη φωτό δεν φαινετε το χρώμα ! Από κοντα ροζιζουν και είναι πιο έντονες οι γραμμουλες! Επίσης το θετικο είναι ότι το πρωί της home test ήταν αρνητικο και το απόγευμα έβγαλε γραμμουλα και αυτό που σημαίνει ότι μάλλον ανεβαίνει η ορμονη! Είναι πολύ νωρίς γενικα και έχω επιφύλαξη φυσικά ! Την Τετάρτη θα εχουμε σίγουρο αποτέλεσμα και έπειτα και τους διπλασιασμούς!

Πολύ χαίρομαι που το ακούω! 🙏💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Και έτσι πιστεύω αύριο θα δείξουν καλύτερα 

Πιστεύω θα είναι πιο ξεκάθαρο το ροζ και σε φωτό! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Elk είπε:

 

 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου άντε και στα δικας σας να έρθουν τα χαρμόσυνα πολύ πολύ σύντομα 🤰🥰🌈 

@cat12 είσαι σε καθυστέρηση δηλαδή.; Έχεις κάνει κάποιο τεστ ;

Έχω καθυστέρηση αλλά δεν είχα επαφή  καθόλου γιατί έλειπε ο άντρας μου 😞 απλά μάλλον έχω μεγάλο κύκλο αυτή τη φορά... Κ τώρα που είναι εδώ νόμιζα ότι θα προλάβουμε τις γόνιμες αλλά θα φύγει πάλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Έχω καθυστέρηση αλλά δεν είχα επαφή  καθόλου γιατί έλειπε ο άντρας μου 😞 απλά μάλλον έχω μεγάλο κύκλο αυτή τη φορά... Κ τώρα που είναι εδώ νόμιζα ότι θα προλάβουμε τις γόνιμες αλλά θα φύγει πάλι...

Κρίμα που θα φύγει πάλι και δεν θα προλάβετε τις γόνιμες 😕

τωρα όταν αδιαθετήσεις ξεκινάς τις διαδικασίες της εξωσωματικής ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Σήμερα είναι δύσκολη μέρα με πολύ δουλειά για μένα τώρα το πρωί γι'αυτό μπήκα να σας πω την καλημέρα μου και να δω το σημερινό τέστ της @Mpourmpoulo μας να μας φτιάξει το κέφι 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέραααααα με άλλη ίωση στο καπάκι μετά την αμυγδαλίτιδα....τέλεια μπήκε η σχολική χρονιά και για μένα 🤧🤧🤧🤧🤧 κολλάω τα πάντα από τα παιδιά...δεν ξέρω αν συμπάσχει καμία μανούλα;;;😛 Επίσης κλείνω μια εβδομάδα από την ωορρηξία και προσπαθώ να κρατηθώ να μην κάνω τεστ,😛😛😛
    • Να το χαίρεστε το λουλουδάκι σας❤️ καλή επιτυχία και στη μεταφορά🙏🏻 εγώ έχω τρία έμβρυα αλλά δεν ψήνομαι για αδερφάκι. . θα φανεί😁
    • Καλημέρα!!  Μια χαρά η μπεμπουλα σου κοριτσάκι μου!!!😍😍😍😍 Είναι σούπερ στα 500γρ. +κατι!! Τόσο ήταν και η δική μου και των υπολοίπων κοριτσιών από ότι κατάλαβα είναι πολύ καλά!! Με το καλό!!❤️❤️❤️❤️ Εμένα με έχει από την αυχενική να μετράω πίεση γιατί είχα υψηλές πιθανότητες προεκλαμψιας χωρίς όμως να υπάρχει πρόβλημα με τις μητριαιες.. ήδη είχα ανεβάσει πίεση χωρίς να το έχω καταλάβει.. είχα μόνιμα 130-140 με 80.. οπότε και μου ξεκίνησε μικρή δόση salospir και έχει πέσει σχεδόν στα φυσιολογικά μου.. Για ρώτα το γιατρό σου μήπως σου δώσει salospir για να σε βοηθήσει.. στη Β επιπέδου πάντως ήταν όλα μια χαρά! Οι οδηγίες που μου έδωσε εμένα ήταν να μετράω πρωί βράδυ και θα κρατάω τη 3η μέτρηση.. αν δω πάνω από 2 μετρήσεις 140 με 90 και πάνω εκεί ανησυχούμε.. συζήτησε τα όμως με το δικό σου γιατρό τι θα σου πει..! Καλημέρα!!  Έλα ρε!!! Ξεχάστηκα τελείως και μας είχες πει ότι έχεις Doppler!! Μπράβο το αστέρι σας!!! Φτου φτου φτου το μωράκι!!!!😍😍😍❤️❤️❤️❤️ Με το καλό!!! Σούπερ είναι!!! Σε εμβρυομητρικο τη κάνατε; Σας έδωσε και τη καμπύλη ανάπτυξης του; Σε ποια εκατοστιαία βρίσκεται;! Ο πλακούντας; Πως τον είδε;  Ναιιιι!!!!!! Τελευταίο τρίμηνο!!!!! Απίστευτο!!! 😍😍😍😍 Αμήν Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν μέχρι τέλους για όλες μας!!! Να κρατήσουμε υγιή τα θαυματακια μας πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏 Ευχαριστούμε πολύ κορίτσια μου!!!! Αφήστε.. περνάνε τα χρόνια νεράκι και χαμπάρι δεν πήραμε..!! Παιδάκια ήμασταν.. Να είμαστε όλοι καλά και αγαπημένοι να γεράσουμε με τους ανθρώπους μας αγκαλιά!! ❤️❤️❤️
    • Καλημέρα, είδα την ερώτηση για τον πεσσό και μου έκανε εντύπωση το ποσό, για αυτό πετάγομαι εδώ στο θέμα σας, εγώ αγοράζω τον πεσσό 92 ευρώ (αν είχα μεριμνήσει νωρίτερα θα τον είχα βρει γύρω στα 50) και μου τον τοποθετεί ο γιατρός αλλά είναι ούτως ή άλλως σε δημόσιο νοσοκομείο, οπότε θα δώσω μια και καλή της γέννας μετά, δεν μου έχει πάρει κάτι έξτρα στις δύο εγκυμοσύνες που τον χρειάστηκα. Θα μπορούσες να τον ρωτήσεις ωστόσο γιατί τόσο υψηλό το κόστος για μια μη επεμβατική διαδικασία δέκα λεπτών! Καλή επιτυχία μέχρι τέλους εύχομαι!
    • @katerinayia είστε σε άλμα ανάπτυξης; ; Κι εμείς το ίδιο.  Όλο το βράδυ ήθελε να τρώει ήταν ανήσυχος και το μάτι γαρίδα  Τον πήρε τώρα ο άντρας μου να τον κάνει μια βόλτα με το καρότσι μπας και ηρεμήσει 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...