Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεκέμβρη μόνο θετικά να μας τα δείχνεις όλα το δέντρο να γεμίσουμε με μπάλες και με δώρα 🎄🎄🎀🎀🤰🤰🧿🧿🧡🧡💙💙


Demy93

Recommended Posts

@Elk εμφανεστατη ειναι η διαφορα! Κανε θετικες σκεψεις..καταλαβαινω το αγχος σου αλλα δυστυχως δ περνανε ολα απο το χερι μας. Εσυ θα προσεχεις γενικα, θα τρεφεσαι σωστα, θα παρεις το φυλικο σου και ευχομαστε ολα να πανε τελεια αυτη τη φορά!

@Girly τελεια! Αντε δωστε και λίγο πονο το σκ και ολα καλα θα πανε!

@flowerv εσεις να εχετε επαφές κανονικα. Μην περιμενεις ενα θετικο τεστ. Κανε συχνά σεξ και θα ρθει. Αλλωστε οι γιατροι προτεινουν μερα παρα μερα σε ολο τον κυκλο οταν προσπαθούμε γι εγκυμοσυνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Μόλις τελείωσα. Παραμένω ξαπλωτη τωρα. Αυτή τη φορά είχα μια μικρή ενόχληση κατά τη διάρκεια. Και από εκείνη τη στιγμή έχω πόνο ωορηξιας και ταυτόχρονα σαν περιόδου. Το σπέρμα σήμερα ήταν άψογο,έδωσα συγχαρητήρια στο αγόρι μου χαχαχα 93% κινητικότητα! Εύχομαι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️💪

Τελειαααα 🩷🩷🩷🩷 άντε με το καλό σε 14 ημέρες...μαζί θα κάνουμε τεστ!!! Χριστουγεννιάτικα μωράκια θέλω πολλά!!!!♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Elk εμφανεστατη ειναι η διαφορα! Κανε θετικες σκεψεις..καταλαβαινω το αγχος σου αλλα δυστυχως δ περνανε ολα απο το χερι μας. Εσυ θα προσεχεις γενικα, θα τρεφεσαι σωστα, θα παρεις το φυλικο σου και ευχομαστε ολα να πανε τελεια αυτη τη φορά!

@Girly τελεια! Αντε δωστε και λίγο πονο το σκ και ολα καλα θα πανε!

@flowerv εσεις να εχετε επαφές κανονικα. Μην περιμενεις ενα θετικο τεστ. Κανε συχνά σεξ και θα ρθει. Αλλωστε οι γιατροι προτεινουν μερα παρα μερα σε ολο τον κυκλο οταν προσπαθούμε γι εγκυμοσυνη.

Ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰 

Ναι παίρνω φιλικό και από βδομαδα που θα έχω μπει σίγουρα στις μερες με καθυστέρηση γιατί ακριβώς δεν ξέρω ποτε είναι θα πάω να κάνω χοριακη και βλέπουμε…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Μόλις τελείωσα. Παραμένω ξαπλωτη τωρα. Αυτή τη φορά είχα μια μικρή ενόχληση κατά τη διάρκεια. Και από εκείνη τη στιγμή έχω πόνο ωορηξιας και ταυτόχρονα σαν περιόδου. Το σπέρμα σήμερα ήταν άψογο,έδωσα συγχαρητήρια στο αγόρι μου χαχαχα 93% κινητικότητα! Εύχομαι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️💪

Άντε κορίτσι μου μπράβο όλα να πάνε καλά κανε και τις επαφες σου αφού είναι και γρήγορο το σπερμα και σε 14 μερες περιμένουμε θετικό τεστ 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπερηχο δεν κάναμε αυτή τη φορά. Εγώ για κανένα μισάωρο είχα έντονο πόνο περιόδου κ μετά πέρασε εντελώς. Εννοείται θα έχουμε κ επαφές και εύχομαι αυτός ο ένας γρήγορος κολυμβητής να βρει το σωστό δρόμο!!! Άδεια θα πάρω από την επόμενη βδομάδα θα κάτσω από 22/12 γιατί ο γιατρός θεωρεί ότι τότε είναι οι πιο σημαντικές μέρες. Τώρα οι πρώτες όχι τόσο..ξεκινάω σήμερα κ προγεστερόνη κ σαλοσπιρ το βράδυ και τα δύο,η προγεστερόνη κολπικά όπως κ την άλλη φορά κ φυλλικό οξύ που δεν το σταμάτησα..αυτααααααα;;🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Υπερηχο δεν κάναμε αυτή τη φορά. Εγώ για κανένα μισάωρο είχα έντονο πόνο περιόδου κ μετά πέρασε εντελώς. Εννοείται θα έχουμε κ επαφές και εύχομαι αυτός ο ένας γρήγορος κολυμβητής να βρει το σωστό δρόμο!!! Άδεια θα πάρω από την επόμενη βδομάδα θα κάτσω από 22/12 γιατί ο γιατρός θεωρεί ότι τότε είναι οι πιο σημαντικές μέρες. Τώρα οι πρώτες όχι τόσο..ξεκινάω σήμερα κ προγεστερόνη κ σαλοσπιρ το βράδυ και τα δύο,η προγεστερόνη κολπικά όπως κ την άλλη φορά κ φυλλικό οξύ που δεν το σταμάτησα..αυτααααααα;;🤗

Κολυμβητής λες και ξες τι σκέφτηκα... Αρσενικό . Να δώσω από τώρα διαζύγιο πάω στην κατάψυξη πεθερά.. 😅 και σε 14 μέρες χοριακη; για θα κάνεις τεστ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γεια σας, να κάνω μια ερώτηση? Σε 10 μέρες περίπου θα κάνω υστεροσαλπιγγογραφια, την ίδια μέρα της εξέτασης μπορώ να έχω επαφή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elk είπε:

Τι να πω μακάρι 🙏 ακόμα είμαι πολύ συγκρατημένη… γιατί και το αλλο μια χαρά χοριακη είχα διπλασιασμό είχα συμπτώματα και στο τέλος τζίφος όποτε κρατάω μικρό καλάθι 😕

Το καταλαβαίνω κορίτσι μου λογικό είναι! Όλα θα πάνε καλά όμως τώρα θα δεις❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

Χαίρομαι πολύ για όλες κορίτσια που σας διαβάζω!!!!

Ευχαριστούμε γλυκιά μου!!!! Καλές γιορτές ♥️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιαααα μου τι ωραιαααα νέα είναι αυτά που διαβαζωωωωω❤️❤️❤️❤️ 

@Elkμου φαινετε μια χαραααα η διαφορααα❤️❤️❤️ περιμενουμε σε λίγες μέρες την τεράστια χοριακουλα σου🤗

@Girlyτελειαααα τα νέα σουυυυυ και τελειο και το σπερμα του συζυγου❤️ (και εμας ήταν πολύ καλοοοο  συνολική κινητικότητα 91% )  σε λίγες μερεσσσς θα μάθουμε τα χαρμοσυνα σου🤗

@marinamanoulitsaκοριτσι μου τώρα είναι σίγουρο το σπορακι ότι θα έρθει πολύ συντομα δωσε πονοοοοοοοοοο τωρααα🥳🥳🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η marilouu είπε:

Καλημέρα κορίτσια 😃 Σας ευχαριστώ πολύ όλες μέσα από την καρδιά μου.❤️🧡💛Δεν θα ταγκαρω γιατί θα ξεχάσω καμιά και δεν θέλω.Ποτε ξεκίνησα να γράφω ποτέ έφτασα εδώ δεν το έχω καταλάβει.Ειστε όλες μια προς μια με τα γλυκά και ζεστά σας λογια.Με έχετε συγκινήσει αρκετές φορές με τον τρόπο που τα γράφετε.Ευχομαι σε όλες υγεία και ευτυχία.Και στα κορίτσια που προσπαθούν εύχομαι το 2024 να είναι το τυχερό μας.♥️♥️♥️

Κοριτσάκι μου με το καλοοοοοοο❤️❤️❤️❤️ αχ χριστουγγενιατικ@ μωρ@ τη ωραιααααα💝🎁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Lou418 είπε:

Κορίτσια μου γεια σας, να κάνω μια ερώτηση? Σε 10 μέρες περίπου θα κάνω υστεροσαλπιγγογραφια, την ίδια μέρα της εξέτασης μπορώ να έχω επαφή?

Κορίτσι μου μπορείς κανονικά να κανεις τις επαφουλες σου❤️ μετά την εξέταση όμως 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τα φώτα σας. 

Προηγουμενη περιοδος 20/11 με διάρκεια 5 ημέρες. Ωορρηξία εντοπισμός με τεστ 15ημερα του κυκλου μου .. Και μετά από 5 ημέρες απίστευτη συχνοουρία και παρα πολλα αέρια δυσοσμα μέχρι και σήμερα..  Επαφές εννοείται είχα καθώς θέλουμε πολυ ένα παιδάκι. Αυτό με τα αέρια δε το εχω ξανά πάθει σε τόσο μεγάλο βαθμό και μου έχει φανεί παράξενο.. Το έχει παθει καμια ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσιαααα μου τι ωραιαααα νέα είναι αυτά που διαβαζωωωωω❤️❤️❤️❤️ 

@Elkμου φαινετε μια χαραααα η διαφορααα❤️❤️❤️ περιμενουμε σε λίγες μέρες την τεράστια χοριακουλα σου🤗

@Girlyτελειαααα τα νέα σουυυυυ και τελειο και το σπερμα του συζυγου❤️ (και εμας ήταν πολύ καλοοοο  συνολική κινητικότητα 91% )  σε λίγες μερεσσσς θα μάθουμε τα χαρμοσυνα σου🤗

@marinamanoulitsaκοριτσι μου τώρα είναι σίγουρο το σπορακι ότι θα έρθει πολύ συντομα δωσε πονοοοοοοοοοο τωρααα🥳🥳🥳

άντε να δούμε θα περιμένω να σκουρινει και άλλο κάνω κάθε μέρα και βλέπουμε πως θα πάει 😊

εσυ πως είσαι ; Περιμένουμε πως και πως το τεστ σου 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μου μπορείς κανονικά να κανεις τις επαφουλες σου❤️ μετά την εξέταση όμως 😘

Ευχαριστώ πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/12/2023 at 5:07 ΜΜ, ο/η marilouu είπε:

Καλησπέρα κορίτσια 😁😁😁Τώρα κατάφερα να μπω.Ηθελα να μου περάσει η συγκίνηση.Ολα πήγαν καλά.Βαλαμε 2 βλαστοκυστες.Οπως έχω ξαναγράψει 23 του μήνα θα κάνω χοριακη.Σαν διαδικασία πέντε λεπτά.Μου έδωσαν φωτογραφίες των βλαστοκυστεων και μια όπως βλέπαμε από το μόνιτορ αφού έγινε η μεταφορά.Εκει δεν άντεξα το έριξα το κλαματακι μου.♥️Μου είπε να είμαι ήρεμη να αποφεύγω τα βάρη και να τρώω υγιεινά,εννοείται όχι αλκοολ.Επισης,μου συνέστησε να μην ψάχνω σύμπτωματα και να μην κάνω τεστ νωρίτερα.🥰💝🤰🌹🥀🎄🎄🎆🎇❤️

Μπράβο κορίτσι μου!!!! Υπέροχα θα είναι όλα από εδώ κ εμπρός 🙏🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Girly είπε:

Μόλις τελείωσα. Παραμένω ξαπλωτη τωρα. Αυτή τη φορά είχα μια μικρή ενόχληση κατά τη διάρκεια. Και από εκείνη τη στιγμή έχω πόνο ωορηξιας και ταυτόχρονα σαν περιόδου. Το σπέρμα σήμερα ήταν άψογο,έδωσα συγχαρητήρια στο αγόρι μου χαχαχα 93% κινητικότητα! Εύχομαι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️💪

Τέλεια girly μου!!! Πόσο χαίρομαι!!! Σύντομα εύχομαι δεις κ τις δύο γραμμουλες ♥️🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

άντε να δούμε θα περιμένω να σκουρινει και άλλο κάνω κάθε μέρα και βλέπουμε πως θα πάει 😊

εσυ πως είσαι ; Περιμένουμε πως και πως το τεστ σου 😁

Μια χαρααα θα παειιι θα το δεις❤️❤️❤️

Έχω έρθει εκδρομουλα με τον σύντροφο και είναι υπεροχααααα🤗 σήμερα το μεσημερι ενοιωθα χαμηλά στην κοιλιά σαν να με τρυπάνε καρφίτσες συνεχομενααα για λιγα λεπτά ! Επίσης αριστερα πίσω στη μέση έχω ανα διαστήματα πόνους σαν να με Βαράνε με σφυρί ! Το στήθος μου είναι τούμπανο και ποναειιιι παρααα πολύ αλλά αυτό θα είναι από την προγεστερονη ! Αύριο θα είμαι 10η μέρα από την σπερματεγχυνση και δεν ξερω αν πρέπει να ξεκινήσω τεστ ή όχι😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μια χαρααα θα παειιι θα το δεις❤️❤️❤️

Έχω έρθει εκδρομουλα με τον σύντροφο και είναι υπεροχααααα🤗 σήμερα το μεσημερι ενοιωθα χαμηλά στην κοιλιά σαν να με τρυπάνε καρφίτσες συνεχομενααα για λιγα λεπτά ! Επίσης αριστερα πίσω στη μέση έχω ανα διαστήματα πόνους σαν να με Βαράνε με σφυρί ! Το στήθος μου είναι τούμπανο και ποναειιιι παρααα πολύ αλλά αυτό θα είναι από την προγεστερονη ! Αύριο θα είμαι 10η μέρα από την σπερματεγχυνση και δεν ξερω αν πρέπει να ξεκινήσω τεστ ή όχι😂😂😂

Καλημέρα κορίτσια πω είστε ; 
 

κοιτα κορίτσι μου είναι πολύ θετικά αυτά που μου λες 😊 πιστεύω πως κάτι έχει γίνει 😁

εγω είχα κάνει από την 10 ημέρα απο την μέρα μου πιστεύω πως έγινε η σύλληψη ( 12 μερες από το θετικό τεστ ωορρηξιας ) τα home test και έδειξε δεν το περίμενα αλλά πολύ αχνό να το είδες πως ήταν.. βιάστηκα είναι η αλήθεια 😅

τωρα όπως νιώθεις αν θες να δοκιμάσεις να κανείς κανε αλλά μην απογοητευτείς αν δεν δείξει κάτι.. θα είναι λογικό ! 

@Girly εσυ κορίτσι μου πια μέρα είχες κάνει και είδε δείξει το τεστ ; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo να περασετε τελεια! Να κρατηθεις και να κανεις τη Δευτέρα. Να περάσεις εκει ομορφα. Και Δευτέρα πρωι κανε ενα τεστακι. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...