Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεκέμβρη μόνο θετικά να μας τα δείχνεις όλα το δέντρο να γεμίσουμε με μπάλες και με δώρα 🎄🎄🎀🎀🤰🤰🧿🧿🧡🧡💙💙


Demy93

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annitakianna είπε:

Επιτέλους!!! Τωρα είμαι σίγουρη ότι θα έρθει το μωράκι σου πολύ σύντομα κορίτσι μου!! Καλά πόσο άτυχη να κάνεις ωορρηξία από την αριστερή! Τώρα είσαι και σε γόνιμες και είσαι και πεντακάθαρη!! Αχ είμαι σίγουρη ότι θα είσαι έγκυος αυτόν το μήνα!! 🥰🥰🥰

Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί!!!!😁😁😁 Βασικά μόνο η αριστερή λειτουργεί από εμένα χαχαχχαχα η δεξιά κοιμάται...!!! Άντε περιμένουμε και τα δικά σου θετικά νέα σύντομα 😁🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτός ο μηνας όντως ειναι δυνατός! 

@Elk θα κανεις χοριακη αυριο η θα περιμένεις απο βδομάδα?

@marinamanoulitsa λιγο σμπρωξιμο ηθελε κ τσουπ ξεβουλωσε η σάλπιγγα. Αντε τωρα μονο καλα νεα περιμένουμε!

@marilouu καλως τα δέχτηκες τα εμβρυακια σου. Να τους μιλας, να τους λες ποσο πολυ τ θες, ποσο πολυ περιμενεις να εξελιχθουν σε μωρακια και αυτα θα φωλιασουν μεσα σου! Ολα καλα να σου πανε κοριτσι μου!

@Girly παντως σαν χθες μ φαινεται οτι εκανες την προηγ σπερματεγχυση. Πολυ γρήγορα περασαν οι μερες. Αυτη τη φορα να ειναι η τυχερή σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Κορίτσι μου στην πρωτη μου εγκυμοσύνη είχα σαν σύμπτωμα,που τότε δεν κατάλαβα ως σύμπτωμα, ότι ενώ πάντα πονούσε και πρηζοταν τότε το στήθος μου εκείνο τον μήνα πρήστηκε μια μέρα και μετά ξεπρηστηκε και δεν πονούσε καθόλου και έτσι θεώρησα ότι δεν έχει συμβεί κάτι! Είχε συμβεί όμως το καλύτερο!! Δεν ξέρω αν είσαι εγκυουλα,έχουμε λίγες μέρες ακόμη μπροστά μας να μάθεις, σου εύχομαι να γίνει ότι επιθυμείς και ότι είναι καλύτερο να γίνει ❤️❤️

Τι να πω ίσως όντως να είμαι… Θα φανεί θα μάθουμε σε λίγες μέρες 🥹❤️ απλά έχω τους ενδοιασμούς γιατι ναι μεν έγινε μέσα σε γόνιμη μέρα αλλά απέχει πιστεύω από την κρίσιμη μέρα της ωορρηξιας… κάνω και σαν πρωτάρα γιατι δεν μετρούσα ποτέ μου μέρες και τώρα μου έχουν έρθει μαζεμένες πληροφορίες και έχω μπερδευτεί 🤣 τι να πω μπορεί να ήταν η τυχερή μου φορά αυτή και να δω και εγώ ένα θετικο τεστακι ακόμη και απρόσμενα 😍 τα απρόσμενα καμια φορά ειναι πάντα και τα πιο ωραία 🥹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια 😃 Σας ευχαριστώ πολύ όλες μέσα από την καρδιά μου.❤️🧡💛Δεν θα ταγκαρω γιατί θα ξεχάσω καμιά και δεν θέλω.Ποτε ξεκίνησα να γράφω ποτέ έφτασα εδώ δεν το έχω καταλάβει.Ειστε όλες μια προς μια με τα γλυκά και ζεστά σας λογια.Με έχετε συγκινήσει αρκετές φορές με τον τρόπο που τα γράφετε.Ευχομαι σε όλες υγεία και ευτυχία.Και στα κορίτσια που προσπαθούν εύχομαι το 2024 να είναι το τυχερό μας.♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου,είμαι να σκάσω κάνω πάντα ωορρηξία 14-16 μέρα του κύκλου έκανα τεστ και σήμερα το πρωί και ακόμα δε λέει να χαμογελάσει η φατσουλα και από πίσω το τεστ είναι πολύ πολύ αχνό.. σήμερα είναι 16 μέρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου,είμαι να σκάσω κάνω πάντα ωορρηξία 14-16 μέρα του κύκλου έκανα τεστ και σήμερα το πρωί και ακόμα δε λέει να χαμογελάσει η φατσουλα και από πίσω το τεστ είναι πολύ πολύ αχνό.. σήμερα είναι 16 μέρα..

Καλημέρα κορίτσι μου! Μήπως πέρασες κάποιο κρυολόγημα ίωση η πολύ άγχος τίποτα που θα μπορούσε να σου αλλάξει το κύκλο? Φυσικά υπάρχει και το ενδεχόμενο απλά να έτυχε να κάνεις ωορρηξία πιο αργά η και πιο νωρίς! Δηλαδή πριν ξεκινήσεις τα τεστ να έκανες ωορρηξία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Μήπως πέρασες κάποιο κρυολόγημα ίωση η πολύ άγχος τίποτα που θα μπορούσε να σου αλλάξει το κύκλο? Φυσικά υπάρχει και το ενδεχόμενο απλά να έτυχε να κάνεις ωορρηξία πιο αργά η και πιο νωρίς! Δηλαδή πριν ξεκινήσεις τα τεστ να έκανες ωορρηξία!

Περνάω μια περίοδο άγχους, λόγω αυτού του θέματος το περίμενα πως και πως μετά από 3 μήνες αποχής και τώρα δεν βγαίνει θετικο και αγχώνομαι όλο και περισσότερο! Πριν δεν γίνεται να έκανα συνήθως εχω και συμπτωματα που τα μόνο που έχω αυτό το μήνα είναι λίγα πονακια από χθες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια πως είστε ; 
@Diwni όχι δεν θα πάω σήμερα για χοριακη θα το αφήσω από βδομαδα ακόμα τα τεστ μου είναι ακρετα άχνα όποτε θα περιμένω…

έχουν ελάχιστη διαφορά 🤷‍♀️

1) Τετάρτη IMG_6025.thumb.jpeg.97e0126bb890cf7f3d5a9dabb8d12f58.jpeg2) Παρασκευή (σήμερα) IMG_6075.thumb.jpeg.bcce9ea247b71cb598ea4a13e37a1f74.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!! @Girly είσαι έτοιμη?? Το ώρα θα πας για την σπερμματεγχηση? Έχεις αγωνία?

Καλημέρα καλημέρα 😁😁😁😁

Άντε Παρασκευούλα ζάχαρη σήμερα που λένε 😉 σήμερα παίρνουμε βαθμούς στο δημοτικό για τα Καμαρια μου ☺️

@Girly καλή επιτυχία!!!περιμένουμε νέα σου!!!και μετά ξεκούραση Ε;;;;; καλά έκανες και πήρες και άδεια....ούτε δουλειές ούτε τίποτα... τα βασικά, τα απαραίτητα μόνο ...

@flowerv καμία φορά μεγαλώνει ο κύκλος...μην αγχώνεσαι αύριο ή μεθαύριο θα βγει θετικό!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια πως είστε ; 
@Diwni όχι δεν θα πάω σήμερα για χοριακη θα το αφήσω από βδομαδα ακόμα τα τεστ μου είναι ακρετα άχνα όποτε θα περιμένω…

έχουν ελάχιστη διαφορά 🤷‍♀️

1) Τετάρτη IMG_6025.thumb.jpeg.97e0126bb890cf7f3d5a9dabb8d12f58.jpeg2) Παρασκευή (σήμερα) IMG_6075.thumb.jpeg.bcce9ea247b71cb598ea4a13e37a1f74.jpeg

Εμφανής η διαφορά κοπέλα μου...στο πρώτο κάνω και ζουμ για να την διακρίνω καλά καλά... στο δεύτερο κάνει μπαμ!!! Μια χαρά πας ...μην αγχώνεσαι...να δεις όμως τι θα κάνεις ...

Να βρεις γιατρό και να κλείσεις ραντεβού..αυτές τις ημέρες είναι όλοι με άδειες κλπ. Οπότε πρέπει να το δεις..

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Εμφανής η διαφορά κοπέλα μου...στο πρώτο κάνω και ζουμ για να την διακρίνω καλά καλά... στο δεύτερο κάνει μπαμ!!! Μια χαρά πας ...μην αγχώνεσαι...να δεις όμως τι θα κάνεις ...

Να βρεις γιατρό και να κλείσεις ραντεβού..αυτές τις ημέρες είναι όλοι με άδειες κλπ. Οπότε πρέπει να το δεις..

 

 

Έχω υπόψην μου 2 γιατρους όποτε έναν από τους δυο θα τον βρω πιστεύω  και στην χειρότερη θα παρω στον παλιό μου να πάω έστω στο πρώτο ραντεβού αν δεν βρω άκρη με τους άλλους και μετά τον αλλαζω 🤷‍♀️

απλα για χοριακη επειδή ξέρετε πως είναι στα χωριά εδώ θέλω να είμαι προσεκτική.. ισως πάω σε άλλο χωριό να την κάνω μήπως μου βγάλει και πιο γρήγορα αποτελέσματα γιατί αυτός εδώ πάω 8 το πρωί δίνω αίμα και μου στέλνει αποτελέσματα 9 το βράδυ γιατί το αίμα το στέλνει Αθήνα για να τα βγάλουν.. βέβαια αυτός να μην το κατηγορώ τον άνθρωπο δεν πρέπει να είχε πει κάτι δεν έφτασε στα αυτιά μου τουλάχιστον.. στην κόρη μου μέσα σε 5 μερες είχε μαθευτεί ότι έχω θετικη χοριακη αλλά είχα πάει σε άλλη.. ότι ναναι 😤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια πως είστε ; 
@Diwni όχι δεν θα πάω σήμερα για χοριακη θα το αφήσω από βδομαδα ακόμα τα τεστ μου είναι ακρετα άχνα όποτε θα περιμένω…

έχουν ελάχιστη διαφορά 🤷‍♀️

1) Τετάρτη IMG_6025.thumb.jpeg.97e0126bb890cf7f3d5a9dabb8d12f58.jpeg2) Παρασκευή (σήμερα) IMG_6075.thumb.jpeg.bcce9ea247b71cb598ea4a13e37a1f74.jpeg

Καλημέρα κορίτσι μου, φαίνεται η διαφορά, ανεβαίνει🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου, φαίνεται η διαφορά, ανεβαίνει🥰

Τι να πω μακάρι 🙏 ακόμα είμαι πολύ συγκρατημένη… γιατί και το αλλο μια χαρά χοριακη είχα διπλασιασμό είχα συμπτώματα και στο τέλος τζίφος όποτε κρατάω μικρό καλάθι 😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η flowerv είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου,είμαι να σκάσω κάνω πάντα ωορρηξία 14-16 μέρα του κύκλου έκανα τεστ και σήμερα το πρωί και ακόμα δε λέει να χαμογελάσει η φατσουλα και από πίσω το τεστ είναι πολύ πολύ αχνό.. σήμερα είναι 16 μέρα..

Κορίτσι μου συνέχισε τα τεστ σου δεν πειράζει μπορεί να άλλαξε ο κύκλος σου εγω παράδειγμα έχω ωορρηξία συνήθως 19-20 και τώρα ειδα θετικό τεστ 22-23 και έπιασα σπορακι 😊

Και επειδή έκανα αργά ωορρηξία νόμιζα πως είναι χαμένος ο κύκλος και ότι δεν θα είναι καλή αλλά τα κορίτσια μου είπαν ότι δεν παίζει τόσο ρόλο μπορείς να συλλάβεις και πιο αργά και τελικά είχαν δίκιο.. 

Όποτε συνέχισε και πιστεύω θα την βρεις στις επόμενες μερες 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσι μου συνέχισε τα τεστ σου δεν πειράζει μπορεί να άλλαξε ο κύκλος σου εγω παράδειγμα έχω ωορρηξία συνήθως 19-20 και τώρα ειδα θετικό τεστ 22-23 και έπιασα σπορακι 😊

Και επειδή έκανα αργά ωορρηξία νόμιζα πως είναι χαμένος ο κύκλος και ότι δεν θα είναι καλή αλλά τα κορίτσια μου είπαν ότι δεν παίζει τόσο ρόλο μπορείς να συλλάβεις και πιο αργά και τελικά είχαν δίκιο.. 

Όποτε συνέχισε και πιστεύω θα την βρεις στις επόμενες μερες 😊

Θα συνεχισω κανονικά, φοβήθηκα μήπως είναι αννοωρεκκτικος κύκλος! Αλλά από χθες ξεκίνησαν δειλά δειλά τα πονακια ! Τι να πω δε ξέρω 🤷‍♀️ εμείς θα συνεχίσουμε μέρα παρά μέρα αυτόν το μήνα θα κάνω παράλληλα τεστ ! Και όπως βγει, δεν έχω άλλη επιλογή! 

Κορίτσι μου εσένα φαίνεται εντονότερο το δεύτερο τεστακι ! Όλα θα πάνε καλά αυτή τη φορά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Θα συνεχισω κανονικά, φοβήθηκα μήπως είναι αννοωρεκκτικος κύκλος! Αλλά από χθες ξεκίνησαν δειλά δειλά τα πονακια ! Τι να πω δε ξέρω 🤷‍♀️ εμείς θα συνεχίσουμε μέρα παρά μέρα αυτόν το μήνα θα κάνω παράλληλα τεστ ! Και όπως βγει, δεν έχω άλλη επιλογή! 

Κορίτσι μου εσένα φαίνεται εντονότερο το δεύτερο τεστακι ! Όλα θα πάνε καλά αυτή τη φορά!

Ναι εννοεται εσεις να κάνετε τις προσπάθειες σας κανονικά και εύχομαι να τα καταφέρετε 

Μακάρι βρε κορίτσια τι να πω να μην είμαι τοσο άτυχη πάλι 😕 τώρα δεν μπορω να κάνω και τίποτα μόνο να περιμένω..

@Girly καλή επιτυχία κορίτσι μου τι ώρα θα πάτε ; Περιμένουνε νέα σου 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Θα συνεχισω κανονικά, φοβήθηκα μήπως είναι αννοωρεκκτικος κύκλος! Αλλά από χθες ξεκίνησαν δειλά δειλά τα πονακια ! Τι να πω δε ξέρω 🤷‍♀️ εμείς θα συνεχίσουμε μέρα παρά μέρα αυτόν το μήνα θα κάνω παράλληλα τεστ ! Και όπως βγει, δεν έχω άλλη επιλογή! 

Κορίτσι μου εσένα φαίνεται εντονότερο το δεύτερο τεστακι ! Όλα θα πάνε καλά αυτή τη φορά!

Κορίτσι μου και ανωορρηκτικος να είναι κ κύκλος δεν έγινε κάτι!! Εννοώ ότι ναι μεν θα είναι ένας χαμένος μήνας αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι έχεις κάτι ανησυχητικό! Είναι φυσιολογικό να κάνουμε ανωορρηκτικους κύκλους 1-2 φορές το χρόνο! Αν και εγώ πιστεύω ότι απλά θα αργήσει η ωορρηξία σου 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ναι εννοεται εσεις να κάνετε τις προσπάθειες σας κανονικά και εύχομαι να τα καταφέρετε 

Μακάρι βρε κορίτσια τι να πω να μην είμαι τοσο άτυχη πάλι 😕 τώρα δεν μπορω να κάνω και τίποτα μόνο να περιμένω..

@Girly καλή επιτυχία κορίτσι μου τι ώρα θα πάτε ; Περιμένουνε νέα σου 😊

Κορίτσι μου είσαι ανήσυχη και είναι λογικό! Αλλά η διαφορά στο τεστ είναι εμφανέστατη! Δεν θα χαλαρώσεις και δεν θα φύγει το άγχος λογικό είναι αλλα προσπάθησε να σκέφτεσαι θετικά! Θα βρεις και τον κατάλληλο γιατρό και θα πάνε όλα μια χαρά αυτή τη φορά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου και ανωορρηκτικος να είναι κ κύκλος δεν έγινε κάτι!! Εννοώ ότι ναι μεν θα είναι ένας χαμένος μήνας αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι έχεις κάτι ανησυχητικό! Είναι φυσιολογικό να κάνουμε ανωορρηκτικους κύκλους 1-2 φορές το χρόνο! Αν και εγώ πιστεύω ότι απλά θα αργήσει η ωορρηξία σου 🥰🥰

Ναι δεν έγινε κάτι,  αλλά το περίμενα πως και πως αυτό το μήνα! Τέλος πάντων όλα γίνονται για κάποιο λόγο! Μακάρι απλά να αργήσει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια πως είστε ; 
@Diwni όχι δεν θα πάω σήμερα για χοριακη θα το αφήσω από βδομαδα ακόμα τα τεστ μου είναι ακρετα άχνα όποτε θα περιμένω…

έχουν ελάχιστη διαφορά 🤷‍♀️

1) Τετάρτη IMG_6025.thumb.jpeg.97e0126bb890cf7f3d5a9dabb8d12f58.jpeg2) Παρασκευή (σήμερα) IMG_6075.thumb.jpeg.bcce9ea247b71cb598ea4a13e37a1f74.jpeg

Καλημέρα κοριτσι μου φαινεται η διαφορα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις τελείωσα. Παραμένω ξαπλωτη τωρα. Αυτή τη φορά είχα μια μικρή ενόχληση κατά τη διάρκεια. Και από εκείνη τη στιγμή έχω πόνο ωορηξιας και ταυτόχρονα σαν περιόδου. Το σπέρμα σήμερα ήταν άψογο,έδωσα συγχαρητήρια στο αγόρι μου χαχαχα 93% κινητικότητα! Εύχομαι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Μόλις τελείωσα. Παραμένω ξαπλωτη τωρα. Αυτή τη φορά είχα μια μικρή ενόχληση κατά τη διάρκεια. Και από εκείνη τη στιγμή έχω πόνο ωορηξιας και ταυτόχρονα σαν περιόδου. Το σπέρμα σήμερα ήταν άψογο,έδωσα συγχαρητήρια στο αγόρι μου χαχαχα 93% κινητικότητα! Εύχομαι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️💪

Αχ μπράβο κορίτσι μου τέλεια πήγαν όλα!! Είχε γίνει η ωορρηξία? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
    • P.S έχεις δει και εσύ το ντοκιμαντέρ...; Επειδή αναφέρεις το "1 στις 4"... Ε ρε κλάμα που είχα ρίξει... Και έτυχε μάλιστα να το πετύχω τυχαία στην ΕΡΤ την επόμενη της αποξεσης.. 😫 Όμως τώρα είναι μια άλλη εγκυμοσύνη, ένα άλλο μωράκι και θα πάνε όλα κατ'ευχήν!! 🙏🙏🙏🙏
    • Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!! 🥰🥰   Ε να δούμε και με το αιμάτωμα τι θα γίνει.. θέλει πολύ προσοχή.. Την επόμενη Τρίτη έχω αυχενική στις 25.. 🤞🤞🤞🙏🙏🙏🙏
    • Αχ πόσο σε νοιωθω.. πόσο σε νοιωθω..!! Εμένα με έπιασε πανικός και πήγα στα επείγοντα για να δω το μωράκι μου.. ήμουν βέβαιη ότι είχε σταματήσει η καρδούλα του.. ευτυχώς όλα ήταν καλά!! Είμαι σίγουρη πως και σε εσένα όλα καλά θα είναι!! ❤️❤️❤️❤️ Μαζί είμαστε σχεδόν, 4 μέρες μπροστά μου είσαι! Όλα καλά θα μας πάνε γλυκιά μου!! Πρέπει να το πιστέψουμε..! Πρέπει να έχουμε πίστη στα σπορακια μας..!!! 🙏🙏🙏 Η @Θέτις Κ.τα έγραψε πάρα πολύ όμορφα!! ❤️❤️ Μπράβο κοριτσάκι μου για την στάση σου, δίνεις δύναμη και θετική ενέργεια και σε εμάς!! 😘😘😘
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...