Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεκέμβρη μόνο θετικά να μας τα δείχνεις όλα το δέντρο να γεμίσουμε με μπάλες και με δώρα 🎄🎄🎀🎀🤰🤰🧿🧿🧡🧡💙💙


Demy93

Recommended Posts

στις πριν 8 ώρες, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Κορίτσιαααα...εκπέμπω σοσ..

Βγήκα θετική στον κοβιντ τελικά.. κόλλησα απ τον άντρα μου.. δεν έχω τίποτα προς το παρόν.. λίγο ο λαιμός μ κ λίγο φτερνισμα..λέτε να πάνε όλα Οκ? Ο γυναικολογος μ με καθησυχάσε..

Κορίτσι μου είχα εγώ όταν ήμουν έγκυος. Με συμπτώματα βήχα πολύ βήχα. Η παθολόγος μου είχε πει δίνεις και αντισώματα στο μωράκι σου μη φοβάσαι δεν θα γίνει κάτι. ...

Α.. και εμένα θα με ακούς.. γτ σε είχα πει για τη χοριακη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου..άλλη μια μέρα που ξυπνάω απ τις 5 και κάτι. Βέβαια στην καθημερινότητα μου ξυπνάω 6 για δουλειά οπότε τώρα που δεν πολυκουραζομαι θεωρώ πως είναι φυσιολογικό να ξυπνάω νωρίτερα.. από τον κοβιντ δεν έχω κάτι.. ένα ελαφρύ μπούκωμα μόνο.. προς το παρόν δηλαδή δεν είχα κανένα άλλο συμπτώμα..ελπίζω να πάει έτσι.. 

@Παρασκευαιδου όντως.. οοοτι μου είπες βγήκε.. άρα παραμένω στα λόγια σου γιατί μου αρέσουν κιόλας 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου..άλλη μια μέρα που ξυπνάω απ τις 5 και κάτι. Βέβαια στην καθημερινότητα μου ξυπνάω 6 για δουλειά οπότε τώρα που δεν πολυκουραζομαι θεωρώ πως είναι φυσιολογικό να ξυπνάω νωρίτερα.. από τον κοβιντ δεν έχω κάτι.. ένα ελαφρύ μπούκωμα μόνο.. προς το παρόν δηλαδή δεν είχα κανένα άλλο συμπτώμα..ελπίζω να πάει έτσι.. 

@Παρασκευαιδου όντως.. οοοτι μου είπες βγήκε.. άρα παραμένω στα λόγια σου γιατί μου αρέσουν κιόλας 🥰

Καλημέρα κορίτσι μου και περαστικά.Δεν είναι κάτι θα κάνει τον κύκλο του και θα φύγει.😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!!!! Θα περιμένουμε νέα σου αύριο κ σύντομα τα θετικά νέα ♥️

Ευχαριστώ πολύ 😃 Μακάρι να πάνε όλα καλά.♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μουυυυ!!!! 

@marinamanoulitsa καλή επιτυχία Μαρίνα μας!! Όοολα θα πάνε καλά ❤️🥰😘

@ΜΑΡΘΑΑ_61..να την ακούς την @Παρασκευαιδου... Είναι "γριά μαγκουρα" αυτή, με σοφια και γνώση!!!

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ για την ενθάρρυνση! Την έλαβα και ζέστανε την καρδιά μου..έκανα και την ένεση τώρα πρωί πρωί και είμαι πανέτοιμη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! @ΜΑΡΘΑΑ_61περαστικά σου αν και νομίζω ότι το περνάς πολύ ελαφριά οπότε μην ανησυχείς! Πάρε μερικές μέρες ακόμα άδεια από την δουλειά να ξεκουραστείς! Ευκαιρία είναι ♥️♥️ @marilouu σήμερα είναι η εμβρυομεταφορα σου? @Girly όλα καλά πάνε τελικά! Και ναι θα έχεις 2/2 επιτυχία μιας και είναι γουρλης ο γιατρός σου 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! @ΜΑΡΘΑΑ_61περαστικά σου αν και νομίζω ότι το περνάς πολύ ελαφριά οπότε μην ανησυχείς! Πάρε μερικές μέρες ακόμα άδεια από την δουλειά να ξεκουραστείς! Ευκαιρία είναι ♥️♥️ @marilouu σήμερα είναι η εμβρυομεταφορα σου? @Girly όλα καλά πάνε τελικά! Και ναι θα έχεις 2/2 επιτυχία μιας και είναι γουρλης ο γιατρός σου 🥰

Καλημερααααα ναι σήμερα 😃Μια πρέπει να είμαι εκεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσια μουυυυ!!!! 

@marinamanoulitsa καλή επιτυχία Μαρίνα μας!! Όοολα θα πάνε καλά ❤️🥰😘

@ΜΑΡΘΑΑ_61..να την ακούς την @Παρασκευαιδου... Είναι "γριά μαγκουρα" αυτή, με σοφια και γνώση!!!

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ για την ενθάρρυνση! Την έλαβα και ζέστανε την καρδιά μου..έκανα και την ένεση τώρα πρωί πρωί και είμαι πανέτοιμη!! 

Καλημέρα 😃Καλή επιτυχία και σε σένα να πάνε όλα καλά και σε λίγες μέρες να τα συζητάμε πάλι.♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η marilouu είπε:

Καλημερααααα ναι σήμερα 😃Μια πρέπει να είμαι εκεί.

Αχ τι καλαααα...εύχομαι να δούμε κ αλλο θετικο μέχρι τέλος του μήνα!!!! Να μας ενημερώσεις κορίτσι μου!!! 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η marilouu είπε:

Καλημερααααα ναι σήμερα 😃Μια πρέπει να είμαι εκεί.

Καλημέρα κορίτσια 

καλή επιτυχία σου εύχομαι να πάνε όλα καλά 🥰 και σε λιγες μερες να μας στείλεις τα ευχάριστα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η marilouu είπε:

Καλημερααααα ναι σήμερα 😃Μια πρέπει να είμαι εκεί.

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑ

Όοολα θα πάνε καλά ❤️❤️🥰 . Ήρθε η μεγάλη μέρα!!!αχ φαντάζομαι την χαρα και την ανυπομονησία σου! Σε λίγες μερουλες θα μας δείχνεις το θετικό τεστακι σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η marilouu είπε:

Καλημερααααα ναι σήμερα 😃Μια πρέπει να είμαι εκεί.

Καλημέρα, καλή επιτυχία κορίτσι μου,όλα να πάνε πολύ καλά🥰🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η marilouu είπε:

Καλημερααααα ναι σήμερα 😃Μια πρέπει να είμαι εκεί.

Καλή επιτυχία 🥰🥰🥰 εύχομαι να μας πεις τα ευχάριστα σε λίγες μέρες ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου..άλλη μια μέρα που ξυπνάω απ τις 5 και κάτι. Βέβαια στην καθημερινότητα μου ξυπνάω 6 για δουλειά οπότε τώρα που δεν πολυκουραζομαι θεωρώ πως είναι φυσιολογικό να ξυπνάω νωρίτερα.. από τον κοβιντ δεν έχω κάτι.. ένα ελαφρύ μπούκωμα μόνο.. προς το παρόν δηλαδή δεν είχα κανένα άλλο συμπτώμα..ελπίζω να πάει έτσι.. 

@Παρασκευαιδου όντως.. οοοτι μου είπες βγήκε.. άρα παραμένω στα λόγια σου γιατί μου αρέσουν κιόλας 🥰

Μην ανησυχείς για τον covid, εγώ στην εγκυμοσύνη κόλλησα covid, γαστρεντερίτιδα και γρίπη Α, όλα καλά όμως 😅 ίσως δεν έχεις κ ιδιαίτερα πολλά συμπτώματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Gif-e είπε:

Μην ανησυχείς για τον covid, εγώ στην εγκυμοσύνη κόλλησα covid, γαστρεντερίτιδα και γρίπη Α, όλα καλά όμως 😅 ίσως δεν έχεις κ ιδιαίτερα πολλά συμπτώματα 

Πωωω...λίγα πραγματάκια..πάλι καλά που τα πέρασες και είναι όλα καλά!!! 

Προς το παρόν δεν ανησύχησα πολύ.. προσπαθώ να είμαι ψύχραιμη..😊😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!έφτασε η μεγάλη μέρα...έχω πολύ άγχος... αγχώνομαι μην είναι βουλωμένες ....δεν θέλω να ακούσω κάτι κακο....!!!επίσης είμαι κοντά στην ωορρηξία άρα έχω περισσότερες πιθανότητες για σύλληψη μετά από αυτό μου είπε ο γιατρός!!!άντε να δούμε 🙏🙏🙏🙏

@marilouu καλή επιτυχία σήμερα!!!!εύχομαι να έρθει ένα όμορφο Χριστουγεννιάτικο δώρο στην κοιλίτσα σου!!!🩷🩷🩷 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Κορίτσιαααα...εκπέμπω σοσ..

Βγήκα θετική στον κοβιντ τελικά.. κόλλησα απ τον άντρα μου.. δεν έχω τίποτα προς το παρόν.. λίγο ο λαιμός μ κ λίγο φτερνισμα..λέτε να πάνε όλα Οκ? Ο γυναικολογος μ με καθησυχάσε..

Κοριτσάκι μου μην ανησυχείς δεν θα έχεις θέμα αν δεις ότι ανεβάζεις πυρετό να περνεις ντεπόν για να τον κρατάς χαμηλά! Περαστικούλια και γρήγορη ανάρρωση 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια εγώ αύριο σαλπιγγογραφια!!!έχω άγχος να δω τι θα βρεθεί....ελπίζω να είναι ανοιχτές... τουλάχιστον η μία για να το παλέψουμε μετά φυσιολογικά!!!

@Girly με το καλοοοο 🩷🩷🩷 αυτή την φορά θα πάνε όλα καλά!!!!

Καλή επιτυχια κορίτσι μου❤️ μια χαρα θα είναι σάλπιγγες σου μην ανησυχείς καθόλου! Στείλε μας τα νέα σου🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσια μουυυυ!!!! 

@marinamanoulitsa καλή επιτυχία Μαρίνα μας!! Όοολα θα πάνε καλά ❤️🥰😘

@ΜΑΡΘΑΑ_61..να την ακούς την @Παρασκευαιδου... Είναι "γριά μαγκουρα" αυτή, με σοφια και γνώση!!!

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ για την ενθάρρυνση! Την έλαβα και ζέστανε την καρδιά μου..έκανα και την ένεση τώρα πρωί πρωί και είμαι πανέτοιμη!! 

Καλημερα κορίτσι μου❤️ καλή επιτυχιααααααααααα❤️ ερχετε το πρωτοχρωνιατικο δωράκι 🤗🤗💝💝 ‘Δεν έχει φύγει το ένστικτο μου, παραμένει το ιδιο’🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marilouu είπε:

Καλημερααααα ναι σήμερα 😃Μια πρέπει να είμαι εκεί.

Κοριτσάκι μουυυυ καλή επιτυχιαααααα🙏🙏🙏 ερχετεεεεεεε το σπορακιιιιιιιιιιι🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

@marinamanoulitsa τι ώρα θα την κάνεις?? Περιμενουμεεεε

Στις 8 έχω ραντεβού...

Σας ευχαριστώ όλες για το ενδιαφέρον ♥️😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
    • P.S έχεις δει και εσύ το ντοκιμαντέρ...; Επειδή αναφέρεις το "1 στις 4"... Ε ρε κλάμα που είχα ρίξει... Και έτυχε μάλιστα να το πετύχω τυχαία στην ΕΡΤ την επόμενη της αποξεσης.. 😫 Όμως τώρα είναι μια άλλη εγκυμοσύνη, ένα άλλο μωράκι και θα πάνε όλα κατ'ευχήν!! 🙏🙏🙏🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...