Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεκέμβρη μόνο θετικά να μας τα δείχνεις όλα το δέντρο να γεμίσουμε με μπάλες και με δώρα 🎄🎄🎀🎀🤰🤰🧿🧿🧡🧡💙💙


Demy93

Recommended Posts

Κορίτσια αυτόν το μηνα έχετε κάνει χαμό! Στείλτε την θετική σας ενέργεια να γεμίσουμε θετικά τεστακια🥳

@Elk συγχαρητήρια κοπέλα μου,μπράβο είσαι έγκυος 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! @Elk συγχαρητήριααααααααα,τέλεια νέα!Με το καλό εύχομαι😀Αύριο πάω για εμβρυομεταφορά..Μεσημεράκι!Χοριακή 23 Δεκεμβρίου Σάββατο...Εχω αρκετό άγχος για αυριο...Μεγάλη μέρα.Επίσης,ζήτησαν rapid test.Eκανα,αρνητικό.Σε περίπτωση που ήταν θετικό θα ακυρωνόταν η διαδικασία!Το αναφέρω γιατί κάποια στιγμή κάποια κοπέλα αναρωτιόταν τι γίνεται σε τέτοιες περιπτώσεις...Αδικο γιατί έχουμε φάει φάρμακο και ένεση με το κουτάλι αλλά αυτά είναι τα συστήματα μάλλον.🙌

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elk οπως καταλαβες την βλεπουμε ολες!! Συγχαρητήρια! Ευχομαι αυτη τη φορα να πανε ολα καλα και τον Αυγουστο να κρατας στην αγκαλια σου το μωρακι σου! 

@marilouu καλη επιτυχια! Ολα να πανε καλα! Και το τελος του ετους να σε βρει με γεματη κοιλιτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε άλλα νέα κορίτσια..έχουν ξεκινήσει οι αναγούλες μαλλον. Δεν μπορώ να βάλω μπουκιά στο στόμα μου από το πρωί. Τώρα πήγα να βάλω φαγητο που μου εφερε η μαμα μου(δεν ξερει κατι ακομα) στο ταπερακι για να φάω στη δουλειά και μόλις το είδα μου ήρθε να τα βγάλω. Μάλλον θα τη βγάλω με φρυγανιές σήμερα.Αφηστε που έχω ένα πρήξιμοοοο...δεν κλείνουν τα παντελόνια αφήνω ανοιχτό κουμπί και με ενοχλούν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια καλημέρα πείτε μου την βλέπετε και εσεις ;; Ή έχω χαζέψει; έχω πάθει σοκ 😳είμαι 10 μερες μετα την μέρα ωορρηξιας.. 12 μερες μετά το θετικό τεστ ειπα να κάνω σήμερα ενα νωρίτερα από περιέργεια 😳

IMG_6025.jpeg

Ουαου, εεε δεν παίζει να μην είναι θετικό αυτοοο🥳🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η elen. είπε:

Σε άλλα νέα κορίτσια..έχουν ξεκινήσει οι αναγούλες μαλλον. Δεν μπορώ να βάλω μπουκιά στο στόμα μου από το πρωί. Τώρα πήγα να βάλω φαγητο που μου εφερε η μαμα μου(δεν ξερει κατι ακομα) στο ταπερακι για να φάω στη δουλειά και μόλις το είδα μου ήρθε να τα βγάλω. Μάλλον θα τη βγάλω με φρυγανιές σήμερα.Αφηστε που έχω ένα πρήξιμοοοο...δεν κλείνουν τα παντελόνια αφήνω ανοιχτό κουμπί και με ενοχλούν. 

αναγούλες και ζάλη ατελείωτη έχω κ εγώ αυτές τις ημέρες...ωστόσο προσπάθησε να μην μένεις νηστική..εγώ ότι βλέπω μου φέρνει αηδία αλλά μετά αν φάω περνάνε όλα..φρόντιζε να μην περνάνε πολλές ώρες απο το τελευταίο γεύμα σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ κορίτσια όλες σας επλιζω να πάει καλά αυτήν την φορά 🙏🌈

Τώρα είμαι λίγο μπερδεμένη με το πως θα προχωρήσω για την ώρα θα κάνω μόνο τεστ να φύγει το ΣΚ να μπω την καθυστέρηση.. πρέπει να δω τι θα κάνω και με γιατρό στον παλιό μου δεν θέλω να ξανά πάω 

η χοριακες με αγχώνουν πολύ όποτε λέω να την αφήσω για την ώρα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marilouu είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! @Elk συγχαρητήριααααααααα,τέλεια νέα!Με το καλό εύχομαι😀Αύριο πάω για εμβρυομεταφορά..Μεσημεράκι!Χοριακή 23 Δεκεμβρίου Σάββατο...Εχω αρκετό άγχος για αυριο...Μεγάλη μέρα.Επίσης,ζήτησαν rapid test.Eκανα,αρνητικό.Σε περίπτωση που ήταν θετικό θα ακυρωνόταν η διαδικασία!Το αναφέρω γιατί κάποια στιγμή κάποια κοπέλα αναρωτιόταν τι γίνεται σε τέτοιες περιπτώσεις...Αδικο γιατί έχουμε φάει φάρμακο και ένεση με το κουτάλι αλλά αυτά είναι τα συστήματα μάλλον.🙌

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!!!! Θα περιμένουμε νέα σου αύριο κ σύντομα τα θετικά νέα ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elk εγω στη θεση σου θα εκανα μια χοριακη την Παρασκευή και μετα επαναληπτικη τη Δευτέρα και μετα θα περιμενα τις μερες για τον υπερηχο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια καλημέρα πείτε μου την βλέπετε και εσεις ;; Ή έχω χαζέψει; έχω πάθει σοκ 😳είμαι 10 μερες μετα την μέρα ωορρηξιας.. 12 μερες μετά το θετικό τεστ ειπα να κάνω σήμερα ενα νωρίτερα από περιέργεια 😳

IMG_6025.jpeg

Όλα να πάνε καλά κορίτσι μου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσιαααα...εκπέμπω σοσ..

Βγήκα θετική στον κοβιντ τελικά.. κόλλησα απ τον άντρα μου.. δεν έχω τίποτα προς το παρόν.. λίγο ο λαιμός μ κ λίγο φτερνισμα..λέτε να πάνε όλα Οκ? Ο γυναικολογος μ με καθησυχάσε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Κορίτσιαααα...εκπέμπω σοσ..

Βγήκα θετική στον κοβιντ τελικά.. κόλλησα απ τον άντρα μου.. δεν έχω τίποτα προς το παρόν.. λίγο ο λαιμός μ κ λίγο φτερνισμα..λέτε να πάνε όλα Οκ? Ο γυναικολογος μ με καθησυχάσε..

Νσι κορίτσι μου όλα καλά θα είναι μην φοβάσαι ξέρω  πολλές κοπέλες που κόλλησαν στην εγκυμοσύνη τους και δεν υπήρχε θέμα και στην αρχή την εγκυμοσυνης και πιο προχωρημένη 

Ποτε έχεις ραντεβού με τον γιατρό ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Κορίτσιαααα...εκπέμπω σοσ..

Βγήκα θετική στον κοβιντ τελικά.. κόλλησα απ τον άντρα μου.. δεν έχω τίποτα προς το παρόν.. λίγο ο λαιμός μ κ λίγο φτερνισμα..λέτε να πάνε όλα Οκ? Ο γυναικολογος μ με καθησυχάσε..

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου μην ανησυχείς καθόλου, το πιθανότερο δεν θα έχεις κάτι άλλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Νσι κορίτσι μου όλα καλά θα είναι μην φοβάσαι ξέρω  πολλές κοπέλες που κόλλησαν στην εγκυμοσύνη τους και δεν υπήρχε θέμα και στην αρχή την εγκυμοσυνης και πιο προχωρημένη 

Ποτε έχεις ραντεβού με τον γιατρό ; 

Την επόμενη Πέμπτη έχω ραντεβού.. οπότε πάλι καλά δεν θα το χάσω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Την επόμενη Πέμπτη έχω ραντεβού.. οπότε πάλι καλά δεν θα το χάσω.. 

Κορίτσι μου μην στεναχωριέσαι καθόλου. Τίποτα κακό δε θα συμβεί. Και ευτυχώς όπως λες δεν θα α χρςιστει να αλλάξεις το ραντεβού με τον γιατρό σου! 

Εγώ κορίτσια μου μόλις γύρισα. Έχω δύο ωάρια αλλά δεν ρώτησα πόσα χιλιοστά. Μάλλον αρκετά γιατί από Σάββατο που είχε υπολογίσει ο γιατρός ,τελικά θα την κάνουμε Παρασκευή πρωί την σπερματεγχυση. Εγώ αύριο πρωί θα κάνω την οβιτρελ. 

Αχχχ έχω μεγάλη ανυπομονησία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσι μου μην στεναχωριέσαι καθόλου. Τίποτα κακό δε θα συμβεί. Και ευτυχώς όπως λες δεν θα α χρςιστει να αλλάξεις το ραντεβού με τον γιατρό σου! 

Εγώ κορίτσια μου μόλις γύρισα. Έχω δύο ωάρια αλλά δεν ρώτησα πόσα χιλιοστά. Μάλλον αρκετά γιατί από Σάββατο που είχε υπολογίσει ο γιατρός ,τελικά θα την κάνουμε Παρασκευή πρωί την σπερματεγχυση. Εγώ αύριο πρωί θα κάνω την οβιτρελ. 

Αχχχ έχω μεγάλη ανυπομονησία!!!

Με το καλοοοοο...οριακά νομίζω μπορεί να δεις και εσύ θετικο μέσα στο Δεκέμβριο να γίνουμε πολλές!!! 🥰🥰🥰🥰 να έχεις καλή ψυχολογία και να είσαι ψύχραιμη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ΜΑΡΘΑΑ_61 περαστικά σου! Εφόσον ο γιατρος σου σου ειπε να μην ανησυχεις ολα καλα. 

@Girly ε δε θα ανυπομονεις? Ειμαι σιγουρη οτι τα Χριστούγεννα θα σε βρουν με το σπορακι σου στην κοιλιτσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@ΜΑΡΘΑΑ_61 περαστικά σου! Εφόσον ο γιατρος σου σου ειπε να μην ανησυχεις ολα καλα. 

@Girly ε δε θα ανυπομονεις? Ειμαι σιγουρη οτι τα Χριστούγεννα θα σε βρουν με το σπορακι σου στην κοιλιτσα.

Είμαι ψύχραιμη ,έχω ευτυχώς καλή ψυχολογία και ας πάνε όλα κάτι ευχήν!

Διώνη μου το εύχομαι ειλικρινά αν είναι να έρθει για καλό ..φυσικά κορίτσια σκέφτομαι το ανομολογητο "δύο στα δύο επιτυχία άραγε μπορεί να συμβεί??" Αλλά πιστεύω στο θαύμα των Χριστουγέννων, είναι ο καλύτερος μήνας του έτους για μένα και ελπίζω το δώρο μας να είναι αυτό φέτος μαζί με υγεία και πολλή αγάπη ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσι μου μην στεναχωριέσαι καθόλου. Τίποτα κακό δε θα συμβεί. Και ευτυχώς όπως λες δεν θα α χρςιστει να αλλάξεις το ραντεβού με τον γιατρό σου! 

Εγώ κορίτσια μου μόλις γύρισα. Έχω δύο ωάρια αλλά δεν ρώτησα πόσα χιλιοστά. Μάλλον αρκετά γιατί από Σάββατο που είχε υπολογίσει ο γιατρός ,τελικά θα την κάνουμε Παρασκευή πρωί την σπερματεγχυση. Εγώ αύριο πρωί θα κάνω την οβιτρελ. 

Αχχχ έχω μεγάλη ανυπομονησία!!!

Την Παρασκευή αυτήν ; Μπράβο κορίτσι μου δεν το περίμενα για τόσο γρήγορα πολύ χαίρομαι για εσενα εύχομαι σε λιγες μερες να έρθει το σπορακι σας και όλα θα πάνε καλά αυτήν την φορά 🥰🌈😊🤰

εχεις κάνει κανένα τεστ ωορρηξιας ; Σε πια μέρα του κύκλου σου είσαι ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ αύριο σαλπιγγογραφια!!!έχω άγχος να δω τι θα βρεθεί....ελπίζω να είναι ανοιχτές... τουλάχιστον η μία για να το παλέψουμε μετά φυσιολογικά!!!

@Girly με το καλοοοο 🩷🩷🩷 αυτή την φορά θα πάνε όλα καλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Girly φυσικα και μπορεί να συμβει! Αλλιώς δε θα σ ελεγε ο γιατρός σου να προσπαθησεις στο καπακι. Οπως ειδες και με την @Elk στον πρώτο μηνα κιολας εχει θετικο τεστ! Ο οργανισμος σου πήρε μπρος. Ολες οι πιθανότητες ειναι με το μερος σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια εγώ αύριο σαλπιγγογραφια!!!έχω άγχος να δω τι θα βρεθεί....ελπίζω να είναι ανοιχτές... τουλάχιστον η μία για να το παλέψουμε μετά φυσιολογικά!!!

@Girly με το καλοοοο 🩷🩷🩷 αυτή την φορά θα πάνε όλα καλά!!!!

Άντε μπράβο να πας να την κανείς να τελειώνει και αυτό να φύγει και που ξέρεις μπορεί να σε βοηθήσει να έρθει το μωρακι σας λένε βοηθάει για να συλλάβεις 🥰

θα περιμένουμε νέα σου αύριο.. 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diwni είπε:

@Girly φυσικα και μπορεί να συμβει! Αλλιώς δε θα σ ελεγε ο γιατρός σου να προσπαθησεις στο καπακι. Οπως ειδες και με την @Elk στον πρώτο μηνα κιολας εχει θετικο τεστ! Ο οργανισμος σου πήρε μπρος. Ολες οι πιθανότητες ειναι με το μερος σου!

Και εγω δεν το περίμενα να έρθει από την πρώτο μήνα ξανά κρατούσα  μικρό καλάθι να πω την αλήθεια.. 

@Girly όποτε όπως λέει και η diwni οι πιθανότητες είναι με το μερος σου.. έχεις και δυο ωάρια εεε σίγουρα το ένα από τα δυο θα πιάσει το μωρακι σας κορίτσι μου 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...