Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεκέμβρη μόνο θετικά να μας τα δείχνεις όλα το δέντρο να γεμίσουμε με μπάλες και με δώρα 🎄🎄🎀🎀🤰🤰🧿🧿🧡🧡💙💙


Demy93

Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Α είσαι πολύ μακρυα για να πεις ότι θα βγεις με το καρότσι😔 και εγώ εδώ που είμαι είμαι σε βουνό κατεβαίνεις με τα πόδια σε μαγαζιά και καφετέριες αλλά το ανέβασμα με τα πόδια είναι βάναυσο όποτε σπάνια κατεβαίνω! Έχω και εγώ  δίπλωμα και οδηγούσα στον τόπο μου μιας και είναι μικρή πόλη αλλά έδω φοβάμαι παρααα πολυυυυυυ και δεν ξερω πως θα καταπολεμήσω τον φόβο μου!  Αχχ πολύ μακρυα είναι το πατρικό σου αλλά αφού θα έρθει και η μανούλα σου να σας δει μια χαραααα🤗🤗🤗 εμένα είναι 400χιλιομετρα  μακρυα! Ε ναι το παιδί που να ταξιδέψει τόσες ώρες ! Εμένα θα έρθει η αδερφη μου με την μικρή και τον γαμπρό μου και επειδη είναι μεγάλο το ταξίδι θα ξεκινήσουν τα μεσάνυχτα για να κοιμάται η μικρή γτ αλλιως δεν γινετε! 
ααα δεν είναι θεμα εργοδοτών το παιρνω πίσω!  εύχομαι κοριτσάκι μου να πληρωθεί συντομα όπως λες και ευτυχως κάνατε κουμάντο! 
οι φίλες που έχω εδώ τις γνώρισα από τον σύντροφο μου που είναι φίλες του αλλά εδώ ο χρόνος είναι χρήμα όποτε 1 φορά την εβδομάδα θα βρεθούμε και συνήθως όλοι μαζί και σπάνια θα επικοινωνήσουμε στο τηλ ! Όποτε δεν εχουμε ουσιώδη σχέση γενικα! Πιο πολύ μιλάω με βίντεο με την μαμά μου και τις αδερφές μου μέσα στην μέρα!  Και εγώ εγραψα σεντονι😂

Κατάλαβα πάνω κάτω στα ίδια είμαστε δηλαδή.. 

Τι ωραία τουλάχιστον θα έρθουν δικοι σου άνθρωποι για τις γιορτες να τις περάσετε παρέα και μακάρι να έχεις και ένα σπορακι στην κοιλιτσα σου να είναι από τα πιο όμορφα Χριστούγεννα που θα περάσετε 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κατάλαβα πάνω κάτω στα ίδια είμαστε δηλαδή.. 

Τι ωραία τουλάχιστον θα έρθουν δικοι σου άνθρωποι για τις γιορτες να τις περάσετε παρέα και μακάρι να έχεις και ένα σπορακι στην κοιλιτσα σου να είναι από τα πιο όμορφα Χριστούγεννα που θα περάσετε 😊

Στα ίδια ναι😔 

μακαρι κορίτσι μουυυυ🙏 το εύχομαι και σε εσενααααα να γινετε τεσσερις και να έχεις την πιο όμορφη παρέα💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Κορίτσια μου πήρα τα αποτελέσματα χοριακης!!! Από την Παρασκευή που ήταν 37 σήμερα είναι 191..καλά δεν είναι? 

Σούπερ ειναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά ο γιατρός μου είπε ότι είναι πολύ ευχαριστημένος με το αποτέλεσμα!! Θα πάμε να με δει σε 10 μερες..πάλι καλά κορίτσια μου..επιτέλους άκουσα καλά κ ομορφα λόγια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Τελικά ο γιατρός μου είπε ότι είναι πολύ ευχαριστημένος με το αποτέλεσμα!! Θα πάμε να με δει σε 10 μερες..πάλι καλά κορίτσια μου..επιτέλους άκουσα καλά κ ομορφα λόγια.. 

τελειαααα❤️ τώρα απόλαυσε το🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Τελικά ο γιατρός μου είπε ότι είναι πολύ ευχαριστημένος με το αποτέλεσμα!! Θα πάμε να με δει σε 10 μερες..πάλι καλά κορίτσια μου..επιτέλους άκουσα καλά κ ομορφα λόγια.. 

άντε επιτελους δηλαδή μας είχε βγάλει την πίστη αυτός ο γιατρός σου 😂

Όλα καλά πάνε κοιτα σιγά σιγά να το χαρείς γιατί περίμενες τόσο καιρό να έρθει το σπορακι σας 🥰🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Elk είπε:

Μια χαρά πάει το τεστ σου ανεβαίνει 😊

για χοριακη πηγες ; Ή το άφησες για αργότερα ;

Δεν προλάβαινα καθόλου να πάω σήμερα το πρωί και μετά δουλειά 1μιση - 9μιση . Έχει καμία ώρα που γύρισα σπίτι δηλαδή.  Λέω να πάω αύριο αλλά πιστεύω  θα μου έρθουν τα αποτελέσματα όσο θα είμαι στη δουλειά και δεν ξέρω πως θα αντιδρασω 🥹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσιααα!!! λοιπόν πολύ χαίρομαι που δεν είμαι η μόνη.... Κ εγώ έχω δίπλωμα 10 χρόνια, αλλά προτιμώ να πάω με τα πόδια σούπερ 2-3 χλμ μακριά κ να κουβαλάω σαν το γάιδαρο, παρά να πιάσω τιμόνι...
Λέω στον άντρα μου καμιά φορά ότι αν μου βρει αμάξι τύπου φλινστόουνς θα οδηγήσω 😂😂😂
Ένα φεγγάρι με είχαν "αναγκάσει" να οδηγώ πολύ, με το σκεπτικό ότι "θα το συνηθίσεις και θα του πάρεις τον αέρα". Ε, πήγαινα με τον θείο μου κάθε μέρα, πρωί βράδυ, για ένα χρόνο, στο γυμναστήριο. Έκανα την ίδια ακριβώς διαδρομή δηλαδή, περίπου 1.500 φορές. Ε... Όσο τρόμο είχα την πρώτη, τόσο είχα και την τελευταία! Αφού ακόμα κ στις εξετάσεις θυμάμαι, είχε κρατήσει 4' αντί για 15-20' και στο τέλος ο εξεταστής μου είπε "σπίρτο είσαι, απορώ γιατί είσαι ένα βήμα πριν το θάνατο, κατέβα τώρα πριν πάθεις τίποτα μικρό κορίτσι και το' χουμε τύψεις". Ήταν καταχείμωνο, είχε μείον, κ γω ήμουν κόκκινη και μούσκεμα ιδρωμένη 😂😂😂

Τι ηλίθια φοβία είναι όμως ρε κορίτσια; Σε όσους με "μαλώνουν" το παίζω υπεράνω και ότι δε με νοιάζει, μια χαρά κάνω τα πάντα με τα ποδαράκια μου κλπ, αλλά η αλήθεια είναι ότι μας κόβει τα χέρια, εξαρτώμαστε συνεχώς από τους άλλους, από τον καιρό και τη γεωμορφολογία... 

@ΜΑΡΘΑΑ_61 είδες;;; τέλεια είναι η χοριακή σου, ούτε καθυστέρηση δεν έχεις καλά καλά!! 

Άντε να πάνε όλα καλά και για σένα κορίτσι μου!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου !! @kokkinoskoufitsa σ ευχαριστώ πολύ!!!! 🥰🥰🥰

Σχετικά μ αυτά που λέτε για το αυτοκίνητο..σχεδόν στα ίδια κ εγώ.. μόλις περάσω τα όρια που έχω μάθει να οδηγώ ανεβάζω πίεση.. λέω δεν θα φτάσω ποτέ.. 2 χρονια βέβαια μ δίπλωμα.. αλλά δεν νιωθω κ τόσο άνετα.. η μοναδική φορά που ξεκίνησα χωρίς να σκεφτώ τίποτα ήταν όταν ο αντρας μου αποκλείστηκε 50 χλμ από το σπιτι και δεν μπορουσε να γυρισει...σας πληροφορώ ότι έφτασα με κλειστούς καθρέφτες (ούτε καν κοιταξα) και ενώ σουρουπωσε ξέχασα τα φώτα.. περιττό να σας πω τι έγινε μόλις μπήκε στο αμάξι.. κατσαδιασμα κανονικο.. ελπίζω σε καλύτερες ημερες..😜 ωστόσο τώρα με το σποράκι μου φοβάμαι ακόμη περισσότερο γιατί εδώ, το πρωί που πηγαίνω δουλειά, πιάνει κ πάγος κάτω και δεν είναι ότι καλύτερο για μένα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Τελικά ο γιατρός μου είπε ότι είναι πολύ ευχαριστημένος με το αποτέλεσμα!! Θα πάμε να με δει σε 10 μερες..πάλι καλά κορίτσια μου..επιτέλους άκουσα καλά κ ομορφα λόγια.. 

Μάρθα επειδή "άντεξα" και εγώ έναν κρυωκολο τέτοιο γιατρό στον πρώτο μου γιο και δεινοπάθησα και αργότερα και στον τοκετό με τις ιδιοτροπίες του...εγώ θα έλεγα σκέψου να τον αλλάξεις.... ή αν κάτι σε προβληματίσει στην πορεία... μην διστάσεις....έχεις μακρύ ταξίδι μπροστά σου και αξίζει να το ζήσεις ήρεμα!!!😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορτσουδια μου γλυκά!! Να ' επιτέλους ξεκούραστη και με λίγο χρόνο στη διάθεσή μου!!χάθηκα γιατί φιλοξενούσα μια φίλη από Αγγλία με την οικογένειά της σπίτι μου και δεν είχα χρόνο ούτε για τα βασικά!!

Είμαι καλά, την Τετάρτη έχω ραντεβού να δούμε τι μέγεθος έφτασαν τα ωάρια μου και ανάλογα από αυτό μάλλον Σάββατο πάμε για σπερματεγχυση! 

@elen. Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!! Όοολα θαα πάνε καλά!!!! 🎉🎉🎉 @ΜΑΡΘΑΑ_61 η χοριακη φανταστική!!! Μπραβοοοοοοο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Εγώ σήμερα είπα να κάνω ακόμα ένα τέστ και έπεσα σε ελαττωματικο!! Έβγαλε κατευθείαν 2η γραμμή αλλά σε λάθος σημείο 🤣🤣😁😁😁 δεν ξέρω αν φαίνεται στη φωτό αλλά με το μάτι βγάζει μάτι ! Τελικά όλα έχουν μια γραμμή φάντασμα 👻👻

IMG20231212082839.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορτσουδια μου γλυκά!! Να ' επιτέλους ξεκούραστη και με λίγο χρόνο στη διάθεσή μου!!χάθηκα γιατί φιλοξενούσα μια φίλη από Αγγλία με την οικογένειά της σπίτι μου και δεν είχα χρόνο ούτε για τα βασικά!!

Είμαι καλά, την Τετάρτη έχω ραντεβού να δούμε τι μέγεθος έφτασαν τα ωάρια μου και ανάλογα από αυτό μάλλον Σάββατο πάμε για σπερματεγχυση! 

@elen. Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!! Όοολα θαα πάνε καλά!!!! 🎉🎉🎉 @ΜΑΡΘΑΑ_61 η χοριακη φανταστική!!! Μπραβοοοοοοο!!!!!!

Αχ ωραία κορίτσι μου ελπίζω να πέρασες καλά!! Πώς είσαι πες μας τα νέα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

καλημέρα κορίτσιααα!!! λοιπόν πολύ χαίρομαι που δεν είμαι η μόνη.... Κ εγώ έχω δίπλωμα 10 χρόνια, αλλά προτιμώ να πάω με τα πόδια σούπερ 2-3 χλμ μακριά κ να κουβαλάω σαν το γάιδαρο, παρά να πιάσω τιμόνι...
Λέω στον άντρα μου καμιά φορά ότι αν μου βρει αμάξι τύπου φλινστόουνς θα οδηγήσω 😂😂😂
Ένα φεγγάρι με είχαν "αναγκάσει" να οδηγώ πολύ, με το σκεπτικό ότι "θα το συνηθίσεις και θα του πάρεις τον αέρα". Ε, πήγαινα με τον θείο μου κάθε μέρα, πρωί βράδυ, για ένα χρόνο, στο γυμναστήριο. Έκανα την ίδια ακριβώς διαδρομή δηλαδή, περίπου 1.500 φορές. Ε... Όσο τρόμο είχα την πρώτη, τόσο είχα και την τελευταία! Αφού ακόμα κ στις εξετάσεις θυμάμαι, είχε κρατήσει 4' αντί για 15-20' και στο τέλος ο εξεταστής μου είπε "σπίρτο είσαι, απορώ γιατί είσαι ένα βήμα πριν το θάνατο, κατέβα τώρα πριν πάθεις τίποτα μικρό κορίτσι και το' χουμε τύψεις". Ήταν καταχείμωνο, είχε μείον, κ γω ήμουν κόκκινη και μούσκεμα ιδρωμένη 😂😂😂

Τι ηλίθια φοβία είναι όμως ρε κορίτσια; Σε όσους με "μαλώνουν" το παίζω υπεράνω και ότι δε με νοιάζει, μια χαρά κάνω τα πάντα με τα ποδαράκια μου κλπ, αλλά η αλήθεια είναι ότι μας κόβει τα χέρια, εξαρτώμαστε συνεχώς από τους άλλους, από τον καιρό και τη γεωμορφολογία... 

@ΜΑΡΘΑΑ_61 είδες;;; τέλεια είναι η χοριακή σου, ούτε καθυστέρηση δεν έχεις καλά καλά!! 

Άντε να πάνε όλα καλά και για σένα κορίτσι μου!! ❤️❤️

 

στις πριν 28 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου !! @kokkinoskoufitsa σ ευχαριστώ πολύ!!!! 🥰🥰🥰

Σχετικά μ αυτά που λέτε για το αυτοκίνητο..σχεδόν στα ίδια κ εγώ.. μόλις περάσω τα όρια που έχω μάθει να οδηγώ ανεβάζω πίεση.. λέω δεν θα φτάσω ποτέ.. 2 χρονια βέβαια μ δίπλωμα.. αλλά δεν νιωθω κ τόσο άνετα.. η μοναδική φορά που ξεκίνησα χωρίς να σκεφτώ τίποτα ήταν όταν ο αντρας μου αποκλείστηκε 50 χλμ από το σπιτι και δεν μπορουσε να γυρισει...σας πληροφορώ ότι έφτασα με κλειστούς καθρέφτες (ούτε καν κοιταξα) και ενώ σουρουπωσε ξέχασα τα φώτα.. περιττό να σας πω τι έγινε μόλις μπήκε στο αμάξι.. κατσαδιασμα κανονικο.. ελπίζω σε καλύτερες ημερες..😜 ωστόσο τώρα με το σποράκι μου φοβάμαι ακόμη περισσότερο γιατί εδώ, το πρωί που πηγαίνω δουλειά, πιάνει κ πάγος κάτω και δεν είναι ότι καλύτερο για μένα......

Καλημέρα κορίτσια 

τελικα είμαστε όντως πολλές και εγω το δίπλωμα το πήρα το 2021 γιατί φοβομουν να πάω να δώσω.. όταν πήρα το δίπλωμα εεε ψιλό επαιρνα έτσι μερικά βραδια με τον αντρα μου εδω στο χωριό κάναμε βολτες αλλά μετά έμεινα εγκυος και δεν το ξανά πήρα.. 

Το αστείο ήταν ότι δούλευα γραμματέας σε σχολή οδηγών χωρίς να έχω δίπλωμα 😂.. όσο ζούσα μεσα στο χωριό δεν με πείραζε αλλά τώρα το σπίτι που νοικιάζω είναι αποκομμένο οι γείτονες μου ειναι κάτι κατσίκες και κότες 😂

τωρα όμως το χρειάζομαι τόσο πολύ και ζορίζομαι γιατί πρέπει ακόμα και ένα ψωμι να θελήσω δεν μπορω να πάω να το παρω πρέπει να περιμένω τον αντρα μου να έχει χρόνο να με πάει ακόμα και στην παιδική χαρά, θάλασσα , πρέπει να βρει χρόνο ο αντρας μου.. πρέπει όμως να το ξεπεράσω καποια στιγμή αυτόν τον φόβο…  να έχω το αμαξι έξω να κάθετε και να το κοιτάω ; 😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η elen. είπε:

Δεν προλάβαινα καθόλου να πάω σήμερα το πρωί και μετά δουλειά 1μιση - 9μιση . Έχει καμία ώρα που γύρισα σπίτι δηλαδή.  Λέω να πάω αύριο αλλά πιστεύω  θα μου έρθουν τα αποτελέσματα όσο θα είμαι στη δουλειά και δεν ξέρω πως θα αντιδρασω 🥹

Ααα είχες πολύ δουλειά εχτές οταβ αε βολέψει πηγαίνεις να την κανείς εύχομαι καλά αποτελέσματα 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Εγώ σήμερα είπα να κάνω ακόμα ένα τέστ και έπεσα σε ελαττωματικο!! Έβγαλε κατευθείαν 2η γραμμή αλλά σε λάθος σημείο 🤣🤣😁😁😁 δεν ξέρω αν φαίνεται στη φωτό αλλά με το μάτι βγάζει μάτι ! Τελικά όλα έχουν μια γραμμή φάντασμα 👻👻

IMG20231212082839.jpg

Καλημέρααα, καλέ γτ σε λάθος σημείο; εγώ γτ το βλέπω θετικό;🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Εγώ σήμερα είπα να κάνω ακόμα ένα τέστ και έπεσα σε ελαττωματικο!! Έβγαλε κατευθείαν 2η γραμμή αλλά σε λάθος σημείο 🤣🤣😁😁😁 δεν ξέρω αν φαίνεται στη φωτό αλλά με το μάτι βγάζει μάτι ! Τελικά όλα έχουν μια γραμμή φάντασμα 👻👻

IMG20231212082839.jpg

Ώπα κάτσε τώρα γιατί με μπέρδεψες 

εγω όντως βλέπω κάτι τι εννοείς σε λαθος σημείο ; Που θα έπρεπε να είναι ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρααα, καλέ γτ σε λάθος σημείο; εγώ γτ το βλέπω θετικό;🤪

 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ώπα κάτσε τώρα γιατί με μπέρδεψες 

εγω όντως βλέπω κάτι τι εννοείς σε λαθος σημείο ; Που θα έπρεπε να είναι ;

Βρε κορίτσια πιο πάνω είναι η γραμμή αποτελέσματος!! Και είναι γκρι γραμμή δεν έχει καθόλου χρώμα! Κατευθείαν την έβγαλε γκρί! Αφού έκανα ακόμα ένα και είναι αρνητικό!! IMG20231212082924.thumb.jpg.a93e2191f11550398d04cfbceb96fbdc.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

 

Βρε κορίτσια πιο πάνω είναι η γραμμή αποτελέσματος!! Και είναι γκρι γραμμή δεν έχει καθόλου χρώμα! Κατευθείαν την έβγαλε γκρί! Αφού έκανα ακόμα ένα και είναι αρνητικό!! IMG20231212082924.thumb.jpg.a93e2191f11550398d04cfbceb96fbdc.jpg

Περίεργο τι να πω 🤷‍♀️ κρίμα και το πίστεψα ότι μπορεί να είναι θετικό αλλά αφού λες δεν έχει χρώμα δεν θα είναι 

κανε μια προσπαθεια και αύριο μήπως δείξει κάτι.. σήμερα με αύριο δεν περιμενεις ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

 

Βρε κορίτσια πιο πάνω είναι η γραμμή αποτελέσματος!! Και είναι γκρι γραμμή δεν έχει καθόλου χρώμα! Κατευθείαν την έβγαλε γκρί! Αφού έκανα ακόμα ένα και είναι αρνητικό!! IMG20231212082924.thumb.jpg.a93e2191f11550398d04cfbceb96fbdc.jpg

Μαρηηηηηηηη

Εγώ βλέπω γραμμές εδώ!! Και στα δύο που ανέβασες την βλεπωωωωω. Λοιπόν σήκω τώρα πάνε πάρε ένα τεστ φαρμακείου !!!!! Αννιτακι μουυυυυυυυυυυ τρελλανε μεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

 

Βρε κορίτσια πιο πάνω είναι η γραμμή αποτελέσματος!! Και είναι γκρι γραμμή δεν έχει καθόλου χρώμα! Κατευθείαν την έβγαλε γκρί! Αφού έκανα ακόμα ένα και είναι αρνητικό!! IMG20231212082924.thumb.jpg.a93e2191f11550398d04cfbceb96fbdc.jpg

Βρε κ εδώ δεν έχει λίγο πιο δίπλα από την κόκκινη μια γραμμουλα; δεν ξέρω νομίζω ότι τη βλέπω κ εδώ! Δε ξέρω αν είναι θέμα φωτισμού! Αλλά δεν παίρνεις ένα predictor να κανεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@annitakianna  καθάρισε την κάμερα σου. Κρατά στην χούφτα σου πάνω σε χαρτοπετσέτα λευκή η χαρτί υγείας το τεστ. Βάλε στην κάμερα ζουμ και μετά βρες με την κάμερα το τεστ και κάτσε ακίνητη και βγάλε μας φωτό. Εγώ βλέπω στο ένα τεστ γραμμή όντως πιο δίπλα από ότι είναι κανονικά ( αλλά δεν με πτοεί καθόλου αυτό,μπορεί να συμβεί) και στο άλλο πάλι βλέπω γραμμή αλλά μαρή είναι θαμπή η κάμερα! Αχχχ σήμερα από το πρωί όλο καλά νέα μαθαίνω ,άντε κοριτσάκι μου θέλω και από σένα να ακούσω τα ευχάριστα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια εγώ δεν βλέπω τίποτα στο 2ο!! Δεν είδα δηλαδή γιατί τώρα έφυγα από το σπίτι!!! Κατά της 2 θα γυρίσω! Αλλά αν είναι θετικό πρέπει να κάνει μπαμ!! Όχι να ψάχνουμε τις γραμμές! Είμαι στην αναμενόμενη μέρα άλλωστε! Θα περιμένω μέχρι αύριο όπως και να έχει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Ααα είχες πολύ δουλειά εχτές οταβ αε βολέψει πηγαίνεις να την κανείς εύχομαι καλά αποτελέσματα 😊

Καλημέρα! Έκανα χοριακη και περιμένω...αλλά έκανα και το τεστακι μου !20231212_085219.thumb.jpg.fd04dcf237cd6032cad104cb42a0c26b.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...