Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεκέμβρη μόνο θετικά να μας τα δείχνεις όλα το δέντρο να γεμίσουμε με μπάλες και με δώρα 🎄🎄🎀🎀🤰🤰🧿🧿🧡🧡💙💙


Demy93

Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

τέλεια..μια χαρά είσαι...εγώ έχω αρκετές καούρες σήμερα..κ βρίσκομαι κ εγώ στη μια μέρα πριν..σήμερα δεν το φωτογράφησα μόνο του το τεστάκι μου..το έχω μαζί μ τ άλλα...σας το στέλνω κ εγω ❤️

image.thumb.png.412c955cff3181cb9c383ca2a72616de.png

Σούπερ!! 🤰🏻💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

τέλεια..μια χαρά είσαι...εγώ έχω αρκετές καούρες σήμερα..κ βρίσκομαι κ εγώ στη μια μέρα πριν..σήμερα δεν το φωτογράφησα μόνο του το τεστάκι μου..το έχω μαζί μ τ άλλα...σας το στέλνω κ εγω ❤️

image.thumb.png.412c955cff3181cb9c383ca2a72616de.png

είναι πολύ καλά τα τεστ σου κορίτσι μου και σκέψου αύριο θα έπρεπε κανονικά να κανείς το πρώτο σου τεστ που περιμενεις να έρθει 

Πως νιώθεις που βλέπεις τα τεστ; Το έχεις συνειδητοποίησει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elk είπε:

είναι πολύ καλά τα τεστ σου κορίτσι μου και σκέψου αύριο θα έπρεπε κανονικά να κανείς το πρώτο σου τεστ που περιμενεις να έρθει 

Πως νιώθεις που βλέπεις τα τεστ; Το έχεις συνειδητοποίησει

όχι..καθόλου...φοβάμαι μην μ έρθει περίοδος αύριο..γι αυτό τα κάνω..για να ηρεμώ...

μου φαίνεται πολύ περίεργο όλο αυτό..πρώτη φορά που μου συμβαίνει και το περιμέναμε πώς κ πώς..σκέψου είχα κλείσει ραντεβού για σαλπιγγογραφία στις 18/12 γιατί ήμουν σίγουρη ότι τελικά κάτι ίσως μου συμβαίνει και δεν καταφέραμε σύλληψη εδώ και 1 χρόνο..

ωστόσο ήρθε την κατάλληλη στιγμή..και ακόμα είμαι λίγο στα χαμένα.. :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η elen. είπε:

Ναι είναι η δεύτερη. Η πρώτη δεν προχώρησε δεν είχαμε δει ποτέ εμβρυακα στοιχεία και είχα κάνει αποξεση τον Μάρτιο.  Από τότε το αφήσαμε για αρκετό καιρό και από Σεπτέμβριο ξεκινήσαμε πάλι προσπάθειες αλλά εντελώς ελεύθερα. Δεν κυνηγούσαμε μέρες όποτε είχαμε όρεξη και μας έβγαινε.

Ααα νόμιζα πως είχες ένα παιδάκι και αυτήν είναι η δεύτερη 

Μπράβο σας αφού το πήρατε έτσι χαλαρά και κάνετε προσπαθείες όποτε θέλατε είναι το καλύτερο

Οοολα καλά θα πάνε κορίτσι μου να πας να κανείς και χοριακη να δεις ένα καλο νούμερο 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

όχι..καθόλου...φοβάμαι μην μ έρθει περίοδος αύριο..γι αυτό τα κάνω..για να ηρεμώ...

μου φαίνεται πολύ περίεργο όλο αυτό..πρώτη φορά που μου συμβαίνει και το περιμέναμε πώς κ πώς..σκέψου είχα κλείσει ραντεβού για σαλπιγγογραφία στις 18/12 γιατί ήμουν σίγουρη ότι τελικά κάτι ίσως μου συμβαίνει και δεν καταφέραμε σύλληψη εδώ και 1 χρόνο..

ωστόσο ήρθε την κατάλληλη στιγμή..και ακόμα είμαι λίγο στα χαμένα.. :) 

δεν θα έρθει η περιοδος έτσι το νιώθεις και εγω στην πρώτη έτσι μου όταν ειδα θετικό μετά από 1,5 χρόνο πήγαινα συνέχεια τουαλέτα γιατί φοβομουν πως ήρθε τελικά έκανα να την δω 13,5 μήνες 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elk είπε:

δεν θα έρθει η περιοδος έτσι το νιώθεις και εγω στην πρώτη έτσι μου όταν ειδα θετικό μετά από 1,5 χρόνο πήγαινα συνέχεια τουαλέτα γιατί φοβομουν πως ήρθε τελικά έκανα να την δω 13,5 μήνες 😂

αχ κορίτσια μου...το εύχομαι σε όσες προσπαθούν...η κάθε μέρα είναι όμορφη και συχγρόνως έχει και μια στάλα άγχος για το τί έπεται...

αύριο με το καλό θα κάνω τις εξετάσεις που θέλει ο διαβητολόγος μου και θα επαναλάβω χοριακή για να στείλω στον γυναικολόγο...να δούμε τι θα μ πεί αυτή τη φορά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημεραααα κοριτσια μου❤️ @Elk μου καλαα είμαιιι🤗 εχουμε έρθει για πσκ με τον σύντροφο στον τόπο μου για να δούμε την  ανηψουλα μου και γενικα τους δικούς μου! Εσυ τι κανεις; 
@ΜΑΡΘΑΑ_61 κορίτσι μουυυυ τι βλέπουν τα ματιαααα μουυυυυυυυυ🥰🥰🥰 τι ωραία τεστακια είναι αυτααααα❤️❤️❤️ συγχαρητήρια κοριτσιιιι μουυυυυυ🥰🥰🥰🥳🥳🥳🥳 όλα θα πανε υπεροχαααα καη η χοριακουλα σου αύριο θα είναι τελειααα❤️ 

ποιες είναι στην αναμονη;

Ααα ωραία καλά να περάσετε στο ταξιδάκι σας να το ευχαριστηθείτε 😊

Ποτε είναι να κανείς τεστ ; 
εγω έχω μερούλες ακόμα μπροστά μου για Παρασκευή το λέω κανονικά εκτός αν με πιάσει καμία τρελα και κάνω νωρίτερα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. @ΜΑΡΘΑΑ_61 πολλά συγχαρητήριααα... Εύχομαι μια όμορφη και τελειόμηνη εγκυνμοσύνη μέσα από την καρδιά μου.

@Mpourmpoulo εύχομαι να μας δείξεις ένα καραθετικό τεστάκι και μια μεγάλη χοριακή.

Κορίτσια χρειάζομαι την βοήθεια σας. Θα μπορούσε κάποια εν ολίγοις να μου πει την διαδικασία της σπερματέγχυσης????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...πάλι χάλια με ίωση είμαι από Παρασκευή...εχθές είχε κλείσει τελείως η φωνή....

Ελπίζω να είμαι καλά έως Πέμπτη μην χάσω την σαλπιγγογραφια 🙁 και κυρίως μην αρρωστήσει και ο άντρας μου και δεν μπορεί να έχουμε επαφές στις γόνιμες την άλλη εβδομάδα 😳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια...πάλι χάλια με ίωση είμαι από Παρασκευή...εχθές είχε κλείσει τελείως η φωνή....

Ελπίζω να είμαι καλά έως Πέμπτη μην χάσω την σαλπιγγογραφια 🙁 και κυρίως μην αρρωστήσει και ο άντρας μου και δεν μπορεί να έχουμε επαφές στις γόνιμες την άλλη εβδομάδα 😳

Ωχ περαστικα σου εύχομαι επλιζω να γίνεις γρήγορα καλά ο περισσότερος κόσμος άρρωστος είναι αυτό το διάστημα 

Γιατί να μην πας ; Δεν μπορείς να την κανείς αν είσαι κρυωμενη; 😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

καλημέρα κορίτσι μου...σήμερα διάβασα αυτό που σου συμβαίνει...λυπάμαι πολύ..το ίδιο συνέβει και στην αδερφή μου που δουλεύει σε δομές υγείας πριν κανα 6μηνο και έχει και 3 παιδάκια...είναι πολύ δύσκολο...ωστόσο αν ψάξεις θα βρείς..επιπλέον ίσως είναι καλύτερα για σένα να ξεκουραστείς λιγάκι...μπορεί να το έχεις και ανάγκη..μην σε παίρνει απο κάτω..όλα καλά θα πάνε..! :)

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου... 🥰Ναι είναι δύσκολο να συμβαίνει κάτι τέτοιο... Γιατί είχαμε δουλειά εμείς στα μαγαζιά δεν είναι ότι δεν χρειαζόμαστε απλά ήθελαν να κάνουν περικοπές κ ήμασταν οι πρώτοι που είχαν σαν επιλογή για να μην διώξουν πολλούς που δουλεύουν μέσα στην εταιρεία... Προτίμησαν να διώξουν τους εξωτερικούς συνεργάτες... Τι να πω... Αν ψάξω κάτι θα βρω γιατί η συγκεκριμένη εταιρεία επειδή είναι πολύ γνωστή είναι καλό που υπάρχει στο βιογραφικό μου... Απλά δεν θέλω να πάω κάπου να είναι καλά κ να με σταματήσουν λόγω εγκυμοσύνης κ μετά να στεναχωριέμαι πάλι... Θα κάτσω λογικά για λίγο να ξεκουραστώ κ σωματικά κ ψυχολογικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

τέλεια..μια χαρά είσαι...εγώ έχω αρκετές καούρες σήμερα..κ βρίσκομαι κ εγώ στη μια μέρα πριν..σήμερα δεν το φωτογράφησα μόνο του το τεστάκι μου..το έχω μαζί μ τ άλλα...σας το στέλνω κ εγω ❤️

image.thumb.png.412c955cff3181cb9c383ca2a72616de.png

Τελειαααα έχει σκουρυνει αρκετά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η elen. είπε:

Καλημέρα,καλή Κυριακή να έχουμε!  

Νομίζω ότι φαίνεται λιιιγο περισσότερο ε?

Δεν μπορώ να το πιστέψω...

 

20231210_085800.jpg

Κορίτσι μου καλημέρα και συγχαρητήρια!! Είσαι έγκυος 🤰🤰 με το καλό! Εύχομαι όλα να πάνε καλά αυτή τη φορά γιατί διάβασα για την απώλεια σου και λυπάμαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα κορίτσια. @ΜΑΡΘΑΑ_61 πολλά συγχαρητήριααα... Εύχομαι μια όμορφη και τελειόμηνη εγκυνμοσύνη μέσα από την καρδιά μου.

@Mpourmpoulo εύχομαι να μας δείξεις ένα καραθετικό τεστάκι και μια μεγάλη χοριακή.

Κορίτσια χρειάζομαι την βοήθεια σας. Θα μπορούσε κάποια εν ολίγοις να μου πει την διαδικασία της σπερματέγχυσης????? 

Κορίτσι μου και η @Girly και η @Mpourmpoulo έκανα σπερμματεγχηση τώρα οπότε σίγουρα θα σε βοηθήσουν σε ότι χρειαστείς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου... 🥰Ναι είναι δύσκολο να συμβαίνει κάτι τέτοιο... Γιατί είχαμε δουλειά εμείς στα μαγαζιά δεν είναι ότι δεν χρειαζόμαστε απλά ήθελαν να κάνουν περικοπές κ ήμασταν οι πρώτοι που είχαν σαν επιλογή για να μην διώξουν πολλούς που δουλεύουν μέσα στην εταιρεία... Προτίμησαν να διώξουν τους εξωτερικούς συνεργάτες... Τι να πω... Αν ψάξω κάτι θα βρω γιατί η συγκεκριμένη εταιρεία επειδή είναι πολύ γνωστή είναι καλό που υπάρχει στο βιογραφικό μου... Απλά δεν θέλω να πάω κάπου να είναι καλά κ να με σταματήσουν λόγω εγκυμοσύνης κ μετά να στεναχωριέμαι πάλι... Θα κάτσω λογικά για λίγο να ξεκουραστώ κ σωματικά κ ψυχολογικά...

Κορίτσι μου τι να πω!! Πολύ δύσκολη κατάσταση! Δυστυχώς αυτή είναι η Ελλάδα του σήμερα! Εύχομαι όλα να πάνε καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ααα ωραία καλά να περάσετε στο ταξιδάκι σας να το ευχαριστηθείτε 😊

Ποτε είναι να κανείς τεστ ; 
εγω έχω μερούλες ακόμα μπροστά μου για Παρασκευή το λέω κανονικά εκτός αν με πιάσει καμία τρελα και κάνω νωρίτερα 😂

Ευχαριστούμε πολυυυυυυ❤️❤️❤️❤️ κανονικά είναι να κάνω χοριακη την άλλη Τετάρτη ! Εγώ έχω μελλον εσυ κοντεύεις❤️ εύχομαι να δεις το θετικο τεστακι σου κορίτσι μου🤞🙏

εγω λέω να ξεκινήσω τα τεστακια πρώιμης την Κυριακή που μας ερχετε που θα είμαι 11 μέρες μετά τη σπερματεγχυνση 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα κορίτσια. @ΜΑΡΘΑΑ_61 πολλά συγχαρητήριααα... Εύχομαι μια όμορφη και τελειόμηνη εγκυνμοσύνη μέσα από την καρδιά μου.

@Mpourmpoulo εύχομαι να μας δείξεις ένα καραθετικό τεστάκι και μια μεγάλη χοριακή.

Κορίτσια χρειάζομαι την βοήθεια σας. Θα μπορούσε κάποια εν ολίγοις να μου πει την διαδικασία της σπερματέγχυσης????? 

Έυχαριστωωω πολύ κοριτσιιι μουυυυ❤️ 

τωρα για την σπερματεγχυνση θα σου πω επακριβώς την διαδικασία που έκανα εγω! Λοιπόν  ξεκίνησα 3η μέρα περιόδου μέχρι 7η φεμαρα! Την 10η μέρα πήγα να με δει ο γιατρός για το ποσά αυγουλακια έκανα ! Έπειτα πήγα πάλι μετά από τρεις μέρες να με δει πάλι και 38 ώρες πριν την σπερματεγχυνση έκανα μια ενεση για να σπάσει το αυγουλακι  και να γίνει η ωορρηξια ! Τελος πήγαμε για την σπερματεγχυνση όπου έδωσε σπερμα ο συντροσφος και το επεξεργάστηκε η κλινικη ! Μετά από δυο ώρες περίπου έκανε την σπερματεγχυνση όπου έκατσα στην καρέκλα που κάνουμε το τεστ παπ μου βάλανε κόλπο διαστολέα και μετά ένα σωληνάκι (καθετηρας) που σε αυτό συνδέσενε τη σύρριγα με το σπερμα και μου το βάλανε στη μητρα ! Έκατσα 10 λεπτά ξαπλωμένη και τελος! Έπειτα μας δώσανε οδηγίες για τα φαρμακα σε συνεργασία με τον γιατρό μου και πίνω σικλακουρ πρωί βράδυ, προγεστερονη κολπικά πρωί βράδυ και σαλοσπιρ το βράδυ! Σε δυο εβδομάδες μετά την σπερματεγχυνση κανεις χοριακη για να δεις αν πέτυχε! Αυταααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια...πάλι χάλια με ίωση είμαι από Παρασκευή...εχθές είχε κλείσει τελείως η φωνή....

Ελπίζω να είμαι καλά έως Πέμπτη μην χάσω την σαλπιγγογραφια 🙁 και κυρίως μην αρρωστήσει και ο άντρας μου και δεν μπορεί να έχουμε επαφές στις γόνιμες την άλλη εβδομάδα 😳

Κοριτσάκι μου περαστικααα❤️ εύχομαι να γίνεις γρηγορα καλά και να πανε όλα κατευχην🙏 σέρνονται ιώσεις πολλές τώρα! Μην αγχώνεσαι και αρωστουλα να είσαι δεν θα έχεις θέμα για την σαλπιγγογραφια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου... 🥰Ναι είναι δύσκολο να συμβαίνει κάτι τέτοιο... Γιατί είχαμε δουλειά εμείς στα μαγαζιά δεν είναι ότι δεν χρειαζόμαστε απλά ήθελαν να κάνουν περικοπές κ ήμασταν οι πρώτοι που είχαν σαν επιλογή για να μην διώξουν πολλούς που δουλεύουν μέσα στην εταιρεία... Προτίμησαν να διώξουν τους εξωτερικούς συνεργάτες... Τι να πω... Αν ψάξω κάτι θα βρω γιατί η συγκεκριμένη εταιρεία επειδή είναι πολύ γνωστή είναι καλό που υπάρχει στο βιογραφικό μου... Απλά δεν θέλω να πάω κάπου να είναι καλά κ να με σταματήσουν λόγω εγκυμοσύνης κ μετά να στεναχωριέμαι πάλι... Θα κάτσω λογικά για λίγο να ξεκουραστώ κ σωματικά κ ψυχολογικά...

Τι να πω βρε κορίτσι μου😢 να κάτσεις να ξεκουραστείς κορίτσι και όλα θα πανε καλά! Θα δεις πως θα πάει και είμαι σιγουρη ότι όλα θα πάρουν τον δρόμο τους🙏 εσυ κοιτά να είσαι καλά προπάντων ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ευχαριστούμε πολυυυυυυ❤️❤️❤️❤️ κανονικά είναι να κάνω χοριακη την άλλη Τετάρτη ! Εγώ έχω μελλον εσυ κοντεύεις❤️ εύχομαι να δεις το θετικο τεστακι σου κορίτσι μου🤞🙏

εγω λέω να ξεκινήσω τα τεστακια πρώιμης την Κυριακή που μας ερχετε που θα είμαι 11 μέρες μετά τη σπερματεγχυνση 🙏

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!! Ανυπομονούμε για το θετικό σου 🤞🤞♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Τι να πω βρε κορίτσι μου😢 να κάτσεις να ξεκουραστείς κορίτσι και όλα θα πανε καλά! Θα δεις πως θα πάει και είμαι σιγουρη ότι όλα θα πάρουν τον δρόμο τους🙏 εσυ κοιτά να είσαι καλά προπάντων ! 

Σε ευχαριστώ πολύ 🙏 κ σε σένα εύχομαι ότι καλύτερο κ περιμένουμε το θετικό σου 🥰 πόσες μέρες έχεις ακόμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!! Ανυπομονούμε για το θετικό σου 🤞🤞♥️

Ευχαριστωωω πολύ κοριτσάκι μουυυυ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ 🙏 κ σε σένα εύχομαι ότι καλύτερο κ περιμένουμε το θετικό σου 🥰 πόσες μέρες έχεις ακόμα?

Ευχαριστωωω πολυυυ πολυυυ❤️ έχω πολλές 😂 10 και δεν περνανε με τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου... 🥰Ναι είναι δύσκολο να συμβαίνει κάτι τέτοιο... Γιατί είχαμε δουλειά εμείς στα μαγαζιά δεν είναι ότι δεν χρειαζόμαστε απλά ήθελαν να κάνουν περικοπές κ ήμασταν οι πρώτοι που είχαν σαν επιλογή για να μην διώξουν πολλούς που δουλεύουν μέσα στην εταιρεία... Προτίμησαν να διώξουν τους εξωτερικούς συνεργάτες... Τι να πω... Αν ψάξω κάτι θα βρω γιατί η συγκεκριμένη εταιρεία επειδή είναι πολύ γνωστή είναι καλό που υπάρχει στο βιογραφικό μου... Απλά δεν θέλω να πάω κάπου να είναι καλά κ να με σταματήσουν λόγω εγκυμοσύνης κ μετά να στεναχωριέμαι πάλι... Θα κάτσω λογικά για λίγο να ξεκουραστώ κ σωματικά κ ψυχολογικά...

Αχ σε καταλαβαίνω απόλυτα, βρέθηκα στην ίδια θέση από το πουθενά πριν κάνω την ωοληψία μου τον Ιούλιο. Ήμουν σε μεγάλο δίλημμα τι να κάνω, να πάω σε συνέντευξη για μια άλλη δουλειά ή όχι και τελικά οι δικοί μου με έπεισαν να δώσω λίγο χρόνο γιατί δε θα μπορούσα με το που ξεκινούσα να ζητούσα άδειες μέρα παρά μέρα που με παρακολουθούσε τότε και για την εξωσωματική και την ετ. Θα μου προσέδιδε παραπάνω άγχος και ήθελα να είμαι χαλαρή χρονικά. Κι έτσι αποφάσισα να μπω ταμείο και δεν το μετάνιωσα. Τώρα είμαι 11 εβδομάδων και σκέφτομαι τι θα έκανα σε νέο εργασιακό περιβάλλον; Δώσε λίγο χρόνο στην προσπάθεια σου κ εύχομαι να πάνε όλα μα όλα καλά! 

Συγχαρητήρια σε όσες περιμένουν! Εύχομαι καλά νέα και για τις υπόλοιπες σύντομα!! Είχα μέρες να μπω και διάβασα πολύ ωραία νέα! Μπράβο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η MayiaKa είπε:

Αχ σε καταλαβαίνω απόλυτα, βρέθηκα στην ίδια θέση από το πουθενά πριν κάνω την ωοληψία μου τον Ιούλιο. Ήμουν σε μεγάλο δίλημμα τι να κάνω, να πάω σε συνέντευξη για μια άλλη δουλειά ή όχι και τελικά οι δικοί μου με έπεισαν να δώσω λίγο χρόνο γιατί δε θα μπορούσα με το που ξεκινούσα να ζητούσα άδειες μέρα παρά μέρα που με παρακολουθούσε τότε και για την εξωσωματική και την ετ. Θα μου προσέδιδε παραπάνω άγχος και ήθελα να είμαι χαλαρή χρονικά. Κι έτσι αποφάσισα να μπω ταμείο και δεν το μετάνιωσα. Τώρα είμαι 11 εβδομάδων και σκέφτομαι τι θα έκανα σε νέο εργασιακό περιβάλλον; Δώσε λίγο χρόνο στην προσπάθεια σου κ εύχομαι να πάνε όλα μα όλα καλά! 

Συγχαρητήρια σε όσες περιμένουν! Εύχομαι καλά νέα και για τις υπόλοιπες σύντομα!! Είχα μέρες να μπω και διάβασα πολύ ωραία νέα! Μπράβο!! 

Πέρασες κ εσύ ακριβώς τα ίδια... Κ εγώ έτσι λέω μήπως ηρεμήσω κ εγώ λίγο από όλα κ να αφιερωθω κ εγώ στην έμβρυομεταφορά... Κ εγώ όλα τα σκέφτομαι τώρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...