Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεκέμβρη μόνο θετικά να μας τα δείχνεις όλα το δέντρο να γεμίσουμε με μπάλες και με δώρα 🎄🎄🎀🎀🤰🤰🧿🧿🧡🧡💙💙


Demy93

Recommended Posts

@ΜΑΡΘΑΑ_61 περαστικα του. Εφοσον τ περναει στο ποδι μην αγχωνεσαι. Και να κολλήσεις δεν πιστεύω να εχεις κατι. Γενικα πρέπει να προσεχεις απο ιωσεις κτλ να μην κανεις υψηλό πυρετο. Κατα τ αλλα δεν έχεις θεμα καπου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@ΜΑΡΘΑΑ_61 περαστικα του. Εφοσον τ περναει στο ποδι μην αγχωνεσαι. Και να κολλήσεις δεν πιστεύω να εχεις κατι. Γενικα πρέπει να προσεχεις απο ιωσεις κτλ να μην κανεις υψηλό πυρετο. Κατα τ αλλα δεν έχεις θεμα καπου.

το θέμα μας είναι ότι είμαι διαβητική με ινσουλίνη...οπότε φοβόμαστε διπλά... 😕 βέβαια έχω κολλήσει μία φορά μέχρι ΄τώρα και είχα 38 πυρετό για ένα 2ωρο και όλες τις υπόλοιπες ημέρες απλά πονοκέφαλο και κακή γεύση στο στόμα..βέβαια το σάκχαρο επηρεάστηκε..και αυτές τις ημέρες το έχω άψογο..μην μου χαλάσει τώρα.. 😕 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

ναιιιιι...φαίνεται η γραμμούλα..κ εμένα έτσι ήταν πριν 4 μέρες!!! τέλεια κορίτσι μου...μείνε σπίτι και ξεκουράσου..

εγω πάλι δεν έχω καλά νέα..

μόλις βγήκε ο άντρας μου θετικός με κορονοϊό...χαζέψαμε...άρχισα να τρέχω κ να απολυμαίνω τα πάντα..απο το τέστ όμως κατάλαβα ότι μάλλον το έχει μέρες..γιατί η γραμμούλα του ήταν πιο έντονη και απο την γραμμή c... 😢

Κορίτσι μου περαστικά στον άντρα σου!! Η αδερφή μου κόλλησε κοβιντ 3 εβδομάδες πριν γεννήσει και ήταν καλά! Πολλές κοπέλες το πέρασαν στην εγκυμοσύνη! Βέβαια θέλει προσοχή αλλά δεν χρειάζεται άγχος μια και είναι απλά μια ίωση πλέον! Ειδικά αν το έχεις ξανά περάσει τότε έχεις και αντισώματα αρκετά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η elen. είπε:

Ναι ναι αυριο οπωσδήποτε..

20231209_101756.jpg

Κορίτσι μου φαίνεται γραμμή ναι!! Αύριο θα είναι ξεκάθαρο νομίζω!! Αυτά είναι home test?  Γιατί αν είναι home test  τότε είναι πιο σίγουρο μιας και δεν βγάζουν γραμμές εξάτμισης! Μάλλον θα έχουμε αρκετά θετικά τέστ τον Δεκέμβριο ♥️♥️🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ μένα κορίτσια μου ο άντρας μου θετικός στον κοβιντ. Και τρέμω για το μωρό 😔😔😔😔 Είναι δύο μέρες άρρωστος αλλά υποθέσαμε.οτι κρύωσε επειδή Τετάρτη τον έπιασε η βροχή πάνω στη μηχανή. Και σήμερα αποφάσισε να κάνει τεστ γιατί ο πυρετός δεν κατέβαινε και ποναγε το σώμα του πάρα πολύ. Το μωρό όταν έπρεπε το πλησιαζε με μάσκα αλλά και πάλι φοβάμαι πολύ αν έχει κολλήσει κάτι είτε εκείνο ή εγώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elli13 είπε:

Κ μένα κορίτσια μου ο άντρας μου θετικός στον κοβιντ. Και τρέμω για το μωρό 😔😔😔😔 Είναι δύο μέρες άρρωστος αλλά υποθέσαμε.οτι κρύωσε επειδή Τετάρτη τον έπιασε η βροχή πάνω στη μηχανή. Και σήμερα αποφάσισε να κάνει τεστ γιατί ο πυρετός δεν κατέβαινε και ποναγε το σώμα του πάρα πολύ. Το μωρό όταν έπρεπε το πλησιαζε με μάσκα αλλά και πάλι φοβάμαι πολύ αν έχει κολλήσει κάτι είτε εκείνο ή εγώ...

Ωχ βρε κορίτσι μου περαστικα του.. ελπίζω να μην σας κόλλησε εσενα με την μικρούλα όσο μπορείτε να π προσέχετε και να μην έρχεστε σε επαφή.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

ναιιιιι...φαίνεται η γραμμούλα..κ εμένα έτσι ήταν πριν 4 μέρες!!! τέλεια κορίτσι μου...μείνε σπίτι και ξεκουράσου..

εγω πάλι δεν έχω καλά νέα..

μόλις βγήκε ο άντρας μου θετικός με κορονοϊό...χαζέψαμε...άρχισα να τρέχω κ να απολυμαίνω τα πάντα..απο το τέστ όμως κατάλαβα ότι μάλλον το έχει μέρες..γιατί η γραμμούλα του ήταν πιο έντονη και απο την γραμμή c... 😢

Αχ περαστικά σας !! Είναι σαν ίωση πλέον αλλά κρατήστε όσο μπορείτε αποστάσεις. Ενημέρωσε και τον γιατρό σου.  Ίσως σου προτείνει κάποιες βιταμίνες να τονώσεις την άμυνα σου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου φαίνεται γραμμή ναι!! Αύριο θα είναι ξεκάθαρο νομίζω!! Αυτά είναι home test?  Γιατί αν είναι home test  τότε είναι πιο σίγουρο μιας και δεν βγάζουν γραμμές εξάτμισης! Μάλλον θα έχουμε αρκετά θετικά τέστ τον Δεκέμβριο ♥️♥️🥰🥰

Ναι είναι home test! Θα σας στείλω και αύριο 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Αχ κορίτσι μου πολύ δύσκολη κατάσταση!! Από την μια αν σκεφτείς ότι πολύ πιθανόν να είσαι έγκυος σε 1-2 μήνες που σημαίνει ότι σίγουρα θα χρειαστείς άδειες κτλ από την άλλη στις εποχές μας δεν υπάρχει αυτή η πολυτέλεια να κάτσεις! Τουλάχιστον για την δική μου τσέπη δεν θέλω να φανώ αδιάκριτη! Πρέπει να τα ζυγίσετε τα πράγματα και να πράξετε ανάλογος! Ελπίζω όλα καλά να πάνε 

Καλημέρα 😊 χρειάζομαι δουλειά σίγουρα είναι δύσκολα γενικά τα πράγματα.... Για  δύο τρεις μήνες με τον ΟΑΕΔ με παίρνει να κάτσω λίγο... Αλλά μετά τι θα κάνω... Είμαι πολύ στεναχωρημένη μας ήρθε όλους πολύ ξαφνικά αυτό... Μου άρεσε η δουλειά μου είχα την ηρεμία μου κ τώρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η marilouu είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου.Εγινε τελικά αυτό που έλεγες.Λυπαμαι πολύ.Παρολα αυτά κανείς δεν χάνεται και όποιος ψάχνει ενεργά βρίσκει.Πρεπει όμως να σκεφτείς και την άλλη διαδικασία και να τα ζυγίσεις καλά.Γιατι και άδειες σίγουρα θα χρειάζεσαι και σε μια νέα δουλειά δεν ξέρω πως θα τους φαινόταν να γίνει αυτό αμέσως.Σημασια έχει εσύ να είσαι καλά όμως.Αν έχετε οικονομική άνεση η' αν σας παίρνει για ένα διάστημα να κάθεσαι μέχρι να δεις και πως θα πάει.

Καλημέρα κορίτσι μου!! Αυτά σκέφτομαι συνέχεια κ έχω σκάσει... Πως θα ζητάω ξαφνικά άδεια η που κάθε λίγο θα θέλουν να με βλέπουν κ να κάνω εξετάσεις..  για λίγο θα κάτσω μάλλον αλλά με ανησυχεί το μετά... Είναι δύσκολα χωρίς δουλειά... Κ ο άντρας μου λέει να κάτσω λίγο για να κάνω την έμβρυομεταφορά να είμαι ήρεμη αλλά δεν θα είμαι ήρεμη οικονομικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Elk είπε:

Κορίτσι μου λείπαμε πολύ για την δουλειά σου ελπίζω να μπορείς έστω να πάρεις κάποιο επίδομα μέχρι να δεις τι θα κανείς… 

τωρα εμένα η γνωμη μου είναι εάν σου επιτρέπουν τα οικονομικά σας να κάτσεις να ξεκουραστείς κορίτσι μου να κανείς την έμβρυο μεταφορά με ηρεμία και ησυχία..

Έχω φίλη και με το που έπιασε δουλειά τον πρώτο μήνα είχε μείνει εγκυος κάθησε μέχρι 5 μηνών στην δουλειά και βγήκε σε αναστολή  αλλά δεν δικαιούταν τίποτα από χρήματα γιατί δεν είχε συμπληρώσει τα ένσημα που έπρεπε.. 

Αν τώρα εσυ βρεις δουλειά και μπορέσεις να πάρεις κάποιο επίδομα στην εγκυμοσύνη τότε συμφέρει να βρεις.. 

Καλημέρα elk μου... Θα μπω στον ΟΑΕΔ λογικά οπότε βοηθάει λίγο αυτό...κ εγώ αυτό που λες σκέφτομαι να κάνω... Να κάνω την έμβρυομεταφορά ήσυχη όσο μπορώ μήπως μας γίνει το θαυματακι μας... Γενικά στις δουλειές ξεκινάνε με τρίμηνη σύμβαση που έχω ρωτήσει κ μετά με αορίστου... Τουλάχιστον στον κλάδο που ψάχνω... Οπότε μάλλον θα περιμένω... Είμαι χάλια με όλο αυτό... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα 😊 χρειάζομαι δουλειά σίγουρα είναι δύσκολα γενικά τα πράγματα.... Για  δύο τρεις μήνες με τον ΟΑΕΔ με παίρνει να κάτσω λίγο... Αλλά μετά τι θα κάνω... Είμαι πολύ στεναχωρημένη μας ήρθε όλους πολύ ξαφνικά αυτό... Μου άρεσε η δουλειά μου είχα την ηρεμία μου κ τώρα....

Κορίτσι μου χωρίς να θέλω να προκαλέσω άγχος δεν είναι και σίγουρο ότι μετά θα μπορείς να δουλέψεις 

εγω είχα δουλειά όταν έμεινα εγκυος 8 εβδομάδων είχα τόσους εμετούς που όχι για δουλειά δεν μπορούσα να πάω ούτε μέχρι τον φούρνο να παρω ψωμι μέχρι και την 16 εβδομάδα από και πέρα μετά μπορούσα να δουλέψω αλλά όπως ήταν λογικό είχε πάρει άλλη κοπέλα στο γραφείο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσι μου χωρίς να θέλω να προκαλέσω άγχος δεν είναι και σίγουρο ότι μετά θα μπορείς να δουλέψεις 

εγω είχα δουλειά όταν έμεινα εγκυος 8 εβδομάδων είχα τόσους εμετούς που όχι για δουλειά δεν μπορούσα να πάω ούτε μέχρι τον φούρνο να παρω ψωμι μέχρι και την 16 εβδομάδα από και πέρα μετά μπορούσα να δουλέψω αλλά όπως ήταν λογικό είχε πάρει άλλη κοπέλα στο γραφείο 

Το έχω σκεφτεί κ αυτό... Αν κ στην εγκυμοσύνη μου δεν είχα πραγματικά τίποτα. Δεν ένιωθα καν έγκυος δεν είχε αλλάξει τίποτα από πριν.. αλλά ξέρω κ ότι κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική.. αν με το καλό έρθει το σπορακι μπορεί να αντιδράσει διαφορετικά ο οργανισμός μου κ να έχω αυτά που λες... Ωραίες γιορτές μας έκαναν η εταιρεία... Κ είναι κ τεράστια εταιρεία πασίγνωστη... Όλα τα μαγαζιά που τους ενημερώσαμε ότι σταματάμε δεν το πίστευαν ότι τοσο μεγάλο όνομα έκανε τέτοιο πράγμα... Δεν το έχω χωνέψει ακόμα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια !!!!

περιμένουμε…. 😁

Καλημέρα,καλή Κυριακή να έχουμε!  

Νομίζω ότι φαίνεται λιιιγο περισσότερο ε?

Δεν μπορώ να το πιστέψω...

 

20231210_085800.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Το έχω σκεφτεί κ αυτό... Αν κ στην εγκυμοσύνη μου δεν είχα πραγματικά τίποτα. Δεν ένιωθα καν έγκυος δεν είχε αλλάξει τίποτα από πριν.. αλλά ξέρω κ ότι κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική.. αν με το καλό έρθει το σπορακι μπορεί να αντιδράσει διαφορετικά ο οργανισμός μου κ να έχω αυτά που λες... Ωραίες γιορτές μας έκαναν η εταιρεία... Κ είναι κ τεράστια εταιρεία πασίγνωστη... Όλα τα μαγαζιά που τους ενημερώσαμε ότι σταματάμε δεν το πίστευαν ότι τοσο μεγάλο όνομα έκανε τέτοιο πράγμα... Δεν το έχω χωνέψει ακόμα... 

καλημέρα κορίτσι μου...σήμερα διάβασα αυτό που σου συμβαίνει...λυπάμαι πολύ..το ίδιο συνέβει και στην αδερφή μου που δουλεύει σε δομές υγείας πριν κανα 6μηνο και έχει και 3 παιδάκια...είναι πολύ δύσκολο...ωστόσο αν ψάξεις θα βρείς..επιπλέον ίσως είναι καλύτερα για σένα να ξεκουραστείς λιγάκι...μπορεί να το έχεις και ανάγκη..μην σε παίρνει απο κάτω..όλα καλά θα πάνε..! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η elen. είπε:

Καλημέρα,καλή Κυριακή να έχουμε!  

Νομίζω ότι φαίνεται λιιιγο περισσότερο ε?

Δεν μπορώ να το πιστέψω...

 

20231210_085800.jpg

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ......είναι τέλειο το τεστάκι σου..μεγαλώνειιι το σποράκι!!!!

μπράβο κοριτσάρα μου...!! συγχαρητήρια!!! ❤️ 

σε ποιά μέρα βρίσκεσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η cat12 είπε:

Το έχω σκεφτεί κ αυτό... Αν κ στην εγκυμοσύνη μου δεν είχα πραγματικά τίποτα. Δεν ένιωθα καν έγκυος δεν είχε αλλάξει τίποτα από πριν.. αλλά ξέρω κ ότι κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική.. αν με το καλό έρθει το σπορακι μπορεί να αντιδράσει διαφορετικά ο οργανισμός μου κ να έχω αυτά που λες... Ωραίες γιορτές μας έκαναν η εταιρεία... Κ είναι κ τεράστια εταιρεία πασίγνωστη... Όλα τα μαγαζιά που τους ενημερώσαμε ότι σταματάμε δεν το πίστευαν ότι τοσο μεγάλο όνομα έκανε τέτοιο πράγμα... Δεν το έχω χωνέψει ακόμα... 

δηλαδή θα σας κρατήσει για να βγουν οι γιορτές που θα έχει κόσμο τώρα που σας έχει ανάγκη και μετά σας σταματάει; πολύ ωραία… αφού δεν δηλώσατε όλοι παρατήσει τώρα να μην έχει άτομα να δουλέψουν στις γιορτές ευχαριστώ να λέει.. 

Μπορεί να μην έχεις και τίποτα στο εύχομαι και αφού δεν είχες στην πρώτη υπάρχουν πιθανότητες να μην έχεις ούτε σε αυτήν που θα έρθει

απλά  να το έχεις στο πίσω μερος του μυαλού σου να εχεις και ενα plan b οτι μπορεί να μην μπορέσεις να δουλέψεις όπως και μετά την γεννά  (εκτός αν έχεις άτομο να σου κρατήσει το παιδί) 

Αλλά θα τα σκεφτείς αργότερα αυτά ένα βήμα την φορά πηγαινε να κανείς την έμβρυο μεταφορά και το βλέπεις σιγά σιγά 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η elen. είπε:

Καλημέρα,καλή Κυριακή να έχουμε!  

Νομίζω ότι φαίνεται λιιιγο περισσότερο ε?

Δεν μπορώ να το πιστέψω...

 

20231210_085800.jpg

Να το πιστέψεις είναι θετικοοοο είσαι ΕΓΚΥΟΣ τέλια 🤰🥳🥰🌈 Μπράβο !!! Είσαι και πριν από καθυστέρηση !!! 
Εύχομαι και ένα μεγάλο νούμερο χοριακη ! Σε πια μέρα είσαι τώρα; Έχεις καθόλου συμπτώματα ;

αντε κορίτσια να παίρνουμε και οι υπόλοιπες σειρά 😁
να γεμίσουμε το Δεκέμβριο με τα περισσότερα θετικά τεστ 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ......είναι τέλειο το τεστάκι σου..μεγαλώνειιι το σποράκι!!!!

μπράβο κοριτσάρα μου...!! συγχαρητήρια!!! ❤️ 

σε ποιά μέρα βρίσκεσαι?

Αύριο είναι η αναμενόμενη...πάντως από συμπτωματα δεν παρατηρώ κάτι αυτές τις μέρες. Εχει καμια βδομαδα που ειχα λευκα υγρα .Το στήθος μου είναι κάπως πρησμενο εδώ και μέρες αλλά οκ σχεδόν πάντα συμβαίνει αυτό και έχω και πονακια χαμηλα. Ε αύριο λογικά θα πάω για την χοριακη να το σιγουρέψουμε.  Φοβάμαι να χαρώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η elen. είπε:

Αύριο είναι η αναμενόμενη...πάντως από συμπτωματα δεν παρατηρώ κάτι αυτές τις μέρες. Εχει καμια βδομαδα που ειχα λευκα υγρα .Το στήθος μου είναι κάπως πρησμενο εδώ και μέρες αλλά οκ σχεδόν πάντα συμβαίνει αυτό και έχω και πονακια χαμηλα. Ε αύριο λογικά θα πάω για την χοριακη να το σιγουρέψουμε.  Φοβάμαι να χαρώ 

Είναι η δεύτερη εγκυμοσύνη; Θυμάμαι καλά ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η elen. είπε:

Αύριο είναι η αναμενόμενη...πάντως από συμπτωματα δεν παρατηρώ κάτι αυτές τις μέρες. Εχει καμια βδομαδα που ειχα λευκα υγρα .Το στήθος μου είναι κάπως πρησμενο εδώ και μέρες αλλά οκ σχεδόν πάντα συμβαίνει αυτό και έχω και πονακια χαμηλα. Ε αύριο λογικά θα πάω για την χοριακη να το σιγουρέψουμε.  Φοβάμαι να χαρώ 

τέλεια..μια χαρά είσαι...εγώ έχω αρκετές καούρες σήμερα..κ βρίσκομαι κ εγώ στη μια μέρα πριν..σήμερα δεν το φωτογράφησα μόνο του το τεστάκι μου..το έχω μαζί μ τ άλλα...σας το στέλνω κ εγω ❤️

image.thumb.png.412c955cff3181cb9c383ca2a72616de.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Είναι η δεύτερη εγκυμοσύνη; Θυμάμαι καλά ; 

Ναι είναι η δεύτερη. Η πρώτη δεν προχώρησε δεν είχαμε δει ποτέ εμβρυακα στοιχεία και είχα κάνει αποξεση τον Μάρτιο.  Από τότε το αφήσαμε για αρκετό καιρό και από Σεπτέμβριο ξεκινήσαμε πάλι προσπάθειες αλλά εντελώς ελεύθερα. Δεν κυνηγούσαμε μέρες όποτε είχαμε όρεξη και μας έβγαινε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα κοριτσια μου❤️ @Elk μου καλαα είμαιιι🤗 εχουμε έρθει για πσκ με τον σύντροφο στον τόπο μου για να δούμε την  ανηψουλα μου και γενικα τους δικούς μου! Εσυ τι κανεις; 
@ΜΑΡΘΑΑ_61 κορίτσι μουυυυ τι βλέπουν τα ματιαααα μουυυυυυυυυ🥰🥰🥰 τι ωραία τεστακια είναι αυτααααα❤️❤️❤️ συγχαρητήρια κοριτσιιιι μουυυυυυ🥰🥰🥰🥳🥳🥳🥳 όλα θα πανε υπεροχαααα καη η χοριακουλα σου αύριο θα είναι τελειααα❤️ 

ποιες είναι στην αναμονη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου διάβασα τα όσα συνέβησαν και λυπάμαι τόσο πολύ.... @Elli13 είναι τόσο άδικο καρδούλα μου, ότι και να σου πω δε φτάνει.... Εύχομαι να βρεις δύναμη και κουράγιο και κάποια στιγμή να το ξεπεράσεις (όσο βέβαια γίνεται). @Tonia. μου σε έχει πάρει από κάτω και σε καταλαβαίνω... εύχομαι όμως ολόψυχα τις επόμενες μέρες ο γιατρός σου να  σε διαψεύσει κορίτσι μου γλυκό. Στέλνω και στις δυο μια αγκαλιά και όλη τη στήριξη...
    • Καλημέρα κορίτσι μου ααα οκ δεν το γνώριζα καθόλου ευχαριστώ για την απάντηση  εγω έχω Ο θετικό αλλά όταν γέννησα την κόρη εκείνη είχε Α θετικό αλλά αυτό το εμαθα μετά που γέννησα τώρα το έμβρυο δεν γνωριζω τι ομάδα αίματος έχει αν πήρε την δίκη μου ή του αντρα μου 🤷‍♀️
    • @Elli13παντα θα ποναει. Οποια φορα και αν ειναι, οσα παιδακια κι αν έχεις ηδη. Εκανες όνειρα γι αυτο τ μωρο. Το αγάπησες απο οταν ηταν μονο ιδεα. Μεγαλωνε μεσα σου... Μόνο εσυ ξερεις πως νιωθεις. Ποσο πονας. Κλεισε τ αυτια σου σ αυτους που δεν θέλουν να σ ακουσουν.  Αυτο π περασες μεχρι να το αποβαλλεις δ θελω ουτε να το σκεφτω. Δεν μπορώ να το διανοηθω. Ισως για να μη σου πειραξει τη μητρα. Ευχομαι να καθαρισεις γρήγορα τουλαχιστον και η ταλαιπωρια σου να σταματησει εδω.
    • Καλημερα! Βασικά μου ειπε μόλις γεννήσω θα είναι εκεί να πάρει το μωρό να το δει. Θα είναι σε επικοινωνία με την γυναικολόγο μου για το ποτε γεννάω. Έγραψε κ την ΠΗΤ μου.
    • Καλημερα! Έγραψε τα στοιχεία μου κι ειπε θα μιλήσει η ιδια με την γυναικολόγο μου. Οχι μου ειπε θα τα πουμε μετα. Μου έγραψε μονο τι πρεπει να παρω απο το φαρμακείο 2-3 πραγματάκια. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...