Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεκέμβρη μόνο θετικά να μας τα δείχνεις όλα το δέντρο να γεμίσουμε με μπάλες και με δώρα 🎄🎄🎀🎀🤰🤰🧿🧿🧡🧡💙💙


Demy93

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ Μαρίνα μου! 

Καλημέρα σε όλες.. σήμερα δεν χρειάστηκε να το κάνω αρνητικο..σας το στέλνω.. 

Επίσης ο αντρας μου χθες δεν με πιστεψε🤣🤣 του το είπα και μ έλεγε "δεν γίνεται..πρέπει να το σιγουρεψουμε"🤣 μετά μου άρχισε τα "μην κάθεσαι έτσι και μην κουράζεσαι.. θα τα κάνω όλα εγω" ωστόσο δεν ένιωσα ότι κατάλαβε κ πολύ τι έγινε! 😜

20231207_062713.jpg

Σήμερα φαίνεται ξεκάθαρα!!!!!! Όσο μπορείς μην καπνίζεις κοριτσάκι μου. Σε καταλαβαίνω απόλυτα καθως καπνιστρια και γω. 5 μέρες υπόθεση είναι και μετά περνλαει το ζλορι. Εγώ έτσι το είχα κόψει μαχαίρι για 2 χρόνια

στις πριν 35 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου

Χθές αργήσαμε πολύ επιστρέψουμε σπίτι και δεν είχα κουράγιο να γράψω από την υπνηλία, ειδα απλά το τεστ της @ΜΑΡΘΑΑ_61 και χάρηκα παρα πολύ!! Κορίτσι μου σήμερα φαίνεται ξεκάθαρα!!!

Λοιπόν εμείς ακούσαμε καρδούλα!! Ευτυχώς είναι όλα καλά!!! Το επόμενο ραντεβού στις 20/12. Άντε τώρα να περιμένω άλλες δύο βδομάδες 😏

Μπράβο κοριτσάκι μου τελειαααααααααααα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

λοιπόν κορίτσια μου..απο τους 13 μήνες οι αλλαγές που έκανα το τελευταίο 2μηνο ήταν οι εξής

-πήρα κάτι βιταμίνες maca λέγονται μαζί με το σύζυγο.. (εδω και 25 μέρες τις πήραμε)

-έκοψα αλκοόλ και πατατάκια...(προηγουμένως έπινα μισό ποτηράκι λευκό κρασί σχεδόν κάθε βράδυ)

-σταμάτησα να σηκώνω πολλά βάρη

-οι επαφές μας έγιναν κάθε 2 μέρες απο το τέλος της περιόδου έως προχθές (ενώ πριν κάναμε σχεδόν καθημερινά)..

απο συμπτώματα το πρώτο είναι η ανεβασμένη θερμοκρασία μου 36,8-39,9 εδώ και 6 μέρες..δυσκοιλιότητα, πονοκέφαλο(σαν ζαλούρα) και πονάει η κοιλιά και η μέση μου..λίγο διαφορετικά απ την περίοδο αλλά στα ίδια σημεία..

Ευχαριστούμε κορίτσι μου, αυτό με τις επαφές μου συνέστησε και η γυναικολόγος μου.. εμείς προσπαθούμε 11 μήνες καθε μέρα στις γόνιμες μέρες και μπορεί και δύο φορές τη μέρα, και μου είπε αλλάξτε τακτική μέρα παρά μέρα από εδώ και πέρα! Θα το εφαρμόσω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Ευχαριστούμε κορίτσι μου, αυτό με τις επαφές μου συνέστησε και η γυναικολόγος μου.. εμείς προσπαθούμε 11 μήνες καθε μέρα στις γόνιμες μέρες και μπορεί και δύο φορές τη μέρα, και μου είπε αλλάξτε τακτική μέρα παρά μέρα από εδώ και πέρα! Θα το εφαρμόσω! 

να το εφαρμόσεις..κ εγώ στην αρχή νόμισα ότι θα χαθεί και αυτός ο μήνας επειδή δεν ήταν τόσο συχνές οι επαφές αλλά τελικά αυτό έπιασε σ εμάς!!! εύχομαι να τα καταφέρετεεεε ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

να το εφαρμόσεις..κ εγώ στην αρχή νόμισα ότι θα χαθεί και αυτός ο μήνας επειδή δεν ήταν τόσο συχνές οι επαφές αλλά τελικά αυτό έπιασε σ εμάς!!! εύχομαι να τα καταφέρετεεεε ❤️

Ευχαριστούμε κορίτσι μου, σου εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη ❤️❤️ να βλέπεις κάθε μέρα τη γραμμούλα να σκουραινει και να παίρνεις τα πάνω σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

λοιπόν κορίτσια μου..απο τους 13 μήνες οι αλλαγές που έκανα το τελευταίο 2μηνο ήταν οι εξής

-πήρα κάτι βιταμίνες maca λέγονται μαζί με το σύζυγο.. (εδω και 25 μέρες τις πήραμε)

-έκοψα αλκοόλ και πατατάκια...(προηγουμένως έπινα μισό ποτηράκι λευκό κρασί σχεδόν κάθε βράδυ)

-σταμάτησα να σηκώνω πολλά βάρη

-οι επαφές μας έγιναν κάθε 2 μέρες απο το τέλος της περιόδου έως προχθές (ενώ πριν κάναμε σχεδόν καθημερινά)..

απο συμπτώματα το πρώτο είναι η ανεβασμένη θερμοκρασία μου 36,8-39,9 εδώ και 6 μέρες..δυσκοιλιότητα, πονοκέφαλο(σαν ζαλούρα) και πονάει η κοιλιά και η μέση μου..λίγο διαφορετικά απ την περίοδο αλλά στα ίδια σημεία..

Κορίτσι μου ποιες βιταμίνες πήρες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου

Χθές αργήσαμε πολύ επιστρέψουμε σπίτι και δεν είχα κουράγιο να γράψω από την υπνηλία, ειδα απλά το τεστ της @ΜΑΡΘΑΑ_61 και χάρηκα παρα πολύ!! Κορίτσι μου σήμερα φαίνεται ξεκάθαρα!!!

Λοιπόν εμείς ακούσαμε καρδούλα!! Ευτυχώς είναι όλα καλά!!! Το επόμενο ραντεβού στις 20/12. Άντε τώρα να περιμένω άλλες δύο βδομάδες 😏

Kαλημέρα κορίτσι μου!!Μπράβο 😃😄Τι καλά!!Με το καλό όλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

εννοείται..θα σας στέλνω τεστ μέχρι να με βαρεθείτε!!! εσείς με καταλαβαίνετε πιο πολύ απ όλους ❤️

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!Με το καλό❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Ναι ηταν κάτι μαγικό! Περίμενα να.κλαψω και ο γιατρός μου που μόνο να κλαίω με έχει δει 😂περίμενε οτι θα κλάψω και μου έλεγε "τώρα ακούμε τη καρδούλα του Ε;" κλαψεεεε.😂😂😂 νομίζω μου βγήκε σε ανακούφιση και απλα χαμογέλασα 🥹

Σήμερα είμαι 6εβδ + 5ημ. Λέσβος 

Μπράβο Μαρίνα μου, υπέροχα νέα!!! Όλα θα πάνε καλά αυτή τη φορά πίστεψε το!!! Το μωράκι σου ήρθε για να μείνει ♥️♥️ Χάρηκα πολύ αγαπημένη μου ♥️♥️🌈🌈🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σ' όλα τα κορίτσια.Εγώ το μεσημέρι έχω υπέρηχο να δεί το ενδομήτριο και αιμοληψία προγεστερόνης.Εύχομαι να είναι όλα καλά και να προχωρήσουμε στο επόμενο στάδιο.✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου τι όμορφα νέα είναι αυτά !! @ΜΑΡΘΑΑ_61 τώρα φαίνεται ξεκάθαρα! Και με την χθεσινή χορική σίγουρο ήταν αλλά είναι μεγάλη ικανοποίηση να βλέπεις την γραμμή να σκουραίνει 🥰🥰 @marinaP κορίτσι μου σιγά σιγά θα αρχίζεις να το απολαμβάνεις. Το άγχος είναι λογικό ειδικά μετά την απώλεια που είχες! Αλλά αυτή τη φορά θα πάνε όλα καλά!!! 

Εγώ κορίτσια πέρασα νομίζω την χειρότερη νύχτα της ζωής μου! Έτσι ξαφνικά με έπιασε ένας πόνος στο δόντι το βράδυ! Στην ουσία δεν ήταν όμως δόντι ήταν νεύρο που με χτυπούσε σε όλο το κεφάλι! Νόμιζα ότι το κρανίο μου θα ανοίξει στα δύο με τέτοιο πόνο! Ήπια ντεπον και αλγκοφρεν αλλά δεν με βοήθησαν καθόλου! Εε κατά της 6 το πρωί με πήρε ο ύπνος επιτέλους! Τώρα ειμαι καλύτερα και ψάχνω τον οδοντίατρο μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Η αλήθεια χαλάρωσα, νιώθω ανακούφιση. Το άγχος βέβαια εκεί δεν φεύγει, αλλά τώρα θα βάζω το βίντεο με τον ήχο της καρδούλας και θα ηρεμώ 👶🏽♥️🌈

Κορίτσι μου γλυκοοοο!! Αχχ ο πιο ωραίος ήχος!! Θα τον ακούς και θα φεύγουν όλα από το μυαλό σου!!! Είναι εδώ για να μείνει κορίτσι μου,πίστεψε το! Όλα θα πάνε καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marilouu είπε:

Καλημέρα σ' όλα τα κορίτσια.Εγώ το μεσημέρι έχω υπέρηχο να δεί το ενδομήτριο και αιμοληψία προγεστερόνης.Εύχομαι να είναι όλα καλά και να προχωρήσουμε στο επόμενο στάδιο.✌️

με το καλόοοοο!!!!! μακάρι να βγούν όλα τέλεια και να συνεχίσεις τη διαδικασία!!!!

@annitakianna ότι χειρότερο το δόντι..υπομονή και γρήγορα στον οδοντίατρο.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου τι όμορφα νέα είναι αυτά !! @ΜΑΡΘΑΑ_61 τώρα φαίνεται ξεκάθαρα! Και με την χθεσινή χορική σίγουρο ήταν αλλά είναι μεγάλη ικανοποίηση να βλέπεις την γραμμή να σκουραίνει 🥰🥰 @marinaP κορίτσι μου σιγά σιγά θα αρχίζεις να το απολαμβάνεις. Το άγχος είναι λογικό ειδικά μετά την απώλεια που είχες! Αλλά αυτή τη φορά θα πάνε όλα καλά!!! 

Εγώ κορίτσια πέρασα νομίζω την χειρότερη νύχτα της ζωής μου! Έτσι ξαφνικά με έπιασε ένας πόνος στο δόντι το βράδυ! Στην ουσία δεν ήταν όμως δόντι ήταν νεύρο που με χτυπούσε σε όλο το κεφάλι! Νόμιζα ότι το κρανίο μου θα ανοίξει στα δύο με τέτοιο πόνο! Ήπια ντεπον και αλγκοφρεν αλλά δεν με βοήθησαν καθόλου! Εε κατά της 6 το πρωί με πήρε ο ύπνος επιτέλους! Τώρα ειμαι καλύτερα και ψάχνω τον οδοντίατρο μου!

Ιιιιιι περαστικά σου!!!! Πω πω από τους χειρότερους πόνους!!! Εύχομαι να βρεις άμεσα ανακούφιση Ανίτα μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια,επειδή τελευταία έχω γίνει λιγο ψαχαναγκαστικη να το πω? Λίγο περίεργη να το πω? Λίγο φοβάμαι με όλα να το πω??? Τέλος πάντων επειδή μάλλον ναι φοβάμαι με όλα, εφόσον δεν έχω πια αίμα και έχω μόνο καφέ που δεν χρειάζεται καν σερβιετα τόσο λίγα που είναι, πως θα καθαρίσω εντελώς??? Ο γιατρός μου είπε έχω λίγο ακόμη να φύγει...φευγει έτσι αυτό? Ακόμη και με τα καφέ τα τόσα λίγα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ΜΑΡΘΑΑ_61 φαίνεται μια χαρά!!!με το καλοοοοο💝💝💝💝💝 🤰🙏 βάλε μας και το χθεσινό να δούμε πως ξεκίνησε...

@marinaP συγχαρητήρια!!! Εύχομαι όλα να πάνε τέλεια και το καλοκαίρι να το περάσεις αγκαλιά με ενα μωράκι 💝💝💝🤰 

Κορίτσια εμείς ακόμα τσακωμενοι είμαστε...όχι δεν μαλώσαμε λόγω των προσπαθειών για μωρό....

Για άλλο λόγο μαλώσαμε... Γενικά δεν ξέρω με έπιασαν οι ζηλιες μου....τον έκανα μια σκηνή και μαλώσαμε.... Γιατί έλεγε δεν μου έχεις εμπιστοσύνη 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Βρε κορίτσια,επειδή τελευταία έχω γίνει λιγο ψαχαναγκαστικη να το πω? Λίγο περίεργη να το πω? Λίγο φοβάμαι με όλα να το πω??? Τέλος πάντων επειδή μάλλον ναι φοβάμαι με όλα, εφόσον δεν έχω πια αίμα και έχω μόνο καφέ που δεν χρειάζεται καν σερβιετα τόσο λίγα που είναι, πως θα καθαρίσω εντελώς??? Ο γιατρός μου είπε έχω λίγο ακόμη να φύγει...φευγει έτσι αυτό? Ακόμη και με τα καφέ τα τόσα λίγα????

Φεύγει.  Μη σε ανησυχεί συνήθως με την επόμενη περίοδο ή αν υπάρχει εγκυμοσύνη ίσως να δεις λιγακι αιματακι 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@ΜΑΡΘΑΑ_61 φαίνεται μια χαρά!!!με το καλοοοοο💝💝💝💝💝 🤰🙏 βάλε μας και το χθεσινό να δούμε πως ξεκίνησε...

@marinaP συγχαρητήρια!!! Εύχομαι όλα να πάνε τέλεια και το καλοκαίρι να το περάσεις αγκαλιά με ενα μωράκι 💝💝💝🤰 

Κορίτσια εμείς ακόμα τσακωμενοι είμαστε...όχι δεν μαλώσαμε λόγω των προσπαθειών για μωρό....

Για άλλο λόγο μαλώσαμε... Γενικά δεν ξέρω με έπιασαν οι ζηλιες μου....τον έκανα μια σκηνή και μαλώσαμε.... Γιατί έλεγε δεν μου έχεις εμπιστοσύνη 

 

Αρα αφού δεν έχει σχέση με το μωρο δεν καταλαβαίνω γιατί να μην το κανείς; Εκτός αν δεν θέλεις να το κανείς τότε οκ.. 

Εντάξει βρε κορίτσι μου συμβαίνουν αυτά στα ζευγάρια θα τα βρείτε αλίμονο.. να πας να κανείς τις εξετάσεις σου κανονικά και όλα θα γινουν ίσα ίσα αυτήν η εξέταση θα σας βοηθήσει να τα ξανά βρείτε να σπάσει ο πάγος και να συζητήσετε κατι άλλο που είναι και σημαντικό  ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

@Mpourmpoulo είμαι στην 24η ημέρα του κύκλου..κανονικά περιμένω περίοδο σε 5 ημέρες..

με το καλό να κάνετε τις επαφούλες σας αυτές τις μέρες και να πάνε όλα τέλεια!!!σε 2 βδομάδουλες θα μας στείλεις κ εσυ τα ευχάριστα!

@dimandσ ευχαριστω πολυυυυ ❤️

 

5 μέρες πριν την ακατονομαστη είχα κάνει τεστ τα απορία έπιαναν από 10 λαι μου είχε βγει αχνό θετικό. Άρα είχα και εγώ εκεί κάπου στο 10-15το πολύ.  2 μέρες πριν την ακατονομαστη χοειακη 82 . 9 μήνες μετά ένας μπεμπακος.  Εύχομαι με το καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Βρε κορίτσια,επειδή τελευταία έχω γίνει λιγο ψαχαναγκαστικη να το πω? Λίγο περίεργη να το πω? Λίγο φοβάμαι με όλα να το πω??? Τέλος πάντων επειδή μάλλον ναι φοβάμαι με όλα, εφόσον δεν έχω πια αίμα και έχω μόνο καφέ που δεν χρειάζεται καν σερβιετα τόσο λίγα που είναι, πως θα καθαρίσω εντελώς??? Ο γιατρός μου είπε έχω λίγο ακόμη να φύγει...φευγει έτσι αυτό? Ακόμη και με τα καφέ τα τόσα λίγα????

Και εμένα μου το είχε πει αυτό ο γιατρός μου μετά από μια βδομαδα που πήγα να με δει από την αποξεση και ενώ είχα ελάχιστα καφε μόνο στο σκούπισμα και όχι πάντα, μετά από μια βδομαδα  τσουπ ξανά λίγο αίμα για μια -δυο μερες στο σκούπισμα  και μετά καφέ πάλι 

θα φυγει κορίτσι μου ή μπορει να το απορρόφηση και ο οργανισμός σου 🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Η αλήθεια χαλάρωσα, νιώθω ανακούφιση. Το άγχος βέβαια εκεί δεν φεύγει, αλλά τώρα θα βάζω το βίντεο με τον ήχο της καρδούλας και θα ηρεμώ 👶🏽♥️🌈

Σιγά σιγά θα αρχίσεις να το απολαμβάνεις κορίτσι μου μόλις αρχίσει να φουσκώνει και η κοιλιτσα σου θα είναι αλλιώς τα πράγματα χαίρομαι πολυ για εσενα 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου τι όμορφα νέα είναι αυτά !! @ΜΑΡΘΑΑ_61 τώρα φαίνεται ξεκάθαρα! Και με την χθεσινή χορική σίγουρο ήταν αλλά είναι μεγάλη ικανοποίηση να βλέπεις την γραμμή να σκουραίνει 🥰🥰 @marinaP κορίτσι μου σιγά σιγά θα αρχίζεις να το απολαμβάνεις. Το άγχος είναι λογικό ειδικά μετά την απώλεια που είχες! Αλλά αυτή τη φορά θα πάνε όλα καλά!!! 

Εγώ κορίτσια πέρασα νομίζω την χειρότερη νύχτα της ζωής μου! Έτσι ξαφνικά με έπιασε ένας πόνος στο δόντι το βράδυ! Στην ουσία δεν ήταν όμως δόντι ήταν νεύρο που με χτυπούσε σε όλο το κεφάλι! Νόμιζα ότι το κρανίο μου θα ανοίξει στα δύο με τέτοιο πόνο! Ήπια ντεπον και αλγκοφρεν αλλά δεν με βοήθησαν καθόλου! Εε κατά της 6 το πρωί με πήρε ο ύπνος επιτέλους! Τώρα ειμαι καλύτερα και ψάχνω τον οδοντίατρο μου!

Ωχ περαστικα το δόντι είναι πολύ ζόρικο και το άτιμο πως γίνεται να πιάνει πάντα νύχτα ; Που δεν μπορείς να κανείς και τίποτα 😕

@marilouu θα περιμένουμε νέα σου από τον γιατρό κορίτσι μου εύχομαι να είναι όλα οκ 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Η αλήθεια χαλάρωσα, νιώθω ανακούφιση. Το άγχος βέβαια εκεί δεν φεύγει, αλλά τώρα θα βάζω το βίντεο με τον ήχο της καρδούλας και θα ηρεμώ 👶🏽♥️🌈

Ο πιο όμορφος ήχος κορίτσι μου!!!!🥰🥰🥰 Να χαλαρώσεις κ να το ευχαριστηθείς όλα τέλεια θα πάνε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

5 μέρες πριν την ακατονομαστη είχα κάνει τεστ τα απορία έπιαναν από 10 λαι μου είχε βγει αχνό θετικό. Άρα είχα και εγώ εκεί κάπου στο 10-15το πολύ.  2 μέρες πριν την ακατονομαστη χοειακη 82 . 9 μήνες μετά ένας μπεμπακος.  Εύχομαι με το καλο

τι ωραιααααααα....μακάρι να έχω κ εγώ μεγάλη το σάββατο..να χαρώ λιγάκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

λοιπόν κορίτσια μου..απο τους 13 μήνες οι αλλαγές που έκανα το τελευταίο 2μηνο ήταν οι εξής

-πήρα κάτι βιταμίνες maca λέγονται μαζί με το σύζυγο.. (εδω και 25 μέρες τις πήραμε)

-έκοψα αλκοόλ και πατατάκια...(προηγουμένως έπινα μισό ποτηράκι λευκό κρασί σχεδόν κάθε βράδυ)

-σταμάτησα να σηκώνω πολλά βάρη

-οι επαφές μας έγιναν κάθε 2 μέρες απο το τέλος της περιόδου έως προχθές (ενώ πριν κάναμε σχεδόν καθημερινά)..

απο συμπτώματα το πρώτο είναι η ανεβασμένη θερμοκρασία μου 36,8-39,9 εδώ και 6 μέρες..δυσκοιλιότητα, πονοκέφαλο(σαν ζαλούρα) και πονάει η κοιλιά και η μέση μου..λίγο διαφορετικά απ την περίοδο αλλά στα ίδια σημεία..

Δηλαδή είχες μια επαφή 2 μερες κενό και ξανά επαφή; 
ναι ο πόνος στην κοιλιά είναι κάπως διαφορετικός είναι κάπως σαν βαρος Είναι λίγο πιο απαλός ο πόνος εγω έτσι το νιωθω.. 

εμενα η πλάτη με πονούσε θυμάμαι 

θερμοκρασια δεν έχω μετρήσει ποτε άσε που και τα θερμόμετρα μου δεν δείχνουν καλά δεν μπορω να βρω ένα θερμόμετρο τις προκοπής 😅

Εμένα κρασί με αφηνε να πίνω 1 ποτηράκι την βδομαδα αλλά για τσιγάρο δεν ξέρω το είχα κόψει αρκετά πριν αλλά θα το συζητήσεις με τον γιατρό σου αυτό όταν πας να σε δει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Αρα αφού δεν έχει σχέση με το μωρο δεν καταλαβαίνω γιατί να μην το κανείς; Εκτός αν δεν θέλεις να το κανείς τότε οκ.. 

Εντάξει βρε κορίτσι μου συμβαίνουν αυτά στα ζευγάρια θα τα βρείτε αλίμονο.. να πας να κανείς τις εξετάσεις σου κανονικά και όλα θα γινουν ίσα ίσα αυτήν η εξέταση θα σας βοηθήσει να τα ξανά βρείτε να σπάσει ο πάγος και να συζητήσετε κατι άλλο που είναι και σημαντικό  ☺️

Ναι δίκιο έχεις...θα πάω θα πάω ...σε μια εβδομάδα έχω ραντεβού ακριβώς...την άλλη Πέμπτη 😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...