Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Ιουλίου 2024 🤰👶🏻


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια .. τι κάνετε ?? Έχουμε στη σειρά τους υπερήχους μας αυτή την εβδομάδα!! Μακάρι να είναι όλα καλα.. έχω πολύ αγωνία .. 😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/12/2023 at 11:57 ΜΜ, ο/η alicemar είπε:

Καλησπέρα σε όλες!! 21 Δεκεμβρίου έχω αυχενική & με έχει φάει το άγχος.. έχασα φέτος την άνοιξη ένα στις 8 βδομάδες & δε θέλω να συμβεί πάλι κάτι κακό..

Κορίτσι μου τώρα ανέβηκε και είδα το μήνυμα σου. Και εγώ από αποβολή είμαι, είναι πολύ φυσιολογικό τι άγχος μας. Αλλα η κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική! Αυτό το μωράκι ήρθε για να μείνει ♥️ εγώ την Τετάρτη λογικά θα μάθω για αυχενική! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η XanaT είπε:

Καλημέρα κορίτσια .. τι κάνετε ?? Έχουμε στη σειρά τους υπερήχους μας αυτή την εβδομάδα!! Μακάρι να είναι όλα καλα.. έχω πολύ αγωνία .. 😍😍

Σήμερα έχει η @Demy93 μας υπέρηχο!! Θα περιμένουμε 🥰

Εσύ αύριο έτσι; και εγώ την Τετάρτη!

Αχ εγω έχω φοβερό στομαχόπονο κορίτσια,και πρησμένο στήθος τίποτα αλλο. Να ρωτήσω το οτι δεν έχω συχνοουρια είναι φυσιολογικό;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου...Επιστρέψαμε από τον γιατρό,όλα μια χαρά!! 🧿🧿🧿

Μετά τις γιορτές θα πάμε για έναν υπέρηχο και αν όλα είναι καλά φύγαμε για αυχενική 😁😁🧿🧿😁😁🧿🧿..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου...Επιστρέψαμε από τον γιατρό,όλα μια χαρά!! 🧿🧿🧿

Μετά τις γιορτές θα πάμε για έναν υπέρηχο και αν όλα είναι καλά φύγαμε για αυχενική 😁😁🧿🧿😁😁🧿🧿..

Τι ωραία νέα !! ♥️♥️Με το σάκχαρο όλα εντάξει ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου είπε ότι θα ξανά κάνω μια τυχαία μέτρηση και να μην αγχώνομαι γιατί μάλλον έτυχε έτσι η μέτρηση από την στιγμή που δεν είχα ποτέ θέμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Demy93 είπε:

Μου είπε ότι θα ξανά κάνω μια τυχαία μέτρηση και να μην αγχώνομαι γιατί μάλλον έτυχε έτσι η μέτρηση από την στιγμή που δεν είχα ποτέ θέμα...

Τέλεια !! 🤩🤩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Demy93 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου...Επιστρέψαμε από τον γιατρό,όλα μια χαρά!! 🧿🧿🧿

Μετά τις γιορτές θα πάμε για έναν υπέρηχο και αν όλα είναι καλά φύγαμε για αυχενική 😁😁🧿🧿😁😁🧿🧿..

Μπράβο κορίτσι μου όλα κατ ευχην!!! ♥️♥️♥️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου ποια έχει σειρά για σήμερα?????εμείς ξανά κλείσαμε υπέρηχο στα μέσα του άλλου μήνα...Νομίζω ότι θα μου δημιουργήσει άγχος η τόση αναμονή αλλά τι να κάνουμε 🥴...Εσείς πώς την παλεύετε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Demy93 είπε:

Κορίτσια μου ποια έχει σειρά για σήμερα?????εμείς ξανά κλείσαμε υπέρηχο στα μέσα του άλλου μήνα...Νομίζω ότι θα μου δημιουργήσει άγχος η τόση αναμονή αλλά τι να κάνουμε 🥴...Εσείς πώς την παλεύετε???

Εγώ αύριο έχω ραντεβού! Σήμερα εχει η @XanaT

Και εγώ τώρα που περίμενα δυο βδομάδες δεν ξέρω πως πέρασαν αλήθεια! Είναι όντως δύσκολη η αναμονή!  Σε καταλαβαίνω. Εμένα θα με βάζει κάθε δυο βδομάδες από οτι κατάλαβα.. για να δούμε. 

Δεν την παλεύω καθόλου με τον στομαχόπονο, δεν κοιμάμαι καθόλου πλεον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Demy93μέσα του άλλου μήνα θα κάνεις αυχενική ? 

@marinaPδύσκολη η αναμονή αλλά κ όταν φτάνει η μέρα το άγχος τεράστιο! 

Κ εμένα με ποναει κάποιες φορές το στομάχι αλλά όχι στο σημείο που περιγράφεις .. μήπως σου το δημιουργούν τα χάπια που είχες πάρει για τις ναυτίες ? Από τότε κ μετά σου ξεκίνησε ή το είχες από πριν ? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η XanaT είπε:

@Demy93μέσα του άλλου μήνα θα κάνεις αυχενική ? 

@marinaPδύσκολη η αναμονή αλλά κ όταν φτάνει η μέρα το άγχος τεράστιο! 

Κ εμένα με ποναει κάποιες φορές το στομάχι αλλά όχι στο σημείο που περιγράφεις .. μήπως σου το δημιουργούν τα χάπια που είχες πάρει για τις ναυτίες ? Από τότε κ μετά σου ξεκίνησε ή το είχες από πριν ? 

 

Αυτά τα χάπια για τις ναυτίες δεν τα παίρνω πλεον. Τα φοβάμαι γενικά. Και επειδή είμαι από εξωσωματική παίρνω παρά πολλά φάρμακα και σκέφτομαι μήπως επιδεινώνουν αυτά τη κατάσταση. Αύριο που θα πάω θα του το πω. Μήπως κόψουμε τίποτα 🙏🏻 τι ώρα έχεις ραντεβού σήμερα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στα μέσα του μήνα έχω ραντεβού με τον γιατρό μου για υπέρηχο...μετά θα κανονίσουμε αυχενική...Και μένα κάθε 2 εβδομάδες θα με έβαζε αλλά είναι που πέφτουν οι γιορτές οπότε διαφοροποιείται το πρόγραμμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Στα μέσα του μήνα έχω ραντεβού με τον γιατρό μου για υπέρηχο...μετά θα κανονίσουμε αυχενική...Και μένα κάθε 2 εβδομάδες θα με έβαζε αλλά είναι που πέφτουν οι γιορτές οπότε διαφοροποιείται το πρόγραμμα..

Λογικά θα μου πει και μένα για αυχενική αύριο Ε; θα είμαι 8 βδμ+4. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η XanaT είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε ?? Εγώ έχω πολύ ευχάριστα νέα .. όλα καλά με το μωράκι μου.. σε ένα μήνα θα κάνουμε αυχενική .. 

Μπράβο κορίτσι μου!!! Εμείς είμαστε μαζί στις βδομάδες άρα πάνω κάτω υπολογίζω κ μένα να μου πει σε ένα μήνα για αυχενική!! Άντε να πάνε κ για μένα αύριο καλά 🙏🏻🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinaP είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!! Εμείς είμαστε μαζί στις βδομάδες άρα πάνω κάτω υπολογίζω κ μένα να μου πει σε ένα μήνα για αυχενική!! Άντε να πάνε κ για μένα αύριο καλά 🙏🏻🙏🏻

Όλα καλά θα πάνε κ για εσένα εννοείται!! Αναμένουμε αύριο τα νέα σου!! 

Εγώ τώρα μπορώ να πω ότι πήρα μια ανάσα κ χάρηκα κορίτσια .. κ ο γιατρός μου είπε ότι πια μειώνονται πολύ οι πιθανότητες για άσχημη έκβαση .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η XanaT είπε:

Όλα καλά θα πάνε κ για εσένα εννοείται!! Αναμένουμε αύριο τα νέα σου!! 

Εγώ τώρα μπορώ να πω ότι πήρα μια ανάσα κ χάρηκα κορίτσια .. κ ο γιατρός μου είπε ότι πια μειώνονται πολύ οι πιθανότητες για άσχημη έκβαση .. 

Μπράβο κορίτσι μου χαίρομαι!!! Όλα καλα δόξα τω θεώ!🙏🏻♥️ πότε σε έβαλε επόμενο ραντεβού;;

Αχ πολλή αγωνία έχω για αύριο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Μπράβο κορίτσι μου χαίρομαι!!! Όλα καλα δόξα τω θεώ!🙏🏻♥️ πότε σε έβαλε επόμενο ραντεβού;;

Αχ πολλή αγωνία έχω για αύριο! 

Είπαμε σε ένα μήνα . Θα πάρω τηλ σήμερα να κλείσουμε το ακριβές ραντεβού γιατί δεν γινόταν εχθές για κάποιο λόγο. Από ότι κατάλαβα γύρω στις 15-16.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η XanaT είπε:

Είπαμε σε ένα μήνα . Θα πάρω τηλ σήμερα να κλείσουμε το ακριβές ραντεβού γιατί δεν γινόταν εχθές για κάποιο λόγο. Από ότι κατάλαβα γύρω στις 15-16.

Καλημέρα! Α νόμιζα θα ξαναπάτε πριν την αυχενική! 🙏🏻 Ωραία άρα αναμονή ένα μηνα 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα! Α νόμιζα θα ξαναπάτε πριν την αυχενική! 🙏🏻 Ωραία άρα αναμονή ένα μηνα 😊

Ευτυχώς είναι οι γιορτές κ θα περάσει πιο γρήγορα ο μήνας .. εσύ το απόγευμα έχεις ραντεβού ? Περιμένουμε τα όμορφα νέα σου !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η XanaT είπε:

Ευτυχώς είναι οι γιορτές κ θα περάσει πιο γρήγορα ο μήνας .. εσύ το απόγευμα έχεις ραντεβού ? Περιμένουμε τα όμορφα νέα σου !! 

Ναι στις 7🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η XanaT είπε:

@marinaPόλα καλά ?? Σε έχω στο μυαλό μου .. 

Έλα κορίτσι μου. Ηταν πολύ δύσκολη μέρα. Πήγα πιο νωρίς λόγω της δυσκοιλιότητας, είχα φτάσει στο σημείο να μν μπορώ να περπατήσω. Πήγα στην κλινική και εκεί με βοήθησαν λίγο. Μου έδωσε και ειδικά χάπια για τη δυσκοιλιότητα... Προσπαθώ να φαω κάτι αλλά όλα με ενοχλούν.

Κατά τα άλλα όλα καλά με το νινακι μας. Το είδαμε και το ακούσαμε ♥️Έχουμε αυχενική 05/01! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Έλα κορίτσι μου. Ηταν πολύ δύσκολη μέρα. Πήγα πιο νωρίς λόγω της δυσκοιλιότητας, είχα φτάσει στο σημείο να μν μπορώ να περπατήσω. Πήγα στην κλινική και εκεί με βοήθησαν λίγο. Μου έδωσε και ειδικά χάπια για τη δυσκοιλιότητα... Προσπαθώ να φαω κάτι αλλά όλα με ενοχλούν.

Κατά τα άλλα όλα καλά με το νινακι μας. Το είδαμε και το ακούσαμε ♥️Έχουμε αυχενική 05/01! 

Πολύ ταλαιπωρία αλλά σημασία έχει το αποτέλεσμα!! Όταν ακούς αυτή την καρδούλα να χτυπάει τα ξεχνάς όλα !! ♥️♥️ Μπράβο !! Έφυγε το άγχος μας για λίγες μέρες .. 

Δεν θέλω να σε προβληματισω αλλά διάβασα στο ίντερνετ ότι την αυχενική την κάνουν από 11+1 μέχρι 13+6.. δεν είναι λίγο νωρίς ? Βέβαια σίγουρα ο γιατρός σου ξέρει καλύτερα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...