Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια, είμαι έγκυος στο δεύτερο παιδάκι μου και πάω για vbac, θα ήθελα εμπειρίες από κοπέλες που το προσπάθησαν και πως ήταν η εμπειρία πως πήγε😊 θα με βοηθήσετε πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/11/2023 at 7:56 ΜΜ, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, είμαι έγκυος στο δεύτερο παιδάκι μου και πάω για vbac, θα ήθελα εμπειρίες από κοπέλες που το προσπάθησαν και πως ήταν η εμπειρία πως πήγε😊 θα με βοηθήσετε πολύ!

Καλησπέρα! Όντως μπες στη σελίδα στο Facebook vbac. Έχει πάρα πολλές κοπέλες που τα κατάφεραν! Αρκεί, όπως λένε, να έχεις την κατάλληλη ομάδα! Κι εγώ είμαι έγκυος στο 2ο παιδάκι μου, ήθελα να πάω για vbac πριν ακόμα μείνω έγκυος, αλλά τελικά για προσωπικούς λόγους επέλεξα να πάω ξανά με καισαρική! Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diwni είπε:

Καλησπέρα! Ψαξε την ομαδα για vbac στο fb.

Θα σε κατατοπισουν πληρως. Για μενα αξιζει η προσπάθεια. Να το κυνηγήσεις!

Ναι είμαι κ εκεί,ευχαριστώ πολύ😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tonakiv είπε:

Καλησπέρα! Όντως μπες στη σελίδα στο Facebook vbac. Έχει πάρα πολλές κοπέλες που τα κατάφεραν! Αρκεί, όπως λένε, να έχεις την κατάλληλη ομάδα! Κι εγώ είμαι έγκυος στο 2ο παιδάκι μου, ήθελα να πάω για vbac πριν ακόμα μείνω έγκυος, αλλά τελικά για προσωπικούς λόγους επέλεξα να πάω ξανά με καισαρική! Καλή επιτυχία!

Με το καλο κ εσένα το παιδάκι σου! Είμαι στην ομάδα ναι, εδώ Ηράκλειο Κρήτης είναι ο ένας από τους 2 που κανουν, δυστυχώς εδώ δεν έχουμε πολλές επιλογές! Ελπίζω θα τα καταφέρω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...