Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αιματολόγος Θεσσαλονίξη


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια, αποφάσισα να κάνω κάποιες εξετάσεις γιατι είχα μια αποβολή τον Μάρτιο που μας πέρασε…Ήμουν 8-9 εβδομάδων όταν έγινε…έχω κάνει υστεροσκόπηση γιατι είχα διάφραγμα αλλά νιώθω πως δεν θέλω να χάνω άλλο χρόνο και είπα να κάνω εξετάσεις για θρόμβο φιλία…ξέρετε κανέναν καλό αιματολόγο στη Θεσσαλονίκη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Fighter είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, αποφάσισα να κάνω κάποιες εξετάσεις γιατι είχα μια αποβολή τον Μάρτιο που μας πέρασε…Ήμουν 8-9 εβδομάδων όταν έγινε…έχω κάνει υστεροσκόπηση γιατι είχα διάφραγμα αλλά νιώθω πως δεν θέλω να χάνω άλλο χρόνο και είπα να κάνω εξετάσεις για θρόμβο φιλία…ξέρετε κανέναν καλό αιματολόγο στη Θεσσαλονίκη; 

Κορίτσι μου η λευκού είναι τόπ! Όλες οι κοπέλες εδώ μέσα λένε για αυτήν αλλά και από προσωπική εμπειρία με την αδερφη μου έχω να σου πω τα καλύτερα για αυτήν! Τοπ τοπ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μου η λευκού είναι τόπ! Όλες οι κοπέλες εδώ μέσα λένε για αυτήν αλλά και από προσωπική εμπειρία με την αδερφη μου έχω να σου πω τα καλύτερα για αυτήν! Τοπ τοπ!

Ωραία σας ευχαριστώ βρε κορίτσια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...