Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νοέμβρη μήνα βροχερέ, καλώς μας ήρθες με χαρά ... γέμισε τις κοιλίτσες μας όμορφα, γλυκά μωρά!!🤰🏼🩷


dimand

Recommended Posts

Κοριτσια μου τι κάνετε; Εγώ σήμερα είμαι σε έξαλλη κατάσταση ! Δεν έβρισκα άκρη με συμβολαιογράφο για να μας κάνει το χαρτι συναίνεσης για τη σπερματεγχφνση μιας και δεν είμαστε παντρεμένοι ! Έχω παρει πάνω από 7 συμβολαιογράφους άλλοι είχαν φόρτο εργασίας και άλλοι δεν ξέρανε πως να συντάξουν τέτοιο κείμενο ! Μιλάμε είχα πόσες ώρες στα τηλέφωνα ! Έτσι πήρα τηλ στην κλινικη και μου σύστησαν αυτοί συμβολαιογράφο, την πήρα τηλ και μου είπε θα μιλήσουμε την Δευτέρα ή να την παρω εγώ Τρίτη για να κλείσουμε ραντεβού για να πάμε με τον σύντροφο ! Έχω αγχωθεί φουλ ελπιζω να προλάβουμε να το πάρουμε στα χέρια μας γτ πλησιάζουν οι μέρες ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου τι κάνετε; Εγώ σήμερα είμαι σε έξαλλη κατάσταση ! Δεν έβρισκα άκρη με συμβολαιογράφο για να μας κάνει το χαρτι συναίνεσης για τη σπερματεγχφνση μιας και δεν είμαστε παντρεμένοι ! Έχω παρει πάνω από 7 συμβολαιογράφους άλλοι είχαν φόρτο εργασίας και άλλοι δεν ξέρανε πως να συντάξουν τέτοιο κείμενο ! Μιλάμε είχα πόσες ώρες στα τηλέφωνα ! Έτσι πήρα τηλ στην κλινικη και μου σύστησαν αυτοί συμβολαιογράφο, την πήρα τηλ και μου είπε θα μιλήσουμε την Δευτέρα ή να την παρω εγώ Τρίτη για να κλείσουμε ραντεβού για να πάμε με τον σύντροφο ! Έχω αγχωθεί φουλ ελπιζω να προλάβουμε να το πάρουμε στα χέρια μας γτ πλησιάζουν οι μέρες ! 

Μα καλά τόσο ασυνήθιστο είναι που δεν ξέρουνε να κάνουν τέτοιο χαρτι ; Τι στο καλό.. τουλάχιστον θα σε κλείσουν ραντεβού από βδομαδα να πας να το κανείς.. ποτε πρέπει να είναι έτοιμο; Εμείς που είχαμε κάναμε συμφωνο πριν το θρησκευτικό δεν είχε αργήσει πολύ νομίζω μια βδομαδα.. αυτό το χαρτι το κάνετε μια φορά και τέλος ; Πχ αν χρειαστεί να ξανά κανείς( εύχομαι πως όχι) θα πρέπει να κανείς άλλο ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Μα καλά τόσο ασυνήθιστο είναι που δεν ξέρουνε να κάνουν τέτοιο χαρτι ; Τι στο καλό.. τουλάχιστον θα σε κλείσουν ραντεβού από βδομαδα να πας να το κανείς.. ποτε πρέπει να είναι έτοιμο; Εμείς που είχαμε κάναμε συμφωνο πριν το θρησκευτικό δεν είχε αργήσει πολύ νομίζω μια βδομαδα.. αυτό το χαρτι το κάνετε μια φορά και τέλος ; Πχ αν χρειαστεί να ξανά κανείς( εύχομαι πως όχι) θα πρέπει να κανείς άλλο ; 

Δεν ξερω τι γινετε πραγματικά! Αααααα δεν έχω ιδέα αλλά με βάση τη λογική πάλι θα θέλει καινούργιο χαρτι! Την Τετάρτη θα πάω στο γιατρό και θα είμαι 10η μέρα ! Αν έχουν ωριμάσει  τα αυγουλακια και κανω 14η μέρα ωορρηξια θα είναι Κυριακή όποτε στην ουσια το θέλω για το τελος της εβδομάδας που μας ερχετε ! Πιστεύω πως θα προλαβω γτ αυτή κάνει συνέχεια τέτοια χαρτιά καθώς η κλινικη τους στελνει σε αυτη την συμβολαιογράφο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Δεν ξερω τι γινετε πραγματικά! Αααααα δεν έχω ιδέα αλλά με βάση τη λογική πάλι θα θέλει καινούργιο χαρτι! Την Τετάρτη θα πάω στο γιατρό και θα είμαι 10η μέρα ! Αν έχουν ωριμάσει  τα αυγουλακια και κανω 14η μέρα ωορρηξια θα είναι Κυριακή όποτε στην ουσια το θέλω για το τελος της εβδομάδας που μας ερχετε ! Πιστεύω πως θα προλαβω γτ αυτή κάνει συνέχεια τέτοια χαρτιά καθώς η κλινικη τους στελνει σε αυτη την συμβολαιογράφο!

Πιστεύω θα προλάβει να το έχει έτοιμο μέχρι την άλλη Κυριακή 

Μακάρι να μην κοστίζει κιολας γιατί αυτοί η συμβολαιογράφοι είναι και λιγο ακριβοί 

Ξεκίνησες κάποιο χάπι Για την σπερματενχηση ;

εγω σήμερα είμαι στην 13 μέρα και είχα ένα σχετικά εντονο τεστ για την μέρα αυτήν που συνήθως τέτοιες μερες έχω πολύ αχνό.. επλιζω να κάνω σε 2-3 μερες ωορρηξία..

για να δούμε …

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Συγχαρητήρια στην αδελφή σου κορίτσι μου και μια τέλεια εγκυμοσύνη να έχει!

Εγώ πρώτο ραντεβού έχω την Τετάρτη😁

Ευχαριστώ πολύ!

Α νόμιζα ότι ήταν την Τέταρτη που μας πέρασε! Οκ θα αναμένουμε τότε μαζί σου 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Eliza Kats είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

@Girly λυπάμαι πολύ κορίτσι μου 😕 Όπως είπε και μια κοπέλα πιο πάνω κράτα το θετικό ότι έγινε γονιμοποίηση και σύλληψη και εμπιστευσου το σώμα σου ότι έκανε το σωστό.

@marinaP τέλεια η χοριακη. Πώς πήγε το ραντεβού χθες;

Τελικά πολύ έγκυρο το predictor early κορίτσια! Είναι έγκυος η αδερφούλα 😊 Την επόμενη μέρα του θετικού πήγε για χοριακη και ήταν 33. Δύο μέρες μετά 111 😊 Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να έρθει ένα ακόμα μωράκι στην οικογένεια 😊

Συγχαρητήρια κορίτσι μου στην αδερφή πολύ καλή η χοριακη!
 

με το καλό να έχει μια τελειομηνη εγκυμοσύνη 🎉🥳🤰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου γλυκά,

Τι κάνετε? Εγώ είμαι καλά 🙂. Έχω αποδεχτεί πλήρως την κατάσταση και απλά περιμένω την τελική της έκβαση για να πάμε παρακάτω..ακόμη δεν έχω ούτε αίμα ούτε τίποτα. Έχω πάρα πολλά υγρά τα οποία δεν έχουν σταματήσει ακόμη. Έχω και μια ερώτηση για οποία γνωρίζει. Χθες σηκώθηκα και έκανα δουλειές στο σπίτι μιας και με όλα αυτά τόσες μέρες δεν είχα ούτε τη διάθεση ούτε το κουράγιο να ασχοληθώ..δεν έκανα καμία γενική απλά συμμάζεμα και λίγο καθάρισμα..το απόγευμα με έπιασε μια απότομη ξαφνική κούραση και δεν μπορούσα να σταθώ. Εξάντληση βασικά. Έπεσα και κοιμήθηκα στις 9μισι αφού κοιμήθηκε ο μικρός. Σήμερα ξύπνησα καλά. Υπάρχει λοιπόν περίπτωση επειδή ακόμη δεν έχω αποβάλλει να κουράστηκα τόσο επειδή είμαι ακόμη "έγκυος"?. Γιατί έχω παρατηρήσει ότι όταν περπατάω γρήγορα μπορεί να λαχανιασω ας πούμε κάτι που δεν πάθαινα πριν ..

@Eliza Kats συγχαρητήρια στην αδερφούλα σου! Με το καλό να έχει μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη ❤️.

@Mpourmpoulo  ευτυχώς απευθύνθηκες άμεσα στο κέντρο γιατί αλλιώς βλέπω να μη προλαβαινες.. τώρα είναι σίγουρη ότι θα προλάβεις όμως!!! Λίγες μέρες έμειναν 🥰🥰🥰

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ομορφιές 🤗

Μάλλον έμεινα τελευταία να "μην" περιμένω...Λοιπόν διαβάστε τι μου συνέβη..Εγώ περιμενα χθες η σήμερα κανονικα..Την τρίτη το βράδυ με έπιασε ένας πόνος μια ενόχληση πολύ έντονη και λέω εντάξει τώρα θα έρθει..Στην τουαλέτα είχα πάρα πολύ λίγα (αν δε το παρατηρούσε δλδ δεν φαινόταν) σα καφέ λέω οκ έρχεται...Δεν ήρθε και την επόμενη μέρα δλδ Τετάρτη ήμουν μια χαρά..το απόγευμα της Τετάρτης με ξανά πιάνει αυτη η ενόχληση σα κράμπα κάτι τέτοιο αλλά μου ξανά πέρασε..Μπορεί να είναι εμφύτευση τόσες μέρες μετά και απλά να την ένιωσα έντονα γιατί έχει πειράζει κ όλο το σύστημα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Καλημέρα ομορφιές 🤗

Μάλλον έμεινα τελευταία να "μην" περιμένω...Λοιπόν διαβάστε τι μου συνέβη..Εγώ περιμενα χθες η σήμερα κανονικα..Την τρίτη το βράδυ με έπιασε ένας πόνος μια ενόχληση πολύ έντονη και λέω εντάξει τώρα θα έρθει..Στην τουαλέτα είχα πάρα πολύ λίγα (αν δε το παρατηρούσε δλδ δεν φαινόταν) σα καφέ λέω οκ έρχεται...Δεν ήρθε και την επόμενη μέρα δλδ Τετάρτη ήμουν μια χαρά..το απόγευμα της Τετάρτης με ξανά πιάνει αυτη η ενόχληση σα κράμπα κάτι τέτοιο αλλά μου ξανά πέρασε..Μπορεί να είναι εμφύτευση τόσες μέρες μετά και απλά να την ένιωσα έντονα γιατί έχει πειράζει κ όλο το σύστημα?

Κορίτσι μου νομίζω είναι ώρα να κάνεις ένα τεστακι!! Πιθανόν να είναι η μήτρα που κάνει σύσπαση γιατί μεγαλώνει! Αναμένουμε το τεστακι σου αν και εφόσον φυσικά έχεις τη διάθεση και την επιθυμία να το κάνεις. Και εφόσον μιλάμε για αναμενομενη μέρα περιοδου χθες η σήμερα ,μπορείς να κάνεις και όχι μες πρωινά ούρα! Καλή επιτυχίααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Elk είπε:

Πιστεύω θα προλάβει να το έχει έτοιμο μέχρι την άλλη Κυριακή 

Μακάρι να μην κοστίζει κιολας γιατί αυτοί η συμβολαιογράφοι είναι και λιγο ακριβοί 

Ξεκίνησες κάποιο χάπι Για την σπερματενχηση ;

εγω σήμερα είμαι στην 13 μέρα και είχα ένα σχετικά εντονο τεστ για την μέρα αυτήν που συνήθως τέτοιες μερες έχω πολύ αχνό.. επλιζω να κάνω σε 2-3 μερες ωορρηξία..

για να δούμε …

Έτσι πιστεύω και εγώ γτ τις το είπα κιολας! Ναι ναι έχω ξεκινήσει χάπια διέγερσης λετροζολη και την Τετάρτη θα πάω να με δει ο γυναικολόγος ! Μετά θα μου πει ποτέ να κάνει την ενεση για σπας@ τ@ αυγουλακι@ και μετά τη σπερματεγχυνση θα παρω σικλακουρ και προγεστερονη! 
Ωωωωωωωωω γιουπιιιιιιι δωσε πονοοοοοοοοοο κορίτσι μου τώρα ! Καλή επιτυχιααααα ευχομαιιιιιι❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου γλυκά,

Τι κάνετε? Εγώ είμαι καλά 🙂. Έχω αποδεχτεί πλήρως την κατάσταση και απλά περιμένω την τελική της έκβαση για να πάμε παρακάτω..ακόμη δεν έχω ούτε αίμα ούτε τίποτα. Έχω πάρα πολλά υγρά τα οποία δεν έχουν σταματήσει ακόμη. Έχω και μια ερώτηση για οποία γνωρίζει. Χθες σηκώθηκα και έκανα δουλειές στο σπίτι μιας και με όλα αυτά τόσες μέρες δεν είχα ούτε τη διάθεση ούτε το κουράγιο να ασχοληθώ..δεν έκανα καμία γενική απλά συμμάζεμα και λίγο καθάρισμα..το απόγευμα με έπιασε μια απότομη ξαφνική κούραση και δεν μπορούσα να σταθώ. Εξάντληση βασικά. Έπεσα και κοιμήθηκα στις 9μισι αφού κοιμήθηκε ο μικρός. Σήμερα ξύπνησα καλά. Υπάρχει λοιπόν περίπτωση επειδή ακόμη δεν έχω αποβάλλει να κουράστηκα τόσο επειδή είμαι ακόμη "έγκυος"?. Γιατί έχω παρατηρήσει ότι όταν περπατάω γρήγορα μπορεί να λαχανιασω ας πούμε κάτι που δεν πάθαινα πριν ..

@Eliza Kats συγχαρητήρια στην αδερφούλα σου! Με το καλό να έχει μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη ❤️.

@Mpourmpoulo  ευτυχώς απευθύνθηκες άμεσα στο κέντρο γιατί αλλιώς βλέπω να μη προλαβαινες.. τώρα είναι σίγουρη ότι θα προλάβεις όμως!!! Λίγες μέρες έμειναν 🥰🥰🥰

 

Κορίτσι μου από την ‘εγκυμοσυνη’ ειναι όλο αυτο ! Μπραβο κοριτσάκι μου χαρηκα πολύ που νοιωθεις καλυτερααα ! Αντε λίγο εμεινε να αδιαθετήσεις και να μπεις στη διαδικασία πάλι που είμαι σιγουρη ότι αυτή τη φορά θα πανε όλα υπεροχα❤️❤️❤️

Ετσι πιστεύω και εγώ ότι θα προλαβω! Περιμενω πως και πως να περάσουν οι μέρες  και από νευρααααααα είμαι πολύ χαλιααααα με έχουν διαλύσει τα χάπια αυτά😤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Καλημέρα ομορφιές 🤗

Μάλλον έμεινα τελευταία να "μην" περιμένω...Λοιπόν διαβάστε τι μου συνέβη..Εγώ περιμενα χθες η σήμερα κανονικα..Την τρίτη το βράδυ με έπιασε ένας πόνος μια ενόχληση πολύ έντονη και λέω εντάξει τώρα θα έρθει..Στην τουαλέτα είχα πάρα πολύ λίγα (αν δε το παρατηρούσε δλδ δεν φαινόταν) σα καφέ λέω οκ έρχεται...Δεν ήρθε και την επόμενη μέρα δλδ Τετάρτη ήμουν μια χαρά..το απόγευμα της Τετάρτης με ξανά πιάνει αυτη η ενόχληση σα κράμπα κάτι τέτοιο αλλά μου ξανά πέρασε..Μπορεί να είναι εμφύτευση τόσες μέρες μετά και απλά να την ένιωσα έντονα γιατί έχει πειράζει κ όλο το σύστημα?

Φυσικααααααα και μπορεί να είναι εμφυτευσησσς η εμφυτευση συμβαίνει  6-12 μέρες μετά την γονιμοποίηση 🙏🙏🙏🙏 κάνε τεστττττττ🙏🙏🙏🙏🙏🙏 περιμενουμε με αγωνιαααα🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια για τις ευχές 😊

Θα σας πω πως το έπιασαν το σπορακι για να ξέρετε κι εσείς. 2 χρόνια προσπαθούσαν, σπερμοδιαγραμμα και ορμόνες μια χαρά. Έκανε μια σαλπιγγογραφια που ήταν οκ αλλά έδειξε υπόνοια πολύποδα στη μήτρα οπότε της είπαν να κάνει και υστεροσκοπηση. Σεπτέμβρη έκαναν υστεροσκοπηση όπου τελικά είχε φλεγμονή στη μήτρα, οπότε της την καθάρισαν και πήρε και αγωγή με αντιβίωση. Και τώρα έμεινε έγκυος κάνοντας καθημερινές επαφές από την περίοδο μέχρι την ωορρηξία! (Τον πέθανε τον άντρα της 🤣🤣🤣)

@Girly μάλλον από τις ορμόνες της εγκυμοσύνης θα είναι. Ξεκουράσου όσο μπορείς ❤️

@Demy93 εγώ δεν θα είμαι διαλεκτική σαν την girly. Περιμένουμε τεστακι σήμερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Demy93 είπε:

Κορίτσιαααααααα 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗

 Σαν άλλος Στέφανος Χίος δεν θα φωνάξω "το βίντεο!- το βίντεο!" Αλλά ..."το τεστ!!το τεστ!!!!"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου συγγνώμη αλλά ούτε να γράψω δε μπορώ...Η χοριακη μου είναι 86.8,είμαι στην 27η μέρα του κύκλου...Δε μπορώ να το πιστέψω και δε μπορώ να το χαρώ γιατί φοβάμαι πααααρα πολύ!!!Σας ευχαριστώ,σας αγαπώ 🧿🧿🧿

IMG_20231124_132726.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Demy93 είπε:

Κοριτσαρες μου συγγνώμη αλλά ούτε να γράψω δε μπορώ...Η χοριακη μου είναι 86.8,είμαι στην 27η μέρα του κύκλου...Δε μπορώ να το πιστέψω και δε μπορώ να το χαρώ γιατί φοβάμαι πααααρα πολύ!!!Σας ευχαριστώ,σας αγαπώ 🧿🧿🧿

IMG_20231124_132726.jpg

Αντε βρε κορίτσι μου μπράβο!!!!! Συγχαρητήρια!!! Μια τέλεια εγκυμοσύνη να έχεις!!! Να πάνε όλα τέλεια μεσα από τη καρδιά Μ!! Πήρες τον γιατρό σου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Κοριτσαρες μου συγγνώμη αλλά ούτε να γράψω δε μπορώ...Η χοριακη μου είναι 86.8,είμαι στην 27η μέρα του κύκλου...Δε μπορώ να το πιστέψω και δε μπορώ να το χαρώ γιατί φοβάμαι πααααρα πολύ!!!Σας ευχαριστώ,σας αγαπώ 🧿🧿🧿

IMG_20231124_132726.jpg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!❤️🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Demy93 είπε:

Κοριτσαρες μου συγγνώμη αλλά ούτε να γράψω δε μπορώ...Η χοριακη μου είναι 86.8,είμαι στην 27η μέρα του κύκλου...Δε μπορώ να το πιστέψω και δε μπορώ να το χαρώ γιατί φοβάμαι πααααρα πολύ!!!Σας ευχαριστώ,σας αγαπώ 🧿🧿🧿

IMG_20231124_132726.jpg

Mπραβο κοριτσι μου !!!!

Ευχομαι ολα να πανε κατ ευχην !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Demy93 είπε:

Κοριτσαρες μου συγγνώμη αλλά ούτε να γράψω δε μπορώ...Η χοριακη μου είναι 86.8,είμαι στην 27η μέρα του κύκλου...Δε μπορώ να το πιστέψω και δε μπορώ να το χαρώ γιατί φοβάμαι πααααρα πολύ!!!Σας ευχαριστώ,σας αγαπώ 🧿🧿🧿

IMG_20231124_132726.jpg

Ναιιιιιιι!!!!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!!! Τι υπέροχα νέα!!!! Οολα θα πάνε υπέροχα!! Και βέβαια ναα χαρείς!!! Το καλύτερο χριστουγεννιάτικο δώρο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Demy93 είπε:

Κοριτσαρες μου συγγνώμη αλλά ούτε να γράψω δε μπορώ...Η χοριακη μου είναι 86.8,είμαι στην 27η μέρα του κύκλου...Δε μπορώ να το πιστέψω και δε μπορώ να το χαρώ γιατί φοβάμαι πααααρα πολύ!!!Σας ευχαριστώ,σας αγαπώ 🧿🧿🧿

IMG_20231124_132726.jpg

Μπράβο βρε κορίτσι μου συγχαρητήρια ήρθε 🥰 🎉🥳🤰 λίγο χρόνο ήθελε τίποτα άλλο μπράβο μπράβο παίρνω και εγω κουράγιο τώρα από εσενα 💕.. ποσο καιρό μετά την αποξεση έμεινες ξανά εγκυος ; 
η χοριακη πολύ καλή!!! Σκεφτόμαστε θετικαααα και προχωράμε 🥰

στειλε μπεμπεδοσκονη 😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου γλυκά,

Τι κάνετε? Εγώ είμαι καλά 🙂. Έχω αποδεχτεί πλήρως την κατάσταση και απλά περιμένω την τελική της έκβαση για να πάμε παρακάτω..ακόμη δεν έχω ούτε αίμα ούτε τίποτα. Έχω πάρα πολλά υγρά τα οποία δεν έχουν σταματήσει ακόμη. Έχω και μια ερώτηση για οποία γνωρίζει. Χθες σηκώθηκα και έκανα δουλειές στο σπίτι μιας και με όλα αυτά τόσες μέρες δεν είχα ούτε τη διάθεση ούτε το κουράγιο να ασχοληθώ..δεν έκανα καμία γενική απλά συμμάζεμα και λίγο καθάρισμα..το απόγευμα με έπιασε μια απότομη ξαφνική κούραση και δεν μπορούσα να σταθώ. Εξάντληση βασικά. Έπεσα και κοιμήθηκα στις 9μισι αφού κοιμήθηκε ο μικρός. Σήμερα ξύπνησα καλά. Υπάρχει λοιπόν περίπτωση επειδή ακόμη δεν έχω αποβάλλει να κουράστηκα τόσο επειδή είμαι ακόμη "έγκυος"?. Γιατί έχω παρατηρήσει ότι όταν περπατάω γρήγορα μπορεί να λαχανιασω ας πούμε κάτι που δεν πάθαινα πριν ..

@Eliza Kats συγχαρητήρια στην αδερφούλα σου! Με το καλό να έχει μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη ❤️.

@Mpourmpoulo  ευτυχώς απευθύνθηκες άμεσα στο κέντρο γιατί αλλιώς βλέπω να μη προλαβαινες.. τώρα είναι σίγουρη ότι θα προλάβεις όμως!!! Λίγες μέρες έμειναν 🥰🥰🥰

 

Ναι κοπέλα μου είναι οι ορμόνες ακόμα στο σώμα σου συν ο ψυχολογικος παράγοντας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Μπράβο βρε κορίτσι μου συγχαρητήρια ήρθε 🥰 🎉🥳🤰 λίγο χρόνο ήθελε τίποτα άλλο μπράβο μπράβο παίρνω και εγω κουράγιο τώρα από εσενα 💕.. ποσο καιρό μετά την αποξεση έμεινες ξανά εγκυος ; 
η χοριακη πολύ καλή!!! Σκεφτόμαστε θετικαααα και προχωράμε 🥰

στειλε μπεμπεδοσκονη 😀

Κοριτσάκι μου 🩷

Ιούνιο έκανα την αποξεση και πίστευα ότι δε θα έρθει...το σπορακι όμως είναι εδώ και θα παλέψουμε μαζί αυτή τη φορά 🧿🧿🧿🧿

Με αγχώνει λίγο το νούμερο της χοριακης αλλά εντάξει!Νομίζω ότι αυτή τη  φορά θα με αγχωνουν όλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...