Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νοέμβρη μήνα βροχερέ, καλώς μας ήρθες με χαρά ... γέμισε τις κοιλίτσες μας όμορφα, γλυκά μωρά!!🤰🏼🩷


dimand

Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ..

Μίλησα με τον γιατρό μου ,μου είπε ότι δεν υφίσταται κύηση πια με τέτοιο νούμερο και καθόλου διπλασιασμό. Με περιμένω μέχρι την Δευτέρα, αν δεν έχω αίμα ως τότε να κάνω μια χοριακη και να πάω να κάνουμε υπέρηχο..

Περίμενα να έχει πέσει για να πάω παρακάτω...ελπίζω σύντομα να τελειώνει όλο αυτό γιατι είναι φοβερά ψυχοφθόρο...

Κοριτσάκι μου μέχρι την Δευτέρα πιστεύω θα έρθει η περίοδος και θα ξεκινήσει η καινούργια διαδικασία όπου θα πανε όλα καλά🙏 

πολυ συντομα θα έρθει η χαρααα θα το δεις❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Συγγνώμη που σας μαυρίζω και εσάς με όλο αυτό ..ειδικά μια τέτοια ωραία μέρα με τέτοια ωραία νέα για την @marinaP μας!!! Κορίτσι μου υπέροχο νουμερο 🎉🎉,όλα θα πάνε υπεροχα ❤️💪

Εδώ δεν είμαστε μόνο για τις χαρές ( που φυσικά το ιδανικότερο θα ήταν να εχουμε μόνο χαρές) αλλά και στα δύσκολα !  Η μια δίνει κουράγιο και δύναμη στην άλλη σε όλα ! Όποτε κακώς που το ανέφερες αυτό κυριααααα μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Πολύ καλή η χοριακη νομίζω κορίτσια. 1496🌈🙏🏻 περιμένω τον γιατρό να την δει να μου πει γ το πρώτο ραντεβού 🥹🥹🥹

Συγχαρητήρια κορίτσι μου πολύ καλό νούμερο θα περιμένουμε τα νέα κ από το γιατρο σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

καλημέρα κορίτσια μου..

είμαι σε πολύ κακή κατάσταση..έχω μια απίστευτα δύσκολη μέρα στη δουλειά η οποία δεν λέει να τελειώσει...έχω βαρέσει κόκκινο ενώ είχα βάλει στόχο αυτό το μήνα να μην επηρεαστώ με τίποτα και να φροντίσω την υγεία μου...ωστόσο πάλι με τάραξαν..

@Girlyκοριτσάκι μου κράτα γερά...μίλα με το γιατρό σου και μην χάνεις την ελπίδα σου...αν όχι τώρα θα έρθει σύντομα..το καλό είναι οτι κατάφερατε σύλληψη...

@marinaPσυγχαρητήρια γλυκιά μου μανούλα!!! εύχομαι όλα να είναι τέλεια..αναμένουμε τα νέα σου για να μας φτιάχνεις τη διάθεση.. :)

μιας και έφτασα στη 10η μέρα του κύκλου μου είπα να ρωτήσω...ποιά είναι στις ίδιες μέρες μ εμένα??? ξεκινήσατε επαφούλες? εγώ αυτό το μήνα είπα ανα 2 μέρες για όλη τη διάρκεια του κύκλου...άντε να δούμε.. :)

αχ κοριτσι μου εφτασε κιολας 2... οπου να ναι τελειωνει το μαρτυριο σου... λιγη υπομονη κανε και παρε βαθιες ανασες...

προσπαθησε να αδιαφορεις για τις δυσκολίες της δουλειας (οσο γινεται)..

εγω ειμαι στη 12 μερα!! πολυ πολυ γονιμη δεδομενου οτι καποι 14η κανω ωορρηξια.. ωστοσο θα βγουμε το απογευμα με φιλους και δεν ξερω αν θα εχουμε επαφη... οτι μας κατσει.. εμεις ειμαστε στη φαση που περιμενουμε να περασει ο καιρος να παμε στην επιτροπη εξωσωματικης και εχουμε επαφες οταν μας βγει!!😊

ευχομαι αυτος ο μηνας να ειναι ο τυχερος σας και η Παναγια η δεξια να σας βοηθησει!! 🙏❤️

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ..

Μίλησα με τον γιατρό μου ,μου είπε ότι δεν υφίσταται κύηση πια με τέτοιο νούμερο και καθόλου διπλασιασμό. Με περιμένω μέχρι την Δευτέρα, αν δεν έχω αίμα ως τότε να κάνω μια χοριακη και να πάω να κάνουμε υπέρηχο..

Περίμενα να έχει πέσει για να πάω παρακάτω...ελπίζω σύντομα να τελειώνει όλο αυτό γιατι είναι φοβερά ψυχοφθόρο...

αχ κοριτσι μου ειναι δυσκολο αυτο που περνας.. ο οργανισμος σου καπως παλευει να κρατησει το σπορακι..

να σκεφτεσαι οτι εχεις συλληψη και εμφυτευση απλα κατι δεν πηγε καλα.. ειναι σκληρο αυτο που θα πω αλλα ειναι καλυτερα που εγινε στην αρχη.. το σκεφτομαι και για μενα που ειχα κενο σακο.. ολα για καποιο λογο γινονται και η φυση προνοει...

ελπιζω να καθαρισεις απο μονη σου και να μην ταλαιπωρηθεις αλλο...

οσο για τη μαυριλα μην το ξαναπεις σε παρακαλω.. ειμαστε εδω μια γροθια σε ολα... χαρες και λυπες!! αισιοδοξια και απογοητευσεις!! μονο εδω νιωθουμε απολυτα η μια την αλλη!!

κρατα γερα και πολυ πολυ συντομα θα πανηγυριζουμε για το θαυμα σας!! ειμαι σιγουρη!! ❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ κοριτσι μου εφτασε κιολας 2... οπου να ναι τελειωνει το μαρτυριο σου... λιγη υπομονη κανε και παρε βαθιες ανασες...

προσπαθησε να αδιαφορεις για τις δυσκολίες της δουλειας (οσο γινεται)..

εγω ειμαι στη 12 μερα!! πολυ πολυ γονιμη δεδομενου οτι καποι 14η κανω ωορρηξια.. ωστοσο θα βγουμε το απογευμα με φιλους και δεν ξερω αν θα εχουμε επαφη... οτι μας κατσει.. εμεις ειμαστε στη φαση που περιμενουμε να περασει ο καιρος να παμε στην επιτροπη εξωσωματικης και εχουμε επαφες οταν μας βγει!!😊

ευχομαι αυτος ο μηνας να ειναι ο τυχερος σας και η Παναγια η δεξια να σας βοηθησει!! 🙏❤️

αχ κοριτσι μου ειναι δυσκολο αυτο που περνας.. ο οργανισμος σου καπως παλευει να κρατησει το σπορακι..

να σκεφτεσαι οτι εχεις συλληψη και εμφυτευση απλα κατι δεν πηγε καλα.. ειναι σκληρο αυτο που θα πω αλλα ειναι καλυτερα που εγινε στην αρχη.. το σκεφτομαι και για μενα που ειχα κενο σακο.. ολα για καποιο λογο γινονται και η φυση προνοει...

ελπιζω να καθαρισεις απο μονη σου και να μην ταλαιπωρηθεις αλλο...

οσο για τη μαυριλα μην το ξαναπεις σε παρακαλω.. ειμαστε εδω μια γροθια σε ολα... χαρες και λυπες!! αισιοδοξια και απογοητευσεις!! μονο εδω νιωθουμε απολυτα η μια την αλλη!!

κρατα γερα και πολυ πολυ συντομα θα πανηγυριζουμε για το θαυμα σας!! ειμαι σιγουρη!! ❤️

 

περιμένω πως και πως να γυρίσω σπίτι μου..είχα πα΄ρει άδεια για να ηρεμήσω 2 μέρες αλλά χειρότερα έγιναν τα πράγματα γιατί οταν ΄γύρισα έγιναν πολλά..τέλος πάντων..

ελπίζω να είναι ο τυχερός μας μήνας @Antonia2 και να μην χρειαστεί να πάς πουθενά❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ..

Μίλησα με τον γιατρό μου ,μου είπε ότι δεν υφίσταται κύηση πια με τέτοιο νούμερο και καθόλου διπλασιασμό. Με περιμένω μέχρι την Δευτέρα, αν δεν έχω αίμα ως τότε να κάνω μια χοριακη και να πάω να κάνουμε υπέρηχο..

Περίμενα να έχει πέσει για να πάω παρακάτω...ελπίζω σύντομα να τελειώνει όλο αυτό γιατι είναι φοβερά ψυχοφθόρο...

Κορίτσι μου λυπάμαι δεν ξέρεις πόσο!!! Και σε νιώθω όσο δεν φαντάζεσαι!! Εύχομαι γρήγορα να πάρεις τα πάνω σου, να πάρεις όσο χρόνο χρειάζεται η ψυχούλα σου και είμαι σίγουρη οτι δεν θα αργήσει να έρθει το θαύμα σας, όπως λες και εσύ δεν ήταν η σωστή η ώρα ♥️♥️♥️♥️ σου στέλνω μια αγκαλιά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Girly κορίτσι μου λυπάμαι τόσο πολύ 😞😞😞 δεν υπάρχουν λόγια παρηγοριάς!!!! ξέρω πολύ καλά πως νιώθεις...εκεί που πετάς από την χαρά σου ξαφνικά κάποιος στο παίρνει από τα χέρια...έτσι ακριβώς ένιωσα και τις δύο φορές που έχασα τα μωρά μου....εμένα ήταν παλινδρόμες...ακουσαμε καρδιά τότε... 

 

@marinaP με το καλοοοο!!!!!τέλειο νούμερο...ήδη φαίνεται και σάκος... κοντά στα 1500 φαίνεται ο σάκος!!!άρα θα κάνεις τον πρώτο σου υπέρηχο☺️😘

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Girly κορίτσι μου λυπάμαι τόσο πολύ 😞😞😞 δεν υπάρχουν λόγια παρηγοριάς!!!! ξέρω πολύ καλά πως νιώθεις...εκεί που πετάς από την χαρά σου ξαφνικά κάποιος στο παίρνει από τα χέρια...έτσι ακριβώς ένιωσα και τις δύο φορές που έχασα τα μωρά μου....εμένα ήταν παλινδρόμες...ακουσαμε καρδιά τότε... 

 

@marinaP με το καλοοοο!!!!!τέλειο νούμερο...ήδη φαίνεται και σάκος... κοντά στα 1500 φαίνεται ο σάκος!!!άρα θα κάνεις τον πρώτο σου υπέρηχο☺️😘

 

 

Με εβαλε στις 6/12...για να ακούσουμε και καρδούλα, Με την γραμματέα μίλησα. Αλλά δεν θα αντέξω το ξέρω, είναι πολύ μακριά γ μένα με τέτοιο άγχος που έχω. Του έστειλα μήνυμα αν γίνεται να πάω πιο νωρίς. Περιμένω να μου απαντήσει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Με εβαλε στις 6/12...για να ακούσουμε και καρδούλα, Με την γραμματέα μίλησα. Αλλά δεν θα αντέξω το ξέρω, είναι πολύ μακριά γ μένα με τέτοιο άγχος που έχω. Του έστειλα μήνυμα αν γίνεται να πάω πιο νωρίς. Περιμένω να μου απαντήσει. 

Καλέ γιατί τόσο μετά;;;;εμένα πάντα με λέγαν να δούμε σάκο και μετά να ακούσουμε καρδιά για να βεβαιωθουμε ότι είναι ενδομήτρια κύηση μου έλεγαν .....καλά έκανες..να πας νωρίτερα...ποιος αντέχει έως τότε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλέ γιατί τόσο μετά;;;;εμένα πάντα με λέγαν να δούμε σάκο και μετά να ακούσουμε καρδιά για να βεβαιωθουμε ότι είναι ενδομήτρια κύηση μου έλεγαν .....καλά έκανες..να πας νωρίτερα...ποιος αντέχει έως τότε;

Ναι δεν θα αντεξω, έστω να δει οτι υπάρχει κάτι, οτι φαίνεται τέλος πάντων κατι. Να ηρεμήσω λίγο. Να βγω και λίγο από το σπίτι που φοβάμαι να κουνηθώ από το καναπέ. Περιμένω ακόμη να με πάρει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Με εβαλε στις 6/12...για να ακούσουμε και καρδούλα, Με την γραμματέα μίλησα. Αλλά δεν θα αντέξω το ξέρω, είναι πολύ μακριά γ μένα με τέτοιο άγχος που έχω. Του έστειλα μήνυμα αν γίνεται να πάω πιο νωρίς. Περιμένω να μου απαντήσει. 

Μπράβο κορίτσι μου συγχαρητήρια έρχεται… έρχεται… το μωρακι σου πίστεψε το είναι στον δρόμο 🤰🥳🎉

ηρέμησε τώρα παρε βαθιές ανάσες και συνεχίζεις.. μπράβο μπράβο 😀πάνε όλα τέλεια! Εεε εδώ κλαίμε για αλλά και αλλά δεν θα κλάψεις με τέτοια χοριακη καλά εκανες έπρεπε να φύγει αυτήν η πίεση και ο κόμπος στο στομάχι 😊

τωρα με ηρεμία θα πας για τον πρώτο υπέρηχο να ακούσεις καρδούλα 🥰💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Girly κορίτσι μου λυπάμαι για την εξέλιξη είναι δύσκολο το καταλαβαίνω αλλά για κάποιο λόγο δεν προχωράει ίσως καλύτερα τώρα που είναι νωρίς.. γιατί μετά όσο περναει γίνεται χειρότερο δυστηχως.. και αν μπορεί να φύγει μόνο του είναι ακόμα καλύτερα για το σώμα σου να μην ταλαιπωρηθεί..

τωρα ότι και να πω λίγο θα είναι..

Κρατησε το θετικό ότι έγινε σύλληψη και εμφύτευση δουλεύει καλά το σώμα σου και όταν με το καλό θα νιώσεις έτοιμη θα συνεχίσεις να προσπαθείς ξανά.. σου στέλνω μια αγκαλιά και εμείς εδώ είμαστε για όλα… χαρές και λύπες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Πολύ καλή η χοριακη νομίζω κορίτσια. 1496🌈🙏🏻 περιμένω τον γιατρό να την δει να μου πει γ το πρώτο ραντεβού 🥹🥹🥹

Σούπερ η χοριακη σου!!! Μπραβοοοο!! Θύμισε μου ποτε ήταν η προηγούμενη σου χοριακη κ πόσο ήταν; 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

Συγγνώμη που σας μαυρίζω και εσάς με όλο αυτό ..ειδικά μια τέτοια ωραία μέρα με τέτοια ωραία νέα για την @marinaP μας!!! Κορίτσι μου υπέροχο νουμερο 🎉🎉,όλα θα πάνε υπεροχα ❤️💪

Μην τολμήσεις να ξαναπείς κάτι τέτοιο!!! Εδώ γι αυτό το λόγο είμαστε όλες!! Να βοηθάμε η μια την άλλη. Κράτησε το θετικό ότι έστω κ λίγο έπιασε όποτε οι σάλπιγγες κ η μήτρα δουλεύουν σωστά κ πάμε για επόμενο γύρο. Θα έρθει κορίτσι μου γλυκό.❤️💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinaP καποιοι γιατροί σε βλεπουν αμεσα, καποιοι περιμένουν 15 μερες για να ακουσουν απ ευθειας καρδουλα. Εσυ ομως εκανες τοσο κοπο. Με τέτοιο αγχος καλο ειναι να σε δει πιο νωρις για ψυχολογικους λογους κ μονο. Το άγχος ποτε δ φευγει καλως η κακως. Απο τη στιγμη π αποφασιζεις να φερεις στον κοσμο ενα παιδι. Αγχος για τη σύλληψή, άγχος για τη χοριακη, τον 1ο υπερηχο, τον 2ο υπερηχο, τηβ αυχενικη, τη β επιπεδου κ παει λεγοντας. Ευχομαι μια όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσύνη! Και αν το επιθυμείτε μακαρι να ειναι και 2 τα μωρακια! 

@Girly κορίτσι μ.οπως σου ειπαν και τα κορίτσια οτι και να πουμε ειναι λιγο. Ελπίζω να μην ταλαιπωρηθείς αλλο. Εφόσον ομως ξύπνησε ο οργανισμος πιστεύω ο επομενος μηνας θα ειναι ο τυχερος. Μην το ξανα πεις οτι μας μαυριζεις. Ολες εδω μεσα παλευουμε για κατι. Οι περισσότερες εχουμε τους δαιμονες μας. Κοριτσια που παλεύουν χρονια, κοριτσια που χασανε μωρα.

Προσωπικος μου δαιμονας δεν ειναι το αν θα ρθει αλλα το αν θα αναγκαστώ να ξανα περάσω τα ιδια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Ευχαριστώ κορίτσια για τις ευχές, έκλεισα τελικά ραντεβού στις 29/11. 🙏🏻🙏🏻🌈

Αα την Τετάρτη τελειαααααα❤️❤️❤️ κάνε πράγματα τώρα να περνάει η ωρα! Ξεκινά καμία ταινία ή σειρά, διάβασε κανένα βιβλίο 🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αα την Τετάρτη τελειαααααα❤️❤️❤️ κάνε πράγματα τώρα να περνάει η ωρα! Ξεκινά καμία ταινία ή σειρά, διάβασε κανένα βιβλίο 🫶

Δεν εχω αφήσει σειρά που δεν την είδα τόσες μέρες... 😏😏 Θα αντεξω μέχρι τη Τετάρτη, μια βδομάδα  είναι 😁🙏🏻🌈 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ..

Μίλησα με τον γιατρό μου ,μου είπε ότι δεν υφίσταται κύηση πια με τέτοιο νούμερο και καθόλου διπλασιασμό. Με περιμένω μέχρι την Δευτέρα, αν δεν έχω αίμα ως τότε να κάνω μια χοριακη και να πάω να κάνουμε υπέρηχο..

Περίμενα να έχει πέσει για να πάω παρακάτω...ελπίζω σύντομα να τελειώνει όλο αυτό γιατι είναι φοβερά ψυχοφθόρο...

Κοριτσάκι μου θα πέσει .. μη φοβάσαι . Δυστυχώς 1 στις 4 αγαπημένη νου φίλη.. μακάρι να μη το ένιωθε κανια κοπέλα. Όταν  γίνεται έτσι όμως η φύση ξέρει καλύτερα. Και το σώμα σου είναι σούπερ.  Είναι θέμα χρόνου να ξανά έρθει κι άλλη θετική χοριακη μόνο που εκείνη θα παει πολύ πολύ καλά. 

Το ξέρω πολύ καλά ότι δε θα είσαι πλέον η ίδια, ένα κομμάτι σου θα λέει αυτό το αν.. όταν όμως έρθει το μωράκι σου το ουράνιο τοξο τότε αυτό το αν θα φύγει και θα μείνει το ουράνιο τοξο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Ευχαριστώ κορίτσια για τις ευχές, έκλεισα τελικά ραντεβού στις 29/11. 🙏🏻🙏🏻🌈

Τελειαααα!!! 🥰🥰🥰 υπομονη μια βδομαδουλα κ θα δειτε την/τις κουκιδιτσα/ες σας!!! 🤰🫶🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Δεν εχω αφήσει σειρά που δεν την είδα τόσες μέρες... 😏😏 Θα αντεξω μέχρι τη Τετάρτη, μια βδομάδα  είναι 😁🙏🏻🌈 

Δεν είναι πολλές οι μέρες κορίτσι μου ήδη η σημερινή έφυγε❤️ αν θέλεις να λιώσεις σε σειρά στο νετφλιξ και δεν την έχεις δει σου προτείνει το outlander , είναι τοπ😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Δεν είναι πολλές οι μέρες κορίτσι μου ήδη η σημερινή έφυγε❤️ αν θέλεις να λιώσεις σε σειρά στο νετφλιξ και δεν την έχεις δει σου προτείνει το outlander , είναι τοπ😍

Α θα την δω κορίτσι μου και αυτή σε ευχαριστώ, την έχω βάλει στη λίστα μου😁🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! 

@Girly λυπάμαι πολύ κορίτσι μου 😕 Όπως είπε και μια κοπέλα πιο πάνω κράτα το θετικό ότι έγινε γονιμοποίηση και σύλληψη και εμπιστευσου το σώμα σου ότι έκανε το σωστό.

@marinaP τέλεια η χοριακη. Πώς πήγε το ραντεβού χθες;

Τελικά πολύ έγκυρο το predictor early κορίτσια! Είναι έγκυος η αδερφούλα 😊 Την επόμενη μέρα του θετικού πήγε για χοριακη και ήταν 33. Δύο μέρες μετά 111 😊 Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να έρθει ένα ακόμα μωράκι στην οικογένεια 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

@Girly λυπάμαι πολύ κορίτσι μου 😕 Όπως είπε και μια κοπέλα πιο πάνω κράτα το θετικό ότι έγινε γονιμοποίηση και σύλληψη και εμπιστευσου το σώμα σου ότι έκανε το σωστό.

@marinaP τέλεια η χοριακη. Πώς πήγε το ραντεβού χθες;

Τελικά πολύ έγκυρο το predictor early κορίτσια! Είναι έγκυος η αδερφούλα 😊 Την επόμενη μέρα του θετικού πήγε για χοριακη και ήταν 33. Δύο μέρες μετά 111 😊 Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να έρθει ένα ακόμα μωράκι στην οικογένεια 😊

Συγχαρητήρια στην αδελφή σου κορίτσι μου και μια τέλεια εγκυμοσύνη να έχει!

Εγώ πρώτο ραντεβού έχω την Τετάρτη😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/11/2023 at 1:14 ΜΜ, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ..

Μίλησα με τον γιατρό μου ,μου είπε ότι δεν υφίσταται κύηση πια με τέτοιο νούμερο και καθόλου διπλασιασμό. Με περιμένω μέχρι την Δευτέρα, αν δεν έχω αίμα ως τότε να κάνω μια χοριακη και να πάω να κάνουμε υπέρηχο..

Περίμενα να έχει πέσει για να πάω παρακάτω...ελπίζω σύντομα να τελειώνει όλο αυτό γιατι είναι φοβερά ψυχοφθόρο...

Koριτσι μου γλυκο , λυπαμαι παρα πολυ για την εξελιξη .Ευχομαι ο επομενος μηνας να ειναι  ο τυχερος σας γιατι σας αξιζει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Eliza Kats είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

@Girly λυπάμαι πολύ κορίτσι μου 😕 Όπως είπε και μια κοπέλα πιο πάνω κράτα το θετικό ότι έγινε γονιμοποίηση και σύλληψη και εμπιστευσου το σώμα σου ότι έκανε το σωστό.

@marinaP τέλεια η χοριακη. Πώς πήγε το ραντεβού χθες;

Τελικά πολύ έγκυρο το predictor early κορίτσια! Είναι έγκυος η αδερφούλα 😊 Την επόμενη μέρα του θετικού πήγε για χοριακη και ήταν 33. Δύο μέρες μετά 111 😊 Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να έρθει ένα ακόμα μωράκι στην οικογένεια 😊

Συγχαρητήρια κορίτσι μου ❤️ μια όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη εύχομαι😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...