Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νοέμβρη μήνα βροχερέ, καλώς μας ήρθες με χαρά ... γέμισε τις κοιλίτσες μας όμορφα, γλυκά μωρά!!🤰🏼🩷


dimand

Recommended Posts

στις πριν 33 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου γλυκά, όλο το μήνα δεν είχα καταφέρει να μπω. Όχι η δουλειά όχι οικογενειακά τρεχάματα.. Του τρελού!!! Δεν ξέρω αν έκανα ωορρηξία αυτό το μήνα καθώς ξεκίνησα τεστ 11η μέρα, δεν πρόλαβα να κάνω τη 12η κ είχα τεστ μέχρι κ τη 15η όπου όλα ήταν αρνητικά. Επαφές 11η κ 13η μέρα. Δεν ξέρω κ ποτε να την περιμένω την άτιμη 🤣🤣🤣
 

@marinaPσυγχαρητηρια κοριτσάκι μου!! Με το καλό μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!! Περιμένουμε νέα..

@Girly Δεν έχω λόγια κορίτσι μου γλυκό ελπίζω να αλλάξει κάτι αύριο.

@cat12 εμένα είχαν γονιμοποιηθεί 4 κ προχώρησαν τα 2. Έπιασαν κ τα 2!!! Τώρα πάμε πάλι όπως σου έχω πει καθώς δεν έχω κατάψυξη τίποτα. Κ σε μας κακή ποιότητα ωαρίων λέει ο γιατρός, κάτι το οποίο το ξέρουν μόνο εκ του αποτελέσματος (πόσες καταβολές είχες, ποσα έδωσες, γονιμοποιησεις κ ποσα προχώρησαν) παρολα αυτά τα 2 εμβρυακια μου ήταν καλά κ τώρα κοντεύουν να γίνουν 3 χρονών!! Μη σε παίρνει από κάτω όλα θα πάνε καλά!!

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! Αύριο έχω επαναληπτική να δούμε αν προχωράει καλά... 

Από οτι κατάλαβα και εσύ από εξωσωματική με δίδυμα Ε;; να σου ζήσουν τα παιδάκια σου να τα χαίρεσαι!🙏🏻🩷🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! Αύριο έχω επαναληπτική να δούμε αν προχωράει καλά... 

Από οτι κατάλαβα και εσύ από εξωσωματική με δίδυμα Ε;; να σου ζήσουν τα παιδάκια σου να τα χαίρεσαι!🙏🏻🩷🩷

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Ναι κ η πρώτη χοριακη 9 μέρες μετά την ετ 220. Στο 48ωρο διπλασιασμό κ μια βδομάδα μετά με αιμορραγία εγώ κ η χοριακη στο Θεό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Ναι κ η πρώτη χοριακη 9 μέρες μετά την ετ 220. Στο 48ωρο διπλασιασμό κ μια βδομάδα μετά με αιμορραγία εγώ κ η χοριακη στο Θεό..

Μου δίνεις και εσύ ελπίδες κορίτσι μου!!! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Έχω πολύ άγχος γιατι δεν έχω κανένα σύμπτωμα μονο πόνους περιόδου. Και πόνους περιόδου είχα πριν την αποβολή οπότε καταλαβαίνεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Μου δίνεις και εσύ ελπίδες κορίτσι μου!!! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Έχω πολύ άγχος γιατι δεν έχω κανένα σύμπτωμα μονο πόνους περιόδου. Και πόνους περιόδου είχα πριν την αποβολή οπότε καταλαβαίνεις...

Κ λογικά δε θα έχεις κανένα σύμπτωμα για 2-3 βδομαδες ακόμα. Ότι αισθάνεσαι είναι λόγω φαρμάκων. Κ οι πόνοι είναι επειδη μεγαλώνει η μήτρα. Καταλαβαίνω το άγχος σου αλλά όλα θα πάνε καλά αυτή τη φορά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Κ λογικά δε θα έχεις κανένα σύμπτωμα για 2-3 βδομαδες ακόμα. Ότι αισθάνεσαι είναι λόγω φαρμάκων. Κ οι πόνοι είναι επειδη μεγαλώνει η μήτρα. Καταλαβαίνω το άγχος σου αλλά όλα θα πάνε καλά αυτή τη φορά!! 

 Το θέμα είναι οτι δεν νιώθω τίποτα, ουτε από τα φαρμακα, ούτε φούσκωμα ούτε πονοκέφαλο ουτε τίποτα.

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου μακάρι!! Θα πάω αύριο πρωί πρωί για να βγουν οσο πιο γρήγορα γίνεται. Και ο θεός να βάλει το χέρι του 🙏🏻🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

 Το θέμα είναι οτι δεν νιώθω τίποτα, ουτε από τα φαρμακα, ούτε φούσκωμα ούτε πονοκέφαλο ουτε τίποτα.

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου μακάρι!! Θα πάω αύριο πρωί πρωί για να βγουν οσο πιο γρήγορα γίνεται. Και ο θεός να βάλει το χέρι του 🙏🏻🌈

Όλα καλά θα είναι κορίτσι μου..  θα περιμένουμε νέα σου αύριο 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Όλα καλά θα είναι κορίτσι μου..  θα περιμένουμε νέα σου αύριο 😊

Ευχαριστώ κορίτσι μου🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλά αποτελέσματα για όσες έχουν αύριο εξέταση...Εγώ περιμένω Πέμπτη και νομίζω θα έρθει ακριβώς στην ώρα της πάλι 🙄🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

 Το θέμα είναι οτι δεν νιώθω τίποτα, ουτε από τα φαρμακα, ούτε φούσκωμα ούτε πονοκέφαλο ουτε τίποτα.

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου μακάρι!! Θα πάω αύριο πρωί πρωί για να βγουν οσο πιο γρήγορα γίνεται. Και ο θεός να βάλει το χέρι του 🙏🏻🌈

Μαρινα μου ολα θ ειναι τελεια αυριο!!! Θα δεις ενα 4ψηφιο μεγαλο νουμερο κ ολα θ πανε καλα!!! ❤️

Η Παναγια μαζι σας!! 🙏

Θα αγωνιουμε μαζι σου!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Κορίτσια μου καλά αποτελέσματα για όσες έχουν αύριο εξέταση...Εγώ περιμένω Πέμπτη και νομίζω θα έρθει ακριβώς στην ώρα της πάλι 🙄🙄

You never know..... 😊

Μεχρι ν ερθει, ελπιζουμε!!! Κοριτσι μου εκανες τεστακι η θ περιμενεις την καθυστερηση;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

You never know..... 😊

Μεχρι ν ερθει, ελπιζουμε!!! Κοριτσι μου εκανες τεστακι η θ περιμενεις την καθυστερηση;;

Όχι δε θα κάνω κανένα τεστακι...πρέπει να ξεφύγω από όλα τα τεστ σύμφωνα με τον γιατρό μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Όχι δε θα κάνω κανένα τεστακι...πρέπει να ξεφύγω από όλα τα τεστ σύμφωνα με τον γιατρό μου!!

Ναι εννοειται! Ο,τι σε κανει ν νιωθεις καλυτερα..

Κι εγω δν κανω τεστ συνηθως.. στα 2μιση χρονια εχω κανει 3 νομιζω κ το 1 ηταν θετικο 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Demy93 είπε:

Κορίτσια μου καλά αποτελέσματα για όσες έχουν αύριο εξέταση...Εγώ περιμένω Πέμπτη και νομίζω θα έρθει ακριβώς στην ώρα της πάλι 🙄🙄

Μακάρι να μην σου έρθει η ακατανόμαστη.. 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Demy93 είπε:

Όχι δε θα κάνω κανένα τεστακι...πρέπει να ξεφύγω από όλα τα τεστ σύμφωνα με τον γιατρό μου!!

 Και εγω πλέον αποφεύγω να κάνω τεστ πριν την καθυστέρηση περιμένω την μέρα που είναι να αδιαθετήσω να το κάνω..

ειδικά αν σε προκαλούν έξτρα άγχος είναι καλύτερο να περιμενεις.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η annie! είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου γλυκά, όλο το μήνα δεν είχα καταφέρει να μπω. Όχι η δουλειά όχι οικογενειακά τρεχάματα.. Του τρελού!!! Δεν ξέρω αν έκανα ωορρηξία αυτό το μήνα καθώς ξεκίνησα τεστ 11η μέρα, δεν πρόλαβα να κάνω τη 12η κ είχα τεστ μέχρι κ τη 15η όπου όλα ήταν αρνητικά. Επαφές 11η κ 13η μέρα. Δεν ξέρω κ ποτε να την περιμένω την άτιμη 🤣🤣🤣
 

@marinaPσυγχαρητηρια κοριτσάκι μου!! Με το καλό μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!! Περιμένουμε νέα..

@Girly Δεν έχω λόγια κορίτσι μου γλυκό ελπίζω να αλλάξει κάτι αύριο.

@cat12 εμένα είχαν γονιμοποιηθεί 4 κ προχώρησαν τα 2. Έπιασαν κ τα 2!!! Τώρα πάμε πάλι όπως σου έχω πει καθώς δεν έχω κατάψυξη τίποτα. Κ σε μας κακή ποιότητα ωαρίων λέει ο γιατρός, κάτι το οποίο το ξέρουν μόνο εκ του αποτελέσματος (πόσες καταβολές είχες, ποσα έδωσες, γονιμοποιησεις κ ποσα προχώρησαν) παρολα αυτά τα 2 εμβρυακια μου ήταν καλά κ τώρα κοντεύουν να γίνουν 3 χρονών!! Μη σε παίρνει από κάτω όλα θα πάνε καλά!!

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Από ότι κατάλαβα συμβαίνει συχνά η κακή ποιότητα ωαρίων κ σε όλες τις ηλικίες... Μακάρι να πάνε με τα δύο εμβρυακια μου καλά κ να τα καταφέρουμε με την πρώτη 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!! ❤️

Εδω στην Αθηνα βρεχει πολυ... ευτυχως εχω τηλεργσσια σμρ κ θα δουλεψω στον καναπε με κουβερτουλα!!!🥰🥰🥰

@marinaP και @Girly μου καλα αποτελεσματα στις χοριακες σας!!! 🙏💌🫶🫶🫶🫶 να πανε ολα καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου

Ετοιμάζομαι να πάω σιγά σιγά. Έκανα τεστ το πρωί και είναι το ίδιο αχνό με το πρώτο μου άρα πρέπει να είναι γύρω στο 12-15 σήμερα.. το έχω αποδεχτεί πλήρως, το σώμα ξέρει καλα τη δουλειά του όπως λέω πάντα. Το βλέμμα ψηλά και ελπίζω σύντομα να δω περίοδο για να ξεκινήσω αμέσως την επόμενη προσπάθεια μου.. 

@marinaP  κορίτσι μου γλυκό εύχομαι να ζαλιστείς από το τεράστιο νούμερο σου!! Ποντάρω σε δίδυμα εδώ και καιρό! Κοίτα μη με διαψεύσεις! Χαχαχαχα ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ κορίτσι μου αν και είναι σίγουρη η επιτυχία αυτή τη φορά. ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!

@Girly καλά αποτελέσματα 🙏 κάτσε να δούμε πρώτα το νούμερο...

@marinaP καλά αποτελέσματα 🙏🙏🙏 Έφτασε η μέρα για την χοριακη 😁

Εγώ κοριτσια μετά την ωορρηξία τρελή συχνοουρια....πρώτη φορά τόσο πολύ ....και από σήμερα τσούζουν και οι θηλές....σαν να γίνεται κάτι πολύ διαφορετικό αυτό τον μήνα!!αχ μακάρι 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!! Πηγα πρωι πρωι, πιστεύω σε καμιά ώρα θα τα εχω!!! Ανυπομονώ πολύ και εύχομαι να πηγαίνουν όλα καλά 🌈🙏🏻  @Girly μου περιμένουμε και τη δική σου ♥️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες σας κορίτσια. Διάβασα όσα μηνύματα μπορούσα.

@marinaP και @Girly μέσα από την καρδιά μου εύχομαι να δείτε μεγάλα νούμερα στις χοριακές σας. Περιμένω με ανυπομονησία τα αποτελέσματά σας.

Σε άλλα νέα, εγώ κόλλησα για πρώτη φορά covid. Την Δευτέρα βγήκα θετική και συνεχίζω....

Επίσης την Δευτέρα 12η μέρα του κύκλου ξεκίνησα τεστάκια ωορρηξίας και είδα μια γραμμή κόκκινη αλλά όχι για θετικό. Από εχθές που έκανα ξανά είναι σχεδόν άφαντη.

Οπότε δεν ξέρω τι να υποθέσω, έγινε νωρίτερα η ωορρηξία? Είχαμε και μια επαφή την Κυριακή. Αλλά σκέφτομαι πως ίσως πήγε να γίνει και λόγω covid δεν έγινε ποτέ.

Όπως και να έχει θα το μάθουμε την επόμενη Τρίτη που έχω ξανά εξέταση προγεστερόνης. 

Αυταααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα σε όλες σας κορίτσια. Διάβασα όσα μηνύματα μπορούσα.

@marinaP και @Girly μέσα από την καρδιά μου εύχομαι να δείτε μεγάλα νούμερα στις χοριακές σας. Περιμένω με ανυπομονησία τα αποτελέσματά σας.

Σε άλλα νέα, εγώ κόλλησα για πρώτη φορά covid. Την Δευτέρα βγήκα θετική και συνεχίζω....

Επίσης την Δευτέρα 12η μέρα του κύκλου ξεκίνησα τεστάκια ωορρηξίας και είδα μια γραμμή κόκκινη αλλά όχι για θετικό. Από εχθές που έκανα ξανά είναι σχεδόν άφαντη.

Οπότε δεν ξέρω τι να υποθέσω, έγινε νωρίτερα η ωορρηξία? Είχαμε και μια επαφή την Κυριακή. Αλλά σκέφτομαι πως ίσως πήγε να γίνει και λόγω covid δεν έγινε ποτέ.

Όπως και να έχει θα το μάθουμε την επόμενη Τρίτη που έχω ξανά εξέταση προγεστερόνης. 

Αυταααααα

Καλημερα Λευκή μου!! ❤️

Περαστικα κοριτσι μου... ευχομαι να το περνας ευκολα και να μη σε ταλαιπωρησει... 

επισης καλο θα ηταν να μην κολλησει ο αντρας σου γτ επηρεαζεται το σπερμα αρκετα.. τωρα τι να σου πω;; δεν ξερω αν ειναι και ευκολο να το αποφυγετε...

οσο για τον κυκλο που λες, εχω ακουσει οτι μπορει ο κοβιντ να αλλαξει λιγο τον κυκλο μας ή την ωορρηξια αλλα σ εμενα δεν ειδα καποια ιδιαιτερη αλλαγη... ισως ποιοτικα να επηρεασε λιγο την ωορρηξια μου και να μην το καταλαβα...

Εγω το εχω παρει αποφαση οτι σιγουρα θα ξανακολλησουμε κοβιντ η καποια αλλη γριπη... δεν θα τη γλιτωσουμε... ευχομαι μονο να μην ειναι κοντα στην ωοληψια...

Γρηγορα σιδερενια ευχομαι και καλα αποτελεσματα στην προγεστερονη! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσάκια μου❤️ 

@Girly μου κάτσε να δούμε την χοριακουλα πρώτα ! Εύχομαι να έχει γίνει το θαυμα, ομως   αν δεν.. έτσι μπραβοοοο ψηλά το κεφαλι 😚και πάμε για την επόμενη προσπάθεια! Πως το έχεις στο νου σου θα πατε πάλι για σπερματεγχυνση;

@marinaPθα έχεις μια τελεια χοριακη είμαι σιγουρηηηη! ❤️ 

Περιμενουμε τα νέα σας με αγωνιααα 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα Λευκή μου!! ❤️

Περαστικα κοριτσι μου... ευχομαι να το περνας ευκολα και να μη σε ταλαιπωρησει... 

επισης καλο θα ηταν να μην κολλησει ο αντρας σου γτ επηρεαζεται το σπερμα αρκετα.. τωρα τι να σου πω;; δεν ξερω αν ειναι και ευκολο να το αποφυγετε...

οσο για τον κυκλο που λες, εχω ακουσει οτι μπορει ο κοβιντ να αλλαξει λιγο τον κυκλο μας ή την ωορρηξια αλλα σ εμενα δεν ειδα καποια ιδιαιτερη αλλαγη... ισως ποιοτικα να επηρεασε λιγο την ωορρηξια μου και να μην το καταλαβα...

Εγω το εχω παρει αποφαση οτι σιγουρα θα ξανακολλησουμε κοβιντ η καποια αλλη γριπη... δεν θα τη γλιτωσουμε... ευχομαι μονο να μην ειναι κοντα στην ωοληψια...

Γρηγορα σιδερενια ευχομαι και καλα αποτελεσματα στην προγεστερονη! 😘

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Δυστυχώς με έχει χτυπήσει για τα καλά αλλά θα περάσει που θα πάει. 

Ο άντρας μου δεν ΄εχει κολλήσει ευτυχώς, εννοείται δεν έχουμε και επαφές

Εύχομαι να μην κολλήσετε τίποτα κορίτσι μου

Πολύ προσοχή όμως, απ' ότι φαίνεται κυκλοφορεί πολύ ο ιός ξανά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!

@Girly καλά αποτελέσματα 🙏 κάτσε να δούμε πρώτα το νούμερο...

@marinaP καλά αποτελέσματα 🙏🙏🙏 Έφτασε η μέρα για την χοριακη 😁

Εγώ κοριτσια μετά την ωορρηξία τρελή συχνοουρια....πρώτη φορά τόσο πολύ ....και από σήμερα τσούζουν και οι θηλές....σαν να γίνεται κάτι πολύ διαφορετικό αυτό τον μήνα!!αχ μακάρι 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 

Ωραιαααα ακουγονταιιιιιιι❤️❤️❤️❤️❤️ σε ποια μέρα της παράνοιας είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα σε όλες σας κορίτσια. Διάβασα όσα μηνύματα μπορούσα.

@marinaP και @Girly μέσα από την καρδιά μου εύχομαι να δείτε μεγάλα νούμερα στις χοριακές σας. Περιμένω με ανυπομονησία τα αποτελέσματά σας.

Σε άλλα νέα, εγώ κόλλησα για πρώτη φορά covid. Την Δευτέρα βγήκα θετική και συνεχίζω....

Επίσης την Δευτέρα 12η μέρα του κύκλου ξεκίνησα τεστάκια ωορρηξίας και είδα μια γραμμή κόκκινη αλλά όχι για θετικό. Από εχθές που έκανα ξανά είναι σχεδόν άφαντη.

Οπότε δεν ξέρω τι να υποθέσω, έγινε νωρίτερα η ωορρηξία? Είχαμε και μια επαφή την Κυριακή. Αλλά σκέφτομαι πως ίσως πήγε να γίνει και λόγω covid δεν έγινε ποτέ.

Όπως και να έχει θα το μάθουμε την επόμενη Τρίτη που έχω ξανά εξέταση προγεστερόνης. 

Αυταααααα

Περαστικά κορίτσι μου❤️ γρήγορη ανάρρωση εύχομαι!  Ναι από ότι ακούω και διαβαζω είναι σε έξαρση ο κοβιντ όπως και άλλες ιώσεις γενικα!  Μπορεί να έκανες τοτε ωορρηξια  και εγώ αυτόν τον μηνα δεν είδα το πικ στα τεστ ωορρηξιας ! Άλλες φορές είχα πιο σκούρα γραμμή αλλά ωορρηξια έγινε! Ευχομαιιι καλά αποτελέσματα προγεστερονης🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...