Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νοέμβρη μήνα βροχερέ, καλώς μας ήρθες με χαρά ... γέμισε τις κοιλίτσες μας όμορφα, γλυκά μωρά!!🤰🏼🩷


dimand

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μόλις πήρα την δική μου. Προχθές ήταν 12.19 και σήμερα πήγε 22.18 ..είναι καλό θα νούμερο??? Μήπως έπρεπε να είναι μεγαλύτερο??? Δεν έχω καθόλου εμπειρία 

Μαρη 67% θέλουμε αύξηση..  μια χαρά είναι το νούμερο

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μουυυ♥️♥️Εγώ για κάποιο λόγο αγχώνομαι. Του έστειλα και πριν μήνυμα μου είπε είναι μια χαρά και να ηρεμήσω. Και εγώ στη προηγούμενη εκανα 4-5 χοριακες και του τις έστελνα 😁 τώρα μονο άγχος μου προκαλούν. Και νιώθω και αυτό τον πόνο περιόδου...

Είναι απόλυτα φυσιολογικό. Κάποτε θα νιώθεις πόνους κ κάποτε τίποτα. Κάνε ότι σε βοηθάει εσένα να νιώθεις πιο ήρεμη. Κ όταν σιγά σιγά ξεκινήσουν τα συμπτώματα, πάλι μπορεί μια μέρα να έχεις κ την επόμενη να μην έχεις τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Gif-e είπε:

Είναι απόλυτα φυσιολογικό. Κάποτε θα νιώθεις πόνους κ κάποτε τίποτα. Κάνε ότι σε βοηθάει εσένα να νιώθεις πιο ήρεμη. Κ όταν σιγά σιγά ξεκινήσουν τα συμπτώματα, πάλι μπορεί μια μέρα να έχεις κ την επόμενη να μην έχεις τίποτα!

Ναι ισχύει,  καμιά σχέση τα συμπτώματα με την προηγούμενη εγκυμοσύνη για αυτό αγχώνομαι.

Δεν έχω και άλλη επιλογή θα περιμένω μέχρι την Τετάρτη 🙏🏻🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Ναι ισχύει,  καμιά σχέση τα συμπτώματα με την προηγούμενη εγκυμοσύνη για αυτό αγχώνομαι.

Δεν έχω και άλλη επιλογή θα περιμένω μέχρι την Τετάρτη 🙏🏻🙏🏻

Μη σε νοιάζουν τα συμπτώματα κορίτσι μου. Αυτή τη φορά θα βγάλεις φωτογραφία μπροστά στο δέντρο 🌲 σαν ενθύμιο με την κοιλίτσα σου. Όλα θα πάνε καλά και για τις δύο μας.☺️❤️❤️🤰🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου ξέχασα να κάνω τεστ σήμερα😂😂😂 ξυπνήσαμε πρωί πρωί και ξεκινήσαμε το στόλισμα και ακόμη δεν έχω τελειώσει γτ πρέπει να καθαριστεί κιολας τος σπίτι γτ επικρατεί ένας χαμοσσσσς! Αύριο όμως θα κανωωωω ή μπορεί να κάνω και ένα το βραδακι 🤪

@marinaP τελεια είναι η χοριακη σου κορίτσι μουυυυ μη συγκρίνεις με την προηγούμενη εγκυμοσυνη καθώς κάθε εγκυμοσυνη είναι διαφορετικηηη! Όλα θα πανε τελεια ❤️

@Girly μου όπως λένε και τα κοριτσια μας ενδιαφέρει το 60% και εσυ είσαι παραπάνω έτσι έχω διαβάσει και εγωωωω και επίσης κανονικά σήμερα ήταν να γίνει η χοριακη και όχι προχθές όποτε σαν κανονική πρώτη χοριακη είναι μια χαραααα❤️ όλα θα πανε τελειααα και σε σεναααα❤️ 

@Elk μου τελειαααα η φωτό σου με το ουρανιο τοξοοοοοοο🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσαρες 🤗

Τέλειες οι χοριακες σας κορίτσια μην αγχώνεστε καθόλου!!!!

Ποιες (δεν) περιμένουμε αυτή την εβδομάδα?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Καλησπέρα κοριτσαρες 🤗

Τέλειες οι χοριακες σας κορίτσια μην αγχώνεστε καθόλου!!!!

Ποιες (δεν) περιμένουμε αυτή την εβδομάδα?????

Εγωωωωωωω δεν περιμενω Τρίτη Τετάρτη🙏 εσυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Εγωωωωωωω δεν περιμενω Τρίτη Τετάρτη🙏 εσυ;

Πέμπτη Παρασκευή εγώ αλλά και χτες και σήμερα έχω κάτι περίεργα τραβήγματα λιγο πρησμένο στήθος λίγο μια κούραση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Πέμπτη Παρασκευή εγώ αλλά και χτες και σήμερα έχω κάτι περίεργα τραβήγματα λιγο πρησμένο στήθος λίγο μια κούραση...

Ωραία ακούγονται τα συμπτωματακια σου🙏  εγώ νοιωθω ακριβώς τα ίδια συμπτώματα που έχω κάθε μηνα όποτε δεν δίνω και πολύ σημασία 😂  

ευχομαι να έρθει το θαυματακι σου κορίτσι μου🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα, δεν είμαι καλά...μόλις έκανα ένα ine step και είναι τόσο αχνό όσο της πρώτης μέρας....περιμένω να φάει ο μικρός πρωινό και να φύγουμε ναα πάμε στο Γένεσις να κάνω χοριακη..😭😭😭😭😭😭😭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια καλημέρα, δεν είμαι καλά...μόλις έκανα ένα ine step και είναι τόσο αχνό όσο της πρώτης μέρας....περιμένω να φάει ο μικρός πρωινό και να φύγουμε ναα πάμε στο Γένεσις να κάνω χοριακη..😭😭😭😭😭😭😭

καλημέρα κοριτσάκι μου...μην το βάζεις κάτω..μπορεί να έτυχε...ηρέμησε και όλα θα πάνε καλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια καλημέρα, δεν είμαι καλά...μόλις έκανα ένα ine step και είναι τόσο αχνό όσο της πρώτης μέρας....περιμένω να φάει ο μικρός πρωινό και να φύγουμε ναα πάμε στο Γένεσις να κάνω χοριακη..😭😭😭😭😭😭😭

Κορίτσι μου μην σε πιάνει άγχος ίσως είναι πολύ νωρίς ακόμα κ είναι αχνό... Περιμένουμε νέα σου! Εύχομαι να είναι όλα καλά 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια καλημέρα, δεν είμαι καλά...μόλις έκανα ένα ine step και είναι τόσο αχνό όσο της πρώτης μέρας....περιμένω να φάει ο μικρός πρωινό και να φύγουμε ναα πάμε στο Γένεσις να κάνω χοριακη..😭😭😭😭😭😭😭

Καλημέρα κορίτσια 

κοριτσι μου είναι νωρίς ακόμα σε πια μέρα του κύκλου σου είσαι ; Συμβαδίζει το νούμερο ; 
πχ εμένα στο χαρτι γραφει το νούμερο παράδειγμα από 0-50 2-3 εβδομάδα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις γύρισα. Σε δύο ώρες περίπου θα έχω το αποτέλεσμα..

Το χθεσινό νούμερο ήταν οκ ας πούμε, σήμερα όμως έκανα το πρωί ένα τεστ και αντί να είναι ακόμη πιο έντονο από την προηγούμενη φορά ήταν τόσο αχνό σαν το πρώτο μου.. τώρα εδώ δεν ξέρω αν φαίνεται αλλά το προχθεσινό μου τεστ στις 13 μέρες ήταν πιο έντονο από το σημερινό 

IMG_20231119_100946.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Μόλις γύρισα. Σε δύο ώρες περίπου θα έχω το αποτέλεσμα..

Το χθεσινό νούμερο ήταν οκ ας πούμε, σήμερα όμως έκανα το πρωί ένα τεστ και αντί να είναι ακόμη πιο έντονο από την προηγούμενη φορά ήταν τόσο αχνό σαν το πρώτο μου.. τώρα εδώ δεν ξέρω αν φαίνεται αλλά το προχθεσινό μου τεστ στις 13 μέρες ήταν πιο έντονο από το σημερινό 

IMG_20231119_100946.jpg

Στην φωτογραφία φαίνεται σαν το προχθεσινό... Τώρα βέβαια εσύ με το δικό σου μάτι φαίνεται καλύτερα αλλά εγώ δεν το βλέπω πιο αχνό ίσως ίδιο θα έλεγα... Κ αυτά τα τεστ δεν είναι να τα εμπιστευόμαστε πολύ κορίτσι μου.. η χοριακη σου χθες ήταν πιο πάνω η τιμή από την πρώτη... Ίσως προχωράει πιο αργά... Μην σε παίρνει από κάτω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Μόλις γύρισα. Σε δύο ώρες περίπου θα έχω το αποτέλεσμα..

Το χθεσινό νούμερο ήταν οκ ας πούμε, σήμερα όμως έκανα το πρωί ένα τεστ και αντί να είναι ακόμη πιο έντονο από την προηγούμενη φορά ήταν τόσο αχνό σαν το πρώτο μου.. τώρα εδώ δεν ξέρω αν φαίνεται αλλά το προχθεσινό μου τεστ στις 13 μέρες ήταν πιο έντονο από το σημερινό 

IMG_20231119_100946.jpg

Καλημέρα κορίτσι μου...μην αγχώνεσαι τόσο πολύ..

εδώ εμένα ρε συ με 738 στην τελευταία παλινδρομη κύηση και δεν ήταν πολύ σκουρη..και μάλιστα έλεγα...καλα πόσο θέλει πια για να είναι κατακκοκινη ;;;😋 άρα τζάμπα αγχώνεσαι με τα τεστ.. χοριακη και υπέρηχο πλέον να βλέπεις να πηγαίνουν καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου...μην αγχώνεσαι τόσο πολύ..

εδώ εμένα ρε συ με 738 στην τελευταία παλινδρομη κύηση και δεν ήταν πολύ σκουρη..και μάλιστα έλεγα...καλα πόσο θέλει πια για να είναι κατακκοκινη ;;;😋 άρα τζάμπα αγχώνεσαι με τα τεστ.. χοριακη και υπέρηχο πλέον να βλέπεις να πηγαίνουν καλά!!!

Ευχομαι να έχετε δίκιο κορίτσια μου.. η ώρα δεν περνάει με τίποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo @Demy93 αναμένουμε τεστακια!!!!!

@Demy93 αν δεν ξαναειχες τέτοια συμπτώματα πριν την περίοδο είναι μάλλον εγκυμοσύνης

Εγώ έκανα και εχθές και προχθές...και άλλη μία σήμερα επαφή και είμαστε κομπλέ!!!☺️☺️☺️ Ο πόνος κάτω αριστερά τελείωσε βέβαια..

Λέτε να μην χρειαστεί σήμερα επαφή εφόσον δεν πονάω;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Μόλις γύρισα. Σε δύο ώρες περίπου θα έχω το αποτέλεσμα..

Το χθεσινό νούμερο ήταν οκ ας πούμε, σήμερα όμως έκανα το πρωί ένα τεστ και αντί να είναι ακόμη πιο έντονο από την προηγούμενη φορά ήταν τόσο αχνό σαν το πρώτο μου.. τώρα εδώ δεν ξέρω αν φαίνεται αλλά το προχθεσινό μου τεστ στις 13 μέρες ήταν πιο έντονο από το σημερινό 

IMG_20231119_100946.jpg

Εύχομαι καλά αποτελέσματα κορίτσι μου.. να πάνε όλα καλά 🙏 🙏🙏 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Mpourmpoulo @Demy93 αναμένουμε τεστακια!!!!!

@Demy93 αν δεν ξαναειχες τέτοια συμπτώματα πριν την περίοδο είναι μάλλον εγκυμοσύνης

Εγώ έκανα και εχθές και προχθές...και άλλη μία σήμερα επαφή και είμαστε κομπλέ!!!☺️☺️☺️ Ο πόνος κάτω αριστερά τελείωσε βέβαια..

Λέτε να μην χρειαστεί σήμερα επαφή εφόσον δεν πονάω;;;;

Αν έχετε όρεξη να κανείς και σήμερα όσο πιο πολλές τόσο το καλύτερο.. 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Μόλις γύρισα. Σε δύο ώρες περίπου θα έχω το αποτέλεσμα..

Το χθεσινό νούμερο ήταν οκ ας πούμε, σήμερα όμως έκανα το πρωί ένα τεστ και αντί να είναι ακόμη πιο έντονο από την προηγούμενη φορά ήταν τόσο αχνό σαν το πρώτο μου.. τώρα εδώ δεν ξέρω αν φαίνεται αλλά το προχθεσινό μου τεστ στις 13 μέρες ήταν πιο έντονο από το σημερινό 

IMG_20231119_100946.jpg

Κορίτσι μου αρχικά ηρέμησε! Εμένα μου φαινετε σαν το προχθεσινό και όχι πιο άχνη η γραμμή ! Θα δεις που όλα θα είναι μια χαρα ! Περιμενουμε νέα σου! 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Μόλις γύρισα. Σε δύο ώρες περίπου θα έχω το αποτέλεσμα..

Το χθεσινό νούμερο ήταν οκ ας πούμε, σήμερα όμως έκανα το πρωί ένα τεστ και αντί να είναι ακόμη πιο έντονο από την προηγούμενη φορά ήταν τόσο αχνό σαν το πρώτο μου.. τώρα εδώ δεν ξέρω αν φαίνεται αλλά το προχθεσινό μου τεστ στις 13 μέρες ήταν πιο έντονο από το σημερινό 

IMG_20231119_100946.jpg

Κοριτσι μου καλημερα! Μη μου στεναχωριεσαι... σ εμενα η γραμμουλα φαινεται ιδια κ ισως λιγο πιο εντονη... σ' αυτα τα τεστ δε μπορεις ν βασιστεις νομιζω γ τη λεπτομερεια..

Ευχομαι κσλα αποτελεσματα κ γρηγορα να ξαναβρεις τη χαρα κ την αισιοδοξια σου!!💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Mpourmpoulo @Demy93 αναμένουμε τεστακια!!!!!

@Demy93 αν δεν ξαναειχες τέτοια συμπτώματα πριν την περίοδο είναι μάλλον εγκυμοσύνης

Εγώ έκανα και εχθές και προχθές...και άλλη μία σήμερα επαφή και είμαστε κομπλέ!!!☺️☺️☺️ Ο πόνος κάτω αριστερά τελείωσε βέβαια..

Λέτε να μην χρειαστεί σήμερα επαφή εφόσον δεν πονάω;;;;

Καλημερα Μαρινα!! Οι επαφες σας ειναι τελειες αλλα αμα σας βγει καντε κ σμρ μια!!😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Mpourmpoulo @Demy93 αναμένουμε τεστακια!!!!!

@Demy93 αν δεν ξαναειχες τέτοια συμπτώματα πριν την περίοδο είναι μάλλον εγκυμοσύνης

Εγώ έκανα και εχθές και προχθές...και άλλη μία σήμερα επαφή και είμαστε κομπλέ!!!☺️☺️☺️ Ο πόνος κάτω αριστερά τελείωσε βέβαια..

Λέτε να μην χρειαστεί σήμερα επαφή εφόσον δεν πονάω;;;;

Κορίτσι μου και σημερααααα επαφηηηηηηη οπωσδηποτεεε❤️ εμένα πάντως από ότι έχω διαπιστώσει είναι ότι πρώτα πονάω και μετά κάνω ωορρηξια ! Δλδ πονάω μια μέρα πριν το θετικο τεστ ωορρηξιας, την ημέρα του θετικου και την επόμενη μέρα και κάνω ωορρηξια δυο μέρες μετά το θετικο όποτε προηγείται ο πόνος και μετά κάνω ωορρηξια ! Οπωσδήποτε κάνε και σήμερα μια επαφουλα🙏🙏🙏🙏🙏 καληηηηη επιτυχιααααααα❤️

Εγώ έκανα τεστ και είναι ολόλευκο😲 σήμερα είμαι 14η μέρα από το θετικο ωορρηξιας και 12η μέρα από την υποτιθέμενη ωορρηξια! Τα τεστ που κάνω είναι από hometest! Το στήθος μου ποναει ακόμη φουλ όποτε αύριο δεν θα έρθει η ακατανομαστη γτ συνήθως σταματάει να ποναει το στήθος μια μέρα πριν αδιαθετησω ! Τρίτη ή βαριά Τετάρτη θα αδιαθετησω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις ήρθε το αποτέλεσμα. Είναι 22.33

Στο χθεσινό ήταν 22.18 αλλά σε άλλο εργαστήριο.

Τώρα ήρθε η ώρα να ηρεμήσω κ να ησυχάσω . Δεν έπρεπε να κάνω τεστ σήμερα. Πάντως επειδή δεν φαίνεται στην φωτογραφία δεν έχει καμία σχέση το σημερινό με το προχθεσινό. Τι αυτό αγχώθηκα τόσο πολύ.. τέλος πάντων πάω να ξαπλώσω να διαβάσω λιγάκι κ να χαλαρώσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...