Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νοέμβρη μήνα βροχερέ, καλώς μας ήρθες με χαρά ... γέμισε τις κοιλίτσες μας όμορφα, γλυκά μωρά!!🤰🏼🩷


dimand

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Girly είπε:

Χαχαχαχχαχα σίγουρα θα πρέπει να βρω έναν τρόπο απεξάρτησης τώρα από τα τεστ! Χαχαχαχαχα ευχαριστώ τοοοσο πολυυυυυ!!!

@Elk  ευχαριστώ τοοοσο μα τόσο πολυυυυυυυυυ!! Αχ έχω τρελλαθει. Αχ λες να φανεί εκεί?? Τώρα που το είδα αυτό από τη μια φοβάμαι μήπως είναι εξάτμισης ή λάθος και τώρα ενώ ήθελα να κάνω 100 τεστ τη μέρα ,τώρα φοβάμαι να κάνω άλλο! 

Δεν είναι εξατμίσεις κορίτσι μου είναι ροζ η γραμμή.. αφού μέχρι και ο αντρας μου την είδε που έχει και αχρωματοψία  🥰😂θα δεις μόλις το δουν και τα αλλά κορίτσια αυτό θα σου πουν.. 

χαχαχα κανε να το χαρεις κανένα πολλά τεστ να βγάλεις το άχτι σου καλε 😂💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Η πρώτη φωτό είναι χωρίς επεξεργασία. Οι επόμενες δύο είναι με επεξεργασία. 

IMG_20231116_085332.jpg

Screenshot_2023-11-16-09-02-31-889_kada.negativeimage.InvertImage.jpg

IMG_20231116_090325.jpg

Ναιιιιι το βλέπω κ εγωωω!! Μια παχιά γραμμή που είναι και ροζ!!! Στην πρώτη ειδικά φαίνεται!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Χαίρομαι παρά παρά πολύ για σεναααα!!! 😍😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Η πρώτη φωτό είναι χωρίς επεξεργασία. Οι επόμενες δύο είναι με επεξεργασία. 

IMG_20231116_085332.jpg

Screenshot_2023-11-16-09-02-31-889_kada.negativeimage.InvertImage.jpg

IMG_20231116_090325.jpg

Καλημέραααααα!!!!!ναι φαίνεται!!!!για πες μας πόσες ημέρες μετά την ωορρηξία είσαι;;;;;; για να ξέρουμε πότε ανεβαίνει η ορμόνη 😃😃😃 με το καλοοοοοοοο!!!!λοιπόν μια μια που κάνουμε από κάτι σαν βοήθημα πιάνουμε.....πάμε λοιπόν η επόμενη είναι η @Mpourmpoulo που θα κάνει σπερματεγχυση...

Και φυσικά από το κορίτσι μας περιμένουμε...την @cat12 

...

Εγώ θα κάνω σαλπιγγογραφια Δεκεμβριο..άρα βλέπω έως αρχές Γενάρη να γκαστρωνομαστε όλες 😅😅😅😅 παμεεεεεεεε!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κοριτσια μου! Μόλις παρέλαβα τις εξετάσεις ουρων και τελικά βρέθηκε μικρόβιο🙁 του συντρόφου ήταν καθαρές ! Έστειλα στο γιατρό και μου είπε να παρω στο ιατρειο το απόγευμα για να μου δώσει αντιβίωση ! Καναμε και τις εξετάσεις που χρειάζονται για την σπερματεγχυνση και γενική αίματος και πληρώσαμε τα μαλιοκεφαλα μας πρωί πρωί (300€)🫨 

Τι αγχώνεσαι;;;;μια αντιβίωση θα πάρεις και θα είσαι περδικι και μετάαααα σπερματεγχυση και θα γίνει το θαύμα όπως το κορίτσι μας...η @Girly!!!!😘😘😘😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέραααααα!!!!!ναι φαίνεται!!!!για πες μας πόσες ημέρες μετά την ωορρηξία είσαι;;;;;; για να ξέρουμε πότε ανεβαίνει η ορμόνη 😃😃😃 με το καλοοοοοοοο!!!!λοιπόν μια μια που κάνουμε από κάτι σαν βοήθημα πιάνουμε.....πάμε λοιπόν η επόμενη είναι η @Mpourmpoulo που θα κάνει σπερματεγχυση...

Και φυσικά από το κορίτσι μας περιμένουμε...την @cat12 

...

Εγώ θα κάνω σαλπιγγογραφια Δεκεμβριο..άρα βλέπω έως αρχές Γενάρη να γκαστρωνομαστε όλες 😅😅😅😅 παμεεεεεεεε!!!!!!!!

Μαρινάκι καλημέρα...σε ποιό κέντρο θα πάς για σαλπιγγογραφία? ήταν να κάνω και εγώ αυτό το μήνα αλλά δεν θα προλάβω γιατί οι γόνιμές μου ξεκινούν τρίτη και μπορώ μόνο τη δευτέρα να πάω..δεν είχε ραντεβού...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/11/2023 at 8:00 ΠΜ, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου... Από χθες είμαι χάλια κλαίω συνέχεια.. με πήρε ο γιατρός κ μου είπε ότι επειδή πέφτουν γιορτές θα αργήσουμε κ άλλον μήνα οπότε θα πάει Φεβρουάριο... Όταν την ρώτησα πώς γίνεται από τα 10-12 να μείνουν 2 μου είπε ότι δεν έχω καλή ποιότητα ωαρίων. Με κατέστρεψε ψυχολογικά... Ο ίδιος κ άλλοι πόσοι γιατροί μου έλεγαν από τις εξετάσεις μου ότι είμαι πάρα πολύ καλά κ να κάνω εξωσωματική τώρα να έχω ποσότητα ωαρίων. Κ τώρα ξαφνικά μου λένε ότι έχω πρόβλημα κ μου είπε να κάνω κ δεύτερη διέγερση... Αρχίζω κ σκέφτομαι διάφορα ότι το κάνουν σύστημα για να πληρώνουμε κ άλλα η όντως έχω πρόβλημα. Γιατί όμως όλοι οι γιατροί πριν μου έλεγαν να προσπαθώ φυσιολογικά γιατί είναι όλα καλά κ θα μείνω σύντομα έγκυος? Δεν ξέρω τι να πιστέψω πια.. κ ο ενδοκρινολόγος μου τα είδε όλα τέλεια εκτός από τον θυροειδή... Κορίτσια δεν αντέχω άλλο δεν ξέρω τι να σκεφτώ... 

Σαν καμμένη απ το γάλα φυσάω και το γιαούρτι. 

Για εμενα προσωπικά ΑΛΛΑΞΕ γιατρό. Να ξέρεις ότι ο γιατρός σου πρέπει να σου εμπνεύει εμπιστοσύνη.  Αν ξεκινάς έτσι τότε η ψυχολογία σου θα είναι χάλια.  

Προσωπικά αν και τα κατάφερα φυσιολογικά θεωρώ ότι τα λόγια του κ. Ταρλατζη ήταν πολύ σωστά και μου δώσανε δύναμη.. ευγενικά μου ζήτησε να χάσω 5κιλα (παραπάνω έπρεπε) και στο τέλος μου έπιασε τον ώμο και μου είπε θα τα καταφέρεις, θα τα καταφέρουμε μη φοβάσαι τίποτα. Δεν ξες ποσο με ειχε ανεβασει όλο αυτό στο 2 μηνο είχα  πιάσει τον Μάριο. 

Έχεις δύο έμβρυα γτ δεν κάνεις εμβρυομεταφορα;  γιατί προδικαζουμε αυτά τα 2; ανέκαθεν 2 είχα και συγκεκριμένα την πρώτη φορά έκανα με 2 ημερών εμβρυομεταφορα και έπιασα δίδυμα.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια δεν το πιστεύω..τρέμουν τα χέρια μου....είναι αλήθεια? Πείτε μου το βλέπετε??? Παλεύω εδώ και ώρα να στείλω μνμ και πέφτει το κινητό μου από τα χέρια...το βλέπετε η το βλέπω μόνο εγώ??

 

IMG_20231116_085339.jpg

Συγχαρητήριαααααααα! Την βλέπω και εγώωωω

Είδες, έγινε ο θαύμα. Μια όμορφη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι κοορίτσι μου. 🙏

Ο γιό σου φέτος τα Χριστούγεννα θα πάρει το καλύτερο δώρο, ένα αδερφάκι 👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια δεν το πιστεύω..τρέμουν τα χέρια μου....είναι αλήθεια? Πείτε μου το βλέπετε??? Παλεύω εδώ και ώρα να στείλω μνμ και πέφτει το κινητό μου από τα χέρια...το βλέπετε η το βλέπω μόνο εγώ??

 

IMG_20231116_085339.jpg

Ααααααααααααα👶🏻👶🏻👶🏻👶🏻👶🏻👶🏻 ναιιιιιιιι ρε φιλεεεεεε ναιιιιιιιιιιιιιιιι❤️❤️❤️❤️ ήμουν σιγουρη λες και είχα μιλήσει με το θεοοοοοοοοοοο🙏🙏🙏 ναιιιιι ναιιιιι ναιιιιιι❤️❤️❤️❤️ ηρθεεεεεεεεεεεεεε το 🎄💝🎁 συγχαρητήρια κοριτσάκι μουυυυυυυυυ🥰🥰🥰🥰🥳🥳🥳🥳🥳 παχιά παχιά η γραμμουλααααα🥰🥰🥰🥰 μέχρι το Σάββατο τρέλανε μας στα τεστ🫠🫠🫠 πρωί μεσημερι βραδυυυυυυυυυυυ🐣🐣🐣🐣🐣 τρελενομαιιιιιιιι❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Τι αγχώνεσαι;;;;μια αντιβίωση θα πάρεις και θα είσαι περδικι και μετάαααα σπερματεγχυση και θα γίνει το θαύμα όπως το κορίτσι μας...η @Girly!!!!😘😘😘😛

Μακαριιιιι❤️❤️❤️ ελπιζω να μην επηρεάζει η αντιβίωση τα χάπια διέγερσης που θα παρω αυτό σκέφτομαι γαμωτοοοο! Το απόγευμα θα παρω τον γιατρό να μου δώσει αντιβίωση και θα τον ρωτήσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Ωχ περαστικα κορίτσι μου θα πάρεις αντιβίωση και θα φύγει δεν είναι τίποτα μην ξεχάσεις να πάρεις και προβιοτικά από το φαρμακείο για να μην πάθεις καμία κολπίτιδα από την αντιβίωση ή αλλιώς να τρως κάθε μέρα πρόβειο γιαούρτι 😊

300 ευρώ ;;;; Τόσα πολλά ;;; Πωπω ! 😕

Ναι ναι θα παρω και προβιοτικά εννοειται ! Μην έχω κιαλλα μετά 🙄 αστααααα μας ήρθε ντουβουρτζας 😳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια δεν το πιστεύω..τρέμουν τα χέρια μου....είναι αλήθεια? Πείτε μου το βλέπετε??? Παλεύω εδώ και ώρα να στείλω μνμ και πέφτει το κινητό μου από τα χέρια...το βλέπετε η το βλέπω μόνο εγώ??

 

IMG_20231116_085339.jpg

Ναιιιιιι ! Ειδες ? Στο ειπα! Σιγουρα εισαι εγκυος ❤️❤️ Ευχομαι να πανε ολα κατ ευχην! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Η πρώτη φωτό είναι χωρίς επεξεργασία. Οι επόμενες δύο είναι με επεξεργασία. 

IMG_20231116_085332.jpg

Screenshot_2023-11-16-09-02-31-889_kada.negativeimage.InvertImage.jpg

IMG_20231116_090325.jpg

φαίνεται η γραμμή χωρίς καν να την επεξεργαστείς!!! Κορίτσι μουυυυυυυυ αυτό είναι θετικοοοοοο🥳🥳🥳🥳🥳🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέραααααα!!!!!ναι φαίνεται!!!!για πες μας πόσες ημέρες μετά την ωορρηξία είσαι;;;;;; για να ξέρουμε πότε ανεβαίνει η ορμόνη 😃😃😃 με το καλοοοοοοοο!!!!λοιπόν μια μια που κάνουμε από κάτι σαν βοήθημα πιάνουμε.....πάμε λοιπόν η επόμενη είναι η @Mpourmpoulo που θα κάνει σπερματεγχυση...

Και φυσικά από το κορίτσι μας περιμένουμε...την @cat12 

...

Εγώ θα κάνω σαλπιγγογραφια Δεκεμβριο..άρα βλέπω έως αρχές Γενάρη να γκαστρωνομαστε όλες 😅😅😅😅 παμεεεεεεεε!!!!!!!!

Εγώ με βλέπω για Φεβρουάριο αλλά με το νέο έτος όλες μας θα δούμε το θετικό μας τεστακι!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Σαν καμμένη απ το γάλα φυσάω και το γιαούρτι. 

Για εμενα προσωπικά ΑΛΛΑΞΕ γιατρό. Να ξέρεις ότι ο γιατρός σου πρέπει να σου εμπνεύει εμπιστοσύνη.  Αν ξεκινάς έτσι τότε η ψυχολογία σου θα είναι χάλια.  

Προσωπικά αν και τα κατάφερα φυσιολογικά θεωρώ ότι τα λόγια του κ. Ταρλατζη ήταν πολύ σωστά και μου δώσανε δύναμη.. ευγενικά μου ζήτησε να χάσω 5κιλα (παραπάνω έπρεπε) και στο τέλος μου έπιασε τον ώμο και μου είπε θα τα καταφέρεις, θα τα καταφέρουμε μη φοβάσαι τίποτα. Δεν ξες ποσο με ειχε ανεβασει όλο αυτό στο 2 μηνο είχα  πιάσει τον Μάριο. 

Έχεις δύο έμβρυα γτ δεν κάνεις εμβρυομεταφορα;  γιατί προδικαζουμε αυτά τα 2; ανέκαθεν 2 είχα και συγκεκριμένα την πρώτη φορά έκανα με 2 ημερών εμβρυομεταφορα και έπιασα δίδυμα.  

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Το έχει η μοίρα μου με τους γιατρούς να είναι λίγο πιο ψυχροί η αδιάφοροι... Φαντάσου η γυναίκα του είναι μαία κ μόνο με εκείνη μιλάω συνέχεια... Με αυτόν δεν έχει τύχει να μιλήσω. Εκείνη με κατεύθυνε για τα πάντα. Κ το ότι δεν έχω καλή ποιότητα ωαρίων κ να κάνω κ δεύτερη διεργεση εκείνη μου το είπε.. αλλά προφανώς μιλάει με τον γιατρό από ότι φαίνεται... Ξέρει πάρα πολλά γενικά. Είναι πολύ γλυκιά κ με βοήθησε.. αλλά με αποτελείωσε στο τελευταίο μας τηλέφωνο 😅... Θα προχωρήσω κανονικά... Εγώ ξαφνικά τα είδα όλα βουνό όταν μου είπε ότι δεν έχω καλή ποιότητα ενώ πριν μου έλεγε ότι όλα καλά είναι στις εξετάσεις μου... Μετά την ενδοκρινολόγο λίγο συνήλθαν που μου είπε κ εκείνη ότι είναι όλα οκ κ αν θέλω συνεχίζω προσπάθειες φυσιολογικά... Μακάρι να είναι κ εμένα τα τυχερά μου🥰🥰🥰 τα δύο εμβρυακια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέραααααα!!!!!ναι φαίνεται!!!!για πες μας πόσες ημέρες μετά την ωορρηξία είσαι;;;;;; για να ξέρουμε πότε ανεβαίνει η ορμόνη 😃😃😃 με το καλοοοοοοοο!!!!λοιπόν μια μια που κάνουμε από κάτι σαν βοήθημα πιάνουμε.....πάμε λοιπόν η επόμενη είναι η @Mpourmpoulo που θα κάνει σπερματεγχυση...

Και φυσικά από το κορίτσι μας περιμένουμε...την @cat12 

...

Εγώ θα κάνω σαλπιγγογραφια Δεκεμβριο..άρα βλέπω έως αρχές Γενάρη να γκαστρωνομαστε όλες 😅😅😅😅 παμεεεεεεεε!!!!!!!!

Κοντοζυγώνει ο δεκεμβριοσσς❤️ αντεεεε να συνεχίζουν τα θετικα τεστακιααα στο θεματάκι μας❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ τοοοοοσο μα τόσο μα τοσο πολύ για τις ευχές!!!! Πραγματικά είστε ένα ανέλπιστο στήριγμα όλον αυτόν καιρό. Είστε όλες υπέροχες. Μόλις γύρισα σπίτι. Πήγα και έκανα χοριακη γιατί πραγματικά το κοιτάζω και δεν τολμώ να το πιστέψω. Πιστεύω πως είναι σαν την άλλη φορά που ήταν εξάτμισης μάλλον και είχα μπερδευτεί τόσο πολύ. Τους ζήτησα τους παρακάλεσα να την βγάλουν όσο πιο σύντομα γίνεται. Μου είπαν σε 3 ώρες και θα προσπαθήσουν νωριτερα. Ελπίζω να είναι έστω διψήφιο το νούμερο μου και να είναι όντως εγκυμοσύνη! Αν ήταν κάποια άλλη τώρα που τα έγραφε θα έλεγα καλεεε πίστεψε τοοοο!! Αλλά να που όταν έρχεται η σειρά σου δεν τολμάς να το πιστέψεις!! Σήμερα είμαι 12η μέρα μετά την σπερματεγχυση και την ωορρηξία μου. Η γραμμή είναι τόσο άχνη που αλήθεια εύχομαι να μη κάνουμε λάθος. Περιμένω να πάρω τα αποτελέσματα για να πάρω στη δουλειά και να πω ότι είμαι άρρωστη. Σήμερα θα καθόμουν υπερωρία και το πρόγραμμα με ενημέρωσαν από χθες θα είχε μπόλικο φόρτωμα...οπότε όσο νωρίτερα το μάθω τόσο καλύτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και τι μέρα @Girly  στα λεγαμεεεε στα λεγαμεεεε εεε??? Τώρα τι έχεις να πεις?? Αχ και να έβλεπα το πρόσωπο σου τωρααα αααχ!! Και φυσικά την βλέπουμε την γραμμή αφού είναι χοντρή και ροζ και δεν χρειαζόταν καν να την κάνεις επεξεργασία μιας και φαίνεται πιο καλά στην κανονική φωτό!! Άντε τρέχα για χορική να στήσουμε 3ημερο γλέντι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια και τι μέρα @Girly  στα λεγαμεεεε στα λεγαμεεεε εεε??? Τώρα τι έχεις να πεις?? Αχ και να έβλεπα το πρόσωπο σου τωρααα αααχ!! Και φυσικά την βλέπουμε την γραμμή αφού είναι χοντρή και ροζ και δεν χρειαζόταν καν να την κάνεις επεξεργασία μιας και φαίνεται πιο καλά στην κανονική φωτό!! Άντε τρέχα για χορική να στήσουμε 3ημερο γλέντι 

Κορίτσια δεν το πιστεύω ωωω δειτεεεεεε

Screenshot_2023-11-16-10-57-53-980-edit_com.android.chrome.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια δεν το πιστεύω ωωω δειτεεεεεε

Screenshot_2023-11-16-10-57-53-980-edit_com.android.chrome.jpg

🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🎁🎁🎁🎁🎁💝💝💝💝💝💝💝🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣👶🏻👶🏻👶🏻👶🏻👶🏻👶🏻👶🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια δεν το πιστεύω ωωω δειτεεεεεε

Screenshot_2023-11-16-10-57-53-980-edit_com.android.chrome.jpg

🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥰🥰🥰♥️♥️🥰♥️🥰♥️🥰👏👏👏👏👏🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🫘🫘🫘🫘🤰🤰🤰🫘🫘🫘🫘🫘🤰🤰🤰🫘🫘🫘🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια δεν το πιστεύω ωωω δειτεεεεεε

Screenshot_2023-11-16-10-57-53-980-edit_com.android.chrome.jpg

Κατάλαβες τώρα γιατί δεν φαινόταν χθες και προχθές?? Ναιιιιι επιτέλους!!! Ναιιιιι τελικά ο γιατρός σου είναι γουρλης!!! 🥳🥳🥳

Αααααχ απίστευτο μου φαίνεται επιτέλους επιτέλους 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια δεν το πιστεύω ωωω δειτεεεεεε

Screenshot_2023-11-16-10-57-53-980-edit_com.android.chrome.jpg

Πίστεψε το επιτέλους 🧡💙🧡💙🧡💙

Ε ε έρχεται 😁😁😁😁😁😁..Συγχαρητήρια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια δεν το πιστεύω ωωω δειτεεεεεε

Screenshot_2023-11-16-10-57-53-980-edit_com.android.chrome.jpg

Συγχαρητήρια κοπέλα μου ❤️❤️❤️ μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι,κοίτα να απολαύσεις αυτό το ταξίδι 🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια δεν το πιστεύω ωωω δειτεεεεεε

Screenshot_2023-11-16-10-57-53-980-edit_com.android.chrome.jpg

Μπραβο κοριτσι μου! Πιστεψε τοοοοοοοοοοοοοο!!!! Συγχαρητηρια ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🎁🎁🎁🎁🎁💝💝💝💝💝💝💝🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣👶🏻👶🏻👶🏻👶🏻👶🏻👶🏻👶🏻

Σειρά σου τώρα μαντάμ 🥰🥰♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...