Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νοέμβρη μήνα βροχερέ, καλώς μας ήρθες με χαρά ... γέμισε τις κοιλίτσες μας όμορφα, γλυκά μωρά!!🤰🏼🩷


dimand

Recommended Posts

στις πριν 51 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

IMG_20231115_192913.thumb.jpg.b2c7c39fdb074f3c37c2aa728a96104b.jpg

Εντάξει αρνητική.... προχωράμε....

Προφανώς η αναγουλα είναι από το άγχος μου...περνάμε ένα θέμα υγείας με τον μπαμπά μου σοβαρό και αγχώθηκα φουλ και φαίνεται μου βγήκε έτσι....

Μαρινα μου περαστικα στο μπαμπα σου κ ευχομαι συντομα να ειναι καλα κ σιδερενιος...🙏 να εισαι δυνατη κ να του δινεις δυναμη... η ψυχολογια ειναι το παν σε ολες τις ασθενειες.

Ευχομαι ολα να ερθουν καλα κ σε λιγο καιρο ολη αυτη η περιπετεια ν ειναι μια κακη αναμνηση.. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Γόνιμες πλησιάζω....την άλλη εβδομάδα είναι οι γόνιμες...

Ααα ειμαστε σχεδόν μαζι..εγω την άλλη βδομαδα ξεκινάω τα τεστ ωορρηξιας άντε καλή επιτυχία να έχουμε 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/11/2023 at 12:51 ΠΜ, ο/η terry1986 είπε:

@Antonia2 λογικα εμένα θυμαται η @singing in the rain.. με ειχαν εξυπηρετήσει απο το μικροβιολογικο της γειτονιάς μου και μου ειχαν βάλει τις τιμες που τους ζητησα.. επιπλεον πειραξαμε κ την ημερομηνια σε προγενεστερη ετσι ωστα να μην περιμενουμε τους 2 μηνες.. ειχαμε θεμα με το σπερμα οποτε το δευτερο π καναμε σε αλλο διαγνωστικό το αφησαμε οπως βγηκε δεν χρειάστηκε να ζητησω κατι.. και ο λογος π το πειραξαμε το πρωτο ειναι γτ ειχε βγει λιγο καλυτερο απο το δευτερο..

Ζητα συμβουλη απο τον γιατρο σου ή τις μαιες αν θα εχεις θεμα με την επιτροπη με αυτα τα νουμερα (εχουν εμπειρια σε αυτα τα θεματα συνηθως)!

Οποτε καλη αρχη γλυκια μου @Antonia2 και με το καλο να παρεις την απάντηση της επιτροπής την Δευτερα @singing in the rain! Ωστοσο λογικα τον εχεις χασει τον κυκλο αλλα μην απογοητευεσαι! Τοσο αγωνα κανουμε! Ενας μηνας δε θα κανει τη διαφορα (το λεω να το ακουσω κ εγω γτ τελικα θα ξεκινησω τον ιανουαριο διεγερση με προτροπη τ ανδρολογου). Πιο πολυ θα σε αγχωνε να προλαβεις να τα κανεις ολα σε μια μερα για να ξεκινησεις (υπερηχο, ισως αιματολογικες, να πας φαρμακειο εοπυυ να παρεις τις ενεσεις) ❤️

Κορίτσια μου κι ο΄μως πρόλαβα!! Με εξυπηρετήσανε ο γιατρός μου και η μαία στο πι και φι και χωρίς να τρέξω η αγχωθώ!! Τι καλοί!! 😁😁😍😍😍 Ξεκίνησα τις ενέσεις τις gonal! Είμαι καλά μέχρι στιγμής εκτός από λίγο πρήξιμο και πολύ σποραδικά πονάκια! Μου είπανε όχι τσιγάρο, αλκοόλ και καφέ! Καλά τίποτα από αυτά δεν έκανα ούτως ή άλλως! Αλλά μου είπανε και όχι γυμναστήριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Κορίτσια μου κι ο΄μως πρόλαβα!! Με εξυπηρετήσανε ο γιατρός μου και η μαία στο πι και φι και χωρίς να τρέξω η αγχωθώ!! Τι καλοί!! 😁😁😍😍😍 Ξεκίνησα τις ενέσεις τις gonal! Είμαι καλά μέχρι στιγμής εκτός από λίγο πρήξιμο και πολύ σποραδικά πονάκια! Μου είπανε όχι τσιγάρο, αλκοόλ και καφέ! Καλά τίποτα από αυτά δεν έκανα ούτως ή άλλως! Αλλά μου είπανε και όχι γυμναστήριο! @cat12 ΄φαντάζεσαι να προχωρήσουμε μαζί??😁😍

Μπράβο !!! Είδες μια χαρά όλα δηλαδή 🥰

αντε καλή επιτυχία κορίτσι μου όλα να κανε καλά εύχομαι 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου... Από χθες είμαι χάλια κλαίω συνέχεια.. με πήρε ο γιατρός κ μου είπε ότι επειδή πέφτουν γιορτές θα αργήσουμε κ άλλον μήνα οπότε θα πάει Φεβρουάριο... Όταν την ρώτησα πώς γίνεται από τα 10-12 να μείνουν 2 μου είπε ότι δεν έχω καλή ποιότητα ωαρίων. Με κατέστρεψε ψυχολογικά... Ο ίδιος κ άλλοι πόσοι γιατροί μου έλεγαν από τις εξετάσεις μου ότι είμαι πάρα πολύ καλά κ να κάνω εξωσωματική τώρα να έχω ποσότητα ωαρίων. Κ τώρα ξαφνικά μου λένε ότι έχω πρόβλημα κ μου είπε να κάνω κ δεύτερη διέγερση... Αρχίζω κ σκέφτομαι διάφορα ότι το κάνουν σύστημα για να πληρώνουμε κ άλλα η όντως έχω πρόβλημα. Γιατί όμως όλοι οι γιατροί πριν μου έλεγαν να προσπαθώ φυσιολογικά γιατί είναι όλα καλά κ θα μείνω σύντομα έγκυος? Δεν ξέρω τι να πιστέψω πια.. κ ο ενδοκρινολόγος μου τα είδε όλα τέλεια εκτός από τον θυροειδή... Κορίτσια δεν αντέχω άλλο δεν ξέρω τι να σκεφτώ... 

Κορίτσι μου τώρα είδα το μήνυμά σου.. συγνώμη μετά την τρίτη περίοδο δηλαδή σου είπε να γίνει?

Αχ σε παρακαλώ μη στενοχωριέσαι!! πιστεύω πριν σκεφτείς το οτιδήποτε να πάρεις τώρα μια δεύτερη γνώμη.. τώρα μετά την προσπάθειά σου ο δεύτερος γιατρός θα μπορεί να βγάλει συμπεράσματα..

μπορεί να έτυχε σε αυτόν τον κύκλο, μπορεί να χρειαζόσουν άλλο καλύτερο πρωτόκολλο για να είναι πιο ποιοτικά τα ωάρια, μπορεί το οτιδήποτε.. α μπορεί κι ο ίδιος ο γιατρός ή το εργαστήριο να κάνανε κάποιον λάθος χειρισμό..

αλλά αφού αυτά τα ωάρια τα δύο είναι άριστα γιατί να μη δοκιμάσετε πρώτα με αυτά μια μεταφορά και αν ω μη γένοιτο δεν πετύχει να κάνετε μετά ξανά συλλογή? άλλες κοπέλες εδώ μέσα έχω δει έχουν πετύχει έτσι, με δύο ωάρια! αφού οι εξετάσεις σου είναι άριστες, και είσαι ακόμη μόνο 37, δε σε πήρανε και τα χρόνια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια εκανα ένα τεστ ξανα χθες να δω πως παει η γραμμή, πιο έντονη φαίνεται. Παρόλα αυτά δεν ηρεμώ 😁 σήμερα ξεκινησαν πιο έντονοι πόνοι περιόδου μεσα στη μέρα και κατι εξάψεις. Το στήθος πολύ λίγο, φουσκώνει αργά και βασανίστηκα. Τίποτα άλλο...

IMG_20231115_162151.jpg

Κορίτσι μου μπράβο!!! Εύχομαι να κυλήσουν όλα πολύ όμορφα!! 🤩🤩🤩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου χίλια συγνώμη από το πρωί έτρεχα με την δουλειά κ μετά πήγα στον γιατρό κ σε κάτι άλλες δουλειές κ μόλις έκατσα να ηρεμήσω λίγο... Πραγματικά έχω συγκινηθεί με όλα σας τα μηνύματα ήθελα να ξεκινήσω να γράφω στην καθεμία σας αλλά θα σας ευχαριστήσω όλες σας εδώ γιατί με αγκαλιάσατε κ με ηρεμήσατε με τα γλυκά σας μηνύματα... Είστε όλες υπέροχες κ πραγματικά όλες σας εδώ με καταλαβαίνετε όσο κανένας άλλος... Θα συνεχίσω κανονικά με αυτόν τον γιατρό αφού ξεκινήσαμε κ από ότι φαίνεται από εμπειρίες σας είναι κ θέμα τύχης να πετύχουμε ποιοτικά ωάρια σε κάθε κύκλο... Δεύτερη εξωσωματική αν χρειαστεί που ελπίζω όχι θα πάω κ σε άλλον γιατρό για δεύτερη γνώμη... Η ενδοκρινολόγος ήταν πολύ καλή μου μίλησε κ σαν άνθρωπος κ σαν γιατρός.. της έδειξα παλιές κ καινούριες εξετάσεις κ μου είπε ότι γνώμη της είναι να προσπαθήσω φυσιολογικά αν δεν πετύχει η έμβρυομεταφορά γιατί έχω πάρα πολύ καλές εξετάσεις πέρα από τον θυροειδή που πρέπει να τον φτιάξουμε... Τα είδε όλα γενικά πολύ καλά κ μου μίλησε αρκετά κ για τις εξετάσεις μου κ να έχω υπομονή ότι θα έρθει κάποια στιγμή κ ότι είμαι μικρή(37😜 αλλά οκ)κ γενικά είναι όλα καλά για να αγχώνομαι από τώρα εφόσον δεν έχω πρόβλημα... Μου πρότεινε βιταμίνες για την περίοδο μου που δεν έχω ακόμη νορμάλ τις ινοφερτ κ ότι θα με βοηθήσει να φτιάξει κ ο κύκλος μου. Γύρισα πολύ ήρεμη κ μετά τα μηνύματα σας ακόμα πιο θετική ότι όλα θα πάνε καλά. ( Καλά παίζει να φάω καμία φλασια πάλι αργότερα κ να πεσω αλλά με ξέρετε κορίτσια πλέον 😁)  συγνώμη για το τεράστιο μήνυμα!!! Σας ανταποδίδω την αγάπη που μου δείξατε για άλλη μια φορά όλες σας!!! Θα μας έρθει το θετικό που θα πάει!!! Έχουμε τα σκαμπανεβάσματα μας αλλά η παρέα μας εδώ ειναι για τα πάντα γιατί όλες μας έχουμε περάσει αναποδιες κ χαρές κ όλα!!! ♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Κορίτσια μου κι ο΄μως πρόλαβα!! Με εξυπηρετήσανε ο γιατρός μου και η μαία στο πι και φι και χωρίς να τρέξω η αγχωθώ!! Τι καλοί!! 😁😁😍😍😍 Ξεκίνησα τις ενέσεις τις gonal! Είμαι καλά μέχρι στιγμής εκτός από λίγο πρήξιμο και πολύ σποραδικά πονάκια! Μου είπανε όχι τσιγάρο, αλκοόλ και καφέ! Καλά τίποτα από αυτά δεν έκανα ούτως ή άλλως! Αλλά μου είπανε και όχι γυμναστήριο! @cat12 ΄φαντάζεσαι να προχωρήσουμε μαζί??😁😍

Πιθανότατα κορίτσι μου ναι να είμαστε μαζί 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Κορίτσια μου κι ο΄μως πρόλαβα!! Με εξυπηρετήσανε ο γιατρός μου και η μαία στο πι και φι και χωρίς να τρέξω η αγχωθώ!! Τι καλοί!! 😁😁😍😍😍 Ξεκίνησα τις ενέσεις τις gonal! Είμαι καλά μέχρι στιγμής εκτός από λίγο πρήξιμο και πολύ σποραδικά πονάκια! Μου είπανε όχι τσιγάρο, αλκοόλ και καφέ! Καλά τίποτα από αυτά δεν έκανα ούτως ή άλλως! Αλλά μου είπανε και όχι γυμναστήριο!

Καλη αρχή κορίτσι μου!!! Όλα να πάμε καλά 🙏🏻♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου χίλια συγνώμη από το πρωί έτρεχα με την δουλειά κ μετά πήγα στον γιατρό κ σε κάτι άλλες δουλειές κ μόλις έκατσα να ηρεμήσω λίγο... Πραγματικά έχω συγκινηθεί με όλα σας τα μηνύματα ήθελα να ξεκινήσω να γράφω στην καθεμία σας αλλά θα σας ευχαριστήσω όλες σας εδώ γιατί με αγκαλιάσατε κ με ηρεμήσατε με τα γλυκά σας μηνύματα... Είστε όλες υπέροχες κ πραγματικά όλες σας εδώ με καταλαβαίνετε όσο κανένας άλλος... Θα συνεχίσω κανονικά με αυτόν τον γιατρό αφού ξεκινήσαμε κ από ότι φαίνεται από εμπειρίες σας είναι κ θέμα τύχης να πετύχουμε ποιοτικά ωάρια σε κάθε κύκλο... Δεύτερη εξωσωματική αν χρειαστεί που ελπίζω όχι θα πάω κ σε άλλον γιατρό για δεύτερη γνώμη... Η ενδοκρινολόγος ήταν πολύ καλή μου μίλησε κ σαν άνθρωπος κ σαν γιατρός.. της έδειξα παλιές κ καινούριες εξετάσεις κ μου είπε ότι γνώμη της είναι να προσπαθήσω φυσιολογικά αν δεν πετύχει η έμβρυομεταφορά γιατί έχω πάρα πολύ καλές εξετάσεις πέρα από τον θυροειδή που πρέπει να τον φτιάξουμε... Τα είδε όλα γενικά πολύ καλά κ μου μίλησε αρκετά κ για τις εξετάσεις μου κ να έχω υπομονή ότι θα έρθει κάποια στιγμή κ ότι είμαι μικρή(37😜 αλλά οκ)κ γενικά είναι όλα καλά για να αγχώνομαι από τώρα εφόσον δεν έχω πρόβλημα... Μου πρότεινε βιταμίνες για την περίοδο μου που δεν έχω ακόμη νορμάλ τις ινοφερτ κ ότι θα με βοηθήσει να φτιάξει κ ο κύκλος μου. Γύρισα πολύ ήρεμη κ μετά τα μηνύματα σας ακόμα πιο θετική ότι όλα θα πάνε καλά. ( Καλά παίζει να φάω καμία φλασια πάλι αργότερα κ να πεσω αλλά με ξέρετε κορίτσια πλέον 😁)  συγνώμη για το τεράστιο μήνυμα!!! Σας ανταποδίδω την αγάπη που μου δείξατε για άλλη μια φορά όλες σας!!! Θα μας έρθει το θετικό που θα πάει!!! Έχουμε τα σκαμπανεβάσματα μας αλλά η παρέα μας εδώ ειναι για τα πάντα γιατί όλες μας έχουμε περάσει αναποδιες κ χαρές κ όλα!!! ♥️♥️♥️♥️

Μπράβο κορίτσι μου έτσι γίνεται μια πέφτουμε μια θα σηκωνόμαστε εδώ είμαστε για να τα λεμε.. 

ειδες η γιατρός σου είπε θα φτιάξετε και τον θυροειδη και θα προσπαθήσεις και μόνη σου αυτό το διάστημα.. και από την στιγμή που είχε μια σύλληψη έχεις πολλές πιθανότητες να ξανά έχεις 🥰

Θετικά να σκέφτεσαι ειτε με τον έναν ειτε με τον άλλο τρόπο μανούλα θα γίνεις 🤰 είναι σίγουρο αυτό άρχισε να μετράς αντίστροφα 🥰

πια inofert σου είπε να πάρεις ; Εγω άρχισα εδώ και ένα μήνα το inofert plus και ελπίζω να με βοηθήσει στον κύκλο μου να κατέβει λίγο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Μπράβο κορίτσι μου έτσι γίνεται μια πέφτουμε μια θα σηκωνόμαστε εδώ είμαστε για να τα λεμε.. 

ειδες η γιατρός σου είπε θα φτιάξετε και τον θυροειδη και θα προσπαθήσεις και μόνη σου αυτό το διάστημα.. και από την στιγμή που είχε μια σύλληψη έχεις πολλές πιθανότητες να ξανά έχεις 🥰

Θετικά να σκέφτεσαι ειτε με τον έναν ειτε με τον άλλο τρόπο μανούλα θα γίνεις 🤰 είναι σίγουρο αυτό άρχισε να μετράς αντίστροφα 🥰

πια inofert σου είπε να πάρεις ; Εγω άρχισα εδώ και ένα μήνα το inofert plus και ελπίζω να με βοηθήσει στον κύκλο μου να κατέβει λίγο 

Η ανυπομονησία μου να γίνω μανούλα με φτάνει να αγχώνομαι να στεναχωριέμαι που δεν έρχεται... Αλλά δεν θα το βάλω κάτω... Μου λείπει το μωρό μου που τώρα θα το είχα αγκαλιά κ τα σκέφτομαι πάλι έντονα... Θα συνέλθω ❤️🙏 εμένα το inofert hp μου είπε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Η ανυπομονησία μου να γίνω μανούλα με φτάνει να αγχώνομαι να στεναχωριέμαι που δεν έρχεται... Αλλά δεν θα το βάλω κάτω... Μου λείπει το μωρό μου που τώρα θα το είχα αγκαλιά κ τα σκέφτομαι πάλι έντονα... Θα συνέλθω ❤️🙏 εμένα το inofert hp μου είπε... 

αχ κορίτσι μου σε καταλαβαίνω και εγω υπάρχουν φορές που το σκέφτομαι το μωρακι που εχασα αλλά όλα για κάποιο λόγο γίνονται 

Μακάρι αυτήν την φορά να είμαστε πιο τυχερές 🙏

Θα σου δώσει και χάπι για τον θυροειδη ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Elk είπε:

αχ κορίτσι μου σε καταλαβαίνω και εγω υπάρχουν φορές που το σκέφτομαι το μωρακι που εχασα αλλά όλα για κάποιο λόγο γίνονται 

Μακάρι αυτήν την φορά να είμαστε πιο τυχερές 🙏

Θα σου δώσει και χάπι για τον θυροειδη ; 

Καλημέρα elk μου ναι μου έδωσε των 25 να πίνω τρεις φορές την εβδομάδα κ Δεκέμβριο με περιμένει πάλι να με δει πως πάει η τιμή. Θα έρθει το μωράκι μας το 2024 αυτό είναι σίγουρο ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

IMG_20231115_192913.thumb.jpg.b2c7c39fdb074f3c37c2aa728a96104b.jpg

Εντάξει αρνητική.... προχωράμε....

Προφανώς η αναγουλα είναι από το άγχος μου...περνάμε ένα θέμα υγείας με τον μπαμπά μου σοβαρό και αγχώθηκα φουλ και φαίνεται μου βγήκε έτσι....

Γαμώωωωτο...και χάρηκα τόσο πολύ για σένα...

Μην ξαναπάρεις αυτά τα τέστ...κ εγώ έτσι ακριβώς την πάτησα αυτό το μήνα που έτυχε να τα χρησιμοποιήσω..και οι γραμμούλες ήταν φουλ...τι να πω..πες ότι δεν έγινε ποτέ... και συνεχίζουμε..πάμε δυναμικά για χριστουγεννιάτικα μωρά ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια εκανα ένα τεστ ξανα χθες να δω πως παει η γραμμή, πιο έντονη φαίνεται. Παρόλα αυτά δεν ηρεμώ 😁 σήμερα ξεκινησαν πιο έντονοι πόνοι περιόδου μεσα στη μέρα και κατι εξάψεις. Το στήθος πολύ λίγο, φουσκώνει αργά και βασανίστηκα. Τίποτα άλλο...

IMG_20231115_162151.jpg

Αααχ τι υπέροχη φωτογραφία είναι αυτή. Κάθε μέρα θα είναι και πιο σκούρα, θα δεις. 

Έχε εμπιστοσύνη στο σώμα σου, θα τα καταφέρετε αυτή τη φορά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου! Μόλις παρέλαβα τις εξετάσεις ουρων και τελικά βρέθηκε μικρόβιο🙁 του συντρόφου ήταν καθαρές ! Έστειλα στο γιατρό και μου είπε να παρω στο ιατρειο το απόγευμα για να μου δώσει αντιβίωση ! Καναμε και τις εξετάσεις που χρειάζονται για την σπερματεγχυνση και γενική αίματος και πληρώσαμε τα μαλιοκεφαλα μας πρωί πρωί (300€)🫨 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν το πιστεύω..τρέμουν τα χέρια μου....είναι αλήθεια? Πείτε μου το βλέπετε??? Παλεύω εδώ και ώρα να στείλω μνμ και πέφτει το κινητό μου από τα χέρια...το βλέπετε η το βλέπω μόνο εγώ??

 

IMG_20231116_085339.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια δεν το πιστεύω..τρέμουν τα χέρια μου....είναι αλήθεια? Πείτε μου το βλέπετε??? Παλεύω εδώ και ώρα να στείλω μνμ και πέφτει το κινητό μου από τα χέρια...το βλέπετε η το βλέπω μόνο εγώ??

 

IMG_20231116_085339.jpg

Καλημέρα κορίτσι μου 

ναι και φυσικά το βλέπουμε πίστεψε το λοιπόν είσαι ΕΓΚΥΟΣ 🥳🎉🥳🎉🤰🤰🤰

συγχαρητήρια μπράβο μπράβο μπράβο !!!

πολυ χαίρομαι για εσενα 🥰

με το καλοοοο μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι κορίτσι μου 🤰💕🎉 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κοριτσια μου! Μόλις παρέλαβα τις εξετάσεις ουρων και τελικά βρέθηκε μικρόβιο🙁 του συντρόφου ήταν καθαρές ! Έστειλα στο γιατρό και μου είπε να παρω στο ιατρειο το απόγευμα για να μου δώσει αντιβίωση ! Καναμε και τις εξετάσεις που χρειάζονται για την σπερματεγχυνση και γενική αίματος και πληρώσαμε τα μαλιοκεφαλα μας πρωί πρωί (300€)🫨 

Ωχ περαστικα κορίτσι μου θα πάρεις αντιβίωση και θα φύγει δεν είναι τίποτα μην ξεχάσεις να πάρεις και προβιοτικά από το φαρμακείο για να μην πάθεις καμία κολπίτιδα από την αντιβίωση ή αλλιώς να τρως κάθε μέρα πρόβειο γιαούρτι 😊

300 ευρώ ;;;; Τόσα πολλά ;;; Πωπω ! 😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου 

ναι και φυσικά το βλέπουμε πίστεψε το λοιπόν είσαι ΕΓΚΥΟΣ 🥳🎉🥳🎉😕🎉🤰🤰🤰

συγχαρητήρια μπράβο μπράβο μπράβο !!!

πολυ χαίρομαι για εσενα 🥰

με το καλοοοο μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι κορίτσι μου 🤰💕🎉 

Αχ το είδες και εσύ elk μου????? Έχω πάθει κοκομπλοκο. Νομίζω ότι το βλέπω μόνη μου . Αχ θα τρελλαθω πραγματικά θα τρελλαθωωωωωω δε το πιστεύω ωωωω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Η πρώτη φωτό είναι χωρίς επεξεργασία. Οι επόμενες δύο είναι με επεξεργασία. 

IMG_20231116_085332.jpg

Screenshot_2023-11-16-09-02-31-889_kada.negativeimage.InvertImage.jpg

IMG_20231116_090325.jpg

Το βλέπω και χωρίς επεξεργασία  🥰🥳🎉φαίνεται μια χαρά.. τα καταφέρατε με την πρώτη το πίστευα για εσενα το είχα προαίσθημα ότι είναι ο τυχερός σου μήνας   🥰💕🥳🎉🤰  μια χαρά φαντάζομαι από κοντά φαίνεται ακόμα καλύτερα 

Αν θες πηγαινε παρε και κανένα άλλο τεστ από το φαρμακείο κανένα πρεντικτορ πιστεύω θα φανεί καλύτερα σε εκείνο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Η πρώτη φωτό είναι χωρίς επεξεργασία. Οι επόμενες δύο είναι με επεξεργασία. 

IMG_20231116_085332.jpg

Screenshot_2023-11-16-09-02-31-889_kada.negativeimage.InvertImage.jpg

IMG_20231116_090325.jpg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου με το καλό το δεύτερο μωράκι! Και εγώ το βλέπω. Αντε και εσύ σαν εμένα, χόμπι τα είχα τα τεστ. Ακόμα έχω ένα για να μην πάθω στέρηση στο μπάνιο 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η evaioan είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου με το καλό το δεύτερο μωράκι! Και εγώ το βλέπω. Αντε και εσύ σαν εμένα, χόμπι τα είχα τα τεστ. Ακόμα έχω ένα για να μην πάθω στέρηση στο μπάνιο 😂

Χαχαχαχχαχα σίγουρα θα πρέπει να βρω έναν τρόπο απεξάρτησης τώρα από τα τεστ! Χαχαχαχαχα ευχαριστώ τοοοσο πολυυυυυ!!!

@Elk  ευχαριστώ τοοοσο μα τόσο πολυυυυυυυυυ!! Αχ έχω τρελλαθει. Αχ λες να φανεί εκεί?? Τώρα που το είδα αυτό από τη μια φοβάμαι μήπως είναι εξάτμισης ή λάθος και τώρα ενώ ήθελα να κάνω 100 τεστ τη μέρα ,τώρα φοβάμαι να κάνω άλλο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια δεν το πιστεύω..τρέμουν τα χέρια μου....είναι αλήθεια? Πείτε μου το βλέπετε??? Παλεύω εδώ και ώρα να στείλω μνμ και πέφτει το κινητό μου από τα χέρια...το βλέπετε η το βλέπω μόνο εγώ??

 

IMG_20231116_085339.jpg

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  

ΤΕΕΕΕΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!! ❤️

ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...