Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νοέμβρη μήνα βροχερέ, καλώς μας ήρθες με χαρά ... γέμισε τις κοιλίτσες μας όμορφα, γλυκά μωρά!!🤰🏼🩷


dimand

Recommended Posts

Επίσης δεν έχω χαρεί, γιατί μετά την αποβολή λεω σιγά πόσο να κρατήσει η χαρά, αν δεν το πάρω στην αγκαλιά μου δεν θα ηρεμήσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Οχι κορίτσι μου δεν κανω αυτη την ένεση, αυτή την εκανα στην ωοληψια εγώ. Κανω μονο αντιπηκτικες και προγεστερόνης... Αντε ορίστε το ανεβάζω αν και εδώ δεν φαίνεται τοσο οσο από κοντά 

IMG_20231113_111244.jpg

Κάτι αχνοφαινετεεεεεεεεεε🙏 και η γραμμουλα δεν μου φαινετε γκρι! Βγήκε στα πέντε λεπτά η γραμμουλα;;;;; Πάντως είναι πολύ νωρίς ουτος η άλλος αλλά την γραμμουλα την βλεπωωωωω🤗🤗🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κάτι αχνοφαινετεεεεεεεεεε🙏 και η γραμμουλα δεν μου φαινετε γκρι! Βγήκε στα πέντε λεπτά η γραμμουλα;;;;; Πάντως είναι πολύ νωρίς ουτος η άλλος αλλά την γραμμουλα την βλεπωωωωω🤗🤗🤗

Στα 5 ναι αλλά είναι όντως πολύ νωρίς οπότε σκέφτομαι μήπως είναι και εξάτμισης γιατί αυτά τα τεστ δεν δείχνουν τόσο νωρίς! Δεν έχω κι αλλο για τις επόμενες μέρες. Όπως και να χει θα δείξει, λίγες μέρες έμειναν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Επίσης δεν έχω χαρεί, γιατί μετά την αποβολή λεω σιγά πόσο να κρατήσει η χαρά, αν δεν το πάρω στην αγκαλιά μου δεν θα ηρεμήσω!

Κορίτσι μου προσπάθησε να μη σκέφτεσαι έτσι ! Το ξερω ότι είναι δύσκολο όμως βάλε στο μυαλό σου ότι επειδη έγινε μια φορά δεν σημαίνει ότι θα ξαναγίνει ! Όλα θα πανε μια χαραααα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marinaP είπε:

Στα 5 ναι αλλά είναι όντως πολύ νωρίς οπότε σκέφτομαι μήπως είναι και εξάτμισης γιατί αυτά τα τεστ δεν δείχνουν τόσο νωρίς! Δεν έχω κι αλλο για τις επόμενες μέρες. Όπως και να χει θα δείξει, λίγες μέρες έμειναν!

Ποτέ θα κανεις χοριακη;;;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Μακάρι κορίτσι μου το ένστικτο σου να βγεί αληθινό! Πάντως αύριο το πρωί θα ξέρω!! Θα κάνω τι τέστ και θα σας ενημερώσω πρωί πρωί 😁😁

Εκανεσσσσς τεστ;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλή εβδομάδα να έχουμε!! @Mpourmpouloμου περαστικά σου καλή μου! Κάνε σήμερα εξέταση ούρων να δεις αν είναι ουρολοίμωξη τελικά! Εγώ κορίτσια έκανα το τεστακι το τελευταίο και είναι όλο λευκό! Όποτε αύριο η μεθαύριο την περιμένω να έρθει για να ξεκινήσουμε ξανά τις προσπάθειες 🥰

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️ τώρα είδα το μνμ σου για κάποιο λόγο δεν μου εμφάνιζε μνματα! Κοριτσάκι πάμε πάλι δυναμικα στον νέο κυκλοοοοοοο🙏🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Οχι κορίτσι μου δεν κανω αυτη την ένεση, αυτή την εκανα στην ωοληψια εγώ. Κανω μονο αντιπηκτικες και προγεστερόνης... Αντε ορίστε το ανεβάζω αν και εδώ δεν φαίνεται τοσο οσο από κοντά 

IMG_20231113_111244.jpg

Καλημεραααααααα

Ναιιι!! Ναιιιιι!! Και γραμμή υπάρχει και δεν είναι εξάτμισης!!! Είναι ροζ την βλέπω ξεκάθαρααααα. Μαρινα μου εγώ προσωπικά δεν έχω να περιμένω κάτι περισσότερο! Συγχαρητήριααααααααααα🎉🎉🎉🎉 κορίτσι μου γλυκό είσαι έγκυος 🤰💕!!! Αυτή το φορά όλα θα πάνε τέλεια μέχρι τέλους!!!! Μπραβοοοοοο ήμουν σίγουρη για σένα!!!!!!!!!!!🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marinaP είπε:

Το Σάββατο!! 🙏🏻 Μαζι με την @Girly

Αχχχχχχχχχχ υπομονηηηηηηηηηηηηη❤️❤️❤️❤️το Σάββατο θα είναι μεγάλη μεραααααα στο φορουμ❤️

και εγώ Παρασκευή ή Σάββατο λέω να ξεκινήσω τα τεστακια🤭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όοολα τα κορίτσια!!!! 

@annitakianna πάμε δυναμικά στον επόμενο κύκλο! Είμαι τόσο σίγουρη για σένα ! Τόσο πολύ!!! Να θυμάσαι τη μέρα που θα έρθει λοιπόν γιατί θα είναι η πρώτη της εγκυμοσύνης σου! Σου στέλνω πολλή αγάπη και θετική ενέργεια!!!

Εγώ κορίτσια μου δεν κρατήθηκα φυσικά . Χαχαχα έκανα ένα τεστακι και ήταν κατάλευκο! Δεν με πτοεί βέβαια αν και θα προτιμούσα να έβλεπα κάτιτις!! Είμαι 9 μέρες μετά την σπερματεγχυση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

Στα τεστακια λέμε ΝΑΙ 🤣 Πολλές εγκυμοσύνες ξεκινάνε με λίγο αίμα. Είναι το αίμα εμφύτευσης μου είχε πει ο γιατρός εμένα. Μερικές φορές κατεβαίνει αργότερα. Εγώ είχα μια μέρα αρκετό αίμα (γέμισα μια μεγάλη σερβιετα) και μετά 2 μέρες καφέ. 

Εμείς εδώ τρελαινόμαστε για τεστακια οπότε αν θες κάνε ένα predictor early όταν πας σπίτι. Αλλιώς αν κρατιέσαι κάνε αύριο με τα πρωινά για ακόμα πιο έγκυρο αποτέλεσμα. Αν δεν θες μην κάνεις καθόλου 😜 Η επιλογή είναι καθαρά δική σου 😊 

Εύχομαι να είσαι πάντως ❤️

μάλλον θα το κάνω το τεστάκι κορίτσια μου...μην πω ένα σήμερα μετά τη δουλειά και ένα αύριο πρωί...μόλις σταμάτησε τελείως το ροζ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

μάλλον θα το κάνω το τεστάκι κορίτσια μου...μην πω ένα σήμερα μετά τη δουλειά και ένα αύριο πρωί...μόλις σταμάτησε τελείως το ροζ...

Να κάνεις οπωσδήποτε!! Αφού είναι η μέρα της αναμονής σήμερα μπορείς να κάνεις και το μεσημέρι αρκεί να μη πιεις νερό για λίγες ώρες. Αχ περιμενουμεεε με τεράστια ανυπομονησία!!!!όλα να πάνε καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Επίσης δεν έχω χαρεί, γιατί μετά την αποβολή λεω σιγά πόσο να κρατήσει η χαρά, αν δεν το πάρω στην αγκαλιά μου δεν θα ηρεμήσω!

όλα καλά θα είναι κορίτσι μου...να χαίρεσαι την κάθε στιγμή γιατί δεν ξαναγυρίζει...ευχαριστήσου τη φάση που βρίσκεσαι τώρα με αισιοδοξία!! ❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημεραααααααα

Ναιιι!! Ναιιιιι!! Και γραμμή υπάρχει και δεν είναι εξάτμισης!!! Είναι ροζ την βλέπω ξεκάθαρααααα. Μαρινα μου εγώ προσωπικά δεν έχω να περιμένω κάτι περισσότερο! Συγχαρητήριααααααααααα🎉🎉🎉🎉 κορίτσι μου γλυκό είσαι έγκυος 🤰💕!!! Αυτή το φορά όλα θα πάνε τέλεια μέχρι τέλους!!!! Μπραβοοοοοο ήμουν σίγουρη για σένα!!!!!!!!!!!🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳❤️❤️❤️❤️

Αχαχαχ δεν περίμενα κάτι αλλο από σένα! Θα κρατήσω το μικρό Μ καλαθακι ομως 😏 είναι τόσο νωρίς π εμφανίστηκε που λεω δεν γίνεται! Θα περιμένω το Σάββατο 🙏🏻🙏🏻 αντε εσυ αύριο θα το κάνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

όλα καλά θα είναι κορίτσι μου...να χαίρεσαι την κάθε στιγμή γιατί δεν ξαναγυρίζει...ευχαριστήσου τη φάση που βρίσκεσαι τώρα με αισιοδοξία!! ❤️

 

Το ξερω κορίτσι μου, δυστυχώς όσο και να το θέλω κατι δεν με αφήνει, και πραγματικά θελω πολύ να συμβεί και να το χαρώ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinaP είπε:

Το ξερω κορίτσι μου, δυστυχώς όσο και να το θέλω κατι δεν με αφήνει, και πραγματικά θελω πολύ να συμβεί και να το χαρώ! 

δεν θα συμβεί τίποτα...πίστεψε το...θα γίνεις μανούλα σύντομα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα σε όοολα τα κορίτσια!!!! 

@annitakianna πάμε δυναμικά στον επόμενο κύκλο! Είμαι τόσο σίγουρη για σένα ! Τόσο πολύ!!! Να θυμάσαι τη μέρα που θα έρθει λοιπόν γιατί θα είναι η πρώτη της εγκυμοσύνης σου! Σου στέλνω πολλή αγάπη και θετική ενέργεια!!!

Εγώ κορίτσια μου δεν κρατήθηκα φυσικά . Χαχαχα έκανα ένα τεστακι και ήταν κατάλευκο! Δεν με πτοεί βέβαια αν και θα προτιμούσα να έβλεπα κάτιτις!! Είμαι 9 μέρες μετά την σπερματεγχυση. 

Φυσικά και δεν σε πτοειιιιιιιιιι καθώς είναι νωρισσσσσσσς! Εύχομαι από αυριοοοοο να δειξει για να χαρείς πιο γρηγορα🥳🥳🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

μάλλον θα το κάνω το τεστάκι κορίτσια μου...μην πω ένα σήμερα μετά τη δουλειά και ένα αύριο πρωί...μόλις σταμάτησε τελείως το ροζ...

Ναιιιιιιι να το κανεις περιμενουμεεεεεεεε πως και πως 🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞 πανε και τα ροζ γιουπιιιιι🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Το ξερω κορίτσι μου, δυστυχώς όσο και να το θέλω κατι δεν με αφήνει, και πραγματικά θελω πολύ να συμβεί και να το χαρώ! 

Ερχεταιιιιιιιιιι ή μάλλον να το αποτυπώσω πιο σωστα (ηρθεεεεεε🤭)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Οχι κορίτσι μου δεν κανω αυτη την ένεση, αυτή την εκανα στην ωοληψια εγώ. Κανω μονο αντιπηκτικες και προγεστερόνης... Αντε ορίστε το ανεβάζω αν και εδώ δεν φαίνεται τοσο οσο από κοντά 

IMG_20231113_111244.jpg

Ναιιιιιι φαίνεται!!!!!εντάξει άρα άμα δεν κάνεις τέτοια ένεση σίγουρα πιάστηκε το μωράκι!!!!και άρχισες να παράγεις β χοριακη!!!!αχ πολύ χάρηκα!!!!!όλα με το καλό 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Στα 5 ναι αλλά είναι όντως πολύ νωρίς οπότε σκέφτομαι μήπως είναι και εξάτμισης γιατί αυτά τα τεστ δεν δείχνουν τόσο νωρίς! Δεν έχω κι αλλο για τις επόμενες μέρες. Όπως και να χει θα δείξει, λίγες μέρες έμειναν!

Κορίτσι μου δεν φαίνεται να είναι εξάτμισης!!! Ελπίζω σε λίγες μέρες να έχεις ένα μεγάλο νούμερο χοριακης ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Αχαχαχ δεν περίμενα κάτι αλλο από σένα! Θα κρατήσω το μικρό Μ καλαθακι ομως 😏 είναι τόσο νωρίς π εμφανίστηκε που λεω δεν γίνεται! Θα περιμένω το Σάββατο 🙏🏻🙏🏻 αντε εσυ αύριο θα το κάνεις;

Και βέβαια γίνεται!! Ειδικά αν είναι μεγάλη η χοριακη εξ αρχής!! 🧑‍🤝‍🧑!!!!! Το Σάββατο να ξέρεις θα έχεις νούμερο τριψήφιο! 💕💕💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Και βέβαια γίνεται!! Ειδικά αν είναι μεγάλη η χοριακη εξ αρχής!! 🧑‍🤝‍🧑!!!!! Το Σάββατο να ξέρεις θα έχεις νούμερο τριψήφιο! 💕💕💕💕💕

Η αλήθεια τρόμαξα από χθές, έχω κάτι πονακια περιόδου ήπια βέβαια αλλά πλεον όλα με τρομάζουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Η αλήθεια τρόμαξα από χθές, έχω κάτι πονακια περιόδου ήπια βέβαια αλλά πλεον όλα με τρομάζουν 

Τρελό μου κορίτσι αυτή την γραμμή λες εσύ ότι με το ζόρι φαίνεται?? Εγώ το βλέπω ξεκάθαρα πάντως! Μάλλον έχουν εξασκηθεί τα μάτια μου με τόσα τέστ εδώ μέσα 😁 πίστεψε τι κορίτσι μου ήρθε η ώρα σου 🥳🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...