Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νοέμβρη μήνα βροχερέ, καλώς μας ήρθες με χαρά ... γέμισε τις κοιλίτσες μας όμορφα, γλυκά μωρά!!🤰🏼🩷


dimand

Recommended Posts

στις πριν 10 ώρες, ο/η Girly είπε:

Χαχαχαχαχαχαχαχ ναι ρε παιδί μουυυυ!!!!

Μαρίνα μου είμαι τόσο σίγουρη για σένα!!! Απλά περιμένω να δω ποτέ θα αρχίσει να φαίνεται στο τεστ σου!!! Εύχομαι την τρίτη να είναι καλή μέρα για να άρχισει να αχνό φαίνεται!!!

@annitakiannaποτέ ξεκινάς εσύ?? Σε έχω στο μυαλό μου συνέχεια! @cat12????

Καλημέρα κορίτσι μου!!!! Εγώ στην αναμονή!!! Απλά είμαι πολύ πρησμένη κ τρώω συνέχεια πεινάω!! Από διάθεση μια πάνω μια κάτω... Περιμένω σήμερα τηλέφωνο από τον γιατρό να μου πει πως θα φτιάξουμε το πρόγραμμα για την έμβρυομεταφορά... Άντε λίγο έμεινε να κάνεις τεστακι ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η marinaP είπε:

8η μέρα το έκανα κορίτσι μου. Καλά ναι πολύ νωρίς 3η μέρα είναι ακόμη 🫢 αλλά το οτι δεν έχω σύμπτωματα με τρελαίνει 😏

Αφού βλέπεις ήδη γραμμουλα είναι πολύ θετικό!!! Το επόμενο που θα κάνεις θα φαίνεται πιο σκούρο κ περιμένουμε κ φωτογραφία 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια καλή εβδομάδα να έχουμε!! @Mpourmpouloμου περαστικά σου καλή μου! Κάνε σήμερα εξέταση ούρων να δεις αν είναι ουρολοίμωξη τελικά! Εγώ κορίτσια έκανα το τεστακι το τελευταίο και είναι όλο λευκό! Όποτε αύριο η μεθαύριο την περιμένω να έρθει για να ξεκινήσουμε ξανά τις προσπάθειες 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η marinaP είπε:

@Girly πάντως μ το έχεις βαλει στο μυαλο να κανω και εγώ την Τρίτη! Θα είμαι 5 μέρες μετά την ετ.  Κάποιες κακές συνήθειες δεν κόβονται 🫢🫢

 

Να κάνεις κορίτσι μου ..δεν είναι συνήθειες!!!!! είναι η λαχτάρα μας για αυτό που προσπαθούμε χρόνια τώρα όλες εδώ!!!!!και εσύ ένα παραπάνω με την διαδικασία εξωσωματικής που είναι ακόμα πιο δύσκολο για τα ορμονικά μας....!!!!!μέσα από την καρδιά μου να έρθει και να τρυπώσει για 9 μήνες στην κοιλίτσα σου αυτή την φορά!!!!🙏🙏🙏🙏 Ο Θεός να δώσει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Από τις 7 σηκώθηκα και σαν τρελή π είμαι το έκανα το τεστ Μ και τώρα δεν εχω άλλο😁 πάλι φαίνεται κάτι αλλά στη φωτό δεν φαίνεται τίποτα. Το επόμενο μου τεστ αν δεν αντέξω μέχρι το Σάββατο θα είναι του φαρμακείου και θα είναι Τετάρτη Πέμπτη 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια..πιθανολογώ ότι είχατε απόλυτο δίκιο με τα τεστάκια της clear blue...εχθές το απόγευμα κατα τις 6 είχα κάποια καφέ και λίγο ρόζ υγρά΄...σκέφτηκα οτι απλά ήρθε μια μέρα νωρίτερα καθώς δεν μου έρχεται ποτέ στις 28..πάντα 29η και ίσως 30η..στενοχωρήθηκα αρκετά..ωστόσο μέχρι σήμερα δεν έχω ούτε συμπτώματα περιόδου ούτε τίποτα..μόνο λίγο ρόζ στο χαρτί...ούτε κάν λερώθηκα...τι να κάνω κορίτσια μου? θα τρελαθούμε με αυτά τα μπερδεμένα...ας ερχόταν μια και έξω..

εντωμεταξύ ο γιατρός μου είπε να κάνω σαλπιγγογραφία διότι πέρασε ένας χρόνος και εφόσον έχουμε κάνει ορμονικές και σπερμοδιάγραμμα με παρέπεμψε για σαλπιγγογραφία...ξέρετε κανένα κέντρο θεσσαλονίκη να μου προτείνετε?

 

@Mpourmpouloπεραστικά σου κορίτσι μου..πίνε νεράκι και αν θέλεις πάρε συμπλήρωμα cranberries..βοηθάνε..επίσης προσπάθησε να μην κρατάς τα ούρα σου.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Από τις 7 σηκώθηκα και σαν τρελή π είμαι το έκανα το τεστ Μ και τώρα δεν εχω άλλο😁 πάλι φαίνεται κάτι αλλά στη φωτό δεν φαίνεται τίποτα. Το επόμενο μου τεστ αν δεν αντέξω μέχρι το Σάββατο θα είναι του φαρμακείου και θα είναι Τετάρτη Πέμπτη 😁

Ανέβασε το να το δούμε!!!!!να σε ρωτήσω κάνεις και εσύ ovitrelle !?? Παίζει δηλαδή να είναι από την ένεση;;; ή όχι;;;δεν ξέρω πως γίνεται για αυτό ρωτάω....

@ΜΑΡΘΑΑ_61 κάνε πάλι τεστακι εφόσον δεν κατέβηκε αίμα..ίσως είσαι έγκυος και θέλει κάποια βοήθεια η κύηση....έκανες άλλο τεστ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ανέβασε το να το δούμε!!!!!να σε ρωτήσω κάνεις και εσύ ovitrelle !?? Παίζει δηλαδή να είναι από την ένεση;;; ή όχι;;;δεν ξέρω πως γίνεται για αυτό ρωτάω....

@ΜΑΡΘΑΑ_61 κάνε πάλι τεστακι εφόσον δεν κατέβηκε αίμα..ίσως είσαι έγκυος και θέλει κάποια βοήθεια η κύηση....έκανες άλλο τεστ;;;;

όχι δεν έκανα ξανά..ξύπνησα το πρωί και επειδή περίμενα απο χθές να έχει κατέβει το αίμα δεν έκανα τέστ...αλλά είχα το ίδιο πράγμα..καθαρή κάτω και μόνο στο σκούπισμα ροζ σκιές..δεν θα το έλεγα αίμα δηλαδή...θα περιμένω μήπως κατέβει αργότερα και θα κάνω ένα τέστ αύριο..αλλά πρώτη φορά μου συμβαίνει να έχω τόσο αραιό αίμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα! Ελπίζω να είσαι λίγο καλύτερα

Δυστυχώς ναιι και με ταλαιπώρησε παρα πολύ, νταξει εγώ είχα και πολύ αίμα οχι απλά στο σκούπισμα. Μην καθησυχαστεις επειδή είσαι καλύτερα, δεν παίζεις με αυτά, να πας οπωσδήποτε για εξετάσεις.

Καλημερα κοριτσάκι μου❤️ είμαι πολύ καλύτερα σήμερα καθώς με έτσουξε ελάχιστα δλδ λιγότερο από όλες τις φορές και τα ουρα μου δεν ήταν θολά ούτε μύριζαν! Φυσικά πήγα έδωσα ουρα και εβαλα και τον σύντροφο να δώσει και τα αποτελέσματα θα βγουν την Τετάρτη! 
Κοριτσι μου διάβασααααααααα καπουυυυυυυυυυυυυυυ για αχνοοοοοο τεστακιιιιιιιιιιιιιιιιιι❤️❤️❤️ πόσο χαιρομαιιιιιιιιιι 🤗🤗🤗🤗 ποτέ θα κανεις το επόμενο;;;;; Αχ θα σκασωωωω και με εσενα💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

όχι δεν έκανα ξανά..ξύπνησα το πρωί και επειδή περίμενα απο χθές να έχει κατέβει το αίμα δεν έκανα τέστ...αλλά είχα το ίδιο πράγμα..καθαρή κάτω και μόνο στο σκούπισμα ροζ σκιές..δεν θα το έλεγα αίμα δηλαδή...θα περιμένω μήπως κατέβει αργότερα και θα κάνω ένα τέστ αύριο..αλλά πρώτη φορά μου συμβαίνει να έχω τόσο αραιό αίμα...

Κορίτσι μουυυυ διαβαζω ότι πρώτη φορά σου συμβαινειιιιιιι😍 μήπως είναι εγκυμοσυνηηηηη;;;  Ποτέ περιμενεις την ακατανομαστη;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μουυυυ διαβαζω ότι πρώτη φορά σου συμβαινειιιιιιι😍 μήπως είναι εγκυμοσυνηηηηη;;;  Ποτέ περιμενεις την ακατανομαστη;;;

κανονικά σήμερα περίμενω αλλά είχα απο χθές αυτά τα ρόζ και ακόμα τα έχω...είναι πολύ λίγα όμως..γι αυτό ακόμα αναρρωτιέμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Από τις 7 σηκώθηκα και σαν τρελή π είμαι το έκανα το τεστ Μ και τώρα δεν εχω άλλο😁 πάλι φαίνεται κάτι αλλά στη φωτό δεν φαίνεται τίποτα. Το επόμενο μου τεστ αν δεν αντέξω μέχρι το Σάββατο θα είναι του φαρμακείου και θα είναι Τετάρτη Πέμπτη 😁

Το Σάββατο είναι να κανεις χοριακη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα. Στην περιοχή μου βρέχει και κάνει κρύο από το βράδυ-το έχω κατά-ευχαριστηθεί!!!!

Δεν είχα μπει από την Τετάρτη λόγω δουλειάς και τώρα προσπαθώ αν διαβάσω όλα τα μηνύματα σας.

Καταρχήν να ευχηθώ μέσα από την καρδιά μου στις @marinaP @cat12 @Girly να πάνε όλα καλά και σύντομα να κρατάτε στα χέρια σας το θετικό τεστάκι σας

 @ΜΑΡΘΑΑ_61 εύχομαι ένα θετικό αποτέλεσμα τελικά, είναι πολύ ψυχοφθόρο όταν βγαίνει η γραμμή εξάτμισης. Μια φορά μου έτυχε και ακόμα το σκέφτομαι.

Κατά τ' άλλα εγώ όπως σας είπα αδιαθέτησα την Τετάρτη 8/11 και μου κράτησε πάλι για μια ημέρα. Την Παρασκευή είχα καθαρίσει τελείως. Αυταααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

κανονικά σήμερα περίμενω αλλά είχα απο χθές αυτά τα ρόζ και ακόμα τα έχω...είναι πολύ λίγα όμως..γι αυτό ακόμα αναρρωτιέμαι

Κάτι μου μυριζειιιιιιι🙏🙏🙏  μήπως να κανεις ένα τεστακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι; Από τη στιγμή που σήμερα είναι η αναμενόμενη δεν χρειάζεται να κανεις με πρωινα ουρα γτ πιστεύω θα δειξει! Πάντως αν αγοράσεις τεστ φαρμακείο να παρεις το predictor early🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κάτι μου μυριζειιιιιιι🙏🙏🙏  μήπως να κανεις ένα τεστακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι; Από τη στιγμή που σήμερα είναι η αναμενόμενη δεν χρειάζεται να κανεις με πρωινα ουρα γτ πιστεύω θα δειξει! Πάντως αν αγοράσεις τεστ φαρμακείο να παρεις το predictor early🙏

κορίτσια μου φοβάμαι να κάνω ξανά...τώρα είμαι στη δουλεία..έχω πάει τουαλέτα 4 φορές εδώ και ένα 2ωρο και η ροή παραμένει ίδια...ντρέπομαι που πηγαινοέρχομαι τόσο στην τουαλέτα... 😕 λέτε να πάρω να κάνω ένα σήμερα?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα. Στην περιοχή μου βρέχει και κάνει κρύο από το βράδυ-το έχω κατά-ευχαριστηθεί!!!!

Δεν είχα μπει από την Τετάρτη λόγω δουλειάς και τώρα προσπαθώ αν διαβάσω όλα τα μηνύματα σας.

Καταρχήν να ευχηθώ μέσα από την καρδιά μου στις @marinaP @cat12 @Girly να πάνε όλα καλά και σύντομα να κρατάτε στα χέρια σας το θετικό τεστάκι σας

 @ΜΑΡΘΑΑ_61 εύχομαι ένα θετικό αποτέλεσμα τελικά, είναι πολύ ψυχοφθόρο όταν βγαίνει η γραμμή εξάτμισης. Μια φορά μου έτυχε και ακόμα το σκέφτομαι.

Κατά τ' άλλα εγώ όπως σας είπα αδιαθέτησα την Τετάρτη 8/11 και μου κράτησε πάλι για μια ημέρα. Την Παρασκευή είχα καθαρίσει τελείως. Αυταααα

Καλημερα κορίτσι μου😍 και εδώ βρέχει αλλά δεν έχει κρύο καθόλου! Γτ σου κράτησε μια μέρα; Το έχεις ξαναπαθει; Σορρυ που ρωτάω αλλά έχω χάσει την μπάλα με τόσα μνματα🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

κορίτσια μου φοβάμαι να κάνω ξανά...τώρα είμαι στη δουλεία..έχω πάει τουαλέτα 4 φορές εδώ και ένα 2ωρο και η ροή παραμένει ίδια...ντρέπομαι που πηγαινοέρχομαι τόσο στην τουαλέτα... 😕 λέτε να πάρω να κάνω ένα σήμερα?

 

Να μη ντρέπεσε καλεεεε! Όταν σχολασεις πάρε ένα τεστακι🤭 καλεεε είστε πολλές με τα τεστακια και θα με σκασετεεεε😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κορίτσι μου😍 και εδώ βρέχει αλλά δεν έχει κρύο καθόλου! Γτ σου κράτησε μια μέρα; Το έχεις ξαναπαθει; Σορρυ που ρωτάω αλλά έχω χάσει την μπάλα με τόσα μνματα🤪

Καλημέρα, ναι συνέβη και τον προηγούμενο μήνα! Την προηγούμενη φορά υποψιάστηκα εγκυμοσύνη αλλά δεν ήταν τελικά. Ούτε αυτή την φορά. Και τις δύο φορές ήρθε στην ώρα της πάνω κάτω μια μέρα. Αυτό που με τρομάζει είναι πως δεν είχα ροή αυτή τη φορά. Την προηγούμενη είχα τουλάχιστον για μια μέρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα, ναι συνέβη και τον προηγούμενο μήνα! Την προηγούμενη φορά υποψιάστηκα εγκυμοσύνη αλλά δεν ήταν τελικά. Ούτε αυτή την φορά. Και τις δύο φορές ήρθε στην ώρα της πάνω κάτω μια μέρα. Αυτό που με τρομάζει είναι πως δεν είχα ροή αυτή τη φορά. Την προηγούμενη είχα τουλάχιστον για μια μέρα

Έχεις μιλήσει με τον γυναικολόγο σου; Έχεις ΣΠΩ; Ορμονικές έχεις κάνει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Έχεις μιλήσει με τον γυναικολόγο σου; Έχεις ΣΠΩ; Ορμονικές έχεις κάνει;

Όχι δεν του το έχω πει ακόμα. ΣΠΩ δεν έχω, έχω κάνει τα πάντα από εξετάσεις και είναι όλες εντάξει. Ενδομητρίωση έχω, όμως πριν ένα μήνα που με είδε ήταν όλα καλά. Δεν ανησυχώ για κάτι τέτοιο γιατί σε εμένα η ενδομητρίωση ξέσπαγε με πολύ αίμα και πολλές μέρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Όχι δεν του το έχω πει ακόμα. ΣΠΩ δεν έχω, έχω κάνει τα πάντα από εξετάσεις και είναι όλες εντάξει. Ενδομητρίωση έχω, όμως πριν ένα μήνα που με είδε ήταν όλα καλά. Δεν ανησυχώ για κάτι τέτοιο γιατί σε εμένα η ενδομητρίωση ξέσπαγε με πολύ αίμα και πολλές μέρες.

Ίσως κάποια ανωμαλία του κύκλου να είναι κορίτσι μου! Κλείσε ένα ραντεβού μαζί του όμως να του το πεις ίσως σε βάλει να κάποιες εξετάσεις ορμονικές πάλι !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

κορίτσια μου φοβάμαι να κάνω ξανά...τώρα είμαι στη δουλεία..έχω πάει τουαλέτα 4 φορές εδώ και ένα 2ωρο και η ροή παραμένει ίδια...ντρέπομαι που πηγαινοέρχομαι τόσο στην τουαλέτα... 😕 λέτε να πάρω να κάνω ένα σήμερα?

 

Στα τεστακια λέμε ΝΑΙ 🤣 Πολλές εγκυμοσύνες ξεκινάνε με λίγο αίμα. Είναι το αίμα εμφύτευσης μου είχε πει ο γιατρός εμένα. Μερικές φορές κατεβαίνει αργότερα. Εγώ είχα μια μέρα αρκετό αίμα (γέμισα μια μεγάλη σερβιετα) και μετά 2 μέρες καφέ. 

Εμείς εδώ τρελαινόμαστε για τεστακια οπότε αν θες κάνε ένα predictor early όταν πας σπίτι. Αλλιώς αν κρατιέσαι κάνε αύριο με τα πρωινά για ακόμα πιο έγκυρο αποτέλεσμα. Αν δεν θες μην κάνεις καθόλου 😜 Η επιλογή είναι καθαρά δική σου 😊 

Εύχομαι να είσαι πάντως ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Σας διαβάζω σχεδόν καθημερινά και περιμένω τα τεστακια σας! Είχα γράψει και ένα κατεβατο μήνυμα αλλά δεν πρόλαβα να το ολοκληρώσω και να το στείλω και το έχασα και τώρα βαριέμαι να τα ξαναγράφω 🤣🤣🤣

Ήθελα απλά να πω ότι σαν χθες είχα το πρώτο μου αχνό θετικό τεστακι που έφερε την μπέμπα μου 😊 Οπότε ελπίζω αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός και για άλλα κορίτσια και να γεμίσουμε το θέμα με θετικά τεστακια 😊😊😊 Όπως ελπίζω να μας φέρει και ένα ανηψακι μιας και η αδερφή μου προσπαθεί 2 χρόνια τώρα! Άντε να κλείσει καλά το 23 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ανέβασε το να το δούμε!!!!!να σε ρωτήσω κάνεις και εσύ ovitrelle !?? Παίζει δηλαδή να είναι από την ένεση;;; ή όχι;;;δεν ξέρω πως γίνεται για αυτό ρωτάω....

@ΜΑΡΘΑΑ_61 κάνε πάλι τεστακι εφόσον δεν κατέβηκε αίμα..ίσως είσαι έγκυος και θέλει κάποια βοήθεια η κύηση....έκανες άλλο τεστ;;;;

Οχι κορίτσι μου δεν κανω αυτη την ένεση, αυτή την εκανα στην ωοληψια εγώ. Κανω μονο αντιπηκτικες και προγεστερόνης... Αντε ορίστε το ανεβάζω αν και εδώ δεν φαίνεται τοσο οσο από κοντά 

IMG_20231113_111244.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Σας διαβάζω σχεδόν καθημερινά και περιμένω τα τεστακια σας! Είχα γράψει και ένα κατεβατο μήνυμα αλλά δεν πρόλαβα να το ολοκληρώσω και να το στείλω και το έχασα και τώρα βαριέμαι να τα ξαναγράφω 🤣🤣🤣

Ήθελα απλά να πω ότι σαν χθες είχα το πρώτο μου αχνό θετικό τεστακι που έφερε την μπέμπα μου 😊 Οπότε ελπίζω αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός και για άλλα κορίτσια και να γεμίσουμε το θέμα με θετικά τεστακια 😊😊😊 Όπως ελπίζω να μας φέρει και ένα ανηψακι μιας και η αδερφή μου προσπαθεί 2 χρόνια τώρα! Άντε να κλείσει καλά το 23 😁

Εύχομαι και στις δυο σας συντομαααα να δείτε θετικο τεστακι κορίτσι μου❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...