Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νοέμβρη μήνα βροχερέ, καλώς μας ήρθες με χαρά ... γέμισε τις κοιλίτσες μας όμορφα, γλυκά μωρά!!🤰🏼🩷


dimand

Recommended Posts

στις πριν 14 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Αγαπητή @Girly έκανα ένα hometest, δεν ήταν πρώιμης. Αν και πιστεύω πως κάτι λίγο θα φαινόταν...

Καλημέρα κορίτσια 

εμενα τα home test δεν δείχνουν πριν την αναμενόμενη μέρα πάντως στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα κάνει 26 ημέρα 28 ημέρα 30 ημέρα αρνητικά και στην 32 ημέρα ήταν αχνό 

στην δεύτερη εγκυμοσύνη ( που δεν προχώρησε) έκανα την 32 ημέρα τεστ και έδειχνε αχνό αν το είχα κάνει πιο πριν σίγουρα δεν θα έδειχνε.. δεν είναι πρώιμης όποτε λίγο υπομονή ακόμα 😊

και εύχομαι να είναι θετικοοο 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα Λευκη μου... ποσο λυπαμαι...😔 ας ελπισουμε οτι ηταν απλα νωρις κ γι αυτο δν φανηκε κατι ακομα...🙏

Κ φσκ αφου δεν εισαι εγκυος, δε μπορει ν ειμαι εγω.. 😜παμε πακετο εμεις!💞

Περα απ την πλακα, κ η νυφη μου ειχε κανει πρωιμης λιγο πριν την περιοδο κ βγηκε αρνητικο κ ηταν εγκυος στη βαφτιστηρα μας. Οταν εκανε την αναμενομενη ημερα της βγηκε θετικο. Οποτε μεχρι ν δουμε αιμα ελπιζουμε!🙏

Καλημερα Αννιτακι μου!! Μια μερα ειναι κ θα περασει... υπομονη κ μετα ερχεται η τεταρτη κ τσουπ εφτασε το σκ!!😁 

Να εχεις μια ομορφη μερα!

Καλημερα Girly μου!!!

Θα σου πω εγω γ περιπτωση σπερματεγχυσης που επιασε μ την πρωτη κ χωρις συμπτωματα...

η πρωτη ξαδερφη του αντρα μου!!! Κ μαλιστα την εκανε σε δημοσιο νοσοκομειο εδω Αθηνα.. προσπαθουσαν 3-4 χρονια κ κουραστηκαν.. εκαναν σπερματεγχυση κ εχουν μια τσαπερδονα 4 ετων!!! 

Να τέτοια θέλω να ακούω! Αλλά πολλά μαζεμένα! Γιατί μέχρι τώρα διαβάζω ένα στα 100! Χαχαχαχα που θα πάει όμως έκανα και πρόβα! Πρέπει και η πρεμιέρα να βγει εξίσου σωστή!😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Σκετη απατη τα τεστ σαν να λεμε...

Ευχομαι ν μην σου ερθει σε μια βδομαδα κ να ερθει κ το 3ο θαυματακι σας!!!🙏

Εύχομαι το ίδιο και σε σένα! 
 

να πάνε όλα κατ’ευχην είτε με τον έναν είτε με τον άλλον τρόπο ❤️ μόνο χαρές ξανά 

 

καλα αποτελέσματα στην επιτροπή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Αγαπητή @Girly έκανα ένα hometest, δεν ήταν πρώιμης. Αν και πιστεύω πως κάτι λίγο θα φαινόταν...

Όχιιιι δε θα φαινόταν τίποτα!! Σε αυτά συγκεκριμένα δεν φαίνεται τίποτα πριν να είναι μεγάλο το νούμερο!!! Κορίτσι μου έχεις τις πιθανότητες με το μέρος σου. Τα πονάκια και η αίσθηση ότι θα σου έρθει είναι κάτι που είχα και εγώ πριν μάθω ότι είμαι έγκυος! Αποχαιρέτησε την εσύ σιγά σιγά γιατί πιστεύω δεν θα την ξαναδεις για πολυυυυ καιρό 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια της παρεας μας!!❤️

Πριν λιγο γυρισα απ το μικροβιολογικο π αφησα το δειγμα γ σπερμοδιαγραμμα του αντρα μου! Καναμε τα παντα γ να βγει χαλια το αποτελεσμα κ ν περασουμε επιτροπη.. ειχαμε επαφες κ σαββατο κ κυριακη κ σμρ το αφησα καμια ωριτσα πριν το παω... δλδ ουτε σωστη αποχη ουτε το πηγα εγκαιρως..

Μας βλεπω γ αζωοσπερμια σαν αιτια...

Κ ο αντρας μου ολο περηφανεια στο τηλ "εδωσα τον καλυτερο μου εαυτο!✌️".. πουλι μου να δωσεις το χειροτερο θελουμε..🤪 κρατα τις ορεξεις σου γ την ωοληψια. Αυτα τα σπερματοζωαρια θ πανε στο καλαθι των αχρηστων....

Ευχηθειτε μας κακα αποτελεσματα!

Χαχαχαχαχααχχαχαχαχαχαχαχαχχααχαχαχχαχαχαχαχχαχ 

Σας ευχόμαστε κακα αποτελέσματα😉 ,να είναι τέλος πάντων όπως επιθυμείτε!! Καλέ Άστον τον άνθρωπο να χαρεί!! Έδωσε τον καλύτερο εαυτό του!! Αφού είναι σαν τα μωρά μωρέ οι άντρες! Σε λατρεύω που δεν χάνεις το χιούμορ και την αισιοδοξία σου! Όοολα θα πάνε χάλια όπως τα θέλετε(😜🤣) και μετά οοοολα θα πάνε υπέροχα ❤️🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια 

εμενα τα home test δεν δείχνουν πριν την αναμενόμενη μέρα πάντως στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα κάνει 26 ημέρα 28 ημέρα 30 ημέρα αρνητικά και στην 32 ημέρα ήταν αχνό 

στην δεύτερη εγκυμοσύνη ( που δεν προχώρησε) έκανα την 32 ημέρα τεστ και έδειχνε αχνό αν το είχα κάνει πιο πριν σίγουρα δεν θα έδειχνε.. δεν είναι πρώιμης όποτε λίγο υπομονή ακόμα 😊

και εύχομαι να είναι θετικοοο 🥰

Μακάρι να λειτουργήσει έτσι και σε εμένα! Σε ευχαριστώ😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Girly είπε:

📢προσοχή!!! Ακολουθεί false alarm και πρόβα τζενεράλε "📢

Και κάθομαι και κάνω που λέτε ένα τεστ για να δω σε τι κατάσταση είναι η χοριακη μου ώστε να ξέρω πότε περίπου θα μπορώ να κάνω τεστακι με βλέψεις κανονικού θετικού και όχι fake.  Ιδού! Και κάπως έτσι έχω να σας δείξω ένα θετικό τεστ για να χαρούμε όλες και να ευχηθούμε να έχουμε αυτον τον μήνα ένα ίδιο αλλά κανονικό! Η πρόβα τζενεράλε πέτυχε! Ελπίζω και η πρεμιέρα το ίδιο!!! 

Υγ. Ποτέ λέτε να σταμάτησει να φαίνεται η επίδραση της ένεσης??

IMG_20231107_092556.jpg

Επειδή ο φωτισμός πριν δεν ήταν και πολύ κατάλληλος έβγαλα άλλη μια. Πόσο να είναι τώρα άραγε το νούμερο? Είναι hometest... φαντάζομαι δεν μπορώ να τεσταρω πριν τις επόμενες 7-8 μέρες Ε?

IMG_20231107_094716.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Όχιιιι δε θα φαινόταν τίποτα!! Σε αυτά συγκεκριμένα δεν φαίνεται τίποτα πριν να είναι μεγάλο το νούμερο!!! Κορίτσι μου έχεις τις πιθανότητες με το μέρος σου. Τα πονάκια και η αίσθηση ότι θα σου έρθει είναι κάτι που είχα και εγώ πριν μάθω ότι είμαι έγκυος! Αποχαιρέτησε την εσύ σιγά σιγά γιατί πιστεύω δεν θα την ξαναδεις για πολυυυυ καιρό 🙏

Μακάριιιιι, και μόνο στην σκέψη συγκινούμαι. Η αλήθεια είναι πως τα τσιμπήματα και οι πόνοι πα΄νε και έρχονται. Εχθές το μεσημέρι δεν μπορούσα να σταθώ, αφού πήγαινα συνεχώς στο μπάνιο και έλεγα τώρα θα κατέβει, τώρα θα την δω. Και τελικά τίποτα. Σήμερα έχω μόνο το πολύ πρησμένο και βαρύ στήθος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Μακάριιιιι, και μόνο στην σκέψη συγκινούμαι. Η αλήθεια είναι πως τα τσιμπήματα και οι πόνοι πα΄νε και έρχονται. Εχθές το μεσημέρι δεν μπορούσα να σταθώ, αφού πήγαινα συνεχώς στο μπάνιο και έλεγα τώρα θα κατέβει, τώρα θα την δω. Και τελικά τίποτα. Σήμερα έχω μόνο το πολύ πρησμένο και βαρύ στήθος

🙏🤰💕 Μόνο αυτό θα σου πω!!! Τα πονάκια χωρίς αίμα είναι τα αγαπημένα μου πια μετά την εμπειρία που είχα τότε!! Καλομελετα κορίτσι μου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Girly είπε:

🙏🤰💕 Μόνο αυτό θα σου πω!!! Τα πονάκια χωρίς αίμα είναι τα αγαπημένα μου πια μετά την εμπειρία που είχα τότε!! Καλομελετα κορίτσι μου❤️

Από το στόμα σου και στου Θεού τ' αφτί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Xrisa95 είπε:

Εύχομαι το ίδιο και σε σένα! 
 

να πάνε όλα κατ’ευχην είτε με τον έναν είτε με τον άλλον τρόπο ❤️ μόνο χαρές ξανά 

 

καλα αποτελέσματα στην επιτροπή 

Ευχαριστω πολυ! ❤️ (τελος οι αντιδρασεις μου)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

@marinaPτι κανεις κοριτσι μου;; μεθαυριο θα γινει η ετ;; σε εχω στο μυαλο μου!❤️

Καλημέρα κορίτσι μου! Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι την Πέμπτη θα πάμε και 18 μαζί με @Girly πάω για χοριακη.

Καλά νιώθω, πιο αγχωμενη βέβαια από τη πρώτη φορά αλλά πιο ήρεμη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου 🤗

10η μέρα του κύκλου σήμερα και ξεκινάμε σιγά σιγά στο love zone..έχουμε ξεκινήσει ήδη δλδ 😋 αλλά θα φορτσαρουμε περισσότερο όσο περνάνε οι μέρες!!!Ποιες είμαστε παρέα??? 

Καλή επιτυχία σε όλες 💞💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι την Πέμπτη θα πάμε και 18 μαζί με @Girly πάω για χοριακη.

Καλά νιώθω, πιο αγχωμενη βέβαια από τη πρώτη φορά αλλά πιο ήρεμη! 

18 Νοεμβρίου η τυχερή μας μέρα!!! Εύχομαι να έχουμε διπλη χαρά στο φόρουμ εκείνη τη μέρα!!!! Χέρι χέρι θα πάμε μαζί ως εκεί!! Μεθαυριο η μεγάλη μέρα σου!! Όλα θα πάνε καλά Μαρίνα μου! Αυτή τη φορά θα πετύχει και σε 9 μήνες θα κρατάς αγκαλιά τους καρπούς αυτής της υπέροχης προσπάθειας!! Εύχομαι να κρατάω και εγώ τον δικό μου καρπο μαζί σου !! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Έκανα το πρωί ένα τεστάκι και το αποτέλεσμα-κατάλευκο. Είμαι 2 μέρες πριν την περίοδο. Εντωμεταξύ όλο νομίζω πως ήρθε.

Απ ότι διάβασα έκανες της hometest ! Αυτά δείχνουν μόνο στην καθυστέρηση κορίτσι μου! Τα πονάκια είναι πολύ καλοο σημαδιιιι🙏🙏🙏 εύχομαι σε 3 μερουλες να δεις την γραμμουλααα σου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Χαχαχαχαχααχχαχαχαχαχαχαχαχχααχαχαχχαχαχαχαχχαχ 

Σας ευχόμαστε κακα αποτελέσματα😉 ,να είναι τέλος πάντων όπως επιθυμείτε!! Καλέ Άστον τον άνθρωπο να χαρεί!! Έδωσε τον καλύτερο εαυτό του!! Αφού είναι σαν τα μωρά μωρέ οι άντρες! Σε λατρεύω που δεν χάνεις το χιούμορ και την αισιοδοξία σου! Όοολα θα πάνε χάλια όπως τα θέλετε(😜🤣) και μετά οοοολα θα πάνε υπέροχα ❤️🥰

Αν χασουμε κ το χιουμορ μας, παει χαθηκαμε.... απο αυτο κρατιομαστε κ προσπερναμε τα εμποδια!😊

Η πολλη αισιοδοξια με εφαγε 3 χρονια τωρα τρομαρα μου!!!😅 στο τελος θ φτασω με μαγκουρα να ελπιζω κ να λεω αυτο το μηνα θα το πετυχουμε!!! 👵🤣 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι την Πέμπτη θα πάμε και 18 μαζί με @Girly πάω για χοριακη.

Καλά νιώθω, πιο αγχωμενη βέβαια από τη πρώτη φορά αλλά πιο ήρεμη! 

Με το καλο Μαρινα μου!!! ❤️ ειναι η στιγμη σας!!!

Λογικο το αγχος αλλα ν μην μειωνει την αισιοδοξια κ τα ονειρα!! Ολα γινονται γ καποιο λογο...

Ανυπομονω ν περασουν οι μερες κ ν μας πειτε τα ευχαριστα εσυ κ η Girly!!🎉🎉🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα ομορφιές μου! Σήμερα είναι Τρίτη για μένα από τις πιο κουραστικές μέρες τις εβδομάδας γι'αυτό μπήκα να πω την καλημέρα μου και τον πόνο μου 😁😁 

Είμαι πολύ ενθουσιασμένη για την @cat12 μας!! Και για τη τρελιαρα @Girly!! Πραγματικά ανυπομονώ! Πώς θα περάσουν οι μέρες 🤔🤔 ποιες άλλες είναι στην αναμονή? @ΛΕΥΚΗ @Antonia2 @Mpourmpoulo και εγώ στην παράνοια 

Καλημερα κορίτσι μου❤️ υπομονή να περάσει αυτή η κουραστική μέρα σου! Εγώ επίσημα από αύριο θα μπω στην παρανοιααααα! Θα προσπαθήσουμε να εχουμε και σήμερα ακόμη μια επαφή μιας και ωορρηξια συνήθως κάνω 2 μέρες μετά το θετικο ! Τα πονάκια ωορρηξιας από χθες έχουν εξαφανιστεί ! Υπομονηηηηη λοιπόν κοριτσια μουυυυυυυ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Girly είπε:

18 Νοεμβρίου η τυχερή μας μέρα!!! Εύχομαι να έχουμε διπλη χαρά στο φόρουμ εκείνη τη μέρα!!!! Χέρι χέρι θα πάμε μαζί ως εκεί!! Μεθαυριο η μεγάλη μέρα σου!! Όλα θα πάνε καλά Μαρίνα μου! Αυτή τη φορά θα πετύχει και σε 9 μήνες θα κρατάς αγκαλιά τους καρπούς αυτής της υπέροχης προσπάθειας!! Εύχομαι να κρατάω και εγώ τον δικό μου καρπο μαζί σου !! 

 

Σημαδιακη λοιπόν αυτή η μέρα!! Μακάρι όντως η χαρά μας να είναι διπλή και ν πανε όλα καλά! Η Αγία Ειρήνη να μας βοηθήσει να δούμε ενα μεγάλο νούμερο! Είπα αυτή τη φορά δεν θα κάνω τεστ, ελπίζω να αντέξω 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Καλημέρα εγώ περιμένω περίοδο την άλλη Τρίτη 14/11 αν κρίνω από τον προηγούμενο κύκλο που στις 12 μέρες από το πρώτο τεστ ωορρηξιας μου ήρθε η περίοδος

θα φανεί 😊

 

 

ευχομαι να μην έρθει σε καμία που περιμένει  🎉🎉🎉

Ευχομαι και σε σενα να είναι ο τυχερος σου μηνας❤️ υπομονηηηη να περάσουν  οι μερουλες🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

Με το καλο Μαρινα μου!!! ❤️ ειναι η στιγμη σας!!!

Λογικο το αγχος αλλα ν μην μειωνει την αισιοδοξια κ τα ονειρα!! Ολα γινονται γ καποιο λογο...

Ανυπομονω ν περασουν οι μερες κ ν μας πειτε τα ευχαριστα εσυ κ η Girly!!🎉🎉🎉

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου μακάρι! Και εγώ ανυπομονώ τόσο πολύ και ήδη οι μέρες δεν περνάνε 🫢

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια της παρεας μας!!❤️

Πριν λιγο γυρισα απ το μικροβιολογικο π αφησα το δειγμα γ σπερμοδιαγραμμα του αντρα μου! Καναμε τα παντα γ να βγει χαλια το αποτελεσμα κ ν περασουμε επιτροπη.. ειχαμε επαφες κ σαββατο κ κυριακη κ σμρ το αφησα καμια ωριτσα πριν το παω... δλδ ουτε σωστη αποχη ουτε το πηγα εγκαιρως..

Μας βλεπω γ αζωοσπερμια σαν αιτια...

Κ ο αντρας μου ολο περηφανεια στο τηλ "εδωσα τον καλυτερο μου εαυτο!✌️".. πουλι μου να δωσεις το χειροτερο θελουμε..🤪 κρατα τις ορεξεις σου γ την ωοληψια. Αυτα τα σπερματοζωαρια θ πανε στο καλαθι των αχρηστων....

Ευχηθειτε μας κακα αποτελεσματα!

Χαχαχχαχα με έκανες και γέλασα😂 κορίτσι μου εύχομαι να γίνει το καλύτερο για σας🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι την Πέμπτη θα πάμε και 18 μαζί με @Girly πάω για χοριακη.

Καλά νιώθω, πιο αγχωμενη βέβαια από τη πρώτη φορά αλλά πιο ήρεμη! 

Αχ τι ωραία τι ωραιαααααα❤️❤️❤️ μαρινακι μου ερχετε το μπεμπινι σου❤️❤️❤️ καλεεε μας έχετε βάλει σε τρομερή αγωνία και εσυ και η @Girly μας! Πως θα περιμενουμε και εμείς τόσες μέρες ;;;;; Εγώ προσωπικά θα σκασωωωωωωω😂 δηλαδή στις 9 μέρες μετά την εμβρυομεταφορα σου είπε να πας για χοριακη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Μακάριιιιι, και μόνο στην σκέψη συγκινούμαι. Η αλήθεια είναι πως τα τσιμπήματα και οι πόνοι πα΄νε και έρχονται. Εχθές το μεσημέρι δεν μπορούσα να σταθώ, αφού πήγαινα συνεχώς στο μπάνιο και έλεγα τώρα θα κατέβει, τώρα θα την δω. Και τελικά τίποτα. Σήμερα έχω μόνο το πολύ πρησμένο και βαρύ στήθος

Κορίτσι μου δεν θέλω  να σου φουσκώσω τα μυαλά αλλά θυμάμαι από την αδελφή μου που είχε πολύ έντονους πόνους περιόδου λίγες μέρες πριν την καθυστέρηση! Εγώ το θεωρώ πολύ καλό σημάδι και νομίζω ότι και η @Rena92 μετρικές μέρες πριν την αναμενόμενη είχε τόσο έντονους πόνους περιόδου που ξύπνησε το βράδυ από τον ύπνο της!! ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Σημαδιακη λοιπόν αυτή η μέρα!! Μακάρι όντως η χαρά μας να είναι διπλή και ν πανε όλα καλά! Η Αγία Ειρήνη να μας βοηθήσει να δούμε ενα μεγάλο νούμερο! Είπα αυτή τη φορά δεν θα κάνω τεστ, ελπίζω να αντέξω 😁

Πω πω τι μέρα θα είναι αυτή!! Αχ κορίτσια δεν μπορώ να περιμένω αλήθεια σας λέω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...