Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νοέμβρη μήνα βροχερέ, καλώς μας ήρθες με χαρά ... γέμισε τις κοιλίτσες μας όμορφα, γλυκά μωρά!!🤰🏼🩷


dimand

Recommended Posts

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Αυτό έχω το παίρνω όπως είπε και η @annitakianna ένα χάπι πριν τον ύπνο το γράφει και στο κουτί εμένα ότι είναι πριν τον ύπνο

τώρα αυτό δεν ξέρω… είδες

 μήπως λέει μέσα το κουτί στις οδηγίες ;

Τελικά λέει το κουτί 😂 κάθε πρωί😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!

Εγώ πήρα την απόφαση να επισκεφτώ και 2ο γιατρό για να πάρω την γνώμη του..Νομίζω βέβαια ότι θα τα κάνω χειρότερα τα πράγματα αλλά δε πειράζει...Περιμένω να τελειώσει η περίοδος και έκλεισα ραντεβού περίπου στις μέρες που θεωρώ ότι κάνω ωορρηξία για να σιγουρευτώ κιόλας!!

Κορίτσι μου να παρεις μια δεύτερη γνώμη γτ όχι! Θυμησε μου τι σε προβληματίζει και αν υπάρχει κάποιο θέμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Εγώ ξεκίνησα την αναμονή 😁

Έχω ακόμα 2 βδομάδες μπροστά μου! Έκανες τέστ? Από συμπτώματα πως τα πας?

Όχι όχι δεν κάνω τεστ..περιμένω καθυστέρηση!!ωχ αυτές οι δύο εβδομάδες είναι ατελείωτες κάθε φορά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μου να παρεις μια δεύτερη γνώμη γτ όχι! Θυμησε μου τι σε προβληματίζει και αν υπάρχει κάποιο θέμα!

Έχω κάνει μια αποξεση τον Ιούνιο σε μια εγκυμοσύνη που ήρθε αβίαστα και απροσδόκητα...Από τότε ο γιατρός με έχει βάλει για ένα σωρό εξετάσεις που δεν δείχνουν απολύτως τίποτα και τέλος μου πρότεινε διαγνωστική υστεροσκοπηση που εγώ φοβάμαι να κάνω...Επίσης όπως καταλαβαίνεις ενώ δε σκεφτόμουν καθόλου το θέμα παιδί τώρα πραγματικά λυσσαω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Demy93 είπε:

Έχω κάνει μια αποξεση τον Ιούνιο σε μια εγκυμοσύνη που ήρθε αβίαστα και απροσδόκητα...Από τότε ο γιατρός με έχει βάλει για ένα σωρό εξετάσεις που δεν δείχνουν απολύτως τίποτα και τέλος μου πρότεινε διαγνωστική υστεροσκοπηση που εγώ φοβάμαι να κάνω...Επίσης όπως καταλαβαίνεις ενώ δε σκεφτόμουν καθόλου το θέμα παιδί τώρα πραγματικά λυσσαω...

Από τη μια ειναι καλό που σε βάζει να το ψάξετε για να είσαι σιγουρη αν υπάρχει κάποιο θεματάκι και από την άλλη μια δεύτερη γνώμη μπορεί να βοηθήσει ! Κοπέλες που είχαν κάνει υστεροσκοπηση πάντως βοηθήθηκαν γτ κάτι είχε βρεθεί και το λύσανε ! Η υστεροσκοπηση βέβαια έχει ένα κόστος αλλά ειναι πολύ καλή εξέταση! Γνώμη μου ειναι να παρεις μια δεύτερη γνώμη και αν δεις ότι συμπίπτουν τα λογια και των δυο γιατρών καλώς ! Αν όμως αλλά λέει η ένας και αλλά λέει ο άλλος ακόλουθα αυτόν που σου εμπνέει περισσότερο εμπιστοσύνη γτ όπως και να έχει λίγο πολύ καταλαβαίνουμε τους γιατρούς που θέλουν να μας τα ‘φανε’ και τους γιατρούς που ακολουθούν πίστα αυτό που ορκίστηκαν 🙏 

Εμένα μου έλεγαν να κάνω οποσδηποτε υστεροσκοπηση λόγω καρδιοσχημης μήτρας και εν τελεί τωρινός γιατρός μου είδε και μόνο στον απλό υπερηχο  ότι δεν ειναι καρδιοσχημη με διάφραγμα απλά τοξοειδής και δεν έχω κανένα θέμα και το εξακρίβωσα με την σαλπιγγογραφια που εκανα! Επίσης μου βρήκε ότι έχω αντίσταση στην ινσουλίνη λόγω ΣΠΩ με απλή εξέταση καμπύλης ινσουλίνης ενω οι άλλοι ποτέ δεν μου το ανέφεραν και απλά μου έλεγαν έχεις πολυκιστικες ! Τον εμπιστεύτηκα από την πρώτη στιγμή  και επίσης δεν έβαλε  καμία φορα πιο πάνω το χρήμα από εμένα ας πούμε και αυτό το αποδεικνύει κάθε φορα που πάω να με δει! Όποτε για εμένα πάρε την δεύτερη γνώμη που λες και συνέχισε με αυτόν που σου εμπνέει εμπιστοσύνη και επίσης δωσε λίγο χρόνο ακόμη με ελεύθερες για μπεμπακι! Σου εύχομαι να πανε όλα κατευχην❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμπιστεύομαι πάρα πολύ τον γιατρό μου αλλά νομίζω ότι το έχουμε τραβήξει από τα μαλλιά,γεγονός που μου δημιουργεί ακόμα περισσότερο άγχος 😔😔

Θα πάω τώρα από βδομάδα και στον 2ο και βλέπουμε..το μόνο που φοβάμαι στην εξέταση αυτή είναι ότι ήδη με έχει "πειράξει" μια φορά με την αποξεση δε θέλω και εγώ γιατί διαβάζω ότι έχει και αρκετές επιπλοκές που μπορούν να συμβούν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Εμπιστεύομαι πάρα πολύ τον γιατρό μου αλλά νομίζω ότι το έχουμε τραβήξει από τα μαλλιά,γεγονός που μου δημιουργεί ακόμα περισσότερο άγχος 😔😔

Θα πάω τώρα από βδομάδα και στον 2ο και βλέπουμε..το μόνο που φοβάμαι στην εξέταση αυτή είναι ότι ήδη με έχει "πειράξει" μια φορά με την αποξεση δε θέλω και εγώ γιατί διαβάζω ότι έχει και αρκετές επιπλοκές που μπορούν να συμβούν!

Πάρε μια δεύτερη γνώμη τοτε και κάνε αυτό που νοιωθεις! Αφού σε αγχώνει πες του να μη το ψάξετε άλλο και δωσε χρόνο με ελεύθερες επαφουλες!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας υπέροχα κορίτσια μου!!!

Σας υπέρ ευχαριστώ για τις ευχές σας!! Άντε;ποδιδω με όλη μου την αγάπη! 

Σήμερα είμαι επίσημα άρρωστη δεν έχω καθόλου φωνή έχω  μπούκωμα και λίγα δέκατα. Πήρα ένα παναντολ και είμαι καλύτερα. Χθες μετά την ένεση είχα και μια επαφή ,εεε έπρεπε να λάβει το δωράκι.του ο άντρας μου! Χαχαχαχ

Με την ένεση όλα καλά ,δεν μελανιασα ούτε τίποτα. Έκανα ένα τεστ το μεσημέρι και βγήκε πολύ καλό. Λογικά όντως αύριο θα γίνει η ωορηξια. Το εύχομαι!!! Από υγρά συμπτώματα κλπ δεν έχω απολύτως τίποτα. Λες και δεν θα κάνω ωορηξια . Αλλά είπαμε αυτός ο κύκλος είναι αλλιώς. Ίσως να ρυθμίστηκαν ακόμη και τα υγρά και να έρθουν τη μέρα την ωορηξιας και όχι δύο μέρες πριν όπως μέχρι τώρα. 

 

IMG_20231103_154032.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsa ανυπομονώ τόσο για σένα!!! Ρε θηρίο πως κρατηθηκες και δεν έκανες τεστ???? Από μένα χίλια μπράβο!!!αύριο εύχομαι να μας πεις τα ευχάριστα! 🤞🤞🤞🤞🤞🤞

@annitakianna μαζί στην αναμονή ! Αυτές τις δύο βδομάδες θα είμαστε παρέα ❤️ @cat12 που είσαι?? Εμείς πάντα μαζί πάμε! Θέλουμε ενημέρωση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Εμπιστεύομαι πάρα πολύ τον γιατρό μου αλλά νομίζω ότι το έχουμε τραβήξει από τα μαλλιά,γεγονός που μου δημιουργεί ακόμα περισσότερο άγχος 😔😔

Θα πάω τώρα από βδομάδα και στον 2ο και βλέπουμε..το μόνο που φοβάμαι στην εξέταση αυτή είναι ότι ήδη με έχει "πειράξει" μια φορά με την αποξεση δε θέλω και εγώ γιατί διαβάζω ότι έχει και αρκετές επιπλοκές που μπορούν να συμβούν!

Κορίτσι μου καλά κάνεις και παίρνεις και δεύτερη γνώμη. Πάντα πρέπει όταν βρισκόμαστε σε δίλημμα ή όταν νιώθουμε ότι κάτι δε μας κολλάει. Όσο για την υστεροσκοπιση εγώ προσωπικά δεν είχα καμία επιπλοκή,ίσα ίσα με βοήθησε πάρα πολύ.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Γεια σας υπέροχα κορίτσια μου!!!

Σας υπέρ ευχαριστώ για τις ευχές σας!! Άντε;ποδιδω με όλη μου την αγάπη! 

Σήμερα είμαι επίσημα άρρωστη δεν έχω καθόλου φωνή έχω  μπούκωμα και λίγα δέκατα. Πήρα ένα παναντολ και είμαι καλύτερα. Χθες μετά την ένεση είχα και μια επαφή ,εεε έπρεπε να λάβει το δωράκι.του ο άντρας μου! Χαχαχαχ

Με την ένεση όλα καλά ,δεν μελανιασα ούτε τίποτα. Έκανα ένα τεστ το μεσημέρι και βγήκε πολύ καλό. Λογικά όντως αύριο θα γίνει η ωορηξια. Το εύχομαι!!! Από υγρά συμπτώματα κλπ δεν έχω απολύτως τίποτα. Λες και δεν θα κάνω ωορηξια . Αλλά είπαμε αυτός ο κύκλος είναι αλλιώς. Ίσως να ρυθμίστηκαν ακόμη και τα υγρά και να έρθουν τη μέρα την ωορηξιας και όχι δύο μέρες πριν όπως μέχρι τώρα. 

 

IMG_20231103_154032.jpg

Δεν πειράζει ας είσαι Άρωστουλα μπορεί μα είναι και για τύχη αυτό🤞το τεστακι είναι πολυυυυ καλοοοοοοοοο! Είδες ανέβηκε απότομα η ορμονηηηηη🫶 καλά έκανες και δεν έχασες ευκαιρία για επαφουλες ! Αυριοοοο η κρίσιμη μέρα 🙏 σε δυο εβδομάδες θα εχουμε ευχαριστααααα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Γεια σας υπέροχα κορίτσια μου!!!

Σας υπέρ ευχαριστώ για τις ευχές σας!! Άντε;ποδιδω με όλη μου την αγάπη! 

Σήμερα είμαι επίσημα άρρωστη δεν έχω καθόλου φωνή έχω  μπούκωμα και λίγα δέκατα. Πήρα ένα παναντολ και είμαι καλύτερα. Χθες μετά την ένεση είχα και μια επαφή ,εεε έπρεπε να λάβει το δωράκι.του ο άντρας μου! Χαχαχαχ

Με την ένεση όλα καλά ,δεν μελανιασα ούτε τίποτα. Έκανα ένα τεστ το μεσημέρι και βγήκε πολύ καλό. Λογικά όντως αύριο θα γίνει η ωορηξια. Το εύχομαι!!! Από υγρά συμπτώματα κλπ δεν έχω απολύτως τίποτα. Λες και δεν θα κάνω ωορηξια . Αλλά είπαμε αυτός ο κύκλος είναι αλλιώς. Ίσως να ρυθμίστηκαν ακόμη και τα υγρά και να έρθουν τη μέρα την ωορηξιας και όχι δύο μέρες πριν όπως μέχρι τώρα. 

 

IMG_20231103_154032.jpg

Τέλεια τέλεια!!!άρα αύριο όντως θα είσαι σε ωορρηξία!!!!με το καλοοοο!!να μας πεις πως είναι σαν εμπειρία!!!!

είδες;τα κατάφερα να μην κάνω τεστ χαχαχαχαχαχα

Άσε και εγώ βήχα έχω σήμερα...αλλά μόνο αυτό..ξεροβηχα ..έκανα κοβιντ τεστ αλλά είναι αρνητικό....θα κάνω και αύριο ένα...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Τέλεια τέλεια!!!άρα αύριο όντως θα είσαι σε ωορρηξία!!!!με το καλοοοο!!να μας πεις πως είναι σαν εμπειρία!!!!

είδες;τα κατάφερα να μην κάνω τεστ χαχαχαχαχαχα

Άσε και εγώ βήχα έχω σήμερα...αλλά μόνο αυτό..ξεροβηχα ..έκανα κοβιντ τεστ αλλά είναι αρνητικό....θα κάνω και αύριο ένα...

 

...και εγώ με ξεροβηχα ξεκίνησα...τώρα καίνε τα μάτια μου...θα πάω να κάνω σε λίγο το ραπίντ τεστ γιατί χρειάζεται για αύριο. Ευχομαι και παρακαλάω να μην είναι θετικό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

@marinamanoulitsa ανυπομονώ τόσο για σένα!!! Ρε θηρίο πως κρατηθηκες και δεν έκανες τεστ???? Από μένα χίλια μπράβο!!!αύριο εύχομαι να μας πεις τα ευχάριστα! 🤞🤞🤞🤞🤞🤞

@annitakianna μαζί στην αναμονή ! Αυτές τις δύο βδομάδες θα είμαστε παρέα ❤️ @cat12 που είσαι?? Εμείς πάντα μαζί πάμε! Θέλουμε ενημέρωση!!!

Έλα κορίτσι μου!!! Τα διάβασα όλα μαζί τα μηνύματα είμαι χάλια δύο μέρες κ εγώ φτερνιζομαι συνέχεια κ δακρύζω... Αρχικά λέω αλλεργία είναι αλλά μετά είχα κ ατονία κ φοβήθηκα μην έχω γρίπη..λέω τόσο άτυχη είμαι πριν την ωοληψια? Τεστ αρνητικό ευτυχώς χθες έκανα κ ένα σήμερα γιατί τα θέλουν στο νοσοκομείο αύριο... Ήρθε η μέρα της ωοληψιας κ επειδή είμαι χεστρου έχω πολύ άγχος... Φοβάμαι τις ναρκωσεις... Εύχομαι να περάσει γρήγορα η αυριανή μέρα... Εσύ girly μου να χαίρεσαι τον άντρα σου!!!! Κ με το καλό η σπερματεχγυση 🥰🥰🥰 αυτόν τον μήνα σε βλέπω με θετικό τεστακι ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Έλα κορίτσι μου!!! Τα διάβασα όλα μαζί τα μηνύματα είμαι χάλια δύο μέρες κ εγώ φτερνιζομαι συνέχεια κ δακρύζω... Αρχικά λέω αλλεργία είναι αλλά μετά είχα κ ατονία κ φοβήθηκα μην έχω γρίπη..λέω τόσο άτυχη είμαι πριν την ωοληψια? Τεστ αρνητικό ευτυχώς χθες έκανα κ ένα σήμερα γιατί τα θέλουν στο νοσοκομείο αύριο... Ήρθε η μέρα της ωοληψιας κ επειδή είμαι χεστρου έχω πολύ άγχος... Φοβάμαι τις ναρκωσεις... Εύχομαι να περάσει γρήγορα η αυριανή μέρα... Εσύ girly μου να χαίρεσαι τον άντρα σου!!!! Κ με το καλό η σπερματεχγυση 🥰🥰🥰 αυτόν τον μήνα σε βλέπω με θετικό τεστακι ♥️♥️

Αύριο είναι η ωοληψια??? Τι ώρα????

Κ γω τα ίδια χάλια. Κάναμε κ εμείς τεστ κ ευτυχώς ήταν αρνητικά. Γιατί κ για μας ήταν προϋπόθεση για την σπερματεγχυση κ το ήθελαν αύριο να το έχουμε σε έγγραφο...

Φοβάμαι κ γω τις ναρκώσεις...όταν πήγα για την υστεροσκοπιση όμως είπα" για το μωράκι μου!" Κ όντως για αυτόν ήταν  κ όντως μου ήρθε μετά!! Για το μωράκι σου κορίτσι μου λοιπόν! Είσαι ήδη μαμα...από την ώρα που ξεκινάς να προσπαθείς είσαι εν δυνάμει μαμά! @marinaP και εσύ το.ιδιο...φανταστειτε μονο ότι κάνετε όλα αυτά πριν καν το κυοφορησετε. Μετά να δείτε πόσα θα είστε διατεθειμένες να κάνετε!!! 

Οοοολα θα πάνε υπεροχα κορίτσι μου. Σου εύχομαι μέσα από την ψυχή μου ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ💕🙏🤞🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου @Girly και @cat12 καλή επιτυχια για αυριοοοο όλα θα πανε τελειααα❤️ σε λίγο καιρο θα μας γράφετε τα συμπτώματα 🤰🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/11/2023 at 10:15 ΠΜ, ο/η dimand είπε:

Καλό μήνα κορίτσια μου .

Με μπόλικη αγάπη με τον σύντροφό σας δημιουργήστε τα μικρά σας θαυματακια ❤️

Αυτός ο μήνας να μας φέρει πολλά θετικά τεστακια ❤️ Να γεμίσουμε με χαρά και ευτυχία την ομαδουλα ❤️

 

@Girly @cat12 @annitakianna @annie!  @marinamanoulitsa @Antonia2 @lilbern @Elk @Eliza Kats @Demy93

Καλο μηνα κοριτσια μου!!!!!!!🥰🥰🥰🤞🤰❤️🥳 (αν κ οι ευχες μου καθυστερησαν λιγο

@dimandτελειο το θεματακι π ανοιξες!!! Ευχομαι να ειναι γουρλιδικο κ ν χαρουμε μ πολλα θετικα τεστακια!!!!🙏 κι εσυ να ακουσεις το πιο δυνατο χτυπο καρδιας σε λιγες μερουλες!!!💓🙉🤗

Δν εχω προλαβει ν διαβασω τα περισσοτερα μνματα αλλα θελω ν ευχηθω στο κοριτσι μας @Girlyγια αυριο....!!!!!!

Girly μου νιωθω την αγωνια σου κ στελνω οοοολη μου τη θετικη ενεργεια να πανε αυριο ολα κατ'ευχην κ να ερθει το 2ο θαυματακι σας μ το καλο!!!!🙏🎯🤰❤️🥰 θα περιμενουμε τα νεα σου κανυπομονωαπ τωρα γ το θετικο σου τεστ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Έλα κορίτσι μου!!! Τα διάβασα όλα μαζί τα μηνύματα είμαι χάλια δύο μέρες κ εγώ φτερνιζομαι συνέχεια κ δακρύζω... Αρχικά λέω αλλεργία είναι αλλά μετά είχα κ ατονία κ φοβήθηκα μην έχω γρίπη..λέω τόσο άτυχη είμαι πριν την ωοληψια? Τεστ αρνητικό ευτυχώς χθες έκανα κ ένα σήμερα γιατί τα θέλουν στο νοσοκομείο αύριο... Ήρθε η μέρα της ωοληψιας κ επειδή είμαι χεστρου έχω πολύ άγχος... Φοβάμαι τις ναρκωσεις... Εύχομαι να περάσει γρήγορα η αυριανή μέρα... Εσύ girly μου να χαίρεσαι τον άντρα σου!!!! Κ με το καλό η σπερματεχγυση 🥰🥰🥰 αυτόν τον μήνα σε βλέπω με θετικό τεστακι ♥️♥️

Κοριτσι μου περαστικα.. ευχομαι αυριο ν εισαι πολυ καλυτερα κ να παρουν πολλα κ ποιοτικα ωαρια που θα φερουν τ@ θαυματακι@ σας!!!🥚🥚🥚🥚🙏🙏🤰❤️❤️❤️❤️❤️

Το ξερω οτι το αγχος σου δν θ το μικρυνω αλλα θ σου πω κι εγω την εμπειρια μου απ τη μεθη στην αποξεση.. ηταν ενας ηρεμος κ βαθυς υπνος... δν καταλαβα το παραμικρο.. με ξυπνησαν κ ημουν λιγο χαμενη/ζαλισμενη κ μου πηρε λιγο ν συνελθω καλα καλα αλλα δν ειχα καμια παρενεργεια.. ευχομαι η εμπειρια σου ν ειναι ιδια μ τη δικη μου κ θ δεις π δν ειναι τπτ...

Ανυπομονω γ τα νεα σου κ πολυ πολυ συντομα θ δουμε το θετικο σου τεστ!!!🎯🥰🥳 το ευχομαι ολοψυχα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsaαυριο δν περιμενεις;;; απο συμπτωματα πως εισαι;;; ελπιζω ν δουμε το πρωτο θετικο τεστακι του μηνα!!!!🤞😁❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!

Χθες ήμουν τόσο χάλια που απορούσα τι θα έκανα σήμερα. Το απόγευμα και μετά ήμουν πτώμα και ένα μάτσο χάλια. Ευτυχώς σήμερα ξύπνησα μια χαρά. Μέχρι και η φωνή κάπως άρχισε να ακούγεται! 

Σήμερα είναι η μεγάλη μέρα vol1. Η vol2 θα είναι σε δύο βδομάδες !!!

Και όμως παρόλο που είναι μια τόσο σημαντική μέρα δεν μπορώ να βγάλω από το μυαλό μου την @cat12 με την ωοληψια. Κορίτσι μου σου εύχομαι δύναμη, ψυχραιμία και προσήλωση στον στόχο σου. Μη ξεχάσεις να θυμηθείς ότι όλα αυτά τα κάνεις για το μωράκι σου! Είσαι πολύ δυνατή και πάντα θα είσαι. Καλή σου επιτυχία;πο καρδιάς. Περιμένω πως και πως να μας πεις πως πήγε . 

@marinamanoulitsa ξύπνα και κάνε τεστ!!! Πεειμενουμε με κομμένη την ανάσα!!!!!!!!

Κορίτσια ερώτηση: εγώ ακόμη δεν έκανα ωορηξια. Το ξέρω γιατί δεν έχω κανένα σύμπτωμα. Τι γίνεται αν πάω εκεί και δεν έχω κάνει ακόμη ωορηξια όεο?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!

Χθες ήμουν τόσο χάλια που απορούσα τι θα έκανα σήμερα. Το απόγευμα και μετά ήμουν πτώμα και ένα μάτσο χάλια. Ευτυχώς σήμερα ξύπνησα μια χαρά. Μέχρι και η φωνή κάπως άρχισε να ακούγεται! 

Σήμερα είναι η μεγάλη μέρα vol1. Η vol2 θα είναι σε δύο βδομάδες !!!

Και όμως παρόλο που είναι μια τόσο σημαντική μέρα δεν μπορώ να βγάλω από το μυαλό μου την @cat12 με την ωοληψια. Κορίτσι μου σου εύχομαι δύναμη, ψυχραιμία και προσήλωση στον στόχο σου. Μη ξεχάσεις να θυμηθείς ότι όλα αυτά τα κάνεις για το μωράκι σου! Είσαι πολύ δυνατή και πάντα θα είσαι. Καλή σου επιτυχία;πο καρδιάς. Περιμένω πως και πως να μας πεις πως πήγε . 

@marinamanoulitsa ξύπνα και κάνε τεστ!!! Πεειμενουμε με κομμένη την ανάσα!!!!!!!!

Κορίτσια ερώτηση: εγώ ακόμη δεν έκανα ωορηξια. Το ξέρω γιατί δεν έχω κανένα σύμπτωμα. Τι γίνεται αν πάω εκεί και δεν έχω κάνει ακόμη ωορηξια όεο?????

Κορίτσι μου καλημέρα και χαίρομαι που είσαι καλύτερα! Ήθελε ξεκούραση το σώμα για να στρώσει λίγο!! Προφανώς το πάρτυ+ το άγχος + δουλειά + παιδί σε κούρασαν παραπάνω και επιδεινώθηκες με το κρύωμα! 

Έχω την αίσθηση ότι αυτό είναι το ζητούμενο στην σπερμματεγχηση! Να βάλουν το σπέρμα μέσα και μέσα στις επόμενες ώρες να σκάσει το αυγό! Κανονικά όταν το ωάριο περιμένει το σπερματοζωάριο να φτάσει είναι λίγες οι πιθανότητες εγκυμοσύνης! Το μεγαλύτερο ποσοστό σύλληψης έχουμε όταν το σπερματοζωάριο περιμένει το ωάριο!  Αυτό γίνεται γιατί όταν γίνει η ωορρηξία το ωάριο στις 12 ώρες που ζει ξεκινάει και εξασθενεί! 

Κάνε ακόμα ένα τέστ ωορρηξίας πριν φύγεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου καλημέρα και χαίρομαι που είσαι καλύτερα! Ήθελε ξεκούραση το σώμα για να στρώσει λίγο!! Προφανώς το πάρτυ+ το άγχος + δουλειά + παιδί σε κούρασαν παραπάνω και επιδεινώθηκες με το κρύωμα! 

Έχω την αίσθηση ότι αυτό είναι το ζητούμενο στην σπερμματεγχηση! Να βάλουν το σπέρμα μέσα και μέσα στις επόμενες ώρες να σκάσει το αυγό! Κανονικά όταν το ωάριο περιμένει το σπερματοζωάριο να φτάσει είναι λίγες οι πιθανότητες εγκυμοσύνης! Το μεγαλύτερο ποσοστό σύλληψης έχουμε όταν το σπερματοζωάριο περιμένει το ωάριο!  Αυτό γίνεται γιατί όταν γίνει η ωορρηξία το ωάριο στις 12 ώρες που ζει ξεκινάει και εξασθενεί! 

Κάνε ακόμα ένα τέστ ωορρηξίας πριν φύγεις!

Μόλις μου εδιωξες κ την τελευταία στάλα αγωνίας!! Όοολα θα πάνε καλά❤️ ! Ο άντρας μου είναι ήδη εκεί . Εγώ ετοιμάζομαι να ξυπνήσω τον μικρό μου σιγά σιγά (μα γιατί όλα τα παιδιά όταν οι γονείς θέλουν να κοιμηθούν ξυπνάνε από τις 7 και όταν είναι μέρες που πρέπει να ξυπνήσουν νωρίς αυτά νυστάζουν?? Ο νόμος του Μέρφι λειτουργεί και εδώ μου φαίνεται!!) και μετά θα τον πάω στην μαμά μου και εμείς θα πάμε για ένα καφεδάκι και βουρρρ για τεκνοποίηση!!! 

Πάω να ανάψω το καντηλακι μου, για μας και για όλες σας. Καλημέρα κορίτσια μου. Ας είναι η πρώτη των πιο υπέροχων ημερών που έρχονται για όλες μας! Να είμαστε όλοι γεροί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια 

Να πω καλή επιτυχία στα κορίτσια μας @Girly και @cat12 να πάνε οοοολα καλά και σε λίγο καιρό να έχετε μεγάλες χοριακες ☺️ 

@marinamanoulitsa εύχομαι να μην έρθει η ακατανόμαστη και να μας πεις τα ευχάριστα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...