Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νοέμβρη μήνα βροχερέ, καλώς μας ήρθες με χαρά ... γέμισε τις κοιλίτσες μας όμορφα, γλυκά μωρά!!🤰🏼🩷


dimand

Recommended Posts

στις πριν 8 ώρες, ο/η marilouu είπε:

Καλημέρα κορίτσια! @Demy93 με το καλό όλα,συγχαρητήρια!!! @Girly τι να πω...δεν περίμενα αυτή την έκβαση.Υπομονή κορίτσι μου!Θα έρθει το θαυματάκι δεν μπορεί.Εγώ έκανα εξετάσεις χθές βγήκαν καλές και ξεκινάμε σήμερα αγωγή και προετοιμασία για εμβρυομεταφορά..Μέχρι 15 Δεκεμβρίου θα γίνει.Εχω μια απορία αν ξέρει καμία να με βοηθήσει.Αν όντως έχω πολύποδα και έχει δημιουργηθεί τώρα δεν θα πρέπει να το δει?Στον υπέρηχο?Σταματήσαμε τον προηγούμενο μήνα λόγω αιμορραγίας και μη αυξημένου ενδομητρίου όσο θα έπρεπε.Κανω μια μικρή υπενθύμιση γιατί αντιλαμβάνομαι οτι δεν γίνεται να τα θυμάστε όλα.😃

Κορίτσι μου πιστεύω θα φαινόταν κάτι αφού όλο το διάστημα κοιτούσαμε με υπερήχους! Εύχομαι καληηηηη επιτυχια και σε λίγο καιρο να μας πεις τα ευχαρισταααα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Γιάννα 36 @Mpourmpoulo έχω ξανά κάνει αλλά τον τελευταίο καιρό παίζω 27-28 μέρες. Όχι δεν έκανα τεστ ακόμα. Θα περιμένω κ αύριο κ βλέπουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/11/2023 at 2:08 ΜΜ, ο/η Elk είπε:

Ωωω βρε κορίτσι μου ζόρικο ήταν αυτό 😕 εγω τουλάχιστον δεν είχα αίμα και κάπως μου ήταν λίγο πιο εύκολο 

 ποσο καιρός πέρασε από αυτό; 

μακαρι να έχει δίκιο η Ενδοκρινολογος σου και να σε βοηθάει το χάπι να φέρει το μωρακι σας 😊

Καλημέρα κορίτσι μου συγνώμη για την καθυστέρηση έχουμε θέματα στη δουλειά γιατί ακούγεται μείωση προσωπικού κ μας έχει πάρει όλους από κάτω... 6 Φεβρουαρίου έχασα το μωράκι μου... Ναι ήταν δύσκολο γιατί είχα κ φριχτό πόνο όλη την διάρκεια δυστυχώς... Αλλά τώρα έχω ελπίδες ότι θα ξαναδώ ένα μωράκι ξανά σε υπέρηχο 🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...πήρα τα onestep και τα ξεκίνησα σήμερα....11 dpo δηλαδή.... σας το ανεβάζω...άλλη μια φορά ψάχνουμε γραμμές....😒🙁IMG20231129080741.thumb.jpg.92eb4c1ad70b91db9e2e39627590b00b.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! 

@annie! Περιμένουμε το τεστακι σου!!!

@marinamanoulitsa μου δεν βλέπω τίποτα..αλλά εγώ είχα στις 12 μετά την ωορηξια το πρώτο θετικό τεστ...μέχρι τότε όλα ολόλευκα...

@ΛΕΥΚΗ μου πραγματικά δεν το περίμενα να επειρεαζει!! Τώρα τι γίνεται? Μίλησε με τον γιατρό σου? Ξέρουμε αν επειρεαζει μόνο έναν κύκλο ?

Εγώ κορίτσια μου ακόμη στα ίδια...δεν έχει τελειωμό όλο αυτό...σήμερα είχα σκοπό να πάω να κάνω μια χοριακη και άλλη μία αύριο μιας και αύριο έχω ραντεβού με τον γιατρό και ήθελε χορική της ίδιας μέρας να έχω...τελικά δεν πήγα όμως...έχω κουραστεί. Σήμερα είμαι 13 μέρες μετά το θετικό μου τεστ..έχω άλλη μια μέρα υπομονής ..μπορεί να; ακούγεται απλά μια μέρα για μένα όμως είναι άλλη μια μέρα με 1002 σκέψεις..και αν προχωρήσει? Και αν είναι εξωμήτριο? Και αν έχει αρχίσει να πέφτει? Και αν έχει διπλασιαστεί απλά πάλι? Και αν έχει ανέβει πάλι αλλά απειροελάχιστα?? Ολα αυτά τα ερωτήματα με βασανίζουν τόσες μέρες..εύχομαι αύριο να πάρω μια σαφή απάντησε σε όλα αυτά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! 

@annie! Περιμένουμε το τεστακι σου!!!

@marinamanoulitsa μου δεν βλέπω τίποτα..αλλά εγώ είχα στις 12 μετά την ωορηξια το πρώτο θετικό τεστ...μέχρι τότε όλα ολόλευκα...

@ΛΕΥΚΗ μου πραγματικά δεν το περίμενα να επειρεαζει!! Τώρα τι γίνεται? Μίλησε με τον γιατρό σου? Ξέρουμε αν επειρεαζει μόνο έναν κύκλο ?

Εγώ κορίτσια μου ακόμη στα ίδια...δεν έχει τελειωμό όλο αυτό...σήμερα είχα σκοπό να πάω να κάνω μια χοριακη και άλλη μία αύριο μιας και αύριο έχω ραντεβού με τον γιατρό και ήθελε χορική της ίδιας μέρας να έχω...τελικά δεν πήγα όμως...έχω κουραστεί. Σήμερα είμαι 13 μέρες μετά το θετικό μου τεστ..έχω άλλη μια μέρα υπομονής ..μπορεί να; ακούγεται απλά μια μέρα για μένα όμως είναι άλλη μια μέρα με 1002 σκέψεις..και αν προχωρήσει? Και αν είναι εξωμήτριο? Και αν έχει αρχίσει να πέφτει? Και αν έχει διπλασιαστεί απλά πάλι? Και αν έχει ανέβει πάλι αλλά απειροελάχιστα?? Ολα αυτά τα ερωτήματα με βασανίζουν τόσες μέρες..εύχομαι αύριο να πάρω μια σαφή απάντησε σε όλα αυτά...

Το είχα σκεφτεί ότι θα είναι χαμηλό το νούμερο γιατί δεν κατάφερα να βρω θετικό τεστ αυτόν τον μήνα. όχι δεν έχω μιλήσει ακόμα με τον γιατρό.

Εύχομαι να δοθεί ένα τέλος σε αυτό που περνάς. Εγώ ακόμα κρατάω ελπίδες για το εμβρυάκι σου και εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να τα καταφέρει και να μας εκπλήξει όλους. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! 

@annie! Περιμένουμε το τεστακι σου!!!

@marinamanoulitsa μου δεν βλέπω τίποτα..αλλά εγώ είχα στις 12 μετά την ωορηξια το πρώτο θετικό τεστ...μέχρι τότε όλα ολόλευκα...

@ΛΕΥΚΗ μου πραγματικά δεν το περίμενα να επειρεαζει!! Τώρα τι γίνεται? Μίλησε με τον γιατρό σου? Ξέρουμε αν επειρεαζει μόνο έναν κύκλο ?

Εγώ κορίτσια μου ακόμη στα ίδια...δεν έχει τελειωμό όλο αυτό...σήμερα είχα σκοπό να πάω να κάνω μια χοριακη και άλλη μία αύριο μιας και αύριο έχω ραντεβού με τον γιατρό και ήθελε χορική της ίδιας μέρας να έχω...τελικά δεν πήγα όμως...έχω κουραστεί. Σήμερα είμαι 13 μέρες μετά το θετικό μου τεστ..έχω άλλη μια μέρα υπομονής ..μπορεί να; ακούγεται απλά μια μέρα για μένα όμως είναι άλλη μια μέρα με 1002 σκέψεις..και αν προχωρήσει? Και αν είναι εξωμήτριο? Και αν έχει αρχίσει να πέφτει? Και αν έχει διπλασιαστεί απλά πάλι? Και αν έχει ανέβει πάλι αλλά απειροελάχιστα?? Ολα αυτά τα ερωτήματα με βασανίζουν τόσες μέρες..εύχομαι αύριο να πάρω μια σαφή απάντησε σε όλα αυτά...

Κορίτσι μου είναι δύσκολο αυτό που περνάς... Είναι φυσιολογικό να έχεις όλες αυτές τις σκέψεις γιατί το σπορακι δείχνει να θέλει να μείνει... Λίγη υπομονή μέχρι αύριο... Σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου..μπορεί να μην έχω διάθεση τις τελευταίες μέρες αλλά τα λόγια σας με κάνουν να νιώθω τόσο καλύτερα...πάνω που είχα αποδεχτεί και καταπιεί τόσο καλά την επικείμενη αποβολή και περίμενα απλά να δω ένα χαμηλό νούμερο χοριακης ήρθαν όλα τούμπα και το είδα τόσο αυξημένο! Και αυτό με μπέρδεψε τόσο πολύ! Ο γιατρός όταν μίλησα μαζί του την Παρασκευή ήταν σίγουρος ότι η χοριακη έχει ήδη αρχίσει να πέφτει και... surprise! Ανέβηκε αρκετά! Τι μπέρδεμα! Αναμονή λοιπόν..ότι κάνουμε όλες μας εδώ και τόσο καιρό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου συγνώμη για την καθυστέρηση έχουμε θέματα στη δουλειά γιατί ακούγεται μείωση προσωπικού κ μας έχει πάρει όλους από κάτω... 6 Φεβρουαρίου έχασα το μωράκι μου... Ναι ήταν δύσκολο γιατί είχα κ φριχτό πόνο όλη την διάρκεια δυστυχώς... Αλλά τώρα έχω ελπίδες ότι θα ξαναδώ ένα μωράκι ξανά σε υπέρηχο 🥰 

Καλημέρα κορίτσια 

ωχ ελπίζω να μην την χάσεις τη δουλειά σου.. μα καλά και αυτοί λίγο πριν τις γιορτές ; Ωραιο δώρο θα κάνουν στον κόσμο 😕

πέρασε καιρός δηλαδή κοντεύει χρόνος από τότε 

το αίμα έστρωσε ; Θυμάμαι είχες λίγο μετά όταν ερχόταν περιοδος ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου..μπορεί να μην έχω διάθεση τις τελευταίες μέρες αλλά τα λόγια σας με κάνουν να νιώθω τόσο καλύτερα...πάνω που είχα αποδεχτεί και καταπιεί τόσο καλά την επικείμενη αποβολή και περίμενα απλά να δω ένα χαμηλό νούμερο χοριακης ήρθαν όλα τούμπα και το είδα τόσο αυξημένο! Και αυτό με μπέρδεψε τόσο πολύ! Ο γιατρός όταν μίλησα μαζί του την Παρασκευή ήταν σίγουρος ότι η χοριακη έχει ήδη αρχίσει να πέφτει και... surprise! Ανέβηκε αρκετά! Τι μπέρδεμα! Αναμονή λοιπόν..ότι κάνουμε όλες μας εδώ και τόσο καιρό..

Δηλαδή ο γιατρός σου έδωσε ελπιδες κορίτσι μου ; 
Το νούμερο της χοριακης σου συμβαδίζει με το βδομαδα που είσαι ; Γιατί αν συμβαδίζει φαντάζομαι υπάρχουν ελπιδες 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Δηλαδή ο γιατρός σου έδωσε ελπιδες κορίτσι μου ; 
Το νούμερο της χοριακης σου συμβαδίζει με το βδομαδα που είσαι ; Γιατί αν συμβαδίζει φαντάζομαι υπάρχουν ελπιδες 🙏

Όχι κορίτσι μου, ο γιατρός στο άκουσμα του νέου νούμερου χοριακης που ήταν αυξημένο μου απάντησε κατά λέξη " ξέρουμε όμως ότι δεν πάει καλά αυτό έτσι?" Οπότε και μου έκοψε κάθε ελπίδα που μπορεί να είχα βλέποντας το νούμερο αυτο...δεν ανέφερε ποτέ τίποτα θετικό για το νούμερο  και μου είπε ότι σίγουρα θα αποβάλλω μόνη μου τις επόμενες μέρες και θα πέσει η χοριακη μου...ακόμη δεν έχω τίποτα όμως και αν δεν είχα κουραστεί τόσο με τις χοριςκες θα είχα κάνει άλλη μια σήμερα απλά για να ξέρω τι γίνεται... Ελπίζω μόνο αφού είναι καταδικασμένη αυτή η εγκυμοσύνη να έχω την ευκαιρία να αποβάλλω μόνη μου σύντομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Όχι κορίτσι μου, ο γιατρός στο άκουσμα του νέου νούμερου χοριακης που ήταν αυξημένο μου απάντησε κατά λέξη " ξέρουμε όμως ότι δεν πάει καλά αυτό έτσι?" Οπότε και μου έκοψε κάθε ελπίδα που μπορεί να είχα βλέποντας το νούμερο αυτο...δεν ανέφερε ποτέ τίποτα θετικό για το νούμερο  και μου είπε ότι σίγουρα θα αποβάλλω μόνη μου τις επόμενες μέρες και θα πέσει η χοριακη μου...ακόμη δεν έχω τίποτα όμως και αν δεν είχα κουραστεί τόσο με τις χοριςκες θα είχα κάνει άλλη μια σήμερα απλά για να ξέρω τι γίνεται... Ελπίζω μόνο αφού είναι καταδικασμένη αυτή η εγκυμοσύνη να έχω την ευκαιρία να αποβάλλω μόνη μου σύντομα.

Ααα κατάλαβα 😕 

επλιζω να γίνει μόνο του κορίτσι μου να μην χρειαστεί να σε καθαρίσει ο γιατρός..

Δεν ξέρω αν γίνεται στην φάση που είσαι να πάρεις κάποιο χάπι ; Εμένα δεν μου το εδωσαν, αλλά λέω μήπως εσυ μπορέσεις να το πάρεις 🤷‍♀️  

εγω πχ 5 Οκτωβρίου έκανα αποξεση 30 Οκτωβρίου είχα αχνό θετικό τεστ εγκυμοσυνης πρέπει να ήταν περίπου 15-20 η χοριακη ; Δεν ξέρω

Περιοδος που ήρθε 11 Νοεμβρίου 12 μερες μετά το αχνό τεστ 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια...πήρα τα onestep και τα ξεκίνησα σήμερα....11 dpo δηλαδή.... σας το ανεβάζω...άλλη μια φορά ψάχνουμε γραμμές....😒🙁IMG20231129080741.thumb.jpg.92eb4c1ad70b91db9e2e39627590b00b.jpg

Δεν φαίνεται κάτι κορίτσι μου δοκιμασε σε 2 μερούλες ξανά 

σε πόσες περιμενεις να ( μην ) έρθει ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Δεν φαίνεται κάτι κορίτσι μου δοκιμασε σε 2 μερούλες ξανά 

σε πόσες περιμενεις να ( μην ) έρθει ; 

Σάββατο περιμένω περιοδο...δεν είναι πολύ μακριά.... Αχ κουράστηκα κάθε μήνα να ελπίζω και κάθε μήνα τίποτα ☹️ δεν μπορώ άλλο... Άντε να κανονίσω την σαλπιγγογραφια να μου πει τουλάχιστον αν έχω ελπίδες ή όχι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Σάββατο περιμένω περιοδο...δεν είναι πολύ μακριά.... Αχ κουράστηκα κάθε μήνα να ελπίζω και κάθε μήνα τίποτα ☹️ δεν μπορώ άλλο... Άντε να κανονίσω την σαλπιγγογραφια να μου πει τουλάχιστον αν έχω ελπίδες ή όχι...

Το ξέρω έχεις καιρό που προσπαθείς κορίτσι μου λογικό είναι να έχεις κουραστεί νομίζω η σαλμπιγγογραφια είναι καλο να την κανείς και μακάρι να βρεθεί τι φταίει και να είναι αυτό να σε βοηθήσει να μείνεις ξανά.. 

εμενα στις 12 μερες δείχνουν τα home test όποτε νωρίτερα από της 12 δεν μπαίνω καν στον κόπο να κάνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου συγνώμη για την καθυστέρηση έχουμε θέματα στη δουλειά γιατί ακούγεται μείωση προσωπικού κ μας έχει πάρει όλους από κάτω... 6 Φεβρουαρίου έχασα το μωράκι μου... Ναι ήταν δύσκολο γιατί είχα κ φριχτό πόνο όλη την διάρκεια δυστυχώς... Αλλά τώρα έχω ελπίδες ότι θα ξαναδώ ένα μωράκι ξανά σε υπέρηχο 🥰 

Κορίτσι μου ελπιζω να πανε όλα καλά με την δουλειά σου! Είμαι σιφμγουρη ότι αυτή τη φορά θα το δεις το μωρακι σου στον υπερηχο αλλά θα το κρατήσεις και στην αγκαλιτσα σου❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια...πήρα τα onestep και τα ξεκίνησα σήμερα....11 dpo δηλαδή.... σας το ανεβάζω...άλλη μια φορά ψάχνουμε γραμμές....😒🙁IMG20231129080741.thumb.jpg.92eb4c1ad70b91db9e2e39627590b00b.jpg

Έχεις ακόμη μέρες κορίτσι μου ! Τα hometest αργούν να δείξουν όποτε έχεις ακόμη ελπίδες 🙏🙏🙏 Μη σε πέρνει από κατω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Όχι κορίτσι μου, ο γιατρός στο άκουσμα του νέου νούμερου χοριακης που ήταν αυξημένο μου απάντησε κατά λέξη " ξέρουμε όμως ότι δεν πάει καλά αυτό έτσι?" Οπότε και μου έκοψε κάθε ελπίδα που μπορεί να είχα βλέποντας το νούμερο αυτο...δεν ανέφερε ποτέ τίποτα θετικό για το νούμερο  και μου είπε ότι σίγουρα θα αποβάλλω μόνη μου τις επόμενες μέρες και θα πέσει η χοριακη μου...ακόμη δεν έχω τίποτα όμως και αν δεν είχα κουραστεί τόσο με τις χοριςκες θα είχα κάνει άλλη μια σήμερα απλά για να ξέρω τι γίνεται... Ελπίζω μόνο αφού είναι καταδικασμένη αυτή η εγκυμοσύνη να έχω την ευκαιρία να αποβάλλω μόνη μου σύντομα.

Κορίτσι μου υπομονή υπομονή υπομονή ! Δεν ξερω τι άλλο να σου πω ! Δεν το έχω ζήσει αλλά μπορω να καταλάβω ότι είναι ψυχοφθόρο ! Μια μέρα εμεινε για να δούμε τι θα σου πει ο γιατρός! Εύχομαι πολύ συντομα να σου έρθει η περίοδος και να μπεις πάλι στη διαδικασία 🙏🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Κορίτσια σήμερα δεν έχει η Μαρίνα μας υπέρηχο??????

 @marinaP που είσαι???

Καλημέρα κορίτσια μου! Μόλις επέστρεψα σπίτι. 

Πήγαμε από το πρωί και καθώς περίμενα πήγα στη τουαλέτα και είδα αιμα στο σκούπισμα. Μην χαρούμε και εμείς μια φορά... οπότε δεν χάρηκα καθόλου τον υπέρηχο ήμουν μεσα στο άγχος. Είδαμε σακο, είμαι 5μιση βδομάδες όλα καλά για τις εβδομάδες που είμαι. Για το αίμα που.ειχα στο χαρτί μου είπε να μην ανησυχώ γιατι δεν φαίνεται κάτι ανησυχητικό στον υπέρηχο. Μου έκανε χοριακη και προγεστερόνη και περιμένω να Μ στείλει τα αποτελέσματα. Σε μια βδομάδα έχουμε ξανα ραντεβού για καρδούλα 🥰

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Μόλις επέστρεψα σπίτι. 

Πήγαμε από το πρωί και καθώς περίμενα πήγα στη τουαλέτα και είδα αιμα στο σκούπισμα. Μην χαρούμε και εμείς μια φορά... οπότε δεν χάρηκα καθόλου τον υπέρηχο ήμουν μεσα στο άγχος. Είδαμε σακο, είμαι 5μιση βδομάδες όλα καλά για τις εβδομάδες που είμαι. Για το αίμα που.ειχα στο χαρτί μου είπε να μην ανησυχώ γιατι δεν φαίνεται κάτι ανησυχητικό στον υπέρηχο. Μου έκανε χοριακη και προγεστερόνη και περιμένω να Μ στείλει τα αποτελέσματα. Σε μια βδομάδα έχουμε ξανα ραντεβού για καρδούλα 🥰

 

Τέλεια 💖Μπράβο κορίτσι μου.Ολα καλά θα πάνε!Τελικά είναι ένα ή δυο?😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Μόλις επέστρεψα σπίτι. 

Πήγαμε από το πρωί και καθώς περίμενα πήγα στη τουαλέτα και είδα αιμα στο σκούπισμα. Μην χαρούμε και εμείς μια φορά... οπότε δεν χάρηκα καθόλου τον υπέρηχο ήμουν μεσα στο άγχος. Είδαμε σακο, είμαι 5μιση βδομάδες όλα καλά για τις εβδομάδες που είμαι. Για το αίμα που.ειχα στο χαρτί μου είπε να μην ανησυχώ γιατι δεν φαίνεται κάτι ανησυχητικό στον υπέρηχο. Μου έκανε χοριακη και προγεστερόνη και περιμένω να Μ στείλει τα αποτελέσματα. Σε μια βδομάδα έχουμε ξανα ραντεβού για καρδούλα 🥰

 

Υπέροχα νέα!!!! Μπράβο σου κορίτσι μου. Αφού σε καθησύχασε και για το αίμα όλα καλά!

Άρα, αν κατάλαβα καλά, έχετε ένα εμβρυάκι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marilouu είπε:

Τέλεια 💖Μπράβο κορίτσι μου.Ολα καλά θα πάνε!Τελικά είναι ένα ή δυο?😁

 

στις Just now, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Υπέροχα νέα!!!! Μπράβο σου κορίτσι μου. Αφού σε καθησύχασε και για το αίμα όλα καλά!

Άρα, αν κατάλαβα καλά, έχετε ένα εμβρυάκι??

Ευχαριστώ κορίτσια μου, ναι ναι ένα είναι και μου έχει βγάλει τη ψυχή από τώρα 😁🌈 μην πάρουμε μια ανάσα 😏😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marinaP είπε:

 

Ευχαριστώ κορίτσια μου, ναι ναι ένα είναι και μου έχει βγάλει τη ψυχή από τώρα 😁🌈 μην πάρουμε μια ανάσα 😏😊

χαχαχαχα χαίρομαι τόσο πολύ!!!!! Μάλλον θα βγει ζωηρούλι😁

Να είσαι ήρεμη! Τα έχεις καταφέρει ήδη!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...