Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νοέμβρη μήνα βροχερέ, καλώς μας ήρθες με χαρά ... γέμισε τις κοιλίτσες μας όμορφα, γλυκά μωρά!!🤰🏼🩷


dimand

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μακάρι μακαριιι🙏 λογικα θα ξερω την Τετάρτη για το ποτέ θα πάμε για σπερματεγχυνση! Πήρα τελικά την συμβολαιογράφο γτ δεν με πήρε και μου έκλεισε ραντεβού για την Τετάρτη 6 το απόγευμα ευτυχωσσσσς❤️ απλά αύριο θα παρω για να φιξάρουμε την ωρα για σίγουρα ! Μου ευφυής και αυτό άγχος! Όποτε περιμενω τώρα για την Τετάρτη με ανυπομονησια 🙏 εσυ πως πας με τα τεστακια ωορρηξιας; Σήμερα θα τα ξεκινήσω και εγώ να δω που βρίσκομαι!

Άντε ωραία μια χαρά μια, μια οι δουλειές σου γίνονται άντε με το καλό θα περιμένουμε τα νέα την Τετάρτη 🥰

εγω συνεχίζω τα τεστ μου κανονικά δεν βρήκα ακόμα το θετικό 17 ημέρα.. επλιζω σε 2-3 μερες να το βρω.. 

Ειπα μήπως έκανα λίγο νωρίτερα ωορρηξία λόγο τον inofert που παίρνω αλλά μπα..

να τα  ξεκινήσεις και εσυ τα τεστ να δεις που βρίσκεσαι θα περιμένουμε νέα 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

Ναι μου έδωσε αγωγή και θα με δει σε 10 μέρες...

Ωραία τώρα λίγο υπομονή μέχρι τον πρώτο υπέρηχο.. 😊 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Άντε ωραία μια χαρά μια, μια οι δουλειές σου γίνονται άντε με το καλό θα περιμένουμε τα νέα την Τετάρτη 🥰

εγω συνεχίζω τα τεστ μου κανονικά δεν βρήκα ακόμα το θετικό 17 ημέρα.. επλιζω σε 2-3 μερες να το βρω.. 

Ειπα μήπως έκανα λίγο νωρίτερα ωορρηξία λόγο τον inofert που παίρνω αλλά μπα..

να τα  ξεκινήσεις και εσυ τα τεστ να δεις που βρίσκεσαι θα περιμένουμε νέα 😊

Θα το βρεις το θετικο σου κορίτσι μου❤️ τα ινοφερτ θέλουν πάνω απο μηνα για να κάνουν δουλειά όποτε πιστεύω θα κανεις ωορρηξια όπως κανεις συνήθως!  Έκανα το μεσημεράκι ένα και είδα ότι ήταν σκουρο για την ημέρα που είμαι σήμερα (8η μέρα) δλδ δεν ήταν αχνό που λέμε ! Με βλέπω να μη πηγαίνουμε ταξίδι😂 θα κλαίμε τα λεφτα σας 🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Girly είπε:

...104.51...τι συμβαίνει ρε κορίτσια?? Την Τετάρτη δλδ πριν 5 μέρες ήταν 25.65 ..τώρα πήρα τον γιατρό αμέσως αλλά ίσως έχει χειρουργείο και δεν απάντησε θα περιμένω να με πάρει...έχω σκάσει αλήθεια σας λέω. Δεν ξέρω τι να υποθέσω πια 

 

μηπως να παρεις μια δευτερη γνωμη? δεν ξερω λεω εγω τωρα γιατι το προδικαζει τοσο πολυ? μακαρι να πανε ολα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Κορίτσια μου!
Αυτό το μήνα αποφάσισα να χρησιμοποιήσω πάλι τεστάκια ωορρηξίας.
Είχα αρχίσει 10η μέρα, μέχρι χθες ήταν αχνό και είχα απογοητευτεί.

Είχαμε επαφούλα βέβαια γιατί είμασταν ξεκούραστοι λόγω Κυριακής :)🥰

Και ταταν! Σήμερα κοκκίνησε! 😍🤩
Για σήμερα δεν μας βλέπω να κάνουμε επανάληψη, θα προσπαθήσω αύριο να τον αποπλανήσω.

ααα θυμήθηκα και παράγγειλα μαζί το λιπαντικό γονιμότητας που στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχε δουλέψει. 
για να δούμε τι θα δούμε!

🤠🙈

405366601_684854803424812_2030978512946509069_n.thumb.jpg.8a007fe3829f7bfb55fb4a364f5a177b.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@misofeggaro πολυ καλα εκανες! να ξεκινησεις φυλικο και βιταμινη d3 η πολυ βιταμίνες για πριν την κυηση. Εύχομαι σύντομα τα καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλησπέρα Κορίτσια μου!
Αυτό το μήνα αποφάσισα να χρησιμοποιήσω πάλι τεστάκια ωορρηξίας.
Είχα αρχίσει 10η μέρα, μέχρι χθες ήταν αχνό και είχα απογοητευτεί.

Είχαμε επαφούλα βέβαια γιατί είμασταν ξεκούραστοι λόγω Κυριακής :)🥰

Και ταταν! Σήμερα κοκκίνησε! 😍🤩
Για σήμερα δεν μας βλέπω να κάνουμε επανάληψη, θα προσπαθήσω αύριο να τον αποπλανήσω.

ααα θυμήθηκα και παράγγειλα μαζί το λιπαντικό γονιμότητας που στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχε δουλέψει. 
για να δούμε τι θα δούμε!

🤠🙈

405366601_684854803424812_2030978512946509069_n.thumb.jpg.8a007fe3829f7bfb55fb4a364f5a177b.jpg

Καλή επιτυχιααα ευχομαιιιι❤️❤️❤️ βουρρρ στο ψητό μη τον αφήνεις σε ησυχία🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλή επιτυχιααα ευχομαιιιι❤️❤️❤️ βουρρρ στο ψητό μη τον αφήνεις σε ησυχία🤪

Καλή επιτυχία και σε εσάς κορίτσι μου! Εύχομαι με την πρώτη να το πιάσετε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@misofeggaro πολυ καλα εκανες! να ξεκινησεις φυλικο και βιταμινη d3 η πολυ βιταμίνες για πριν την κυηση. Εύχομαι σύντομα τα καλύτερα!

D3 ναι πίνω γιατί δεν με βλέπει σχεδόν καθόλου ήλιος. 

Πίνω και βιταμίνες centrum woman. 

Όλα τα έχω δοκιμάσει. Ένα ωάριο και καλό θέλουμε 😊🥚

Χάρηκα που δείχνει ωορρηξία γιατί φοβόμουν ότι δεν... 

Να να άρχισαν πονακια τώρα... 🕢😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Θα το βρεις το θετικο σου κορίτσι μου❤️ τα ινοφερτ θέλουν πάνω απο μηνα για να κάνουν δουλειά όποτε πιστεύω θα κανεις ωορρηξια όπως κανεις συνήθως!  Έκανα το μεσημεράκι ένα και είδα ότι ήταν σκουρο για την ημέρα που είμαι σήμερα (8η μέρα) δλδ δεν ήταν αχνό που λέμε ! Με βλέπω να μη πηγαίνουμε ταξίδι😂 θα κλαίμε τα λεφτα σας 🙄

1,5 μήνα τα πίνω τα ινοφερτ μακάρι έστω απο 19-21 ημέρα του κύκλου το πολύ να κάνω 

ωχ λες ; Μπορεί αφού είναι πιο εντονο να κανείς νωρίτερα .. αν δεν μπορέσεις να πας και να πάρεις τα λεφτά σου πίσω δεν λες κάποιον δικό σου να πάει ; Τηβ αδερφή σου ή καποια κολλητή; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλή επιτυχία και σε εσάς κορίτσι μου! Εύχομαι με την πρώτη να το πιάσετε! 

Ευχαριστουμεεεεε πολυυυυυυ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Elk είπε:

1,5 μήνα τα πίνω τα ινοφερτ μακάρι έστω απο 19-21 ημέρα του κύκλου το πολύ να κάνω 

ωχ λες ; Μπορεί αφού είναι πιο εντονο να κανείς νωρίτερα .. αν δεν μπορέσεις να πας και να πάρεις τα λεφτά σου πίσω δεν λες κάποιον δικό σου να πάει ; Τηβ αδερφή σου ή καποια κολλητή; 

Τοτε ίσως να κάνεις λίγο νωρίτερα κορίτσι μου🙏 εμένα πάντως όταν τα επερνα συστηματικά μου τον είχαν μειώσει κατά 2 μέρες 😀

αυτο φοβαμαιιιιι και εγώ ότι μάλλον θα κάνω νωρίτερα ! Θα δω και το αυριανό πως θα είναι ! Αυτό σκεφτήκαμε και εμείς να κάνουμε αν δεν μας αλλάξει έστω τις ημερομηνίες και να πάμε κάποια άλλη στιγμή να πούμε στα πεθερικά μου ή στον αδερφο του συντρόφου μου με την γυναίκα του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Ελπίζω να είστε όλες καλά !! Εγώ πέρασα πολύ όμορφο σαββατοκύριακο και δεν μπήκα καθόλου σχεδόν μιας και ξεχάστηκα!! Αχ να ταν όλες οι μέρες έτσι! Χθες καιγομουν στην δουλειά και διάβασα σήμερα τα νέα σας! @Mpourmpoulo συμβαίνουν αυτά κορίτσι μου μην στεναχωριέσαι θα βρεθεί λύση! Τώρα προέχει η σπερμματεγχηση που είμαι σίγουρη ότι θα πάει τέλεια! Ανυπομονώ για σένα! @Elk μου σε μένα προσωπικά τα inofert plus  μετά το 3μηνο έκαναν δουλειά! Το ότι η ωορρηξία γίνεται 20η μέρα δεν πάει να πει ότι δεν είναι καλή! Σε 2 μέρες θα κοκκινησει το τεστακι! @Girly κορίτσι μου δεν ξέρω τι να πω!! Ελπίζω όλα να τελειώσουν σύντομα! Και κουράγιο! ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Ελπίζω να είστε όλες καλά !! Εγώ πέρασα πολύ όμορφο σαββατοκύριακο και δεν μπήκα καθόλου σχεδόν μιας και ξεχάστηκα!! Αχ να ταν όλες οι μέρες έτσι! Χθες καιγομουν στην δουλειά και διάβασα σήμερα τα νέα σας! @Mpourmpoulo συμβαίνουν αυτά κορίτσι μου μην στεναχωριέσαι θα βρεθεί λύση! Τώρα προέχει η σπερμματεγχηση που είμαι σίγουρη ότι θα πάει τέλεια! Ανυπομονώ για σένα! @Elk μου σε μένα προσωπικά τα inofert plus  μετά το 3μηνο έκαναν δουλειά! Το ότι η ωορρηξία γίνεται 20η μέρα δεν πάει να πει ότι δεν είναι καλή! Σε 2 μέρες θα κοκκινησει το τεστακι! @Girly κορίτσι μου δεν ξέρω τι να πω!! Ελπίζω όλα να τελειώσουν σύντομα! Και κουράγιο! ♥️♥️

Καλημέρα κορίτσια 

Περάσατε ωραία δηλαδή το ΣΚ μπράβο ! Καλά εκανες αν είναι να περνάς καλά και να λείπεις χαλάλι σου 🥰

εγω αν κάνω ωορρηξία μετά την 23 ημέρα του κύκλου μου μετά δεν είναι καλη ωορρηξία ξεφευγουν οι μερες όποτε πάει χαμενος ο μήνας.. 

Τα inofert τα είχα πάρει και πιο παλιά αλλά επειδή δεν τα πήρα πολυ καιρό ένα κουτί είχα πιει δεν ξέρω ποσο καιρό θέλουν για να δουλέψουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Ελπίζω να είστε όλες καλά !! Εγώ πέρασα πολύ όμορφο σαββατοκύριακο και δεν μπήκα καθόλου σχεδόν μιας και ξεχάστηκα!! Αχ να ταν όλες οι μέρες έτσι! Χθες καιγομουν στην δουλειά και διάβασα σήμερα τα νέα σας! @Mpourmpoulo συμβαίνουν αυτά κορίτσι μου μην στεναχωριέσαι θα βρεθεί λύση! Τώρα προέχει η σπερμματεγχηση που είμαι σίγουρη ότι θα πάει τέλεια! Ανυπομονώ για σένα! @Elk μου σε μένα προσωπικά τα inofert plus  μετά το 3μηνο έκαναν δουλειά! Το ότι η ωορρηξία γίνεται 20η μέρα δεν πάει να πει ότι δεν είναι καλή! Σε 2 μέρες θα κοκκινησει το τεστακι! @Girly κορίτσι μου δεν ξέρω τι να πω!! Ελπίζω όλα να τελειώσουν σύντομα! Και κουράγιο! ♥️♥️

Καλημερα κορίτσι μουυυυ❤️ μπραβοοο πάντα να περνάς τελεια🥳 

Εννοειται προέχει η σπερματεγχυνση δεν το συζητωωωω ! Αύριο που θα πάω στον γιατρό θα ξερω όποτε αν δεν μπορέσουμε να πάμε θα πάρουμε τηλ στο δωματιο και ελπιζω να μας εξυπηρετήσουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, τώρα κατάφερα να μπω κ να δω τα νέα σας.. Λοιπόν εγώ δεν ξέρω ποτε κ αν έκανα ωορρηξία αυτό το μήνα καθώς έκανα τεστ 11η,13η,14η κ 15η μέρα κ δεν είχα θετικό. Μόνο 12η δεν έκανα κ μετά τελείωσαν. Ο κύκλος μου θεωρητικά είναι 28 ημερών κ σήμερα είμαι στην 30η κ περιμένω ακόμα… 

@Girly υπομονή κοπέλα μου, ελπίζω να μην είναι εξωμητριο!! 
 

@Demy93 συγχαρητήρια κοριτσάκι μου με το καλό μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! @Demy93 με το καλό όλα,συγχαρητήρια!!! @Girly τι να πω...δεν περίμενα αυτή την έκβαση.Υπομονή κορίτσι μου!Θα έρθει το θαυματάκι δεν μπορεί.Εγώ έκανα εξετάσεις χθές βγήκαν καλές και ξεκινάμε σήμερα αγωγή και προετοιμασία για εμβρυομεταφορά..Μέχρι 15 Δεκεμβρίου θα γίνει.Εχω μια απορία αν ξέρει καμία να με βοηθήσει.Αν όντως έχω πολύποδα και έχει δημιουργηθεί τώρα δεν θα πρέπει να το δει?Στον υπέρηχο?Σταματήσαμε τον προηγούμενο μήνα λόγω αιμορραγίας και μη αυξημένου ενδομητρίου όσο θα έπρεπε.Κανω μια μικρή υπενθύμιση γιατί αντιλαμβάνομαι οτι δεν γίνεται να τα θυμάστε όλα.😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marilouu είπε:

Καλημέρα κορίτσια! @Demy93 με το καλό όλα,συγχαρητήρια!!! @Girly τι να πω...δεν περίμενα αυτή την έκβαση.Υπομονή κορίτσι μου!Θα έρθει το θαυματάκι δεν μπορεί.Εγώ έκανα εξετάσεις χθές βγήκαν καλές και ξεκινάμε σήμερα αγωγή και προετοιμασία για εμβρυομεταφορά..Μέχρι 15 Δεκεμβρίου θα γίνει.Εχω μια απορία αν ξέρει καμία να με βοηθήσει.Αν όντως έχω πολύποδα και έχει δημιουργηθεί τώρα δεν θα πρέπει να το δει?Στον υπέρηχο?Σταματήσαμε τον προηγούμενο μήνα λόγω αιμορραγίας και μη αυξημένου ενδομητρίου όσο θα έπρεπε.Κανω μια μικρή υπενθύμιση γιατί αντιλαμβάνομαι οτι δεν γίνεται να τα θυμάστε όλα.😃

Με το κάλο κορίτσι μου! Εύχομαι να πάνε όλα καλά σε αυτό των κύκλο. Θεωρητικά εάν είναι πολύ μικρός ο πολύποδας στο ενδομήτριο την αρχή του κύκλου δεν φαίνεται, λογικά εάν παχύνει το ενδομήτριο θα φανεί. Σε μένα όταν ξεκίνησα την διέγερση και κάναμε υπέρηχο την δεύτερη μέρα του κύκλου δε φαινόταν τίποτα, κατά τη διάρκεια της διέγερσης όμως με το που πάχυνε το ενδομήτριο φάνηκε ένας πολύ μικρός πολύποδας. Τον βγάλαμε σε επόμενο κύκλο πριν την εμβρυομεταφορά παράλληλα μου εξησε και το ενδομήτριο για ανανέωση και στον επόμενο κύκλο κάναμε την εμβρυομεταφορά και έπιασα τα διδυμάκια μου.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annie! είπε:

Με το κάλο κορίτσι μου! Εύχομαι να πάνε όλα καλά σε αυτό των κύκλο. Θεωρητικά εάν είναι πολύ μικρός ο πολύποδας στο ενδομήτριο την αρχή του κύκλου δεν φαίνεται, λογικά εάν παχύνει το ενδομήτριο θα φανεί. Σε μένα όταν ξεκίνησα την διέγερση και κάναμε υπέρηχο την δεύτερη μέρα του κύκλου δε φαινόταν τίποτα, κατά τη διάρκεια της διέγερσης όμως με το που πάχυνε το ενδομήτριο φάνηκε ένας πολύ μικρός πολύποδας. Τον βγάλαμε σε επόμενο κύκλο πριν την εμβρυομεταφορά παράλληλα μου εξησε και το ενδομήτριο για ανανέωση και στον επόμενο κύκλο κάναμε την εμβρυομεταφορά και έπιασα τα διδυμάκια μου.

 

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.Εχω το άγχος της διαδικασίας έχω να σκέφτομαι μήπως εμφανιστεί και αυτό.Αυτο έχω καταλάβει κι εγώ από τα λεγόμενα του ...ο,τι αν ήταν κάτι από τον προηγούμενο μήνα τώρα μέσα από την διαδικασία αυτή θα φανεί.Εχω υπέρηχο την άλλη Πέμπτη.Προς το παρόν cyclacur και άγιος ο Θεός.♥️Να χαίρεσαι τα διδυμακια σου.😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η annie! είπε:

Με το κάλο κορίτσι μου! Εύχομαι να πάνε όλα καλά σε αυτό των κύκλο. Θεωρητικά εάν είναι πολύ μικρός ο πολύποδας στο ενδομήτριο την αρχή του κύκλου δεν φαίνεται, λογικά εάν παχύνει το ενδομήτριο θα φανεί. Σε μένα όταν ξεκίνησα την διέγερση και κάναμε υπέρηχο την δεύτερη μέρα του κύκλου δε φαινόταν τίποτα, κατά τη διάρκεια της διέγερσης όμως με το που πάχυνε το ενδομήτριο φάνηκε ένας πολύ μικρός πολύποδας. Τον βγάλαμε σε επόμενο κύκλο πριν την εμβρυομεταφορά παράλληλα μου εξησε και το ενδομήτριο για ανανέωση και στον επόμενο κύκλο κάναμε την εμβρυομεταφορά και έπιασα τα διδυμάκια μου.

 

Γεια σου κορίτσι! Εμένα ο γιατρός το αντίθετο μου είχε πει, πως ο πολύποδας δεν θα φανεί στο δεύτερο μισό του κύκλου, καθώς παχαίνει το ενδομητριο κι αυτός είναι "κρυμμένος" μέσα.. Εκτός κι αν είναι θέμα του που ακριβώς βρίσκεται.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Γεια σου κορίτσι! Εμένα ο γιατρός το αντίθετο μου είχε πει, πως ο πολύποδας δεν θα φανεί στο δεύτερο μισό του κύκλου, καθώς παχαίνει το ενδομητριο κι αυτός είναι "κρυμμένος" μέσα.. Εκτός κι αν είναι θέμα του που ακριβώς βρίσκεται.. 

Καλησπέρα 😃Ελπίζω να μην έχω αλλά ότι είναι θα το αντιμετωπίσουμε όπως όλα άλλωστε.Η ψυχολογία έχει ανεβοκατεβάσματα.Τι να κάνουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marilouu είπε:

Καλησπέρα 😃Ελπίζω να μην έχω αλλά ότι είναι θα το αντιμετωπίσουμε όπως όλα άλλωστε.Η ψυχολογία έχει ανεβοκατεβάσματα.Τι να κάνουμε...

Ναι εννοείται, δεν είναι κάτι σοβαρό αυτό, αλλά αν υπάρχει καλό είναι να αφαιρεθεί. Υπάρχουν περιπτώσεις που το εμβρυο πρισκολλαται πάνω στον πολύποδα κι αυτό δεν το θέλουμε. Εγώ δύο φορές αφαίρεσα, και τις δύο στη σαλπιγγογραφια φάνηκε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Γιάννα 36 λογικά παίζει ρόλο το που βρίσκεται. Σε μένα επειδη πάντα πήγαινα στην αρχή του κύκλου φαινόμουν πεντακάθαρη κ φάνηκε στη διέγερση με το που πάχυνε.. 

Ρε κορίτσια εγώ τώρα να θεωρήσω ότι έχω καθυστέρηση ή να περιμένω 2-3 μέρες ακόμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η annie! είπε:

@Γιάννα 36 λογικά παίζει ρόλο το που βρίσκεται. Σε μένα επειδη πάντα πήγαινα στην αρχή του κύκλου φαινόμουν πεντακάθαρη κ φάνηκε στη διέγερση με το που πάχυνε.. 

Ρε κορίτσια εγώ τώρα να θεωρήσω ότι έχω καθυστέρηση ή να περιμένω 2-3 μέρες ακόμα;

Αν έχεις ξανακάνει τέτοιο κύκλο, περίμενε ένα διήμερο, αλλιώς τεστακι 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια, τώρα κατάφερα να μπω κ να δω τα νέα σας.. Λοιπόν εγώ δεν ξέρω ποτε κ αν έκανα ωορρηξία αυτό το μήνα καθώς έκανα τεστ 11η,13η,14η κ 15η μέρα κ δεν είχα θετικό. Μόνο 12η δεν έκανα κ μετά τελείωσαν. Ο κύκλος μου θεωρητικά είναι 28 ημερών κ σήμερα είμαι στην 30η κ περιμένω ακόμα… 

@Girly υπομονή κοπέλα μου, ελπίζω να μην είναι εξωμητριο!! 
 

@Demy93 συγχαρητήρια κοριτσάκι μου με το καλό μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!! 

Κορίτσι νου πολύ θετικο που δεν σου ήρθε ακόμη! Άρα είσαι 2 μέρες καθυστέρηση! Έκανες κανένα τεστακι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...