Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νοέμβρη μήνα βροχερέ, καλώς μας ήρθες με χαρά ... γέμισε τις κοιλίτσες μας όμορφα, γλυκά μωρά!!🤰🏼🩷


dimand

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ωχ υπομονή κορίτσι μου αυτό το πράγμα είναι ψυχοφθόρο το ξέρω αλλά εύχομαι να περάσει γρήγορα 

αφού δεν είναι επικίνδυνο για εσενα και λέει ότι μπορείς να περιμένεις μέχρι την Παρασκευή και μπορείς περίμενε… εκτός αν θέλεις να πας και αλλου 🤷‍♀️

Αλλά φοβαμαι θα πάρει λιγες μερες μέχρι να πέσει η χοριακη γιατί ακόμα ανεβαίνει 

Και για αυτό έχεις συμπτώματα που μας έλεγες προχτές γιατί υπήρχε αύξηση χοριακης 

..ήμουν σίγουρη ότι ανεβαίνει..σίγουρη ..και χθες το στήθος μου πονούσε και λέω στάνταρ έχει ανέβει..περπατάω και λαχανιαζω ακόμη οπότε το καταλάβαινα.. θα ευχηθώ μόνο να αποβάλλω μόνη μου φυσικά...αυτό μόνο..ώστε να μη χάσω τον επόμενο κύκλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Girlyεύχομαι ολόψυχα να πήρε μπρος και να πάει καλά, μακάρι να διαψεύσει τους πάντες το σπορακι και να είναι όλα καλά. Να προσέχεις και να μην το βάζεις κάτω. Ο γιατρός μου πάντα λέει μέχρι να ακούσουμε καρδιά η ζωή συνεχίζεται ως να μην υπάρχει εγκυμοσύνη. Δύναμη και πίστη 👍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

..ήμουν σίγουρη ότι ανεβαίνει..σίγουρη ..και χθες το στήθος μου πονούσε και λέω στάνταρ έχει ανέβει..περπατάω και λαχανιαζω ακόμη οπότε το καταλάβαινα.. θα ευχηθώ μόνο να αποβάλλω μόνη μου φυσικά...αυτό μόνο..ώστε να μη χάσω τον επόμενο κύκλο...

Μονη σου θα αποβάλεις είναι πολύ μικρή για να χρειαστεί απόξεση ! Μην ανησυχείς γ αυτό κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μονη σου θα αποβάλεις είναι πολύ μικρή για να χρειαστεί απόξεση ! Μην ανησυχείς γ αυτό κορίτσι μου!

Ο μόνος μου φόβος είναι μήπως είναι εξωμήτριο και γιναυτο να χρειαστώ επέμβαση...μόνο για αυτό φοβάμαι. 

Σήμερα πάω και πρώτη μέρα στη δουλειά και έχω και υπερωρίες αυτήν την βδομάδα...εν τω μεταξύ κουράζομαι εύκολα και να δω τι θα κάνω και εκεί που και καλά να είσαι φεύγεις κομμάτια..

Τέλος πάντων , κάτι θα γίνει κάποια λύση θα βρεθεί για όλα. Δεν μπορεί να γίνει αλλιώς! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου ακούστε τι πατάτα έχω κάνει με τον σύντροφο😂 ακολουθεί σεντονι ! Λοιπόν την Τετάρτη θα είμαι 10η μέρα του κύκλου και θα πάω να με δει ο γιατρός για το ποσά αυγουλακια έκανα και ποσά χιλιοστά είναι έτσι ωστε να προγραμματίσουμε την σπερματεγχυνση! Όμως επειδη δυο μήνες είχα την μαμά σπίτι και δεν είχαμε πάει πουθενά κλείσαμε αυτό το πσκ να πάμε διακοπές να χαλαρώσουμε! Το θέμα είναι ότι δεν ξερω ποτέ θα κάνω ωορρηξια δλδ δεν ξερω αν τα χάπια βοηθήσουν στο να κάνω νωρίτερα ωορρηξια πχ 14η μέρα του κύκλου ! Αν υποθέσουμε ότι θα κάνω νωρίς δλδ 14η μέρα θα είναι Κυριακή και εμείς εχουμε κλείσει το διήμερο που σας είπα ! Το κλείσαμε μέσω booking και έλεγε ότι δεν μπορούμε να το ακυρώσουμε και να πάρουμε τα χρήματα πίσω ( το εχουμε πληρώσει εξολοκλήρου ) αλλά και δεν μπορούμε να αλλάξουμε ημερομηνίες! Βέβαια στο μειλ που μας έστειλαν υπάρχει τηλ επικοινωνίας και προφανώς θα πάρουμε τηλ αν δεν μπορούμε να πάμε απλά φοβάμαι πως θα χάσουμε τα χρήματα😲 

Μιλαμε καναμε χοντρή πατατααααα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Ο μόνος μου φόβος είναι μήπως είναι εξωμήτριο και γιναυτο να χρειαστώ επέμβαση...μόνο για αυτό φοβάμαι. 

Σήμερα πάω και πρώτη μέρα στη δουλειά και έχω και υπερωρίες αυτήν την βδομάδα...εν τω μεταξύ κουράζομαι εύκολα και να δω τι θα κάνω και εκεί που και καλά να είσαι φεύγεις κομμάτια..

Τέλος πάντων , κάτι θα γίνει κάποια λύση θα βρεθεί για όλα. Δεν μπορεί να γίνει αλλιώς! 

Κορίτσι μου εύχομαι να μην είναι εξωμητριο 🙏 πιστεύω όμως ότι είναι ίδια περίπτωση με της αδερφής μου και θα αποβάλεις μονη σου χωρίς κανένα πρόβλημα απλά ίσως αργησει λίγο ! Υπομονή κορίτσι μου με την δουλειά καη εύχομαι να μην κουραστείς πολύ🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Ο μόνος μου φόβος είναι μήπως είναι εξωμήτριο και γιναυτο να χρειαστώ επέμβαση...μόνο για αυτό φοβάμαι. 

Σήμερα πάω και πρώτη μέρα στη δουλειά και έχω και υπερωρίες αυτήν την βδομάδα...εν τω μεταξύ κουράζομαι εύκολα και να δω τι θα κάνω και εκεί που και καλά να είσαι φεύγεις κομμάτια..

Τέλος πάντων , κάτι θα γίνει κάποια λύση θα βρεθεί για όλα. Δεν μπορεί να γίνει αλλιώς! 

Το μόνο που πρέπει να προσέξεις είναι αν νιώσεις κάποιον έντονο πόνο ή δεις αίμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Elk είπε:

Ααα ωραία όποτε θα έχεις και την ευκαιρία να δοκιμάσεις και από μόνη σου 1-2 μήνες ενώ θα παίρνεις και το χάπι σωστά ; Και που ξέρεις μπορεί να έφταιγε και αυτό.. και να μείνεις από μόνη σου εγκυος 😉 αφού ειχες και μια σύλληψη παλιότερα.. συγγνώμη που δεν θυμάμαι γιατί είμαστε και πολλές 😅

βιοχημική ήταν ; Ή παλινδρόμησε ; 

Πιθανότατα να μην μπορούσα να μείνω έγκυος από αυτό μου είπε η ενδοκρινολόγος γιατί όλα τα υπόλοιπα είναι καλά...  Ε ναι κ εγώ μπερδεομαι με τόσες κοπέλες που είμαστε 🙂Αποβολή έπαθα ξαφνικά με αιμορραγία φουλ στην 11η εβδομάδα... Μου είπαν από βιοψία ότι ήταν κάποιο χρωμοσωμα παραπάνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου ακούστε τι πατάτα έχω κάνει με τον σύντροφο😂 ακολουθεί σεντονι ! Λοιπόν την Τετάρτη θα είμαι 10η μέρα του κύκλου και θα πάω να με δει ο γιατρός για το ποσά αυγουλακια έκανα και ποσά χιλιοστά είναι έτσι ωστε να προγραμματίσουμε την σπερματεγχυνση! Όμως επειδη δυο μήνες είχα την μαμά σπίτι και δεν είχαμε πάει πουθενά κλείσαμε αυτό το πσκ να πάμε διακοπές να χαλαρώσουμε! Το θέμα είναι ότι δεν ξερω ποτέ θα κάνω ωορρηξια δλδ δεν ξερω αν τα χάπια βοηθήσουν στο να κάνω νωρίτερα ωορρηξια πχ 14η μέρα του κύκλου ! Αν υποθέσουμε ότι θα κάνω νωρίς δλδ 14η μέρα θα είναι Κυριακή και εμείς εχουμε κλείσει το διήμερο που σας είπα ! Το κλείσαμε μέσω booking και έλεγε ότι δεν μπορούμε να το ακυρώσουμε και να πάρουμε τα χρήματα πίσω ( το εχουμε πληρώσει εξολοκλήρου ) αλλά και δεν μπορούμε να αλλάξουμε ημερομηνίες! Βέβαια στο μειλ που μας έστειλαν υπάρχει τηλ επικοινωνίας και προφανώς θα πάρουμε τηλ αν δεν μπορούμε να πάμε απλά φοβάμαι πως θα χάσουμε τα χρήματα😲 

Μιλαμε καναμε χοντρή πατατααααα! 

Ωχ, όντως πατάτα! Γιατί υπάρχει και πιθανότητα να σας πει ο γιατρός ότι εκείνο το Σάββατο θα γίνει πχ η σπερματεγχυση! Αλλά άκου να δεις.εφοσον κάνεις αργά ωορηξια και τώρα ουσιαστικά παίρνεις πρώτη φορά αυτά τα χάπια ίσως να μη πιάσουν τόσο γρήγορα και να κάνεις ωορηξια λίγο νωρίτερα από ότι συνήθως αλλά όχι πχ την 14η μέρα...εσύ ξεκινά να βλέπεις λίγο με τεστακια τι γίνεται. Όπως και να έχει κάποια λύση θα βρεθεί..πιστεύω αν πάρεις τηλέφωνο κάτι θα κάνουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Το μόνο που πρέπει να προσέξεις είναι αν νιώσεις κάποιον έντονο πόνο ή δεις αίμα. 

Φαντάζομαι εννοείς αυτές τις μέρες στη δουλειά Ε? Άλλο άγχος και αυτό...φοβάμαι μη γίνει στη δουλειά και έχω πολύ αίμα κλπ. Πάντως όσο ξαναδιαβάζω την ιστορία της αδερφής της @Mpourmpoulo βλέπω ότι ταυτίζεται 100% ως τώρα σε νούμερα και τυχαίνει να κάναμε ακριβώς τις ίδιες μέρες χοριακες με τα ίδια αποτελέσματα...οπότε ευελπιστώ ότι θα γίνει έτσι...

@Mpourmpouloπως ήταν η αποβολή της? Σαν περίοδος? Επειδή είχε μικρό νούμερο και αυτή ρωτάω ..μπας και ξέρω πάνω κάτω τι να περιμένω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Φαντάζομαι εννοείς αυτές τις μέρες στη δουλειά Ε? Άλλο άγχος και αυτό...φοβάμαι μη γίνει στη δουλειά και έχω πολύ αίμα κλπ. Πάντως όσο ξαναδιαβάζω την ιστορία της αδερφής της @Mpourmpoulo βλέπω ότι ταυτίζεται 100% ως τώρα σε νούμερα και τυχαίνει να κάναμε ακριβώς τις ίδιες μέρες χοριακες με τα ίδια αποτελέσματα...οπότε ευελπιστώ ότι θα γίνει έτσι...

@Mpourmpouloπως ήταν η αποβολή της? Σαν περίοδος? Επειδή είχε μικρό νούμερο και αυτή ρωτάω ..μπας και ξέρω πάνω κάτω τι να περιμένω..

Επειδή ακριβώς δεν ξέρεις τι έχει συμβεί, βιοχημική, παλινδρομη, εξωμητριο ή ακόμα και θαύμα (who knows), πρέπει να έχεις το νου σου αν νιώσεις κάτι περίεργο και να ενημερώνεις το γιατρό σου..  Κ στη δουλειά χαλαρά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Μόλις μίλησα με τον γιατρό..αν και ανέβηκε δεν είναι ευχαριστημένος μου είπε δεν πάει καλά και το ξέρουμε μέρες τώρα..μου είπε αν είχα πόνους στην κοιλιά η οτιδήποτε θα ήθελε να με δει σήμερα η αύριο αλλά εφόσον δεν έχω τίποτα απολύτως θέλει να με δει τέλος της εβδομάδας. Να κάνω χοριακη το πρωί και το απόγευμα να πάω να με δει..θέλει να πιστεύει ότι θα πέσει και θα αποβάλλω φυσικά. Μου είπε πάντως ότι αν και δεν τον πιστεύει πλέον έχουμε μια πιθανότητα εξωμητριου αλλά που με τέτοια νούμερα δεν είναι επικυνδινο να προκαλέσει κάτι μέχρι την Παρασκευή. Και επίσης είπε ότι υπάρχει πιθανότητα και τώρα να πήγαινα επειδή ακριβώς είναι ακόμη κύτταρο να μην μπορεί να το εντοπίσει κάπου...

Κορίτσι μ.πραγματικα δεν ξέρω τι γίνεται, δεν Μ έτυχε ποτέ οπότε δεν μπορώ να σου πω τίποτα. Απλα μόνο μια αγκαλιά και εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου να γίνει αυτό που επιθυμείς! Αν έχεις φουλ εμπιστοσύνη στο γιατρό σου άκουσε τον και όλα θα γίνουν όπως πρέπει. 

Θα κάνεις ξανα χοριακη Παρασκευή;; γιατί οχι μετά από 48ωρες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Ωχ, όντως πατάτα! Γιατί υπάρχει και πιθανότητα να σας πει ο γιατρός ότι εκείνο το Σάββατο θα γίνει πχ η σπερματεγχυση! Αλλά άκου να δεις.εφοσον κάνεις αργά ωορηξια και τώρα ουσιαστικά παίρνεις πρώτη φορά αυτά τα χάπια ίσως να μη πιάσουν τόσο γρήγορα και να κάνεις ωορηξια λίγο νωρίτερα από ότι συνήθως αλλά όχι πχ την 14η μέρα...εσύ ξεκινά να βλέπεις λίγο με τεστακια τι γίνεται. Όπως και να έχει κάποια λύση θα βρεθεί..πιστεύω αν πάρεις τηλέφωνο κάτι θα κάνουν 

Αχ μακαριιιιιι🙏 να μη χάσουμε και το ταξιδάκι και εκτός αυτό από ότι είδα η κλινικη την Κυριακή είναι κλειστή όποτε και πάλι δεν θα μπορούσε να γίνει η σπερματεγχυνση ! Τεσπα θα δειξει πως θα πάει! Αυτό ειπα και εγώ να ξεκινήσω από σήμερα τεστ ωορρηξιας να δω που βρίσκομαι ! Με καίει και το χαρτι από την συμβολαιογράφο μου είπε θα με επερνε σήμερα τηλ και ακόμη τίποτα ! Αν δεν με πάρει είπε να την παρω αύριο αλλά εγώ θα την παρω το μεσημερι αν δεν με πάρει και θα τις πω ότι καιγόμαστε για το χαρτι γτ μπορεί να γίνει νωρίτερα η σπερματεγχυνση μπας και κλείσει ραντεβού πιο γρηγορα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Φαντάζομαι εννοείς αυτές τις μέρες στη δουλειά Ε? Άλλο άγχος και αυτό...φοβάμαι μη γίνει στη δουλειά και έχω πολύ αίμα κλπ. Πάντως όσο ξαναδιαβάζω την ιστορία της αδερφής της @Mpourmpoulo βλέπω ότι ταυτίζεται 100% ως τώρα σε νούμερα και τυχαίνει να κάναμε ακριβώς τις ίδιες μέρες χοριακες με τα ίδια αποτελέσματα...οπότε ευελπιστώ ότι θα γίνει έτσι...

@Mpourmpouloπως ήταν η αποβολή της? Σαν περίοδος? Επειδή είχε μικρό νούμερο και αυτή ρωτάω ..μπας και ξέρω πάνω κάτω τι να περιμένω..

Ναι έτσι πιστεύω και εγώ κορίτσι μου ότι είναι παλινδρομη και θα αποβάλεις  φυσικά! Λίγο παραπάνω αιματακι από την περίοδο της είχε  απλά κράτησε λίγες μέρες παραπάνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτοιμη και η χοριακη μου κορίτσια...Διπλασιασμένη ωραιότατη...Αρχίζω σιγά σιγά να παίρνω μια ανάσα αλλά είμαι ακόμα παααααρα πολύ επιφυλακτική!!!

🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Demy93 είπε:

Έτοιμη και η χοριακη μου κορίτσια...Διπλασιασμένη ωραιότατη...Αρχίζω σιγά σιγά να παίρνω μια ανάσα αλλά είμαι ακόμα παααααρα πολύ επιφυλακτική!!!

🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿

Μπράβο κορίτσι μου!!! 🌈🌈 Βήμα βήμα θα τα καταφέρουμε 🙏🏻 ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Έτοιμη και η χοριακη μου κορίτσια...Διπλασιασμένη ωραιότατη...Αρχίζω σιγά σιγά να παίρνω μια ανάσα αλλά είμαι ακόμα παααααρα πολύ επιφυλακτική!!!

🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿

Μπραβοοοοοο!!! Μπράβο κορίτσι μου!!! Όλα θα πάνε καλά!! Να μην έχεις καμία αμφιβολία!!!!!💪💪🤗🤗🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Έτοιμη και η χοριακη μου κορίτσια...Διπλασιασμένη ωραιότατη...Αρχίζω σιγά σιγά να παίρνω μια ανάσα αλλά είμαι ακόμα παααααρα πολύ επιφυλακτική!!!

🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿

Μπραβοοοο κορίτσι μου❤️❤️❤️ όλα θα πανε κατευχην❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσι μ.πραγματικα δεν ξέρω τι γίνεται, δεν Μ έτυχε ποτέ οπότε δεν μπορώ να σου πω τίποτα. Απλα μόνο μια αγκαλιά και εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου να γίνει αυτό που επιθυμείς! Αν έχεις φουλ εμπιστοσύνη στο γιατρό σου άκουσε τον και όλα θα γίνουν όπως πρέπει. 

Θα κάνεις ξανα χοριακη Παρασκευή;; γιατί οχι μετά από 48ωρες;

Επειδή θα πάω την Πέμπτη στο ιατρείο ,ο γιατρός ζήτησε να κάνω την ίδια μέρα πριν πάω χοριακη. Να είναι της ίδιας μέρας και μετά να πάω να με δει... φαντάζομαι το ζήτησε γιατι πιστεύει ότι θα πέσει ως τότε και δεν είχε νόημα να κάνω και Τετάρτη που θα είναι 48ωρες μετά και Πέμπτη...τι να πω δεν ξέρω τι να περιμένω πια! Θα εύχομαι ότι πάντα...όλα να γίνουν όπως πρέπει να γίνουν για το καλύτερο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Demy93 είπε:

Έτοιμη και η χοριακη μου κορίτσια...Διπλασιασμένη ωραιότατη...Αρχίζω σιγά σιγά να παίρνω μια ανάσα αλλά είμαι ακόμα παααααρα πολύ επιφυλακτική!!!

🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿

Μπράβο κορίτσι μου όλα πάνε καλά 😊

μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι 🤰

μίλησες με γιατρό; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Πιθανότατα να μην μπορούσα να μείνω έγκυος από αυτό μου είπε η ενδοκρινολόγος γιατί όλα τα υπόλοιπα είναι καλά...  Ε ναι κ εγώ μπερδεομαι με τόσες κοπέλες που είμαστε 🙂Αποβολή έπαθα ξαφνικά με αιμορραγία φουλ στην 11η εβδομάδα... Μου είπαν από βιοψία ότι ήταν κάποιο χρωμοσωμα παραπάνω...

Ωωω βρε κορίτσι μου ζόρικο ήταν αυτό 😕 εγω τουλάχιστον δεν είχα αίμα και κάπως μου ήταν λίγο πιο εύκολο 

 ποσο καιρός πέρασε από αυτό; 

μακαρι να έχει δίκιο η Ενδοκρινολογος σου και να σε βοηθάει το χάπι να φέρει το μωρακι σας 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου ακούστε τι πατάτα έχω κάνει με τον σύντροφο😂 ακολουθεί σεντονι ! Λοιπόν την Τετάρτη θα είμαι 10η μέρα του κύκλου και θα πάω να με δει ο γιατρός για το ποσά αυγουλακια έκανα και ποσά χιλιοστά είναι έτσι ωστε να προγραμματίσουμε την σπερματεγχυνση! Όμως επειδη δυο μήνες είχα την μαμά σπίτι και δεν είχαμε πάει πουθενά κλείσαμε αυτό το πσκ να πάμε διακοπές να χαλαρώσουμε! Το θέμα είναι ότι δεν ξερω ποτέ θα κάνω ωορρηξια δλδ δεν ξερω αν τα χάπια βοηθήσουν στο να κάνω νωρίτερα ωορρηξια πχ 14η μέρα του κύκλου ! Αν υποθέσουμε ότι θα κάνω νωρίς δλδ 14η μέρα θα είναι Κυριακή και εμείς εχουμε κλείσει το διήμερο που σας είπα ! Το κλείσαμε μέσω booking και έλεγε ότι δεν μπορούμε να το ακυρώσουμε και να πάρουμε τα χρήματα πίσω ( το εχουμε πληρώσει εξολοκλήρου ) αλλά και δεν μπορούμε να αλλάξουμε ημερομηνίες! Βέβαια στο μειλ που μας έστειλαν υπάρχει τηλ επικοινωνίας και προφανώς θα πάρουμε τηλ αν δεν μπορούμε να πάμε απλά φοβάμαι πως θα χάσουμε τα χρήματα😲 

Μιλαμε καναμε χοντρή πατατααααα! 

Επλιζω να καταφέρετε να πάτε στο ταξίδι σας και μετά την βδομαδα που θα γυρίσετε να πάτε να κάνετε και την σπερματέγχυση να έχει ετοιμάσει και η άλλη το χαρτι..

Την Τετάρτη θα ξέρεις δηλαδή ποτε θα κανείς την σπερματέγχυση ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Επειδή θα πάω την Πέμπτη στο ιατρείο ,ο γιατρός ζήτησε να κάνω την ίδια μέρα πριν πάω χοριακη. Να είναι της ίδιας μέρας και μετά να πάω να με δει... φαντάζομαι το ζήτησε γιατι πιστεύει ότι θα πέσει ως τότε και δεν είχε νόημα να κάνω και Τετάρτη που θα είναι 48ωρες μετά και Πέμπτη...τι να πω δεν ξέρω τι να περιμένω πια! Θα εύχομαι ότι πάντα...όλα να γίνουν όπως πρέπει να γίνουν για το καλύτερο...

Ναι κατάλαβα..  άρα περιμένουμε μέχρι την Πέμπτη.  

Έτσι είναι κορίτσι Μ ότι είναι καλύτερο θα γίνει. Κάτι που μου έλεγαν όλοι τότε στην αποβολή, οτι το σώμα μας ξέρει τι κάνει, η φύση προνοεί.. εκείνη τη στιγμή δεν το δεχομουν. Τώρα καταλαβαίνω... 

Μην ξεχνάς δεν είσαι μόνη! Έχεις όλες εμάς!!!♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Επλιζω να καταφέρετε να πάτε στο ταξίδι σας και μετά την βδομαδα που θα γυρίσετε να πάτε να κάνετε και την σπερματέγχυση να έχει ετοιμάσει και η άλλη το χαρτι..

Την Τετάρτη θα ξέρεις δηλαδή ποτε θα κανείς την σπερματέγχυση ;

Μακάρι μακαριιι🙏 λογικα θα ξερω την Τετάρτη για το ποτέ θα πάμε για σπερματεγχυνση! Πήρα τελικά την συμβολαιογράφο γτ δεν με πήρε και μου έκλεισε ραντεβού για την Τετάρτη 6 το απόγευμα ευτυχωσσσσς❤️ απλά αύριο θα παρω για να φιξάρουμε την ωρα για σίγουρα ! Μου ευφυής και αυτό άγχος! Όποτε περιμενω τώρα για την Τετάρτη με ανυπομονησια 🙏 εσυ πως πας με τα τεστακια ωορρηξιας; Σήμερα θα τα ξεκινήσω και εγώ να δω που βρίσκομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Μπράβο κορίτσι μου όλα πάνε καλά 😊

μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι 🤰

μίλησες με γιατρό; 

Ναι μου έδωσε αγωγή και θα με δει σε 10 μέρες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εγω είχα 4 ώρες δρόμο για την κλινική και μου είπε αν σπάσουν τα νερά να μην βιαστώ να ξεκινήσω για νοσοκομείο  Κοντά είσαι εσυ να πάρεις τον χρόνο σου να κανείς ένα μπανάκι να περάσει η ώρα δεν χρειάζεται βιασύνη  ααα ωραία θα σε αφήσει και λίγο μετά την ΠΗΤ και εμένα + 2 μερες με είχε αφήσει 
    • Καλημερα κορίτσια..σας ευχαριστω για τα μηνύματα σας..η χοριακη χθες ήταν στο 3..ακόμη δεν έχω πόνους περιόδου..φαντάζομαι θα έρθει σύντομα όμως.. @Παρασκευαιδου κάναμε σπερμοδιαγραμμα σε απλό διαγνωστικό και βγήκε στην καλλιέργεια E. coli που προφανώς τον κόλλησα εγώ που είχα.. έχω ανεβάσει το σπερμοδιαγραμμα πιο πάνω..νομίζω λίγο θέμα με τον αριθμό το ph  κλπ θ οφείλεται στο μικρόβιο..θα κάνει αγωγή 1 μήνα και θα πάμε ξανά γιατρό.. επισης θα μιλήσω με την γυναικολόγο την Δευτέρα να κάνω καλλιέργεια κολπικού υγρού γιατί μπορεί να έχω και εκεί..ύπουλο το μικρόβιο χωρις να βγάζει συμπτώματα.. υπάρχει περίπτωση να φταίει αυτό για την βιοχημική;   Τωρα ξανά προσπάθειες όταν καθαρίσουμε και οι δυο.. κρατάω το θετικό ότι έχουμε 2 συλλήψεις σε 4 μήνες.. φυσικα και με στενοχώρησε και με πήρε από κάτω..το αγαπάς απ όταν βλέπεις αυτές τις δυο γραμμές..
    • Καλημέρα κορίτσια  Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω εσεις το βράδυ που κοιμαστε αν πάτε να αλλάξετε πλευρό έχετε πόνους ;  εχτές μέσα ατο αμαξι ένιωσα μια πίεση χαμηλά στην κοιλιά ένα βαρος λέω κοιτα στο τέλος μην γεννήσω πριν την ώρα μου 😅
    • Τα ίδια μου είπε και ο γιατρός μου γιατί έχουμε και 1 ώρα απόσταση οπότε δε θέλει λόγω λάθος συναγερμού να τρέχω να πηγαίνω να ταλαιπωρούμαι και να γυρίζω πίσω..θα περιμένουμε και 2 3 μέρες μετά την ΠΗΤ και αναλόγως θα αποφασίσουμε..
    • Καλημέρα κορίτσια  κορίτσι μου ετοιμάζεται από μέρα σε μέρα τώρα στην φάση που είσαι αυτα περιμενεις και πρέπει να έχεις  πόνους συσπάσεις ίσως και λίγο αιματακι έρχεται ο μπέμπης σου σιγά σιγά  εμενα μου είχε πει τότε η μαία στο πρώτο αν με πιάσουν πόνοι θα μπαίνω να κάνω ένα ζεστο μπανάκι και θα ξαπλώνω αν συνεχίζονται μάλλον πάει για γεννά αν σταματήσουν λαθος συναγερμός  Θα περίμενε μέχρι την ΠΗΤ και αν δεν θα σε βάλει με πρόκληση ;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...