Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νοέμβρη μήνα βροχερέ, καλώς μας ήρθες με χαρά ... γέμισε τις κοιλίτσες μας όμορφα, γλυκά μωρά!!🤰🏼🩷


dimand

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Εγω κατάλαβα στην παλινδρόμηση  ότι αργει να πέσει η χοριακη αλλά δεν ξέρω επειδή εσενα ήταν είδη χαμηλά ποσο καιρό μπορεί να πάρει για να πέσει 

τώρα σε πια μέρα του κύκλου σου είσαι.;

εμένα στην βιοχιμικη εμαθα στην 39 μέρα του κύκλου ότι είμαι εγκυος από το τεστ… δεν προλαβα  να κάνω χοριακη 42 ημέρα είχα αίμα 

τιμη όμως δεν ξέρω ποσο είχε πάει 

Εγώ τώρα είμαι στην 36η μέρα. Ωορηξια έκανα την 13η μέρα που έγινε και η σπερματεγχυση και είδαμε ότι έσκασαν τα ωάρια. Εγώ με συνήθως κύκλο 26αρη είμαι. 

Πάντως κάλεσα φίλους στο σπίτι να περάσει χαλαρά τοαπογευμα χωρίς να σκέφτομαι και αύριο μόλις αφήσω τον μικρό θα πάω για χοριακη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Girly πολυ καλα εκανες. Οτι ειναι να γινει θα γινει. Αυριο θα ξεκαθαρισει τ πραγμα. Να περνας ομορφα με την οικογενεια σου και να δεις π συντομα θα ρθει τ μωρακι σου.

Καλησπέρα και στις υπόλοιπες κορίτσια. Σήμερα αποφασισαμε και μεις να στολισουμε επιτελους. Συμμεριζομαι τις αγωνιες σας. Και εγω ειχα γινει μελος σ αυτο το σαιτ οταν προσπαθουσα να γινω μαμα. Μετα ηρθαν τ κοριτσια στη ζωη μας κ δ ημουν τοσο ενεργη αν κ παρακολουθουσα κατα καιρους διαφορες αναρτησεις. Στολιζαμε και σκεφτομουν το 2015 που αγορασαμε το δέντρο και αναρωτιομουν και γω ποτε θα κανουμε γιορτες με το δικο μας παιδακι. 8 χρονια μετα εχω δυο πιτσιρικια να χοροπηδανε γύρω γυρω. Μετα τηβ 3η κυηση, που δε σας κρυβω οτι ειπαμε οτι θα κανουμε ελευθερα και οτι γινει, δεν πίστευα οτι θα μεινω εγκυος ξανα. Οταν εν τελη εμεινα ειχα πολυ αναμεικτα συναισθηματα. Μετα που στραβωσε και αφου ειχαμε μπει στη διαδικασια να σκεφτουμε τη ζωη μαε με ενα ακομα μωρο, το θελω και παλι. Δεν εχουμε ξεκινησει ακομα προσπαθειες, μου το απαγορευεσαι ο γιατρος για τουλ 3 κυκλους μετα την 1η περιοδο. Αλλα σας διαβαζω, αγωνιω μαζι σας. Ευχομαι σε καθε μια χωριστα τα καλύτερα! 

Να περνατε ομορφα κορίτσια. Κάθε μερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Στο εύχομαι κορίτσι Μ!! 

Εγώ καλά είμαι μετράω τις μέρες μέχρι την Τετάρτη 🌈♥️ να παω για πρώτο υπέρηχο! Σύμφωνα με το πρόγραμμα θα είμαι 5+2, δεν ξέρω αν θα ακούσουμε καρδούλα 😏

Αχ τη ωραιααααααα❤️❤️❤️❤️❤️❤️ θα δεις το σπορακι σουυυυυ❤️❤️❤️ δεν ξερω ποτέ ακούνε καρδούλα στην εγκυμοσυνη 😂 όλα θα πανε τελειαααα🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Elk είπε:

Ααα σου έδωσε αλλά φάρμακα τώρα… εντάξει τότε σίγουρα θα κανείς…

δηλαδή αν έχω καταλαβει καλά το πρόβλημα είναι ότι δεν κανείς καλή ωορρηξία αυτό πρέπει να λύσετε.. 

εκανα εχτές 15 ημέρα ήταν αχνό και νομίζω ήταν και πιο αχνό από τα προηγούμενα δυο που είχα κάνει 13-14 ημέρα 🤷‍♀️

σημερα 16 ημέρα θα κάνω το μεσημέρι αλλά πιστεύω πάλι αχνό θα είναι γιατί δεν νιωθω τίποτα.. 

μαλλον 19 θα πάω πάλι…  και 19 να είναι θετικό ευχαριστημένη θα είμαι αν φυγω πάνω από 22 ημέρα τότε θα πάει χαμένος αυτος ο μήνας.. 

ναι μου έδωσε αλλά τώρα! Όχι δεν έχω θέμα με ωορρηξια κάνω κάθε μηνα καθώς το παρακολουθούσαμε ολο το χρόνο με υπερήχους κάθε μηνα! Απλά με διεγερση έχεις πιο πολλές πιθανότητες για συληψη καθώς κανεις πάνω από 1 αυγουλακια ! 
ετσι είχα παθει και εγώ σε ένα κύκλο ! Για δυο μέρες νωρίς στον κύκλο μου είχε σκουρυνει λίγο παραπάνω από ουι θα ήταν αλλά μετά έγινε αχνό πάλι και έκανα ωορρηξια τις μέρες που εκανα πάντα ! Δεν είναι κάτι αυτό μη σε ανησυχεί !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

Εγώ τώρα είμαι στην 36η μέρα. Ωορηξια έκανα την 13η μέρα που έγινε και η σπερματεγχυση και είδαμε ότι έσκασαν τα ωάρια. Εγώ με συνήθως κύκλο 26αρη είμαι. 

Πάντως κάλεσα φίλους στο σπίτι να περάσει χαλαρά τοαπογευμα χωρίς να σκέφτομαι και αύριο μόλις αφήσω τον μικρό θα πάω για χοριακη..

Κοριτσάκι μου αυτιο γα ξεκαθαρίσει το τοπίο αν και η περίοδος είναι στο δρόμο και δεν συμβαίνει τίποτα απλά πιστεύω ηθελε το χρόνο της ! Θα δεις που όλα καλά θα ειναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Christ85 είπε:

@Demy93 μπράβο!!!! Όλα να πάνε κατ' ευχήν!!!!

@marinaP ανυπομονούμε όλες να ακούσουμε τα ευχάριστα την Τετάρτη!!! Τί όμορφη στιγμή!

@Girly μιλησε μαζί του αύριο... Λογικά,θα σου έρθει το αίμα άμεσα αλλά γτ να σε τρώει η αγωνία...

Κορίτσια,στις 14 μέρες από την ωορρηξία (πόνος) είχα χοριακη 3. Αρνητική,βέβαια... Το 3 όμως σημαίνει ότι κάτι πήγε να γίνει αλλά δεν;;;; Με μπέρδεψε...

Τελικά αδιαθετισες όμως; Ή μήπως τώρα ξεκινάει κάτι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, εγώ βγήκα την Παρασκευή αρνητική στον covid (επιτέλους) και από σήμερα έχω επιστρέψει ξανά στην δουλειά. Δυστυχώς, ο covid με χτύπησε τις γόνιμες μέρες και δεν βρήκα ποτέ ωορρηξία. ίσως δεν έγινε και σκέφτομαι πως πήγε χαμένος αυτός ο κύκλος.

@Girly περιμένουμε την χοριακή σου

@marinaP ανυπομονώ πάρα πολύ για τον υπέρηχο σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα κορίτσια, εγώ βγήκα την Παρασκευή αρνητική στον covid (επιτέλους) και από σήμερα έχω επιστρέψει ξανά στην δουλειά. Δυστυχώς, ο covid με χτύπησε τις γόνιμες μέρες και δεν βρήκα ποτέ ωορρηξία. ίσως δεν έγινε και σκέφτομαι πως πήγε χαμένος αυτός ο κύκλος.

@Girly περιμένουμε την χοριακή σου

@marinaP ανυπομονώ πάρα πολύ για τον υπέρηχο σου

Καλημέρα κορίτσι μου,

Αν είχες τις επαφές σου να μη σκέφτεσαι καθόλου έτσι! Μπορεί να μην έκανες τεστ όταν θα έδειχνε το πικ..μπορεί όμως και να ήταν ο ένας κύκλος μας ετησίως περίπου που δεν κάνουμε ωορηξια. Οποίο και να είναι το σενάριο εσύ αν είχες τις επαφές σου έκανες το καλύτερο δυνατόν! 

Εγώ κορίτσια μου πήγα έκανα χοριακη και κατά τις 10μισι μου είπε θα έχω αποτελεσματα..αίμα ούτε για πλάκα δεν έχω. Έχω αυτά τα λευκά υγρά που έχω από την αρχή της εγκυμοσύνης μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα κορίτσια, εγώ βγήκα την Παρασκευή αρνητική στον covid (επιτέλους) και από σήμερα έχω επιστρέψει ξανά στην δουλειά. Δυστυχώς, ο covid με χτύπησε τις γόνιμες μέρες και δεν βρήκα ποτέ ωορρηξία. ίσως δεν έγινε και σκέφτομαι πως πήγε χαμένος αυτός ο κύκλος.

@Girly περιμένουμε την χοριακή σου

@marinaP ανυπομονώ πάρα πολύ για τον υπέρηχο σου

Δεν έχω ιδέα ποσο επηρεάζει ο COVID η αλήθεια αλλά αν είχατε τις επαφές σας ποτέ δεν ξέρεις 😊😊 πότε δεν περιμένεις;;

 

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου,

Αν είχες τις επαφές σου να μη σκέφτεσαι καθόλου έτσι! Μπορεί να μην έκανες τεστ όταν θα έδειχνε το πικ..μπορεί όμως και να ήταν ο ένας κύκλος μας ετησίως περίπου που δεν κάνουμε ωορηξια. Οποίο και να είναι το σενάριο εσύ αν είχες τις επαφές σου έκανες το καλύτερο δυνατόν! 

Εγώ κορίτσια μου πήγα έκανα χοριακη και κατά τις 10μισι μου είπε θα έχω αποτελεσματα..αίμα ούτε για πλάκα δεν έχω. Έχω αυτά τα λευκά υγρά που έχω από την αρχή της εγκυμοσύνης μου...

Κορίτσι μου περιμένουμε μαζί σου τα νέα! Υπομονή... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΟΟΟΟΛΕΣ!!!!!

ΕΧΩ ΚΑΝΑ 2 ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΝΑ ΜΠΩ...ΣΗΜΕΡΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ..!!!

@Girly ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ...ΑΦΗΣΕ ΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ..ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!

@Demy93 ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΎΝΗ ΣΟΥ.!!! ΕΙΔΑΜΕ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤΑΚΙ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΚΒΑΣΗ ΤΟΥ ΜΗΝΑ!!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ❤️ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ Κ ΕΜΕΙΣ!!!!

ΣΕ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΝΕΑ ΤΩΡΑ..ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΗ 15Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ..ΑΠΟ ΧΘΕΣ Μ ΕΠΙΑΣΑΝ ΔΥΝΑΤΟΙ ΠΟΝΟΙ ΣΤΑ ΠΛΕΥΡΑ ΚΑΙ ΤΗ ΜΕΣΗ...Σ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΚΑΝΑ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΗΣΗ ΚΑΙ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΥΨΗΛΟΤΕΡΗ ΜΟΝΟ ΤΗΝ 10Η ΜΕΡΑ...(ΕΧΩ ΚΥΚΛΟ 29 ΗΜΕΡΕΣ). ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟΤΕ ΩΟΡΡΗΞΙΑ?? ΩΣΤΟΣΟ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΩ ΠΟΛΛΑ ΛΕΥΚΑ ΥΓΡΑ ΚΑΙ ΠΟΝΑΩ ΑΡΚΕΤΑ ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΩ ΠΕΡΙΟΔΟ...ΘΕΛΩ ΜΟΝΟ ΝΑ ΞΑΠΛΩΝΩ..

ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΣΤΟΛΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ!!!ΘΕΛΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΕ ΚΛΙΜΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ...Ν ΑΛΛΑΞΕΙ ΛΙΓΟ Η ΔΙΑΘΕΣΗ.. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...104.51...τι συμβαίνει ρε κορίτσια?? Την Τετάρτη δλδ πριν 5 μέρες ήταν 25.65 ..τώρα πήρα τον γιατρό αμέσως αλλά ίσως έχει χειρουργείο και δεν απάντησε θα περιμένω να με πάρει...έχω σκάσει αλήθεια σας λέω. Δεν ξέρω τι να υποθέσω πια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Girly είπε:

...104.51...τι συμβαίνει ρε κορίτσια?? Την Τετάρτη δλδ πριν 5 μέρες ήταν 25.65 ..τώρα πήρα τον γιατρό αμέσως αλλά ίσως έχει χειρουργείο και δεν απάντησε θα περιμένω να με πάρει...έχω σκάσει αλήθεια σας λέω. Δεν ξέρω τι να υποθέσω πια 

Καλημέρα κορίτσι μου...θα μπορούσαμε ίσως να πούμε ότι σαν διπλασιασμός είναι καλός αλλά πραγματικά πρέπει να δεις τι γίνεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου...θα μπορούσαμε ίσως να πούμε ότι σαν διπλασιασμός είναι καλός αλλά πραγματικά πρέπει να δεις τι γίνεται...

Πραγματικά δεν ξέρω τι να πω. Ναι είναι σχεδόν καλός ..άρα τι? Άρχισε να παίρνει μπρος? Και αν ναι γιατί όλο αυτό νωρίτερα?? Εν τω μεταξύ δεν έχει τύχει φορά να τον καλέσω και να μην τον βρω αμέσως και τώρα έτυχε να έχει χειρουργείο..το επιβεβαίωσα με την γραμματέα του...τι να πω δεν ξέρω είναι εντελώς στα χαμενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Girly είπε:

...104.51...τι συμβαίνει ρε κορίτσια?? Την Τετάρτη δλδ πριν 5 μέρες ήταν 25.65 ..τώρα πήρα τον γιατρό αμέσως αλλά ίσως έχει χειρουργείο και δεν απάντησε θα περιμένω να με πάρει...έχω σκάσει αλήθεια σας λέω. Δεν ξέρω τι να υποθέσω πια 

πόσο????λές να πήρε φόρα αργότερα???? μακάρι παναγία μου!!! στο εύχομαι απ την καρδιά μου..<3 

ωστόσο περιμένουμε νέα σου απ το γιατρό...περίεργο όλο αυτο...μακάρι να βγεί σε καλό.!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Girly είπε:

...104.51...τι συμβαίνει ρε κορίτσια?? Την Τετάρτη δλδ πριν 5 μέρες ήταν 25.65 ..τώρα πήρα τον γιατρό αμέσως αλλά ίσως έχει χειρουργείο και δεν απάντησε θα περιμένω να με πάρει...έχω σκάσει αλήθεια σας λέω. Δεν ξέρω τι να υποθέσω πια 

Ωπααααα πήρε μπρος μου φαίνεται!!!!!☺️☺️☺️☺️☺️☺️ Πολύ καλό το νούμερο αυτό από 22 που ήταν!!!!!!λες να έγινε καθυστερημένη σύλληψη;;;;χάρηκα τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Πραγματικά δεν ξέρω τι να πω. Ναι είναι σχεδόν καλός ..άρα τι? Άρχισε να παίρνει μπρος? Και αν ναι γιατί όλο αυτό νωρίτερα?? Εν τω μεταξύ δεν έχει τύχει φορά να τον καλέσω και να μην τον βρω αμέσως και τώρα έτυχε να έχει χειρουργείο..το επιβεβαίωσα με την γραμματέα του...τι να πω δεν ξέρω είναι εντελώς στα χαμενα

Κορίτσι μου επικοινώνησε ξανά ώστε να σε καλέσει μόλις θα μπορέσει...Μπορεί να προσπαθεί το σπορακι σου 🤗🤗🤗

Και εγώ πήγα για επανάληψη χοριακης και περιμένω τώρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Πραγματικά δεν ξέρω τι να πω. Ναι είναι σχεδόν καλός ..άρα τι? Άρχισε να παίρνει μπρος? Και αν ναι γιατί όλο αυτό νωρίτερα?? Εν τω μεταξύ δεν έχει τύχει φορά να τον καλέσω και να μην τον βρω αμέσως και τώρα έτυχε να έχει χειρουργείο..το επιβεβαίωσα με την γραμματέα του...τι να πω δεν ξέρω είναι εντελώς στα χαμενα

@Girlyμου μήπως πήρε μπρος; ειλικρινά δεν θέλω να σου φουσκωσω τα μυαλά αλλά δεν είναι κάτι που δεν συμβαίνει, δλδ αρχικά να μην ανεβαίνει ικανοποιητικα και μετά να πάει καλά! Δεν ξέρω κ εγω,  καταλαβαίνω την αγωνία σου και ειλικρινά εύχομαι να γίνει ότι καλύτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Girly είπε:

...104.51...τι συμβαίνει ρε κορίτσια?? Την Τετάρτη δλδ πριν 5 μέρες ήταν 25.65 ..τώρα πήρα τον γιατρό αμέσως αλλά ίσως έχει χειρουργείο και δεν απάντησε θα περιμένω να με πάρει...έχω σκάσει αλήθεια σας λέω. Δεν ξέρω τι να υποθέσω πια 

Καλημέρα κορίτσια μου! Σήμερα καίγομαι στη δουλειά δεν θα προλάβω να σας διαβάσω μέχρι το απόγευμα αλλά έπρεπε να πω καλή εβδομάδα και να απαντήσω στο κορίτσι μας!! 

Λοιπόν άκου τι σκέφτηκα τώρα!! Υπάρχει περίπτωση να έπιασε η σπερμματεγχηση και να ήταν βιοχημική αλλά μετά από μέρες που έσκασε το 2ο αυγό να γονιμοποίηθηκε και γι'αυτό να έχει αυτά τα σκαμπανεβάσματα η χορική? Μπορεί να λέω βλακείες τώρα!! Περιμένουμε με αγωνία να δούμε τι θα σου πει ο γιατρός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις μίλησα με τον γιατρό..αν και ανέβηκε δεν είναι ευχαριστημένος μου είπε δεν πάει καλά και το ξέρουμε μέρες τώρα..μου είπε αν είχα πόνους στην κοιλιά η οτιδήποτε θα ήθελε να με δει σήμερα η αύριο αλλά εφόσον δεν έχω τίποτα απολύτως θέλει να με δει τέλος της εβδομάδας. Να κάνω χοριακη το πρωί και το απόγευμα να πάω να με δει..θέλει να πιστεύει ότι θα πέσει και θα αποβάλλω φυσικά. Μου είπε πάντως ότι αν και δεν τον πιστεύει πλέον έχουμε μια πιθανότητα εξωμητριου αλλά που με τέτοια νούμερα δεν είναι επικυνδινο να προκαλέσει κάτι μέχρι την Παρασκευή. Και επίσης είπε ότι υπάρχει πιθανότητα και τώρα να πήγαινα επειδή ακριβώς είναι ακόμη κύτταρο να μην μπορεί να το εντοπίσει κάπου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Πραγματικά δεν ξέρω τι να πω. Ναι είναι σχεδόν καλός ..άρα τι? Άρχισε να παίρνει μπρος? Και αν ναι γιατί όλο αυτό νωρίτερα?? Εν τω μεταξύ δεν έχει τύχει φορά να τον καλέσω και να μην τον βρω αμέσως και τώρα έτυχε να έχει χειρουργείο..το επιβεβαίωσα με την γραμματέα του...τι να πω δεν ξέρω είναι εντελώς στα χαμενα

Κοριτσάκι μου μόλις μίλησα με την αδερφη  μου που είχε μια παλινδρόμη πριν κάνει την εξωσωματικη και μου είπε ότι είχε παθει ακριβώς το ίδιο με σενα ! Έκανε χοριακη βγήκε 20 + μετά από δυο μέρες διπλασιάστηκε  και μετά από 2 μερες είχε μείνει στάσιμη  και έκανε πάλι μετά από από 5 μέρες και έφτασε 100+ ! Έπειτα ξαναέκανα μετά από λίγες μέρες και έπεσε στο 90 και μετά δεν ξαναέκανε και η περίοδος της ήρθε στις 40 μέρες μου είπε! Ελπιζω με εσενα να μην είναι έτσι και απλά να πήρε μπρος 🙏 εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να έχει γίνει το δευτεροοοο❤️ περιμενουμε πως και πως να μας πει τι σου είπε ο γιατρός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Girly είπε:

...104.51...τι συμβαίνει ρε κορίτσια?? Την Τετάρτη δλδ πριν 5 μέρες ήταν 25.65 ..τώρα πήρα τον γιατρό αμέσως αλλά ίσως έχει χειρουργείο και δεν απάντησε θα περιμένω να με πάρει...έχω σκάσει αλήθεια σας λέω. Δεν ξέρω τι να υποθέσω πια 

καλημέρα κοριτσια 

 😊 εύχομαι να πάνε όλα καλά κορίτσι μου και να είναι εκεί το σπορακι σου ! 

θα περιμένουμε νέα σου από το  γιατρό ! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Μόλις μίλησα με τον γιατρό..αν και ανέβηκε δεν είναι ευχαριστημένος μου είπε δεν πάει καλά και το ξέρουμε μέρες τώρα..μου είπε αν είχα πόνους στην κοιλιά η οτιδήποτε θα ήθελε να με δει σήμερα η αύριο αλλά εφόσον δεν έχω τίποτα απολύτως θέλει να με δει τέλος της εβδομάδας. Να κάνω χοριακη το πρωί και το απόγευμα να πάω να με δει..θέλει να πιστεύει ότι θα πέσει και θα αποβάλλω φυσικά. Μου είπε πάντως ότι αν και δεν τον πιστεύει πλέον έχουμε μια πιθανότητα εξωμητριου αλλά που με τέτοια νούμερα δεν είναι επικυνδινο να προκαλέσει κάτι μέχρι την Παρασκευή. Και επίσης είπε ότι υπάρχει πιθανότητα και τώρα να πήγαινα επειδή ακριβώς είναι ακόμη κύτταρο να μην μπορεί να το εντοπίσει κάπου...

Ωχ υπομονή κορίτσι μου αυτό το πράγμα είναι ψυχοφθόρο το ξέρω αλλά εύχομαι να περάσει γρήγορα 

αφού δεν είναι επικίνδυνο για εσενα και λέει ότι μπορείς να περιμένεις μέχρι την Παρασκευή και μπορείς περίμενε… εκτός αν θέλεις να πας και αλλου 🤷‍♀️

Αλλά φοβαμαι θα πάρει λιγες μερες μέχρι να πέσει η χοριακη γιατί ακόμα ανεβαίνει 

Και για αυτό έχεις συμπτώματα που μας έλεγες προχτές γιατί υπήρχε αύξηση χοριακης 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Μόλις μίλησα με τον γιατρό..αν και ανέβηκε δεν είναι ευχαριστημένος μου είπε δεν πάει καλά και το ξέρουμε μέρες τώρα..μου είπε αν είχα πόνους στην κοιλιά η οτιδήποτε θα ήθελε να με δει σήμερα η αύριο αλλά εφόσον δεν έχω τίποτα απολύτως θέλει να με δει τέλος της εβδομάδας. Να κάνω χοριακη το πρωί και το απόγευμα να πάω να με δει..θέλει να πιστεύει ότι θα πέσει και θα αποβάλλω φυσικά. Μου είπε πάντως ότι αν και δεν τον πιστεύει πλέον έχουμε μια πιθανότητα εξωμητριου αλλά που με τέτοια νούμερα δεν είναι επικυνδινο να προκαλέσει κάτι μέχρι την Παρασκευή. Και επίσης είπε ότι υπάρχει πιθανότητα και τώρα να πήγαινα επειδή ακριβώς είναι ακόμη κύτταρο να μην μπορεί να το εντοπίσει κάπου...

Υπομονή κορίτσι μου να πέσει η χοριακη! Δεν θα έχεις θέμα για εξωμήτριου καθώς είναι μικρή η τιμή της χοριακης απλά θέλει λίγο χρόνο να πέσει!  Είναι ψυχοφθόρο όλο αυτό όμως σκέψου ότι ευτυχως δεν έχεις δυσάρεστες εξελίξεις με την έννοια ότι αν είναι εξωμήτριο δεν θα σου δημιουργήσει κάποιο θέμα ! Όλα θα πανε καλά🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...