Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Μαΐου 2024 🤰💕🍼


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αα δεν καλύπτονται από ταμείο αυτές ε; δεν πειράζει κορίτσι μου χαλάλι τους να είναι καλά τα μωράκια μας! Πιστεύω όλα καλά θα είναι!

Όχι δυστυχώς δεν καλύπτονται. Αλλά πραγματικά χαλάλι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 320
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις On 10/11/2023 at 9:18 ΠΜ, ο/η Παναγιώτα Μ είπε:

Καλημέρα! εγώ μάλλον ήμουν η τελευταία που έκανα την αυχενική διαφάνεια! την έκανα χθες και Δόξα τω Θεό πήγαν όλα καλά! Τώρα θα περιμένω και την εξέταση αίματος! κατά 80% μας είπε πως θα είναι κοριτσάκι!

Το 100% πότε το πιάνουμε;;; χαχαχαχα ο άντρας μου ανυπομονεί περισσότερο από εμένα νομίζω!

Μπράβο κορίτσι μου! Λίγη υπομονή και θα φανεί... Αρκεί που τα αποτέλεσμα είναι καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/11/2023 at 9:18 ΠΜ, ο/η Παναγιώτα Μ είπε:

Καλημέρα! εγώ μάλλον ήμουν η τελευταία που έκανα την αυχενική διαφάνεια! την έκανα χθες και Δόξα τω Θεό πήγαν όλα καλά! Τώρα θα περιμένω και την εξέταση αίματος! κατά 80% μας είπε πως θα είναι κοριτσάκι!

Το 100% πότε το πιάνουμε;;; χαχαχαχα ο άντρας μου ανυπομονεί περισσότερο από εμένα νομίζω!

Τέλειαα κορίτσι μου πολύ ωραία, με το καλό να είναι όλα τα μωράκια μας🥰 στο επόμενο ραντεβού με τον γυναικολόγο θα σου πει σίγουρα, εμάς έτσι είχε γίνει στην πρώτη εγκυμοσύνη αλλά εφόσον σου είπε 80% εε αυτό θα είναι🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/11/2023 at 9:18 ΠΜ, ο/η Παναγιώτα Μ είπε:

Καλημέρα! εγώ μάλλον ήμουν η τελευταία που έκανα την αυχενική διαφάνεια! την έκανα χθες και Δόξα τω Θεό πήγαν όλα καλά! Τώρα θα περιμένω και την εξέταση αίματος! κατά 80% μας είπε πως θα είναι κοριτσάκι!

Το 100% πότε το πιάνουμε;;; χαχαχαχα ο άντρας μου ανυπομονεί περισσότερο από εμένα νομίζω!

Τι ωραία νέα!!

Το 100% μήπως πλέον το έχετε στη Β επιπέδου; 

Εμάς δεν ανέφερε καθόλου φύλο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και από εμένα!! Και εγώ τα ίδια...μπήκα στον 4ο μήνα, αλλά ακόμη αναγούλες κ εμετοί, πολύ λιγότεροι εμετοί τουλάχιστον! Περιμένω πότε θα σταματήσουν τελείως όμως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας κορίτσια, έχω κι εγώ. Πητ 8/05. Έκανα κι εγώ την αυχενική 2/11 κι όλα καλά! Να σας ρωτήσω, την αυχενική την έκανα 11 κ 6 , αλλά το μωράκι υπερηχογραφικά φαινόταν μεγαλύτερο, οπότε ήταν 13 κ 1 και μου άλλαξε κ την πητ από 17/05 σε 08/05. Έχει συμβεί σε καμία σας; πρώτη φορά εγκυμονούσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Feniatsio είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια, έχω κι εγώ. Πητ 8/05. Έκανα κι εγώ την αυχενική 2/11 κι όλα καλά! Να σας ρωτήσω, την αυχενική την έκανα 11 κ 6 , αλλά το μωράκι υπερηχογραφικά φαινόταν μεγαλύτερο, οπότε ήταν 13 κ 1 και μου άλλαξε κ την πητ από 17/05 σε 08/05. Έχει συμβεί σε καμία σας; πρώτη φορά εγκυμονούσα!!

Καλησπέρα και με το καλό!! Και εμένα το ίδιο, μου το βρίσκουν 1ε βδομάδα μεγαλύτερο υπερηχογραφικά! Μου είπαν μάλλον επειδή έχω σύντομο κύκλο περιόδου! Και εγώ 1η φορά εγκυμονούσα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ρωτήσω, όσες είχατε καλή αυχενική, θα κάνετε και nipt; Αν ναι, το βασικό ή το πιο εξειδικευμένο που εξετάζει και άλλα σύνδρομα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Feniatsio είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια, έχω κι εγώ. Πητ 8/05. Έκανα κι εγώ την αυχενική 2/11 κι όλα καλά! Να σας ρωτήσω, την αυχενική την έκανα 11 κ 6 , αλλά το μωράκι υπερηχογραφικά φαινόταν μεγαλύτερο, οπότε ήταν 13 κ 1 και μου άλλαξε κ την πητ από 17/05 σε 08/05. Έχει συμβεί σε καμία σας; πρώτη φορά εγκυμονούσα!!

Καλησπέρα κορίτσι μου κ εμένα ακριβώς το ίδιο έγινε, μου το έβγαλε μια εβδομάδα παραπάνω και μου άλλαξε την ΠΗΤ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Vanilla_ είπε:

Να σας ρωτήσω, όσες είχατε καλή αυχενική, θα κάνετε και nipt; Αν ναι, το βασικό ή το πιο εξειδικευμένο που εξετάζει και άλλα σύνδρομα;

Εμάς μας είπε πως δεν χρειάζεται να το κάνουμε!! Δε ξέρω κιόλας να σε κατατοπίσω πάνω σε αυτό καθόλου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς σήμερα είχαμε επίσκεψη στον γιατρό, όλα καλά με το μικρούλι, μάλλον αγοράκι μας είπε είναι αλλά δεν καθόταν καλά και μας είπε την άλλη φορά θα το δούμε με μεγαλύτερη σιγουριά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εμείς σήμερα είχαμε επίσκεψη στον γιατρό, όλα καλά με το μικρούλι, μάλλον αγοράκι μας είπε είναι αλλά δεν καθόταν καλά και μας είπε την άλλη φορά θα το δούμε με μεγαλύτερη σιγουριά!! 

Και μας είχε κλειστά τα πόδια και στην αυχενική και στην επίσκεψη στο γιατρό μετά...στην αυχενική που ρώτησα είπε μάλλον κορίτσι, αλλά δεν μας το λέει με σιγουριά, γιατί δεν είχε καλή θέση το μωρό! Στα αγόρια από φίλες μου ξέρω ότι φαίνεται νωρίτερα από ό, τι στα κορίτσια συνήθως, αν και κάνουν λάθη τόσο νωρίς!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Vanilla_ είπε:

Και μας είχε κλειστά τα πόδια και στην αυχενική και στην επίσκεψη στο γιατρό μετά...στην αυχενική που ρώτησα είπε μάλλον κορίτσι, αλλά δεν μας το λέει με σιγουριά, γιατί δεν είχε καλή θέση το μωρό! Στα αγόρια από φίλες μου ξέρω ότι φαίνεται νωρίτερα από ό, τι στα κορίτσια συνήθως, αν και κάνουν λάθη τόσο νωρίς!! 

Εμένα να σου πω την αλήθεια στην κόρη μου στην αυχενική ο γιατρός μας είχε πει 90% κορίτσι και αυτό ήταν μας το επιβεβαίωσε κ ο γιατρός στην επόμενη επίσκεψη δλδ! Τώρα αυτή τη φορά μας δυσκολεύει λίγο, για να δούμε😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vanilla_ είπε:

Να σας ρωτήσω, όσες είχατε καλή αυχενική, θα κάνετε και nipt; Αν ναι, το βασικό ή το πιο εξειδικευμένο που εξετάζει και άλλα σύνδρομα;

Ούτε εγώ θα κάνω...μου είπε ο γιατρός μου πως όλα είναι μια χαρα και δεν υπάρχει λόγος να κάνουμε κάτι που πάλι δίνει πιθανότητες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Feniatsio είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια, έχω κι εγώ. Πητ 8/05. Έκανα κι εγώ την αυχενική 2/11 κι όλα καλά! Να σας ρωτήσω, την αυχενική την έκανα 11 κ 6 , αλλά το μωράκι υπερηχογραφικά φαινόταν μεγαλύτερο, οπότε ήταν 13 κ 1 και μου άλλαξε κ την πητ από 17/05 σε 08/05. Έχει συμβεί σε καμία σας; πρώτη φορά εγκυμονούσα!!

Εμένα μου το βρήκε 4 μέρες μεγαλύτερο... Συμβαίνει λόγω κύκλου γιατί και αυτοί δεν γνωρίζουν πότε έγινε ακριβώς οι σύλληψη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Vanilla_ είπε:

Να σας ρωτήσω, όσες είχατε καλή αυχενική, θα κάνετε και nipt; Αν ναι, το βασικό ή το πιο εξειδικευμένο που εξετάζει και άλλα σύνδρομα;

Καλημέρα! Εγώ παρόλο που η αυχενική ήταν πολύ καλή, θα κάνω και το NIPT. Σήμερα το απόγευμα θα πάω. Θα κάνω το veracity το πλήρες πακέτο και θα κάνω και εξέταση για SMA (νωτιαία μυϊκή ατροφία). Μου τα πρότεινε ο γιατρός λόγω ηλικίας (είμαι 39 κι ο σύντροφος 44). 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και από μένα! Είμαι στην 16η βδομάδα και εχω ακόμα αναγούλες και καούρες... λες και δεν θα σταματήσουν ποτέ! έχω ΠΗΤ 7/5/2023. Εκανα αυχενική διαφάνεια η οποία σαν ποσοστά βγηκε πολύ καλή 1/10000 (32 χρονών) αλλα η τιμή της χοριακής μου μεμονωμένα ήταν ανεβασμένη και σκέφτομαι και εγώ για NIPT κυριώς για να μας φύγει το  άγχος. Γνωρίζει κάποια που έκανε την εξέταση το κόστος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/11/2023 at 8:30 ΠΜ, ο/η tania92 είπε:

Καλημέρα κορίτσια και από μένα! Είμαι στην 16η βδομάδα και εχω ακόμα αναγούλες και καούρες... λες και δεν θα σταματήσουν ποτέ! έχω ΠΗΤ 7/5/2023. Εκανα αυχενική διαφάνεια η οποία σαν ποσοστά βγηκε πολύ καλή 1/10000 (32 χρονών) αλλα η τιμή της χοριακής μου μεμονωμένα ήταν ανεβασμένη και σκέφτομαι και εγώ για NIPT κυριώς για να μας φύγει το  άγχος. Γνωρίζει κάποια που έκανε την εξέταση το κόστος?

Εκεί που μου πρότεινε ο γυναικολόγος μου, κόστισε €480 το NIPT. Αυτοί κάνουν το veracity και εγώ έκανα το πλήρες πακέτο. Ξέρω ότι υπάρχουν 3 πακέτα αλλά δεν έχω εικόνα τι περιλαμβάνουν τα άλλα δύο και δεν γνωρίζω και το κόστος τους. 

Άλλα €120 κόστισε το SMA. 

Έχεις ΠΗΤ την ημέρα των γενεθλίων μου! 😀

Κουράγιο με τις αναγούλες! Εύχομαι να περάσουν σύντομα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Natasa_K είπε:

Εκεί που μου πρότεινε ο γυναικολόγος μου, κόστισε €480 το NIPT. Αυτοί κάνουν το veracity και εγώ έκανα το πλήρες πακέτο. Ξέρω ότι υπάρχουν 3 πακέτα αλλά δεν έχω εικόνα τι περιλαμβάνουν τα άλλα δύο και δεν γνωρίζω και το κόστος τους. 

Άλλα €120 κόστισε το SMA. 

Έχεις ΠΗΤ την ημέρα των γενεθλίων μου! 😀

Κουράγιο με τις αναγούλες! Εύχομαι να περάσουν σύντομα! 

Σ ευχαριστώ πολυ!! Εύχομαι καλά αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι κάνετε; Εγώ πήγα χθες για την καθιερωμένη μηνιαία επίσκεψη... Όλα ήταν καλά! Μεγαλωσαμε κιαλλο... Προσπαθήσαμε να δούμε φύλο μήπως και το σιγουρέψουμε αλλά δεν μας άφηνε..  Κουνιόταν συνέχεια και είχε σταυροπόδι! 🤣 Από όσο είδαμε μάλλον αγόρι είναι (όσο μας άφησε βέβαια)... Επίσης τον τελευταίο καιρό με πιάνουν κάτι πανάκια χαμηλά στη μήτρα... Όχι έντονα αλλά κάπως ενοχλητικά.. Μετά ηρεμώ κάπως... Το αίσθημα είναι σαν μικρές σουβλιες.. Το είπα στη γιατρό μου και χθες που πήγα και μου είπε ότι δεν είναι κάτι ανησυχητικό... Το έχει καμία από εσας; Νομίζω συμβαίνει επειδή μεγαλώνει η μήτρα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Christina.... είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε; Εγώ πήγα χθες για την καθιερωμένη μηνιαία επίσκεψη... Όλα ήταν καλά! Μεγαλωσαμε κιαλλο... Προσπαθήσαμε να δούμε φύλο μήπως και το σιγουρέψουμε αλλά δεν μας άφηνε..  Κουνιόταν συνέχεια και είχε σταυροπόδι! 🤣 Από όσο είδαμε μάλλον αγόρι είναι (όσο μας άφησε βέβαια)... Επίσης τον τελευταίο καιρό με πιάνουν κάτι πανάκια χαμηλά στη μήτρα... Όχι έντονα αλλά κάπως ενοχλητικά.. Μετά ηρεμώ κάπως... Το αίσθημα είναι σαν μικρές σουβλιες.. Το είπα στη γιατρό μου και χθες που πήγα και μου είπε ότι δεν είναι κάτι ανησυχητικό... Το έχει καμία από εσας; Νομίζω συμβαίνει επειδή μεγαλώνει η μήτρα.. 

Τέλεια κορίτσι μου πολύ καλα😊 κ εμάς μάλλον αγόρι μας είπε αλλά επειδή κ αυτό ήταν σταυροποδι θα το σιγουρεψουμε την επόμενη φορά!!

Κ εγώ έχω σαν τράβηγμα δεξιά κ αριστερά κ κυρίως όταν πάω να σηκωθώ απότομα, το είχα πει του γιατρού την περασμένη φορά κ μιυ είπε ότι είναι επειδή μεγαλώνει η μήτρα κ τραβιουνται οι σύνδεσμοι σε εκείνα τα σημεία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/9/2023 at 9:29 ΠΜ, ο/η Christina.... είπε:

Γειά σας κορίτσια μου! Το αποτέλεσμα επιβεβαιωθηκε! Έκανα σήμερα τεστ και βγήκε κατευθείαν θετικό! Θα πάρω και τη γιατρό μου να με δει. Πραγματικά αισθάνομαι και χαρά και φόβο ταυτοχρονα καθώς δεν μπορώ να ξεπεράσω το γεγονός της παλινδρομης κυησης που ειχα πριν 4 μήνες! Παρακαλάω μόνο να κάνω ένα γερό παιδάκι. Εύχομαι να έχουμε όλες μια καλή εγκυμοσύνη και να κάνουμε γερά παιδάκια!

Γεια σου Χριστίνα!! Δεν μπορούσα να μην συγκινηθώ με το ποστ σου... Τον περασμένο Απρίλιο, έχασα κι εγώ ένα μωράκι στις 16 εβδομάδες κύησης...και τώρα περιμένω το ουράνιο τόξο μου!!! Τρέμω κάθε μέρα μην γίνει ξανά το ίδιο!! Εύχομαι για όλες μας να πάνε όλα καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Είμαι η Άννα, 36 ετών, έχω δύο αγόρια 13 και 2 χρονών . Τον Απρίλιο που μας πέρασε, δυστυχώς έχασα και τον τρίτο μου γιο... Το καταλάβαμε στις 16 εβδομάδες, ενώ είχε "φύγει" 2-3 εβδομάδες νωρίτερα... Πολύ δύσκολη εμπειρία... Δεν πρόλαβα να μπω για απόξεση και το γέννησα το μικρουλακι μας.... Και τώρα περιμένω το ουράνιο τόξο μου!!! Η ΠΗΤ μου είναι 7/06 αλλά θεωρώ ότι δεν θα φτάσω μέχρι εκεί μιας και τρίτο παιδάκι και μου το βγάζουν και πιο μεγάλο...τα αγόρια μου τα γέννησα 39 και 38 εβδομάδων. Διάβασα όλες τις σελίδες και λυπάμαι πολύ για τις απώλειες.... Περιμένω την Τρίτη που έρχεται να κάνω την αυχενική μου και να πάρω μια πρώτη ανάσα...αν και κατά βάθος δεν θα ηρεμήσω,αφού και η προηγούμενη αυχενική ήταν σούπερ.... Εύχομαι σε όλες μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και γερά μωράκια στην αγκαλιά μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η annoula1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Είμαι η Άννα, 36 ετών, έχω δύο αγόρια 13 και 2 χρονών . Τον Απρίλιο που μας πέρασε, δυστυχώς έχασα και τον τρίτο μου γιο... Το καταλάβαμε στις 16 εβδομάδες, ενώ είχε "φύγει" 2-3 εβδομάδες νωρίτερα... Πολύ δύσκολη εμπειρία... Δεν πρόλαβα να μπω για απόξεση και το γέννησα το μικρουλακι μας.... Και τώρα περιμένω το ουράνιο τόξο μου!!! Η ΠΗΤ μου είναι 7/06 αλλά θεωρώ ότι δεν θα φτάσω μέχρι εκεί μιας και τρίτο παιδάκι και μου το βγάζουν και πιο μεγάλο...τα αγόρια μου τα γέννησα 39 και 38 εβδομάδων. Διάβασα όλες τις σελίδες και λυπάμαι πολύ για τις απώλειες.... Περιμένω την Τρίτη που έρχεται να κάνω την αυχενική μου και να πάρω μια πρώτη ανάσα...αν και κατά βάθος δεν θα ηρεμήσω,αφού και η προηγούμενη αυχενική ήταν σούπερ.... Εύχομαι σε όλες μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και γερά μωράκια στην αγκαλιά μας!

Λυπάμαι πολύ για την απώλεια σας κορίτσι μου, δεν υπάρχουν πολλά λόγια να πει κανείς σε κάτι τέτοιο! 

Πάντως όλα θα πάνε καλά τώρα όσο δύσκολο κ αν είναι πρέπει να σκεφτόμαστε θετικά για τα μωράκια μας, με το καλό να γίνει κ η αυχενική σου, στείλε μας όταν κάνεις την εξέταση😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Λυπάμαι πολύ για την απώλεια σας κορίτσι μου, δεν υπάρχουν πολλά λόγια να πει κανείς σε κάτι τέτοιο! 

Πάντως όλα θα πάνε καλά τώρα όσο δύσκολο κ αν είναι πρέπει να σκεφτόμαστε θετικά για τα μωράκια μας, με το καλό να γίνει κ η αυχενική σου, στείλε μας όταν κάνεις την εξέταση😊

Είμαι πολύ θετικός άνθρωπος από την φύση μου! Αλλά μέχρι να αρχίσω να το αισθάνομαι, μου είναι δύσκολο να μην το σκέφτομαι... Γιατί δεν μπορώ να βασιστώ στα συμπτώματα, μιας και αυτά αργούν νανυποχωρήσουν,ακόμα κι αν στραβωσει κάτι..  φαντάσου ότι είχα νιώσει ότι κάτι δεν πήγαινε καλά, παρόλο που δεν είχα καμία απολύτως ένδειξη. Μάλιστα είχα και το μίνι ντοπλερ για να το ακούω αλλά εντόπιζε τους δικούς μου παλμούς και με μπερδευε... Όταν είδα το καφέ στο εσώρουχο, μετά από 10 μέρες που είχα ανησυχία, ήμουν σίγουρη ότι τελείωσε... Απλώς το επιβεβαιώσαμε στον υπέρηχο. Ακόμα χειρότερο ήταν το επόμενο εξάμηνο που μας ρωτούσαν πως πάει η εγκυμοσύνη κι αν γέννησα... Ευτυχώς είχα τα άλλα μου παιδάκια... Δεν ξέρω πώς θα ήταν αν ήταν η πρώτη εγκυμοσύνη. Είχα ξαναζήσει απώλεια αλλά πολύ νωρίς,δεν ακούσαμε καν καρδιά και απλώς πήρα χάπια και το απέβαλε ο οργανισμός. Δεν είναι ότι δεν το σκέφτομαι αλλά δεν έχει καμία σχέση... Αυτή τη φορά το γέννησα, το φίλησα.. περιμένω πώς και πώς να έρθει το ουράνιο τόξο μας για να απαλύνει τον πόνο... Νιώθω ότι όλα θα πάνε καλά...αλλά ο φόβος είναι εκεί και δεν με αφήνει να το χαρώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...