Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ερωτήσεις προς μαμάδες


maria2023

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!

Θεωρούσα ότι δε χρησιμοποιείται το φόρουμ μιας και διάβασα κάποια σχόλια από τι 2010...

Θα ήθελα να ρωτήσω κάποια πράγματα για να με εφησυχασετε...

Εδώ και 2-3 μέρες έχω κάποια περίεργα συμπτώματα ανάλογα με αυτά πριν την περίοδο...

Πρησμένο στήθος και πόνος 

Έντονη πείνα και δειψα 

Πόνος χαμηλά σαν να μου έρχεται ή να έχω περίοδο 

Πόνος στη μέση...

Η περίοδος μου είναι να έρθει ακριβώς σε 1 εβδομάδα...οπότε δύο είναι τα σενάρια!

Είτε θα αδιαθετησω νωρίτερα από υο κανονικό ειτε κάτι άλλο συμβαίνει...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/9/2023 at 4:27 ΜΜ, ο/η maria2023 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Θεωρούσα ότι δε χρησιμοποιείται το φόρουμ μιας και διάβασα κάποια σχόλια από τι 2010...

Θα ήθελα να ρωτήσω κάποια πράγματα για να με εφησυχασετε...

Εδώ και 2-3 μέρες έχω κάποια περίεργα συμπτώματα ανάλογα με αυτά πριν την περίοδο...

Πρησμένο στήθος και πόνος 

Έντονη πείνα και δειψα 

Πόνος χαμηλά σαν να μου έρχεται ή να έχω περίοδο 

Πόνος στη μέση...

Η περίοδος μου είναι να έρθει ακριβώς σε 1 εβδομάδα...οπότε δύο είναι τα σενάρια!

Είτε θα αδιαθετησω νωρίτερα από υο κανονικό ειτε κάτι άλλο συμβαίνει...

 

Γειά σου Μαρία! Το φόρουμ είναι φουλ ενεργό. Φαντάζομαι κάνετε προσπάθειες για το πρώτο σας παιδάκι;

Δυστυχώς δεν υπάρχουν ξεκάθαρα συμπτώματα πριν την καθυστέρηση. Όλα μοιάζουν με της περιόδου. Να φανταστείς εγώ με θετικό τεστ εγκυμοσύνης και ένιωθα έντονα ότι θα μου έρθει περίοδος. Αφού πήγαινα συνέχεια τουαλέτα και περίμενα να δω αίμα!

Αν έχετε ξεκινήσει πρόσφατα τις ελεύθερες επαφές, να ξέρεις ότι ο οργανισμός μας τα παίζει με το σπέρμα και μπορεί να έχεις συμπτώματα που δεν είχες ποτέ αλλά και αλλαγές στον κύκλο σου. 

Οπότε περίμενε για την 1η ημέρα καθυστέρησης για να είσαι σίγουρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν θες για να μην νιώθεις μόνη και αν έχεις κι άλλες απορίες ανοίγουμε κάθε μήνα ένα θεματακι για να τα λέμε. Σου στέλνω το θέμα του Σεπτεμβρίου

https://mammyland.com/topic/35897-enas-ghlikos-septemvris-erkhetai-ksana-kai-eukhomai-mesa-stis-koilitses-mas-morakia-tsoypota/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...