Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΧΧΧΧ...ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ....ΘΕΤΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 89
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΑ ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΟΥΝ ΤΟΣΟ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΕΦΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ. Ο ΜΗΝΑΣ Ο ΜΑΡΤΙΟΣ ΤΟ ΕΛΕΓΑ ΘΑ ΦΕΡΕΙ ΠΟΛΛΑ ΜΩΡΟ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΡΩΤΟΥΣΑ ΤΗ ΜΑΡΙΝΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ. ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΡΕΣΥ ΗΜΝΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΑΚΟΥΓΑΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ. ΤΟ ΕΛΕΓΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΖΟΥΖΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφάκι Συγχαρητήρια. !!!!!!!!!!!!!!!! ΟΥΑΟΥ !!!!!!!!!

Τι ωραια νεα ????

Καλή εγκυμοσύνη σου εύχομαι κ προσοχή....να μας λες νεα...

Αχ τελεια!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!ΚΑΛΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΕΦΑΚΙ ΚΑΙ ΜΑΜΑ 81!!!!!!!ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΝΑ ΧΑΛΟΓΕΛΑΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΑΛΛΗΛΟΣΤΗΡΙΖΟΜΑΣΤΕ!!!

ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΑΜΑΚΙΑ ΚΑΙ ΝΙΝΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΦΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ?? ΥΠΕΡΟΧΑ-ΜΕ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣ ΜΩΡΟ-ΕΚΑΝΕΣ ΤΗΝ ΑΡΧΗ-ΜΑΣ ΜΠΗΚΕ ΚΑΛΑ Ο ΜΗΝΑΣ-ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ-ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ-ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ-:cheer: :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαμά81, συγχαρητήρια και σε σένα.. Θα σου ευχηθώ και σένα μια τέλεια εγκυμοσύνη και να περάσει ο καιρός να κρατήσεις το μωράκι σου αγκάλια σου.. Καλή συνέχεια κι απόλαυσε αυτήν την περίοδο.. Όλα τα χατίρια σου κάνουν, πίστεψε με.. Ότι τους ζητήσω ..σούζα!! Χαχαχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια συνχαρητηρια.τετοια νεα να ακουμε συχνα.οτι αποριες εχετε μην διστασετε να ρωτησετε εδω.να το ευχαρηστηθειτε και να μην ανχωνεστε για τιποτα.ουτε για κιλα ουτε για το μωρο.θα δειτε οτι μετα τη γεννα ολα θα παρουν το δρομο τους και θα στε οι πιο ευτυχισμενες μαμαδες.μονο ηρεμια γιατι το μωρο σας ηδη νιωθει τα π α ν τ α...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι να πανε ολα καλα...λιγο για τα κιλακια ανχωνομαι γιατι εχω μια ταση να φαρδαινω ευκολα :( αλλα θα το παλεψω πιστευω με σωστη διατροφη και τι βοηθεια ισως και ενος διαιτολογου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Matakiaefi mmamma81 συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!

Καλη συνεχεια !!!!!

Μην ακουω για κιλα.... Απλα καλο ειναι οι εγκυουλες να τρωνε συχνα ανα μια δυο ωρες απο λιγο(ενα φρουτακι,μια φετα ψωμι κτλ)

Υποδεχτειτε τα μωρακια που εγκατασταθηκαν στις κοιλιτσες σας με τις πιο θετικες σκεψεις και συναισθηματα!!! Η ζωη τους εχει ηδη αρχισει και δεχονται τα πρωτα τους ερεθισματα!!!!!!!!!!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια!!!!! Ευχομαι καλες εγκυμοσυνες σε οοοοοοολες μας!

Αντε και στις υπολοιπες!Να μη σταματησουμε φετος να στελνουμε ευχες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΦΟΥΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗ MAMA81 !!!!!!!!!!!!

Πείτε μου... δεν είναι μια καταπληκτική χρονιά?

Με το καλό σε όλες μας να γράφουμε πάντα μόνο χαρούμενες ειδήσεις και να έρθει εκείνη η άγια στιγμή που θα κρατήσουμε στην αγκαλίτσα μας τα μωράκια μας.

Ευχομαι και προσεύχομαι όλες οι κοπέλες που προσπαθούν να έχουν ΠΟΛΥ σύντομα τόσο χαρούμενα νέα να μας πουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...