Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΧΧΧΧ...ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ....ΘΕΤΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!


Recommended Posts

Εφούλα μου στα είπα και σε μήνυμα πολύ χάρηκα για σένα!!!! Σου εύχομαι ό,τι καλύτερο κοπέλα μου. Να προσέχεις και να' χεις μια πανέμορφη και ήρεμη εγκυμοσύνη. Άντε να παίρνουμε σειρά:) :) Πολλά φιλιά..

.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 89
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΕΦΗ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ :) :)

ΚΑΛΗ ΠΟΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ :P :P

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΜΗΝΕΣ ΕΤΣΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΟΥΝ ΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεωρητικά ο Μάρτιος είναι ο πρώτος μήνας της άνοιξης.. Μπήκε και η άνοιξη στην ζωή σου με το σημερινό νέο!!

Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη σου εύχομαι όπως την δική μου, χωρίς όλα τα αρνητικά συμπτώματα!! Εγώ είμαι 17 εβδομάδων τώρα και πέρα από την κοιλιά μου που μεγαλώνει δεν έχω καταλάβει τίποτα απολύτως!! Και εύχομαι όλες οι κοπέλες να' χουν τέτοιες εγκυμοσύνες! Κι αυτές που προσπαθούν και περιμένουν να μας πουν σύντομα τέτοια όμορφα νέα!! ...

Συγχαρητήρια για τα τόσο όμορφα σου νέα...

Να σαι πάντα καλά και εσύ και το ζουζουνάκι που μεγαλώνει μέσα σου!!

Και να θυμάσαι: Από δω και στο εξής δεν θα είσαι ποτέ μόνη! Όπου πας, θα έχεις και το μωράκι σου μάζι!!

Πολλά φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι ωραια νεα ειναι αυτα?!με το καλο κοριτσακι μου!ευχομαι να χεις μια τελεια εγκυμοσυνη και με το καλο να κρατησεις στα χερια σου το μωρακι σου!!!!!!!!ετοιμασου για το ομορφοτερο ταξιδι της ζωης σου!!!!!!με το καλο να ακουσουμε και για τα υπολοιπα κοριτσια μας!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ! ΝΑ ΝΑΙ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΧΕΙΣ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ! :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήριααααα!!!

Μπραβο,μπράβο!!

Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά και να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!Μακάρι να έχουμε κι άλλα πολλά τέτοια ευχάριστα νέα αυτο το μήνα!!Τι καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΦΗ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ.ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ ΟΤΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ Η ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΣΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ. ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ CHAT?Ο ΘΕΟΣ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ. ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ. ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mprabo koritsara mouuuuuuuuuuuuuuu xilia mprabo kai xiliades sigxaritiriaaaaaaaaaaaaa! Ax poso xarikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! Na prosexeis twra zouzouna...me to kalo,..ola kala...kai panta toso xaroumenh...smatsssssssssssssss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!!

ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!!!!!

ΣΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΩΡΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΑΚΟΥΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ,ΜΑΡΙΝΑ,ΜΑΡΙΑ,ΜΑΡΑΚΙ,ΑΡΤΖΗ,ΦΩΤΕΙΝΗ,ΡΟΥΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑ...ΣΥΝΤΟΜΑ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΝΙΩΣΤΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΤΥΧΙΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο γλυκια μου!! Συγχαρητήρια!! Σου εύχομαι καλή εγκυμοσύνη, να χαρείς αυτήν την περίοδο της ζωής σου όσο μπορείς περισσότερο!! Πολλά φιλια σε σένα και το μπεμπάκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι συγχαρητήρια!!!! Δεν έχουμε μιλήσει ποτέ, αλλά σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου με το καλό ένα υγιέστατο μωράκι και κοίτα να χαρείς πραγματικά αυτή την περίοδο της ζωής σου. Είναι η καλύτερη!!! Και μην ξεχνάς τώρα όλα... δικαιολογούνται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήριααααααα!!!!!!!!!!! Με το καλό να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη και να αγκαλιάσεις ενα υγιέστατο μωράκι. Με το καλό σε όλες τις κοπέλες που προσπαθούν σύντομα να ακούσουμε και αλλα ευχάριστα νέα.

Και φυσικά με το καλό σε όλες τις εγκυούλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφη μου πολλά πολλά συγχαρητήρια!Αυτό που σου είπε η dallia ήθελα να στο πω κι εγώ.Ηρθε η άνοιξη στη ζωή σου!Τι μωρό αναγεννησιακό είναι αυτό παιδί μου!Είδες που δεν το περίμενες και ήρθε!Κι εγώ δεν τα πίστευα όταν έλεγαν τέτοια αλλά έτσι έγινε!Σου εύχομαι ολόψυχα μια υπέροχη και ήρεμη εγκυμοσύνη!Πρόσεχε τη διατροφή σου και μη σηκώνεις βάρη!Για κάπνισμα ούτε λόγος!Μπράβο μπράβο μπράβο!Είδατε κορίτσια τι turbo είναι ο πελαργός 2009!!!:laugh:Θα δείτε όλες σας που περιμένετε με τόση λαχτάρα για πότε θα χτυπά την πόρτα σας!:cheer: :cheer: :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφακι μουουουουου....... Κοριτσακι μου γλυκο! Τι καταπληκτικα νεα ειναι αυτα!!!!! Μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Χαιρομαι αφανταστα!!!!

Ημουνα σιγουρη οτι θα συνεβαινε κ σου το ελεγα αλλωστε!

Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου μια καλη εγκυμοσυνη που θα την απολαυσεις σε ολο της το μεγαλειο κ με το καλο να γεμισει η αγκαλιτσα σου με το μπεμπαδακι σου! Φιλακια πολλα κ για οτι χρειαστεις εμεις εδω ειμαστε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...