Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ένας γλυκός Σεπτέμβρης έρχεται ξανά και εύχομαι μέσα στις κοιλίτσες μας μωράκια τσουπωτά 🍼🤰💕 🧿


Elk

Recommended Posts

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι αυτό δεν το ξέρω κ εγώ, αυτό που έλεγε ήταν αν υπάρχει θέμα στην ποσότητα ότι δεν ισχύει οτι κανει καλό το κάθε μέρα!!

Ρε συ κ εγώ νομίζω ότι βλέπω κάτι αλλά δε θέλω να απογοητευτώ γτ είναι πολυ νωρις οποτε ναι δεν το πολυσκεφτομαι οτι γινει, όταν μπορέσεις βάλε το αρνητικό να το δω κ αυτο😅

Κορίτσι μου έβαλα την φωτό σε καινούρια δημοσίευση αλλά για κάποιο λόγο έλεγε κρυφό και δεν εμφανιζόταν σαν να είμαι δοκιμαστικό μέλος! Το ανεβάζω ξανα

IMG_20230902_173057.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια φαίνονται οι δημοσιεύσεις μου?? Για κάποιο λόγο γράφει κρυφό στις δημοσιεύσεις μου

Ότι έχεις γράψει φαίνεται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου έβαλα την φωτό σε καινούρια δημοσίευση αλλά για κάποιο λόγο έλεγε κρυφό και δεν εμφανιζόταν σαν να είμαι δοκιμαστικό μέλος! Το ανεβάζω ξανα

IMG_20230902_173057.jpg

Ναι ναι τώρα φαίνεται, σε ευχαριστώ πολύ που το έφτιαξες😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Elk είπε:

Σας βάζω και το σημερινό η αλήθεια είναι δεν βλέπω να ειναι πιο έντονη η γραμμή το σημερινό από το χθεσινό  

Σήμερα είχα ναυτία πήγα τουαλέτα εβγαλα λίγα σαλια και συνεχίζω να έχω σαν διάρροια (sorry) για να δούμε 

Ναυτία μου φάνηκε να έχω νωρίς ξεκιναει τόσο νωρίς ; Στην πρώτη εγκυμοσύνη άρχισα στην 8o εβδομάδα 

η διάρροια θεωρείτε σύμπτωμα ; Να το καταγράψω τι λέτε ; 
Έχω και υγρά αυτά από εμένα 

τα τεστ τα βαζω με την σειρά που τα εχω κανει

IMG_5212.thumb.jpeg.2e7eea685f8efac9d1b2e47234ba29ca.jpeg

Κορίτσι μου η αλήθεια με αυτά τα τέστ επειδή δεν είχα ποτέ θετικό δεν ξέρω πόσο σκουραίνουν γενικά. Εμένα τότε είχε πιο έντονη γραμμή μετά από δύο μέρες. Σου βάζω τις φωτογραφίες από τα δικά μ τότε να δεις τι διαφορά.

Ωστόσο και να μην σκουραίνουν τόσο πολύ, είναι σίγουρα θετικά!! Τώρα περιμένουμε και τη χοριακη σ!

IMG_20230902_185137.jpg

IMG_20230902_185151.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια φαίνονται οι δημοσιεύσεις μου?? Για κάποιο λόγο γράφει κρυφό στις δημοσιεύσεις μου

Φαίνονται όλα....!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Σε ένα φυσιολογικό σπέρμα ναι το κάθε μέρα είναι ότι καλύτερο αλλά σε ένα σπέρμα κακό δεν ξέρω αν ισχύει το ίδιο!! Εδώ σου ανεβάζω το τέστ σου σε αρνητικό για να το δεις! Να σου πω την αλήθεια και στο δικό σου κάτι αχνό φαίνεται αλλά δεν θέλω να σας φουσκώσω τα μυαλά ούτε και στην @marinamanoulitsa.. γενικά να ξέρετε έχω πολύ καλό μάτι 

Αχ συνηθισμένα τα βουνά στα χιόνια...🥴  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να σας ρωτήσω?? Εν αναμονή ωορρηξιας, άρχισα από χτες τεστ. Απλά τώρα πήρα αυτά που κάνετε κ εσείς. Πριν είχα τα clearblue που βγάζουν τη φατσουλα! Τώρα τα άλλα πότε είναι θετικά? Όταν και οι 2 γραμμές είναι το ίδιο έντονες? Χτες 11η μέρα ήταν 1 γραμμή μωβ. Σήμερα φαίνεται αχνά και δίπλα. Θετικό, ή πρέπει να μωβισει και η 2η??

Κανονικά με τα clearblue 2 φορές που έκανα, έβλεπα φατσουλα τη 14η μέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω?? Εν αναμονή ωορρηξιας, άρχισα από χτες τεστ. Απλά τώρα πήρα αυτά που κάνετε κ εσείς. Πριν είχα τα clearblue που βγάζουν τη φατσουλα! Τώρα τα άλλα πότε είναι θετικά? Όταν και οι 2 γραμμές είναι το ίδιο έντονες? Χτες 11η μέρα ήταν 1 γραμμή μωβ. Σήμερα φαίνεται αχνά και δίπλα. Θετικό, ή πρέπει να μωβισει και η 2η??

Κανονικά με τα clearblue 2 φορές που έκανα, έβλεπα φατσουλα τη 14η μέρα.

Σε αυτά τα τεστ πρέπει να γίνει η γραμμή τόσο σκούρα όσο η γραμμή ελέγχου, κάνε κάμποσα να δεις πως λειτουργούν😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου...Μπορεί να μη γνωριζόμαστε αλλά και μόνο που μοιραζόμαστε τις ανησυχίες μας με κάνει να νιώθω πιο ήρεμα...Έρχομαι από αποξεση τον Ιούνιο,ένα σωρό εξετάσεις που έχουν βγει καθαρές και αυτό το "γιατί"που δε βρίσκει απάντηση...Έχουμε ξεκινήσει πάλι να προσπαθούμε και ελπίζω σύντομα να γίνει το θαύμα και για εμάς 🤗

Θα γίνει σύντομα για όλες μας κορίτσι μου!!! Στο εύχομαι να γίνει σύντομα!!! Κ εγώ είχα αποβολή τον Φεβρουάριο... Εφόσον είναι όλες καλές οι εξετάσεις κ έπιασες μια φορά θα ξαναγίνει!!! Θα δεις σύντομα θετικό τεστ ξανά 🙏♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω?? Εν αναμονή ωορρηξιας, άρχισα από χτες τεστ. Απλά τώρα πήρα αυτά που κάνετε κ εσείς. Πριν είχα τα clearblue που βγάζουν τη φατσουλα! Τώρα τα άλλα πότε είναι θετικά? Όταν και οι 2 γραμμές είναι το ίδιο έντονες? Χτες 11η μέρα ήταν 1 γραμμή μωβ. Σήμερα φαίνεται αχνά και δίπλα. Θετικό, ή πρέπει να μωβισει και η 2η??

Κανονικά με τα clearblue 2 φορές που έκανα, έβλεπα φατσουλα τη 14η μέρα.

Κορίτσι μου σου βάζω μια παλιά φωτό μου για να καταλάβεις πως είναι το θετικό και πως το αρνητικό!!

1000000363.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλό μήνα και θετικά τεστάκια σε όλες μας εύχομαι!! Εγώ περιμένω να αδιαθετήσω 7/9 και σήμερα έχω κάτι πόνους στην μέση σα να έρχεται σιγά σιγά... Και είμαι μες στην πίκρα.... Έχω κάτι τεστ πρώιμης ανίχνευσης αλλά νομίζω δεν έχει νόημα να το κάνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lou418 είπε:

Κορίτσια μου καλό μήνα και θετικά τεστάκια σε όλες μας εύχομαι!! Εγώ περιμένω να αδιαθετήσω 7/9 και σήμερα έχω κάτι πόνους στην μέση σα να έρχεται σιγά σιγά... Και είμαι μες στην πίκρα.... Έχω κάτι τεστ πρώιμης ανίχνευσης αλλά νομίζω δεν έχει νόημα να το κάνω...

Καλό μήνα κορίτσι μου!!!! Οι πόνοι περιόδου είναι σχετικά ίδιοι με το όταν είσαι έγκυος... Τουλάχιστον στην δική μου περίπτωση πονούσα πολύ κ τελικά το είχα πιάσει το σπορακι... Εύχομαι να δεις κ εσύ ένα θετικό τέστ!!! Θα σου έλεγα αν μπορείς να περιμένεις... Αν κ εγώ δεν αντέχω την αναμονή κ τελικά κάνω νωρίτερα τέστ 😜. Όσο κ να προσπαθώ να με κρατήσω κάνω κ εγώ τεστ πιο πριν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια φαίνονται οι δημοσιεύσεις μου?? Για κάποιο λόγο γράφει κρυφό στις δημοσιεύσεις μου

Ναι εγω τις βλέπω 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου σου βάζω μια παλιά φωτό μου για να καταλάβεις πως είναι το θετικό και πως το αρνητικό!!

1000000363.jpg

Ωωωωω τέλεια, τώρα κατάλαβα ναι!!

Ευχαριστώ πολυυυυ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Ωωωωω τέλεια, τώρα κατάλαβα ναι!!

Ευχαριστώ πολυυυυ !!!

Αν κάνεις κάθε μέρα θα δεις το τέστ να σκουραίνει μέρα με την μέρα! Αυτό σημαίνει ότι σιγά σιγά έρχεται η ωορρηξία σου! Βάζω και μια ακόμα φωτό για να δεις πως περίπου προχωράει η γραμμή! Αν και δεν είναι όλοι η οργανισμοί ίδιοι πάνω κάτω κάπως έτσι πάει!1000000474.thumb.jpg.a86f47e10d6f8a885104f9fc5897862e.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Καλό μήνα κορίτσι μου!!!! Οι πόνοι περιόδου είναι σχετικά ίδιοι με το όταν είσαι έγκυος... Τουλάχιστον στην δική μου περίπτωση πονούσα πολύ κ τελικά το είχα πιάσει το σπορακι... Εύχομαι να δεις κ εσύ ένα θετικό τέστ!!! Θα σου έλεγα αν μπορείς να περιμένεις... Αν κ εγώ δεν αντέχω την αναμονή κ τελικά κάνω νωρίτερα τέστ 😜. Όσο κ να προσπαθώ να με κρατήσω κάνω κ εγώ τεστ πιο πριν. 

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση και τα ενθαρρυντικά σου λόγια! Η αλήθεια είναι ότι πλέον έχω φτάσει στο άλλο άκρο, και δεν κάνω τεστ πιο πριν, μη σου πω και καθυστέρηση να έχω (που μου έχει τύχει), πάλι δεν κάνω τεστ γιατί δεν το πιστεύω. Εχω μπει σε μουντ μαυρίλας! Θα δούμε σε λίγες μέρες, δυστυχώς μου είχα δώσει περιθώριο μέχρι αυτόν τον μήνα, μετά να ψαχτώ λίγο διαφορετικά. 

Υγ. Τωρα που τα γράφω και τα ξανασκεφτομαι, μια ανάταση την πήρα με το μήνυμά σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια ξανά έκανα τεστ σήμερα το πρωί το πρώτο είναι το χθεσινό το δεύτερο είναι σημερινό.. έχουν καποια διαφορά όχι τεράστια αλλά βλέπω είναι λίγο πιο σκούρο  

 

IMG_5218.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσι μου η αλήθεια με αυτά τα τέστ επειδή δεν είχα ποτέ θετικό δεν ξέρω πόσο σκουραίνουν γενικά. Εμένα τότε είχε πιο έντονη γραμμή μετά από δύο μέρες. Σου βάζω τις φωτογραφίες από τα δικά μ τότε να δεις τι διαφορά.

Ωστόσο και να μην σκουραίνουν τόσο πολύ, είναι σίγουρα θετικά!! Τώρα περιμένουμε και τη χοριακη σ!

IMG_20230902_185137.jpg

IMG_20230902_185151.jpg

Ευχαριστώ κορίτσι μου για την βοήθεια δεν έχω τέτοια τεστ έχω ένα clear blue αλλά μπορεί να έχει λήξει δεν ξέρω δεν το κοίταξα

ειδικά το δεύτερο ήταν έντονη η γραμμή σου είχαν διαφορά τα τεστ

Πραγματικά λυπάμαι που δεν προχώρησε 😞

Αύριο θα πάω για χοριακη μόλις έχω νέα θα σας στείλω   

ενω ήμουν πιο χαλαρή  από εχτές με έπιασε ένα άγχος μια αγωνία που δεν το ηθελα να σας πω την αλήθεια να αγχωθώ αυτήν την φορά.. βέβαια καμία σχέση με την πρώτη μου εγκυμοσύνη εκεί ήμουν πολύ περισσότερο τώρα κάπως το διαχειρίζομαι καλύτερα κάπως έρχεται και φευγει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Lou418 είπε:

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση και τα ενθαρρυντικά σου λόγια! Η αλήθεια είναι ότι πλέον έχω φτάσει στο άλλο άκρο, και δεν κάνω τεστ πιο πριν, μη σου πω και καθυστέρηση να έχω (που μου έχει τύχει), πάλι δεν κάνω τεστ γιατί δεν το πιστεύω. Εχω μπει σε μουντ μαυρίλας! Θα δούμε σε λίγες μέρες, δυστυχώς μου είχα δώσει περιθώριο μέχρι αυτόν τον μήνα, μετά να ψαχτώ λίγο διαφορετικά. 

Υγ. Τωρα που τα γράφω και τα ξανασκεφτομαι, μια ανάταση την πήρα με το μήνυμά σου!

Χαίρομαι κορίτσι μου... Εδώ η μία βοηθάει την αλλη γιατί καταλαβαινουμε αυτόν τον πόνο όταν δεν έρχεται το μωράκι... Το ζούμε κάθε μήνα... Εύχομαι να έχεις καλά νέα λίγες μέρες έμειναν 🙏🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια ξανά έκανα τεστ σήμερα το πρωί το πρώτο είναι το χθεσινό το δεύτερο είναι σημερινό.. έχουν καποια διαφορά όχι τεράστια αλλά βλέπω είναι λίγο πιο σκούρο  

 

IMG_5218.jpeg

Καλημέρα εγκυουλα μου🥰🥰🥰🥰 σιγουρα φαίνεται η διαφορά!!! Έχει σκουρυνει ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια ξανά έκανα τεστ σήμερα το πρωί το πρώτο είναι το χθεσινό το δεύτερο είναι σημερινό.. έχουν καποια διαφορά όχι τεράστια αλλά βλέπω είναι λίγο πιο σκούρο  

 

IMG_5218.jpeg

Καλημέρα κορίτσι μου...φυσικά και φαίνεται η διαφορά.. εμφανέστατη!!!άντε αύριο ένα τεράστιο νούμερο χοριακης εύχομαι..🙏☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια....τα έβαλα και εγώ δίπλα δίπλα τα τεστ...νομίζω σήμερα φαίνεται λιγοοο καλύτερα...;;; Αν φαίνεται καθαρά η φωτό δηλαδή...ελπίζω να μην είναι εξάτμισης...🙏

IMG_20230903_100739.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια ξανά έκανα τεστ σήμερα το πρωί το πρώτο είναι το χθεσινό το δεύτερο είναι σημερινό.. έχουν καποια διαφορά όχι τεράστια αλλά βλέπω είναι λίγο πιο σκούρο  

 

IMG_5218.jpeg

Καλημερααα!!! Καλη Κυριακη να εχουμε!!! ❤️

Φαινεται εντονα η διαφορα!!! Το σπορακι παει σφαιρα!!!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια....τα έβαλα και εγώ δίπλα δίπλα τα τεστ...νομίζω σήμερα φαίνεται λιγοοο καλύτερα...;;; Αν φαίνεται καθαρά η φωτό δηλαδή...ελπίζω να μην είναι εξάτμισης...🙏

IMG_20230903_100739.jpg

Στο δεύτερο νομίζω ότι το βλέπω κ εγώ καλύτερα🙏 μακάρι κορίτσι μου, πόσες μέρες πριν την περίοδο είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Στο δεύτερο νομίζω ότι το βλέπω κ εγώ καλύτερα🙏 μακάρι κορίτσι μου, πόσες μέρες πριν την περίοδο είσαι;

4 μέρες πριν...εσύ έκανες σήμερα;;;τι έγινε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...