Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ένας γλυκός Σεπτέμβρης έρχεται ξανά και εύχομαι μέσα στις κοιλίτσες μας μωράκια τσουπωτά 🍼🤰💕 🧿


Elk

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Τέλεια που δεν πονάς..πολύ καλό...άντε να περάσει και ο Οκτώβριος και Νοέμβριο να μείνεις εγκυουλα και να πάνε όλα τέλεια και καλοκαίρι να έχεις ένα μωράκι αγκαλιά ☺️☺️☺️

Αχ ναιιι να φύγει να φύγει ο Οκτώβριος (ακόμη δεν ήρθε 😂)! 

Εσύ κορίτσι Μ σε ποια φάση βρίσκεσαι; σε ποια μέρα είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

 

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Πολύ τρέξιμο στη δουλειά, αλλααααα είμαι χαρούμενη γιατί ηρθε η περίοδος χθές και δεν πονάω καθόλουυυυυυ. Από τότε που έχω περίοδο έχω φρικτούς πόνους λόγω ενδιμητριωσης τώρα είναι λες και δεν έχω περίοδο 😊😊😊 

Τώρα όσο για τα τεστ εγώ να σας πω οτι πλέον κάνω μόνο χοριακες 😂 δλδ και σκια να δω τρέχω για χοριακη 😂 είναι αυτό π λεει και η μαρίνα οτι είναι πολύ ψυχοφθόρο για μας που προσπαθούμε για παιδάκι να μένουμε με αμφιβολίες. Πλεον κάνω μια χοριακη στεναχωριέμαι και μέχρι το απόγευμα το ξεχνάω 😁😁

Χαιρομαι πολυ που δεν εχεις πονους . Ξεκιναει μια νεα περιοδο για σενα , ολα θα πανε καλα .Να εισαι αισιοδοξη . ❤️❤️ 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Αχ ναιιι να φύγει να φύγει ο Οκτώβριος (ακόμη δεν ήρθε 😂)! 

Εσύ κορίτσι Μ σε ποια φάση βρίσκεσαι; σε ποια μέρα είσαι;

Εμένα τελείωσαν οι γόνιμες...είχαμε φουλ επαφές...τώρα περιμένω περιοδο 7/10

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Εμένα τελείωσαν οι γόνιμες...είχαμε φουλ επαφές...τώρα περιμένω περιοδο 7/10

Αντε τότε να έρθει ο Οκτώβριος να δούμε τεστακι με δύο κόκκινες γραμμουλες!!! Στο εύχομαι🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

 

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Πολύ τρέξιμο στη δουλειά, αλλααααα είμαι χαρούμενη γιατί ηρθε η περίοδος χθές και δεν πονάω καθόλουυυυυυ. Από τότε που έχω περίοδο έχω φρικτούς πόνους λόγω ενδιμητριωσης τώρα είναι λες και δεν έχω περίοδο 😊😊😊 

Τώρα όσο για τα τεστ εγώ να σας πω οτι πλέον κάνω μόνο χοριακες 😂 δλδ και σκια να δω τρέχω για χοριακη 😂 είναι αυτό π λεει και η μαρίνα οτι είναι πολύ ψυχοφθόρο για μας που προσπαθούμε για παιδάκι να μένουμε με αμφιβολίες. Πλεον κάνω μια χοριακη στεναχωριέμαι και μέχρι το απόγευμα το ξεχνάω 😁😁

Καλημέρα καλό μας μαρινακι!! Πόσο χαίρομαι που επιτέλους σου ήρθε!!( Ε ρε που φτάσαμε ,τι λέμε!!!χαχαχαχ) κορίτσι μου μήπως λόγω της εγκυμοσύνης σταμάτησες να πονάς? Εγώ μέχρι να μείνω έγκυος πονούσα αρκετά στην περίοδο μου. Μετά που έμεινα έγκυος δεν ξαναπονεσα ποτέ. Ελπίζω να απαλλαχθηκες από τον πόνο μια και καλή τώρα!! Άνοιξε και εσύ πανιααααα πάμε για τα καλύτερα που έρχονται!!!!!!💪💪💪💪

 

Εγώ κορίτσια μου περίμενω πως και πως να μου έρθει. Πονάω πολύ αλλά δεν έχω τίποτα. Μόνο υγρά σαν κόλλα ουχου αλλά λευκά. Σκέφτομαι μήπως κρυωσα κιόλας και πονάω γιατί κατά κανόνα δεν πονάω ποτέ. Στην αναμονή ακόμη και δεν έρχεται η ρημαδα να ησυχάσω! Εν τω μεταξύ λέω πως είναι κάποια πράγματα...πριν 6 χρόνια τέτοια μέρα έκανε ο άντρας μου την επέμβαση κιρσοκήλης. Είχα ξυπνήσει το πρωί πολύ νωρίς και πονούσα καλή ώρα σαν και σήμερα και έβαλα σερβιετα και πήρα και ντεπον μαζί μου γιατί κατάλαβα ότι θα μου ρθει ..δεν μου ήρθε ποτέ! Φυσικά σήμερα το μυαλό παίζει παιχνίδια αλλά ξέρω πως ίσως εγώ με την χθεσινή μου κατάσταση ίσως επηρεασα τον κύκλο μου και λίγο αργήσει. Σε κάθε περίπτωση όμως μια αρνητική χοριακη και ένα αρνητικό τεστ σημαίνουν ξεκάθαρα πως είναι στο δρόμο και κου ρχεταιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαι εγω ειμαι στις 2 εβδομαδες αναμονης .

Απροσδοκητα αισιοδοξη ❤️  Η αληθεια ειναι οτι απο επαφες ειχαμε παρα πολλες καθε μερα (εκτος απο 1 μερα που ηταν ομως εκτος γονιμων ) Στις γονιμες ειχαμε και 2 φορες τη μερα. Πραγματικα αν δεν γινει αυτο το μηνα θα τρελαθωωωω τον εχω ξεζουμισει τον δολιο χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου και εγω στις 2 βδομάδες αναμονής είμαι, αλλά ενώ ειχαμε φουλ επαφές, δεν είμαι καθόλου αισιόδοξη εγω αυτό το μήνα! Ενώ κάθε μήνα έλεγα ρε μπας και αυτή τη φορά αυτό το μήνα τίποτα απολύτως! Απλά περιμένω να έρθουν οι μέρες να κάνουμε το σπερμοδιαγραμμα και να δούμε πως θα πορευτούμε απο εδώ και πέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Κορίτσια μου και εγω στις 2 βδομάδες αναμονής είμαι, αλλά ενώ ειχαμε φουλ επαφές, δεν είμαι καθόλου αισιόδοξη εγω αυτό το μήνα! Ενώ κάθε μήνα έλεγα ρε μπας και αυτή τη φορά αυτό το μήνα τίποτα απολύτως! Απλά περιμένω να έρθουν οι μέρες να κάνουμε το σπερμοδιαγραμμα και να δούμε πως θα πορευτούμε απο εδώ και πέρα!

Mην σκεφτεσαι αρνητικα, αφου ειχες επαφες εχεις πιθανοτητες ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Mην σκεφτεσαι αρνητικα, αφου ειχες επαφες εχεις πιθανοτητες ❤️

11 μήνες τώρα είχαμε πάντα σωστές επαφές! Θεωρώ πως θα έπρεπε να έχει έρθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα καλό μας μαρινακι!! Πόσο χαίρομαι που επιτέλους σου ήρθε!!( Ε ρε που φτάσαμε ,τι λέμε!!!χαχαχαχ) κορίτσι μου μήπως λόγω της εγκυμοσύνης σταμάτησες να πονάς? Εγώ μέχρι να μείνω έγκυος πονούσα αρκετά στην περίοδο μου. Μετά που έμεινα έγκυος δεν ξαναπονεσα ποτέ. Ελπίζω να απαλλαχθηκες από τον πόνο μια και καλή τώρα!! Άνοιξε και εσύ πανιααααα πάμε για τα καλύτερα που έρχονται!!!!!!💪💪💪💪

 

Εγώ κορίτσια μου περίμενω πως και πως να μου έρθει. Πονάω πολύ αλλά δεν έχω τίποτα. Μόνο υγρά σαν κόλλα ουχου αλλά λευκά. Σκέφτομαι μήπως κρυωσα κιόλας και πονάω γιατί κατά κανόνα δεν πονάω ποτέ. Στην αναμονή ακόμη και δεν έρχεται η ρημαδα να ησυχάσω! Εν τω μεταξύ λέω πως είναι κάποια πράγματα...πριν 6 χρόνια τέτοια μέρα έκανε ο άντρας μου την επέμβαση κιρσοκήλης. Είχα ξυπνήσει το πρωί πολύ νωρίς και πονούσα καλή ώρα σαν και σήμερα και έβαλα σερβιετα και πήρα και ντεπον μαζί μου γιατί κατάλαβα ότι θα μου ρθει ..δεν μου ήρθε ποτέ! Φυσικά σήμερα το μυαλό παίζει παιχνίδια αλλά ξέρω πως ίσως εγώ με την χθεσινή μου κατάσταση ίσως επηρεασα τον κύκλο μου και λίγο αργήσει. Σε κάθε περίπτωση όμως μια αρνητική χοριακη και ένα αρνητικό τεστ σημαίνουν ξεκάθαρα πως είναι στο δρόμο και κου ρχεταιιιι

Αχ μακάρι να απαλλάχτηκα από τους πόνους! Για να δούμε στην επόμενη πως θα είμαι!

Εγώ σε καταλαβαίνω με αυτά τα παιχνίδια του μυαλού που λες. Καμία φορά δεν μπορούμε να ξεφύγουμε οσο και αν βάλουμε τη λογική μπροστά! Και να σου πω και κάτι; ποιός θα μας το απαγορεύσει; θα ελπίζουμε μέχρι να έρθει! Έτσι δεν λέμε; μια αρνητική χοριακη εννοείται δεν αμφισβητείται! Ομως διάβασα οτι δεν έχεις ιδέα πότε είχες ωορρηξία. Άρα περιμένεις μέχρι να δεις αίμα. Σε ποια μέρα του κύκλου είσαι; και ποσος ηταν ο μεγαλύτερος κύκλος σ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

11 μήνες τώρα είχαμε πάντα σωστές επαφές! Θεωρώ πως θα έπρεπε να έχει έρθει.

Μπορει το μωρακι σας να ηθελε να γεννηθει τωρα το καλοκαιρακι ❤️ Εχε πιστη ... ( Τα λεω να τ ακουω κ εγω 😛 )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια μου!!! Μια όμορφη Τριτη να έχουμε!!! 🥰

@marinamanoulitsaΚοριτσι μου με τοσες επαφες ειμαι σιγουρη οτι δεν θα ερθει η περιοδος σου!!!❤️🤞

@marinaPηρθε επιτελους η αναθεματισμενη! το διαβασα και χθες αλλα με τα νεα της Girly ξεχασα να σου απαντησω..😊 αντε ενας νεος κυκλος ξεκινα και ειναι απο τους τελευταιους πριν ερθει το/α μπεμπακι/α σας!!! με το καλο ολα!!!

@Girlyτο μυαλο ειναι πολυ υπουλο και παιζει παιχνιδια.. αλλα και το σωμα κατι δειχνει... για να δουμε... οσο δεν βλεπουμε κοκκινο ελπιζουμε!!! 😉❤️

@singing in the rain παρε το χρονο σου, μιλα και με το συντροφο σου και δειτε πως θα κινηθειτε. το αγχος μονο το μυαλο θολωνει... οτι και να σας πει παντως ο γυναικολογος, πρεπει να δει τον αντρα σου ουρολογος...(για να μη χανετε χρονο το λεω... οι θεραπειες θελουν το χρονο τους για να δεις αποτελεσματα) εμας ο ουρολογος που χειρουργησε τον αντρα μου μας ειπε οτι μονο αυτος θα αποφασιζει για τον αντρα μου και τι αγωγη πρεπει να παρει. και η αληθεια ειναι οτι ο καθενας πρεπει να βλεπει μονο το δικο του κομματι (ειτε γυναικολογος, ειτε ενδοκρινολογος, ειτε ουρολογος...)

στα δικα μου νεα τωρα, ρε κοριτσια για εμας αυτο το πρωι-βραδυ που λετε δεν παιζει ΠΟΤΕ τις καθημερινες...... το πρωι πρωτα απ ολα δε βρισκομαστε,, φευγει στις 6μιση-7παρα ο αντρας μου κι εγω ειμαι στη πιο γλυκια φαση υπνου!!! οποτε μενει μονο απογευμα ή βραδυ και αν.. τις καθημερινες δυσκολα θα εχουμε συνεχομενες επαφες... το σκ εχουμε επαφες αλλα και παλι συνηθως 1 φορα τη μερα γτ βγαινουμε και πολυ (ή πρωι, ή απογευμα ή βραδυ ή ολη μερα εξω 🤣) ή βρισκομαστε με φιλους μας και καταλαβαινετε.... τωρα ειμαι 12η μερα οποτε χθες του εκανα γλυκουλινιες και τσουπ ειχαμε την επαφουλα μας!! (συνηθως 12η μερα ειχα θετικο τεστ ωορρηξιας και εχω 27-30 ημερες κυκλο)! λογικα και αυριο θα εχουμε και ας κανει η Αγια Ειρηνη Χρυσοβαλαντου το θαυμα της! 🙏

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

11 μήνες τώρα είχαμε πάντα σωστές επαφές! Θεωρώ πως θα έπρεπε να έχει έρθει.

"τα πιο ωραια πραγματα ερχονται εκει που δεν τα περιμενεις και γινονται τα θαυματα οταν παψεις να επιμενεις" θα πω εγω 😉🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

"τα πιο ωραια πραγματα ερχονται εκει που δεν τα περιμενεις και γινονται τα θαυματα οταν παψεις να επιμενεις" θα πω εγω 😉🙏❤️

Σας ευχαριστώ @dimand @Antonia2 για την εμψύχωση και τη θετική ενέργεια ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Σας ευχαριστώ @dimand @Antonia2 για την εμψύχωση και τη θετική ενέργεια ❤️

Κοριτσι μου , δεν πρεπει να χανουμε την ελπιδα μας .🌈

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η dimand είπε:

Κοριτσι μου , δεν πρεπει να χανουμε την ελπιδα μας .🌈

 

Συμφωνώ και πιστεύω ότι θα έρθει κάποια στιγμή με τον έναν ή τον άλλον τρόπο..απλά κουράστηκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η flowerv είπε:

Συμφωνώ και πιστεύω ότι θα έρθει κάποια στιγμή με τον έναν ή τον άλλον τρόπο..απλά κουράστηκα!

Συμφωνω απολυτα μαζι σου ,αλλα  ΑΞΙΖΕΙ ΤΗ ΚΟΥΡΑΣΗ , ΤΟΝ ΚΟΠΟ ...ΟΛΑ ΤΑ ΑΞΙΖΕΙ αρκει να παρεις αγκαλιτσα το μωρακι σου . Στο λεω εγω που δεν εχω ζησει ακομα την εμπειρια δεν εχω αλλο μωρακι και πραγματικα νομιζω οτι εχω μονο αυτο ως στοχο και δεν με νοιαζει τιποτα αλλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Σας ευχαριστώ @dimand @Antonia2 για την εμψύχωση και τη θετική ενέργεια ❤️

ετσι ειναι... οταν πεφτει η μια, τη σηκωνουμε ολες μαζι!!🤗 γι αυτο ειμαστε εδω!! κι εγω τωρα που ειμαι στις γονιμες ειμαι τραλαλι τραλαλο αλλα σε 2 βδομαδουλες θα ειμαι στα πατωματα παλι 😅 ολα μεσα στη ζωη ειναι!!! αρκει να τα εκδηλωνουμε και να μην τα κραταμε μεσα μας γτ μονο κακο μας κανουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Συμφωνώ και πιστεύω ότι θα έρθει κάποια στιγμή με τον έναν ή τον άλλον τρόπο..απλά κουράστηκα!

Πολύ φυσιολογικό κορίτσι μου δεν πειράζει και να κουραστεί και να απογοητευτείς. Όλα επιτρέπονται! Και να κλάψουμε και να φωνάξουμε! 

Τα λέω να τα ακούω και εγώ μην νομίζεις! Θα τα καταφέρουμε κορίτσι μου όλες!!! 🌈🌈🌈 θα έρθει αυτή η ριμάδα η στιγμή που θα το ζήσουμε μέχρι το τέλος! Το αξίζουμε δεν γίνεται να γίνει διαφορετικά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου...και εγώ έχω ακόμα μια εβδομάδα αναμονής!!Δε ξέρω ενώ όταν ήμουν στις γόνιμες μέρες είχαμε καλές επαφές - 7η,9η,11η,13η,14η με 15η μέρα ωορρηξία (να θυμίσω ότι εγώ δεν έχω μπει ακόμα στην φάση των τεστ ωορρηξίας απλά ξέρω το σώμα μου) και ήμουν πολύ αισιόδοξη όσο περνάνε οι μέρες νομίζω ότι και αυτός ο μήνας χαμένος θα είναι 🥴...Πρέπει να κάνω και κάποιες ακόμα εξετάσεις θρομβοφιλιας μου έχει πει και ο γιατρός μου για ακόμα μια εξέταση που δε θέλω να την κάνω και νομίζω ότι φορτώνομαι με καθόλου χρήσιμο άγχος 😒

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Αχ μακάρι να απαλλάχτηκα από τους πόνους! Για να δούμε στην επόμενη πως θα είμαι!

Εγώ σε καταλαβαίνω με αυτά τα παιχνίδια του μυαλού που λες. Καμία φορά δεν μπορούμε να ξεφύγουμε οσο και αν βάλουμε τη λογική μπροστά! Και να σου πω και κάτι; ποιός θα μας το απαγορεύσει; θα ελπίζουμε μέχρι να έρθει! Έτσι δεν λέμε; μια αρνητική χοριακη εννοείται δεν αμφισβητείται! Ομως διάβασα οτι δεν έχεις ιδέα πότε είχες ωορρηξία. Άρα περιμένεις μέχρι να δεις αίμα. Σε ποια μέρα του κύκλου είσαι; και ποσος ηταν ο μεγαλύτερος κύκλος σ;

Κορίτσι μου πόσο χαίρομαι που σε βλέπω στα πάνω σου 🥰🥰 επιτέλους ξεκινάει καινούριος κύκλος! Αλλά δεν κατάλαβα γιατί είπες να φύγει ο Οκτώβριος? Δεν θα κάνεις σε αυτόν τον κύκλο την ετ? Θα το κάνεις τον επόμενο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

11 μήνες τώρα είχαμε πάντα σωστές επαφές! Θεωρώ πως θα έπρεπε να έχει έρθει.

Καλά και η @Κατερίνα!!! έτσι έλεγε ότι αποκλείεται να έγινε αυτή τη φορά γιατί είχαν ότι να ναι επαφές  και να που έγινε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είστε όλες υπέροχες, νιώθω ότι μόνο εσείς, μπορείτε να καταλάβετε και να νιώσετε το πως νιώθω ❤️ σας ευχαριστώ όλες🥳 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου πόσο χαίρομαι που σε βλέπω στα πάνω σου 🥰🥰 επιτέλους ξεκινάει καινούριος κύκλος! Αλλά δεν κατάλαβα γιατί είπες να φύγει ο Οκτώβριος? Δεν θα κάνεις σε αυτόν τον κύκλο την ετ? Θα το κάνεις τον επόμενο?

Οχι κορίτσι μου λόγω του αυτοανοσου η ομοιοπαθητικος μου θεωρεί οτι πρέπει να περιμένω 3 μήνες να κάνουμε θεραπεία και μετά να προσπαθήσω ΜΕ ΦΥΣΙΚΌ ΤΡΌΠΟ. είναι αντίθετη γενικά στην γενική ιατρική. Δεν συμφώνησε με την εξωσωματική. Όμως η ομοιοπαθητική παίρνει λίγο χρόνο και εγώ δεν τον έχω λόγω της ενδομητριωσης. Οπότε θα την παράκουσω για ακόμη μια φορά και θα την κανω πιο νωρίς μάλιστα. Νοέμβριο.η θεραπεία για το αυτοάνοσο ξεκίνησε τρ το Σεπτέμβρη και ήδη είμαι πολύ καλύτερα. 

Μου είπε μάλιστα οτι μια ασθενής της ήταν έτοιμη για εξωσωματική και στη διάρκεια της θεραπείας της έμεινε έγκυος φυσικά. Εννοείται θα κανω οτι μου λεει μέχρι τον Νοέμβριο. Αν δεν έρθει θα κανω την ετ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, είμαι πολύ θυμωμένη και κα΄που πρέπει να τα πω.

Εχθές ανέφερα εδώ το θέμα του DVD από το χειρουργείο που έκανα πέρσι τον Νοέμβριο. Αυτό το DVD λοιπόν το έχω ζητήσει 100 φορές από τον γιατρό μου και κάθε φορά με μια δικαιολογία δεν το φέρνει. Η @kokkinoskoufitsa μου είπε πως φεύγοντας από το νοσοκομείο έπρεπε να πάρω ένα φάκελο με όλο το ιστορικό. Εμένα αντιθέτως μου έδωσαν μόνο την ιστολογική, τίποτα άλλο. Ζήτησα λοιπόν εχθές με αίτηση από την κλινική το πρακτικό του χειρουργείου και σήμερα το πρωί (που με κάλεσε η γραμματέας του γιατρού για επιβεβαίωση του αυριανού ραντεβού) ΞΑΝΑ ζήτησα το DVD. Μετά από λίγο με πήρε ο γιατρός για να με ρωτήσει γιατί θέλω το DVD. Με διαβεβαίωσε πως παρά το δύσκολο της υπόθεσης μου όλα πήγαν πολύ καλά και δεν χρειάζεται να έχω εγώ το DVD στα χέρια μου. Επίσης μου είπε πως μπορώ να το ζητήσω από την κλινική αλλά είναι δύσκολο να το πάρω. 

Να σημειώσω πως όσα μου έχει αναφέρει ως ευρήματα του χειρουργείου, δεν βρίσκουν σύμφωνο τον καινούργιο γιατρό

Για πείτε τι πιστεύετε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...