Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ένας γλυκός Σεπτέμβρης έρχεται ξανά και εύχομαι μέσα στις κοιλίτσες μας μωράκια τσουπωτά 🍼🤰💕 🧿


Elk

Recommended Posts

στις πριν 25 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια....τα έβαλα και εγώ δίπλα δίπλα τα τεστ...νομίζω σήμερα φαίνεται λιγοοο καλύτερα...;;; Αν φαίνεται καθαρά η φωτό δηλαδή...ελπίζω να μην είναι εξάτμισης...🙏

IMG_20230903_100739.jpg

Καλημερα Μαρινα μουυυυ!!!❤️ ναιιι!! Φαινεται πεντακαθαρα!!! Αχ τι τελειααααα!!! 🎉🎉🎉ποτε λες ν κανεις χοριακη;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

4 μέρες πριν...εσύ έκανες σήμερα;;;τι έγινε;

Τέλεια αύριο θα φανεί καλύτερα πιστεύω, όχι δεν έκανα δεν πρόλαβα να βγω το απόγευμα, αν βρω κάποιο εφημερευον σήμερα θα πάρω να κάνω αύριο το πρωί, είμαι 5 μέρες πριν σήμερα εγώ! Κ να σου πω την αλήθεια φοβάμαι να κάνω για να μην απογοητευτώ😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια ξανά έκανα τεστ σήμερα το πρωί το πρώτο είναι το χθεσινό το δεύτερο είναι σημερινό.. έχουν καποια διαφορά όχι τεράστια αλλά βλέπω είναι λίγο πιο σκούρο  

 

IMG_5218.jpeg

Καλημέρα!! Εννοείται φαίνεται η διαφορά ❣️❣️ Δεν μπορώ να σου πω μην αγχώνεσαι, 33 εβδομάδων είμαι και ακόμα το άγχος στο Θεό αν δεν την νιώσω την μπέμπα για λίγη ώρα. Κάθομαι και την σκουνταω κρυφά από τον άντρα μου γιατί με μαλώνει ότι την έχω ζαλίσει 😂😂😂

Εσύ όσο μπορείς λίγη προσοχή τώρα στην αρχή, ειδικά επειδή έχεις και το πρώτο σου παιδάκι να φροντίσεις και είσαι στο τρέξιμο! Οοοοσο γίνεται να σκέφτεσαι θετικά!! 🙏🙏🍼🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου...φυσικά και φαίνεται η διαφορά.. εμφανέστατη!!!άντε αύριο ένα τεράστιο νούμερο χοριακης εύχομαι..🙏☺️

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα εγκυουλα μου🥰🥰🥰🥰 σιγουρα φαίνεται η διαφορά!!! Έχει σκουρυνει ❤️❤️❤️❤️

 

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερααα!!! Καλη Κυριακη να εχουμε!!! ❤️

Φαινεται εντονα η διαφορα!!! Το σπορακι παει σφαιρα!!!🥰

Αχ κορίτσια ευχαριστώ για την εμψύχωση γιατί δεν ξέρω με έπιασε λιγο άγχος.. εχτές πήγα σε ένα γάμο και όταν πηγα στην εκκλησία είχε και τον κόσμο με έπιασε ένα σφίξιμο και έφυγα για κανένα τέταρτο από την εκκλησία να ηρεμήσω μετά ήμουν οκ  ίσως να είναι και από τις ορμόνες μου τι να πω 💕

Μαρινα στο πρώτο τώρα δεν βλέπω κάτι στο δεύτερο έχει μια σκιά άντε μακάρι περιμένω με αγωνία και το δικό σου 🙏

@Κατερίνα!!! εσυ το τεστ το εκανες νωρίς 6 μερες πριν δύσκολο να δείξει κάτι πια τεστ εκανες ; Τα one step ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Elk είπε:

 

 

Αχ κορίτσια ευχαριστώ για την εμψύχωση γιατί δεν ξέρω με έπιασε λιγο άγχος.. εχτές πήγα σε ένα γάμο και όταν πηγα στην εκκλησία είχε και τον κόσμο με έπιασε ένα σφίξιμο και έφυγα για κανένα τέταρτο από την εκκλησία να ηρεμήσω μετά ήμουν οκ  ίσως να είναι και από τις ορμόνες μου τι να πω 💕

Μαρινα στο πρώτο τώρα δεν βλέπω κάτι στο δεύτερο έχει μια σκιά άντε μακάρι περιμένω με αγωνία και το δικό σου 🙏

@Κατερίνα!!! εσυ το τεστ το εκανες νωρίς 6 μερες πριν δύσκολο να δείξει κάτι πια τεστ εκανες ; Τα one step ?

Ναι πολύ νωρίς ήταν γι αυτό δεν το πολύ πιστεύω, one step ήταν ναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elli13 είπε:

Καλημέρα!! Εννοείται φαίνεται η διαφορά ❣️❣️ Δεν μπορώ να σου πω μην αγχώνεσαι, 33 εβδομάδων είμαι και ακόμα το άγχος στο Θεό αν δεν την νιώσω την μπέμπα για λίγη ώρα. Κάθομαι και την σκουνταω κρυφά από τον άντρα μου γιατί με μαλώνει ότι την έχω ζαλίσει 😂😂😂

Εσύ όσο μπορείς λίγη προσοχή τώρα στην αρχή, ειδικά επειδή έχεις και το πρώτο σου παιδάκι να φροντίσεις και είσαι στο τρέξιμο! Οοοοσο γίνεται να σκέφτεσαι θετικά!! 🙏🙏🍼🍼

Καλά ναι σίγουρα θα υπάρχει άγχος είναι μέχρι να το πάρεις αγκαλιά μετά κάπως ηρεμούν τα πράγματα είναι και οι ορμόνες λογικό είναι 

Χαχαχα δεν πειράζει καλά κανείς να την ξυπνάς να την σκουντάς 😂

Εεε τώρα η δικιά μπουσουλάει και την κυνηγάω από πίσω την παίρνω αγκαλιά είναι 9,5 κιλά είναι βαριά αλλά και τι να κάνω τώρα έχω την μαμα μου εδώ αλλά από βδομαδα θα φύγει θα αρχίσει και δουλειά ο αντρας μου όποτε δεν θα έχω βοήθεια βέβαια η μαμα μου αν την πω να μείνει θα μείνει αλλά έχει 2 βδομαδες εδώ ποσο να κάτσει και αυτήν 

Θα δουμε πως θα πάει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι πολύ νωρίς ήταν γι αυτό δεν το πολύ πιστεύω, one step ήταν ναι!!

5 μερες έμειναν λίγο υπομονή ακόμα σαν τους φαντάρους και εμείς σβήνουμε τις μερες μια μια, τι να κάνουμε 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια ξανά έκανα τεστ σήμερα το πρωί το πρώτο είναι το χθεσινό το δεύτερο είναι σημερινό.. έχουν καποια διαφορά όχι τεράστια αλλά βλέπω είναι λίγο πιο σκούρο  

 

IMG_5218.jpeg

Καλημέρα κορίτσι μου! Δεν θα σχολιάσω το "έχουν κάποια διαφορά" θα πω μόνο ότι έχουν μεγάλη διαφορά απλά από το άγχος σου δεν το βλέπεις 😁 και είναι φυσιολογικό γιατί τώρα ξεκίνησαν και οι ορμόνες να κάνουν πάρτυ οπότε ότι νιώθεις είναι απόλυτα φυσιολογικό! Πάντως πάει μια χαρά το σπορακι. Μεγαλώνει 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια....τα έβαλα και εγώ δίπλα δίπλα τα τεστ...νομίζω σήμερα φαίνεται λιγοοο καλύτερα...;;; Αν φαίνεται καθαρά η φωτό δηλαδή...ελπίζω να μην είναι εξάτμισης...🙏

IMG_20230903_100739.jpg

Κορίτσι μου εγώ και στα 2 τέστ κάτι βλέπω αλλά στο κάτω τέστ είναι πιο έντονο νομίζω! Ποιο είναι το σημερινό? Βάζω και το αρνητικό να το έχουμε στα αρχεία 😁

photofunny.net__final_3994655641300512330_.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Τέλεια αύριο θα φανεί καλύτερα πιστεύω, όχι δεν έκανα δεν πρόλαβα να βγω το απόγευμα, αν βρω κάποιο εφημερευον σήμερα θα πάρω να κάνω αύριο το πρωί, είμαι 5 μέρες πριν σήμερα εγώ! Κ να σου πω την αλήθεια φοβάμαι να κάνω για να μην απογοητευτώ😅😅

Κορίτσι μου αφού σου τελείωσαν τα τεστ καλύτερα να μην πάρεις από το φαρμακείο γιατί όντως είναι νωρίς και μπορεί να μην δείξει τόσο νωρίς και τσάμπα θα έχεις πετάξει 7-8 ευρώ! Περίμενε να είσαι 2 μέρες πριν την καθυστέρηση για να είναι όσο πιο σίγουρο γίνεται το αποτέλεσμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elli13 είπε:

Καλημέρα!! Εννοείται φαίνεται η διαφορά ❣️❣️ Δεν μπορώ να σου πω μην αγχώνεσαι, 33 εβδομάδων είμαι και ακόμα το άγχος στο Θεό αν δεν την νιώσω την μπέμπα για λίγη ώρα. Κάθομαι και την σκουνταω κρυφά από τον άντρα μου γιατί με μαλώνει ότι την έχω ζαλίσει 😂😂😂

Εσύ όσο μπορείς λίγη προσοχή τώρα στην αρχή, ειδικά επειδή έχεις και το πρώτο σου παιδάκι να φροντίσεις και είσαι στο τρέξιμο! Οοοοσο γίνεται να σκέφτεσαι θετικά!! 🙏🙏🍼🍼

Έκλαψα με το κρυφό σκουντιγμα  που κάνεις την μικρή 🤣🤣🤣

Πω πω πως πέρασε ο καιρός! Σαν χθες μου φαίνεται που ανέβασες το θετικό τεστ εγκυμοσύνης 🥰🥰🥰 άντε κορίτσι μου λίγο έμεινε για το όνειρο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου αφού σου τελείωσαν τα τεστ καλύτερα να μην πάρεις από το φαρμακείο γιατί όντως είναι νωρίς και μπορεί να μην δείξει τόσο νωρίς και τσάμπα θα έχεις πετάξει 7-8 ευρώ! Περίμενε να είσαι 2 μέρες πριν την καθυστέρηση για να είναι όσο πιο σίγουρο γίνεται το αποτέλεσμα! 

Καλημέραα,λες ε; μπορεί να το κάνω έτσι να περιμένω γύρω στη Τετάρτη να κάνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέραα,λες ε; μπορεί να το κάνω έτσι να περιμένω γύρω στη Τετάρτη να κάνω!

Αν είχες τα one step που είναι πανφθηνα και αρκετά αξιόπιστα θα σου έλεγα να κάνεις όπως και εγώ κάνω από πολύ νωρίς! Αλλά τώρα από φαρμακείο δεν ξέρω 🤔🤔 επειδή είσαι αρκετές μέρες πριν την αναμενόμενη! Όπως νιώθεις εσύ κορίτσι μου! Αν δεν μπορείς να περιμένεις κάνε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Αν είχες τα one step που είναι πανφθηνα και αρκετά αξιόπιστα θα σου έλεγα να κάνεις όπως και εγώ κάνω από πολύ νωρίς! Αλλά τώρα από φαρμακείο δεν ξέρω 🤔🤔 επειδή είσαι αρκετές μέρες πριν την αναμενόμενη! Όπως νιώθεις εσύ κορίτσι μου! Αν δεν μπορείς να περιμένεις κάνε!

Θα δω πως θα μαι αύριο, αν την παλεύω θα περιμένω, γιατί όσο πιο νωρίς το μάθεις τόσες μέρες περισσότερες πρέπει να περιμένεις για τον γιατρό😅 οπότε θα το δω ίσως κάνω μια χοριακη αμέσως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Θα δω πως θα μαι αύριο, αν την παλεύω θα περιμένω, γιατί όσο πιο νωρίς το μάθεις τόσες μέρες περισσότερες πρέπει να περιμένεις για τον γιατρό😅 οπότε θα το δω ίσως κάνω μια χοριακη αμέσως!

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Θα δω πως θα μαι αύριο, αν την παλεύω θα περιμένω, γιατί όσο πιο νωρίς το μάθεις τόσες μέρες περισσότερες πρέπει να περιμένεις για τον γιατρό😅 οπότε θα το δω ίσως κάνω μια χοριακη αμέσως!

Aρχικά @Elk συγχαρητήρια σου εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη! Εύχομαι να πάνε όλα καλά..

Εγώ κορίτσια περίμενα περιοδο 4-6 Σεπτεμβρίου αλλά επειδή έπαιρνα αντιβίωση είχα κάποιες παρενέργειες με αναγούλες και ζάλη, και επειδή αγχώθηκα έκανα σήμερα ένα τεστ predictor early και βγήκε αρνητικοτατο.. υπάρχει περίπτωση να είναι λάθος??? Τι λέτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια....τα έβαλα και εγώ δίπλα δίπλα τα τεστ...νομίζω σήμερα φαίνεται λιγοοο καλύτερα...;;; Αν φαίνεται καθαρά η φωτό δηλαδή...ελπίζω να μην είναι εξάτμισης...🙏

IMG_20230903_100739.jpg

Εγω πάντως βρε κορίτσια δε βλέπω καμια γραμμη🤔μακαρι όμως να φανεί σε λίγες μέρες και να είσαι έγκυος κορίτσι μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου να ρωτήσω κάτι; Στα τεστ ωορρηξίας έχω παρατηρήσει ότι μετά από κάποιες ώρες η γραμμή ξεθωριάζει.. δηλαδή ενώ πριν ήταν το ίδιο έντονη με την control, και το ψηφιακό τεστ βγάζει κανονικά φατσούλα, μετά ξεθωριάζει και φαίνεται σαν αρνητικό..🙄🙄 συμβαίνει σε καμία σας αυτό;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια....τα έβαλα και εγώ δίπλα δίπλα τα τεστ...νομίζω σήμερα φαίνεται λιγοοο καλύτερα...;;; Αν φαίνεται καθαρά η φωτό δηλαδή...ελπίζω να μην είναι εξάτμισης...🙏

 

Μαρινακι μου!!! Εγώ βλέπω και χωρίς επεξεργασία μια άχνη γραμμή στο κάτω τεστ. Στο πάνω δε βλέπω κάτι αλλά στο κάτω αντιλαμβάνομαι μια σκιά!!! Εύχομαι μέσα από την ψυχή μου να είναι πράγματι η γραμμή που θέλουμε!!!!! Είσαι πολύ νωρίς ακόμη! Συνέχισε τα τεστ!!! Αύριο εύχομαι να φαίνεται ακόμη καλύτερα 🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

@Girly τρελό μου κορίτσι που είσαι?? Περιμένουμε και τα δικά σου τέστ!!! 

Γιουχουυυυ εδώ ειμαιιιι.

Είχα ένα φουλ σκ! Για σήμερα φαντάσου μόλις μπήκα σπιτι. Από το πρωί είμαστε εκδρομές με παρέα με τα παιδιά και τώρα μαζευτηκαμε! 

Εγώ δεν έχω δυστυχώς τίποτα αξιόλογο να εμφανίσω 🥲...άσπρα τεστακια έχω . Όσο τα κοιτάω να βλέπω μια γραμμη μετα ξανακοιταω δεν υπάρχει! Με δουλεύουν και αυτά!! 

Τρίτη περιμένω περίοδο και φαντάζομαι θα είχε δείξει κάτι αν υπήρχε και κάτι φυσικά! Μέχρι να δούμε αίμα ελπίζουμε βέβαια! Αλλά από υγρά είμαι φουλ και για μένα αυτό είναι σημάδι περιόδου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Κορίτσια μου να ρωτήσω κάτι; Στα τεστ ωορρηξίας έχω παρατηρήσει ότι μετά από κάποιες ώρες η γραμμή ξεθωριάζει.. δηλαδή ενώ πριν ήταν το ίδιο έντονη με την control, και το ψηφιακό τεστ βγάζει κανονικά φατσούλα, μετά ξεθωριάζει και φαίνεται σαν αρνητικό..🙄🙄 συμβαίνει σε καμία σας αυτό;;

Ναιιι. Εγώ τα τεστακια που είχα κρατήσει κάποια στιγμή ξεθώριασαν. Για τις ταινίες μιλάω εγώ γιατί αυτές είχα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Θα δω πως θα μαι αύριο, αν την παλεύω θα περιμένω, γιατί όσο πιο νωρίς το μάθεις τόσες μέρες περισσότερες πρέπει να περιμένεις για τον γιατρό😅 οπότε θα το δω ίσως κάνω μια χοριακη αμέσως!

Κατερινάκι μου κάποιο σου εύχομαι να πας να κάνεις μια χοριςκη και έχεις ένα υπέροχο νούμερο!μεγαλο και όμορφο!!! Αλλά μαντάμ και εμείς σκαμε εδώ. Εσύ ας πούμε την παλεύεις,...εμείς????? Χαχαχαχχα 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Elk είπε:

 

 

Αχ κορίτσια ευχαριστώ για την εμψύχωση γιατί δεν ξέρω με έπιασε λιγο άγχος.. εχτές πήγα σε ένα γάμο και όταν πηγα στην εκκλησία είχε και τον κόσμο με έπιασε ένα σφίξιμο και έφυγα για κανένα τέταρτο από την εκκλησία να ηρεμήσω μετά ήμουν οκ  ίσως να είναι και από τις ορμόνες μου τι να πω 💕

Μαρινα στο πρώτο τώρα δεν βλέπω κάτι στο δεύτερο έχει μια σκιά άντε μακάρι περιμένω με αγωνία και το δικό σου 🙏

@Κατερίνα!!! εσυ το τεστ το εκανες νωρίς 6 μερες πριν δύσκολο να δείξει κάτι πια τεστ εκανες ; Τα one step ?

Όπως έλεγε και στην ταινία ...λίγο η ζέστη...λίγο τα λόγια του παπά...!!!

Όλα φυσιολογικά είναι αγαπημένη μας elk.  Οι ορμόνες κάνουν παρταρες τώρα! Άφησε τες να κάνουν ότι θέλουν και λάβε μέρος και εσύ! Μαζί θα είστε για λίγο καιρό στο πάρτι! Όσο για το τεστ σου ...αχχχ μας τρεξανε τα σάλια χριστιανή μου!! Θέλουμε και εμείς!!!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Όπως έλεγε και στην ταινία ...λίγο η ζέστη...λίγο τα λόγια του παπά...!!!

Όλα φυσιολογικά είναι αγαπημένη μας elk.  Οι ορμόνες κάνουν παρταρες τώρα! Άφησε τες να κάνουν ότι θέλουν και λάβε μέρος και εσύ! Μαζί θα είστε για λίγο καιρό στο πάρτι! Όσο για το τεστ σου ...αχχχ μας τρεξανε τα σάλια χριστιανή μου!! Θέλουμε και εμείς!!!! ❤️❤️

Αχ μακαρι ρε κορίτσι μου να είναι νωρίς και να δείξει την Τρίτη  σας το εύχομαι πραγματικά 💕🙏να εχω και παρέα 😊

σε πια μέρα μετά την ωορρηξία είσαι ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...