Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2024 <3


RAM21

Recommended Posts

Αγαπημένες εμείς θα πάμε αύριο στο γιατρό να συζητήσουμε το επόμενο βήμα και όλα αυτά που θα κάνουμε. Την προηγούμενη εβδομάδα, κατάλαβα ότι δεν είχα συνειδητοποιήσει αυτό που έγινε, που από την απόλυτη χαρά έπεσα σε δυο μέρες στην απόλυτη στεναχ΄ώρια. Αυτή η εβδομάδα λοιπόν ήταν η χειρότερή μου!Κάθε μέρα χάλια και κάθε μέρα κλάμα.Είχα πάρα πολύ καιρό να έρθω σε αυτή την κατάσταση και δεν ξέρω πώς να ορθοποδήσω πάλι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 7 λεπτά, ο/η elissavet90 είπε:

Αγαπημένες εμείς θα πάμε αύριο στο γιατρό να συζητήσουμε το επόμενο βήμα και όλα αυτά που θα κάνουμε. Την προηγούμενη εβδομάδα, κατάλαβα ότι δεν είχα συνειδητοποιήσει αυτό που έγινε, που από την απόλυτη χαρά έπεσα σε δυο μέρες στην απόλυτη στεναχ΄ώρια. Αυτή η εβδομάδα λοιπόν ήταν η χειρότερή μου!Κάθε μέρα χάλια και κάθε μέρα κλάμα.Είχα πάρα πολύ καιρό να έρθω σε αυτή την κατάσταση και δεν ξέρω πώς να ορθοποδήσω πάλι..

Καλημέρα κορίτσι μου.Το προηγούμενο Σαββατο προχώρησα σε απόξεση,ήμουν 7-8 εβδομάδων περίπου.Παλινδρόμησε...Εκλαψα πολύ πριν γιατί το ένιωθα οτι κάτι δεν πήγαινε καλά.Είχα προαίσθημα!Οταν είδαμε τις χοριακές να μειώνονται δεν είχα κανένα συναίσθημα.Οταν ξύπνησα από την μέθη έκλαιγα αρκετή ώρα και έπειτα το πήρα απόφαση και προχωράω.Ηταν η χειρότερη εβδομάδα της ζωής μου.Προσπαθώ να απασχολώ το μυαλό μου με την δουλειά και με άλλες ασχολίες.Ο σύζυγος είναι υποστηρικτικός φουλ και κάποιες φορές τον λυπάμαι για την τόση προσπάθεια που κάνει για να είμαι εγώ καλα.Τωρα θα περιμένω να αδιαθετήσω κάποια στιγμή και βλέπουμε πως θα προχωρήσουμε και πότε!Ελπίζω και προσεύχομαι οτι κάποια στιγμή θα τα καταφέρουμε!💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η elissavet90 είπε:

Αγαπημένες εμείς θα πάμε αύριο στο γιατρό να συζητήσουμε το επόμενο βήμα και όλα αυτά που θα κάνουμε. Την προηγούμενη εβδομάδα, κατάλαβα ότι δεν είχα συνειδητοποιήσει αυτό που έγινε, που από την απόλυτη χαρά έπεσα σε δυο μέρες στην απόλυτη στεναχ΄ώρια. Αυτή η εβδομάδα λοιπόν ήταν η χειρότερή μου!Κάθε μέρα χάλια και κάθε μέρα κλάμα.Είχα πάρα πολύ καιρό να έρθω σε αυτή την κατάσταση και δεν ξέρω πώς να ορθοποδήσω πάλι..

Σε καταλαβαίνω απόλυτα Ελισάβετ μου και εγώ από την απόλυτη χαρά στις 15/01 που ΄έκανα την εμβρυομεταφο΄ρά και μάλιστα μια ημέρα πολύ σημαδιακή για εμένα που με έκανε να ελπίζω την Κυριακή μιά εβδομάδα πριν την αναμενόμενη περίοδο μου και όταν άρχισα να έχω ισχυρούς πόνους περιόδου όπως κάθε μήνα πριν την περίοδο μου ήρθε η θλίψη και η στεναχώρια και η απογοήτευση .Όταν επιβεβαίωσε και η χοριακή έχασα την γή κάτω από τα πόδια μου , τρίτη εμβρυομεταφορά με αρνητικό αποτέλεσμα και τις τρεις φορές, όμως έπεσα και πέφτω ακόμη και ΄τώρα και λέω δεν έχω ελπίδα , και πάλι σηκώνομαι και έκανα ραντεβού με τον γιατρό μου και ελπίζω με τα νέα βήματα μας να βρεθεί κάτι που εμποδίζει την εμφύτευση και να μπορέσω να δώ το θαύμα . Μην χάνεις την ελπίδα σου είναι το τελευταίο που μας έχει μείνει , νοιώσε τη θλίψη σου γιατί και αυτό έχει την σημασία του , πάρε δύναμη και ξεκίνα καλά και εύχομαι τα καλύτερα από τη καρδιά μου .Να θυμάσαι δεν είσαι μόνη σε αυτό το δρόμο είμαστε όλες εδώ μαζί σου και σε νοιώθουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marilouu είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου.Το προηγούμενο Σαββατο προχώρησα σε απόξεση,ήμουν 7-8 εβδομάδων περίπου.Παλινδρόμησε...Εκλαψα πολύ πριν γιατί το ένιωθα οτι κάτι δεν πήγαινε καλά.Είχα προαίσθημα!Οταν είδαμε τις χοριακές να μειώνονται δεν είχα κανένα συναίσθημα.Οταν ξύπνησα από την μέθη έκλαιγα αρκετή ώρα και έπειτα το πήρα απόφαση και προχωράω.Ηταν η χειρότερη εβδομάδα της ζωής μου.Προσπαθώ να απασχολώ το μυαλό μου με την δουλειά και με άλλες ασχολίες.Ο σύζυγος είναι υποστηρικτικός φουλ και κάποιες φορές τον λυπάμαι για την τόση προσπάθεια που κάνει για να είμαι εγώ καλα.Τωρα θα περιμένω να αδιαθετήσω κάποια στιγμή και βλέπουμε πως θα προχωρήσουμε και πότε!Ελπίζω και προσεύχομαι οτι κάποια στιγμή θα τα καταφέρουμε!💖

Σε ευχαριστώ ειλικρινά πολύ για το μοίρασμά σου.. Ταυτίστηκα απόλυτα. Ειδικά σε αυτό που είπες με τον σύζυγο. Πόσα αντέχουν κι αυτοί. Προσπαθούν να μας στηρίξουν με κάθε τρόπο και βάζουν στην 'ακρη τα δικά τους συναισθήματα πολλές φορές. Εγώ τουλάχιστον κλαίω, εκφράζομαι, εκείνος τα κρατάει για να με στηρίξει αλλά θα σκάσει καμιά μέρα. Λυπάμαι πολύ γι αυτό που πέρασες κ εσύ και ελπίζω να τα καταφέρουμε σύντομα. Ξέρεις, κάθε φορά που πέφτω τόσο και κλάιω και όλο αυτό με παραλύει νιώθω μια απέραντη μοναξιά, ότο μόνο εγώ τα περνάω αυτά κι ασ ξέρω ότι δεν ισχύει. Με το να μπαίνω εδώ και να σας διαβάζω παίρνς πάρα πολλή δύναμη και σας ευχαριστώ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lilly1984 είπε:

Αχ γλυκούλα μου... ναι εμένα μου έτυχε 2 φορές σε ετ να έχω ένα πολύ μικρό νούμερο, νομίζω 5 (δεν προχώρησε κάτι). Δεν είναι πολύ καλό σημάδι κορίτσι μου, αλλά να πάρεις το γιατρό σου να του το πεις και ίσως σου πει να επαναλάβεις μετά 2 μέρες. Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο ότι είναι 3ης μέρας, μήπως θυμάσαι πότε σου είχε πει ο γιατρός σου να κάνεις την εξέταση? Μήπως δλδ την έκανες πολύ νωρίτερα

Έκανα πάλι σήμερα. Σχεδόν μηδένισε οπότε θα κόψω τα χάπια για να έρθει περίοδος. Ξανά από την αρχή. Πόσο έχω κουραστεί να βλέπω συνέχεια αρνητικά.

Μήπως θυμάσαι αν έκανες κάποιες ειδικές εξετάσεις μετά; Θα ρωτήσω και τον γιατρό μου απλά σκέφτομαι μήπως δεν έχω δει κάτι και δεν προχωράνε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα lilly μου!!! Κ εμένα μου είχε πάει 3,10 όταν είχα κάνει κ εγώ τις εξετάσεις μου κ ο γιατρός μου είπε να κατεβάσω άμεσα τον θυροειδή για την έμβρυομεταφορά... Οπότε έχεις δίκιο καλύτερα να είναι ρυθμισμένος ο θυρεοειδής για την ετ. Σε 1,5 μήνα μου είχε κατέβει στο 1,49 κ γενικά τα συνεχίζω ακόμα μου είπε ο ενδοκρινολόγος να μην τα σταματήσω... Κ παίρνω χάπια των 25. 

Μακάρι να ρυθμιστεί έτσι κι εμένα, ήδη παίρνω το χάπι των 75 mg και γι αυτό που έκανε μεγάλη εντύπωση..! Θα το ξεπεράσουμε κι αυτό. 💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marilouu και @elissavet90 δεν υπάρχουν λόγια για αυτό που ζήσατε και ζείτε. Προσωπικά δεν είχα ποτέ μια θετική χοριακή, αλλά ένιωθα ότι τα εμβρυάκια αυτά ήταν τα μωρά μου, ότι πιο κοντά στο να γίνω κάποτε μαμά...😔 Πόσο πιο δύσκολο πρέπει να είναι στο σημείο που βρεθήκατε εσείς... Σας στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά και όλη μου την αγάπη ❤️

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η lilly1984 είπε:

Μακάρι να ρυθμιστεί έτσι κι εμένα, ήδη παίρνω το χάπι των 75 mg και γι αυτό που έκανε μεγάλη εντύπωση..! Θα το ξεπεράσουμε κι αυτό. 💪

Εννοείται ότι θα το ξεπεράσουμε 😊😊😊 κ αφού παίρνεις των 75 ίσως θα κατέβει κ πιο γρήγορα η τιμή σου... Παίρνεις καιρό τα χάπια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/1/2024 at 12:47 ΜΜ, ο/η Spanakopita είπε:

Annie άμα εσύ με 4 τεστ είσαι υπερβολική, εγώ νιώθω τελείως τρελή που έκανα κάθε δύο μέρες μέχρι να κάνω τον υπερηχο σήμερα χαχαχαχαχαχαχ. Άμα ανεβάσω φώτο από όλα τα τεστακια μαζεμένα θα με κλείσουνε στο τρελοκομείο 😂 αλλά μετά από 4 χρόνια προσπάθειας, 2 εξωσωματικές και 1 αποβολη τον Δεκέμβρη ήμουνα μέσα στο άγχος από την στιγμή που έκανα το πρώτο τεστ. Και τώρα που έκανα τον υπερηχο λίγο ησύχασα (αλλά όχι τελείως φυσικά 😂), ακόμα δεν το πολυπιστευω ότι ήρθε φυσιολογικα χωρίς ούτε μια ένεση. 

Θαύμα ναι, αλλά μου το παίρνει πίσω. Η χοριακή δεν αυξήθηκε καθόλου. Θα κάνω 3η σε λίγο για να δουμε. Δεν έχω ελπίδες πλέον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Θαύμα ναι, αλλά μου το παίρνει πίσω. Η χοριακή δεν αυξήθηκε καθόλου. Θα κάνω 3η σε λίγο για να δουμε. Δεν έχω ελπίδες πλέον.

Λυπάμαι πολύ για αυτό, όμως σκέψου ότι έγινε κιόλας μια φορά, μπορεί να ξαναγίνει. Αν φυσικά έχεις ψυχικά αποθέματα, είναι πολύ ταλαιπωρία σωματική και ψυχική. Ελπίζω να πάρεις καλά αποτελέσματα, αλλά εγώ δυστυχώς δεν ήμουνα από τις γυναίκες που έγινε το θαύμα με την χοριακη, στην 1. Εγκυμοσυνη που ανέβαινε πολύ αργά τελικά δεν είχε καλή κατάληξη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορτιτσια!! Έχω κάνει τ πρώτη μου διέγερση. Είμαι 32 ετών. Μου πήραν 16 ωοθηλακια εκ των οποίων τα 7 ήταν ώριμα. Από τα 7 γονιμοποιήθηκαν τα 4 κ έφτασαν μέχρι την 3η μερα. 2 κατάφεραν ν γίνουν βλαστοκυστες. Αν βάλω και τα 2 εμβρυακια ποσες πιθανότητες υπάρχουν  λετε γ να δω θετικό τεστ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/1/2024 at 1:01 ΜΜ, ο/η erodios είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, 

έκανα 2η προσπάθεια εμβρυομεταφοράς στις 20/1 με έμβρυα 3ης ημέρας. Σήμερα δεν άντεξα (11η μέρα) και πήγα να κάνω χοριακή. Το αποτέλεσμα ήταν 6,76. Οριακό. Έχει τύχει σε κάποια και να εξελίχθηκε καλά η εγκυμοσύνη της; Είμαι να σκάσω. 

Και μια χαζή ερώτηση: υπάρχει περίπτωση η μέτρηση να ήταν άλλη αν τους έδινα την ημερομηνία της εμβρυομεταφοράς; Γιατί μου ζήτησαν την ημερομηνία της 1ης μέρας περιόδου και δεν σκέφτηκα να το διευκρινίσω.  

Νομίζω πως ειναι νωρις για έμβρυα 3 ημερών. Κανονικα θελει χοριακη 14 μετα την ΕΤ. Ευχομαι να σ πανε ολα καλα🙏🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η marilouu είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου.Το προηγούμενο Σαββατο προχώρησα σε απόξεση,ήμουν 7-8 εβδομάδων περίπου.Παλινδρόμησε...Εκλαψα πολύ πριν γιατί το ένιωθα οτι κάτι δεν πήγαινε καλά.Είχα προαίσθημα!Οταν είδαμε τις χοριακές να μειώνονται δεν είχα κανένα συναίσθημα.Οταν ξύπνησα από την μέθη έκλαιγα αρκετή ώρα και έπειτα το πήρα απόφαση και προχωράω.Ηταν η χειρότερη εβδομάδα της ζωής μου.Προσπαθώ να απασχολώ το μυαλό μου με την δουλειά και με άλλες ασχολίες.Ο σύζυγος είναι υποστηρικτικός φουλ και κάποιες φορές τον λυπάμαι για την τόση προσπάθεια που κάνει για να είμαι εγώ καλα.Τωρα θα περιμένω να αδιαθετήσω κάποια στιγμή και βλέπουμε πως θα προχωρήσουμε και πότε!Ελπίζω και προσεύχομαι οτι κάποια στιγμή θα τα καταφέρουμε!💖

Πωπω! @marilouu δεν το πιστευω! Δεν προχώρησε τελικά η εγκυμοσύνη σου!! Τι να πω κοριτσάκι μου, λυπάμαι πολύ... Είχα χαρεί που πέτυχες με την πρώτη, λέω αυτό το κορίτσι τα κατάφερε, δεν θα ταλαιπωρηθεί. Τι να κάνεις...κοιτάς μπροστά και επιμένεις. Έχεις απόθεμα βλαστοκύστεων; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/1/2024 at 1:01 ΜΜ, ο/η erodios είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, 

έκανα 2η προσπάθεια εμβρυομεταφοράς στις 20/1 με έμβρυα 3ης ημέρας. Σήμερα δεν άντεξα (11η μέρα) και πήγα να κάνω χοριακή. Το αποτέλεσμα ήταν 6,76. Οριακό. Έχει τύχει σε κάποια και να εξελίχθηκε καλά η εγκυμοσύνη της; Είμαι να σκάσω. 

Και μια χαζή ερώτηση: υπάρχει περίπτωση η μέτρηση να ήταν άλλη αν τους έδινα την ημερομηνία της εμβρυομεταφοράς; Γιατί μου ζήτησαν την ημερομηνία της 1ης μέρας περιόδου και δεν σκέφτηκα να το διευκρινίσω.  

Οχι κορίτσι μου δεν έχει σχέση ποτέ  ήταν η τελευταία περίοδος. Στα μικροβιολογικα δε το ρωτάνε καν.Ευχομαι να παρει μπρος!!Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η lilly1984 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα! Χτες πήρα τα αποτελέσματα από κάποιες εξετάσεις, όλες τέλειες αλλά η TSH μου ανέβηκε από το στο 4,5!!! Μπορεί να φταίει που αγχώθηκα με την ωοληψία? Δεν ξέρω, ο γιατρός μου είπε να δω ενδοκρινολόγο και έχω κλείσει ραντεβού την Τετάρτη. Εν τω μεταξύ το πρωί αδιαθέτησα, το οποίο κανονικά σημαίνει έναρξη διαδικασίας προετοιμασίας για την ετ...! Λίγο η υψηλή TSH, λίγο το ότι κάπως δε νιώθω ψυχολογικά και σωματικά έτοιμη🤔, είπα να κάνω τη διαδικασία στον επόμενο μήνα, να έχω ρυθμισμένο και το θυροειδή. 

Πιστεύω ένας μήνας δεν είναι μεγάλη καθυστέρηση και θα έχει ηρεμήσει λίγο και ο οργανισμός μου.....

Πολύ καλά το σκέφτηκες..το θέμα δεν είναι να κάνεις γρήγορα την ετ αλλά να πας με τις καλύτερες προϋποθέσεις . Δεν ξέρω δηλαδή κ ο εξωσωματικής αν θα σε προχωρούσε κ εσυ να το ήθελες.  Κάτω από 2,5 το θέλουμε τον επόμενο μήνα θα είσαι πανέτοιμη. ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η agapi82 είπε:

Ειμαι στην 4η μέρα gonal 300 μονάδες και νιωθω έντονη κ΄όπωση μετά την ένεση. Σας έχει τύχει; 

Ναι κοριτσι μ εγω ειχα κόπωση κ υπνηλία μετα την ένεση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η RAM21 είπε:

Πωπω! @marilouu δεν το πιστευω! Δεν προχώρησε τελικά η εγκυμοσύνη σου!! Τι να πω κοριτσάκι μου, λυπάμαι πολύ... Είχα χαρεί που πέτυχες με την πρώτη, λέω αυτό το κορίτσι τα κατάφερε, δεν θα ταλαιπωρηθεί. Τι να κάνεις...κοιτάς μπροστά και επιμένεις. Έχεις απόθεμα βλαστοκύστεων; 

Καλημέρα κορίτσι μου.Τελικα δεν πέτυχε με την πρώτη.Το μόνο θετικό στην υπόθεση είναι ότι πέτυχε η εμφύτευση.Αυτο μου λένε συνέχεια.Τελοσπαντων...Εχω άλλες 4 βλαστοκυστες 5 ημερών.Ειχα 6 βάλαμε τις δύο.♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα. Σημερα έκανα εξέταση για οιστραδιολη και προγεστερόνη και αύριο θα κανω υπερήχο. Απογοητεύτηκα λίγο. Ο γιατρός είπε οτι είναι χαμηλά αλλα΄ είμαστε στην 5η μερα΄ και θα δείξει ο υπερη΄χος. Φοβαμαι ότι δεν θα έχω κανένα ωαριο. Ε2 230,80 pg/ml και προγεστερόνη 0,49 ng/ml. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η agapi82 είπε:

Kαλημερα. Σημερα έκανα εξέταση για οιστραδιολη και προγεστερόνη και αύριο θα κανω υπερήχο. Απογοητεύτηκα λίγο. Ο γιατρός είπε οτι είναι χαμηλά αλλα΄ είμαστε στην 5η μερα΄ και θα δείξει ο υπερη΄χος. Φοβαμαι ότι δεν θα έχω κανένα ωαριο. Ε2 230,80 pg/ml και προγεστερόνη 0,49 ng/ml. 

Καλημέρα κορίτσι μου. Μην απελπίζεσαι. Εμένα την πέμπτη μέρα  στο υπέρηχο είχε βρει η γιατρός μετά βίας 2 ωαρια και ήταν απαισιόδοξη αλλά μετά από 2 μέρες βρηκε 8 και πήγαν όλα καλά στην ωοληψια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marilouu είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου.Τελικα δεν πέτυχε με την πρώτη.Το μόνο θετικό στην υπόθεση είναι ότι πέτυχε η εμφύτευση.Αυτο μου λένε συνέχεια.Τελοσπαντων...Εχω άλλες 4 βλαστοκυστες 5 ημερών.Ειχα 6 βάλαμε τις δύο.♥️

Μαριλού μ τι βλαστοκυστες είχατε μεταφέρει ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Nicol🦩 είπε:

Μαριλού μ τι βλαστοκυστες είχατε μεταφέρει ; 

Είχαμε μεταφέρει 2 βλαστοκυστες 5 ημερών κατηγορίας Α τώρα λεπτομέρειες περισσότερες που λένε 3Α και 4Α δεν τα γνωρίζω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η stalitsa stal είπε:

Κορίτσια τι πιθανότητες επιτυχίας υπάρχουν αν μεταφερθούν 2 βλαστοκυστες; 

Εξαρτάται από πολλούς παράγοντες. Λόγους υπογονιμότητας, ηλικία, δεκτικότητα μητρας και το κυριότερο εάν είναι υγιή τα έμβρυα. Εγώ στην 1η μου εξωσωματική 2 έβαλα κ έπιασαν κ τα 2!! Ήμουν 30 χρόνων με ανεξήγητη υπογονιμότητα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου. Την Πέμπτη έκανα την πρώτη μου εμβρυομεταφορα και από χτες με πονάει η κοιλιά μου,όπως όταν περιμένω περίοδο 😔. Η αλήθεια είναι ότι απογοητευτηκα παρα πολύ. Μάλλον κάτι δεν πήγε καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...