Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2024 <3


RAM21

Recommended Posts

Κορίτσια πως είστε? Ερώτηση... Πήρα να ενημερώσω τον γιατρό ότι αδιαθετησα κ μου είπε αύριο να πάω για υπέρηχο... Σε βλέπουν δεύτερη μέρα της περιόδου? Νόμιζα ότι σου δίνουν χάπια κ μετά την περίοδο κάνουν υπέρηχο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 6 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια πως είστε? Ερώτηση... Πήρα να ενημερώσω τον γιατρό ότι αδιαθετησα κ μου είπε αύριο να πάω για υπέρηχο... Σε βλέπουν δεύτερη μέρα της περιόδου? Νόμιζα ότι σου δίνουν χάπια κ μετά την περίοδο κάνουν υπέρηχο 

Γεια σου αγαπημένη! Κ εγώ δεύτερη μέρα είχα πάει. κ μάλιστα είπα, όντως?με το αίμα? Κι μως ναι! Όλα καλά!!!Καλή αρχή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια πως είστε? Ερώτηση... Πήρα να ενημερώσω τον γιατρό ότι αδιαθετησα κ μου είπε αύριο να πάω για υπέρηχο... Σε βλέπουν δεύτερη μέρα της περιόδου? Νόμιζα ότι σου δίνουν χάπια κ μετά την περίοδο κάνουν υπέρηχο 

Cat μου τι θα κάνεις αυτό το μήνα? Θυμάμαι ότι περιμένεις να κάνεις την εμβρυομεταφορά σου με τα 2, σωστά? Ότι πει ο γιατρός πάντως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elissavet90 είπε:

Γεια σου αγαπημένη! Κ εγώ δεύτερη μέρα είχα πάει. κ μάλιστα είπα, όντως?με το αίμα? Κι μως ναι! Όλα καλά!!!Καλή αρχή!!

Πως είσαι κορίτσι μου 🥰? Ναι απόρησα με το αίμα? Σε ευχαριστώ πολύ!!! Πω πω περίμενα αυτή τη μέρα πως κ πώς... Κ τώρα θα μετράω αντίστροφα για την έμβρυομεταφορά μακάρι να γίνει γρήγορα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η lilly1984 είπε:

Cat μου τι θα κάνεις αυτό το μήνα? Θυμάμαι ότι περιμένεις να κάνεις την εμβρυομεταφορά σου με τα 2, σωστά? Ότι πει ο γιατρός πάντως!!!

Ναιιιιι ♥️ την έμβρυομεταφορά θα κάνω τώρα!! Αύριο θα μάθω τι πρέπει να γίνει γιατί δεν ξέρω τίποτα!! Ανυπομονώ να δω τι θα μου πει αχ μακάρι να βάλω τα εμβρυακια μου σύντομα 🙏🙏 όλη αυτή η αναμονή με τρέλανε γιατί μου έκατσαν οι γιορτές κ έπρεπε να περιμένω κ άλλον κύκλο... Μακάρι να πάνε όλα καλά κ να μου πουν ότι θα γίνει αυτόν τον κύκλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε φυσικό κύκλο θα την κάνεις ε?

Από τη στιγμή που ξεκίνησα να γράφω εδώ και να μιλάω μαζί σας νιώθω πολύ πιο ανακουφισμένη, κάπως πιο ήρεμη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Ναιιιιι ♥️ την έμβρυομεταφορά θα κάνω τώρα!! Αύριο θα μάθω τι πρέπει να γίνει γιατί δεν ξέρω τίποτα!! Ανυπομονώ να δω τι θα μου πει αχ μακάρι να βάλω τα εμβρυακια μου σύντομα 🙏🙏 όλη αυτή η αναμονή με τρέλανε γιατί μου έκατσαν οι γιορτές κ έπρεπε να περιμένω κ άλλον κύκλο... Μακάρι να πάνε όλα καλά κ να μου πουν ότι θα γίνει αυτόν τον κύκλο!

Είσαι πολύ κοντά, όλα θα πάνε καλά! Θα βάλεις το 1 ή και τα 2 εμβρυάκια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elissavet90 είπε:

Σε φυσικό κύκλο θα την κάνεις ε?

Από τη στιγμή που ξεκίνησα να γράφω εδώ και να μιλάω μαζί σας νιώθω πολύ πιο ανακουφισμένη, κάπως πιο ήρεμη!!

Βοηθάει πολύ που μπορούμε να μιλάμε εδώ γιατί καταλαβαίνουμε τι περνάει η καθεμία μας... Κ εμένα με ηρεμεί πολύ κ όλες οι κοπέλες είναι εδώ για να μας μιλήσουν για τις εμπειρίες τους... Φαντάζομαι πως ναι σε φυσικό κύκλο αν κ δεν τα ξέρω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Gif-e είπε:

Είσαι πολύ κοντά, όλα θα πάνε καλά! Θα βάλεις το 1 ή και τα 2 εμβρυάκια?

Μακάρι 🙏 δεν μου έχουν πει ακόμα τίποτα... Φαντάζομαι κ τα δύο? Το ένα ήταν πολύ καλή ποιότητα κ το άλλο καλή... Θα δω τι θα μου πουν κ αύριο 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Ναιιιιι ♥️ την έμβρυομεταφορά θα κάνω τώρα!! Αύριο θα μάθω τι πρέπει να γίνει γιατί δεν ξέρω τίποτα!! Ανυπομονώ να δω τι θα μου πει αχ μακάρι να βάλω τα εμβρυακια μου σύντομα 🙏🙏 όλη αυτή η αναμονή με τρέλανε γιατί μου έκατσαν οι γιορτές κ έπρεπε να περιμένω κ άλλον κύκλο... Μακάρι να πάνε όλα καλά κ να μου πουν ότι θα γίνει αυτόν τον κύκλο!

Καλή επιτυχία!! Είδες που έφτασε η στιγμή; Να πάνε όλα καλά και σύντομα να είσαι εγκυούλα! Λογικά θα παρακολουθήσετε τον κύκλο σου, να γίνει η ωορρηξία σου και θα υπολογίσει ο γιατρός 5-6 μέρες μετά, ανάλογα με το λεγόμενο "παράθυρο εμφύτευσης", πότε ακριβώς θα κάνει την εμφύτευση. Με παρακολούθηση των ορμονών σου θα ορίσει την ημέρα. Θα σε έχει βάλει σε προγεστερόνη- οιστραδιόλη λογικά τώρα. Να είσαι ήρεμη και όλα θα πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Βοηθάει πολύ που μπορούμε να μιλάμε εδώ γιατί καταλαβαίνουμε τι περνάει η καθεμία μας... Κ εμένα με ηρεμεί πολύ κ όλες οι κοπέλες είναι εδώ για να μας μιλήσουν για τις εμπειρίες τους... Φαντάζομαι πως ναι σε φυσικό κύκλο αν κ δεν τα ξέρω... 

Cat μου καλησπέρα! Κι εμένα σε φυσικό κύκλο με πήγε στη δεύτερη έναρξη εμβρυομεταφοράς, απλά χρειάστηκε να κάνω περισσότερους υπερήχους κ ορμονολογικές και πέντε μέρες πριν την εμβρυομεταφορα μου ξεκίνησε κολπικά υπόθετα κ μια μέρα πριν μου ξεκίνησε και ενέσιμη προγεστερόνη.

Σου εύχομαι καλή επιτυχία ♥️♥️♥️♥️ και να είσαι αισιόδοξη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η lilly1984 είπε:

@elissavet90 είσαι στην πιο δύσκολη φάση της διαδικασίας... εφόσον έχεις κάνει άλλες 2 ετ το ξέρεις ήδη αυτό.... το έχω περάσει εγώ, με 3 αποτυχημένες ετ από τον πρώτο κύκλο διέγερσης που έκανα πέρυσι και τώρα ξεκίνησα τη νέα μου προσπάθεια που εύχομαι να είναι η τυχερή μου. 

Αυτό που μου έμεινε ως μάθημα είναι ότι δεν υπάρχει απολύτως κανένα σύμπτωμα που να σε βοηθά να καταλάβεις αν πέτυχε ή αν θα αδιαθετήσεις. Είναι οι ίδιες ακριβώς ορμόνες που προκαλούν τα συμπτώματα τόσο στην περίοδο όσο και στην εγκυμοσύνη. Μη σε στεναχωρούν βίντεο και κείμενα που λένε ¨πώς ήξερα 3 μέρες μετά την ωορρηξία ότι ήμουν έγκυος" κλπ, είναι τελείως αναξιόπιστα και το μόνο που πετυχαίνουν είναι να μας αγχώνουν. Θα σου έλεγα να περιμένεις μέχρι την ημέρα που σου είπε ο γιατρός σου για να κάνεις χοριακή και μέχρι τότε, ο χρόνος θα περνά βασανιστικά (είναι το μόνο σίγουρο), αλλά προσπάθησε να κάνεις οτιδήποτε σου δίνει έστω και λίγη χαρά!

Εσύ αυτή τη στιγμή είσαι ακόμα in the game, μην αφήνεις να σε ρίχνει τίποτα και μην προδιαγράφεις μια αρνητική εξέλιξη. Τη Δευτέρα μπορεί να μας γράφεις ότι τα κατάφερες!!!!! Στο εύχομαι ολόψυχα!!!

Έτσι κι εμείς, τον ύπνο του δικαίου κοιμόμασταν. Αφού καμιά φορά λέω, καλύτερα να είχε εμφανιστεί κάτι σε νεότερη ηλικία, ώστε να είχα κάνει εξετάσεις και να ξέρω πού βρίσκομαι. Έφτασα κι εγώ 37 για να κάνω ΑΜΗ, FSH και όλα αυτά. Κι αυτά μου τα ζήτησε ο εξωσωματικός. Ο προηγούμενος γυναικολόγος ούτε που μου εξήγησε ποτέ τίποτα. Όλα καλά τα έβλεπε, μου έκανε εκεί έναν υπέρηχο κι ένα παπ τεστ κι έξω απ' την πόρτα. Αντί να μου πει έλα λίγο ρε κοπελιά να δούμε πόσα ωάρια έχεις στα 34-35 σου να σου πω αν σε παίρνει. Και τελικά μόνη μου αποφάσισα να πάω σε εξωσωματική λόγω ηλικίας. Και πάλι καλά που πέτυχα. Και πέρασαν τα χρόνια, και τώρα που προσπαθώ για 2ο μου φαίνεται βουνό... 

Τέλος πάντων, καλή επιτυχία και σε σένα κοπέλα μου!!Η αισιοδοξία είναι σημαντικό όπλο στην προσπάθεια μας. Είδα ότι έχεις καλό αριθμό ωαρίων! όλα καλά να πάνε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η RAM21 είπε:

Καλή επιτυχία!! Είδες που έφτασε η στιγμή; Να πάνε όλα καλά και σύντομα να είσαι εγκυούλα! Λογικά θα παρακολουθήσετε τον κύκλο σου, να γίνει η ωορρηξία σου και θα υπολογίσει ο γιατρός 5-6 μέρες μετά, ανάλογα με το λεγόμενο "παράθυρο εμφύτευσης", πότε ακριβώς θα κάνει την εμφύτευση. Με παρακολούθηση των ορμονών σου θα ορίσει την ημέρα. Θα σε έχει βάλει σε προγεστερόνη- οιστραδιόλη λογικά τώρα. Να είσαι ήρεμη και όλα θα πάνε καλά!

Έφτασε η στιγμή ναιιι 🙏🙏😊 α για αυτό μου είπε γύρω στην 21η πρώτη μέρα όταν τον ρώτησα. Πω πω να δω πότε θα έχω ωορηξια αυτή τη φορά... Ελπίζω να μην αργήσει.. τον προηγούμενο μήνα είχα 18η κ τώρα στην 11η μέρα... Δεν έχω κ σταθερό κύκλο να υπολογίσω... Προγεστερόνη έχω δέκα κουτιά από τότε που έπαθα την μεγάλη αιμορραγία κ μου είπε ο γιατρός να ξαπλώσω κ να τα πάρω αλλά δεν πρόλαβα να πάρω ούτε ένα γιατί ήταν τόσο το αίμα που του είπα έρχομαι νοσοκομείο θες δεν θες όπου εκεί κατάλαβε το λάθος του που μου είπε να μείνω σπίτι με τόσο αιμα. Ελπίζω να κάνουν γιατί είναι πολλά κουτιά μην πάνε τσάμπα... Αχ μακάρι να γίνει το θαυματακι... 6 Φεβρουαρίου έχασα το μωράκι μου κ τώρα που θα κάνω την έμβρυομεταφορά τις ίδιες μέρες εύχομαι να μου φέρει άλλο ένα μωράκι 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Έφτασε η στιγμή ναιιι 🙏🙏😊 α για αυτό μου είπε γύρω στην 21η πρώτη μέρα όταν τον ρώτησα. Πω πω να δω πότε θα έχω ωορηξια αυτή τη φορά... Ελπίζω να μην αργήσει.. τον προηγούμενο μήνα είχα 18η κ τώρα στην 11η μέρα... Δεν έχω κ σταθερό κύκλο να υπολογίσω... Προγεστερόνη έχω δέκα κουτιά από τότε που έπαθα την μεγάλη αιμορραγία κ μου είπε ο γιατρός να ξαπλώσω κ να τα πάρω αλλά δεν πρόλαβα να πάρω ούτε ένα γιατί ήταν τόσο το αίμα που του είπα έρχομαι νοσοκομείο θες δεν θες όπου εκεί κατάλαβε το λάθος του που μου είπε να μείνω σπίτι με τόσο αιμα. Ελπίζω να κάνουν γιατί είναι πολλά κουτιά μην πάνε τσάμπα... Αχ μακάρι να γίνει το θαυματακι... 6 Φεβρουαρίου έχασα το μωράκι μου κ τώρα που θα κάνω την έμβρυομεταφορά τις ίδιες μέρες εύχομαι να μου φέρει άλλο ένα μωράκι 🙏

Στο εύχομαι κ εγώ από καρδιάς!! ❤️Ναι, γι αυτό σου είπε 21η περίπου.

Για την προγεστερονη μην ανησυχείς, όρεξη να χεις να πίνεις!! Χαχαχα!! Όταν μείνεις έγκυος με το καλό, μπορεί μέχρι κ 10η εβδομάδα να σε έχει σε προγεστερονη. Γι αυτό γράφουν φουλ. 😆 και θα σου γράψει κ άλλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η RAM21 είπε:

Στο εύχομαι κ εγώ από καρδιάς!! ❤️Ναι, γι αυτό σου είπε 21η περίπου.

Για την προγεστερονη μην ανησυχείς, όρεξη να χεις να πίνεις!! Χαχαχα!! Όταν μείνεις έγκυος με το καλό, μπορεί μέχρι κ 10η εβδομάδα να σε έχει σε προγεστερονη. Γι αυτό γράφουν φουλ. 😆 και θα σου γράψει κ άλλες.

Ας μείνω έγκυος κ θα πιω όσα χάπια μου πειιιι😁😁😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Ας μείνω έγκυος κ θα πιω όσα χάπια μου πειιιι😁😁😁😁😁

Μια χαρά κάνουν αρκεί να μην έχουν λήξει.  Δες στα κουτάκια γράφουν την ημερομηνία.  Γενικά έχουμε μεγάλη διάρκεια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zenia z είπε:

Μια χαρά κάνουν αρκεί να μην έχουν λήξει.  Δες στα κουτάκια γράφουν την ημερομηνία.  Γενικά έχουμε μεγάλη διάρκεια. 

Ναι δεν πρέπει να έχουν λήξει θα τα δω κ για σίγουρα για να τους το πω ότι έχω όλα αυτά τα κουτιά αύριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Έφτασε η στιγμή ναιιι 🙏🙏😊 α για αυτό μου είπε γύρω στην 21η πρώτη μέρα όταν τον ρώτησα. Πω πω να δω πότε θα έχω ωορηξια αυτή τη φορά... Ελπίζω να μην αργήσει.. τον προηγούμενο μήνα είχα 18η κ τώρα στην 11η μέρα... Δεν έχω κ σταθερό κύκλο να υπολογίσω... Προγεστερόνη έχω δέκα κουτιά από τότε που έπαθα την μεγάλη αιμορραγία κ μου είπε ο γιατρός να ξαπλώσω κ να τα πάρω αλλά δεν πρόλαβα να πάρω ούτε ένα γιατί ήταν τόσο το αίμα που του είπα έρχομαι νοσοκομείο θες δεν θες όπου εκεί κατάλαβε το λάθος του που μου είπε να μείνω σπίτι με τόσο αιμα. Ελπίζω να κάνουν γιατί είναι πολλά κουτιά μην πάνε τσάμπα... Αχ μακάρι να γίνει το θαυματακι... 6 Φεβρουαρίου έχασα το μωράκι μου κ τώρα που θα κάνω την έμβρυομεταφορά τις ίδιες μέρες εύχομαι να μου φέρει άλλο ένα μωράκι 🙏

Κορίτσι μου γλυκό, έτσι πιστεύω κι εγώ, ήρθε η σειρά σου να χαρείς! Όλα καλά θα πάνε💪❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου δεν μπορώ να συγκρατήσω τη χαρά μου! Είχα και σήμερα ραντεβού με το γιατρό, μου βρήκε πολλά ωοθυλάκια, κάποια στιγμή έχασα το μέτρημα γιατί ήταν πάνω από 10 και λέγανε τα χιλιοστά και μπερδεύτηκα! Μακάρι μέσα όλα να περιέχουν από ένα ωάριο🙏

Περιμένω και κάτι αιματολογικές και τη Δευτέρα κατά πάσα πιθανότητα θα κάνω ωοληψία μαζί με υστεροσκόπηση, να επιβεβαιώσουμε ότι αντιμετωπίστηκε η ενδομητρίτιδα και δεν έχω πλέον φλεγμονή!!!

Από εδώ και πέρα μόνο χαρές να έχουμε να γράφουμε εδώ!!!!!🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η lilly1984 είπε:

Κορίτσια μου δεν μπορώ να συγκρατήσω τη χαρά μου! Είχα και σήμερα ραντεβού με το γιατρό, μου βρήκε πολλά ωοθυλάκια, κάποια στιγμή έχασα το μέτρημα γιατί ήταν πάνω από 10 και λέγανε τα χιλιοστά και μπερδεύτηκα! Μακάρι μέσα όλα να περιέχουν από ένα ωάριο🙏

Περιμένω και κάτι αιματολογικές και τη Δευτέρα κατά πάσα πιθανότητα θα κάνω ωοληψία μαζί με υστεροσκόπηση, να επιβεβαιώσουμε ότι αντιμετωπίστηκε η ενδομητρίτιδα και δεν έχω πλέον φλεγμονή!!!

Από εδώ και πέρα μόνο χαρές να έχουμε να γράφουμε εδώ!!!!!🙏❤️

Τι ωραία νέα κι εσύ!!! Αντε κορίτσια ανοίχτε το δρόμο της καλής τ΄υχης για όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lilly1984 είπε:

Κορίτσια μου δεν μπορώ να συγκρατήσω τη χαρά μου! Είχα και σήμερα ραντεβού με το γιατρό, μου βρήκε πολλά ωοθυλάκια, κάποια στιγμή έχασα το μέτρημα γιατί ήταν πάνω από 10 και λέγανε τα χιλιοστά και μπερδεύτηκα! Μακάρι μέσα όλα να περιέχουν από ένα ωάριο🙏

Περιμένω και κάτι αιματολογικές και τη Δευτέρα κατά πάσα πιθανότητα θα κάνω ωοληψία μαζί με υστεροσκόπηση, να επιβεβαιώσουμε ότι αντιμετωπίστηκε η ενδομητρίτιδα και δεν έχω πλέον φλεγμονή!!!

Από εδώ και πέρα μόνο χαρές να έχουμε να γράφουμε εδώ!!!!!🙏❤️

Μπραβο σου!!! Πολύ καλά νέα! Φανταστικο σκορ!! 😄 Κ εγώ θυμάμαι, στην πρώτη ωοληψια, και υστεροσκοπηση μου είχε κάνει μαζί, για να μην ταλαιπωρηθώ έξτρα. Είναι το καλύτερο!😉 Απλά περίμενα να περάσουν όλες οι ωοληψιες πρώτα κ με έβαλε τελευταία...λίγο κουραστικό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lilly1984 είπε:

Κορίτσια μου δεν μπορώ να συγκρατήσω τη χαρά μου! Είχα και σήμερα ραντεβού με το γιατρό, μου βρήκε πολλά ωοθυλάκια, κάποια στιγμή έχασα το μέτρημα γιατί ήταν πάνω από 10 και λέγανε τα χιλιοστά και μπερδεύτηκα! Μακάρι μέσα όλα να περιέχουν από ένα ωάριο🙏

Περιμένω και κάτι αιματολογικές και τη Δευτέρα κατά πάσα πιθανότητα θα κάνω ωοληψία μαζί με υστεροσκόπηση, να επιβεβαιώσουμε ότι αντιμετωπίστηκε η ενδομητρίτιδα και δεν έχω πλέον φλεγμονή!!!

Από εδώ και πέρα μόνο χαρές να έχουμε να γράφουμε εδώ!!!!!🙏❤️

Τέλειαααααα!!!!!Όλα θα πάνε κατ' ευχήν!!!! ♥️♥️♥️Να ξέρεις ότι είναι περισσότερα τα ωοθηλακια που έχεις, γιατί από πίσω βρίσκονται κι άλλα που δεν μπορούν να μετρηθούν... 

Είναι τυχερός αυτός ο Γενάρης!!!!!🎇🎇

Θα περιμένουμε με ανυπομονησία τα αποτελέσματά σου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η lilly1984 είπε:

Κορίτσια μου δεν μπορώ να συγκρατήσω τη χαρά μου! Είχα και σήμερα ραντεβού με το γιατρό, μου βρήκε πολλά ωοθυλάκια, κάποια στιγμή έχασα το μέτρημα γιατί ήταν πάνω από 10 και λέγανε τα χιλιοστά και μπερδεύτηκα! Μακάρι μέσα όλα να περιέχουν από ένα ωάριο🙏

Περιμένω και κάτι αιματολογικές και τη Δευτέρα κατά πάσα πιθανότητα θα κάνω ωοληψία μαζί με υστεροσκόπηση, να επιβεβαιώσουμε ότι αντιμετωπίστηκε η ενδομητρίτιδα και δεν έχω πλέον φλεγμονή!!!

Από εδώ και πέρα μόνο χαρές να έχουμε να γράφουμε εδώ!!!!!🙏❤️

Μπράβο κορίτσι μου🥰 με το καλό να περάσουν οι μέρες κ να κάνεις την ωοληψια! Μόνο χαρές έτσι όπως λες!!! Βέβαια εγώ που πήγα δεν είχα καλά νέα αλλά ότι γίνεται για καλό είναι!!! Εμένα μου βρήκε μια κύστη που δεν έχει τύχει να ξαναβγαλω κ μου έδωσε cyclacur  για έναν μήνα κ να ξαναπάω να με δουν αν έφυγε... Οπότε καθυστερουμε κ άλλο εμείς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου🥰 με το καλό να περάσουν οι μέρες κ να κάνεις την ωοληψια! Μόνο χαρές έτσι όπως λες!!! Βέβαια εγώ που πήγα δεν είχα καλά νέα αλλά ότι γίνεται για καλό είναι!!! Εμένα μου βρήκε μια κύστη που δεν έχει τύχει να ξαναβγαλω κ μου έδωσε cyclacur  για έναν μήνα κ να ξαναπάω να με δουν αν έφυγε... Οπότε καθυστερουμε κ άλλο εμείς...

Χμμ.. από τις κύστες που φεύγουν με την περίοδο? Δεν πειράζει καλύτερα να διορθωθεί ό,τι είναι απαραίτητο προκειμένου να εισαι πανέτοιμη για το επόμενο βήμα! Πολλή υπομονή τώρα! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η elissavet90 είπε:

Χμμ.. από τις κύστες που φεύγουν με την περίοδο? Δεν πειράζει καλύτερα να διορθωθεί ό,τι είναι απαραίτητο προκειμένου να εισαι πανέτοιμη για το επόμενο βήμα! Πολλή υπομονή τώρα! ❤️

Ναι μου είπε ότι δεν είναι κάτι αλλά καλό είναι να μην υπάρχει τίποτα στον κύκλο της έμβρυομεταφοράς! Ναι υπομονή ξανά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...