Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2024 <3


RAM21

Recommended Posts

στις πριν 57 λεπτά, ο/η lilly1984 είπε:

@elbeμου καλημέρα! Τι έγινε με τη χοριακή?

Εγώ κορίτσια πήρα τα αποτελέσματα των εξετάσεων, ήταν πολύ καλές και ξεκίνησα την 1η μέρα της διέγερσης με πολλή αισιοδοξία!!!!✌️🙏:-)

Καλημέρα!!! Τελικά δεν άντεξα κ το βράδυ πριν τη χοριακή πήρα και έκανα κ τεστ, το οποίο μου έβγαλε θετική δεύτερη γραμμή και δεν το πιστεύαμε. Η χοριακή έδειξε μετά από 9 μέρες 247, την οποία είναι κανονικά να την κάνω αύριο, αλλά επειδή δε λειτουργεί το μικροβιολογικό θα πάω Δευτέρα. Μόλις μίλησα με τον γυναικολόγο μου και μου είπε ότι πρέπει να δείξει πάνω από 1500 για να μπορέσουμε να δούμε αν υπάρχει κάτι.... τώρα είμαι σε αναμονή και περιμένω! Μακάρι να προχωρήσει καλά 🙏

Ενημερωτικά οι πόνοι περιόδου έφυγαν και έχω πονοκέφαλο και κάποιες ώρες μπουκώνει η μύτη μου από προχθές το βράδυ..

Σου εύχομαι να πάνε όλα τέλεια κατά τη διέγερσή σου!!! Να ξέρεις κατά την ωοληψία κάνεις τον καλύτερο ύπνο!!!!🤣 Να πας με τέλεια ψυχολογία κι όλα θα πάνε τέλεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις On 12/1/2024 at 10:07 ΠΜ, ο/η elbe είπε:

Καλημέρα!!! Τελικά δεν άντεξα κ το βράδυ πριν τη χοριακή πήρα και έκανα κ τεστ, το οποίο μου έβγαλε θετική δεύτερη γραμμή και δεν το πιστεύαμε. Η χοριακή έδειξε μετά από 9 μέρες 247, την οποία είναι κανονικά να την κάνω αύριο, αλλά επειδή δε λειτουργεί το μικροβιολογικό θα πάω Δευτέρα. Μόλις μίλησα με τον γυναικολόγο μου και μου είπε ότι πρέπει να δείξει πάνω από 1500 για να μπορέσουμε να δούμε αν υπάρχει κάτι.... τώρα είμαι σε αναμονή και περιμένω! Μακάρι να προχωρήσει καλά 🙏

Ενημερωτικά οι πόνοι περιόδου έφυγαν και έχω πονοκέφαλο και κάποιες ώρες μπουκώνει η μύτη μου από προχθές το βράδυ..

Σου εύχομαι να πάνε όλα τέλεια κατά τη διέγερσή σου!!! Να ξέρεις κατά την ωοληψία κάνεις τον καλύτερο ύπνο!!!!🤣 Να πας με τέλεια ψυχολογία κι όλα θα πάνε τέλεια!!!!

Συγχαρητήρια κορίτσι!!! Είναι πολύ καλή η πρώτη χοριακη σου, για 9η μέρα ειδικά!! Πίστη κ αισιοδοξία και θα ανέβει την Δευτέρα!! Ευχομαι να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη και ολα να πανε τελεια!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η RAM21 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι!!! Είναι πολύ καλή η πρώτη χοριακη σου, για 9η μέρα ειδικά!! Πίστη κ αισιοδοξία και θα ανέβει την Δευτέρα!! Ευχομαι να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη και ολα να πανε τελεια!!❤️

🥰🥰🥰 Ευχαριστώ πάρα πολύ!!!! 🥰🥰🥰

Δεν ξέρω πως μπορώ να πατήσω καρδούλες σε μια απάντηση...κι επίσης λόγω δοκιμαστικής περιόδου ακόμη δεν εμφανίζονται απευθείας τα μηνύματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/1/2024 at 7:22 ΠΜ, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα!! Όχι ακόμα το μόνο που μου είπε να έχω φτιάξει τον θυροειδή για την έμβρυομεταφορά κάνω πρώτη φορά οπότε τώρα θα τα μάθω κ εγώ 😊

Κ εγω πρωτη φορα κανω Εμβρυομεταφορα. Τωρα θα ελέγξω tsh, d και θα κανω κ μια καλλιέργεια κολπικού υγρού. Μολις αδιαθετήσω ορμόνες κ υπέρηχο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/1/2024 at 10:15 ΠΜ, ο/η lilly1984 είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα καλημέρα!

Εγώ σήμερα είμαι στην 1η μέρα περιόδου επιτέλους και αύριο θα πάω να κάνω 3 εξετάσεις αίματος που ζήτησε ο γιατρός μου για να ξεκινήσουμε με το καλό τη φάση της διέγερσης! Μακάρι να είναι όλα καλά και βάλουμε μπρός! Ποιος θα μου το λεγε ότι θα ανυπομονούσα να κάνω ενέσεις 😜

Εύχομαι το 2024 να είναι η πιο τυχερή χρονιά για όλες μας!!!!!!

Καλή επιτυχία σ ευχομαι 🫶🏻Πως τα πας, εχει αυγουλάκια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/1/2024 at 10:07 ΠΜ, ο/η elbe είπε:

Καλημέρα!!! Τελικά δεν άντεξα κ το βράδυ πριν τη χοριακή πήρα και έκανα κ τεστ, το οποίο μου έβγαλε θετική δεύτερη γραμμή και δεν το πιστεύαμε. Η χοριακή έδειξε μετά από 9 μέρες 247, την οποία είναι κανονικά να την κάνω αύριο, αλλά επειδή δε λειτουργεί το μικροβιολογικό θα πάω Δευτέρα. Μόλις μίλησα με τον γυναικολόγο μου και μου είπε ότι πρέπει να δείξει πάνω από 1500 για να μπορέσουμε να δούμε αν υπάρχει κάτι.... τώρα είμαι σε αναμονή και περιμένω! Μακάρι να προχωρήσει καλά 🙏

Ενημερωτικά οι πόνοι περιόδου έφυγαν και έχω πονοκέφαλο και κάποιες ώρες μπουκώνει η μύτη μου από προχθές το βράδυ..

Σου εύχομαι να πάνε όλα τέλεια κατά τη διέγερσή σου!!! Να ξέρεις κατά την ωοληψία κάνεις τον καλύτερο ύπνο!!!!🤣 Να πας με τέλεια ψυχολογία κι όλα θα πάνε τέλεια!!!!

Συγχαρητήρια κοριτσι μ!!! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σ ευχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/1/2024 at 10:07 ΠΜ, ο/η elbe είπε:

Καλημέρα!!! Τελικά δεν άντεξα κ το βράδυ πριν τη χοριακή πήρα και έκανα κ τεστ, το οποίο μου έβγαλε θετική δεύτερη γραμμή και δεν το πιστεύαμε. Η χοριακή έδειξε μετά από 9 μέρες 247, την οποία είναι κανονικά να την κάνω αύριο, αλλά επειδή δε λειτουργεί το μικροβιολογικό θα πάω Δευτέρα. Μόλις μίλησα με τον γυναικολόγο μου και μου είπε ότι πρέπει να δείξει πάνω από 1500 για να μπορέσουμε να δούμε αν υπάρχει κάτι.... τώρα είμαι σε αναμονή και περιμένω! Μακάρι να προχωρήσει καλά 🙏

Ενημερωτικά οι πόνοι περιόδου έφυγαν και έχω πονοκέφαλο και κάποιες ώρες μπουκώνει η μύτη μου από προχθές το βράδυ..

Σου εύχομαι να πάνε όλα τέλεια κατά τη διέγερσή σου!!! Να ξέρεις κατά την ωοληψία κάνεις τον καλύτερο ύπνο!!!!🤣 Να πας με τέλεια ψυχολογία κι όλα θα πάνε τέλεια!!!!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!! Με το καλό να πάνε όλα κ σύντομα να μας πεις τα νέα σου από τον υπέρηχο 🥰🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Nicol🦩 είπε:

Κ εγω πρωτη φορα κανω Εμβρυομεταφορα. Τωρα θα ελέγξω tsh, d και θα κανω κ μια καλλιέργεια κολπικού υγρού. Μολις αδιαθετήσω ορμόνες κ υπέρηχο.

Τέλεια!!! Πότε περιμένεις περίοδο?? Εγώ λογικά αυτές τις μέρες... Όταν θέλω να έρθει δεν έρχεται 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Τέλεια!!! Πότε περιμένεις περίοδο?? Εγώ λογικά αυτές τις μέρες... Όταν θέλω να έρθει δεν έρχεται 😂

25/1 περιμένω,  αργό λίγο εγω. Ακριβως αυτό. Κ εμενά οταν περιμενα να αδιαθετήσω  για  να ξεκινησω τις ενέσεις ειχα καθυστέρηση 4 ημέρες. Αν θυμάμαι καλά στο Ιασω είσαι κ εσύ cat μου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nicol🦩 είπε:

Συγχαρητήρια κοριτσι μ!!! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σ ευχομαι!

 

στις πριν 50 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!! Με το καλό να πάνε όλα κ σύντομα να μας πεις τα νέα σου από τον υπέρηχο 🥰🙏

Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Πριν από λίγο πήρα το αποτέλεσμα της επαναληπτικής και είναι 2296. Απίστευτο!🥹🥹 Τώρα περιμένω τηλέφωνο από την κλινική και από τον γυναικολόγο μου για να μου πει πότε πάμε για υπέρηχο...σαν ψέμα μου φαίνεται μετά από τόσα χρόνια προσπαθειών...

Τα καλύτερα έρχονται κορίτσια για όλες μας!!! Σας εύχομαι να το ζήσετε κι εσείς σύντομα όλο αυτό♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nicol🦩 είπε:

25/1 περιμένω,  αργό λίγο εγω. Ακριβως αυτό. Κ εμενά οταν περιμενα να αδιαθετήσω  για  να ξεκινησω τις ενέσεις ειχα καθυστέρηση 4 ημέρες. Αν θυμάμαι καλά στο Ιασω είσαι κ εσύ cat μου; 

Ναι καλά θυμάσαι 😊 στο Ιασώ κ εγώ,  κοιτάω κάθε μέρα το ημερολόγιο κ μετράω τις μέρες! Είμαι ανυπόμονη δεν μπορώ να περιμένω! Κ δεν δουλεύω τώρα κ οι μέρες περνάνε βασανιστικά 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τ

στις On 12/1/2024 at 10:07 ΠΜ, ο/η elbe είπε:

Καλημέρα!!! Τελικά δεν άντεξα κ το βράδυ πριν τη χοριακή πήρα και έκανα κ τεστ, το οποίο μου έβγαλε θετική δεύτερη γραμμή και δεν το πιστεύαμε. Η χοριακή έδειξε μετά από 9 μέρες 247, την οποία είναι κανονικά να την κάνω αύριο, αλλά επειδή δε λειτουργεί το μικροβιολογικό θα πάω Δευτέρα. Μόλις μίλησα με τον γυναικολόγο μου και μου είπε ότι πρέπει να δείξει πάνω από 1500 για να μπορέσουμε να δούμε αν υπάρχει κάτι.... τώρα είμαι σε αναμονή και περιμένω! Μακάρι να προχωρήσει καλά 🙏

Ενημερωτικά οι πόνοι περιόδου έφυγαν και έχω πονοκέφαλο και κάποιες ώρες μπουκώνει η μύτη μου από προχθές το βράδυ..

Σου εύχομαι να πάνε όλα τέλεια κατά τη διέγερσή σου!!! Να ξέρεις κατά την ωοληψία κάνεις τον καλύτερο ύπνο!!!!🤣 Να πας με τέλεια ψυχολογία κι όλα θα πάνε τέλεια!!!!

Τι τέλεια νέα! Συγχαρητήρια!!!!!! Εύχομαι να έχεις μια ανέφελη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Nicol🦩 είπε:

Καλή επιτυχία σ ευχομαι 🫶🏻Πως τα πας, εχει αυγουλάκια;

Σε ευχαριστώ πολύ!!!! Αύριο θα κάνουμε τον υπέρηχο και εύχομαι να είναι πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Ναι καλά θυμάσαι 😊 στο Ιασώ κ εγώ,  κοιτάω κάθε μέρα το ημερολόγιο κ μετράω τις μέρες! Είμαι ανυπόμονη δεν μπορώ να περιμένω! Κ δεν δουλεύω τώρα κ οι μέρες περνάνε βασανιστικά 😜

Αχ Κ εγώ που δουλεύω το ίδιο βασανιστικά περνάνε οι μέρες… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lilly1984 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!!! Αύριο θα κάνουμε τον υπέρηχο και εύχομαι να είναι πολλά!!!

Σε ποιά μερα διέγερσης εισαι; Όλα καλά θα πάνε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Είμαι στην αναμονή χοριακής που θα κάνω τη Δευτέρα.. Είναι η 3η μου εμβρυομεταφορα, οι προηγούμενες δύο ήταν αποτυχημένες και προβλέπω και αυθτή θα είναι επίσης. Είμαι χάλια ήδη, είναι σίγουρη για το αρνητικό γιατί έχω πόνους περιόδου, όπως έιχα και τις άλλες δυο φορές. Έστειλα εδώ γιατί μόνο εσείς μπορείτε να με νιώσετε πιο πολύ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η elissavet90 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Είμαι στην αναμονή χοριακής που θα κάνω τη Δευτέρα.. Είναι η 3η μου εμβρυομεταφορα, οι προηγούμενες δύο ήταν αποτυχημένες και προβλέπω και αυθτή θα είναι επίσης. Είμαι χάλια ήδη, είναι σίγουρη για το αρνητικό γιατί έχω πόνους περιόδου, όπως έιχα και τις άλλες δυο φορές. Έστειλα εδώ γιατί μόνο εσείς μπορείτε να με νιώσετε πιο πολύ..

Καλησπέρα κορίτσι μου... Εγώ πρώτη φορά θα κάνω έμβρυομεταφορά αλλά το μόνο που γνωρίζω όταν έμαθα ότι ήμουν έγκυος είχα κανονικά πόνους περιόδου κ μην σου πω κ έντονους... Έκανα το τέστ κ έλεγα τσάμπα το κάνω κ βγήκε θετικό κ δεν το πίστευα... Να σκέφτεσαι θετικά ο πόνος περιόδου δεν είναι πάντα αρνητικό σημάδι... Σου εύχομαι να έχεις μια θετική χοριακη 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nicol🦩 είπε:

Αχ Κ εγώ που δουλεύω το ίδιο βασανιστικά περνάνε οι μέρες… 

Πω πω αυτή η αναμονή.... Σήμερα έχω πόνους περιόδου αλλά δεν έρχεται μου κάνει κόλπα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου... Εγώ πρώτη φορά θα κάνω έμβρυομεταφορά αλλά το μόνο που γνωρίζω όταν έμαθα ότι ήμουν έγκυος είχα κανονικά πόνους περιόδου κ μην σου πω κ έντονους... Έκανα το τέστ κ έλεγα τσάμπα το κάνω κ βγήκε θετικό κ δεν το πίστευα... Να σκέφτεσαι θετικά ο πόνος περιόδου δεν είναι πάντα αρνητικό σημάδι... Σου εύχομαι να έχεις μια θετική χοριακη 🙏

Σ ευχαριστώ πολύ!! Εσύ πότε θα κάνεις ΕΤ?

Δεν ξέρω αν έχει κάποια άλλη κοπέλα εμπειρία, αυτή τη φορά πάντως ξεκίνησαν οι πόνοι τη δεύτερη μερα μετά την ΕΤ. Είναι πάρα πολύ νωρίς!!! Εσύ όταν έμεινες έγκυος πότε ξεκίνησαν οι πόνοι σου?

Εύχομαι και σε σένα ό,τι καλύτερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η elissavet90 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ!! Εσύ πότε θα κάνεις ΕΤ?

Δεν ξέρω αν έχει κάποια άλλη κοπέλα εμπειρία, αυτή τη φορά πάντως ξεκίνησαν οι πόνοι τη δεύτερη μερα μετά την ΕΤ. Είναι πάρα πολύ νωρίς!!! Εσύ όταν έμεινες έγκυος πότε ξεκίνησαν οι πόνοι σου?

Εύχομαι και σε σένα ό,τι καλύτερο!!!

Περιμένω σήμερα αύριο την περίοδο κ ξεκινάω 🙏 έμεινα με φυσιολογική σύλληψη κ μου ξεκίνησαν οι πόνοι αν θυμάμαι καλά 3-4 μέρες πριν την περίοδο μου κ ήταν έντονοι κ συνεχίστηκαν για λίγες μέρες μετά... Εγώ το έχασα την 11η εβδομάδα αλλά κατά διαστήματα είχα ελαφριά πονακια...  Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου 🙏 μακάρι να πάει καλά κ σε μένα κ θα περιμένω τα νέα σου από την χοριακη ♥️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Πω πω αυτή η αναμονή.... Σήμερα έχω πόνους περιόδου αλλά δεν έρχεται μου κάνει κόλπα 😂

Εύχομαι να σ έρθει σήμερα αύριο κ μετά να μην σ ξανά έρθει για 9 μήνες τουλάχιστον🙏 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Περιμένω σήμερα αύριο την περίοδο κ ξεκινάω 🙏 έμεινα με φυσιολογική σύλληψη κ μου ξεκίνησαν οι πόνοι αν θυμάμαι καλά 3-4 μέρες πριν την περίοδο μου κ ήταν έντονοι κ συνεχίστηκαν για λίγες μέρες μετά... Εγώ το έχασα την 11η εβδομάδα αλλά κατά διαστήματα είχα ελαφριά πονακια...  Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου 🙏 μακάρι να πάει καλά κ σε μένα κ θα περιμένω τα νέα σου από την χοριακη ♥️🙏

Εγώ δυστυχώς δεν έχω ούτε μία εμφύτευση στο ιστορικό μου !γι αυτό με έχει πάρει από κάτω τόσο πολύ. Έχω κάνει τα πάντα από εξετάσεις. Νιώθω χάλια πια. Πάρα πολύ κουρασμένη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η lilly1984 είπε:

Τ

Τι τέλεια νέα! Συγχαρητήρια!!!!!! Εύχομαι να έχεις μια ανέφελη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!

Lilly σε ευχαριστώ πολύ ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι Ε; Μήπως να ψαχτώ και εγώ για την μπάλα θα τον ρωτήσω τώρα που θα πάω την Τριτή τον γιατρό…άσε το βλέπω και στον ύπνο μου…οτι δεν πήρε θέση αλλά ντάξει τι να κάνουμε όπως έρθουν τα πράγματα 🙃
    • Τώρα η μικρούλα σου κοιμάται;; Αχ αναρωτιέμαι ποτε θα ξανά κοιμηθούμε, όπως παλιά!! Ρωτάω την μαμά μου, από ποτε μπορούμε να κοιμόμαστε εμείς και τα μικρά να βλέπουν παιδικά 😂😂😂 Αν και ο άντρας μου είναι πολύ πρωινός τυπος και τα σκ που δε δουλεύει παίρνει την μικρή και βγαίνουν βόλτες…οπότε από αυτήν την άποψη είμαι καλά.  Και να μην τον βάλεις πάντως δεν έγινε και κάτι… από του χρόνου πιστεύω θα το χαίρονται..φέτος πιο πολύ εμείς χαιρόμαστε!
    • Καλησπέρα κορίτσι μου,εγώ αύριο μπαίνω στην 35η εβδομάδα ο μικρούλης έχει πάρει θέση εδώ και 3 4 εβδομάδες αλλά ο γιατρός μου είπε να μη το δένω και κόμπο γιατί ανά πάσα στιγμή μπορεί να αλλάξει πάλι οπότε μην αγχώνεσαι!!
    • Οχι δεν μου ειπε! Απλα μου ειπε οτι θα το παρακολουθεί η γυναικολόγος κι αν χρειαστεί να ξαναπάω να με δει η ιδια που εκανε την Doppler. Μου ειπε για σημαδια. Και ειπε δεν είναι κ σίγουρο οτι θα γεννήσω πιο νωρις.    Επισης  πήρε θέση, αλλα  μπορει να αλλάξει γιατι  είναι νωρις ακομα. 
    • Αχ αυτό είναι το μόνιμο άγχος μου όσο και να προσπαθώ να μην το σκέφτομαι..και αργεί και το ραντεβού μου, 10 Αυγούστου, σκέφτομαι μήπως του πω να πάω νωρίτερα..με αγχώνει που δεν μπορώ να καταλάβω ακριβώς πώς είναι μέσα στην κοιλιά μου..κι όλο την τρίβω κυκλικά μήπως το βοηθήσω να γυρίσει..όλοι όμως λένε, όπως και ο γιατρός, ότι έχουμε χρόνο.. επίσης έχω πάρει το μενταγιόν μπόλα και κάνω την άσκηση όπου όντως στα 4 κουνάς τη λεκάνη σου.. 🤷🤷
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...