Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2024 <3


RAM21

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η το χοντρό μπιζέλι είπε:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα! Έχουμε κλασικά αυτό το προκατειλημμένο ενοχικό σύνδρομο! Κάναμε μία κίνηση αδέξια, σηκωθήκαμε απότομα, σκύψαμε λίγο να πιάσουμε κάτι που μας έπεσε, περπατήσαμε λίγο; Κάναμε λάθος! Και όμως, και η κίνηση χρειάζεται, γιατί αιματώνεται η μήτρα, και σιγά σιγά πρέπει να επανερχόμαστε σε όσον το δυνατόν πιο φυσιολογικούς ρυθμούς. Όχι βέβαια να σηκώνουμε βάρη ή κάτι άλλο πιο υπερβολικό. Αλλά και η πλήρης ακινησία δεν προσφέρει κάτι, εκτός και αν υπάρχει σοβαρός λόγος και σύσταση από τον γιατρό. Προσπάθησε να αποβάλεις αυτές τις σκέψεις! Απόλαυσε την κάθε μέρα, χάιδευε την κοιλίτσα σου και μείνε χαλαρή όσο μπορείς!! Με το καλό τα χαμόγελα χαράς!

Αχ σ ευχαριστώ τόσο πολύ! Πραγματικά τα λες τόσο σωστά.. όχι δεν έκανα τπτ απολύτως που να κουραστώ, καμία δουλειά κτλ. Ο γιατρός μου είπε χαλαρά γενικά επιστρέφεις στη  καθημερινότητα εκτός από έντονη γυμναστική. 
Όσο πλησιάζουν οι μέρες και δε νιώθω τπτ εκτός από κτ πόνους χαμηλά μια φορά τη μέρα και αυτό όχι πάντα και έτσι το άγχος βαράει κόκκινο! 
Θετική σκέψη και χάδια όπως είπες 🙏🙏🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η MayiaKa είπε:

Αχ σ ευχαριστώ τόσο πολύ! Πραγματικά τα λες τόσο σωστά.. όχι δεν έκανα τπτ απολύτως που να κουραστώ, καμία δουλειά κτλ. Ο γιατρός μου είπε χαλαρά γενικά επιστρέφεις στη  καθημερινότητα εκτός από έντονη γυμναστική. 
Όσο πλησιάζουν οι μέρες και δε νιώθω τπτ εκτός από κτ πόνους χαμηλά μια φορά τη μέρα και αυτό όχι πάντα και έτσι το άγχος βαράει κόκκινο! 
Θετική σκέψη και χάδια όπως είπες 🙏🙏🤞🤞

Ένα περίεργο πράγμα: τις πρώτες μέρες έχουμε μια ανυπομονησία, πότε θα περάσουν οι μέρες για να πάμε για τη χοριακή! Και μετά, 2-3 μέρες πριν τη μέρα παρακαλάμε να μας καταπιεί η γη! Εγώ πάντως έτσι ακριβώς ήμουν! Είχα άρνηση να πάω! Άσε την αναμονή για το αποτέλεσμα... Πραγματικά σου εύχομαι να νιώσεις σε λίγο καιρό ότι όλη αυτή η αναμονή είναι τόσο μακριά...!! Γιατί έρχονται τα επόμενα τα πιο ωραία!! 

Εδώ θα 'μαστε να τα λέμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια πήρα τα φάρμακα σήμερα Κυριακή - Δευτέρα περιμένω περίοδο και 2 μέρα του κύκλου ξεκινάω gonal 250 μονάδες τη μέρα

 

Καλή αρχή κοπέλα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια πήρα τα φάρμακα σήμερα Κυριακή - Δευτέρα περιμένω περίοδο και 2 μέρα του κύκλου ξεκινάω gonal 250 μονάδες τη μέρα

 

Καλή αρχή 😁εγώ εκλεισα την τρίτη μέρα διέγερσης.Εχω τον σύζυγο και μου κάνει τις ενέσεις.Δεν μπορώ μόνη μου...Τον έχει πάρει σοβαρά τον ρόλο του.♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η marilouu είπε:

Καλή αρχή 😁εγώ εκλεισα την τρίτη μέρα διέγερσης.Εχω τον σύζυγο και μου κάνει τις ενέσεις.Δεν μπορώ μόνη μου...Τον έχει πάρει σοβαρά τον ρόλο του.♥️

Σε ευχαριστώ πολύ και σε εσένα καλη συνέχεια με τις gonal δεν νομίζω να έχω θέμα εύκολες είναι απ ότι έχω δει σε βιντεακια τώρα για των ανταγωνιστών δεν ξέρω αλλά θα πάω στο φαρμακείο να μου δείξουν που θα πηγαίνω στο φαρμακείο να μου τις κάνουν μόνο σκ θα πρέπει να τις κάνω μόνη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ και σε εσένα καλη συνέχεια με τις gonal δεν νομίζω να έχω θέμα εύκολες είναι απ ότι έχω δει σε βιντεακια τώρα για των ανταγωνιστών δεν ξέρω αλλά θα πάω στο φαρμακείο να μου δείξουν που θα πηγαίνω στο φαρμακείο να μου τις κάνουν μόνο σκ θα πρέπει να τις κάνω μόνη μου

Και οι ενέσεις των ανταγωνιστών είναι εξίσου εύκολες! Μην αγχώνεσαι καθόλου. Αν σου έχει γράψει τις Orgalutran, είναι έτοιμες ενεσούλες που τις κάνεις, δεν θέλει κάποια ρύθμιση δόσης κλπ. 

Καλή δύναμη σού εύχομαι και με το καλό η ωοληψία!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η το χοντρό μπιζέλι είπε:

Και οι ενέσεις των ανταγωνιστών είναι εξίσου εύκολες! Μην αγχώνεσαι καθόλου. Αν σου έχει γράψει τις Orgalutran, είναι έτοιμες ενεσούλες που τις κάνεις, δεν θέλει κάποια ρύθμιση δόσης κλπ. 

Καλή δύναμη σού εύχομαι και με το καλό η ωοληψία!! ❤️

Ganirelix γράφει η συνταγή αλλά μπορεί να είναι και οι ίδιες που λες γιατί και για τις ovitrelle η συνταγή γράφει CHORIOGONADOTROPIN alfa απλά τις ganirelix δεν τις έχω ακόμα γιατί από το νοσοκομείο μου έγραψαν αυτή που έχει 5 μέσα στο κουτί αλλά προς το παρόν το φαρμακείο τις βρίσκει μεμονωμένες δηλαδή μια σε κάθε κουτί θα πάρει σήμερα η φαρμακοποιός σε μια ακόμα φάρμακαποθηκη και θα με ενημερώσει αν δεν την βρει ούτε εκεί θα τους πάρω τηλέφωνο να μου αλλάξουν τη συνταγή... Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές.. Εσύ σε τι φάση είσαι έχουμε πει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Ganirelix γράφει η συνταγή αλλά μπορεί να είναι και οι ίδιες που λες γιατί και για τις ovitrelle η συνταγή γράφει CHORIOGONADOTROPIN alfa απλά τις ganirelix δεν τις έχω ακόμα γιατί από το νοσοκομείο μου έγραψαν αυτή που έχει 5 μέσα στο κουτί αλλά προς το παρόν το φαρμακείο τις βρίσκει μεμονωμένες δηλαδή μια σε κάθε κουτί θα πάρει σήμερα η φαρμακοποιός σε μια ακόμα φάρμακαποθηκη και θα με ενημερώσει αν δεν την βρει ούτε εκεί θα τους πάρω τηλέφωνο να μου αλλάξουν τη συνταγή... Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές.. Εσύ σε τι φάση είσαι έχουμε πει;;

Λογικά η ίδια ουσία είναι, αλλά παίζει να υπάρχει ποικιλία στις ενέσεις, όπως συμβαίνει και με της διέγερσης τις ενέσεις. Αν θυμάμαι καλά, η Orgalutran είχε 5 ενεσούλες στο κουτί. Είναι πανεύκολες πάντως στη χρήση. Και γω είχα τέτοιο φόβο στην αρχή, με βοήθησε ο σύντροφός μου αρχικά, αλλά μετά είδα ότι όλα είναι μια ιδέα! Οπότε άρχισα να τις βαράω μοναχούλα!! Μέχρι τώρα δηλαδή, που είμαι κοντά 19 εβδομάδων, οι ενε΄σεις έχουν γίνει η 2η μου ύπαρξη που λέει ο λόγος!! Γιατί λόγω θρομβοφιλίας κάθε μέρα κάνω και μία ένεση!

Να σου πω την αλήθεια, αυτή τη φάση της διέγερσης τη σκέφτομαι με αγάπη και ας μου φαίνεται μακριά (δεν είναι όμως, τέλη Μαΐου ήμουν στη φάση που είσαι τώρα).

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η το χοντρό μπιζέλι είπε:

Λογικά η ίδια ουσία είναι, αλλά παίζει να υπάρχει ποικιλία στις ενέσεις, όπως συμβαίνει και με της διέγερσης τις ενέσεις. Αν θυμάμαι καλά, η Orgalutran είχε 5 ενεσούλες στο κουτί. Είναι πανεύκολες πάντως στη χρήση. Και γω είχα τέτοιο φόβο στην αρχή, με βοήθησε ο σύντροφός μου αρχικά, αλλά μετά είδα ότι όλα είναι μια ιδέα! Οπότε άρχισα να τις βαράω μοναχούλα!! Μέχρι τώρα δηλαδή, που είμαι κοντά 19 εβδομάδων, οι ενε΄σεις έχουν γίνει η 2η μου ύπαρξη που λέει ο λόγος!! Γιατί λόγω θρομβοφιλίας κάθε μέρα κάνω και μία ένεση!

Να σου πω την αλήθεια, αυτή τη φάση της διέγερσης τη σκέφτομαι με αγάπη και ας μου φαίνεται μακριά (δεν είναι όμως, τέλη Μαΐου ήμουν στη φάση που είσαι τώρα).

 

Η orgalutran είναι τελικά πριν λίγο την πήρα από το φαρμακείο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Η orgalutran είναι τελικά πριν λίγο την πήρα από το φαρμακείο

Τέλεια! Δεν θα δυσκολευτείς καθόλου! Καλή συνέχεια εύχομαι στον αγώνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια εχθές έκανα την πρώτη μου ένεση δεν ξέρω αν φταίει το ότι είχα δει πολλές φορές τα βιντεακια στο youtu.be και ήμουν πάρα πολλή χαλαρή πάντως νομίζω ότι ήταν από τα πιο εύκολα πράγματα που έχω κανει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια εχθές έκανα την πρώτη μου ένεση δεν ξέρω αν φταίει το ότι είχα δει πολλές φορές τα βιντεακια στο youtu.be και ήμουν πάρα πολλή χαλαρή πάντως νομίζω ότι ήταν από τα πιο εύκολα πράγματα που έχω κανει

Ναι δεν ειναι τιποτα, ολα στο μυαλο ειναι. Να παραμεινεις ετσι ηρεμη και χαλαρη μεχρι την ωοληψια σου ευχομαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια εχθές έκανα την πρώτη μου ένεση δεν ξέρω αν φταίει το ότι είχα δει πολλές φορές τα βιντεακια στο youtu.be και ήμουν πάρα πολλή χαλαρή πάντως νομίζω ότι ήταν από τα πιο εύκολα πράγματα που έχω κανει

Καλη αρχή κοπέλα μου!!! Όντως δεν είναι κάτι δύσκολο και μπράβο σου που είσαι χαλαρή. Όλα θα πάνε καλά και εύχομαι πολλάαααααα και ποιοτικά αυγουλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα και καλή εβδομάδα! Εγώ την Παρασκευή που μας πέρασε έκανα την εμβρυομεταφορά τα συναισθήματα είναι μπερδεμένα. Από τη μία θέλω να σκέφτομαι και να ελπίζω θετικά ,πως όλα θα πάνε καλά και από την άλλη νιώθω απογοήτευση γιατί δεν έμεινε κανένα έμβρυο πίσω για κατάψυξη. Δεν την περίμενα αυτή την εξέλιξη είναι η αλήθεια. Οι μέρες περνούν βασανιστικά αργά στο κρεβάτι. Ευτυχώς σήμερα ξεκίνησα να δουλεύω απομακρυσμένα μπάς κ ξεχαστω. 
απ την άλλη να ευχηθώ καλη αρχή στην @Lacostaki !!

Και καλα αποτελέσματα μιας κ σημερα εχεις την χοριακη σου @MayiaKa!!! Τριπλάσιο νούμερο σιιιιιιγουρα Ευχομαι 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@efakii Καλημέρα, καλή εβδομάδα! Σ’ ευχαριστώ πολύ! Εύχομαι και σε σένα να πάνε όλα μα όλα τέλεια!! Προσπάθησε να απασχολείς το μυαλό σου με όμορφα πράγματα για να ξεφεύγεις. Εγώ ξεκίνησα πόσα σίριαλ και ρομαντικές σειρές για να ξεχνιέμαι και κανένα χαλαρό περπάτημα εάν στο επιτρέπει ο γιατρός. 
Καλή επιτυχία σε όλες μας και καλά αποτελέσματα να έχουμε!! 🙏🙏🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Κορίτσια καλημέρα και καλή εβδομάδα! Εγώ την Παρασκευή που μας πέρασε έκανα την εμβρυομεταφορά τα συναισθήματα είναι μπερδεμένα. Από τη μία θέλω να σκέφτομαι και να ελπίζω θετικά ,πως όλα θα πάνε καλά και από την άλλη νιώθω απογοήτευση γιατί δεν έμεινε κανένα έμβρυο πίσω για κατάψυξη. Δεν την περίμενα αυτή την εξέλιξη είναι η αλήθεια. Οι μέρες περνούν βασανιστικά αργά στο κρεβάτι. Ευτυχώς σήμερα ξεκίνησα να δουλεύω απομακρυσμένα μπάς κ ξεχαστω. 
απ την άλλη να ευχηθώ καλη αρχή στην @Lacostaki !!

Και καλα αποτελέσματα μιας κ σημερα εχεις την χοριακη σου @MayiaKa!!! Τριπλάσιο νούμερο σιιιιιιγουρα Ευχομαι 🙏🙏🙏

Καταλαβαίνω πως αισθάνεσαι αλλά να σκέφτεσαι θετικά. Κ μένα δεν προχώρησαν τα υπόλοιπα κ δεν είχα κανένα στην κατάψυξη. 2 έφτασαν βλαστοκυστες, τα βάλαμε κ τώρα κοντεύουν τα 3 τα αστεράκια μου τα γλυκά!!! Εύχομαι μια τεράστια χοριακη σε λίγες μέρες !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Κορίτσια καλημέρα και καλή εβδομάδα! Εγώ την Παρασκευή που μας πέρασε έκανα την εμβρυομεταφορά τα συναισθήματα είναι μπερδεμένα. Από τη μία θέλω να σκέφτομαι και να ελπίζω θετικά ,πως όλα θα πάνε καλά και από την άλλη νιώθω απογοήτευση γιατί δεν έμεινε κανένα έμβρυο πίσω για κατάψυξη. Δεν την περίμενα αυτή την εξέλιξη είναι η αλήθεια. Οι μέρες περνούν βασανιστικά αργά στο κρεβάτι. Ευτυχώς σήμερα ξεκίνησα να δουλεύω απομακρυσμένα μπάς κ ξεχαστω. 
απ την άλλη να ευχηθώ καλη αρχή στην @Lacostaki !!

Και καλα αποτελέσματα μιας κ σημερα εχεις την χοριακη σου @MayiaKa!!! Τριπλάσιο νούμερο σιιιιιιγουρα Ευχομαι 🙏🙏🙏

@efakii, να σκέφτεσαι θετικά, γαλήνια και αγαπησιάρικα γιατί αυτή τη στιγμή είσαι έγκυος! Να χαϊδεύεις την κοιλίτσα σου και να σε προσέχεις! Μη σκέφτεσαι το μετά και την αποτυχία! Θα κοιτάς το τώρα, το σήμερα! 

στις πριν 12 λεπτά, ο/η MayiaKa είπε:

@efakii Καλημέρα, καλή εβδομάδα! Σ’ ευχαριστώ πολύ! Εύχομαι και σε σένα να πάνε όλα μα όλα τέλεια!! Προσπάθησε να απασχολείς το μυαλό σου με όμορφα πράγματα για να ξεφεύγεις. Εγώ ξεκίνησα πόσα σίριαλ και ρομαντικές σειρές για να ξεχνιέμαι και κανένα χαλαρό περπάτημα εάν στο επιτρέπει ο γιατρός. 
Καλή επιτυχία σε όλες μας και καλά αποτελέσματα να έχουμε!! 🙏🙏🤞🤞

Καλά αποτελέσματα, @MayiaKa 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η efakii είπε:

Κορίτσια καλημέρα και καλή εβδομάδα! Εγώ την Παρασκευή που μας πέρασε έκανα την εμβρυομεταφορά τα συναισθήματα είναι μπερδεμένα. Από τη μία θέλω να σκέφτομαι και να ελπίζω θετικά ,πως όλα θα πάνε καλά και από την άλλη νιώθω απογοήτευση γιατί δεν έμεινε κανένα έμβρυο πίσω για κατάψυξη. Δεν την περίμενα αυτή την εξέλιξη είναι η αλήθεια. Οι μέρες περνούν βασανιστικά αργά στο κρεβάτι. Ευτυχώς σήμερα ξεκίνησα να δουλεύω απομακρυσμένα μπάς κ ξεχαστω. 
απ την άλλη να ευχηθώ καλη αρχή στην @Lacostaki !!

Και καλα αποτελέσματα μιας κ σημερα εχεις την χοριακη σου @MayiaKa!!! Τριπλάσιο νούμερο σιιιιιιγουρα Ευχομαι 🙏🙏🙏

Όλες όσες περάσαμε την δύσκολη αυτη αναμονή είχαμε μπερδεμένα συναισθήματα.... 

Η εμπειρία μου λέει καλύτερα δύο έμβρυα γερά και υγιή παρά πολλά στη κατάψυξη... Μέσα από τη καρδιά μου εύχομαι να περάσουν γρήγορα οι μέρες και να πάρεις στα χέρια μια τεράστια χοριακη! 🍀💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η efakii είπε:

Κορίτσια καλημέρα και καλή εβδομάδα! Εγώ την Παρασκευή που μας πέρασε έκανα την εμβρυομεταφορά τα συναισθήματα είναι μπερδεμένα. Από τη μία θέλω να σκέφτομαι και να ελπίζω θετικά ,πως όλα θα πάνε καλά και από την άλλη νιώθω απογοήτευση γιατί δεν έμεινε κανένα έμβρυο πίσω για κατάψυξη. Δεν την περίμενα αυτή την εξέλιξη είναι η αλήθεια. Οι μέρες περνούν βασανιστικά αργά στο κρεβάτι. Ευτυχώς σήμερα ξεκίνησα να δουλεύω απομακρυσμένα μπάς κ ξεχαστω. 
απ την άλλη να ευχηθώ καλη αρχή στην @Lacostaki !!

Και καλα αποτελέσματα μιας κ σημερα εχεις την χοριακη σου @MayiaKa!!! Τριπλάσιο νούμερο σιιιιιιγουρα Ευχομαι 🙏🙏🙏

Κορίτσι μου εύχομαι καταρχήν καλά αποτελέσματα! Να πάνε όλα τέλεια κ να μη χρειαστείς ποτέ ξανά κανένα έμβρυο! Αν σου εξήγησαν κ σένα τι συνέβη κ δεν έβαλαν κατάψυξη; θέλω να πω 13 στη γονιμοποίηση είναι σούπερ ντουπερ αριθμός! Κ ξαφνικά δεν έφτασαν τρίτη μέρα; μου κάνει φοβερή εντύπωση. 

Πάντως μην τρελαίνεσαι με την ξάπλα. Κ γω την είχα βγάλει στο κρεβάτι κ είχα λαλήσει... Καλύτερα μέρα τις 3-4 μέρες να σηκώνεσαι χαλαρά στο σπίτι! 

@Lacostaki καλή αρχή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσι μου εύχομαι καταρχήν καλά αποτελέσματα! Να πάνε όλα τέλεια κ να μη χρειαστείς ποτέ ξανά κανένα έμβρυο! Αν σου εξήγησαν κ σένα τι συνέβη κ δεν έβαλαν κατάψυξη; θέλω να πω 13 στη γονιμοποίηση είναι σούπερ ντουπερ αριθμός! Κ ξαφνικά δεν έφτασαν τρίτη μέρα; μου κάνει φοβερή εντύπωση. 

Πάντως μην τρελαίνεσαι με την ξάπλα. Κ γω την είχα βγάλει στο κρεβάτι κ είχα λαλήσει... Καλύτερα μέρα τις 3-4 μέρες να σηκώνεσαι χαλαρά στο σπίτι! 

@Lacostaki καλή αρχή!!!

Κι εγώ αυτή την απορία είχα διαβάζοντας το μήνυμά της. Πώς από τα 13 γονιμοποιημένα ωάρια, μόλις δύο έφτασαν να γίνουν τριών ημερών. Τα υπόλοιπα δεν προχώρησαν ή δεν έβαλαν καθόλου κατάψυξη; Γιατί άραγε, έχεις ρωτήσει @efakii? Θα ήταν πιο λογικό ίσως, αν μιλούσαμε για βλαστοκύστες, αλλά για τριών ημέρων, μου κάνει εντύπωση.

Δεν ήθελα να αγχώσω το κορίτσι ρωτώντας, γιατί είναι σε άλλη φάση τώρα και όλοι ξέρουμε ότι στην ετ η ποιότητα μετράει και όχι η ποσότητα. Τελευταία διαρκώς ακούω περιπτώσεις επιτυχούς εγκυμοσύνης με λίγες γονιμοποιήσεις. Άρα πιστεύουμε στα καλύτερα και για σένα @efakii με μια υψηλή χοριακή!! Τα πήγες πολύ καλά και εύχομαι να συνεχίσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η efakii είπε:

Κορίτσια καλημέρα και καλή εβδομάδα! Εγώ την Παρασκευή που μας πέρασε έκανα την εμβρυομεταφορά τα συναισθήματα είναι μπερδεμένα. Από τη μία θέλω να σκέφτομαι και να ελπίζω θετικά ,πως όλα θα πάνε καλά και από την άλλη νιώθω απογοήτευση γιατί δεν έμεινε κανένα έμβρυο πίσω για κατάψυξη. Δεν την περίμενα αυτή την εξέλιξη είναι η αλήθεια. Οι μέρες περνούν βασανιστικά αργά στο κρεβάτι. Ευτυχώς σήμερα ξεκίνησα να δουλεύω απομακρυσμένα μπάς κ ξεχαστω. 
απ την άλλη να ευχηθώ καλη αρχή στην @Lacostaki !!

Και καλα αποτελέσματα μιας κ σημερα εχεις την χοριακη σου @MayiaKa!!! Τριπλάσιο νούμερο σιιιιιιγουρα Ευχομαι 🙏🙏🙏

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές δεν θα σου πω να μην αγχώνεσαι γιατί ξέρω ότι δεν γίνεται το μόνο που θα σου πω είναι να σκεφτεσαι ότι είσαι έγκυος πάει και τελείωσε το σποράκι είναι στην κοιλίτσα και θέλουμε ηρεμία και θετική σκέψη για να γατζωθει καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η annie! είπε:

Καλη αρχή κοπέλα μου!!! Όντως δεν είναι κάτι δύσκολο και μπράβο σου που είσαι χαλαρή. Όλα θα πάνε καλά και εύχομαι πολλάαααααα και ποιοτικά αυγουλάκια

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
    • Καλημέρα κορίτσι μου!!! Τα αισθήματα είναι αμοιβαία να ξέρεις❤️ Ναι την Παρασκευή ακούσαμε την καρδούλα του, είχε 140 παλμούς το σποράκι. Όπως φαίνεται πάει πολύ καλά!!!!🙏
    • Προσωπικά να μην κάνεις άλλη χοριακη, να πας για υπέρηχο.  Αχ δεν μπορώ να θυμηθώ το ψευδώνυμο της φίλη μου να την έκανα ταγκ. Είναι στο θέμα εξωσωματικη 2022 Έκανε χοριακες είχε κάτι παρόμοιο με εσένα κραταει την κορούλα της στην αγκαλιά της. Και η μικρή μας είναι σχεδόν 2 Χρ     
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...