Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2024 <3


RAM21

Recommended Posts

στις πριν 43 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Γιαννα μου να σου ζήσει το αγοράκι σου. Πολύ χάρηκα που το διάβασα. Θυμάμαι κάναμε ταυτοχρονα ετ πριν 3 χρονια. 

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου❤️❤️ ναι θυμάμαι😀 είχα κάνει το 2021 την πρώτη με τριών ημερών και δεν πέτυχε. Εντέλει ξανακανα το 2023 και έχω το αγοράκι μου σχεδόν εννέα μηνών.. πώς είστε εσείς? Πόσο είναι το παιδάκι σου τώρα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου❤️❤️ ναι θυμάμαι😀 είχα κάνει το 2021 την πρώτη με τριών ημερών και δεν πέτυχε. Εντέλει ξανακανα το 2023 και έχω το αγοράκι μου σχεδόν εννέα μηνών.. πώς είστε εσείς? Πόσο είναι το παιδάκι σου τώρα? 

Έκανα κοριτσάκι Και Έκλεισε τα 2 τέλη Ιουνίου.  Είμαστε μια χαρά κ ετοιμαζόμαστε  με τον ερχομό της περιόδου Για ετ ενος κρυοσυντηρημένου που έχω. Χάρηκα πολύ για τα νέα σου! Να τον χαίρεσαι τον κούκλο σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elena0212 είπε:

Έκανα κοριτσάκι Και Έκλεισε τα 2 τέλη Ιουνίου.  Είμαστε μια χαρά κ ετοιμαζόμαστε  με τον ερχομό της περιόδου Για ετ ενος κρυοσυντηρημένου που έχω. Χάρηκα πολύ για τα νέα σου! Να τον χαίρεσαι τον κούκλο σου

Να το χαίρεστε το λουλουδάκι σας❤️ καλή επιτυχία και στη μεταφορά🙏🏻 εγώ έχω τρία έμβρυα αλλά δεν ψήνομαι για αδερφάκι. . θα φανεί😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Να το χαίρεστε το λουλουδάκι σας❤️ καλή επιτυχία και στη μεταφορά🙏🏻 εγώ έχω τρία έμβρυα αλλά δεν ψήνομαι για αδερφάκι. . θα φανεί😁

Σ Ευχαριστω πολύ! Ε εντάξει. Είναι πολύ μικρούλης ακόμα. Έχεις καιρο μπροστά σου. Κ αν αποφασισεις έχεις τα εμβρυακια 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/9/2024 at 10:56 ΠΜ, ο/η Vickypucca είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου για τη στήριξη. Προσπαθώ να ξεχαστώ και να μην ψάχνω τίποτα αλλά προσπαθώ να πιαστώ απο κάτι μήπως και πάρω ελπίδα. ξερω βαθεια μέσα μου οτι πρέπει να περιμενω και να μην ψαχνω κανενα συμπτωμα. Η αναμονή ειναι βασανιστικη κι ας ειναι η 3η μου εξωσωματική. Καθε φορα πρώτη φορα. Με το καλό να σας έρθουν τα παιδάκια σας ❤️

Κορίτσι μου τρεις εμβρυομεταφορές έκανα οι δυο αποτυχημένες η μια επιτυχημένη, το έχασα μετά, τα συμπτώματα τα ίδια σε όλες. Και είχα και δεν είχα, και μια είχα πρήξιμο και μια δεν είχα. Αίμα δεν είδα σε καμία απ΄ό τις τρεις, οπότε μη δίνεις σημασία σε τίποτα, όλα είναι στο παιχνίδι. Απλά να σκέφτεσαι οτι έχεις ένα σποράκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες. Θέλω τη βοήθεια σας γιατί είμαι απελπισμένη πραγματικά.. Είχα γράψει και στο παρελθόν μια ανάρτηση εδώ…έκανα την 1η μου εξωσωματική τον Απρίλιο 2023 και πέτυχε όμως δυστυχώς χάσαμε το μωρό μας σε αρκετά προχωρημένη κύηση.. τελικά πήρα την απόφαση να προχωρήσουμε πάλι σε εμβρυομεταφορά αυτό το μήνα αλλά δυστυχώς πήρα αρνητική χοριακή. Δεν έχουμε αλλά έμβρυα γιατί έχω και ΠΩΑ (34 χρόνων πλέον). Δεν θέλω να πάω ξανά στο κέντρο που ήμουν (Γε…μα). Μπορεί κάποια να μου προτείνει κάποιον καλό γιατρό στην Αθήνα? Γιατί στο κέντρο π ήμουν ένιωθα λίγο ότι με είχαν στον αυτόματο και δεν ασχολήθηκαν ουσιαστικ΄ά μαζί μου. Συγγνώμη αν σας μαύρισα και εσάς…Ευχαριστώ πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η SofiaBb είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες. Θέλω τη βοήθεια σας γιατί είμαι απελπισμένη πραγματικά.. Είχα γράψει και στο παρελθόν μια ανάρτηση εδώ…έκανα την 1η μου εξωσωματική τον Απρίλιο 2023 και πέτυχε όμως δυστυχώς χάσαμε το μωρό μας σε αρκετά προχωρημένη κύηση.. τελικά πήρα την απόφαση να προχωρήσουμε πάλι σε εμβρυομεταφορά αυτό το μήνα αλλά δυστυχώς πήρα αρνητική χοριακή. Δεν έχουμε αλλά έμβρυα γιατί έχω και ΠΩΑ (34 χρόνων πλέον). Δεν θέλω να πάω ξανά στο κέντρο που ήμουν (Γε…μα). Μπορεί κάποια να μου προτείνει κάποιον καλό γιατρό στην Αθήνα? Γιατί στο κέντρο π ήμουν ένιωθα λίγο ότι με είχαν στον αυτόματο και δεν ασχολήθηκαν ουσιαστικ΄ά μαζί μου. Συγγνώμη αν σας μαύρισα και εσάς…Ευχαριστώ πολύ!!

Κορίτσι μου γλυκό καλημέρα! Λυπάμαι πολύ για την απόλεια σου! Η ηλικία σου είναι μια χαρά μη το σκέφτεσαι. Εγώ είμαι στα 36 και τώρα θα ξεκινήσω για την διαδικασία της πρώτης εξωσωματικής.

Εγώ θα σου πρότεινα στην Αθήνα τον κ. Μαρίνο Τσιριγώτη, σπουδαίος γιατρός μα κυρίως άνθρωπος που δεν κοιτάει το χρήμα πρώτα. Έκανε σε αυτόν εξωσωματική η κουμπάρα μου και πέτυχε με την πρώτη, έχει τώρα ένα αγοράκι τριών ετών. Προσπαθούσε για χρόνια κι αυτή σε δημόσιο νοσοκομείο και μετά απο τέσσερις αποτυχημένες εξωσωματικές ήρθε Αθήνα στον κ. Τσιριγώτη και πέτυχε με την πρώτη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η SofiaBb είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες. Θέλω τη βοήθεια σας γιατί είμαι απελπισμένη πραγματικά.. Είχα γράψει και στο παρελθόν μια ανάρτηση εδώ…έκανα την 1η μου εξωσωματική τον Απρίλιο 2023 και πέτυχε όμως δυστυχώς χάσαμε το μωρό μας σε αρκετά προχωρημένη κύηση.. τελικά πήρα την απόφαση να προχωρήσουμε πάλι σε εμβρυομεταφορά αυτό το μήνα αλλά δυστυχώς πήρα αρνητική χοριακή. Δεν έχουμε αλλά έμβρυα γιατί έχω και ΠΩΑ (34 χρόνων πλέον). Δεν θέλω να πάω ξανά στο κέντρο που ήμουν (Γε…μα). Μπορεί κάποια να μου προτείνει κάποιον καλό γιατρό στην Αθήνα? Γιατί στο κέντρο π ήμουν ένιωθα λίγο ότι με είχαν στον αυτόματο και δεν ασχολήθηκαν ουσιαστικ΄ά μαζί μου. Συγγνώμη αν σας μαύρισα και εσάς…Ευχαριστώ πολύ!!

Κορίτσι μου λυπάμαι γι' αυτό που πέρασες... Δεν έχω να σου προτείνω κάποιον μιας και είμαι από Θεσσαλονίκη όμως έχω να σου πω αυτό, κάνε ραντεβού και κρίνε. Ο γιατρός που κατέληξα εγώ ήταν στις τελευταίες μου επιλογές και πήγα στο ραντεβού ξεκάθαρα για χατήρι του άντρα μου. Τελικά ήταν αυτός που με κέρδισε, είχα επιτυχημένη προσπάθεια αν και μετά το έχασα αλλά και πάλι με αυτόν θα συνεχίσω. Εδώ που τα λέμε, ο ένας γιατρός από την ομάδα είναι Αθηναίος πολύ γνωστός, ο Μασ... και μου φάνηκε πολύ σοβαρός και μετρημένος επιστήμονας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Είμαι καινούργια στην παρέα σας. Ελπίζω στα καλύτερα γι όλες μας.

Στις 4/11 έχω κλείσει να περάσω επιτροπή για εξωσωματική.

Θέλω τη βοήθεια σας σε κάτι, στα χαρτιά που θέλουν την ασφαλιστική ικανότητα και τη βεβαίωση διεύθυνσης, είναι μόνο για μένα ή και για το σύζυγο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η melitiniღ είπε:

Κορίτσι μου γλυκό καλημέρα! Λυπάμαι πολύ για την απόλεια σου! Η ηλικία σου είναι μια χαρά μη το σκέφτεσαι. Εγώ είμαι στα 36 και τώρα θα ξεκινήσω για την διαδικασία της πρώτης εξωσωματικής.

Εγώ θα σου πρότεινα στην Αθήνα τον κ. Μαρίνο Τσιριγώτη, σπουδαίος γιατρός μα κυρίως άνθρωπος που δεν κοιτάει το χρήμα πρώτα. Έκανε σε αυτόν εξωσωματική η κουμπάρα μου και πέτυχε με την πρώτη, έχει τώρα ένα αγοράκι τριών ετών. Προσπαθούσε για χρόνια κι αυτή σε δημόσιο νοσοκομείο και μετά απο τέσσερις αποτυχημένες εξωσωματικές ήρθε Αθήνα στον κ. Τσιριγώτη και πέτυχε με την πρώτη.

Σ' ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου! Θα κοιτάξω και γι αυτόν τον γιατρό. Εύχομαι και σε σένα πολύ καλή επιτυχία στην προσπάθειά σου! θέλει υπομονή και δύναμη! Αν υπάρχει και άλλη κοπέλα που θέλει να μου προτείνει κάποιον γιατρό ας μου στείλει pm - αν δεν επιτρέπεται εδώ. Χίλια ευχαριστώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Sofi990 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Είμαι καινούργια στην παρέα σας. Ελπίζω στα καλύτερα γι όλες μας.

Στις 4/11 έχω κλείσει να περάσω επιτροπή για εξωσωματική.

Θέλω τη βοήθεια σας σε κάτι, στα χαρτιά που θέλουν την ασφαλιστική ικανότητα και τη βεβαίωση διεύθυνσης, είναι μόνο για μένα ή και για το σύζυγο;

..και για σένα και για το σύζυγο, κι εγώ περνάω απο επιτροπή τώρα τον Οκτώβριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Sofi990 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Είμαι καινούργια στην παρέα σας. Ελπίζω στα καλύτερα γι όλες μας.

Στις 4/11 έχω κλείσει να περάσω επιτροπή για εξωσωματική.

Θέλω τη βοήθεια σας σε κάτι, στα χαρτιά που θέλουν την ασφαλιστική ικανότητα και τη βεβαίωση διεύθυνσης, είναι μόνο για μένα ή και για το σύζυγο;

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Sofi990 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Είμαι καινούργια στην παρέα σας. Ελπίζω στα καλύτερα γι όλες μας.

Στις 4/11 έχω κλείσει να περάσω επιτροπή για εξωσωματική.

Θέλω τη βοήθεια σας σε κάτι, στα χαρτιά που θέλουν την ασφαλιστική ικανότητα και τη βεβαίωση διεύθυνσης, είναι μόνο για μένα ή και για το σύζυγο;

Κορίτσι μου εμένα ο άντρας μου δεν έχει ασφαλιστική ικανότητα οπότε ρώτησα στο κέντρο και μου είπαν ότι αν δεν έχει ο σύζυγός τότε μόνο η δική μου φτάνει!! Δεν ξέρω στην πράξη τι γίνεται αλλά εμένα έτσι μου είπαν από το κέντρο!! Αν ρωτήσεις θα σε κατατοπισουν σίγουρα στο κέντρο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η melitiniღ είπε:

Εσύ κοπέλα μου πως είσαι; Πότε είναι η  χωριακή σου;

Είμαι για Πέμπτη αλλά από την Κυριακή μέχρι σήμερα κάνω τεστ και βγαίνουν αχνές γραμμές άρα θετικό. Μακάρι η χοριακή να μην τα διαψεύσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vickypucca είπε:

Είμαι για Πέμπτη αλλά από την Κυριακή μέχρι σήμερα κάνω τεστ και βγαίνουν αχνές γραμμές άρα θετικό. Μακάρι η χοριακή να μην τα διαψεύσει.

Με το καλο κοριτσι μου!!! ❤️

Ευχομαι ενα πολυ μεγαλο νουμερο χοριακης!!!🙏🥰🧿🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Με το καλο κοριτσι μου!!! ❤️

Ευχομαι ενα πολυ μεγαλο νουμερο χοριακης!!!🙏🥰🧿🤰

Σε ευχαριστώ πολύ Αντωνία!! 🙏🙂 Άντε να δούμε να χαρούμε ολοκληρωτικά πλέον γιατί έχουμε πάρει πολυ τα πανω μας με τα θετικα τεστ. Φοβαμαι μην πεσουμε αποτομα απο τα συννεφα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/9/2024 at 9:05 ΠΜ, ο/η Sarina είπε:

Κορίτσι μου τρεις εμβρυομεταφορές έκανα οι δυο αποτυχημένες η μια επιτυχημένη, το έχασα μετά, τα συμπτώματα τα ίδια σε όλες. Και είχα και δεν είχα, και μια είχα πρήξιμο και μια δεν είχα. Αίμα δεν είδα σε καμία απ΄ό τις τρεις, οπότε μη δίνεις σημασία σε τίποτα, όλα είναι στο παιχνίδι. Απλά να σκέφτεσαι οτι έχεις ένα σποράκι!!

Λυπάμαι πολύ, ξέρω πόσο δύσκολο θα σου ήταν. Το Σάββατο το βράδυ ήμουν στην 6η μερα ετ και κατάλαβα οτι οντως δεν υπαρχουν συμπτωματα. Και στις 3 ετ μου ήταν διαφορετικά όλα τα συμπτώματα και αυτο που καταλαβα ειναι οτι ισως παιζει ρολο ο οργανισμος μας στα φαρμακα και πως αντιδραει. Ημουν σιγουρη οτι δεν πετυχε αλλά απο την Κυριακή το πρωι κανω καθε μερα τεστ μεχρι και σημερα και βγαινουν αχνες γραμμες. Θελει πολυ υπομονή και να λες καθε μερα στον εαυτο σου «μην κανεις σκεψεις, οτι ειναι να γινει θα γινει», μεχρι τη χοριακη. Η κουμπάρα μου έχει κανει κι αυτη 3 εξωσωματικές και καταφερε με την τελευταία προσπαθεια να κανει παιδακι και ηταν αυτη που κρατησε την αγωνια μου και τα αγχη μακρια μεχρι σημερα και μου εχει δωσει μεγαλο κουραγιο για τη μερα της χοριακης. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Vickypucca είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ Αντωνία!! 🙏🙂 Άντε να δούμε να χαρούμε ολοκληρωτικά πλέον γιατί έχουμε πάρει πολυ τα πανω μας με τα θετικα τεστ. Φοβαμαι μην πεσουμε αποτομα απο τα συννεφα!!

Αντε καλε!!!! Ολα θα πανε τελεια!!!! Ωρα για ονειραααα!!!🥰🥰

Στελνω μπολικη μπεμπεδοσκονη απο τις κουκουνιτσες στην κοιλια!!!!🌬🙏🧿💖💞

Θ περιμενουμε νεα σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Sofi990 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Είμαι καινούργια στην παρέα σας. Ελπίζω στα καλύτερα γι όλες μας.

Στις 4/11 έχω κλείσει να περάσω επιτροπή για εξωσωματική.

Θέλω τη βοήθεια σας σε κάτι, στα χαρτιά που θέλουν την ασφαλιστική ικανότητα και τη βεβαίωση διεύθυνσης, είναι μόνο για μένα ή και για το σύζυγο;

Καλώς ήρθες και καλή επιτυχία. Εγώ πέρασα πριν 4 χρόνια κ ήταν κ για τους 2. Κάνε μια ερώτηση στο κεντρο σου για σιγουριά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...