Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Τι να πειράζει;;; Εμείς τις προσμονής κάναμε τεστ πριν την καθυστέρηση όμως πολλές κοπέλες κάνουν με 5 μέρες καθυστέρηση γτ τότε λένε εδώ καθυστέρηση.  Επίσης με το που θα δεις θετικό τεστ δεν πας για υπέρηχο οπότε είτε μάθεις πριν είτε μετά δεν αλλάζει κάτι όσο αφορά την εγκυμοσύνη. Η ψυχολογία σου είναι το θέμα 
    • Να σας ζήσει 💝💝🩷🩷🩷 είναι μικρούλα αλλά γερή αυτό έχει σημασία...με το γαλατάκι της μαμάς θα μεγαλώσει πολύ γρήγορα 🥰🥰😁😁😁 ευλογημένο να είναι 
    • Που θα περάσεις επιτροπή εσύ; Εγώ πήρα τηλέφωνο τέλος Αυγούστου & μου είπανε τώρα τον Οκτώβριο ότι θα περάσω. Δεν νομίζω να κάνω προεμφυτευτικό γιατί δεν έχουμε κάποιο θέμα εμείς γενετικό.
    • Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον! Κ εγώ ξυπνάω για να θηλασω συχνά τη νύχτα αλλά το έχω συνηθίσει. Τελικά χωρίς ιδιαίτερη δίαιτα (ίσα ίσα τα κοπαναω τα γλυκάκια μου) μπαίνω ξανά σε όλα μου τα ρούχα! Μόλις αδιαθετησα ξεπρηστηκα τελείως. Δεν είμαι αρκετά γενναία για να ανέβω σε ζυγαρια ακόμα αλλά αφού μου κουμπωνουν τα τζιν μου είμαι οκ! Πολύ ενδιαφέρον αυτό που σου είπε ο διατροφολόγος και λογικό ακούγεται, ο οργανισμός είναι σε στρες από την αϋπνία οπότε "ρίχνει" ρυθμό στο μεταβολισμό.  Ο μικρούλης μου είναι καλά, ακολουθεί την καμπύλη του ακριβώς στο βάρος όλο αυτό τον καιρό και μήκος έχει πάρει πολύ οπότε έχω ησυχάσει ότι απλώς αυτός είναι ο ρυθμός του και είμαι χαρούμενη που επεμεινα και κατάφερα αποκλειστικό θηλασμό. Κλείσαμε τους 5 μήνες και ετοιμαζόμαστε για στέρεες τώρα! Να χαίρεσαι το/τα παιδάκια σου και ευχαριστώ για τη στήριξη σε μια δυσκολη και αβέβαιη φάση μου!
    • Εύχομαι να έχεις θετικό τεστακι σύντομα κορίτσι μου ❤️❤️❤️🤞🤞🤞🍀🍀🍀🌈🌈🌈 Τελείωσαν οι πτήσεις για μένα μετά την καλοκαιρινή 😅 τον γύρισα καλά τον μικρό, να μην έχει παράπονο! Δε ξέρω καν αν θα κάνουμε οδικώς κάποιο μίνι ταξιδακι γιατί η αλήθεια είναι ότι πάνω από 2ωρο δεν αντεχω και μέσα στο αυτοκινητο πλέον. Με το καλό ο μικρός θα πάει πρώτη φορά στην Ελλάδα το καλοκαίρι του 2025 🙏  Γι'αυτό κορίτσια μου απολαύστε τη διαδικασία και τα ταξιδακια όσο μπορείτε ❤️ κι εκείς όσο ημασταν στη διαδικασία σύλληψης έτσι τι βγάλαμε και κρατούσαμε τα κουράγια μας για να μη μας παίρνει από κάτω - τι Πορτογαλία γυρίσαμε, στις Αζόρες πήγαμε, Γαλλία, Ελλάδα, τουρ στα Βαλκάνια, Ισπανία, και που δε πήγαμε μέχρι το Μάρτιο 😍 ζήστε το στο έπακρο ✨  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...