Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2024 <3


RAM21

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η nanouko είπε:

Κορίτσι μου από το να είσαι μέσα στην αγωνία και το εκνευρισμό κάνε και χοριακή αν θέλεις, ακόμη και τεστ, ένα predictor early, αλλά να έχεις πάντα στο νου ότι τη Δευτέρα θα έχεις το τελικό αποτέλεσμα! Εύχομαι απ' την καρδιά μου να είναι θετικό!! 😊😊🧿🧿🧿

Έτσι ακριβώς. Μίλησα με τον γιατρό και θα κάνω αύριο την πρώτη χοριακη και την Δευτέρα την επόμενη απλά για να ηρεμήσω λίγο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια αρνητική τελικα! 0,1 σημερα 11η μερα, δεν νομιζω μεχρι την Δευτερα να ανεβει. Ο γιατρ΄΄ος ειπε οτι βιαστηκα και να κάνω την Τριτη να δουμε. Εγω ειμαι σιγουρη οτι δεν προκειται να ανεβει. Αν ηταν 4 θα ελεγα οτι εχει μια ελπιδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η agapi82 είπε:

Κοριτσια αρνητική τελικα! 0,1 σημερα 11η μερα, δεν νομιζω μεχρι την Δευτερα να ανεβει. Ο γιατρ΄΄ος ειπε οτι βιαστηκα και να κάνω την Τριτη να δουμε. Εγω ειμαι σιγουρη οτι δεν προκειται να ανεβει. Αν ηταν 4 θα ελεγα οτι εχει μια ελπιδα

Κορίτσι μου καλό, και εγώ για Δευτέρα είμαι χοριακή, σε καταλαβαίνω που την έκανες νωρίτερα, ούτε εγώ αντέχω την αναμονή... εγώ έκανα τεστ την Τετάρτη (το παραεκανα νωρίς) και προσπαθώ να κρατηθώ μέχρι Δευτέρα. Σου εύχομαι υπομονή και την Τριτη να έχεις ανέλπιστα καλά νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lou418 είπε:

Κορίτσι μου καλό, και εγώ για Δευτέρα είμαι χοριακή, σε καταλαβαίνω που την έκανες νωρίτερα, ούτε εγώ αντέχω την αναμονή... εγώ έκανα τεστ την Τετάρτη (το παραεκανα νωρίς) και προσπαθώ να κρατηθώ μέχρι Δευτέρα. Σου εύχομαι υπομονή και την Τριτη να έχεις ανέλπιστα καλά νέα!

Με το καλο μια μεγαλη χοριακη! Τι εγινε με το τεστ? Ηταν νωρις και βγηκε αρνητικο? Αγχωθηκα γιατι μεχρι το Σαββατο ειχα ολα τα συμπτωματα τις εμφυτευσεις και ξαφνικα δεν νιωθω τιποτα και λεω τελειωσε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η agapi82 είπε:

Με το καλο μια μεγαλη χοριακη! Τι εγινε με το τεστ? Ηταν νωρις και βγηκε αρνητικο? Αγχωθηκα γιατι μεχρι το Σαββατο ειχα ολα τα συμπτωματα τις εμφυτευσεις και ξαφνικα δεν νιωθω τιποτα και λεω τελειωσε. 

Το τεστ ήταν αρνητικοτατο!!! Δεν κοιτάω συμπτώματα πλέον να σου πω, μην τα κοιτάς ούτε εσύ, όσο μπορείς... Θα περιμένουμε νέα σου την Τρίτη, μακάρι να είναι θετική η χοριακη σου! ❤️ Και θα σου γράψω και εγώ την Δευτέρα για μένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...