Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2024 <3


RAM21

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η marilouu είπε:

Καλημέρα κορίτσια.Ηθελα να ρωτήσω κάτι αν ξέρει κάποια να μου απαντήσει.Οταν έχουμε απόθεμα κρυοσυντηρημενων βλαστοκυστεων το κέντρο που είμαστε η' το νοσοκομείο είναι υποχρεωμένο να τα ''δηλωνει'' σ αυτον τον κρατικό φορέα;Δεν ξέρω αν το λέω και σωστά,στην Εθνική αρχή ιατρικώς υποβοηθούμενης αναπαραγωγής;

Είναι με δότη ή δοτρια τα έμβρυα που έχετε; Αν ναι, τότε δηλώνονται υποχρεωτικά πλέον για να ελέγχεται ο αριθμός των γεννήσεων από κάθε δωρεά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 11 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου κ με το καλο η ετ σου!! 😍🧿

Εκανα κι εγω ετ πριν μερικες μερες κ ξεκινησα την αγωγη 4-5 μερες πριν  την κανω. Παιρνω κ κορτιζονη. Την adelcort αν τη λεω σωστα.. 1 χαπι των 5mg παιρνω κ δν μ εχει επηρεασει καπου.. μια χαρα διαθεση εχω.. κ αυπνια ουτε καν... η προγεστερονη μου εχει δημιουργησει φουλ υπνηλια...

Οσο γ το φαγητο κι εμενα μου ζητησε να περιορισω γλυκα κ ζαχαρη, αλατι κ λιπαρα. Οχι να τα κοψω.. βαζω ενα τσικ αλατι στα φαγητα στο μαγειρεμα ισα να μην ειναι τελειως αναλατα.. αλλα πολυ πολυ λιγο..

Ευχομαι συντομα μια θετικη χοριακη!!!! 🙏🫄

Άντε Αντωνία μου με το καλό τα θετικά νέα!!! Πότε είναι  η χοριακή σου??🧡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Να ρωτησω αν καποια κοπελα εχει παει σε καποιο τμημα καθεξιν αποβολών στην Αθηνα εκτος απο το Ελενα? Εχω παει στο Ελενα και εχω μεινει ευχαριστημενη αλλα σκεφτομουν μηπως πρεπει να παρω και μια 2η γνωμη! Ειδα πως εχει τμημα το Αλεξανδρα και το Αττικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η marilouu είπε:

Καλημέρα κορίτσια.Ηθελα να ρωτήσω κάτι αν ξέρει κάποια να μου απαντήσει.Οταν έχουμε απόθεμα κρυοσυντηρημενων βλαστοκυστεων το κέντρο που είμαστε η' το νοσοκομείο είναι υποχρεωμένο να τα ''δηλωνει'' σ αυτον τον κρατικό φορέα;Δεν ξέρω αν το λέω και σωστά,στην Εθνική αρχή ιατρικώς υποβοηθούμενης αναπαραγωγής;

Καλησπερα κοριτσι μ! Νομιζω πως οχι! Αλλα δεν ειμαι σιγουρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου κ με το καλο η ετ σου!! 😍🧿

Εκανα κι εγω ετ πριν μερικες μερες κ ξεκινησα την αγωγη 4-5 μερες πριν  την κανω. Παιρνω κ κορτιζονη. Την adelcort αν τη λεω σωστα.. 1 χαπι των 5mg παιρνω κ δν μ εχει επηρεασει καπου.. μια χαρα διαθεση εχω.. κ αυπνια ουτε καν... η προγεστερονη μου εχει δημιουργησει φουλ υπνηλια...

Οσο γ το φαγητο κι εμενα μου ζητησε να περιορισω γλυκα κ ζαχαρη, αλατι κ λιπαρα. Οχι να τα κοψω.. βαζω ενα τσικ αλατι στα φαγητα στο μαγειρεμα ισα να μην ειναι τελειως αναλατα.. αλλα πολυ πολυ λιγο..

Ευχομαι συντομα μια θετικη χοριακη!!!! 🙏🫄

Καλη επιτυχία  να εχεις κοριτσι μου!! Αναμένουμε τα νεα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου κ με το καλο η ετ σου!! 😍🧿

Εκανα κι εγω ετ πριν μερικες μερες κ ξεκινησα την αγωγη 4-5 μερες πριν  την κανω. Παιρνω κ κορτιζονη. Την adelcort αν τη λεω σωστα.. 1 χαπι των 5mg παιρνω κ δν μ εχει επηρεασει καπου.. μια χαρα διαθεση εχω.. κ αυπνια ουτε καν... η προγεστερονη μου εχει δημιουργησει φουλ υπνηλια...

Οσο γ το φαγητο κι εμενα μου ζητησε να περιορισω γλυκα κ ζαχαρη, αλατι κ λιπαρα. Οχι να τα κοψω.. βαζω ενα τσικ αλατι στα φαγητα στο μαγειρεμα ισα να μην ειναι τελειως αναλατα.. αλλα πολυ πολυ λιγο..

Ευχομαι συντομα μια θετικη χοριακη!!!! 🙏🫄

Καλή επιτυχία σου εύχομαι με μεγάλη χοριακη. 

Μου έδωσε την medrol 4mg 2 χαπακια κάθε μεσημέρι και ελπίζω να μην έχω θέματα. Σε αυτή τη φάση πιο πολύ τα φάρμακα με αγχωνουν παρά η εμβρυομεταφορα. Για ψυχολογικούς λόγους και να μην αγχώνομαι λέω κάθε βήμα την φορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Kiddo είπε:

Είναι με δότη ή δοτρια τα έμβρυα που έχετε; Αν ναι, τότε δηλώνονται υποχρεωτικά πλέον για να ελέγχεται ο αριθμός των γεννήσεων από κάθε δωρεά.

Όχι δεν είναι με δοτρια.Ειναι δικές μου βλαστοκυστες με ωοληψια γονιμοποίηση και όλη την διαδικασία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η elissavet90 είπε:

Άντε Αντωνία μου με το καλό τα θετικά νέα!!! Πότε είναι  η χοριακή σου??🧡

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η terry1986 είπε:

Καλη επιτυχία  να εχεις κοριτσι μου!! Αναμένουμε τα νεα σου!!!

Ευχαριστω πολυ κοριτσια μου γλυκα!!! 🥰🥰🥰 μονο εσεις με νιωθετε απολυτς... εννοω ολα τα κοριτσια της ομαδας μας!!! 🫂

Το Σαββατο εχω τη χοριακη με το καλο!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα για ολες μας!!!🙏🫄🧿🫶

στις πριν 37 λεπτά, ο/η agapi82 είπε:

Καλή επιτυχία σου εύχομαι με μεγάλη χοριακη. 

Μου έδωσε την medrol 4mg 2 χαπακια κάθε μεσημέρι και ελπίζω να μην έχω θέματα. Σε αυτή τη φάση πιο πολύ τα φάρμακα με αγχωνουν παρά η εμβρυομεταφορα. Για ψυχολογικούς λόγους και να μην αγχώνομαι λέω κάθε βήμα την φορά.

Ευχαριστω πολυ Αγαπη!!!!🥰🥰

Ναι σε νιωθω... 1η ετ για μενα κ χαωθηκα λιγο με τα φαρμακα...αλλο ειναι υποθετο, αλλο απ στομα, αλλο ανα 8ωρο, αλλο ανα 12ωρο..... σαστησα λιγο αλλα συνηθιζονται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

 

Ευχαριστω πολυ κοριτσια μου γλυκα!!! 🥰🥰🥰 μονο εσεις με νιωθετε απολυτς... εννοω ολα τα κοριτσια της ομαδας μας!!! 🫂

Το Σαββατο εχω τη χοριακη με το καλο!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα για ολες μας!!!🙏🫄🧿🫶

Ευχαριστω πολυ Αγαπη!!!!🥰🥰

Ναι σε νιωθω... 1η ετ για μενα κ χαωθηκα λιγο με τα φαρμακα...αλλο ειναι υποθετο, αλλο απ στομα, αλλο ανα 8ωρο, αλλο ανα 12ωρο..... σαστησα λιγο αλλα συνηθιζονται...

Αντωνία, παρακολουθώ το φόρουμ χρόνια τώρα. Από το '18. Κάποιες κοπέλες, με τον ευγενή τους χαρακτήρα, ο οποίος φαίνεται και από τα γραφόμενα, κερδίζουν τον αναγνώστη. Είσαι μια από αυτές. 

Πολύ, πολύ, καλή επιτυχία εύχομαι και εγώ! Σαν άγνωστη, αλλά και ως μαμά, θα περιμένω τη θετική έκβαση των πραγμάτων. Όλων των κοριτσιών. Αλλά στην προκειμένη, τη δική σου με μια αγωνία παραπάνω 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/6/2024 at 11:40 ΠΜ, ο/η elissavet90 είπε:

Κορίτσι μου σε ευχαριστώ πολύ για την αναλυτική απάντηση!!! Πες μου κιόλας ότι πέτυχε!!!

Σ ευχαρτιστώ πάρα πολύ!!

Ναι, Ελισσάβετ μου!! Είμαι 27 εβδομάδες ακριβώς σήμερα κι όλα πάνε πολύ καλά!! Σου εύχομαι σύντομα να το ζήσεις κι εσύ, γιατί έκανες τεράστια προσπάθεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/6/2024 at 10:09 ΠΜ, ο/η elissavet90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Να ρωτήσω κάτι μήπως ξέρετε όσες έχετε κάνει ΕΤ σε φυσικό κύκλο? Σας έδωσαν ovitrelle ή πήραν το ωάριο και μετά πήγαν σε ΕΤ? Και μετά την Ετ, σας μετρούσαν προγεστερόνη?

Πήγα σε άλλο γιατρό και μου πρότεινε να πάμε σε φυσικό κύκλο..Κι επειδή δεν έχω ξανακάνει έχω κάποιες απορίες!

Ευχαριστώ πολύ!!!

Κορίτσι μου κι εγώ έκανα την ετ σε φυσικό κύκλο με κατεψυγμένα έμβρυα. Παρακολουθούσαμε με υπέρηχο το ωάριο που θα μεγαλώσει, όταν έφτασε 18 χιλιοστά το βράδυ έκανα την οβιτρέλ και νομίζω 5 μέρες μετά έκανα την ετ. από εξετάσεις αίματος είχα πού συχνή (κάθε 2-3 μέρες) μέτρηση Ε2, προγεστερόνης και LH. Και μετά την ετ έπαιρνα cyclacour από το στόμα και προγεστερόνη ένα υπόθετο και ένα χάπι 3 φορές τη μέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλησπερα!! Εκανα τη χοριακη σμρ κ βγηκε θετικη!!🥹🎈🎉🙏🧿 Τη Δευτερα θα επαναλαβω για να δουμε αν θα 2πλασιαστει!!

Ευχομαι ολες μας να λεμε μονο ευχαριστα απο εδω και περα!!🤞❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα!! Εκανα τη χοριακη σμρ κ βγηκε θετικη!!🥹🎈🎉🙏🧿 Τη Δευτερα θα επαναλαβω για να δουμε αν θα 2πλασιαστει!!

Ευχομαι ολες μας να λεμε μονο ευχαριστα απο εδω και περα!!🤞❤️❤️❤️

Συγχαρητήρια κορίτσι μου γλυκοοοοο!!!! Καλούς διπλασιασμούς!🙏Χαίρομαι τόσο πολύ για εσένα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα!! Εκανα τη χοριακη σμρ κ βγηκε θετικη!!🥹🎈🎉🙏🧿 Τη Δευτερα θα επαναλαβω για να δουμε αν θα 2πλασιαστει!!

Ευχομαι ολες μας να λεμε μονο ευχαριστα απο εδω και περα!!🤞❤️❤️❤️

Ωωω μπράβο, συγχαρητήρια!! 🤗🤗 1 ή 2 εμβρυάκια έβαλες;; Σίγουρα θα διπλασιαστεί! Θυμάμαι είχες πολύ καλά αποτελέσματα και στην πρώτη φάση!! Με το καλό!! 😊🌺🌺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου γλυκοοοοο!!!! Καλούς διπλασιασμούς!🙏Χαίρομαι τόσο πολύ για εσένα ❤️

Ευχαριστω Λευκη μου!!!💞💞💞 σου εχω μεγαλη αδυναμια να ξες γτ τοσους μηνες μαζι περιμεναμε την καθυστερηση...😊

Μακαρι να πανε ολα καλα για ολες μας!!!!🙏❤️

Κι εσυ με το καλο ν παρεις το κουκουνι σας γερο στηναγκαλια σου!!! Διαβασα ακουσατε κ καρδουλα ε;; 💓🥹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Ωωω μπράβο, συγχαρητήρια!! 🤗🤗 1 ή 2 εμβρυάκια έβαλες;; Σίγουρα θα διπλασιαστεί! Θυμάμαι είχες πολύ καλά αποτελέσματα και στην πρώτη φάση!! Με το καλό!! 😊🌺🌺

Ευχαριστω κοριτσι μου!!!🫶🫶 2 εμβρυακια βαλαμε!! Μακαρι να συνεχισουμε καλα!!!🙏

Περυσι ειχα μια παλινδρομη οποτε ειμαι λιγο συγκρατημενη...

Με το καλο να ερθει το μωρακι σας!!!❤️🎈👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα!! Εκανα τη χοριακη σμρ κ βγηκε θετικη!!🥹🎈🎉🙏🧿 Τη Δευτερα θα επαναλαβω για να δουμε αν θα 2πλασιαστει!!

Ευχομαι ολες μας να λεμε μονο ευχαριστα απο εδω και περα!!🤞❤️❤️❤️

Μπράβο!!!! Με το καλό να διπλασιαστεί!!!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ευχαριστω κοριτσι μου!!!🫶🫶 2 εμβρυακια βαλαμε!! Μακαρι να συνεχισουμε καλα!!!🙏

Περυσι ειχα μια παλινδρομη οποτε ειμαι λιγο συγκρατημενη...

Με το καλο να ερθει το μωρακι σας!!!❤️🎈👶

Όλα καλά θα πάνε!! Ευχαριστούμε πολύ, πλησιάζουμε κι εμείς σιγά σιγά, μέχρι δεκαπενταύγουστο θα χουμε γεννήσει! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Lou418 είπε:

Μπράβο!!!! Με το καλό να διπλασιαστεί!!!! ❤️❤️

Ευχαριστω κοριτσι μου!!!! ❤️ 

Και σ εσενα ευχομαι τα καλυτερα!!!🙏😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Όλα καλά θα πάνε!! Ευχαριστούμε πολύ, πλησιάζουμε κι εμείς σιγά σιγά, μέχρι δεκαπενταύγουστο θα χουμε γεννήσει! 😊

Πωωωω!!! Ποτε περασαν οι μηνες;; Με το καλο!!!🙏🤰👶🎊🧿❤️

Με ενα πονο κι να ειναι ολα οπως τα θες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα!! Εκανα τη χοριακη σμρ κ βγηκε θετικη!!🥹🎈🎉🙏🧿 Τη Δευτερα θα επαναλαβω για να δουμε αν θα 2πλασιαστει!!

Ευχομαι ολες μας να λεμε μονο ευχαριστα απο εδω και περα!!🤞❤️❤️❤️

Αντωνια μου συγχαρητήρια 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Αντωνια μου συγχαρητήρια 💕

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!!! 🥰❤️

Και επι τη ευκαιρια ν σας ζησει κ ο μπεμπακος σας!!!🎈💙👶

Καλα δε θυμαμαι, αγορακι περιμενες ε;

Να ειναι γερος, ευλογημενος κ καλοτυχος!!!🙏🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!!! 🥰❤️

Και επι τη ευκαιρια ν σας ζησει κ ο μπεμπακος σας!!!🎈💙👶

Καλα δε θυμαμαι, αγορακι περιμενες ε;

Να ειναι γερος, ευλογημενος κ καλοτυχος!!!🙏🧿

Συγχαρητήρια και όλά να πάνε καλά!!! Καλούς διπλασιασμούς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Συγχαρητήρια και όλά να πάνε καλά!!! Καλούς διπλασιασμούς!!!

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!!! ❤️

Ευχομαι κ σ εσενα τα καλυτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα!! Εκανα τη χοριακη σμρ κ βγηκε θετικη!!🥹🎈🎉🙏🧿 Τη Δευτερα θα επαναλαβω για να δουμε αν θα 2πλασιαστει!!

Ευχομαι ολες μας να λεμε μονο ευχαριστα απο εδω και περα!!🤞❤️❤️❤️

Εμεις τα ειπαμε κ dm γλυκο μ κοριτσάκι! Ολα θα πάνε καλά 🎉🐣🤰🌈🎁👧🏼👶🏻🙏🤯🧿🥰💫😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Θελει ψυχραιμια κοριτσι μου και υπομονη. Επερνα προγεστερονη ολο το πρωτο τριμηνο προκληπτικα και το τριτο τριμηνο γιατι κοντενε ο τραχηλος για να αποφυγουμε τον προωρο τοκετο. Και εννοειται ξαπλα. Υπομονη και ολα θα πανε καλα.
    • Χρονικά υποτίθεται πως ναι, αλλά εγώ δεν έχω δει κάποια ιδιαίτερη διαφορά. Γι'αυτο ρώτησα. Βέβαια το υπολόγισα με βάση την ΠΗΤ, όχι την ημερομηνία γέννησης. Αλλά γενικά ξέρω πως μπορεί να έχουν απόκλιση τα άλματα.
    • Έλα ρε!!! Είναι σούπερ ο μικρός σας!!! Μπράβο βρε κοριτσάκι μου!! Τέλεια!! Οπότε ούτε ανησυχία για να γεννήσεις νωρίτερα ούτε τίποτα! Όλα καλά θα πάνε!! Μακάρι ολόψυχα να συνεχίσουν έτσι να έχεις ένα ήρεμο τοκετό όπως τον θέλεις χωρίς απρόοπτα! ❤️❤️❤️❤️ Σα χυμένη πλαστελίνη λέει το παιδί..🤣🤣🤣 κλαίω!!  @Kallia.Geoμου εσύ Doppler πότε έχεις; Μαζί με την @_piripiri_πήγαινες σχετικά θυμάμαι..  @lahesis και εσένα σε χάσαμε κοριτσάκι μου..! Πες μας τα νέα σας!!!   
    • Ναι σε εμβρυομητρικό, διαφορετικό από τον γιατρό μου. Μας δίνει ένα report που έχει όλες τις μετρήσεις, και κάποιες φωτογραφίες. Έχει καμπύλες ξεχωριστά για κεφάλι, κοιλιά, πόδια, κτλ τα οποία όπως βλέπω είναι όλα στο 50%.  Μας είπε κιόλας ότι θα είναι μικρότερος λογικά από τον πρώτο. Ο μεγάλος μου ήταν 2150 στο Doppler στην αντίστοιχη εβδομάδα. Φοβόμουν κιόλας ότι θα κάνω πάλι μεγάλο μωρό 😅 Και ο πλακούντας πολύ καλά! Από 2,8 εκ που ήταν, ανέβηκε στα 6 εκ! Οπότε όλα καλά! Δεν έχω το άγχος ότι δε θα έχω την επιλογή φυσιολογικού τοκετού! Θα δούμε τώρα πώς θα πάει μέχρι το τέλος. Επίσης, πάλι δεν καθόταν, ούτε στις 3D φωτογραφίες βγήκε καλά, είχε κολλήσει τα μούτρα κάτω, είχε βάλει και τον λώρο μπροστά στα μάτια του, δεν κάθησε στιγμή, πάλι σα χυμένη πλαστελίνη βγήκε 😆 αλλά μου φαίνεται ότι μοιάζει κάπως στον πρώτο!  😊😊  
    • Καλημέραααααα με άλλη ίωση στο καπάκι μετά την αμυγδαλίτιδα....τέλεια μπήκε η σχολική χρονιά και για μένα 🤧🤧🤧🤧🤧 κολλάω τα πάντα από τα παιδιά...δεν ξέρω αν συμπάσχει καμία μανούλα;;;😛 Επίσης κλείνω μια εβδομάδα από την ωορρηξία και προσπαθώ να κρατηθώ να μην κάνω τεστ,😛😛😛
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...