Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2024 <3


RAM21

Recommended Posts

στις πριν 9 ώρες, ο/η lilly1984 είπε:

@elissavet90 & @marilouu τι κάνετε κορίτσια μου???❤️ Μπήκα να διαβάσω τα νέα σας, η σκέψη μου είναι μαζί σας!!!! Εύχομαι να τα καταφέρετε και οι δυο και να πάρει φωτιά το chat!!!!🎉🙏

Τι να κάνουμε κορίτσι μου... Πολύ άγχος και αγωνία.Μεγαλη μέρα η αυριανή για μένα και η Δευτέρα για την @elissavet90❤️.Εύχομαι να πάνε όλα καλά και για τις δύο μας και μετά θα το κάψουμε κυρ Στέφανε.😂Εσύ πώς είσαι ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 10 ώρες, ο/η elissavet90 είπε:

Λίλη μου!!! Στα κάγκελα και οι δύο χαχαχαχ. Η Μαριλού πάει αύριο για χοριακή κι εγώ Δευτέρα!

Μακάρι μακάρι μακάρι!!!! Ευχαριστούμε πολύ για τη σκέψη!!

Εσύ πώς είσαι με το μπεμπέ?

Αχ κοριτσια μου χαθηκα γτ τρεχω πολυ... φιλοξενουμε κοσμο στ σπιτι απ πριν το πασχα κ ετρεχα να μαγειρεψω, να πλυνω, να κανω δουλειες... συν η δουλεια στο γραφειο... μια τρελα...

Κ την τελευταια εβδομαδα ειμαι στη λατρεμενη μου Σαλονικη!!!🥰🥰🥰🫶🫶🫶🫶 μ τη δουλεια ηρθαμε αλλα ξεκλεβω χρονο κ βλεπω παλιους φιλους οσο προλαβαινω!!!❤️

@elissavet90μου φανταζομαι πως νιωθετε... υπομονη κ πιστη!!!! Ολα θ πανε τελεια θ το δεις!!! Προσευχησου στην Παναγια ν παρεις δυναμη!! 🙏 

εγω περιμενω ν αδιαθετησω, εχω ηδη καθυστερηση 2 μερες (εννοειται εκανα τεστ πρωιμης κ βγηκε αρνητικο) κ φανταζομαι φταιει ο 1ος κυκλος μετα την ωοληψια...

Ελπιζω ν πανε ολα καλα κ τον ιουνιο ν προχωρησουμε κι εμεις σε ετ!!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marilouu είπε:

Τι να κάνουμε κορίτσι μου... Πολύ άγχος και αγωνία.Μεγαλη μέρα η αυριανή για μένα και η Δευτέρα για την @elissavet90❤️.Εύχομαι να πάνε όλα καλά και για τις δύο μας και μετά θα το κάψουμε κυρ Στέφανε.😂Εσύ πώς είσαι ;

Ωωωωωω!!!!! Εφτασε η μεγαλη μερα!!!! Μεγαλη μεχρι την επομενη πιο ΜΕΓΑΛΗ!!!!

Ειμαι σιγουρη οτι ολα θ πανε τελεια Μαριλου μου!!!! Θα αγωνιω μαζι σου αυριο κ θ μπω ν δω τα νεα σου!!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Ωωωωωω!!!!! Εφτασε η μεγαλη μερα!!!! Μεγαλη μεχρι την επομενη πιο ΜΕΓΑΛΗ!!!!

Ειμαι σιγουρη οτι ολα θ πανε τελεια Μαριλου μου!!!! Θα αγωνιω μαζι σου αυριο κ θ μπω ν δω τα νεα σου!!!❤️❤️❤️

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.Μολις πήγα για την εξέταση και τώρα αναμονή μέχρι το μεσημέρι ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marilouu είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.Μολις πήγα για την εξέταση και τώρα αναμονή μέχρι το μεσημέρι ❤️

Καλα αποτελεσματα Μαριλου μου!!!!! 🙏❤️🤞😍🧿 ανυπομονω τοσο πολυ...!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εκανα διεγερση και εχω μια ανοιχτη γκοναλ απο την οποια εχω χρησιμοποιησει 275 μοναδες! Ανοίχτηκε Παρασκευή 17 Μαΐου! Είμαι Αθήνα αν καποια χρειάζεται καποιο συμπληρωμα να της την δωσω γιατι θα παει χαμενη!! 😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η marilouu είπε:

Γεια σας κορίτσια....Δεν είμαι και πολύ καλά.Το νούμερο δεν το λες και ενθαρρυντικό.Ειμαι σε γκρίζα ζώνη.

IMG_20240523_150159.jpg

Μίλησες με τον γιατρό σου κορίτσι μου; Παίρνεις προγεστερόνη να το βοηθήσει φαντάζομαι; Μήπως σου την αυξήσει! Εύχομαι να πάνε όλα καλά και απλά να θέλει τον χρόνο του, είναι πολύ πιθανό!! 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Μίλησες με τον γιατρό σου κορίτσι μου; Παίρνεις προγεστερόνη να το βοηθήσει φαντάζομαι; Μήπως σου την αυξήσει! Εύχομαι να πάνε όλα καλά και απλά να θέλει τον χρόνο του, είναι πολύ πιθανό!! 🤗

Ναι Μιλησα.Θα επαναλάβω την εξέταση το Σάββατο.Παιρνω προγεστερόνη παίρνω τα πάντα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marilouu μπηκα στο θεμα σας γτ θυμομουν οτι εειχες σημερα τη χοριακη. Ναι μεν ειναι χαμηλή αλλα σίγουρα δεν ειναι αρνητικη. Αν θυμαμαι καλα την εκανες 9 μερες μετα την εμβρυομεταφορα. Πιστεύω πως θελει το χρονο του και η επομενη θα ειναι ανεβασμενη! Στο ευχομαι απο την καρδια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marilouu είπε:

Ναι Μιλησα.Θα επαναλάβω την εξέταση το Σάββατο.Παιρνω προγεστερόνη παίρνω τα πάντα....

Ωραία τότε! Καταλαβαίνω την αγωνία σου, έχω περάσει κι εγώ παρόμοια, για αυτό πιστεύω ότι θα πάνε όλα καλά!!! Εμένα με βοηθούσε να μιλάω και να βγαίνω με κόσμο που δεν ήξερε ότι είχα κάνει εξωσωματική κι έτσι περνούσαν οι μέρες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@marilouu μπηκα στο θεμα σας γτ θυμομουν οτι εειχες σημερα τη χοριακη. Ναι μεν ειναι χαμηλή αλλα σίγουρα δεν ειναι αρνητικη. Αν θυμαμαι καλα την εκανες 9 μερες μετα την εμβρυομεταφορα. Πιστεύω πως θελει το χρονο του και η επομενη θα ειναι ανεβασμενη! Στο ευχομαι απο την καρδια μου.

Σ ευχαριστώ πολύ που το θυμήθηκες.Ναι είναι 9 μέρες από την ετ.Μακαρι να γίνει έτσι.Το εύχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Ωραία τότε! Καταλαβαίνω την αγωνία σου, έχω περάσει κι εγώ παρόμοια, για αυτό πιστεύω ότι θα πάνε όλα καλά!!! Εμένα με βοηθούσε να μιλάω και να βγαίνω με κόσμο που δεν ήξερε ότι είχα κάνει εξωσωματική κι έτσι περνούσαν οι μέρες!! 

Έχεις περάσει αντίστοιχο και εξελίχθηκε ;Δεν είναι τόσο αγωνία αυτό που νιώθω.Βασικα δεν νιώθω τίποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η marilouu είπε:

Έχεις περάσει αντίστοιχο και εξελίχθηκε ;Δεν είναι τόσο αγωνία αυτό που νιώθω.Βασικα δεν νιώθω τίποτα...

Συνήθως ζητάνε χοριακή 14 ήμερα. Σίγουρα το Σάββατο θα δεις ένα πολύ μεγαλύτερο νούμερο και θα νιώσει χαρά!! Πιστεύω ότι θα πάρει την αύξηση του, είμαι σίγουρη βασικά!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marilouu είπε:

Γεια σας κορίτσια....Δεν είμαι και πολύ καλά.Το νούμερο δεν το λες και ενθαρρυντικό.Ειμαι σε γκρίζα ζώνη.

IMG_20240523_150159.jpg

Καλησπέρα κορίτσι μου! 

Βλσστοκυστη είχες βάλει ή τριών ημερών; 

Κοίτα η αλήθεια είναι πως αν έχεις βάλει βλσστοκυστη η χοριακή είναι θετική μεν χαμηλή δε.. από την άλλη όμως ποτέ δε ξέρεις... Μπορεί να πάρει μπρος απότομα! 

Καταλαβαίνω απόλυτα την αγωνία που ενδεχομένως νιώθεις.. 

Εύχομαι το Σάββατο να δεις μεγαλύτερο νούμερο και να πάνε όλα καλά! 🙏🏼☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Συνήθως ζητάνε χοριακή 14 ήμερα. Σίγουρα το Σάββατο θα δεις ένα πολύ μεγαλύτερο νούμερο και θα νιώσει χαρά!! Πιστεύω ότι θα πάρει την αύξηση του, είμαι σίγουρη βασικά!❤️

 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου! 

Βλσστοκυστη είχες βάλει ή τριών ημερών; 

Κοίτα η αλήθεια είναι πως αν έχεις βάλει βλσστοκυστη η χοριακή είναι θετική μεν χαμηλή δε.. από την άλλη όμως ποτέ δε ξέρεις... Μπορεί να πάρει μπρος απότομα! 

Καταλαβαίνω απόλυτα την αγωνία που ενδεχομένως νιώθεις.. 

Εύχομαι το Σάββατο να δεις μεγαλύτερο νούμερο και να πάνε όλα καλά! 🙏🏼☺️

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια για τα ενθαρρυντικά σας λόγια.Εχει πέσει η ψυχολογία μου αρκετά.Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5 ημερών.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η marilouu είπε:

Έχεις περάσει αντίστοιχο και εξελίχθηκε ;Δεν είναι τόσο αγωνία αυτό που νιώθω.Βασικα δεν νιώθω τίποτα...

Είχα κάνει τεστ και βγήκε αρνητικό και την επόμενη μέρα θετικό τεστ και χοριακή! 😊 Δεν πειράζει, όπως και να νιώθεις, σε δύο μέρες θα ναι όλα καλά 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Είχα κάνει τεστ και βγήκε αρνητικό και την επόμενη μέρα θετικό τεστ και χοριακή! 😊 Δεν πειράζει, όπως και να νιώθεις, σε δύο μέρες θα ναι όλα καλά 😊

Στην δική μου περίπτωση όμως δεν υπάρχει τεστ.Πηγα κατευθείαν για χοριακη που λένε ότι είναι το πιο σίγουρο.Το νούμερο μας τα χαλάει όμως.Μακαρι να είχα την θετική σου αύρα αλλά δεν την έχω...😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η marilouu είπε:

Γεια σας κορίτσια....Δεν είμαι και πολύ καλά.Το νούμερο δεν το λες και ενθαρρυντικό.Ειμαι σε γκρίζα ζώνη.

IMG_20240523_150159.jpg

Δεν το "ακούω " κακό εγώ το νούμερο, όσο μπορείς υπομονή μέχρι το Σάββατο, όλα να πάνε καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marilouu είπε:

Στην δική μου περίπτωση όμως δεν υπάρχει τεστ.Πηγα κατευθείαν για χοριακη που λένε ότι είναι το πιο σίγουρο.Το νούμερο μας τα χαλάει όμως.Μακαρι να είχα την θετική σου αύρα αλλά δεν την έχω...😔

Αχ δεν ξέρω τι να σου για να σε ενθαρρύνω, θα περάσουν γρήγορα δύο μέρες είναι! Κάνε και τεστ αν θέλεις, ό,τι σε κάνει να νιώσεις καλύτερα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η marilouu είπε:

Γεια σας κορίτσια....Δεν είμαι και πολύ καλά.Το νούμερο δεν το λες και ενθαρρυντικό.Ειμαι σε γκρίζα ζώνη.

IMG_20240523_150159.jpg

Κορίτσι μου θα δείξει ο χρόνος, μακάρι να είχες ένα μεγαλύτερο νούμερο να μειωθεί το άγχος σου. Το 16,73 δείχνει πάντως ότι κάτι γίνεται, δεν είναι μηδέν!!! Ίσως να άργησε να γίνει η εμφύτευση! Επίσης στις 9 μέρες μάλλον είναι νωρίς, εγώ στις 12 μέρες είχα περίπου 160, μου είπε ότι είναι μια χαρά και τις επόμενες μέρες εκτοξευόταν. Κάνε μια μικρή υπομονή ακόμα, μπορεί όλα να εξελιχθούν καλά. Μη σε παίρνει από κάτω, σκέψου ότι το μόνο που πρέπει να κάνεις εσύ είναι να παραμένεις θετική και αισιόδοξη και τα υπόλοιπα τα ξέρει η φύση.

Κορίτσι μου μακάρι να ανέβει και αύριο να χαιρόμαστε μαζί σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/5/2024 at 2:11 ΜΜ, ο/η elissavet90 είπε:

Λίλη μου!!! Στα κάγκελα και οι δύο χαχαχαχ. Η Μαριλού πάει αύριο για χοριακή κι εγώ Δευτέρα!

Μακάρι μακάρι μακάρι!!!! Ευχαριστούμε πολύ για τη σκέψη!!

Εσύ πώς είσαι με το μπεμπέ?

Γλυκούλα μου, υπομονή κι εσύ, σκέψου ότι έχεις όλες τις προϋποθέσεις να πάει καλά!

Εμένα το νινάκι μου με ταλαιπωρεί λίγο, έχω πάαααρα πολύ έντονη ναυτία και κόπωση, το στήθος μου ΄΄εχει αλλάξει νούμερο!!! Το αστείο είναι ότι μέχρι την 7η εβδομάδα δεν είχα τίποτα και έκλαιγα από το άγχος μου διότι πίστευα ότι δεν προχωρήσουμε. Πόσο δύσκολο είναι να δαμάσουμε τις σκέψεις μας τελικά...

Σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά και ανυπομονώ για τα νέα σου τη Δευτέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η lilly1984 είπε:

Γλυκούλα μου, υπομονή κι εσύ, σκέψου ότι έχεις όλες τις προϋποθέσεις να πάει καλά!

Εμένα το νινάκι μου με ταλαιπωρεί λίγο, έχω πάαααρα πολύ έντονη ναυτία και κόπωση, το στήθος μου ΄΄εχει αλλάξει νούμερο!!! Το αστείο είναι ότι μέχρι την 7η εβδομάδα δεν είχα τίποτα και έκλαιγα από το άγχος μου διότι πίστευα ότι δεν προχωρήσουμε. Πόσο δύσκολο είναι να δαμάσουμε τις σκέψεις μας τελικά...

Σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά και ανυπομονώ για τα νέα σου τη Δευτέρα!

Κοντεύω να τρελαθώ Λιλή μου με την αναμονή αλήθεια στο λέω. Συν ότι δυο μέρες τώρα δεν έχω συμπτώματα και τρέμω.

Να σου πω κάτι??? Ζηλεύω τα συμπτώματά σου!!! Ας έχω μωράκι κι ας τα χω όλα αλήθεια..Υπομονή γλυκούλα μου, για καλό είναι κι αυτά..Τελικά όντως, το άγχος δε σταματάει ποτέ ποτέ.

Φοβάμαι τόσο πολύ για τη Δευτέρα, αν πάρω αρνητικό κλάφτε με..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elissavet90 είπε:

Κοντεύω να τρελαθώ Λιλή μου με την αναμονή αλήθεια στο λέω. Συν ότι δυο μέρες τώρα δεν έχω συμπτώματα και τρέμω.

Να σου πω κάτι??? Ζηλεύω τα συμπτώματά σου!!! Ας έχω μωράκι κι ας τα χω όλα αλήθεια..Υπομονή γλυκούλα μου, για καλό είναι κι αυτά..Τελικά όντως, το άγχος δε σταματάει ποτέ ποτέ.

Φοβάμαι τόσο πολύ για τη Δευτέρα, αν πάρω αρνητικό κλάφτε με..

όχι κορίτσι μου σε παρακαλώ μη σκέφτεσαι έτσι. Κάνουμε μόνες μας πολύ κακό στον εαυτό μας. Κι εγώ δεν είχα τίποτα απολύτως. Μάλιστα κάποιες μέρες μετά την ετ είχα πόνους περιόδου και ήμουν σίγουρη ότι κάπου μπερδεύτηκε ο γιατρός με τον κύκλο μου (κάναμε ετ σε φυσικό κύκλο) και ότι δεν συγχρονιστήκαμε και θα αδιαθετούσα. Μην περιμένεις συμπτώματα, είναι τόσο μα τόσο νωρίς. Είμαι πολύ αισιόδοξη για σένα, θα τα καταφέρεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η marilouu είπε:

Στην δική μου περίπτωση όμως δεν υπάρχει τεστ.Πηγα κατευθείαν για χοριακη που λένε ότι είναι το πιο σίγουρο.Το νούμερο μας τα χαλάει όμως.Μακαρι να είχα την θετική σου αύρα αλλά δεν την έχω...😔

Κορίτσι μου πως είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Να πάς σε ενδοκρινολόγο για τις πολυκυστικές καθώς πρόκειται για μια ορμονολογικη διαταραχή και όχι γυναικολογική. Μόνο ενδοκρινολόγος που ειδικεύεται στις ορμόνες αναπαραγωγής μπορεί να σε βοηθήσει για ποιοτικότερη ωορρηξία. Για το άλλο που ρωτάς τι απάντηση να σου δώσει κάποιος;; Πρέπει να κάνεις εξετάσεις 2η-4η μέρα του κύκλου σου για να έχεις μια εικόνα του τι γίνεται..! Ζήτα από το γυναικολόγο σου να σου γράψει έναν πλήρη έλεγχο και αν είναι όλα καλά και το μωράκι συνεχίζει να μην έρχεται, θα πρότεινα και μια σαλπιγγογραφια και ένα σπερμοδιαγραμμα σε εξειδικευμένο διαγνωστικό σπερμολογιας 
    • Μια χαρά είσαι κορίτσι μου!! Την προλακτίνη σου βελτίωσε για να κάνεις καλή ωορρηξία, δεν είναι το πρόβλημα στο αποθεματικό σου! Πήγαινε σε ενδοκρινολόγο να σε βάλει να επαναλάβετε τις εξετάσεις (ίσως με ρυθμό προλακτίνης, ρώτα το) και εφόσον η προλακτίνη παραμένει ανεβασμένη θα σου δώσει ένα χαπακι να την ρίξετε και σε λίγους μήνες θα είσαι πάλι έγκυος!! Παίζει ρόλο να ξέρεις και το αν θηλάζεις.. Και για τον γυναικολόγο θα σου πρότεινα να πάρεις και άλλη γνώμη.. δεν είναι δυνατόν βλέποντας αυτές τις εξετάσεις να σου μιλάει για αποθεματικό ωαρίων!! Το βρήκαμε όλοι νέα μόδα..! Ναι μεν η ΑΜΗ είναι σχετικά χαμηλή για την ηλικία σου αλλά σίγουρα δεν είναι αυτός ο παράγοντας! Μια χαρά είναι! Χαλάρωσε λοιπόν όλα καλά, απλά πάρε και άλλη γνώμη για να μην σου πω να τον αλλάξεις..
    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...