Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2024 <3


RAM21

Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η elissavet90 είπε:

Καλημέραααα καλή εβδομάδα! Κορίτσια έφτασε επιτέλους κι εμένα η ώρα μου. Την Πέμπτη με το καλό πάμε για εμβρυομεταφορά! Έχω πολλή αγωνία .. την Τρίτη θα ξεκινήσω και αντιπηκτικές. Είπε δεν έχω θέμα με θρομβοφιλία αλλά ήθελε προληπτικά.

Με το καλό! 🍀💪🏼☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια καλησπέρα!Εγώ δυστυχώς σήμερα έχω πολύ πόνο και αιμα. Αύριο είναι να ξανακάνω χοριακη. Αλλά λογικα δεν προχωράει η εγκυμοσύνη. Έχει συμβεί σε καμία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η elissavet90 είπε:

@marilouu Καλή επιτυχία για αύριο!!! Ε΄ύχομαι να είναι ο τυχερός μας μήνας κάνοντας εσύ την αρχή!

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.Με συγκινησες που το θυμάσαι.Καλη επιτυχία και σε σένα την Πέμπτη.❤️❤️❤️ο Μάιος σαν μήνας έχει πάει καλά γενικότερα εδώ στο φόρουμ.Ευχομαι να συνεχίσουμε έτσι και να είμαστε Κ εμείς τυχερές να ακολουθήσουμε τις εγκυουλες μας.🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η elissavet90 είπε:

Καλημέραααα καλή εβδομάδα! Κορίτσια έφτασε επιτέλους κι εμένα η ώρα μου. Την Πέμπτη με το καλό πάμε για εμβρυομεταφορά! Έχω πολλή αγωνία .. την Τρίτη θα ξεκινήσω και αντιπηκτικές. Είπε δεν έχω θέμα με θρομβοφιλία αλλά ήθελε προληπτικά.

Ελισσαβετ μου με το καλο!!!! Ολα θα πανε τελεια!!! Θα το δεις!!! Ετοιμασε ζεστη φωλιτσα γ τα κουκουνια σου γτ θα κουρνιασουν εκει γ αρκετο καιρο!!!❤️🥰🙏🫶🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marilouu και @lilly1984 αυριο ειναι η μερα σας!!! 💞💞💞 

Μαριλου μου μ το καλο να φωλιασουν τα κουκουνια σας γ αρκετους μηνες στην κοιλιτσα σου!!!🙏❤️🥰🫶 θ περιμενουμε τα νεα σου!!! 

Λιλλη μου κι εσυ εχεις τον πρωτο σου υπερηχο!!!! Μοναδικη στιγμη!!! Θα περιμενουμε τα νεα σου με αγωνια!!! 🥰🤰🙏🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Domna93 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!Εγώ δυστυχώς σήμερα έχω πολύ πόνο και αιμα. Αύριο είναι να ξανακάνω χοριακη. Αλλά λογικα δεν προχωράει η εγκυμοσύνη. Έχει συμβεί σε καμία?

Κορίτσι μου καλό, δεν έχω παρόμοια εμπειρία, αλλά ρώτα οπωσδήποτε τον γιατρό σου (λογικά το έχεις κάνει ήδη), μπορεί να μην είναι ότι δεν προχωράει η εγκυμοσύνη αλλά να χρειαστεί να κάνεις κάτι, πχ να μείνεις στο κρεβάτι, ελπίζω να πάνε όλα καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

@marilouu και @lilly1984 αυριο ειναι η μερα σας!!! 💞💞💞 

Μαριλου μου μ το καλο να φωλιασουν τα κουκουνια σας γ αρκετους μηνες στην κοιλιτσα σου!!!🙏❤️🥰🫶 θ περιμενουμε τα νεα σου!!! 

Λιλλη μου κι εσυ εχεις τον πρωτο σου υπερηχο!!!! Μοναδικη στιγμη!!! Θα περιμενουμε τα νεα σου με αγωνια!!! 🥰🤰🙏🧿

Ευχαριστώ πολύ 😃 κορίτσι μου ❤️ Έχουμε ραντεβού το μεσημεράκι.Θα σας ενημερώσω εννοείται🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Ελισσαβετ μου με το καλο!!!! Ολα θα πανε τελεια!!! Θα το δεις!!! Ετοιμασε ζεστη φωλιτσα γ τα κουκουνια σου γτ θα κουρνιασουν εκει γ αρκετο καιρο!!!❤️🥰🙏🫶🧿

Σ ευχαριστώ Αντωνία μου!!!!! αΜακάρι να γίνει το θαύμα αυτή τη φορά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου.Ολα πήγαν καλά με την ετ.Βαλαμε 2 εμβρυακια 5 ημερών.Την επόμενη Πέμπτη θα κάνω χοριακη και ο Θεός βοηθός 🙏🙏❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/5/2024 at 5:01 ΜΜ, ο/η Domna93 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!Εγώ δυστυχώς σήμερα έχω πολύ πόνο και αιμα. Αύριο είναι να ξανακάνω χοριακη. Αλλά λογικα δεν προχωράει η εγκυμοσύνη. Έχει συμβεί σε καμία?

Πως είσαι κορίτσι μου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marilouu είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου.Ολα πήγαν καλά με την ετ.Βαλαμε 2 εμβρυακια 5 ημερών.Την επόμενη Πέμπτη θα κάνω χοριακη και ο Θεός βοηθός 🙏🙏❤️❤️

Τελεια Μαριλου μου!!!! Ευχομαι μια μεγαλη χοριακη κ γερα μωρακια!!!🙏🥰❤️🤰🧿 τωρα ξεκουραση κ ολα θα πανε καλα!!!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/5/2024 at 10:19 ΠΜ, ο/η Lou418 είπε:

Καλημέρα σε όλες, εγώ είμαι Ιούλιο για εμβρυομεταφορά, και σήμερα (ξανα) έκοψα το κάπνισμα. (Το είχα κόψει στην πρώτη εξωσωματική, αλλά με την αρνητική χοριακή είχα καπνίσει πάλι). Το γράφω εδώ για να πάρω δύναμη.. Καλή επιτυχία σε όλες στην προσπάθειά σας!!

Κορίτσι μου σε καταλαβαίνω, είναι πολύ δύσκολο ειδικά σε μια περίοδο που είσαι μέσα στο άγχος. Είμαι σίγουρη ότι έχεις τη δύναμη να το κόψεις, προσπάθησέ το μόνη σου όσο μπορείς, αλλά αν δυσκολεύεσαι τόσο, μήπως να πάς σε ένα ιατρείο διακοπής καπνίσματος? Μπορεί να σε βοηθήσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/5/2024 at 12:06 ΜΜ, ο/η Lou418 είπε:

Έχω 3 στην κατάψυξη και θα τα βάλουμε και τα 3 λόγω ηλικίας μου (41). Ευχαριστώ πολύ!!! Με το καλό ο διπλασιασμός σου εύχομαι!! 

Καλή επιτυχία κορίτσι μου! Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να φωλιάσουν τα μωράκια σου!!!❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/5/2024 at 10:15 ΠΜ, ο/η elissavet90 είπε:

Καλημέραααα καλή εβδομάδα! Κορίτσια έφτασε επιτέλους κι εμένα η ώρα μου. Την Πέμπτη με το καλό πάμε για εμβρυομεταφορά! Έχω πολλή αγωνία .. την Τρίτη θα ξεκινήσω και αντιπηκτικές. Είπε δεν έχω θέμα με θρομβοφιλία αλλά ήθελε προληπτικά.

Ελισσάβετ μου!!! Επιτέλους ήρθε η στιγμή σου!🙏 Εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα τέλεια και σύντομα να πανηγυρίζουμε τη θετική χοριακή σου!!!❤️💪🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/5/2024 at 12:45 ΠΜ, ο/η Antonia2 είπε:

@marilouu και @lilly1984 αυριο ειναι η μερα σας!!! 💞💞💞 

Μαριλου μου μ το καλο να φωλιασουν τα κουκουνια σας γ αρκετους μηνες στην κοιλιτσα σου!!!🙏❤️🥰🫶 θ περιμενουμε τα νεα σου!!! 

Λιλλη μου κι εσυ εχεις τον πρωτο σου υπερηχο!!!! Μοναδικη στιγμη!!! Θα περιμενουμε τα νεα σου με αγωνια!!! 🥰🤰🙏🧿

Ναι Αντωνία μου κάναμε χτες το υπέρηχο και ήταν όλα υπέροχα!!!!!🎉 Πήγα με πάρα πολύ άγχος, διότι δεν έχω ναυτία/ εμετούς και κάπου είχα διαβάσει ότι οι εμετοί είναι καλό σημάδι.... καταλαβαίνετε ότι πήγα μέσα στο άγχος και την αγωνία!!!

Όταν μου είπε ο γιατρός ότι βλέπει το μωράκι και την καρδούλα του τρελάθηκα! Την ακούσαμε κι εμείς και συγκινήθηκα απίστευτα!!!🙏🙏🙏 Γενικά μας τα είπε όλα τέλεια και προχωράμε καλά!!!✌️ Εύχομαι κορίτσια μου να το ζήσουμε όλες και σε λίγους μήνες να κρατάμε στη αγκαλίτσα τα μωράκια μας!!!!🌈🥰🌷👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η marilouu είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου.Ολα πήγαν καλά με την ετ.Βαλαμε 2 εμβρυακια 5 ημερών.Την επόμενη Πέμπτη θα κάνω χοριακη και ο Θεός βοηθός 🙏🙏❤️❤️

Καλή επιτυχία γλυκούλα μου!!! Όλα να πάνε ιδανικά και γρήγορα να έχεις μια τεράστια χοριακή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η marilouu είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου.Ολα πήγαν καλά με την ετ.Βαλαμε 2 εμβρυακια 5 ημερών.Την επόμενη Πέμπτη θα κάνω χοριακη και ο Θεός βοηθός 🙏🙏❤️❤️

Καλή επιτυχία marilouu μου!! Εύχομαι μια θετική και μεγάλη χοριακη την επόμενη Πέμπτη!!❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Τελεια Μαριλου μου!!!! Ευχομαι μια μεγαλη χοριακη κ γερα μωρακια!!!🙏🥰❤️🤰🧿 τωρα ξεκουραση κ ολα θα πανε καλα!!!😊

 

στις πριν 25 λεπτά, ο/η lilly1984 είπε:

Καλή επιτυχία γλυκούλα μου!!! Όλα να πάνε ιδανικά και γρήγορα να έχεις μια τεράστια χοριακή!!!

 

στις πριν 14 λεπτά, ο/η RAM21 είπε:

Καλή επιτυχία marilouu μου!! Εύχομαι μια θετική και μεγάλη χοριακη την επόμενη Πέμπτη!!❤️🙏

Καλημέρα κορίτσια μου.Σας ευχαριστώ πολύ για τα γλυκά και καλά σας λόγια.Ελπιζω οι ευχές σας να πιάσουν και την επόμενη εβδομάδα να πανηγυρίζουμε♥️🙏❤️ @lilly1984μπράβο κορίτσι μου για τον υπέρηχο.Λενε ότι αυτός ο ήχος είναι μαγικός όταν τον ακούς.Χαιρομαι πολύ για σένα.Απολαυσε το τώρα όσο μπορείς.Δεν είναι αρνητικό που δεν έχεις αναγουλα.Να χαίρεσαι γι'αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η marilouu είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου.Ολα πήγαν καλά με την ετ.Βαλαμε 2 εμβρυακια 5 ημερών.Την επόμενη Πέμπτη θα κάνω χοριακη και ο Θεός βοηθός 🙏🙏❤️❤️

Καλή επιτυχία κορίτσι μου  να πάνε όλα τέλεια!!!!!!!!! Στις 9 μέρες σου λένε για χοριακή ε? Πολύ καλό! Εμένα στις 11..😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lilly1984 είπε:

Ελισσάβετ μου!!! Επιτέλους ήρθε η στιγμή σου!🙏 Εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα τέλεια και σύντομα να πανηγυρίζουμε τη θετική χοριακή σου!!!❤️💪🌈

Το εύχομαι ναι!!! Σε ευχαριστώ πολύ Λίλη μου! Όλα πάνε τέλεια και με σένα χαίρομαι πάρα πολύ. Ελπίζω να σου έφυγε λίιιγο από το άγχος σου που άκουσες καρδούλα ! Το μωράκι σου ήρθε για να μείνει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η elissavet90 είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου  να πάνε όλα τέλεια!!!!!!!!! Στις 9 μέρες σου λένε για χοριακή ε? Πολύ καλό! Εμένα στις 11..😔

Ευχαριστώ πολύ 😃 κοριτσάκι μου.Ναι στις 9 μέρες όπως και την προηγούμενη φορα.Λογικα επειδή είναι ήδη 5ημερων βλαστοκυστες μετράει έτσι φαντάζομαι.Πως είσαι εσύ;Έτοιμη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marilouu είπε:

Ευχαριστώ πολύ 😃 κοριτσάκι μου.Ναι στις 9 μέρες όπως και την προηγούμενη φορα.Λογικα επειδή είναι ήδη 5ημερων βλαστοκυστες μετράει έτσι φαντάζομαι.Πως είσαι εσύ;Έτοιμη;

Kι εμένα 5 ημερών είναι ..Τι να πω, έτσι για να με βασανίζουν κι άλλο.χαχα

Έτοιμη ναι, έχω αρκετό άγχος και αγωνία. Με πονάνε οι ενέσεις, δεν μπορώ να ακουμπάει τίποτα στην κοιλιά. Κάνω κάθε μέρα μία Prolutex και μία αντιπηκτική. Πήρα και την Παρασκευή άδεια για να κάτσω σπίτι να είμαι χαλαρή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elissavet90 είπε:

Kι εμένα 5 ημερών είναι ..Τι να πω, έτσι για να με βασανίζουν κι άλλο.χαχα

Έτοιμη ναι, έχω αρκετό άγχος και αγωνία. Με πονάνε οι ενέσεις, δεν μπορώ να ακουμπάει τίποτα στην κοιλιά. Κάνω κάθε μέρα μία Prolutex και μία αντιπηκτική. Πήρα και την Παρασκευή άδεια για να κάτσω σπίτι να είμαι χαλαρή..

Κάθε γιατρός θέλει τα δικά του τι να πω.Τι 9 τι 11 έτσι κι αλλιώς βασανιστικά περνάνε.Κι εγώ κάνω prolutex κάθε μέρα.Η αλήθεια είναι οτι πονάει όπου και ακουμπήσεις.Εγω πήρα την 7ημερη άδεια που δικαιούμαστε.Ξερει τι κάνω και τώρα και την προηγούμενη.Ευτυχώς για την ώρα υπάρχει κατανόηση και υποστήριξη από τον εργοδότη.Δεν θα σου πω να μην έχεις άγχος είναι λογικό.Χθες εγώ πήγα πιο συνειδητοποιημένη.Ολα ήταν ξεκάθαρα στο μυαλό μου.Επισης όλα έγιναν όπως την πρώτη φορά..Ημουν και στο ίδιο κρεββατι.Deja vou 😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/5/2024 at 5:01 ΜΜ, ο/η Domna93 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!Εγώ δυστυχώς σήμερα έχω πολύ πόνο και αιμα. Αύριο είναι να ξανακάνω χοριακη. Αλλά λογικα δεν προχωράει η εγκυμοσύνη. Έχει συμβεί σε καμία?

Γεια σου κοριτσι μου! Δεν γραφω συχνα αλλα αυτο που περιγραφεις ετυχε σε μενα... Μετα την ετ ενιωθα μερικες ενοχλησουλες και ηταν να κανω χοριακη στις 10 μερες ειχα εμβρυα 5 ημερων... 9η μερα ειχα αιμα και πονο σαν περιοδο... Οπως καταλαβαινεις λεω αποτυχαμε.. μου ειπε ο γιατρος να παω για χοριακη και βγηκε 589 ( τρελαθηκα!!!) αλλα το αιμα να συνεχιζει.. κανω δευτερη οπου ουσιαστικα θα γινοταν σχεδον στην κανονικη μερα που ορισαν απ το κεντρο και βγαινει 2156.... Οπως καταλαβαινεις υγειεστατα διδυμακια εχω!!! 

Ομως το αιμα και ο πονος συνεχιστηκαν και αυξησαμε προγεστερονη ενεσιμη... 

Ευχομαι να πανε ολα καλα... Απ τη καρδια μου υπομονη σου ευχομαι!!!! 

Μεχρι να μου τυχει δεν τα πιστευα αυτα.... Αιμα φουλ πονος φουλλλ , καραμπινατη εικονα περιοδου!!!! Τα φιλια μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kateriniwk είπε:

Γεια σου κοριτσι μου! Δεν γραφω συχνα αλλα αυτο που περιγραφεις ετυχε σε μενα... Μετα την ετ ενιωθα μερικες ενοχλησουλες και ηταν να κανω χοριακη στις 10 μερες ειχα εμβρυα 5 ημερων... 9η μερα ειχα αιμα και πονο σαν περιοδο... Οπως καταλαβαινεις λεω αποτυχαμε.. μου ειπε ο γιατρος να παω για χοριακη και βγηκε 589 ( τρελαθηκα!!!) αλλα το αιμα να συνεχιζει.. κανω δευτερη οπου ουσιαστικα θα γινοταν σχεδον στην κανονικη μερα που ορισαν απ το κεντρο και βγαινει 2156.... Οπως καταλαβαινεις υγειεστατα διδυμακια εχω!!! 

Ομως το αιμα και ο πονος συνεχιστηκαν και αυξησαμε προγεστερονη ενεσιμη... 

Ευχομαι να πανε ολα καλα... Απ τη καρδια μου υπομονη σου ευχομαι!!!! 

Μεχρι να μου τυχει δεν τα πιστευα αυτα.... Αιμα φουλ πονος φουλλλ , καραμπινατη εικονα περιοδου!!!! Τα φιλια μου! 

Κατερινάκιιιιιι!!!! Τι κάνετε;;;;; Πως είναι τα δίδυμα;;; Πόσο έχουν φτάσει τώρα;;; Τη κουβέντα σου είχα πριν μερικές μέρες με μια παλιά συμφορουμητισα!! Πες μου τα νέα σας!!! Ή στείλε μου πμ να μην κάνουμε και κατάχρηση του topic!! 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...