Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2024 <3


RAM21

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Apol είπε:

Καλημέρα κορίτσια..καλη επιτυχία σε ολες!! Ήρθα και εγω στο κλαμπ για άλλη μια φορά 

Καλημ΄έρα και κα΄΄λώς μας ήρθες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/4/2024 at 8:41 ΜΜ, ο/η lilly1984 είπε:

Φίλες μου αγαπημένες έχουν περάσει 5 μέρες από την ετ που έκανα τη Δευτέρα και αρχίζω να αγχώνομαι...

Ξέρω ότι αυτές τις 2 εβδομάδες όλα τα συμπτώματα προέρχονται από τα φάρμακα, αλλά από προχτές έχω κάτι ενοχλήσεις στην κοιλιά μου (λίγο πρός τα δεξιά μάλιστα) και τρέμω μήπως είναι προετοιμασία για αδιαθεσία...

Άλλες στιγμές σκέφτομαι ότι μπορεί να είναι το εμβρυάκι που μεγαλώνει... Αχ τι τρέλα είναι αυτή!!!

Δεν ξέρω πώς θα περάσουν οι μέρες μέχρι το άλλο Σάββατο που θα κάνω το τεστ...

Καλημέρα illy1984 σε καταλαβαίνω απόλυτα αυτές οι ημέρες δεν περνούν καθόλου και ψάχνεις κάθε αλλαγή ή κάθε σημάδι στο σώμα σου που μπορεί να σε οδηγεί σε κάθε θετικό . Σίγουρα επηρεαζόμαστε από τα φάρμακα και κυρίως από την προγεστερόνη .

Εγώ σου εύχομαι να είναι σημάδι από το μωράκι σου και σύντομα να έχουμε τα καλά νέα σου .

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/4/2024 at 8:41 ΜΜ, ο/η lilly1984 είπε:

Φίλες μου αγαπημένες έχουν περάσει 5 μέρες από την ετ που έκανα τη Δευτέρα και αρχίζω να αγχώνομαι...

Ξέρω ότι αυτές τις 2 εβδομάδες όλα τα συμπτώματα προέρχονται από τα φάρμακα, αλλά από προχτές έχω κάτι ενοχλήσεις στην κοιλιά μου (λίγο πρός τα δεξιά μάλιστα) και τρέμω μήπως είναι προετοιμασία για αδιαθεσία...

Άλλες στιγμές σκέφτομαι ότι μπορεί να είναι το εμβρυάκι που μεγαλώνει... Αχ τι τρέλα είναι αυτή!!!

Δεν ξέρω πώς θα περάσουν οι μέρες μέχρι το άλλο Σάββατο που θα κάνω το τεστ...

Καλημέρα, Είμαι και εγώ στο στάδιο της αναμονής, εχωκ εγω καποιες ενοχλήσεις στην κοιλιά αλλα θεωρώ οτι ειναι όλα αποτα φάρμακα..έχοντας ηδη μια επιτυχημένη εμβρυομεταφορά όπου τώρα εχω τη σχεδόν δύο ετών κορη μου εχω να πω οτι δεν υπάρχουν συμπτώματα επιτυχίας η αποτυχίας..όπως και στην πρώτη εμβρυομεταφορα δεν ειχα κανένα.. Καλη επιτυχία να έχουμε όλες κορίτσια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για τη στήριξη.... Προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά δεδομένου ότι μέχρι στιγμής τίποτα δεν έχει πάει λάθος.... Απλά η αγωνία και η αναμονή δεν αντέχονται... 

Υπομονή και δύναμη σε όλες μας και θα τα καταφέρουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.Ηρθε η κυρία σήμερα...Λίγο νωρίτερα αυτή τη φορά.Περιμενω οδηγίες και ξεκινάω...Εύχομαι αυτή τη φορά να έρθει και να μείνει.🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/4/2024 at 11:03 ΠΜ, ο/η nefeli1980 είπε:

Antonia2 πόσο χαίρομαι για εσένα έχεις κάθε δίκιο να νιώθεις πως πετάς  και να είσαι συγκινημένη .Τα αποτελέσματα σου είναι πάρα πολύ καλά και εύχομαι από την καρδιά μου σύντομα ν΄α έχεις και μια θετικότατη χοριακή .

Ευχαριστω Νεφελη μου!!!! 🥰❤️

Ευχομαι το 2024 να μας φερει ολες μας πιο κοντα στο στοχο και να φουσκωσουν οι κοιλιτσες μας με γερα μωρακια!!!! 🙏

εσυ κοριτσι μου σε τι φαση βρισκεσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/4/2024 at 11:30 ΠΜ, ο/η Apol είπε:

Καλημέρα, Είμαι και εγώ στο στάδιο της αναμονής, εχωκ εγω καποιες ενοχλήσεις στην κοιλιά αλλα θεωρώ οτι ειναι όλα αποτα φάρμακα..έχοντας ηδη μια επιτυχημένη εμβρυομεταφορά όπου τώρα εχω τη σχεδόν δύο ετών κορη μου εχω να πω οτι δεν υπάρχουν συμπτώματα επιτυχίας η αποτυχίας..όπως και στην πρώτη εμβρυομεταφορα δεν ειχα κανένα.. Καλη επιτυχία να έχουμε όλες κορίτσια!! 

Με το καλο μια θετικη χοριακη κι ενα γερο μωρακι ευχομαι κοριτσι μου!!! ❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/4/2024 at 5:29 ΜΜ, ο/η lilly1984 είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για τη στήριξη.... Προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά δεδομένου ότι μέχρι στιγμής τίποτα δεν έχει πάει λάθος.... Απλά η αγωνία και η αναμονή δεν αντέχονται... 

Υπομονή και δύναμη σε όλες μας και θα τα καταφέρουμε!!!

Ετσι μπραβο Λιλη μου!!!!

θετικη σκεψη και ολα θα πανε τελεια!! θα το δεις!!! οταν εχεις νεα να μας γραψεις!!! αγωνιουμε μαζι σου!!! ❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η marilouu είπε:

Καλημέρα κορίτσια.Ηρθε η κυρία σήμερα...Λίγο νωρίτερα αυτή τη φορά.Περιμενω οδηγίες και ξεκινάω...Εύχομαι αυτή τη φορά να έρθει και να μείνει.🙏🙏🙏

καλη αρχη Μαριλου μου!!! 🥰

με το καλο ολα και σε λιγες μερες να μας πεις τα ευχαριστα!!! 🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Ευχαριστω Νεφελη μου!!!! 🥰❤️

Ευχομαι το 2024 να μας φερει ολες μας πιο κοντα στο στοχο και να φουσκωσουν οι κοιλιτσες μας με γερα μωρακια!!!! 🙏

εσυ κοριτσι μου σε τι φαση βρισκεσαι;

Καλημέρα Αντωνία μου εγώ άλλαξα Γιατρό και τώρα περιμένω την περίοδο Μαϊου για να κάνουμε την διέγερση με προεμφυτευτικό για χρωμοσωμικές και βλέπουμε .Όχι πολύ αισιόδοξα τα πράγματα και λόγω της ηλικίας μου γιατί από ότι μου είπε ο νέος γιατρός ρισκάρουμε να μην βρούμε και κανένα να μεταφέρουμε .

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.Εκανα αιματολογικό έλεγχο..όλα καλά στις μετρήσεις.Ξεκιναω επισήμως αύριο λοιπόν...🙏🙏🙏Πρώτος υπέρηχος Τετάρτη 8 Μαϊου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η nefeli1980 είπε:

Καλημέρα Αντωνία μου εγώ άλλαξα Γιατρό και τώρα περιμένω την περίοδο Μαϊου για να κάνουμε την διέγερση με προεμφυτευτικό για χρωμοσωμικές και βλέπουμε .Όχι πολύ αισιόδοξα τα πράγματα και λόγω της ηλικίας μου γιατί από ότι μου είπε ο νέος γιατρός ρισκάρουμε να μην βρούμε και κανένα να μεταφέρουμε .

 

Καλησπέρα, ο γιατρός σε προετοιμάζει για το χειρότερο και καλά κάνει αππ τη μια αλλα εμεις ελπίζουμε για το καλύτερο, οπότε με πίστη προχώρα!! Ο γυναικολόγος μου οταν ξεκίνησα για πρώτη φορά την εξωσωματικη πριν τρια χρόνια μου είπε τη σήμερον ημέρα αν θες να κανεις παιδί θα κανεις! Αυτο συνεπάγεται βέβαια να έχεις και καποια χρήματα θα συμπληρώσω εγω! Εύχομαι οτι καλύτερο μεσα απο την καρδιά μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η nefeli1980 είπε:

Καλημέρα Αντωνία μου εγώ άλλαξα Γιατρό και τώρα περιμένω την περίοδο Μαϊου για να κάνουμε την διέγερση με προεμφυτευτικό για χρωμοσωμικές και βλέπουμε .Όχι πολύ αισιόδοξα τα πράγματα και λόγω της ηλικίας μου γιατί από ότι μου είπε ο νέος γιατρός ρισκάρουμε να μην βρούμε και κανένα να μεταφέρουμε .

 

Καλημερα Νεφέλη μου!!! ☀️

Καλή αρχή στη διέγερσή σου και εύχομαι να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος!! 🙏❤️ 

βήμα βημα με εμπιστοσυνη στο γιατρο και πίστη θα γίνουν όλα!! το σωμα σου κάνει ό,τι καλύτερο μπορεί!! βοήθησε το κι εσυ όσο μπορεις και ευχομαι πολυ συντομα να μας πεις τα ευχαριστα! 🤞🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η marilouu είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.Εκανα αιματολογικό έλεγχο..όλα καλά στις μετρήσεις.Ξεκιναω επισήμως αύριο λοιπόν...🙏🙏🙏Πρώτος υπέρηχος Τετάρτη 8 Μαϊου.

Καλημέρα Μαριλού!!!! ☀️ 

Μπράβο κορίτσι μου!!! τέλειες οι εξετάσεις και ξεκινάς!!!!!! Με το καλό!!!! 🙏❤️😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η marilouu είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.Εκανα αιματολογικό έλεγχο..όλα καλά στις μετρήσεις.Ξεκιναω επισήμως αύριο λοιπόν...🙏🙏🙏Πρώτος υπέρηχος Τετάρτη 8 Μαϊου.

Καλή αρχή Μαριλού μου!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια!!!🌈🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η nefeli1980 είπε:

Καλημέρα Αντωνία μου εγώ άλλαξα Γιατρό και τώρα περιμένω την περίοδο Μαϊου για να κάνουμε την διέγερση με προεμφυτευτικό για χρωμοσωμικές και βλέπουμε .Όχι πολύ αισιόδοξα τα πράγματα και λόγω της ηλικίας μου γιατί από ότι μου είπε ο νέος γιατρός ρισκάρουμε να μην βρούμε και κανένα να μεταφέρουμε .

 

Νεφέλη μου η ηλικία μπορεί να μην είναι με το μέρος μας αλλά πόσες και πόσες περιπτώσεις δεν ξέρουμε που τα κατάφεραν και μάλιστα με φυσικό τρόπο!!! Έχε πίστη στον εαυτό σου και στην προσπάθεια που ξεκινάς... Εφόσον το θέλουμε τόσο πολύ, θα παλέψουμε όσο χρειαστεί και όσο μπορούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου δυνατά, καλησπέρα σε όλες!!! 💪 Εύχομαι στην κάθε μία ξεχωριστά να έρθει το θετικό της αποτέλεσμα σύντομα και με ευκολία!!! 

@marilouuμου εύχομαι αυτή τη φορά να λειτουργήσω εγώ ως το γούρι σου, όπως εσύ για εμένα!!! Χαίρομαι πολύ που ξεκινάς δυναμικά ξανά τη νέα προσπάθεια!!! Σε έχω στο νου μου όλο αυτό το διάστημα, όπως και την @elissavet90!!! Να σκέφτεστε αισιόδοξα κι όλα θα πάνε κατ' ευχήν 💞💞💞

Για τα κορίτσια που αναμένουν αποτέλεσμα θα σας έλεγα να μην ψάχνετε για συμπτώματα, γιατί πραγματικά είναι τα ίδια με της περιόδου. Τα πέρασα τον Γενάρη που προετοίμαζα τον άντρα μου ότι έρχεται η περίοδος για να μην απογοητευτεί και τελικά με ξεγέλασε. Γεμίστε τον χρόνο σας με πράγματα που σας ευχαριστούν, αλλά να ξεκουράζεστε και να κάνετε τις βόλτες σας στον ήλιο!!! 🌞🌅☀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημέρα Μαριλού!!!! ☀️ 

Μπράβο κορίτσι μου!!! τέλειες οι εξετάσεις και ξεκινάς!!!!!! Με το καλό!!!! 🙏❤️😍

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η lilly1984 είπε:

Καλή αρχή Μαριλού μου!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια!!!🌈🙏

 

στις πριν 23 λεπτά, ο/η elbe είπε:

Κορίτσια μου δυνατά, καλησπέρα σε όλες!!! 💪 Εύχομαι στην κάθε μία ξεχωριστά να έρθει το θετικό της αποτέλεσμα σύντομα και με ευκολία!!! 

@marilouuμου εύχομαι αυτή τη φορά να λειτουργήσω εγώ ως το γούρι σου, όπως εσύ για εμένα!!! Χαίρομαι πολύ που ξεκινάς δυναμικά ξανά τη νέα προσπάθεια!!! Σε έχω στο νου μου όλο αυτό το διάστημα, όπως και την @elissavet90!!! Να σκέφτεστε αισιόδοξα κι όλα θα πάνε κατ' ευχήν 💞💞💞

Για τα κορίτσια που αναμένουν αποτέλεσμα θα σας έλεγα να μην ψάχνετε για συμπτώματα, γιατί πραγματικά είναι τα ίδια με της περιόδου. Τα πέρασα τον Γενάρη που προετοίμαζα τον άντρα μου ότι έρχεται η περίοδος για να μην απογοητευτεί και τελικά με ξεγέλασε. Γεμίστε τον χρόνο σας με πράγματα που σας ευχαριστούν, αλλά να ξεκουράζεστε και να κάνετε τις βόλτες σας στον ήλιο!!! 🌞🌅☀️

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ με συγκινειτε αρκετά θα έλεγα.Να είστε όλες καλά και να γίνει το θαύμα που περιμένουμε.♥️♥️♥️🙏🙏🙏Σας ευχαριστώ που με σκέφτεστε,με βοηθάει πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marilouu είπε:

 

 

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ με συγκινειτε αρκετά θα έλεγα.Να είστε όλες καλά και να γίνει το θαύμα που περιμένουμε.♥️♥️♥️🙏🙏🙏Σας ευχαριστώ που με σκέφτεστε,με βοηθάει πολύ.

Γι αυτο ειμαστε εδω κοριτσι μου!! η μια στηριγμα της αλλης!!! 🤗❤️ κι εγω μονο εδω στο φορουμ νιωθω οτι καποιος μπορει να νιωσει οπως νιωθω..

οσο και να με αγαπανε οι φιλες μου και οι ανθρωποι μου, αν δε το βιωσεις, δεν ξερεις πως ειναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Γι αυτο ειμαστε εδω κοριτσι μου!! η μια στηριγμα της αλλης!!! 🤗❤️ κι εγω μονο εδω στο φορουμ νιωθω οτι καποιος μπορει να νιωσει οπως νιωθω..

οσο και να με αγαπανε οι φιλες μου και οι ανθρωποι μου, αν δε το βιωσεις, δεν ξερεις πως ειναι...

Έτσι ακριβώς όπως τα λες είναι.Αν δεν είσαι μέσα σε μια κατάσταση και δεν έχεις βιώσει όλη την διαδικασία αυτή δεν μπορείς στο 💯 % να το καταλάβεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!! Καλο σκ να εχουμε!!❤️🌹

@lilly1984 και  @Apol ποτε θα πατε για χοριακη;;

Αληθεια αγωνιω μαζι σας!!!🙏🤰🫶🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!! Καλο σκ να εχουμε!!❤️🌹

@lilly1984 και  @Apol ποτε θα πατε για χοριακη;;

Αληθεια αγωνιω μαζι σας!!!🙏🤰🫶🥰

Γεια σου κορίτσι μου!! Τη Δευτέρα έχω εγω... ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Τί κάνετε;; Σκεπτόμενη ότι αποτύχαμε στην 1η ΕΤ μιας αρίστης βλαστοκυστης.. σκέφτομαι τί άλλες εξετάσεις μπορω να κάνω πριν να προχωρήσω σε2η ΕΤ.. θα ήθελα να ακούσω τις εμπειριες μας ❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Apol είπε:

Γεια σου κορίτσι μου!! Τη Δευτέρα έχω εγω... ♥️

Αυριο;;;!!!!! Με το καλο!!🙏🙏🥰🤰 ευχομαι ενα μεγαλο νουμερο χοριακης!!! 🤞

2 βλαστοκυστες βαλατε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου αγαπημένα!!!!!❤️❤️❤️

Κάναμε χτες τη χοριακή και ακόμα δεν πιστεύω ότι τα καταφέραμε!!!! 💪Πετάμε στα σύννεφα ακόμα, νομίζω ότι ζω ένα όνειρο!!! Θα κάνουμε αύριο επαναληπτική, νιώθω όμως μέσα μου ότι όλα θα πάνε καλά από εδώ και πέρα🙏!!! Εύχομαι σε όλες τις φίλες που προσπαθούν ή περιμένουν το αποτέλεσμα να πάρουν τη χαρά αυτή! Έχουμε περάσει όλες τόσο πολύ δύσκολα, που μας αξίζει επιτέλους να χαρούμε κι εμείς!!🌈👶

Έχουμε πολύ δρόμο μπροστά μας, αλλά με κάποιον τρόπο νιώθω ότι το πιο δύσκολο για μένα πέρασε κορίτσια μου. Σας στέλνω όλη μου την αγάπη❤️🌷 και σας ευχαριστώ για όλα όσα έχουμε πει όλους αυτούς τους μήνες🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...