Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούλιος με μπανάκια, κοκτέιλ, βουτιές στα βαθιά,ηλιοθεραπεία ,μπρατσακια , κουβαδάκια και στις κοιλίτσες μας καταφθάνουν γλυκά μωράκια 🩷


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια μου!! Τι μου κάνετε;;; Εγώ στην αναμονή για εμβρυομεταφορα σε 6 μέρες 😁😁😁😁✌️✌️✌️ πως πέρασαν 3 μήνες δεν ξέρω...

Λοιπόν μπήκα να σας διαβάσω σήμερα και είδα το θεματακι με την ενδομητριωση! Αυτή η λέξη με έχεις στοιχειώσει κορίτσια Μ!

Από το 2014 οταν πρωτοεμφανίστηκε, εμένα την είχε δει σε υπέρηχο που είχα παει γιατί είχα φρικτούς πόνους, 10 cm είχε πάει... Κάνουμε την λαπαροσκοπιση , τότε ήμουν μόνο 18 χρόνων. Δεν είχα σταθερή σχέση ούτε σχέδια για παιδάκια. Ήμουν φοιτήτρια. Το 2016 να την πάλι καμαρωτη καμαρωτη αλλά πιο μικρή 😁 παλι λαπαροσκοπιση. Το 2020 σε σταθερή σχέση και προσπάθειες για παιδάκι ανακαλύψαμε οτι επέστρεψε η γλυκουλα... Και μέχρι σήμερα την έχω, δεν έχουμε κανει χειρουργείο γιατί ο 10ος γιατρός (χωρίς πλάκα) που με παρακολουθεί τώρα( γιατί ο.προηγουμενος με άφησε να προσπαθώ μήνες για μωράκι χωρίς να βλεπω αποτέλεσμα και τον ρωτούσα αν παίζει ρολο η ενδομητριωση) έκρινε οτι ένα τρίτο χειρουργείο θα επηρέαζε τον ωοθηκικο ιστό. Τα αποθέματα Μ σε ωάρια δόξα τω θεώ μπόλικα, για αυτό και προχωρήσαμε με εξωσωματική... Για να προλάβουμε πριν μεγαλώσει η ενδομητριωση και χρειαστεί χειρουργείο. Ευτυχώς με διαβεβαίωσε οτι δεν παίζει ρόλο στην εξωσωματική η ενδομητριωση. Αν και εγώ έχω τις επιφυλάξεις Μ. Τόσα πέρασα μαζί της. Κορίτσια θα σας το πω και θα το ξαναπώ,να έχετε εμπιστοσύνη στο σώμα σας. Σας μιλάει. Μην το αγνοείται. Αν νιώθετε οτι κάτι συμβαίνει να το ψάχνετε, αλλάξτε γιατρούς και παρτε γνώμες μεχρι να νιώσετε ασφάλεια.

Να πω επίσης για οσες έχουν απορία οτι τα συμπτώματα π έχω εγώ είναι φρικτοί πόνοι περιόδου,κραμπες από τη μέση και κατω, πόνους από πίσω δεν μπορώ να καθίσω όταν έχω περίοδο, πάρα πολύ αίμα και πονοκεφάλους. Υπάρχουν και γυναίκες που δεν έχουν τίποτα από όλα αυτά και το ανακαλύπτουν μομο με λαπαροσκοπιση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!! Τι μου κάνετε;;; Εγώ στην αναμονή για εμβρυομεταφορα σε 6 μέρες 😁😁😁😁✌️✌️✌️ πως πέρασαν 3 μήνες δεν ξέρω...

Λοιπόν μπήκα να σας διαβάσω σήμερα και είδα το θεματακι με την ενδομητριωση! Αυτή η λέξη με έχεις στοιχειώσει κορίτσια Μ!

Από το 2014 οταν πρωτοεμφανίστηκε, εμένα την είχε δει σε υπέρηχο που είχα παει γιατί είχα φρικτούς πόνους, 10 cm είχε πάει... Κάνουμε την λαπαροσκοπιση , τότε ήμουν μόνο 18 χρόνων. Δεν είχα σταθερή σχέση ούτε σχέδια για παιδάκια. Ήμουν φοιτήτρια. Το 2016 να την πάλι καμαρωτη καμαρωτη αλλά πιο μικρή 😁 παλι λαπαροσκοπιση. Το 2020 σε σταθερή σχέση και προσπάθειες για παιδάκι ανακαλύψαμε οτι επέστρεψε η γλυκουλα... Και μέχρι σήμερα την έχω, δεν έχουμε κανει χειρουργείο γιατί ο 10ος γιατρός (χωρίς πλάκα) που με παρακολουθεί τώρα( γιατί ο.προηγουμενος με άφησε να προσπαθώ μήνες για μωράκι χωρίς να βλεπω αποτέλεσμα και τον ρωτούσα αν παίζει ρολο η ενδομητριωση) έκρινε οτι ένα τρίτο χειρουργείο θα επηρέαζε τον ωοθηκικο ιστό. Τα αποθέματα Μ σε ωάρια δόξα τω θεώ μπόλικα, για αυτό και προχωρήσαμε με εξωσωματική... Για να προλάβουμε πριν μεγαλώσει η ενδομητριωση και χρειαστεί χειρουργείο. Ευτυχώς με διαβεβαίωσε οτι δεν παίζει ρόλο στην εξωσωματική η ενδομητριωση. Αν και εγώ έχω τις επιφυλάξεις Μ. Τόσα πέρασα μαζί της. Κορίτσια θα σας το πω και θα το ξαναπώ,να έχετε εμπιστοσύνη στο σώμα σας. Σας μιλάει. Μην το αγνοείται. Αν νιώθετε οτι κάτι συμβαίνει να το ψάχνετε, αλλάξτε γιατρούς και παρτε γνώμες μεχρι να νιώσετε ασφάλεια.

Να πω επίσης για οσες έχουν απορία οτι τα συμπτώματα π έχω εγώ είναι φρικτοί πόνοι περιόδου,κραμπες από τη μέση και κατω, πόνους από πίσω δεν μπορώ να καθίσω όταν έχω περίοδο, πάρα πολύ αίμα και πονοκεφάλους. Υπάρχουν και γυναίκες που δεν έχουν τίποτα από όλα αυτά και το ανακαλύπτουν μομο με λαπαροσκοπιση. 

Με το καλό να γίνει η εμβρυομεταφορα και να έχουμε σύντομα ευχάριστα νέα! ❤️ Πόσα έμβρυα θα βάλεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

Με το καλό να γίνει η εμβρυομεταφορα και να έχουμε σύντομα ευχάριστα νέα! ❤️ Πόσα έμβρυα θα βάλεις;

Καλησπέρα κορίτσι σε ευχαριστώ πολύ 🙏🏻 δύο θα βάλουμε με το καλό 💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Καλησπέρα κορίτσι σε ευχαριστώ πολύ 🙏🏻 δύο θα βάλουμε με το καλό 💙

Αχ κοριτσιιιι μουυυυυυ έφτασε ο καιροσσς❤️ είδες πως πέρασε; Με το καλό κοριτσάκι μουυυυυυ❤️ περιμενουμε τα χαρμοσυνα νέα σουυυυυ❤️❤️❤️❤️ μέχρι 10 Αυγούστου θα τα μαθουμεεεεε🤞🤞❤️❤️❤️❤️ τι καλαααααααα🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Καλημέρες...αχχχ τι καλημέρα.. Σάββατο περιμένω περίοδο, ήδη κατέφτασαν τα προεόρτια καφέ..😟😟😟😟

Α μωρέ κορίτσι μου 🙁 αν δεν… ειπαμε πάμε δυναμικα τον άλλο μηνα ! Απόλαυσε την ξενασια και τις διακοπουλες σου 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Καλησπέρα κορίτσι σε ευχαριστώ πολύ 🙏🏻 δύο θα βάλουμε με το καλό 💙

Με το καλό, ένα η δύο, ο,τι προτιμάτε!!! ♥️♥️♥️♥️💋💋💋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Καλησπέρα κορίτσι σε ευχαριστώ πολύ 🙏🏻 δύο θα βάλουμε με το καλό 💙

Καλημέρααα ❤️ τι υπέροχα νέα !!! έρχονται τα διδυμάκια το νιώθω ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Cat96 είπε:

Καλημέρααα ❤️ τι υπέροχα νέα !!! έρχονται τα διδυμάκια το νιώθω ❤️ 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αχ κοριτσιιιι μουυυυυυ έφτασε ο καιροσσς❤️ είδες πως πέρασε; Με το καλό κοριτσάκι μουυυυυυ❤️ περιμενουμε τα χαρμοσυνα νέα σουυυυυ❤️❤️❤️❤️ μέχρι 10 Αυγούστου θα τα μαθουμεεεεε🤞🤞❤️❤️❤️❤️ τι καλαααααααα🙏🙏🙏

 

στις πριν 45 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Με το καλό, ένα η δύο, ο,τι προτιμάτε!!! ♥️♥️♥️♥️💋💋💋

Ευχαριστώ κορίτσια μου, 03/08 θα κανω χοριακη 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 θα μάθετε τα νέα πρώτες πρώτες ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Καλησπέρα κορίτσι σε ευχαριστώ πολύ 🙏🏻 δύο θα βάλουμε με το καλό 💙

Να ευχηθώ διδυμάκια τότε! 😊❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!! Τι μου κάνετε;;; Εγώ στην αναμονή για εμβρυομεταφορα σε 6 μέρες 😁😁😁😁✌️✌️✌️ πως πέρασαν 3 μήνες δεν ξέρω...

Λοιπόν μπήκα να σας διαβάσω σήμερα και είδα το θεματακι με την ενδομητριωση! Αυτή η λέξη με έχεις στοιχειώσει κορίτσια Μ!

Από το 2014 οταν πρωτοεμφανίστηκε, εμένα την είχε δει σε υπέρηχο που είχα παει γιατί είχα φρικτούς πόνους, 10 cm είχε πάει... Κάνουμε την λαπαροσκοπιση , τότε ήμουν μόνο 18 χρόνων. Δεν είχα σταθερή σχέση ούτε σχέδια για παιδάκια. Ήμουν φοιτήτρια. Το 2016 να την πάλι καμαρωτη καμαρωτη αλλά πιο μικρή 😁 παλι λαπαροσκοπιση. Το 2020 σε σταθερή σχέση και προσπάθειες για παιδάκι ανακαλύψαμε οτι επέστρεψε η γλυκουλα... Και μέχρι σήμερα την έχω, δεν έχουμε κανει χειρουργείο γιατί ο 10ος γιατρός (χωρίς πλάκα) που με παρακολουθεί τώρα( γιατί ο.προηγουμενος με άφησε να προσπαθώ μήνες για μωράκι χωρίς να βλεπω αποτέλεσμα και τον ρωτούσα αν παίζει ρολο η ενδομητριωση) έκρινε οτι ένα τρίτο χειρουργείο θα επηρέαζε τον ωοθηκικο ιστό. Τα αποθέματα Μ σε ωάρια δόξα τω θεώ μπόλικα, για αυτό και προχωρήσαμε με εξωσωματική... Για να προλάβουμε πριν μεγαλώσει η ενδομητριωση και χρειαστεί χειρουργείο. Ευτυχώς με διαβεβαίωσε οτι δεν παίζει ρόλο στην εξωσωματική η ενδομητριωση. Αν και εγώ έχω τις επιφυλάξεις Μ. Τόσα πέρασα μαζί της. Κορίτσια θα σας το πω και θα το ξαναπώ,να έχετε εμπιστοσύνη στο σώμα σας. Σας μιλάει. Μην το αγνοείται. Αν νιώθετε οτι κάτι συμβαίνει να το ψάχνετε, αλλάξτε γιατρούς και παρτε γνώμες μεχρι να νιώσετε ασφάλεια.

Να πω επίσης για οσες έχουν απορία οτι τα συμπτώματα π έχω εγώ είναι φρικτοί πόνοι περιόδου,κραμπες από τη μέση και κατω, πόνους από πίσω δεν μπορώ να καθίσω όταν έχω περίοδο, πάρα πολύ αίμα και πονοκεφάλους. Υπάρχουν και γυναίκες που δεν έχουν τίποτα από όλα αυτά και το ανακαλύπτουν μομο με λαπαροσκοπιση. 

Με το καλό κορίτσι μου να πάνε όλα καλα εύχομαι θα περιμένουμε νέα σου 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

 

 

Ευχαριστώ κορίτσια μου, 03/08 θα κανω χοριακη 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 θα μάθετε τα νέα πρώτες πρώτες ♥️

Θέλω να ανοίξεις εσύ το νέο μας θεματακι...ξεες γιατί;;;γιατί σίγουρα θα μείνεις έγκυος 🤰 με το καλό κορίτσι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

 

 

Ευχαριστώ κορίτσια μου, 03/08 θα κανω χοριακη 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 θα μάθετε τα νέα πρώτες πρώτες ♥️

Εύχομαι έναν μεγάλο 3ψηφιο αριθμό!!!🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Σας ευχαριστώ κορίτσια μου! Για όλα και για τη υπομονή που κάνατε μαζι μου τόσο καιρό με την δική μου παράνοια, τι συμπτώματα,τι νεύρα από περίοδο,τι χάλια ψυχολογία.😁 Εσείς εκεί η μία για την άλλη. Ανυπομονώ να πάνε όλα καλά και να μοιράζομαι μαζι σας πλέον μόνο ευχάριστα! Και το εύχομαι αυτό για όλες σας!!!🙏🏻♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου επιτέλους εμένα μου ήρθε περίοδος! Ήταν απλά καθυστέρηση μάλλον λόγο καιρού! Κοίταξα το ημερολόγιο περιόδου και είχα και πέρυσι τον Αύγουστο τόσο μεγάλη καθυστερήσεις! @marinaP επιτέλους έφτασε ο καιρός κορίτσι μου!!! Όλα θα πάνε τέλεια θα το δεις!!είμαι τόσο σίγουρη για σένα ♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου επιτέλους εμένα μου ήρθε περίοδος! Ήταν απλά καθυστέρηση μάλλον λόγο καιρού! Κοίταξα το ημερολόγιο περιόδου και είχα και πέρυσι τον Αύγουστο τόσο μεγάλη καθυστερήσεις! @marinaP επιτέλους έφτασε ο καιρός κορίτσι μου!!! Όλα θα πάνε τέλεια θα το δεις!!είμαι τόσο σίγουρη για σένα ♥️♥️♥️♥️

Κι εγώ έτσι τον προηγούμενο κύκλο είχα 9 ημέρες καθυστέρησης...μάλλον λόγω αλλαγής καιρού

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μετά την φρίκη που έφαγε τον προηγούμενο μήνα επιτέλους ένας φυσιολογικός κύκλος!!!!

14η ημέρα ωορρηξία 😀😀😀

Στείλτε μου μπεμπεδοσκονη καλέ οι εγκυουλες .....

Λοιπόν έκατσε τέλεια όπως τα ήθελα...αύριο δεν δουλεύει...οπότε σήμερα βράδυ...αύριο πρωί και αύριο βράδυ θα τον ξεζουμισω χαχαχαχαα

IMG20230721172035.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι έχετε να πείτε σχετικά με την συχνότητα! Και με τον ανδρολογο- ουρολόγο και με την γυναικολόγο που το συζήτησαμε,άφησαν να εννοηθεί πως το κάθε μέρα στις γονιμες δεν είναι το σπερμα τόσο γόνιμο! Και μου έφερε σαν παράδειγμα, την αποχή που ζητάνε από τους άντρες στο σπερμοδιαγραμμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Μετά την φρίκη που έφαγε τον προηγούμενο μήνα επιτέλους ένας φυσιολογικός κύκλος!!!!

14η ημέρα ωορρηξία 😀😀😀

Στείλτε μου μπεμπεδοσκονη καλέ οι εγκυουλες .....

Λοιπόν έκατσε τέλεια όπως τα ήθελα...αύριο δεν δουλεύει...οπότε σήμερα βράδυ...αύριο πρωί και αύριο βράδυ θα τον ξεζουμισω χαχαχαχαα

IMG20230721172035.jpg

Καλό ξεζουμισμα φίλη! Μια χαρά σας ήρθε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/7/2023 at 2:02 ΜΜ, ο/η marinaP είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!! Τι μου κάνετε;;; Εγώ στην αναμονή για εμβρυομεταφορα σε 6 μέρες 😁😁😁😁✌️✌️✌️ πως πέρασαν 3 μήνες δεν ξέρω...

Λοιπόν μπήκα να σας διαβάσω σήμερα και είδα το θεματακι με την ενδομητριωση! Αυτή η λέξη με έχεις στοιχειώσει κορίτσια Μ!

Από το 2014 οταν πρωτοεμφανίστηκε, εμένα την είχε δει σε υπέρηχο που είχα παει γιατί είχα φρικτούς πόνους, 10 cm είχε πάει... Κάνουμε την λαπαροσκοπιση , τότε ήμουν μόνο 18 χρόνων. Δεν είχα σταθερή σχέση ούτε σχέδια για παιδάκια. Ήμουν φοιτήτρια. Το 2016 να την πάλι καμαρωτη καμαρωτη αλλά πιο μικρή 😁 παλι λαπαροσκοπιση. Το 2020 σε σταθερή σχέση και προσπάθειες για παιδάκι ανακαλύψαμε οτι επέστρεψε η γλυκουλα... Και μέχρι σήμερα την έχω, δεν έχουμε κανει χειρουργείο γιατί ο 10ος γιατρός (χωρίς πλάκα) που με παρακολουθεί τώρα( γιατί ο.προηγουμενος με άφησε να προσπαθώ μήνες για μωράκι χωρίς να βλεπω αποτέλεσμα και τον ρωτούσα αν παίζει ρολο η ενδομητριωση) έκρινε οτι ένα τρίτο χειρουργείο θα επηρέαζε τον ωοθηκικο ιστό. Τα αποθέματα Μ σε ωάρια δόξα τω θεώ μπόλικα, για αυτό και προχωρήσαμε με εξωσωματική... Για να προλάβουμε πριν μεγαλώσει η ενδομητριωση και χρειαστεί χειρουργείο. Ευτυχώς με διαβεβαίωσε οτι δεν παίζει ρόλο στην εξωσωματική η ενδομητριωση. Αν και εγώ έχω τις επιφυλάξεις Μ. Τόσα πέρασα μαζί της. Κορίτσια θα σας το πω και θα το ξαναπώ,να έχετε εμπιστοσύνη στο σώμα σας. Σας μιλάει. Μην το αγνοείται. Αν νιώθετε οτι κάτι συμβαίνει να το ψάχνετε, αλλάξτε γιατρούς και παρτε γνώμες μεχρι να νιώσετε ασφάλεια.

Να πω επίσης για οσες έχουν απορία οτι τα συμπτώματα π έχω εγώ είναι φρικτοί πόνοι περιόδου,κραμπες από τη μέση και κατω, πόνους από πίσω δεν μπορώ να καθίσω όταν έχω περίοδο, πάρα πολύ αίμα και πονοκεφάλους. Υπάρχουν και γυναίκες που δεν έχουν τίποτα από όλα αυτά και το ανακαλύπτουν μομο με λαπαροσκοπιση. 

Με το καλό κορίτσι μου!!! Πω πω πέρασε ο καιρός!!! Άντε να μπουν τα σπορακια κ να μας λες τα νέα σου!!! Σίγουρα θα πάνε όλα καλά!!!! Εγώ τα έχω τα συμπτώματα αυτά εδώ κ πολλά χρόνια... Πονάω φριχτά στην περίοδο κ μέρες πριν έρθει κ δεν μπορώ να σταθώ... Συν μουδιάζουν τα πόδια μου μαζί με τους πόνους... Αλλά ο γιατρός τα βλέπει όλα καλά... Οπότε δεν ξέρω τι να πω... Φαντάσου ήταν να αδιαθετησω πριν 4 μέρες νομίζω κ πονουσα φριχτά... Σήμερα δεν πονάω καθόλου... Κ περιμένω ακόμα να έρθει... Όχι τίποτε άλλο έλεγα θα αδιαθετησω νωρίς κ θα είμαι οκ στην άδεια για μπανάκια στη θάλασσα 🤪. Τώρα την βγάζω σπίτι γιατί δεν έχω κουράγιο για τίποτα μέχρι να αποφασίσει να έρθει... Ωραία άδεια... 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η flowerv είπε:

Κορίτσια τι έχετε να πείτε σχετικά με την συχνότητα! Και με τον ανδρολογο- ουρολόγο και με την γυναικολόγο που το συζήτησαμε,άφησαν να εννοηθεί πως το κάθε μέρα στις γονιμες δεν είναι το σπερμα τόσο γόνιμο! Και μου έφερε σαν παράδειγμα, την αποχή που ζητάνε από τους άντρες στο σπερμοδιαγραμμα!

Κορίτσι μου εγώ έχω μιλήσει με 2 αντρολογους και 3 γυναικολόγος γι'αυτό το θέμα. Και όλοι εκτός από μια γυναικολόγο μου είπαν ότι θέλει κάθε μέρα σεξ. Παλιά πριν το 2012 έλεγαν μέρα παρά μέρα αλλά νέες μελέτες έδειξαν ότι η καθημερινή επαφή όχι μόνο δεν αδυνατεί το σπέρμα αλλά το δυναμώνει κιόλας. Και την ποσότητα και την κινητικότητα. Και μάλιστα ο ένας αντρολογος ήταν κάθετος ότι πρέπει  όχι μόνο στις γόνιμες αλλά  να έχουμε κάθε μέρα επαφή όλο τον μήνα. Και μάλιστα είπε στον σύζυγό μου οτι όταν θα έχω περίοδο να αυνανίζεται και να μην αφήνει 5 μέρες κενό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααα κατάλαβα, άρα παντού και πάντα 🤣 σ'ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! Μακάρι ρε κορίτσια να έρθει γρήγορα σε όλες μας ! Κάθε μήνα η ίδια λαχτάρα και μετά η ίδια απογοήτευση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου εγώ έχω μιλήσει με 2 αντρολογους και 3 γυναικολόγος γι'αυτό το θέμα. Και όλοι εκτός από μια γυναικολόγο μου είπαν ότι θέλει κάθε μέρα σεξ. Παλιά πριν το 2012 έλεγαν μέρα παρά μέρα αλλά νέες μελέτες έδειξαν ότι η καθημερινή επαφή όχι μόνο δεν αδυνατεί το σπέρμα αλλά το δυναμώνει κιόλας. Και την ποσότητα και την κινητικότητα. Και μάλιστα ο ένας αντρολογος ήταν κάθετος ότι πρέπει  όχι μόνο στις γόνιμες αλλά  να έχουμε κάθε μέρα επαφή όλο τον μήνα. Και μάλιστα είπε στον σύζυγό μου οτι όταν θα έχω περίοδο να αυνανίζεται και να μην αφήνει 5 μέρες κενό. 

😮😮😮 Καλά φαντάζομαι ότι λίγοι το καταφέρνουν αυτό! Πέρα από τη δουλειά, την κούραση, το πρόγραμμα του καθενός είναι και λίγο δύσκολο να έχεις κάθε μέρα όρεξη όλο τον μήνα κάθε μήνα! Εμείς κάθε δυο τρεις μέρες περίπου όλο τον μήνα και στις γόνιμες  συνεχόμενα περισσότερες φορές! Ελπίζω να φτάνει αυτό αλλιώς μου φαίνεται πρέπει να γίνω sex machine! 😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

😮😮😮 Καλά φαντάζομαι ότι λίγοι το καταφέρνουν αυτό! Πέρα από τη δουλειά, την κούραση, το πρόγραμμα του καθενός είναι και λίγο δύσκολο να έχεις κάθε μέρα όρεξη όλο τον μήνα κάθε μήνα! Εμείς κάθε δυο τρεις μέρες περίπου όλο τον μήνα και στις γόνιμες  συνεχόμενα περισσότερες φορές! Ελπίζω να φτάνει αυτό αλλιώς μου φαίνεται πρέπει να γίνω sex machine! 😅😅

Και ο άλλος πρέπει να κάθεται συνέχεια ανάσκελα να μην δουλεύει και εσύ για να κάνετε αυτό το πράγμα....κάθε ημέρα σεξ....εκτός αν είναι κάποιος sex machine... Εμένα πάντως ο δικός μου δεν είναι οπότε αυτό το σενάριο απορρίπτεται αχχαχαχαχααχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Και ο άλλος πρέπει να κάθεται συνέχεια ανάσκελα να μην δουλεύει και εσύ για να κάνετε αυτό το πράγμα....κάθε ημέρα σεξ....εκτός αν είναι κάποιος sex machine... Εμένα πάντως ο δικός μου δεν είναι οπότε αυτό το σενάριο απορρίπτεται αχχαχαχαχααχαχχα

Χεχεχε κι εμείς είμαστε φυσιολογικοί άνθρωποι! Οκ στα 20 κάναμε και αγώνες να σπάσουμε τα ρεκόρ! Τώρα είναι άλλες οι συνθήκες και άλλες οι αντοχές μας! Εσύ κορίτσι μου είσαι τώρα στις μέρες σου, οπότε καλή διασκέδαση 😁😁😁♥️♥️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου αφού ξέρεις τι να προσέξεις και ελέγχεις τις τιμές του ζαχάρου σου νομίζω θα είσαι εντάξει. Αφού ήξερες ότι έχεις διαβήτη κύησης λογικό να βγει η καμπύλη εκτός ορίων. Εγώ θα πήγαινα σε διατροφολόγο να με κατατοπίσει κτλ αλλά έχοντας κατά νου ότι είναι η πρώτη εγκυμοσύνη μου. Τώρα εσύ αφού έχεις δει τι σου ανεβάζει το ζάχαρο και το ελέγχεις με το μηχάνημα, δεν θέλει άγχος!!
    • Το ειδα κορίτσι μου ότι μνμ το διάβασε στο Viber το εστειλα..  Από την στιγμή που κρατησε απόσταση στο θέμα επικοινωνίας  εγω δεν μπορω να ενοχλήσω στην τελική ξέρω ότι είχα θέμα με το ζαχαρο από την αρχή δεν είναι πρώτη φορά που έχω θέμα με το ζαχαρο στην εγκυμοσύνη  ξέρω τι πρέπει να προσέξω και έχω το μηχανάκι που μετράω, η διατροφη ξέρω πια είναι που πρέπει να ακολουθήσω δεν θεωρώ ότι είναι κάτι επείγων για αυτό δεν με πιάνει άγχος να τον ψαξω.. για τον θυρεοειδή επειδή δεν γνώριζα δεδομένου ότι δεν ξανά είχα πρόβλημα ποτε τέτοιες τιμές εκεί αγχώθηκα είναι αλήθεια 
    • Εμένα 41 Χιλ έγραφε αλλά τον μέτρησε από την κοιλιά που δεν είναι τόσο ακριβείας η μέτρηση υποτίθεται 
    • Θα σου πει κι ο γιατρός πώς θα το διορθώσετε και θα είσαι οκ!!
    • Λες κι εγώ που μπαίνω την Παρασκευή στον 7ο να φτάσαμε κιλό;;; Μακάρι! Αν και την αισθάνομαι πιο δυνατή όσο περνάει ο καιρός!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...