Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Ιούνιος ο Θεριστής ήρθε και γεμίζει χαρά τις γυναίκες που ονειρεύονται μωράκια στην αγκαλιά! Με ελπίδα και αγάπη η κοιλιά θα φουσκώσει γλυκά, και όμορφα μωράκια μέσα θα μεγαλώνουν τρυφερά ​ ​❤️🤰🍼


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 18 ώρες, ο/η gallidoula είπε:

Είναι καμιά άλλη εδώ που θα της είναι το 3ο μωράκι?

Εχω φρικάρει λίγο.....στην ιδέα αρχικά

Καλησπέρα καλώς ήρθες 😊

είσαι εγκυος στο 3ο ; Εγω τωρα ξεκίνησα προσπάθεια για το δεύτερο έχω ένα κοριτσάκι 9 μηνών  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου, ελπίζω να είστε όλες καλά 💕

Εγώ περνάω μια δυσκολη περίοδο γιατί έχω εξεταστική για το μεταπτυχιακό μου (έδινα σήμερα 4ωρες σερί και δίνω και αύριο). Στη δουλειά έχω ξεκινήσει την εκπαίδευση στην κοπέλα που θα με αντικαταστήσει, οπότε μιλάω 8 ώρες συνεχόμενα και όλο αυτό με έχει εξαντλήσει πολύ!

Σε άλλα νέα, σήμερα μπαίνω στην 22η εβδομάδα και την Πέμπτη έχω την β επιπέδου!! Αααααα δεν σας είπα ότι εδώ και καμία 10αρια μέρες νιώθω το μπεμπινι κανονικά. Ελαφριές μεν κλωτσιές κυρίως όταν είμαι πιο χαλαρή, αλλά το νιώθω και είναι υπέροχο συναίσθημα ❣️❣️ Όποτε βάζει ο άντρας μου το χερι σταματάει 😂😂😂 Καημό το έχει, αλλά του εξηγώ ότι έχουμε πολύ δρόμο μπροστά μας και θα το νιώσει και εκείνος σε λίγες εβδομάδες!!

Ονειρεύομαι τη μέρα που θα έχω τελειώσει με τα μαθήματα, θα σταματήσω και τη δουλειά (τον Αύγουστο) και θα μπορώ να ξεκουραστώ και να βγω μια βόλτα σαν άνθρωπος, γιατί προς ώρας είμαι απίστευτα κουρασμένη με όλα αυτά!! 

Κατά τα άλλα ανησυχώ λίγο με τα κιλά μου που ανεβαίνουν από όταν τελείωσαν οι αναγουλες (νομίζω πρέπει να μαζευτω λίγο γιατί θα ξεχειλωσω πολύ). Όλες μου λένε ότι τα κιλά της εγκυμοσύνης χάνονται, αλλά νιώθω τύψεις που τρώω σαν γουρούνα και έχω χάσει το σώμα που με τόσο κόπο έφτιαξα τα τελευταία χρόνια. Μα να μην μπορώ με τίποτα να συγκρατηθω πια;; 😂😂

Πάω να συνεχίσω το διάβασμα, να περάσετε ένα υπέροχο Σαββατοκύριακο, κάντε καμιά βόλτα και για εμένα ❤️❤️❤️🌻🌻🌻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Καλησπέρα καλώς ήρθες 😊

είσαι εγκυος στο 3ο ; Εγω τωρα ξεκίνησα προσπάθεια για το δεύτερο έχω ένα κοριτσάκι 9 μηνών  

Ναι, έχω ένα κορίτσι 9 ετών και ένα άλλο στα 5!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου, ελπίζω να είστε όλες καλά 💕

Εγώ περνάω μια δυσκολη περίοδο γιατί έχω εξεταστική για το μεταπτυχιακό μου (έδινα σήμερα 4ωρες σερί και δίνω και αύριο). Στη δουλειά έχω ξεκινήσει την εκπαίδευση στην κοπέλα που θα με αντικαταστήσει, οπότε μιλάω 8 ώρες συνεχόμενα και όλο αυτό με έχει εξαντλήσει πολύ!

Σε άλλα νέα, σήμερα μπαίνω στην 22η εβδομάδα και την Πέμπτη έχω την β επιπέδου!! Αααααα δεν σας είπα ότι εδώ και καμία 10αρια μέρες νιώθω το μπεμπινι κανονικά. Ελαφριές μεν κλωτσιές κυρίως όταν είμαι πιο χαλαρή, αλλά το νιώθω και είναι υπέροχο συναίσθημα ❣️❣️ Όποτε βάζει ο άντρας μου το χερι σταματάει 😂😂😂 Καημό το έχει, αλλά του εξηγώ ότι έχουμε πολύ δρόμο μπροστά μας και θα το νιώσει και εκείνος σε λίγες εβδομάδες!!

Ονειρεύομαι τη μέρα που θα έχω τελειώσει με τα μαθήματα, θα σταματήσω και τη δουλειά (τον Αύγουστο) και θα μπορώ να ξεκουραστώ και να βγω μια βόλτα σαν άνθρωπος, γιατί προς ώρας είμαι απίστευτα κουρασμένη με όλα αυτά!! 

Κατά τα άλλα ανησυχώ λίγο με τα κιλά μου που ανεβαίνουν από όταν τελείωσαν οι αναγουλες (νομίζω πρέπει να μαζευτω λίγο γιατί θα ξεχειλωσω πολύ). Όλες μου λένε ότι τα κιλά της εγκυμοσύνης χάνονται, αλλά νιώθω τύψεις που τρώω σαν γουρούνα και έχω χάσει το σώμα που με τόσο κόπο έφτιαξα τα τελευταία χρόνια. Μα να μην μπορώ με τίποτα να συγκρατηθω πια;; 😂😂

Πάω να συνεχίσω το διάβασμα, να περάσετε ένα υπέροχο Σαββατοκύριακο, κάντε καμιά βόλτα και για εμένα ❤️❤️❤️🌻🌻🌻

Τελειααα κορίτσι μου...απόλαυσε τις κλωτσιές...πόσο αναπολώ αυτές τις στιγμές...τις έχω σε βίντεο ευτυχώς και τα βλέπω...είναι κάτι μοναδικό... ελπίζω να τις νιώσω και εγώ σύντομα ξανά!!!φάε ρε αγάπη μου τώρα... σιγά μετα τα χάνεις...καλή επιτυχία...Καντά τώρα γιατί μετά με το μπεμπινι δεν θα μπορείς άνετα... φιλιά πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

Εγώ είμαι τρεις μέρες μετά την ωορρηξία κορίτσια μου!! Αναμένω! 🙂🙂 Εχω μερικές ενοχλήσεις χαμηλά στην κοιλιά μου και τίποτα άλλο ακόμη από συμπτώματα !

Άντε άντε να δούμε...εσύ του έδωσε και κατάλαβε ρε κορίτσι μου... πιστεύω θα είσαι 🤰 έγκυος ... περιμένουμε αυτές τις βασανίστηκες ημέρες μέχρι την καθυστέρηση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Τελειααα κορίτσι μου...απόλαυσε τις κλωτσιές...πόσο αναπολώ αυτές τις στιγμές...τις έχω σε βίντεο ευτυχώς και τα βλέπω...είναι κάτι μοναδικό... ελπίζω να τις νιώσω και εγώ σύντομα ξανά!!!φάε ρε αγάπη μου τώρα... σιγά μετα τα χάνεις...καλή επιτυχία...Καντά τώρα γιατί μετά με το μπεμπινι δεν θα μπορείς άνετα... φιλιά πολλα

Θα έρθει πολύ σύντομα η ώρα που θα τις ξαναθυμηθείς τις κλωτσιές, είμαι σίγουρη ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Άντε άντε να δούμε...εσύ του έδωσε και κατάλαβε ρε κορίτσι μου... πιστεύω θα είσαι 🤰 έγκυος ... περιμένουμε αυτές τις βασανίστηκες ημέρες μέχρι την καθυστέρηση 

Είχα 4 επαφές στις γόνιμες, τρεις μέρες πριν και την ημέρα του θετικού τεστ!! Να περάσουν γρήγορα η μέρες... 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η gallidoula είπε:

Ναι, έχω ένα κορίτσι 9 ετών και ένα άλλο στα 5!

Να σου ζήσουν 😊

ποσο μηνών είσαι τώρα ; Εχεις αγχωθεί πως θα τα βγάλεις πέρα ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/6/2023 at 6:48 ΜΜ, ο/η katebl είπε:

Καλό μήνα κορίτσια ...Εγώ είμαι ήδη στην 6 εβδομάδα 🤰🤰.

Εύχομαι σε όλες σύντομα ένα θετικό τεστάκι.Οσο δεν αγχώνεστε τόσο πιο γρήγορα θα έρθει το μωράκι!

Γεια σου κορίτσι! Με το καλό να έρθει το μωράκι σου! Είναι η πρώτη σου εγκυμοσύνη; Αν θες πες μας λίγα πράγματα για σένα.

Γράφε περισσότερα μηνύματα για να γίνεις κανονικό μέλος και να εμφανίζονται αμέσως 😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/6/2023 at 6:48 ΜΜ, ο/η gallidoula είπε:

Χτες πήγα έκανα χοριακή είναι 500, δεν ξέρω ποια μέρα είμαι, σίγουρα έκανα ωορρηξία 16η-17η μέρα κύκλου γιατί έκανα τεστάκια. Αλλά από την αρχή έχω καφέ υγρά και σήμερα πολλά και δεν είμαι αισιόδοξη βρε κορίτσια....

Γεια σου κορίτσι! Καλώς ήρθες στην παρέα μας. Συνήθως τα καφέ στην αρχή της εγκυμοσύνης είναι από την εμφύτευση. Παρόλα αυτά πρέπει να το πεις στον γιατρό σου γιατί ίσως πρέπει να σου δώσει προγεστερόνη.

Πώς είσαι τώρα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Elk είπε:

Να σου ζήσουν 😊

ποσο μηνών είσαι τώρα ; Εχεις αγχωθεί πως θα τα βγάλεις πέρα ; 

Nαι, γενικά ενώ το ήθελα τώρα που ήρθε μου φαίνεται ξένο εντελώς, φοβάμαι πολύ. Ίσως επειδή πέρασαν κ χρόνια από την τελευταία εγκυμοσύνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου! Να περάσετε τελεια σήμερα σε ότι και αν κάνετε❤️Εγώ πήγα στο γιατρό και δυστυχώς η κλομιφαινη δεν με έπιασε πάλι και δεν είδε ακόμη κάποιο κυρίαρχο ωάριο! Θα πάω πάλι την Τετάρτη το απόγευμα να δούμε! Όποτε δεν θα κάνω νωρίτερα ωορρηξια 🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κοριτσια μου! Να περάσετε τελεια σήμερα σε ότι και αν κάνετε❤️Εγώ πήγα στο γιατρό και δυστυχώς η κλομιφαινη δεν με έπιασε πάλι και δεν είδε ακόμη κάποιο κυρίαρχο ωάριο! Θα πάω πάλι την Τετάρτη το απόγευμα να δούμε! Όποτε δεν θα κάνω νωρίτερα ωορρηξια 🙄

Ωωω κορίτσι μου..δεν πειράζει!! Δεν είμαστε όλοι οι οργανισμοί ίδιοι..θα προλάβετε με τον άντρα σου όμως τις γόνιμες του Ιουνίου έτσι; Εγώ είμαι στο χωριό μου..ξέφυγα λίγο από Αθήνα και χαλάρωσα παρά τις δουλειές και την κούραση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου, ελπίζω να είστε όλες καλά 💕

Εγώ περνάω μια δυσκολη περίοδο γιατί έχω εξεταστική για το μεταπτυχιακό μου (έδινα σήμερα 4ωρες σερί και δίνω και αύριο). Στη δουλειά έχω ξεκινήσει την εκπαίδευση στην κοπέλα που θα με αντικαταστήσει, οπότε μιλάω 8 ώρες συνεχόμενα και όλο αυτό με έχει εξαντλήσει πολύ!

Σε άλλα νέα, σήμερα μπαίνω στην 22η εβδομάδα και την Πέμπτη έχω την β επιπέδου!! Αααααα δεν σας είπα ότι εδώ και καμία 10αρια μέρες νιώθω το μπεμπινι κανονικά. Ελαφριές μεν κλωτσιές κυρίως όταν είμαι πιο χαλαρή, αλλά το νιώθω και είναι υπέροχο συναίσθημα ❣️❣️ Όποτε βάζει ο άντρας μου το χερι σταματάει 😂😂😂 Καημό το έχει, αλλά του εξηγώ ότι έχουμε πολύ δρόμο μπροστά μας και θα το νιώσει και εκείνος σε λίγες εβδομάδες!!

Ονειρεύομαι τη μέρα που θα έχω τελειώσει με τα μαθήματα, θα σταματήσω και τη δουλειά (τον Αύγουστο) και θα μπορώ να ξεκουραστώ και να βγω μια βόλτα σαν άνθρωπος, γιατί προς ώρας είμαι απίστευτα κουρασμένη με όλα αυτά!! 

Κατά τα άλλα ανησυχώ λίγο με τα κιλά μου που ανεβαίνουν από όταν τελείωσαν οι αναγουλες (νομίζω πρέπει να μαζευτω λίγο γιατί θα ξεχειλωσω πολύ). Όλες μου λένε ότι τα κιλά της εγκυμοσύνης χάνονται, αλλά νιώθω τύψεις που τρώω σαν γουρούνα και έχω χάσει το σώμα που με τόσο κόπο έφτιαξα τα τελευταία χρόνια. Μα να μην μπορώ με τίποτα να συγκρατηθω πια;; 😂😂

Πάω να συνεχίσω το διάβασμα, να περάσετε ένα υπέροχο Σαββατοκύριακο, κάντε καμιά βόλτα και για εμένα ❤️❤️❤️🌻🌻🌻

Που εισαι αρχηγε μας???!!! Κατά αρχάς να ευχηθώ καλή επιτυχία με τις εξετάσεις του μεταπτυχιακού! Ειναι πολύ δύσκολο ειδικά όταν συνδιάζει και εγκυμοσύνη και εργασία ταυτόχρονα! Ένα μεγάλο μπράβο! Να δεις που οι κόποι σου θα ανταμειφθούν!

Ξεκίνησαν τα πρώτα σήματα του τζουτζουκιου βλέπω!!! Τι ωραία!!! Τα καλύτερα έρχονται!! Τώρα επικοινωνειτε κανονικά!! Και ο μπαμπάς θα λάβει μέρος μέρος σε λίγο,,πες του να μην ανησυχεί!! 

Όσο αφορά τα κιλά! Είναι μια περίοδος της ζωής μας που χρειάζεται να είμαστε ευχαριστημένες! Το σώμα δε ξεχνάει πίστεψέ με. Μόλις γεννήσεις με το καλό και σε πολύ μικρό χρονικό διάστημα,εφόσον ήσουν δε ένα συγκεκριμένο πρόγραμμα για αρκετό καιρό ,θα δεις ότι θα χαθούν γρήγορα. Αν ο γιατρός σου είναι οκ με τα κιλά να είσαι και εσύ! Και μην νιώθεις καθόλου τύψεις. Όλα στο πρόγραμμα είναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κοριτσια μου! Να περάσετε τελεια σήμερα σε ότι και αν κάνετε❤️Εγώ πήγα στο γιατρό και δυστυχώς η κλομιφαινη δεν με έπιασε πάλι και δεν είδε ακόμη κάποιο κυρίαρχο ωάριο! Θα πάω πάλι την Τετάρτη το απόγευμα να δούμε! Όποτε δεν θα κάνω νωρίτερα ωορρηξια 🙄

Καλημέρα αγαπημένη μου. 

Χμ η κλομιφαινη δε σε πιάνει, παρ όλα αυτά δε σημαίνει ότι δε θα γίνει ωορηξια και ειμαστε αισιόδοξες πως αν έχετε ακόμη και την τελευταία μέρα επαφή πριν φύγει το αγόρι σου , οι μικροί κολυμβητές θα είναι εκεί ζωηροί να κυκλώσουν το ωάριο όταν βγει τη βολτιτσα του! Μην χάνεις τις ελπίδες σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Ωωω κορίτσι μου..δεν πειράζει!! Δεν είμαστε όλοι οι οργανισμοί ίδιοι..θα προλάβετε με τον άντρα σου όμως τις γόνιμες του Ιουνίου έτσι; Εγώ είμαι στο χωριό μου..ξέφυγα λίγο από Αθήνα και χαλάρωσα παρά τις δουλειές και την κούραση!

Καλά με περάσεις κορίτσι μου!! Ξεκουράσου και χαλάρωσε! Όταν με το καλό επιστρέψεις θα μετράμε μαζί τις μέρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου γλυκά σε όλες! Καλή Κυριακή να έχουμε! 

Εγώ συνεχίζω να έχω τσίτα μπόμπα τις θηλές και συνεχίζουν να είναι αρκετά ευαίσθητες. Ειδικά το πρωί μόλις ξυπνήσω και το βράδυ . Όπως βλέπω είναι ένα νέο σύμπτωμα για μένα αυτό μιας και δεν έχω καταγράψει κάτι παρόμοιο από τον Ιανουάριο που καταγράφω κάποια κυρίαρχα σύμπτωμα. Θα δείξει! 

Κατά τ αλλά να σας πω κορίτσια μου πως μετά από χρόνια στο κατάστημα που δουλεύω ,έκανα το βήμα να στείλω το βιογραφικό μου για μια θέση στα κεντρικά γραφεία. Δυστυχώς το πτυχίο μου (τεφαα) ουδεμία σχέση έχει με κάποια θέση στα γραφεία, Παρ όλα αυτά είπα να δοκιμάσω ! Εγώ ξέρω καλά ότι μπορώ να ανταπεξελθω σε μια τέτοια θέση για την οποία αιτήθηκα , αλλά δυστυχώς όταν λαμβάνεις ένα βιογραφικό, όσο πλούσιο και αν είναι , ίσως το άσχετο πτυχίο μου να είναι ανασταλτικός παράγοντας στο να με καλέσουν για συνέντευξη! Σταυρώνω δάχτυλα 🤞 και εύχομαι να με καλέσουν και να μπορέσουν να δουν σε μένα σε μια συνέντευξη ,τι μπορώ να καταφέρω! Μέχρι τα τέλη Ιουνίου θα έχω νεότερα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@gallidoula κορίτσι μου εγώ προσπαθώ για τρίτο παιδάκι 💘💘💘💘

Με το καλό!Προσπαθείς καιρό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου γλυκά σε όλες! Καλή Κυριακή να έχουμε! 

Εγώ συνεχίζω να έχω τσίτα μπόμπα τις θηλές και συνεχίζουν να είναι αρκετά ευαίσθητες. Ειδικά το πρωί μόλις ξυπνήσω και το βράδυ . Όπως βλέπω είναι ένα νέο σύμπτωμα για μένα αυτό μιας και δεν έχω καταγράψει κάτι παρόμοιο από τον Ιανουάριο που καταγράφω κάποια κυρίαρχα σύμπτωμα. Θα δείξει! 

Κατά τ αλλά να σας πω κορίτσια μου πως μετά από χρόνια στο κατάστημα που δουλεύω ,έκανα το βήμα να στείλω το βιογραφικό μου για μια θέση στα κεντρικά γραφεία. Δυστυχώς το πτυχίο μου (τεφαα) ουδεμία σχέση έχει με κάποια θέση στα γραφεία, Παρ όλα αυτά είπα να δοκιμάσω ! Εγώ ξέρω καλά ότι μπορώ να ανταπεξελθω σε μια τέτοια θέση για την οποία αιτήθηκα , αλλά δυστυχώς όταν λαμβάνεις ένα βιογραφικό, όσο πλούσιο και αν είναι , ίσως το άσχετο πτυχίο μου να είναι ανασταλτικός παράγοντας στο να με καλέσουν για συνέντευξη! Σταυρώνω δάχτυλα 🤞 και εύχομαι να με καλέσουν και να μπορέσουν να δουν σε μένα σε μια συνέντευξη ,τι μπορώ να καταφέρω! Μέχρι τα τέλη Ιουνίου θα έχω νεότερα. 

Εγώ πιστεύω σε σένα!!! Ειδικά εσυ που έχεις με το κουταλάκι τ μαγαζάκι της καρδιάς μας !!! Το πτυχίο σου μπορεί ν είναι άσχετο έχεις όμως την εμπειρία και την εργατικότητα !! Όλα να πάνε ΚΑΤ ευχήν αγάπη μου 😍🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κοριτσια μου! Να περάσετε τελεια σήμερα σε ότι και αν κάνετε❤️Εγώ πήγα στο γιατρό και δυστυχώς η κλομιφαινη δεν με έπιασε πάλι και δεν είδε ακόμη κάποιο κυρίαρχο ωάριο! Θα πάω πάλι την Τετάρτη το απόγευμα να δούμε! Όποτε δεν θα κάνω νωρίτερα ωορρηξια 🙄

Κορίτσι μου!! Μη απογοητεύεσαι!!! Όλα γ κάποιο λόγο γίνονται ❤️ και γώ περιμένω να αδιαθετήσω και ν πω στο γιατρό μα κάνουμε κ μείς πρόκληση τον επόμενο κύκλο και ν το δοκιμάσουμε κ αυτό να δούμε τι ψάρια θα πιάσουμε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή επιτυχία @Girly μου, μακάρι να σε καλέσουν για συνέντευξη!! Θέλω κι εγώ να αλλάξω δουλειά, αλλά λέω από Σεπτέμβρη να ξεκινήσω..να δούμε και πώς θα μάστε μέχρι τότε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η gallidoula είπε:

Nαι, γενικά ενώ το ήθελα τώρα που ήρθε μου φαίνεται ξένο εντελώς, φοβάμαι πολύ. Ίσως επειδή πέρασαν κ χρόνια από την τελευταία εγκυμοσύνη

Θα βρεις του ρυθμούς σου και όλα καλα θα πάνε πιστεύω πως ειναι λογικό να υπάρχει λίγο άγχος και φόβος σε κάθε εγκυμοσύνη που έρχεται πάντα είναι διαφορετική 

και εγω πιστεύω όταν έρθει με το καλό η δεύτερη εγκυμοσύνη θα με πιάσει άγχος πως θα τα βγάλω πέρα αλλά το θέλω πολύ και εγω 💕

να μας γράφεις τα νέα σου ίσως βοηθάει να χαλαρώσεις όταν τα συζητάς με κάποιον 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo δεν πειράζει αγαπημένη μου θα βρεις την ωορρηξία σου και όλα θα πάνε καλά...εμάς μας νοιάζει να δούμε το αυγουλάκι και να το πιάσουμε!!!

 

Κορίτσια εχω τον μικρό άρρωστο με αμυγδαλιτιδα από στρεπτόκοκκο....πήγαμε στην παιδίατρο σήμερα και ξεκίνησε αντιβίωση για 8 Ημέρες..ελπίζω να μην κολλήσουμε όλοι...😥 

Ακόμα θετικά ωορρηξίας δεν βρήκα αλλά επαφές είχαμε...τώρα περιμένουμε και το θετικό....

@Girly πολύ πολύ θετικό σημάδι αγαπημένη μου...το είχες αυτό στην προηγούμενη εγκυμοσύνη σου;;;;δεν πειράζει που είναι άσχετο το πτυχίο...έχεις εμπειρία και αυτό μετράει περισσότερο νομίζω...έτσι έχω καταλάβει από τις συνεντεύξεις που πάω...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Εγώ πιστεύω σε σένα!!! Ειδικά εσυ που έχεις με το κουταλάκι τ μαγαζάκι της καρδιάς μας !!! Το πτυχίο σου μπορεί ν είναι άσχετο έχεις όμως την εμπειρία και την εργατικότητα !! Όλα να πάνε ΚΑΤ ευχήν αγάπη μου 😍🙏

...το πολύ πολύ να με καλέσουν ,να πάω να τους κάνω ένα Περσοναλ και να φύγω ! Χαχαχαχχαχαχαχα 

Ευχαριστω πολύ πολύ κοριτσάκι μου ! Όλα για καλό!!

Και μην ακούω περιμένω να αδιαθετησω! Σε ολόκληρη Λευκάδα πηγές! Για άσπρη μέρα ε ε ερχεταιιιιιιι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα και καλώς μας ήρθες κοπέλα μου!!! Εδώ είμαστε όλες μαζί για τον ίδιο σκοπό! Φυσικά και σε δεχόμαστε με!!! Επειδή είσαι δοκιμαστικό μέλος αργούν να φανούν τα μηνύματα σου, μόλις φτάσεις τα 20 θα εμφανίζονται αμέσως.  Αν επιτρέπεται... πόσων ετών είστε με το σύντροφο και πόσο καιρό προσπαθείτε;
    • Καλημέρα κορίτσια! Χριστός Ανέστη!  Κι εγώ χθες έφαγα πολύ! Ευτυχώς δεν έχουμε άλλα τραπεζωματα αυτές τις μέρες!! Εγώ έκανα καμπύλη ζαχάρου νωρίς στην εγκυμοσύνη οπότε ευτυχώς δεν έχω τέτοιες μέρες να κάνω εξετάσεις!  Το σίγουρο είναι ότι αυτή τη βδομάδα θα τρώω παραπάνω. Ειδικά γλυκά!  Καλή επιτυχία με την καμπύλη όσες κάνετε αυτές τις μέρες! Εγώ είχα και νεράκι μαζί μου για να πίνω και να αποφύγω την αναγουλα από τη γλυκόζη.Κι ένα βιβλίο για το δίωρο που περίμενα να περάσει κάπως η ώρα!
    • Καλημέρα κι απο μένα κορίτσια μου! Μόνο εχθές έφαγα πολύ φαγητό μπορώ να πω. Ευτυχώς εκτός απο το πρωινό μου, που γενικά τρώω μπισκότα, κουλουράκια και τσουρέκι γενικά... δεν έχω φάει άλλα γλυκά θα έλεγα. Αν σκεφτείς ότι ουσιαστικά πάντα κάνω 2 καλά γεύματα και πριν την εγκυμοσύνη και κατά τη διάρκεια... μια χαρά νομίζω είμαι. Απλά το μεσημεριανό μου είναι περισσότερο απ' ότι προ εγκυμοσύνης. Αν δεν είχα θυρεοει΄δή, πιστεύω θα ήταν και λιγότερα τα κιλά... αλλά και πάλι καλά είμαι νομίζω.
    • Χαχα νομίζω οι περισσότεροι το παρακάναμε λίγο αυτές τις μέρες! Κι εγώ που έχω θέμα με το σάκχαρο τρώω κάθε μέρα γλυκό! ( Ευτυχώς εμένα με πειράζουν περισσότερο τα φρούτα απ' τα γλυκά.) Απλά την προηγούμενη της καμπύλης και ιδίως το βράδυ να φας κανονικά κι όχι πολύ αργά! Όπως κάνεις δλδ στην δίαιτά σου! Καλά να περάσετε στη βάφτιση! 🤗 Εμείς σε Γιώργηδες θα πάμε σμρ, άλλο φαΐ πάλι 😀
    • Καλημέρα!  Άστα να πάνε πολύ φαγητό αυτές τις μέρες κ έχουμε κι άλλες 2 σιγουρα🤣🤣 Κ εγώ που υποτίθεται απάνω διατροφή αυτές τις μέρες άστα, να δω πως θα ζυγιστω την Τετάρτη που θα πάω στην διατροφολογο😭 Ποτε έχεις καμπύλη? Εγώ λογικά αφού την Πέμπτη έχω γιατρό μάλλον θα μου πει για την επόμενη εβδομάδα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...