Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Ιούνιος ο Θεριστής ήρθε και γεμίζει χαρά τις γυναίκες που ονειρεύονται μωράκια στην αγκαλιά! Με ελπίδα και αγάπη η κοιλιά θα φουσκώσει γλυκά, και όμορφα μωράκια μέσα θα μεγαλώνουν τρυφερά ​ ​❤️🤰🍼


Elli13

Recommended Posts

@cat12 κορίτσι μου για πες μας τα νέα σου σε ποια μέρα μετά την ωορρηξια είσαι;;; Από συμπτώματα εχουμε τίποτα;;;;

@efakiiκοριτσι μου τι κανεις;;;; Εχουμε καιρο να σε διαβάσουμε! Που βρίσκεσαι πως είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι; Εμένα η εφαρμογή μου έβγαλε αυτό τον μήνα το peak της lh στην τιμή 1,54! Πώς σας φαίνεται; Να θεωρήσω ότι έγινε σίγουρα η ωορρηξία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

@marinamanoulitsa @Kate1992 και εσείς που βρίσκεστε καλεεε!!! Για πείτε τα νέα σας!😍

Μπουρμπουλακι μου!!!! Είμαι λευκαδα , έχω άδεια εγώ και ήρθα εδώ με τον σύζυγο παρέα που έχει δουλειά!!! Είμαι στη δεύτερη μέρα των γόνιμων , χθες εκανα και τεστ και ήταν έντονο αρκετά! Βέβαια δν ελπίζω τίποτα πλέον!!! Ούτε συμπτώματα θ κοιτάξω ούτε τίποτα ! Δν έχω φιλινγκ καθόλου γ αυτόν τον μήνα!! 
μ πήρε τηλ κ αυτός π είχα παραγγείλει το κουταβάκι και μ είπε πως δν πλήρες τις προδιαγραφές και πως διαθέσιμο θ υπάρχει πάλι στα μέσα Σεπτέμβρη !!! Στεναχωρέθηκα γιατί λέω θα το έχω παρέα αλλα δεν! 😞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Μπουρμπουλακι μου!!!! Είμαι λευκαδα , έχω άδεια εγώ και ήρθα εδώ με τον σύζυγο παρέα που έχει δουλειά!!! Είμαι στη δεύτερη μέρα των γόνιμων , χθες εκανα και τεστ και ήταν έντονο αρκετά! Βέβαια δν ελπίζω τίποτα πλέον!!! Ούτε συμπτώματα θ κοιτάξω ούτε τίποτα ! Δν έχω φιλινγκ καθόλου γ αυτόν τον μήνα!! 
μ πήρε τηλ κ αυτός π είχα παραγγείλει το κουταβάκι και μ είπε πως δν πλήρες τις προδιαγραφές και πως διαθέσιμο θ υπάρχει πάλι στα μέσα Σεπτέμβρη !!! Στεναχωρέθηκα γιατί λέω θα το έχω παρέα αλλα δεν! 😞

Κορίτσι μου γτ απελπίζεσαι; Κάνε τις επαφουλες σου και όλα θα πανε καλά! Το πιο σημαντικό είναι ότι  καταφερες να είσαι με τον αντρουλη σου ❤️ ρωτά και εμένα που θα φύγει για δυο μήνες και δεν θα μπορώ να πάω να τον δω 🥲

Ολα γινονται για κάποιο λόγο και μπορεί να σε προλάβει το σπορακι μέχρι το Σεπτέμβριο ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι; Εμένα η εφαρμογή μου έβγαλε αυτό τον μήνα το peak της lh στην τιμή 1,54! Πώς σας φαίνεται; Να θεωρήσω ότι έγινε σίγουρα η ωορρηξία;

Πολύ καλή τιμή κορίτσι μου ❤️❤️❤️ γτ να μην έγινε ωορρηξια κορίτσι μου! Μια χαρα έγινε❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

@cat12 κορίτσι μου για πες μας τα νέα σου σε ποια μέρα μετά την ωορρηξια είσαι;;; Από συμπτώματα εχουμε τίποτα;;;;

@efakiiκοριτσι μου τι κανεις;;;; Εχουμε καιρο να σε διαβάσουμε! Που βρίσκεσαι πως είσαι;

Κορίτσι μου πως είσαι?????? Σας διαβάζω αλλά τρέχω με την δουλειά κ τώρα μόλις τελείωσα κ ξεκινάω σιγά σιγά για σπίτι... Ήμουν στον άντρα μου διακοπές γύρισα την Τρίτη κ την Κυριακή είχα το θετικό μου 14η μέρα αυτήν την φορά. Οπότε αν έγινε μέχρι την επόμενη μέρα η ωορρηξία βάση του app είμαι 3 μέρες από το θετικό. Σε αυτόν τον κύκλο έχω γενικά υγρά τώρα σίγουρα πιο λίγα αλλά έχω... Κ είμαι κομμάτια αλλά αυτό το ρίχνω που ήταν ταξίδι 8 ώρες μέχρι να γυρίσω σπίτι από το ταξίδι κ καπάκι δουλειά την επόμενη οπότε από αυτό είμαι κουρασμένη... Το cyclacur πήρα όλα τα λευκά καπάκια κ είμαι στα καφέ δλδ είμαι στα μισά.... Υποτίθεται από ότι διάβασα ότι τα πρώτα σου δίνει οιστρογονο αν δεν κάνω λάθος κ τώρα προγεστερόνη μέχρι να τελειώσουν τα χάπια... Η όντως έκανε κάτι η θεραπεία κ είχα 14η μέρα ωορηξια η ήταν αυτός ο μήνας να έρθει πιο φυσιολογικά... Ποιος ξέρει 🤪 μόλις τα σταματήσω μετά από 5 μερες θα περιμένω περίοδο η αν έχει γίνει θαύματακι δεν θα έρθει 🥰 αν κ διάβασα σε φόρουμ ότι όλοι οι γιατροί δίνουν μόνο τα λευκά σε όσες προσπαθούν αλλά τι να κάνω ακολουθώ αυτό που μου είπε μήπως συνέλθει κ η περίοδος..... Εσύ? Θα λείπει κ εσένα ο άντρας σού σαν κ εμένα.... Θα περιμένουμε Σεπτέμβρη να μπούμε σε μια σειρά κ θα ευχαριστηθουμε το καλοκαιράκι 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Καλημέρα, επειδή κι εμένα ο άντρας μου έχει διαγνωστεί με κιρσοκήλη θα συμφωνήσω με την @Girly ότι μας είχε πει ο ουρολόγος, ο οποίος ήταν φοβερός γενικα,πως δύσκολα θα διορθωθεί το σπερμα..δεν μας έδωσε την επιλογή της εγχείρησης γιατί είχαμε ήδη δυο αποτυχημένες συλλήψεις…λέει θα πάρεις αντιβίωση γτ υπήρχε ένα μικροβιο,βιταμίνες τρεις μήνες και τα ξαναλέμε,δεν τα ξαναειπαμε γιατί με την πρώτη προσπάθεια μετά από όλα αυτά έμεινα έγκυος…τώρα κλείνω τον έκτο σε μιάμιση εβδομάδα…Έχετε πάει δε εξειδικευμένο ουρολόγο;φαντάζομαι ναι δηλαδή…

Κορίτσια μου όλες σας ευχαριστώ από καρδιάς αλήθεια για τις πολύτιμες συμβουλές σας!φυσικα και πήγαμε σε εξειδικευμένο και αύριο περιμένουμε το σπερμοδιαγραμμα από τον Λυμπεροπουλο στην Αθήνα να δούμε τι πραγματικά συμβαίνει..απλά για τις σπερματεγχυσεις όλοι οι ουρολόγοι που πήγε είπαν όχι δεν έχει νόημα και ακόμη δυο γυναικολόγοι που ρώτησα είπαν πως επίσης δεν έχει νόημα τζάμπα τα λεφτά με τόσο αδύναμο σπερμα! Από την άλλη είναι και το πρώτο μας παιδάκι (που σίγουρα το έκανα με τον ίδιο άντρα αχαχαχχαχ😂😂) το οποίο ήρθε αμέσως,χωρίς να γνωρίζουμε για όλα αυτά και λέμε τι φάση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/6/2023 at 10:17 ΜΜ, ο/η gallidoula είπε:

Καινούργια στην παρέα σας, χτες έμαθα ΄ότι είμαι ΄έγκυος!

Καλώς ήρθες στην παρέα μας! Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη με το καλό! 
να μας λες τα νέα σου 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια ...Εγώ είμαι ήδη στην 6 εβδομάδα 🤰🤰.

Εύχομαι σε όλες σύντομα ένα θετικό τεστάκι.Οσο δεν αγχώνεστε τόσο πιο γρήγορα θα έρθει το μωράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χτες πήγα έκανα χοριακή είναι 500, δεν ξέρω ποια μέρα είμαι, σίγουρα έκανα ωορρηξία 16η-17η μέρα κύκλου γιατί έκανα τεστάκια. Αλλά από την αρχή έχω καφέ υγρά και σήμερα πολλά και δεν είμαι αισιόδοξη βρε κορίτσια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Girly είπε:

Γεια σου κορίτσι μου!! Πολύ χαίρομαι που όλα πάνε καλά! Καμία φορά χρειάζεται να παίρνουμε τον χρόνο μας!! Αφού μπορείς και εργάζεσαι από το σπίτι είναι πολύ καλό για σένα στη φάση που είσαι . Οοολα θα πάνε καλά!!!!❣️

Ναι νομίζω πως η εγκυμοσύνη θέλει να παίρνεις και τις αποστάσεις σου από όλα ορισμένες στιγμές, είχα και μια μικρή αποκόλληση όπου με τρόμαξε αρκετά είναι και οι ορμόνες στα κάγκελα, αλλά πλέον όλα είναι καλά, χωρίς να θέλω να το γρουσουζεύω. Απλά μετράω τον χρόνο αντίστροφα και τον σπρώχνω να περάσει. Αλλά έχω πίστη πλέον, όλα θα πάνε καλά το νιώθω, για όλες μας ❤️  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μου χαίρομαι πολυυυυ  που είσαι καλά και όλα βαίνουν καλώς ! Όλα θα συνεχίσουν να πηγαίνουν μια χαρααααα❤️❤️❤️ πολύ σημαντικό που μπορείς και δουλεύεις από το σπίτι καθώς πιστεύω ότι θα είναι πιο ξεκούραστο και γλιτώνεις και τις μετακινήσεις! Να μας στέλνεις τα νέα σου❤️

Γλυκό μου και αγαπημένο μου κορίτσι εσύ ❤️ ναι, έχει πολύ μεγάλη σημασία ότι δουλεύω από το σπίτι και το ότι φτιάχνω εγώ το πρόγραμμά μου αναλόγως το πως νιώθω (από ζαλάδες κα αναγούλες). Θεωρώ πως όποια έχει την δυνατότητα να βγει νωρίς σε άδεια μητρότητας είναι ότι το καλύτερο για εκείνη και την ψυχολογία της και πάνω από όλα για το μωράκι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Καλέ μια χαρά ήταν η επαφές άντε ελπίζω να το έπιασες το σπορακι 🥰🥰🥰 κορίτσι μου εγώ χθες μίλησα με τον γιατρό που μου πρότεινες και κλείσαμε ραντεβού την Δευτέρα. Θα κατέβω με τον άντρα μου Θεσσαλονίκη για να κάνει τον κατακερματισμός και οξειδωτικό στρες!! Μιλούσαμε κάνα 20 λεπτό στο τηλέφωνο και με τον άντρα μου ήθελε να μιλήσει (φοβερός τύπος)

Αχ ωραία!! Είναι πολύ καλός! Γενικά πολύ χαλαρός τύπος σαν άνθρωπος και πολύ καλός στη δουλειά του. Ελάτε, πήγαινε εσύ τη βόλτα σου μέχρι να τελειώσει ο άντρας σου και μετά να πατε για ένα τσιπουρακι στο μεζεν . Εμείς έτσι το συνδιασαμε χαχαχχα. 

Καλά αποτελέσματα να έχετε κορίτσι μου και σίγουρα ο συγκεκριμένος θα σας χαλαρώσει φουλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Cat96 είπε:

Ναι νομίζω πως η εγκυμοσύνη θέλει να παίρνεις και τις αποστάσεις σου από όλα ορισμένες στιγμές, είχα και μια μικρή αποκόλληση όπου με τρόμαξε αρκετά είναι και οι ορμόνες στα κάγκελα, αλλά πλέον όλα είναι καλά, χωρίς να θέλω να το γρουσουζεύω. Απλά μετράω τον χρόνο αντίστροφα και τον σπρώχνω να περάσει. Αλλά έχω πίστη πλέον, όλα θα πάνε καλά το νιώθω, για όλες μας ❤️  

Δεν ει άι τίποτα η αποκόλληση. Είναι πολύ συνηθισμένο. Οι ορμόνες κάνουν παρταρα ! Αστες και αυτές ! Το σώμα δουλεύει σε τρελούς ρυθμούς τώρα! Για 2 ❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια ...Εγώ είμαι ήδη στην 6 εβδομάδα 🤰🤰.

Εύχομαι σε όλες σύντομα ένα θετικό τεστάκι.Οσο δεν αγχώνεστε τόσο πιο γρήγορα θα έρθει το μωράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Μπουρμπουλακι μου!!!! Είμαι λευκαδα , έχω άδεια εγώ και ήρθα εδώ με τον σύζυγο παρέα που έχει δουλειά!!! Είμαι στη δεύτερη μέρα των γόνιμων , χθες εκανα και τεστ και ήταν έντονο αρκετά! Βέβαια δν ελπίζω τίποτα πλέον!!! Ούτε συμπτώματα θ κοιτάξω ούτε τίποτα ! Δν έχω φιλινγκ καθόλου γ αυτόν τον μήνα!! 
μ πήρε τηλ κ αυτός π είχα παραγγείλει το κουταβάκι και μ είπε πως δν πλήρες τις προδιαγραφές και πως διαθέσιμο θ υπάρχει πάλι στα μέσα Σεπτέμβρη !!! Στεναχωρέθηκα γιατί λέω θα το έχω παρέα αλλα δεν! 😞

Άσε εσύ αυτή τη παρέα....σου έρχεται άλλη σε λίγο. Όλα για καλό γίνονται! Κάτσε περνα φανταστικά τώρα στην όμορφη Λευκάδα, χαλαρώστε και ζήστε το! Και αν έρθει και ένα λευκαδιτικο μωρό ,ακόμη καλύτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

@Girly ❤️❤️❤️❤️

Εγώ τελικά είχα επαφές δύο φορές πριν το θετικό τεστ και την ημέρα του θετικού. Την επόμενη δεν είχαμε γιατί ειμασταν κι οι δύο πτώματα.. Ελπίζω να είναι αρκετές αυτές! Ιδίως στη μια από αυτές υπήρχε πολύ όρεξη άρα εύχομαι και πολλα σπαρματοζωαριακια! 😁😁

Αχ μακάρι Παναγίτσα μου!!

Άμα είχατε πολλές ορέξεις ,πολλές είχαν και τα σπερματοζωάρια! Οοολα θα γίνουν! Εγώ είπα! Η μαγική μου σφαίρα έδειξε πολλές εγκυουλες το καλοκαίρι!!!🍀🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια μια μέρα μετά την ωορηξια ξεκίνησαν να με πονάνε οι θηλές μου. Είναι μόνιμα "τσίτα" κ ευαίσθητες. Είναι από τις ορμόνες της ωορηξιας? Το παθαίνει κάποια? Είμαι 3 μέρες ήδη μετά την ημέρα ωορηξιας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Βρε κορίτσια μια μέρα μετά την ωορηξια ξεκίνησαν να με πονάνε οι θηλές μου. Είναι μόνιμα "τσίτα" κ ευαίσθητες. Είναι από τις ορμόνες της ωορηξιας? Το παθαίνει κάποια? Είμαι 3 μέρες ήδη μετά την ημέρα ωορηξιας

Εγώ όχι δεν το παθαίνω!! Εμένα σταδιακά πρήζεται το στήθος μετά την ωορρηξία και ιδίως το πρωί που ξυπνάω είναι αρκετά σκληρό! Τώρα βέβαια μία μερα μετά την ωορρηξία νιώθω λίγο πόνους περιόδου!! Μμμ...για να δούμε... για να δούμε τι μας συμβαίνει!!! 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσι μου πως είσαι?????? Σας διαβάζω αλλά τρέχω με την δουλειά κ τώρα μόλις τελείωσα κ ξεκινάω σιγά σιγά για σπίτι... Ήμουν στον άντρα μου διακοπές γύρισα την Τρίτη κ την Κυριακή είχα το θετικό μου 14η μέρα αυτήν την φορά. Οπότε αν έγινε μέχρι την επόμενη μέρα η ωορρηξία βάση του app είμαι 3 μέρες από το θετικό. Σε αυτόν τον κύκλο έχω γενικά υγρά τώρα σίγουρα πιο λίγα αλλά έχω... Κ είμαι κομμάτια αλλά αυτό το ρίχνω που ήταν ταξίδι 8 ώρες μέχρι να γυρίσω σπίτι από το ταξίδι κ καπάκι δουλειά την επόμενη οπότε από αυτό είμαι κουρασμένη... Το cyclacur πήρα όλα τα λευκά καπάκια κ είμαι στα καφέ δλδ είμαι στα μισά.... Υποτίθεται από ότι διάβασα ότι τα πρώτα σου δίνει οιστρογονο αν δεν κάνω λάθος κ τώρα προγεστερόνη μέχρι να τελειώσουν τα χάπια... Η όντως έκανε κάτι η θεραπεία κ είχα 14η μέρα ωορηξια η ήταν αυτός ο μήνας να έρθει πιο φυσιολογικά... Ποιος ξέρει 🤪 μόλις τα σταματήσω μετά από 5 μερες θα περιμένω περίοδο η αν έχει γίνει θαύματακι δεν θα έρθει 🥰 αν κ διάβασα σε φόρουμ ότι όλοι οι γιατροί δίνουν μόνο τα λευκά σε όσες προσπαθούν αλλά τι να κάνω ακολουθώ αυτό που μου είπε μήπως συνέλθει κ η περίοδος..... Εσύ? Θα λείπει κ εσένα ο άντρας σού σαν κ εμένα.... Θα περιμένουμε Σεπτέμβρη να μπούμε σε μια σειρά κ θα ευχαριστηθουμε το καλοκαιράκι 🥰

Τέλεια κοριτσακι μου πέτυχες και τις μέρες ❤️❤️❤️ εύχομαι να δεις θετικο τεστακι αυτόν τον μηνα κοριτσακι μου! Να ακολουθήσεις τις οδηγίες του γιατρού σου αυτός ξερεις καλύτερα❤️ θα λείπει τόσο καιρο όπως και εμένα ε; Αχ πως θα περάσει ο καιρός ! Μακάρι να εχουμε μείνει εγκυουλες αυτόν τον μηνα και να εχουμε το σπορακι μας για παρηγοριά❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Βρε κορίτσια μια μέρα μετά την ωορηξια ξεκίνησαν να με πονάνε οι θηλές μου. Είναι μόνιμα "τσίτα" κ ευαίσθητες. Είναι από τις ορμόνες της ωορηξιας? Το παθαίνει κάποια? Είμαι 3 μέρες ήδη μετά την ημέρα ωορηξιας

Εμένα δεν μου έχει συμβεί ! Εμένα αρχίζει να ποναει και να πρήζετε μια εβδομάδα μετά την ωορρηξια! Αχ ευχομαιιιιι να είναι από σπορακιιιιιι❤️❤️❤️😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου πήγα στο γιατρό το απόγευμα για να δει ποσά ωάρια έχω κάνει και ποτέ θα κάνω ωορρηξια αλλά δεν είδε κάποιο κυρίαρχο για ωορρηξια γτ μου είπε είναι νωρίς ακόμη καθώς είμαι στην 10η μέρα του κύκλου και θα πάω την Κυριακή να με δει ξανά που θα ειμαι 13η μέρα ! Εγώ θα ξεκινήσω το Σάββατο και τα τεστ ωορρηξιας για σιγουρια και βλεπουμε ! Πολύ φοβάμαι ότι δεν θα με έπιασε για ακόμη μια φορά η κλομιφαινη! Αντε να δουμεεεεε! Επίσης μου είπε ότι αν δεν και αυτόν τον μηνα τοτε αφού θα λείπει ο σύντροφος μου το καλοκαιρι να το αφήσουμε και να κάνω σπερματεγχυνση από Σεπτέμβρη Οκτώβρη !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου πήγα στο γιατρό το απόγευμα για να δει ποσά ωάρια έχω κάνει και ποτέ θα κάνω ωορρηξια αλλά δεν είδε κάποιο κυρίαρχο για ωορρηξια γτ μου είπε είναι νωρίς ακόμη καθώς είμαι στην 10η μέρα του κύκλου και θα πάω την Κυριακή να με δει ξανά που θα ειμαι 13η μέρα ! Εγώ θα ξεκινήσω το Σάββατο και τα τεστ ωορρηξιας για σιγουρια και βλεπουμε ! Πολύ φοβάμαι ότι δεν θα με έπιασε για ακόμη μια φορά η κλομιφαινη! Αντε να δουμεεεεε! Επίσης μου είπε ότι αν δεν και αυτόν τον μηνα τοτε αφού θα λείπει ο σύντροφος μου το καλοκαιρι να το αφήσουμε και να κάνω σπερματεγχυνση από Σεπτέμβρη Οκτώβρη !

Καλημέρα κορίτσι μου!!!! Θα το δει σίγουρα την Κυριακή πιο καθαρά πότε θα βγει το αυγουλακι 🥰 κ εάν δεν γίνει θα κάνεις σπερματεγχυση που είναι κ πιο συγκεκριμένο στο πότε βγαίνει το ωάριο κ τσουπ θα το πιάσεις! Αν κ δεν ξέρεις ποτέ μπορεί τώρα να γίνει το θαύματακι σου ❤️❤️❤️🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Girly είπε:

Βρε κορίτσια μια μέρα μετά την ωορηξια ξεκίνησαν να με πονάνε οι θηλές μου. Είναι μόνιμα "τσίτα" κ ευαίσθητες. Είναι από τις ορμόνες της ωορηξιας? Το παθαίνει κάποια? Είμαι 3 μέρες ήδη μετά την ημέρα ωορηξιας

Κ εγώ αν θυμάσαι τον προηγούμενο μήνα με πονούσε φριχτά το στήθος!!! Από τις ορμόνες μας γενικά έχουμε διάφορα συμπτώματα από ότι κατάλαβα... Αλλά εύχομαι να είναι σημάδι ότι κάτι πάει να γίνει καλό ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...